NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
 24.hu/kulfold/2022/02/24/orosz-ukran-haboru-elemzes-nke-kutatok-putyin-ukrajna-oroszorszag/

"
A szakértők egyetértettek abban, hogy az oroszok részéről ez a megoldás kevésbé valószínű. Az orosz gáz- és olajszállítások nagy része hosszú távú szerződés alapján áll. A rövidtávú ügyleteket az oroszok már korábban leállították, ám a hosszabb távú szerződések megszegése súlyos következményekkel járhat Oroszország számára is. Deák szerint ezekben a szerződésekben van olyan klauzula, amely szerint, ha az orosz fél nem szállítja a szerződésben rögzített mennyiséget, akkor a le nem szállított mennyiség árát ki kell fizetne a vevőnek. Azaz ebben az esetben az oroszoknak kell kifizetniük azt összeget, amibe a nyersanyag a nyugati partnereknek került volna – magyarázta Deák András."

Nyilván azért kötöttek ilyen szerződést, mert ők diktálnak, és akkor zárják el a gázt amikor akarják...

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Zsenialis. Picit szurrealis, de legalabb nem tiktok videot raktak ki (remelem legalabb az nincs ma).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
Összeszedett volt az öreg...lesz itt intézkedés bőven....
Klaci79
Swift meg az európaiakra kenve, hogy európai országok nem akarjak. Wtf …
csebi
Igen, ez európai felelősség, azt hiszem Belgiumban van a központ és valami 6-8 országnak kell dönteni...én így tudom
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀
Tudod, külső megfog, belső megtart 😉
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com


Ha ez igaz, akkor meglepő. Hostomel-ért nagyon harcolnak, a helikopterek is oda érkeztek meg a nap folyamán.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Összeszedett volt az öreg...lesz itt intézkedés bőven....
Klaci79
Swift meg az európaiakra kenve, hogy európai országok nem akarjak. Wtf …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 101
A BBC szerint mar legalabb 700 embert letartoztattak tuntetes miatt.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
Összeszedett volt az öreg...lesz itt intézkedés bőven....
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Én megértem az EU-t és a NATO-t, de:
- miért nem lehet lebaszni őket a SWIFT-ről?
- miért nem lehet orosz állampolgárokat és cégeket kitíltani egységesen az EU-ból?

Ezek fájnának, de a meghozott döntések megint csak látszatszankciók.
Szokol
Nem akarnak az oroszok mellett saját magukkal is kibaszni.
Mikey
Akkor be kell vállalni azt az egy-két évet és kiéheztetni az orosz medvét. Putint nem ölheted meg, Putint nem támadhatod meg, belülről kell, hogy Oroszország felfalja Putint!
Szokol
Otletnek jo, de eltetek ti a kezuk alatt? Persze az internet segithet, de meg igy is kell sok bator onfelaldozo martir
no
Én nem látok más, jobb megoldást. Ma már eljut mindenkihez, ha egy orosz focista, sakkozó, színész felemeli a szavát Putin ellen, ez még 30 éve sem volt így. Ne becsüljétek le a tömeg erejét! Ne becsüljétek le a nyugati jólét erejét!
Szokol
ezert irtam az internet segithet. A tomegnek eloszor egyenekbol kellene osszeallnia amiben megint az internet segithet, de ez nem egy nap alatt lesz.
no
De akkor a nyugatnak el kell kezdeni végre komoly szankciókat alkalmazni, mert ez lófasz. Legfeljebb a csóró keletnek két évig nem térkőre küldik a pénzt, hanem gázra és olajra. Na bumm..
Szokol
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem tudom volt e már de Pelosi tud valamit hogy minket is megtámadnak?
(összekeverte a két országot)
Heisman
 mobile.twitter.com/rncresearch/status/1496537971474014213?s=21

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Most futott szembe velem egy video ahogy egy ukrán kb velem hasonló korú bucsuzkodik a kislanyatol zokogva. Családját felrakja a buszra, ő meg megy harcolni. Megrázó. Nincsenek erre szavak.
csebi
hatásvadász nyugatbérenc video, különben is biztos indul megtámadni a Rogyinát
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
nem tudom volt e már de Pelosi tud valamit hogy minket is megtámadnak?
(összekeverte a két országot)
Heisman
A Hülye Picsa



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
nem tudom volt e már de Pelosi tud valamit hogy minket is megtámadnak?
(összekeverte a két országot)
Heisman
lehet hogy minket meg ők vesznek célba. 😊
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem tudom volt e már de Pelosi tud valamit hogy minket is megtámadnak?
(összekeverte a két országot)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
M1 Hiradó külpolitikai szakértő szerint 1984-ben volt a Csernobili katasztrófa!
Bazzeg ez nagyon gáz! 😖



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Most futott szembe velem egy video ahogy egy ukrán kb velem hasonló korú bucsuzkodik a kislanyatol zokogva. Családját felrakja a buszra, ő meg megy harcolni. Megrázó. Nincsenek erre szavak.
csebi
Persze nagyon szomorúak ezek a képek, de egyben iszonyat demagógok is.
A túloldalon álló átlag orosz baka ugyan úgy nem tehet semmiről és neki is ugyan úgy van családja.
Sajnos az ilyen világpolitikai dolgok, mindig a kis emberek hátán csattan.
Van egy nemnormális megalomán az egyik oldalon, egy velejéig korrupt, a kisebbségeket végletekig elnyomó rezsim a másik oldalon és egyikük sem akart semmit tenni, hogy ne eszkalálódjon idáig a helyzet.
És ennek megint az eddig is szarul élő kisemberek fogják meginni a levét nemhogy mindkét oldalon, de még a környező országokban is.
Tarsi
És ezt nem is vitattam. Ugyanúgy sajnálom azt az elesett orosz katonát akit láttam délután.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Egyébként gondoltatok arra, hogy Putint nem érdekli az egész, mert valami halálos betegségben szenved? Ezért mielőtt úgyis elpatkolna még odabasz az asztalra? Mert más logikát nem találok a cselekvésében.
Toto21
Én eddig őt egy antipatikus stratégának tartottam. A világ egyik legjobbjának!
Most mintha valami elkattant volna nála. Az elmúlt kiállásai már-már Hitler szintű gyűlöletbeszédek voltak.
Számomra ez a legfélelmetesebb...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Vannak kint szèp számmal...

 telex.hu/belfold/2022/02/24/ellenzeki-tuntetes-orosz-ukran-haboru
dande
aztán jönnek a teherautók és már nem lesz kint senki...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyébként gondoltatok arra, hogy Putint nem érdekli az egész, mert valami halálos betegségben szenved? Ezért mielőtt úgyis elpatkolna még odabasz az asztalra? Mert más logikát nem találok a cselekvésében.
Toto21
Igen, idén már 70 éves lesz. Kicsit késői kapuzárási pánik...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fájdalmas őszinteség Németországból...
 www.napi.hu/nemzetkozi-gazdasag/a-nemet-vezerkari-fonok-szerint-alkalmatlan-a-hadserege-arra-hogy-segitse-a-nato-t.746881.html?fbclid=IwAR0SnQyJIokzfka0JMhqAGggwEBfPF51o8G1igH4k-wtz21FGlhZywEjJrk
Klaci79
Én nem tudom, miért hiszi el azt a putyini retorikát sok ember, hogy nyugat-európa és a nato milyen alkalmatlan / tehetetlen stb.
Nyugat-európának egy olyan ország ellen kell szembeszállni amelyik a hadseregén kívül semmilyen komolyan vehető teljesítményt nem tud letenni immár 80 (de lehet inkább 500) éve.
Nincs egy komolyabb gyár az országban (csak nyugati tulajdonú összeszerelő üzem), technológiailag kb 40 évvel vannak lemaradva.
Bajorország GDP-je komolyabb, mint a nagy orosz medvéjé, ha konfliktus lesz, lehet, hogy az elején az oroszok ütnek nagyobbat, de hogy hamarabb kipurcannak az szinte biztos. Egy módon nyerhetnek háborút a nyugat ellen, ha atomot vetnek be, de az a forgatókönyv szinte biztosan garantálja, hogy a győzelmüket kb 2 percig élvezhetnék, és után ők is eltűnnének a föld színéről.
Ma már kevésbé releváns adat a katonák száma (lásd az 1 milliós hadseregű É-Korea), sokkal fontosabb a technológia (ezért is fejleszt atomot E-Korea).

Röviden ez volt a dicsőséges Szovjetunió története és ez nem sokat változott. Azért mert egy pár szenilis német tábornok – aki sokat ábrándozott gyerekkorában, hogy olyan lesz katonának lenni, mint nagypapinak 39-től 42-ig – csalódott, mert szövetségi rendszerben nem ők mondják meg a tutit, még nem azt jelenti, hogy alkalmatlanok lennének a védekezésre.
vpi
Ez amúgy nettó hülyeség. Nyilván sok elmaradott terület van és a gazdaság sem a modern gazdaságokra jellemző szolgáltatás orientált (ez a szemlélet mekkora kretenseg...) de bőven vannak high-techet képviselő cégeik
FLZOLI
Megmutatnád melyik high tech cégről van szó?

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_companies_of_Russia
vpi
A hadiipart nem számolva a Rosatom, Kaspersky, Yandex elég fejlett dolgokban van benne
FLZOLI
A 30 éves technológiát használó Roszatom, egy vírusírtócég és egy keresőoldal.

OK, akkor mi menjünk ellenük a Videotonnal, az iwiw-vel és a Prezivel, ne legyél már komolytalan.

10 éve harangozzák be az 5 generációs vadászgépüket, de csak renderek sikerültek
3 éve vezetik be a szupertankot, de 99.9% ban T-90-eseket használnak, ami lényegében egy T-72-es kicsit felturbózva (70-es évek technológia)
MIG 29, MIG 31-esek (80-as évek technológia).

persze nem azt mondom, hogy ezek nem fájnak, én csak azt mondom, hogy minden ellenkező híreszteléssel szemben nem egy fejlett ország, hanem a világ segglyuka (valamiért akinek ott pénze van, nem a volgán vesz jachtot, hanem a "szar nyugaton")
vpi
„Csak be kell rúgni az ajtót, és az egész korhadt építmény összeomlik.” Ugye? Valahol már hallottuk ezt.

Azért a T-90-es nem szar.
Meg repülni sem csak a trutymák Su-25-ösökkel repkednek, Az újabb Szuhojok (27, 30, 34, 35) szerintem nagyon jó kis gépek, a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 127 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vannak kint szèp számmal...

 telex.hu/belfold/2022/02/24/ellenzeki-tuntetes-orosz-ukran-haboru