NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729




Borbinho
ezzel lökik oda Ukrajnát az oroszoknak. Az lesz az üzenet, hogy nem számítanak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Azt, hogy az orosz oldal mire gondol/gondolt valószínűleg soha nem fog kiderülni.
Ellenben engem kicsit frusztrál, hogy nyugaton még csak ma, még csak holnap üléseznek.
Miért nem volt azonnal bevethető A)B)C)D)E) előre előkészített terv amit csak aláírnak?
Miről tárgyalnak ma? Miről akarnak még holnap is tárgyalni?
Egy utolsó valamire való cégnél is van kockázatelemzés. Itt is volt. Biztos, hogy minden eshetőséget számba vettek. Miért nincs instant válasz? Miért egyeztetnek még mindig?
Rég kellene, hogy legyen A)B)C)D)E) forgatókönyvre megoldás, amit csak aktiválni kell.
clbass
TBH jelenleg GYORSAN válaszolnak. Történelmileg ennyire gyors válaszok sosem voltak. Gondol 2001-re vagy akár csak 2014-re. Hetek teltek el értelmes válasz nélkül. Most nap sem. Túlságosan hozzá vagyunk szokva az instant dolgokhoz.
Gyurma Pappa
Igazad van! Gyorsan válaszolnak, ellenben én proaktivitást is vártam volna. 2022 van, nem 2001. Engem zavar ez a tehetetlen vízfej krízishelyzetben.
clbass
Ebben nem tudok vitatkozni, de a realitás sajnos nem ez. EU meg fogja várni, hogy USA mit lép, egyszerűen nem tarthat szét a világ. És persze nagyon kell figyelni, hogy ne robbanjon ki 3. vh...
Gyurma Pappa
Jogos, de mi volt eddig az a hadművelet amit egy mezei fotelérdeklődő nem volt képes felrajzolni minimális háttérismerettel? Az én idealista világomban tegnap 04:05-kor, 5 perccel a támadás után aktiválnak egy előre előkészített paktumot. Nem holnap tárgyalnak róla. Aprócska probléma, hogy megvárták míg Putyin reagál először. Ebből az lett, hogy belengetett egy atomtámadást bármiféle külső beavatkozás hatására. Most már csak az a kérdés, hogy értelmezésében mi a bármiféle beavatkozás...ettől véleményem szerint nem csak én szartam be!
clbass
Gondolj bele, hogy a magyar revolver sajtó még mindig arról írt, hogy 100%, hogy nem lesz háború. És ha lehet hinni Töröknek, akkor még OV is azt mondta a párt elitnek, hogy nem lesz háború.
A NATO nem egy homogén massza és nem is egy autoriter rezsim. De ez nyilván a hatékonyság kárára megy...

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 174
szóval szerintem nem az volt a cél, hogy 20 óra alatt foglalják el Ukrajnát. A hídfőállások megvannak, a légteret uralják, a tüzérségi tűz folyamatos. Azt senki, az oroszok sem gondolták, hogy 0 halottal lehozzàk a bulit, plusz az orosz hadászati felfogásban az élőerő-veszteség másodlagos szempont és ez nem változott az elmúlt 70 évben.
Ukrajna reguláris erőkkel borzasztó nehezen védhető, nincs hegy, völgy, semmilyen természetes akadály csak síkság. Innentől ez anyagháború ahol az a kérdés, hogy az ukránoknak mekkora tartalékaik vannak.
MC12
Ez így nem teljesen igaz. Khersonnál visszaszorították őket, az elfoglalt repteret visszavették, nagyobb várost nem foglaltak el. Az ukrán légvédelem (a korábbi orosz hírek ellenére) működőképes.

A második kiemelt rész sem teljesen igaz. Az oké, hogy a tábornokok a "régi iskolát" követik, de az orosz "anyák" már közel sem annyira megbocsátóak.

Ennek ellenére: idő kérdése, hogy Ukrajna elessen. Viszont az oroszoknak nagyon nem mindegy, hogy mennyi ez az idő. Ha otthon nem csak 1700 embert kell majd letartóztatni, hanem a közhangulat elindul lefelé, akkor Putyin kénytelen lesz visszavonulni. Ne felejtsük el, ez nem Ukrajnáról szól, csak és kizárólag a hatalom megtartásáról.

Nem tesz jót a morálnak sem. Ez nem 1944, itt most TIkTok videók és twitter üzenetek mennek a frontról, egy ponton túl az oroszok sem tudják majd titkolni a veszteségeket. Oroszország nem az ISIS, itt fontos az otthoni hangulat...
Gyurma Pappa
Nem tudjuk, hogy mi a hadműveleti cél. Harkovot kb. körbezárták, Kijevet és a nagyobb keleti városokat folyamatosan lövik. Egyáltalán nem biztos, hogy a városokba benyomulás ma a fő cèl. Lehet, de simán van más hadászati alternatíva is.
Én azt olvastam, hogy mind Khersonnál mind a reptérnél heves harcok dúlnak, változó eredménnyel. És nem csak ez a két hídfőállás van.
Mivel Amerika és a nyugat lemondott ukrajnáról így az oroszoknak van tere és ideje akár több hadműveleti irány tesztelésére is, az orosz anyák nem 2-3 hét háború után lesznek idegesek márpedig meglepődnék, ha annál tovább tartana a háború, ez csak akkor következhet be, ha el akarnák foglalni az országot klasszikus értelemben de szerintem ez nem cèl. Kijevet elfoglalni pár nap alatt, kollaboráns kormányt kinevezni - vagy megállapodni a mostanival és szépen kivonulni, ennek látnàm értelmét, de mi megy manapság logikusan ugye.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Honnan tudod te hogy mi a fontos az orosz anyáknak? Fogalmad sincs róla , mert a te anyád nem orosz.
ozibozi
Jól vagy?
Gyurma Pappa
Igen
ozibozi
Akkor jó, kicsit aggódtam, hogy valami elment.
Gyurma Pappa
Még korai lenne 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Honnan tudod te hogy mi a fontos az orosz anyáknak? Fogalmad sincs róla , mert a te anyád nem orosz.
ozibozi
Jól vagy?
Gyurma Pappa
Igen
ozibozi
Akkor jó, kicsit aggódtam, hogy valami elment.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Honnan tudod te hogy mi a fontos az orosz anyáknak? Fogalmad sincs róla , mert a te anyád nem orosz.
ozibozi
Jól vagy?
Gyurma Pappa
Igen
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660


a Kígyó-sziget 13 ukrán védője nem adta meg magát, hősi halált haltak.

choose life
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Azt, hogy az orosz oldal mire gondol/gondolt valószínűleg soha nem fog kiderülni.
Ellenben engem kicsit frusztrál, hogy nyugaton még csak ma, még csak holnap üléseznek.
Miért nem volt azonnal bevethető A)B)C)D)E) előre előkészített terv amit csak aláírnak?
Miről tárgyalnak ma? Miről akarnak még holnap is tárgyalni?
Egy utolsó valamire való cégnél is van kockázatelemzés. Itt is volt. Biztos, hogy minden eshetőséget számba vettek. Miért nincs instant válasz? Miért egyeztetnek még mindig?
Rég kellene, hogy legyen A)B)C)D)E) forgatókönyvre megoldás, amit csak aktiválni kell.
clbass
TBH jelenleg GYORSAN válaszolnak. Történelmileg ennyire gyors válaszok sosem voltak. Gondol 2001-re vagy akár csak 2014-re. Hetek teltek el értelmes válasz nélkül. Most nap sem. Túlságosan hozzá vagyunk szokva az instant dolgokhoz.
Gyurma Pappa
Igazad van! Gyorsan válaszolnak, ellenben én proaktivitást is vártam volna. 2022 van, nem 2001. Engem zavar ez a tehetetlen vízfej krízishelyzetben.
clbass
Ebben nem tudok vitatkozni, de a realitás sajnos nem ez. EU meg fogja várni, hogy USA mit lép, egyszerűen nem tarthat szét a világ. És persze nagyon kell figyelni, hogy ne robbanjon ki 3. vh...
Gyurma Pappa
Jogos, de mi volt eddig az a hadművelet amit egy mezei fotelérdeklődő nem volt képes felrajzolni minimális háttérismerettel? Az én idealista világomban tegnap 04:05-kor, 5 perccel a támadás után aktiválnak egy előre előkészített paktumot. Nem holnap tárgyalnak róla. Aprócska probléma, hogy megvárták míg Putyin reagál először. Ebből az lett, hogy belengetett egy atomtámadást bármiféle külső beavatkozás hatására. Most már csak az a kérdés, hogy értelmezésében mi a bármiféle beavatkozás...ettől véleményem szerint nem csak én szartam be!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Honnan tudod te hogy mi a fontos az orosz anyáknak? Fogalmad sincs róla , mert a te anyád nem orosz.
ozibozi
Jól vagy?

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Honnan tudod te hogy mi a fontos az orosz anyáknak? Fogalmad sincs róla , mert a te anyád nem orosz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
szóval szerintem nem az volt a cél, hogy 20 óra alatt foglalják el Ukrajnát. A hídfőállások megvannak, a légteret uralják, a tüzérségi tűz folyamatos. Azt senki, az oroszok sem gondolták, hogy 0 halottal lehozzàk a bulit, plusz az orosz hadászati felfogásban az élőerő-veszteség másodlagos szempont és ez nem változott az elmúlt 70 évben.
Ukrajna reguláris erőkkel borzasztó nehezen védhető, nincs hegy, völgy, semmilyen természetes akadály csak síkság. Innentől ez anyagháború ahol az a kérdés, hogy az ukránoknak mekkora tartalékaik vannak.
MC12
Ez így nem teljesen igaz. Khersonnál visszaszorították őket, az elfoglalt repteret visszavették, nagyobb várost nem foglaltak el. Az ukrán légvédelem (a korábbi orosz hírek ellenére) működőképes.

A második kiemelt rész sem teljesen igaz. Az oké, hogy a tábornokok a "régi iskolát" követik, de az orosz "anyák" már közel sem annyira megbocsátóak.

Ennek ellenére: idő kérdése, hogy Ukrajna elessen. Viszont az oroszoknak nagyon nem mindegy, hogy mennyi ez az idő. Ha otthon nem csak 1700 embert kell majd letartóztatni, hanem a közhangulat elindul lefelé, akkor Putyin kénytelen lesz visszavonulni. Ne felejtsük el, ez nem Ukrajnáról szól, csak és kizárólag a hatalom megtartásáról.

Nem tesz jót a morálnak sem. Ez nem 1944, itt most TIkTok videók és twitter üzenetek mennek a frontról, egy ponton túl az oroszok sem tudják majd titkolni a veszteségeket. Oroszország nem az ISIS, itt fontos az otthoni hangulat...

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Nem viccelődnék a nácikkal ebben a helyzetben, mert ott ahol egy Vlaszovnak kultusza lesz majd egy nyomorult banderának, ott van mit mit tenni.
ozibozi
nyomujjá má vissza Elisha seggébe, azt ki védi meg?
sutianap
Gondolom te segítesz bármikor egy pucsítással
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Már hogyne férne? A lengyelek és a franciák - ha már a német analógiát hoztad - is több helyen hetekig kitartottak, több helyen sikeresen visszatámadtak, és a közhiedelemmel ellentétben a Wemacht Lengyelországban igen komoly veszteségeket szenvedett. (Főleg a páncélosok terén) aztán mégis el lettek foglalva, szóval szerintem nem az volt a cél, hogy 20 óra alatt foglalják el Ukrajnát. A hídfőállások megvannak, a légteret uralják, a tüzérségi tűz folyamatos. Azt senki, az oroszok sem gondolták, hogy 0 halottal lehozzàk a bulit, plusz az orosz hadászati felfogásban az élőerő-veszteség másodlagos szempont és ez nem változott az elmúlt 70 évben.
Ukrajna reguláris erőkkel borzasztó nehezen védhető, nincs hegy, völgy, semmilyen természetes akadály csak síkság. Innentől ez anyagháború ahol az a kérdés, hogy az ukránoknak mekkora tartalékaik vannak.
MC12
Az az aggodalmam van nekem is, higy ez egyelőre csak a felfejlődés fázisa országon belül. Bepróbálkoztak pár helyen, ami nem jött össze. De igazán komoly hadműveletet, vagy "csatát" még nem láttunk... nem tudom, hogy fogok ma éjszaka aludni.
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 079
Nem tudom telón előhívni a most tracked részt flightradaron, de most nyomkodtam végig, és találtam 4 folyamatos körözésben lévő Stratotankert. Kettő Románia, kettő Lengyelország fölött.
Hanni
Amerikai gépek települnek át a baltikumba...
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Nem viccelődnék a nácikkal ebben a helyzetben, mert ott ahol egy Vlaszovnak kultusza lesz majd egy nyomorult banderának, ott van mit mit tenni.
ozibozi
nyomujjá má vissza Elisha seggébe, azt ki védi meg?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 174
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Már hogyne férne? A lengyelek és a franciák - ha már a német analógiát hoztad - is több helyen hetekig kitartottak, több helyen sikeresen visszatámadtak, és a közhiedelemmel ellentétben a Wemacht Lengyelországban igen komoly veszteségeket szenvedett. (Főleg a páncélosok terén) aztán mégis el lettek foglalva, szóval szerintem nem az volt a cél, hogy 20 óra alatt foglalják el Ukrajnát. A hídfőállások megvannak, a légteret uralják, a tüzérségi tűz folyamatos. Azt senki, az oroszok sem gondolták, hogy 0 halottal lehozzàk a bulit, plusz az orosz hadászati felfogásban az élőerő-veszteség másodlagos szempont és ez nem változott az elmúlt 70 évben.
Ukrajna reguláris erőkkel borzasztó nehezen védhető, nincs hegy, völgy, semmilyen természetes akadály csak síkság. Innentől ez anyagháború ahol az a kérdés, hogy az ukránoknak mekkora tartalékaik vannak.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Nem viccelődnék a nácikkal ebben a helyzetben, mert ott ahol egy Vlaszovnak kultusza lesz majd egy nyomorult banderának, már van, azért ott van mit mit tenni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Russian forces seize Chernobyl nuclear plant.

remélem a szarkofág nem sérült meg a csernobili harcban.
deyell
nem volt harc a szarkofág mellett, ha minden igaz

több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 079
Pár napja próbáltam elmagyarázni, lehet akkor sem ment át: pedig még lövések előtt volt, hogy 2015 óta volt egy státus quo. Ezt fél éve kb 100-240 tonna modern fegyverrel/ hó kezdték megbontani. /vajon ki volt az? Miért csinálták? Majd Jöttek a kiképző zsoldosok amcsiból akik elmagyarázták ezeknek hogy egyáltalán mi hogy működik .meg kellett volna várni, amíg megtanulják hogy működik és lemészárolják a lázadókat??? Inkább 6-7 között felrobbantották.

Két választás volt. Kivonulni, feladni Krímet stb, Vagy megelőző csapást mérni, amíg fel nem csövesednek annyira hogy tényleg veszteséget is tudnának okozni.

Most pár hétig menni fog ez az utálatos szemét kép, amiről majd idővel egyre több részlet kiderül majd.
Ez mindig így van, most sem lesz másképp.
ozibozi
Igen tudjuk.
Ha a nő meg nem vett volna fel miniszoknyát, akkor nem erőszakolták volna meg.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Sejthettem volna, hogy a "Bad Gateway" hibaüzenetek az ukrán háború eredménykövetőt is szét fogják cseszni.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Russian forces seize Chernobyl nuclear plant.

remélem a szarkofág nem sérült meg a csernobili harcban.

choose life
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Nem tudom telón előhívni a most tracked részt flightradaron, de most nyomkodtam végig, és találtam 4 folyamatos körözésben lévő Stratotankert. Kettő Románia, kettő Lengyelország fölött.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Russia expected to begin large-scale bombardment of Ukrainian capital Kiev around 03:00 AM Ukraine time - CNN correspondent citing intelligence report

remélem nem igaz.
deyell
ennyire ostobák nem lehetnek. Egy lakosság elleni szőnyeg lenne abszolút utolsó megálló az atom előtt.
Amadeus
Nem hiszem, hogy bárki is ledobna még egy atombombát.
Azt gyorsan követné a következő, meg a következő, ami egyik elitcsoportnak sem érdeke.
MAD ugye.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Pár napja próbáltam elmagyarázni, lehet akkor sem ment át: pedig még lövések előtt volt, hogy 2015 óta volt egy státus quo. Ezt fél éve kb 100-240 tonna modern fegyverrel/ hó kezdték megbontani. /vajon ki volt az? Miért csinálták? Majd Jöttek a kiképző zsoldosok amcsiból akik elmagyarázták ezeknek hogy egyáltalán mi hogy működik .meg kellett volna várni, amíg megtanulják hogy működik és lemészárolják a lázadókat??? Inkább reggel 6-7 között felrobbantották az egészet.

Két választás volt. Kivonulni, feladni Krímet stb, Vagy megelőző csapást mérni, amíg fel nem csövesednek annyira hogy tényleg veszteséget is tudnának okozni.

Most pár hétig menni fog ez az utálatos szemét kép, amiről majd idővel egyre több részlet kiderül majd.
Ez mindig így van, most sem lesz másképp.
Mi lett volna az alternatíva? Egy stróman színésszel bohóckodni tovább a végtelenségig ??? Tudták az amcsik hogy mi lesz, pont leszarták, nekik ez most jó.
Európa + Ruszkik ahelyett hogy osszefognanak inkább szopnak,
Kína meg az amcsik nyernek ezen.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 079
Azt, hogy az orosz oldal mire gondol/gondolt valószínűleg soha nem fog kiderülni.
Ellenben engem kicsit frusztrál, hogy nyugaton még csak ma, még csak holnap üléseznek.
Miért nem volt azonnal bevethető A)B)C)D)E) előre előkészített terv amit csak aláírnak?
Miről tárgyalnak ma? Miről akarnak még holnap is tárgyalni?
Egy utolsó valamire való cégnél is van kockázatelemzés. Itt is volt. Biztos, hogy minden eshetőséget számba vettek. Miért nincs instant válasz? Miért egyeztetnek még mindig?
Rég kellene, hogy legyen A)B)C)D)E) forgatókönyvre megoldás, amit csak aktiválni kell.
clbass
TBH jelenleg GYORSAN válaszolnak. Történelmileg ennyire gyors válaszok sosem voltak. Gondol 2001-re vagy akár csak 2014-re. Hetek teltek el értelmes válasz nélkül. Most nap sem. Túlságosan hozzá vagyunk szokva az instant dolgokhoz.
Gyurma Pappa
Igazad van! Gyorsan válaszolnak, ellenben én proaktivitást is vártam volna. 2022 van, nem 2001. Engem zavar ez a tehetetlen vízfej krízishelyzetben.
clbass
Biztos lenne ötleted. Oszd már meg velünk!