NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
1000 Milliárd dollárnyi orosz vagyont fagyasztanak be USA-ban...azért az nem apró, még orosz szinten sem
Klaci79
forrás?
Negritis
Joe Biden beszéde a CNN-en 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
1000 Milliárd dollárnyi orosz vagyont fagyasztanak be USA-ban...azért az nem apró, még orosz szinten sem
Klaci79
forrás?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
1000 Milliárd dollárnyi orosz vagyont fagyasztanak be USA-ban...azért az nem apró, még orosz szinten sem
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
Klaci79
10 eve szankciózzák Oroszországot hasonló szigorral, több kell: swift lekapcsolás és állampolgár kitiltás.
Szokol
Szerintem meg lesz a SWIFT. Nagyon érdekes, hogy a korábban orosz barát politikusok (Zeman, Le Pen, Salvini ! részben OV is) milyen gyorsan ítélték el Putyint.

Az van, hogy VP jó partner volt. Óvatosan politizált, főleg a saját hatalmára koncentrált, lehetett vele üzletelni (ismerős ugye közelebbről is?), nyilván trollkodott, ha volt lehetősége a régi tagköztársaságokban keverte a szart, de ez nyugaton senkit nem érdekelt.

9-10 hónapja történt valami, ami egyelőre nem tisztázott, de ennek eredménye az elmúlt fél évben felépített ukrajnai invázió.

1000 okot tudok mondani, hogy miért nem volt ez jó ötlet, de igazából egyet sem, hogy miért mégis. Nem fog érdemben tárgyalni senki Putyinnal, már Modi is felhívta, hogy álljon le. A kínaiak nem túl lelkesen állnak az egészhez, Európát meg belekényszerítette egy olyan helyzetbe az ukrán invázió, hogy nem tud egyik vezető sem jelentős belpolitikai arcvesztés nélkül tárgyalni a jövőben. Nyilván a németeket nem zavarják apróságok, mint egy kis népirtás, ha üzletről van szó, de talán még az ottani közvéleményt is nehéz lesz meggyőzni.

Tehát nem is direkt szankciók a lényegesek, hanem hogy hosszú távon Putyin egyedül maradt. Xi szóban majd persze kedves lesz, de sokat nem fog tenni a jobb kapcsolatért. Saját érdekszféra nyilván megmarad.

Eddig azt gondoltam, hogy a belpolitikai haszon elég lesz, de ez is egyre érdekesebben alakul. Nyilván nyugati szemüvegen keresztül látjuk, és csekély esély egy valódi kutatásra, hogy mekkora is a háború valós támogatása, de én egyértelműbb hurrá hangulatra számítottam, ahogy Krim után pl.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀

Solymi
Bombázó 😀
warr_b
Ezeknél úgyis az számít, hogy mi van belül.
Nem a legújabb fejlesztésű kasztni számít, hanem a technikai fejlesztések.

Szóval aki ezeket a gépeket lebecsüli, az buta.
Az AK-47-es se új, aztán mégis mennyit használnak.
Solymi
azt hány tár töltény kell, hogy eltalálj valamit
sutianap
ha nem CQC akkor mindegy mert nagyobb távra úgysem célzott lövést adsz le..

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
ESPN FC
@ESPNFC
·
7m
Following his goal for Atalanta, Ukrainan international Ruslan Malinovskyi revealed a shirt that read "No war in Ukraine."

Klaci79
majd jól megbünteti a zuefa, mer' nem szabad politizálni
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
A Swift rendszer lekapcsolása azért sem olyan egyszerű, mert rengeteg külföldi cég működik Oroszországban.

Ráadásul arra is figyelni kell, hogy ezek a cégek azért felelősséggel tartoznak a dolgozóikért.

Simán el tudom képzelni, hogy a szankciók következtében Putyin elkezdi ezeket einstandolni.
Solymi
dehogynem lehet lebaszni a swiftet. a nyugati cégek melósai ki tudják bekkelni.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
ESPN FC
@ESPNFC
·
7m
Following his goal for Atalanta, Ukrainan international Ruslan Malinovskyi revealed a shirt that read "No war in Ukraine."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
Beszarsz, lassan kizöldül az usa tőzsde
Szokol
tegnap már beárazta ezt a tőzsde...ezek szerint...
a Dow amúgy még -0,70-en, de a többi zöld

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀

Solymi
Bombázó 😀
warr_b
Ezeknél úgyis az számít, hogy mi van belül.
Nem a legújabb fejlesztésű kasztni számít, hanem a technikai fejlesztések.

Szóval aki ezeket a gépeket lebecsüli, az buta.
Az AK-47-es se új, aztán mégis mennyit használnak.
Solymi
azt hány tár töltény kell, hogy eltalálj valamit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
 www.bbc.com/news/uk-60515626

ez nemtom volt-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Beszarsz, lassan kizöldül az usa tőzsde
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Amúgy egyre jobban azt érzem, hogy Putin elszámolta magát:
- nem várt ekkora ellenállást az ukránoktól,
- hiába fikázzák nyugatot, elég határozott a kiállásuk,
- India és Törökország is felszólalt ellenük,
- Magyarország sem szabotálja az EU-t.

Nyilván az oroszok se dobtak be eddig mindent, de szerintem azt hitte, hogy ebédre már Kijevben lesz.
Szokol
A felszolalt ellenuk keves, de ok sem tudjak majd elkerulni hogy oldalt valasszanak.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀

Solymi
Bombázó 😀
warr_b
Ezeknél úgyis az számít, hogy mi van belül.
Nem a legújabb fejlesztésű kasztni számít, hanem a technikai fejlesztések.

Szóval aki ezeket a gépeket lebecsüli, az buta.
Az AK-47-es se új, aztán mégis mennyit használnak.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
A Swift rendszer lekapcsolása azért sem olyan egyszerű, mert rengeteg külföldi cég működik Oroszországban.

Ráadásul arra is figyelni kell, hogy ezek a cégek azért felelősséggel tartoznak a dolgozóikért.

Simán el tudom képzelni, hogy a szankciók következtében Putyin elkezdi ezeket einstandolni.
Solymi
Ebben biztos lehetsz...ahogy ebben az esetben az Angliában lévő jelentős bankokkal is ez fog történni...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
A Swift rendszer lekapcsolása azért sem olyan egyszerű, mert rengeteg külföldi cég működik Oroszországban.

Ráadásul arra is figyelni kell, hogy ezek a cégek azért felelősséggel tartoznak a dolgozóikért.

Simán el tudom képzelni, hogy a szankciók következtében Putyin elkezdi ezeket einstandolni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Összeszedett volt az öreg...lesz itt intézkedés bőven....
Klaci79
Swift meg az európaiakra kenve, hogy európai országok nem akarjak. Wtf …
csebi
Igen, ez európai felelősség, azt hiszem Belgiumban van a központ és valami 6-8 országnak kell dönteni...én így tudom
Klaci79


Hogy pont ez a ket orszag...
Borbinho
Meglepődtél te is, ugye? 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a MiG-29-et meg imádom hogy mindenki lebecsüli, mekkora elavult ótvar fos tényleg 😀
warr_b
Mert nem az? 😀
Hanni
Kb mint amennyire mondjuk az F-16-os.
warr_b
Na és akkor egy B-52-es az mi? 😀

Solymi
Bombázó 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Amúgy egyre jobban azt érzem, hogy Putin elszámolta magát:
- nem várt ekkora ellenállást az ukránoktól,
- hiába fikázzák nyugatot, elég határozott a kiállásuk,
- India és Törökország is felszólalt ellenük,
- Magyarország sem szabotálja az EU-t.

Nyilván az oroszok se dobtak be eddig mindent, de szerintem azt hitte, hogy ebédre már Kijevben lesz.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
All major Russian banks will have their assets frozen and be excluded from the UK financial system. This will stop them from accessing sterling and clearing payments through the UK. This includes a full and immediate freeze of VTB bank
Legislation will stop major Russian companies and the state from raising finance or borrowing money on UK markets
Asset freezes will be placed on 100 new individuals or businesses
Aeroflot will be banned from landing in the UK
There will be a suspension of dual-use export licences to cover components which can be used for military purposes
Within days the UK will stop exports of high-tech items and oil refinery equipment
There will be a limit on deposits Russians can make in UK bank accounts
Similar financial sanctions will be extended to Belarus for its role in the assault on Ukraine

Ez az angol es jonnek sorban, de az EU meg nem jott de ugye ott soknak kell kiegyezni es ezek is feszulni fognak folyamatosan, a Swift lekapcsolasa a vegsok kozott, de ezek lokalisan kb ugyanaz. De anglia egyedul ezt nem tudja.

A haborut ezek nem fogjak megallitani, itt mar ez hosszutavon fog alakulni es ahhoz nem kell 3 ora alatt donteni. Egg=yelore a sok mindket oldalra huzo orszagot ki kell ugrasztani a bokorbol-India-Torok-stb
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
Klaci79
10 eve szankciózzák Oroszországot hasonló szigorral, több kell: swift lekapcsolás és állampolgár kitiltás.
Szokol
Nem-nem...az orosz gépeket nem tíltották ki sosem, az orosz gépek mind Boeing és Airbus, nem jutnak alkatrészhez...ez csak az én szakmámban már durva szankció...este még jöhet a Swift is, de az a németeken múlik
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
Klaci79
10 eve szankciózzák Oroszországot hasonló szigorral, több kell: swift lekapcsolás és állampolgár kitiltás.
Szokol
Nem lesz, a németek fullra beszartak, hogy nem kapnak több gast
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Jelen pillanatban jonnek folyamatosan, fajni is fog mindenkinek es emelett biznak az orosz nepben is de hiaba valtozott sokat a vilag azert ez nem egy egyszeru kerdes.
De oszinten nem lehet ez a fo terv hogy a lakossag elegedetlensege le fogja valtani.
no
De pont ezt írtam, hogy ezek lófasz intézkedések eddig, ezek nem fognak fájni kellően. Más tervet, lehetőséget pedig én nem látok, te?
Szokol
megszűnik a légiforgalom UK és Rus valamint US és Rus között...a legnagyobb bankok vagyonát befagyasztják...nem nagyon lehetett többet várni...
Nem jutnak hozzá egy csomó dologhoz az oroszok és nyilván azok meg jönnek a gázfegyverrel...nem becsülném le ezeket a lépéseket
Klaci79
10 eve szankciózzák Oroszországot hasonló szigorral, több kell: swift lekapcsolás és állampolgár kitiltás.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311


Ha ez igaz, akkor meglepő. Hostomel-ért nagyon harcolnak, a helikopterek is oda érkeztek meg a nap folyamán.
Nomac
Gostomel Airport was originally built as a top-secret in-house Flight Testing and Improvement Base (Ukrainian: Льотно-випробувальна і довідна база) for Antonov airplanes. It is equipped with special equipment for it (e.g., artificial lightning generator) and granted a purpose test flight zone. Its sister facility, responsible for manufacturing, is located inside Kyiv at the Sviatoshyn Airfield.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Összeszedett volt az öreg...lesz itt intézkedés bőven....
Klaci79
Swift meg az európaiakra kenve, hogy európai országok nem akarjak. Wtf …
csebi
Igen, ez európai felelősség, azt hiszem Belgiumban van a központ és valami 6-8 országnak kell dönteni...én így tudom
Klaci79


Hogy pont ez a ket orszag...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."