NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Micronesia cuts diplomatic ties with Russia, calls attack on Ukraine "unambiguously villainous"

na most az oroszok rábasztak.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Most kb. kivárás van, hogy Putyin megelégszik-e ennyi területtel amit most elfoglalt vagy végigmegy és tényleg elkapja az ukrán államfőt.
Solymi
hat egyre komolyabban kozelednek Kijevhez igy nem kerdes mar ez.
csebi
Vrozelt elfoglalták, Gosztomelt tartják így a hidfőállások megvannak Kijevhez, lassan bezáródik a gyűrű.
MC12
Vrozel kurvara kozel van. Gosztomel ugye a repter miatt fontos mind2 felnek, az tegnap tobbszor is gazdat cserelt, ugye a CNNs helyszini csavo epp belecsoppent a dologba.

masik dolog: a maltai varos fb csoportjaban, ahol lakunk, lefotoztak tobb hadihajot, ami keleti iranyba tartott es tankok voltak a fedelzetukon. lehet megsem lenne mindegy a szorosok lezarasa.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ottani magyarok azèrt ukránokat is osztják szèpen....

 telex.hu/video/2022/02/25/karpatalja-erkezo-magyarok-ukrajna-hatar
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 174
Most kb. kivárás van, hogy Putyin megelégszik-e ennyi területtel amit most elfoglalt vagy végigmegy és tényleg elkapja az ukrán államfőt.
Solymi
hat egyre komolyabban kozelednek Kijevhez igy nem kerdes mar ez.
csebi
Vrozelt elfoglalták, Gosztomelt tartják így a hidfőállások megvannak Kijevhez, lassan bezáródik a gyűrű.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
az ukránok ellentámadás után visszavették az irányítást a Hosztomeli (Antonov) repülőtér fölött.

nem adják könnyen magukat.
deyell
Nap során elvileg Mariupolt is biztosították. Hazai pálya előnye remélem azért tud segíteni nekik.
Heisman
Állítólag Kherson mellett is visszafoglalták a hidat.

Ha ezek a hírek igazak, akkor ez a háború nagyon nem úgy megy, mint ahogy az oroszok szeretnék...
Gyurma Pappa
Hogy szeretnék?
Egy országot megbénítottak, de volt 1-2 híd meg 3-4 repcsi vagy helikopter? Lehet többen meg is haltak?
Meg is fognak még sokan. 😕
ozibozi
klasszikus blitzkrieget tolnak, csak Rommel és Guderian nélkül. Ebbe nem fér bele sem ekkora veszteség, sem az, hogy az ukránok sikerrel támadnak vissza. Gondolom az volt a terv, hogy estére Kijevben lesznek és eladják nekünk ezt a nácítlanító dumát. Hát nem jött be.
Amadeus
Nem viccelődnék a nácikkal ebben a helyzetben, mert ott ahol egy Vlaszovnak kultusza lesz majd egy nyomorult banderának, már van, azért ott van mit mit tenni.
ozibozi
És mi van azzal a hellyel, ahol Sztálinnak van kultusza?
ender1112
Az hol van?
Goriban?
ozibozi
Szerintem egész Oroszországra gondolt.
Kampman
Ja, ozibozi játssza itt a hülyét, talán maga előtt is...
ender1112
Nem ő az, aki félig orosz vagy legalábbis vannak orosz felmenői?
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
Erről beszélni, ezt firtatni komoly politikai célt sejtet, azért hozta fel ezt a témát MZP hogy kiprovokáljon valami kreténséget a kormány részéről.
davemayer
nagyon beakadhatott nalad vmi, hogy a tegnapi nap torteneseibol ez volt a legfontosabb dolog, hogy kiemeld. hidd el nekem sem szivem csucske MZP, es a kontextus teljes ismerete nelkul, en is hibaztattam MZPt eloszor, de azert az utobbi 2-3 napban rengeteg masik dologba bele lehetett volna kotni, amit OV vagy SzP mondott.
csebi
Davenel mindig ez van.i mindent jol lat jol tud, honnan is?budapest,debrecen, szeged?ja nem hollandia.
YoungZeeZee
jajj ez annyira rossz erv. akkor ennyi erovel en meg mit pofazok Maltarol.
csebi
igen, miert szolsz bele? 😀
miert rossz erv? nehezebben latja az ember a dolgokat ha nem ott el amit biral.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Egy szankcio sem valtoztat es allitja meg a harcokat. Az oroszoknak innen mar mindegy mennyit foglalnak el belole. Akkor mar rendesen vegig csinaljak, utana megegyeznek. A baj hogy kb ok senkinek nem hisznek mert nem is akarnak, az o alairasuk sem er semmit amig Putyin irja ala es marad az oroszok reszerol a halkan odasuttogott felmondat, visszajovunk ha kell az uj Ukran kormanynak aminek nem kell altaluk felallitott babnak lenni. Magatol fog huzodni, lattunk mar ilyet.

A kerdes szamunkra a nyugat, hogy fogja kezelni es itt valljuk be Ukrajna a legkisebb resze a gondjuknak-gondolataiknak. Persze nevlegesitve ok lesznek.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Most kb. kivárás van, hogy Putyin megelégszik-e ennyi területtel amit most elfoglalt vagy végigmegy és tényleg elkapja az ukrán államfőt.
Solymi
hat egyre komolyabban kozelednek Kijevhez igy nem kerdes mar ez.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Németországot és Olaszországot érted?
Kampman
Németek vannak talán a legjobban összefonódva az oroszokkal, ez nekik fájna a legjobban, talán még őket értem. Az olasz már más kérdés, arra nincs jó magyarázatom.
Nomac
Németeknél Olaf Scholtz azt mondta, hogy kellenek még további ütőkártyák is, hogyha még ennél jobban eszkalálódna a helyzet.

Most kb. kivárás van, hogy Putyin megelégszik-e ennyi területtel amit most elfoglalt vagy végigmegy és tényleg elkapja az ukrán államfőt.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Német, olasz akkor nem diktátor? Őket érted?
davemayer
mikor eloszor csak ok voltak megemlitve, nemcsak, hogy ertettem, sot kifejezetten duhitett engem. de alapvetoen -aki ert a Swifthez- van ebben egyaltalan veto jogunk? mert, hogy az olaszoknak es nemeteknek van oke. de nekunk miert lenne?
csebi
Szerintem nincs.
Ezt a Breton Woods-i egyezményben résztevő országok alakították ki a 70-es években, a KGST országok csak csatlakoztak hozzá. Legalábbis meglepődnék, ha vetó jogot kaptunk volna hozzá. Ahogy a NATO-ban sincs vétójogunk, csak a legtöbbet bírált, sokak szerint diktatórikus EU-t van jogunk "megállítani"
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Mi is ez a Swift network?
Pár szóban elmondaná valaki?
Bazzani
Én se értem mért volt itt szó D’Andre Swiftről
Heisman
dehogy
arról van szó hogy Taylor Switft-t és a Macskák filmet akarjuk bevetni az oroszok ellen
az egyetlen működő képes fegyver bármilyen hatalom ellen
Negritis
inkább az atom.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Mi is ez a Swift network?
Pár szóban elmondaná valaki?
Bazzani
Én se értem mért volt itt szó D’Andre Swiftről
Heisman
dehogy
arról van szó hogy Taylor Switft-t és a Macskák filmet akarjuk bevetni az oroszok ellen
az egyetlen működő képes fegyver bármilyen hatalom ellen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Erről beszélni, ezt firtatni komoly politikai célt sejtet, azért hozta fel ezt a témát MZP hogy kiprovokáljon valami kreténséget a kormány részéről.
davemayer
nagyon beakadhatott nalad vmi, hogy a tegnapi nap torteneseibol ez volt a legfontosabb dolog, hogy kiemeld. hidd el nekem sem szivem csucske MZP, es a kontextus teljes ismerete nelkul, en is hibaztattam MZPt eloszor, de azert az utobbi 2-3 napban rengeteg masik dologba bele lehetett volna kotni, amit OV vagy SzP mondott.
csebi
Davenel mindig ez van.i mindent jol lat jol tud, honnan is?budapest,debrecen, szeged?ja nem hollandia.
YoungZeeZee
jajj ez annyira rossz erv. akkor ennyi erovel en meg mit pofazok Maltarol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Hoppá


Nomac
Nálam ez csak a tértivevény aláírása, nem a hivatalos válasz.
slowmotion
meg egyaltalan er mar vmit? elvileg az ukran hadiflottanak annyi szoval a fekete es azovi tenger mar orosz felsegterulet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 473
Erről beszélni, ezt firtatni komoly politikai célt sejtet, azért hozta fel ezt a témát MZP hogy kiprovokáljon valami kreténséget a kormány részéről.
davemayer
nagyon beakadhatott nalad vmi, hogy a tegnapi nap torteneseibol ez volt a legfontosabb dolog, hogy kiemeld. hidd el nekem sem szivem csucske MZP, es a kontextus teljes ismerete nelkul, en is hibaztattam MZPt eloszor, de azert az utobbi 2-3 napban rengeteg masik dologba bele lehetett volna kotni, amit OV vagy SzP mondott.
csebi
Davenel mindig ez van.i mindent jol lat jol tud, honnan is?budapest,debrecen, szeged?ja nem hollandia.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Lehető legjobb forgatókönyv. Lehet a másik három országra mutatni, hogy innentől teljesen felesleges a beleegyezésünk, viszont Putyinnál is jelezheti, hogy nem akar oda szarni, ahonnan enni kap.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Mi is ez a Swift network?
Pár szóban elmondaná valaki?
Bazzani
Én se értem mért volt itt szó D’Andre Swiftről

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Hoppá


Nomac
Nálam ez csak a tértivevény aláírása, nem a hivatalos válasz.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=5a98VhFrUyA

4 élő kamera Kijevből, bárcsak ilyen dögunalmas lenne a "műsor", mint most.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Hoppá

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 24.hu/belfold/2022/02/25/orosz-ukran-haboru-magyar-hatar-video/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Erről beszélni, ezt firtatni komoly politikai célt sejtet, azért hozta fel ezt a témát MZP hogy kiprovokáljon valami kreténséget a kormány részéről.
davemayer
nagyon beakadhatott nalad vmi, hogy a tegnapi nap torteneseibol ez volt a legfontosabb dolog, hogy kiemeld. hidd el nekem sem szivem csucske MZP, es a kontextus teljes ismerete nelkul, en is hibaztattam MZPt eloszor, de azert az utobbi 2-3 napban rengeteg masik dologba bele lehetett volna kotni, amit OV vagy SzP mondott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Német, olasz akkor nem diktátor? Őket érted?
davemayer
mikor eloszor csak ok voltak megemlitve, nemcsak, hogy ertettem, sot kifejezetten duhitett engem. de alapvetoen -aki ert a Swifthez- van ebben egyaltalan veto jogunk? mert, hogy az olaszoknak es nemeteknek van oke. de nekunk miert lenne?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Nem nez ki jol, de igazan kellemetlen akkor lesz amikor mi leszunk a listan egyedul...
gabokocka
Neked.
Viktorunk szerintem akkor lenne igazán boldog. Amögé lehetne megint valami szabadságharcos narratívát felépíteni.
Szerintem egy plakátkampány is beleférne gyorsan.
Bazzani
Haboruban is megvedjuk a rezsicsokkentest.
Vrij6
Ezt lényegében már kimondta, hogy célja. 😀 Sikerült megragadnia a lényeget neki is.
Mikey
És szépen végig is ért a hangulatkeltő hullám 🤣🤣🤣
davemayer
Nekem jó hangulatot keltett, mert nevettem rajta egy jót. 😊 És ennyivel el is intéztem.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Germany, Italy, Hungary and Cyprus are blocking a decision to disconnect Russia from the SWIFT network.

A mi kis diktátorunk ott segít ahol tud. Ciprust nem értem.
Nomac
Nem nez ki jol, de igazan kellemetlen akkor lesz amikor mi leszunk a listan egyedul...
gabokocka
Lesz olyan szerinted ebben az esetben? Miért kell ez a hangulatkeltés, sosem fogom megérteni, ahogy azt sem miért kell szépen kidomborítani hogy a "mi kis diktátorunk". Broáf
davemayer
A válasz egyszerű, mert ha nincsenek a német és olaszok ellene, hidd el mi is megszavaztuk volna.

Mert nekem ez így esik jól, és így gondolom. Van vele bármi problémád?