NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
rokaur 869
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére
Gyurma Pappa
Én se vagyok szakértő, csak gondolkodom, hogy vajon ez miért volt.
Ennyire elszámította magát? Nem hinném...vagy ez csak a bemelegítés és ezután jön a koppanás?

Nem tudom, hogy mióta tervezi ezt és mi van a hátországban, lehet, hogy a politikai és gazdasági ár se nagyon érdekli...lesz majd kivel üzletelni bizonyosan...
Solymi
Persze, Kina ott lesz csak ok meg nagyon nem hulyek, ha ok az egyetlenek akikkel mehet a biznisz nem fognak jotekonykodni, ugy lehuzzak oket mint egy jo afrikai orszagot...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére
Gyurma Pappa
Én se vagyok szakértő, csak gondolkodom, hogy vajon ez miért volt.
Ennyire elszámította magát? Nem hinném...vagy ez csak a bemelegítés és ezután jön a koppanás?

Nem tudom, hogy mióta tervezi ezt és mi van a hátországban, lehet, hogy a politikai és gazdasági ár se nagyon érdekli...lesz majd kivel üzletelni bizonyosan...
Solymi
Észak-Korea likes this
Toto21
Világtól elrugaszkodott félelmem, hogy volt egy terv ami félrement, közben minden egyes szankció csak arra mutat, hogy egy sebzett vad a büdös életben nem fog megnyugodni?
Putyin odáig juttatta magát, ahonnan nem nagyon látszik a visszaút bármi is lesz a vége.
Nem látom, hogy ezt hogy nem szívná be, és hogy ezt miként viseli majd.
Szerintem teljesen mindegy, hogy kívülről, vagy belülről bukik majd idővel, elegánsan nem fogja viselni abban biztos vagyok.
clbass
Lengyel invázió után Hitler is megpróbált asszem októberben vagy ‘40 áprilisában megegyezni a britekkel

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére
Gyurma Pappa
Én se vagyok szakértő, csak gondolkodom, hogy vajon ez miért volt.
Ennyire elszámította magát? Nem hinném...vagy ez csak a bemelegítés és ezután jön a koppanás?

Nem tudom, hogy mióta tervezi ezt és mi van a hátországban, lehet, hogy a politikai és gazdasági ár se nagyon érdekli...lesz majd kivel üzletelni bizonyosan...
Solymi
Észak-Korea likes this
Toto21
Világtól elrugaszkodott félelmem, hogy volt egy terv ami félrement, közben minden egyes szankció csak arra mutat, hogy egy sebzett vad a büdös életben nem fog megnyugodni?
Putyin odáig juttatta magát, ahonnan nem nagyon látszik a visszaút bármi is lesz a vége.
Nem látom, hogy ezt hogy nem szívná be, és hogy ezt miként viseli majd.
Szerintem teljesen mindegy, hogy kívülről, vagy belülről bukik majd idővel, elegánsan nem fogja viselni abban biztos vagyok.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
69 eves, biztos erdekli a hosszutavu kovetkezmenyek?
Nekem kicsit olyan, hogy gyorsan leakar meg tenni vlamit az asztalra. (Gyoztes haborut)
Sztem mar csak sajat magara es a tortenelmi szerepere gondol.
Siman fenyeget igy atommal is.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére
Gyurma Pappa
Én se vagyok szakértő, csak gondolkodom, hogy vajon ez miért volt.
Ennyire elszámította magát? Nem hinném...vagy ez csak a bemelegítés és ezután jön a koppanás?

Nem tudom, hogy mióta tervezi ezt és mi van a hátországban, lehet, hogy a politikai és gazdasági ár se nagyon érdekli...lesz majd kivel üzletelni bizonyosan...
Solymi
Észak-Korea likes this
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
 www.youtube.com/watch?v=FruXAptjfPY
Nomac
A háború az 1. nap ideért a határra. Szívszorító volt ezt (is) ma megnézni.
iktriad
Eléggé '56-érzés, ugyanúgy fogja ezt is végig nézni a nyugat mint azt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére
Gyurma Pappa
Én se vagyok szakértő, csak gondolkodom, hogy vajon ez miért volt.
Ennyire elszámította magát? Nem hinném...vagy ez csak a bemelegítés és ezután jön a koppanás?

Nem tudom, hogy mióta tervezi ezt és mi van a hátországban, lehet, hogy a politikai és gazdasági ár se nagyon érdekli...lesz majd kivel üzletelni bizonyosan...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Eddig 57 ukrán halott, és több, mint százezren hagyták el az otthonukat.
Vrij6
ezekkel a számokkal és vigyáznék az ukrán és orosz oldalon is. nagyon kevésnek tűnik ez. rengeted ponton reggel óta megy a harc, plusz a civil áldozatok.
pfefe8
Világos. Az 57 halottat az ukrán egészségügyi miniszter jelentette, a több mint 100 ezer menekültet pedig az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága jelentette.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Eddig 57 ukrán halott, és több, mint százezren hagyták el az otthonukat.
Vrij6
ezekkel a számokkal és vigyáznék az ukrán és orosz oldalon is. nagyon kevésnek tűnik ez. rengeted ponton reggel óta megy a harc, plusz a civil áldozatok.

Steelers fan
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=FruXAptjfPY
Nomac
A háború az 1. nap ideért a határra. Szívszorító volt ezt (is) ma megnézni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
 444.hu/2022/02/24/haboruellenes-tuntetesek-zajlanak-oroszorszag-szerte-szazakat-vettek-orizetbe

számítottam azért valami hasonlóra, de azért meglep ez az aktivitás ( a tüntetések számára értem )
gamerkr
korábban linkeltem Adam Something youtube community postjából

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Eddig 57 ukrán halott, és több, mint százezren hagyták el az otthonukat.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 444.hu/2022/02/24/haboruellenes-tuntetesek-zajlanak-oroszorszag-szerte-szazakat-vettek-orizetbe

számítottam azért valami hasonlóra, de azért meglep ez az aktivitás ( a tüntetések számára értem )

Szerkesztette: gamerkr

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Kitiltják a nagy orosz bankokat a brit pénzügyi rendszerből és befagyasztják a VBT, a második legnagyobb orosz bank teljes vagyonát,


az kemény

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...
Solymi
Lényegtelen. Ő mostantól agresszor. Ha Le Pen megint elfogadja a pénzét, akkor csak veszíthet. Ha Salvini kiáll mellette, politikailag nullázza magát stb.

Nincs fizikai haszna néhány hektár földnek, a politikai és gazdasági ára sokkal nagyobb. Ráadásul egy csomó partizánt vesz a nyakába.

Egyértelmű, hogy villámháború volt a cél, de az nem tűnik sikeresnek. 0 jelentős várost foglaltak el, Kijev sincs körbezárva, és elkezdődtek a veszteségek is. Az első 2-3 óra szerintem nem úgy sikerült, ahogy tervezték, de nem vagyok nagy háborús szakértő, szerencsére

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
A theguardian szerint már el is vették a BL döntőt Szentpétervártól.
Klaci79
mi már tudjuk is a helyszínt 😊
 www.blikk.hu/sport/kulfoldi-foci/labdarugas-bajnokok-ligaja-budapest/7s2enwg
(jó mondjuk én örülnék neki)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
A theguardian szerint már el is vették a BL döntőt Szentpétervártól.
Klaci79
Road to Donyeck?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
A theguardian szerint már el is vették a BL döntőt Szentpétervártól.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
1. Nem értem miért gondoltátok, hogy az oroszok nem fognak csatákat és embereket veszteni? Vannak helyek, ahol nincs dominanciájuk ráadásul az ukránok otthon vannak, simán szerezhetnek kisebb győzelmeket is
2. Szankciókkal azért óvatosan. Eljuthatunk egy olyan szintre ahol Putyin azt mondja, hogy basszátok meg akkor velem döglötök mind és piros gomb
3. Kíváncsian várom, majd egy esetleges USA-bárki támadásnál a topik hozzáállására 😊
NB2
1., Nem gondoltuk...de hatalmas az orosz erőfölény és ha nem próbálnák valamennyire kihagyni a civil lakosságot, akkor porig rombolták volna Ukrajnát
2., Beledögleni nem fog Putler, ennyi erővel bármikor megnyomhatja a pirosat
3., Sajnálom, de én nem várom. Nem is tudom összehasonlítani az amerikai háborúkat ezzel...
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
1000 Milliárd dollárnyi orosz vagyont fagyasztanak be USA-ban...azért az nem apró, még orosz szinten sem
Klaci79
forrás?
Negritis
Joe Biden beszéde a CNN-en 😀
Klaci79
oh, k 😀
Negritis
 www.portfolio.hu/global/20220224/bejelentette-joe-biden-az-oroszorszag-elleni-szankciokat-528905
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
Klaci79
10 eve szankciózzák Oroszországot hasonló szigorral, több kell: swift lekapcsolás és állampolgár kitiltás.
Szokol
Szerintem meg lesz a SWIFT. Nagyon érdekes, hogy a korábban orosz barát politikusok (Zeman, Le Pen, Salvini ! részben OV is) milyen gyorsan ítélték el Putyint.

Az van, hogy VP jó partner volt. Óvatosan politizált, főleg a saját hatalmára koncentrált, lehetett vele üzletelni (ismerős ugye közelebbről is?), nyilván trollkodott, ha volt lehetősége a régi tagköztársaságokban keverte a szart, de ez nyugaton senkit nem érdekelt.

9-10 hónapja történt valami, ami egyelőre nem tisztázott, de ennek eredménye az elmúlt fél évben felépített ukrajnai invázió.

1000 okot tudok mondani, hogy miért nem volt ez jó ötlet, de igazából egyet sem, hogy miért mégis. Nem fog érdemben tárgyalni senki Putyinnal, már Modi is felhívta, hogy álljon le. A kínaiak nem túl lelkesen állnak az egészhez, Európát meg belekényszerítette egy olyan helyzetbe az ukrán invázió, hogy nem tud egyik vezető sem jelentős belpolitikai arcvesztés nélkül tárgyalni a jövőben. Nyilván a németeket nem zavarják apróságok, mint egy kis népirtás, ha üzletről van szó, de talán még az ottani közvéleményt is nehéz lesz meggyőzni.

Tehát nem is direkt szankciók a lényegesek, hanem hogy hosszú távon Putyin egyedül maradt. Xi szóban majd persze kedves lesz, de sokat nem fog tenni a jobb kapcsolatért. Saját érdekszféra nyilván megmarad.

Eddig azt gondoltam, hogy a belpolitikai haszon elég lesz, de ez is egyre érdekesebben alakul. Nyilván nyugati szemüvegen keresztül látjuk, és csekély esély egy valódi kutatásra, hogy mekkora is a háború valós támogatása, de én egyértelműbb hurrá hangulatra számítottam, ahogy Krim után pl.
Gyurma Pappa
Nem lehet, hogy tényleg csak annyit fog csinálni, amit mondott?
Szétveri az ukrán hadsereget, legalábbis a technológiát, legatyásítja őket és aztán visszavonul az elfoglalt területekre?

Elég sok fronton támad jelenleg, létszáma megvan, túlerő is adott, szóval ha csak a Krímig szerez nyílt területet, akkor ő már hosszútávon jól jár.

Utána a világ meg azzal lesz elfoglalva, hogy helyrehozza Ukrajnát.

Vagy egy paktumot akar kierőszakolni, hogy Ukrajna sohase lesz a NATO tagja?

Lehet foglyokat is ejteni, vállalati vezetőket, egész cégeket, rendszerekkel, adatokkal együtt...

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀

Solymi
Bombázó 😀
warr_b
Ezeknél úgyis az számít, hogy mi van belül.
Nem a legújabb fejlesztésű kasztni számít, hanem a technikai fejlesztések.

Szóval aki ezeket a gépeket lebecsüli, az buta.
Az AK-47-es se új, aztán mégis mennyit használnak.
Solymi
azt hány tár töltény kell, hogy eltalálj valamit
sutianap
ha nem CQC akkor mindegy mert nagyobb távra úgysem célzott lövést adsz le..
petey
nyilván mer 12 éveseknek találták ki, prityiprutyi szart meg összeeszkábálnak hozzá, de hogy az eredeti tulajdonságokat hozza mongyuk rézköpenyes panzerkill, ammá nehézkes - de nézzé ijen libiai meg szír tusákat mikor elduruzsolnak 40 tár töltényt azt semmi, néhány tégla leesik..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
1. Nem értem miért gondoltátok, hogy az oroszok nem fognak csatákat és embereket veszteni? Vannak helyek, ahol nincs dominanciájuk ráadásul az ukránok otthon vannak, simán szerezhetnek kisebb győzelmeket is
2. Szankciókkal azért óvatosan. Eljuthatunk egy olyan szintre ahol Putyin azt mondja, hogy basszátok meg akkor velem döglötök mind és piros gomb
3. Kíváncsian várom, majd egy esetleges USA-bárki támadásnál a topik hozzáállására 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
1000 Milliárd dollárnyi orosz vagyont fagyasztanak be USA-ban...azért az nem apró, még orosz szinten sem
Klaci79
forrás?
Negritis
Joe Biden beszéde a CNN-en 😀
Klaci79
oh, k 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!