New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem, nem kell ecsetelni.
Ne haragudj, hogy 2001-ben nem a mai kor igényeinek megfelelő játékosok játsztottak.
Arra igyekeztem célozni, hogy milyen minőségű játékosok játszottak nálunk. Megjegyzem ezeknek a játékosoknak a bármelyike simán elfért volna például az idei falban.
Mind1 kiváncsi leszek, hogy a vezetés, hogyan kezd majd a csapatépítéshez.

Do your job
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből az O-ból az agyonvert ezeréves Minitronon kívül (már ha folytatja)?
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből a front7-ből mondjuk Guyon kívül? Rendben Magastorony esetleg ha visszajön.
Peterknek teljesen igaza van. Ez a roster nem egy franchise QB-ra van attól, hogy SB aspiráns legyen, de megkockáztatom a csoportgyőzelemtől sem.
Én is azt gondolom, hogy ez hosszabb folyamat lesz annál, hogy hozok egy jó elkapót meg egy veterán irányítót a piacról oszt csá.
Én nem is bánom, van abban is izgalmas, hogyan építünk új csapatot. Csak ez langyos fos ne maradjon.
Boston
Jah, mert az elmúlt 20 évben mindig a többiek fölé tornyosuló talent levelnek köszönhetően domináltuk a ligát, ügye?

Légyszíves sorold fel a Miami múlt heti O#-ben az úgynevezett “playmakereket”. Aztán úgy pakoltak fel nekünk folyamatosan pontokat, hogy csak kamilláztunk. Egy (hypejához képest) totális szar Tua-val...
Give me a break.

Mégis mit kéne szerinted tenni akkor az O#ben, aminek köszönhetően rá lehet fogni hogy közepes szinten is hoz min 20 pontot a táblára? 2 elit elkapó+Kittle meg dobjuk mellé Henry-t?
Ofalba most kukáztunk egy gyémántot, aki kb top5ös all rookie értékelést kap pffnél (legalább is legutóbb mikor néztem), teljesen adott az Ofal(nyílván, FA-ket meg kéne hosszabbítani), persze egyesek szerint Wynn-re is rá lehet lassan húzni a bust feliratú vizes lepedőt...

Egy normális dobástechnikával, jobb olvasási képességgel és döntéshozatallal rendelkező irányítóval nem lenne ennyire fos a támadójáték, NEM LENNE ELIT, de sokkal jobb lenne.

Más szerint meg nem a QB a gond hanem az edző meg az elkapók meg mindenki más, hát majd meglátjuk...
ZERO_L
Bradyvel az O 2019 novembertől pont ilyen fos volt. Pedig ő aztán a normális dobástechnikával, kiváló olvasási és döntéshozatali képességgel rendelkező QB. Na jó, nem 8 pontot hozott vele az O meccsenként, de majdnem: addig 30 pontot átlagolt az offense, utána kb. huszat. (És az átlagot a fogalmatlan Cincinnati elleni meccs dobta meg, a Ravens ellen 20, a Kansas ellen már csak 16 pont sikeredett.)

Nincs vita köztünk, hogy Newton nem volt a megfelelő választás és nem véletlen, hogy a kutyának sem kellett az offseasonben, de a duplázott Edelman, Dorsett, Harry the Bust, be nem vált Sanu, passzal nem keresett Meyers WR sor pont úgy nem adott célpontot mint az idei. (Sőt, Byrd alapvetően jobb volt a felsoroltaknál, Edelmant kivéve.) Tavaly a két semmi sem bizonyított ifjú titán TE helyett a 40-es Ben Watson meg LaCosse pont annyire nem tett semmit az offense-hez mint az ideiek. Meyerst én kedvelem, ő és Byrd oda is tette magát de azért egyikük sem egy Hopkins vagy egy Michael Thomas. Úgyhogy azzal értek egyet, hogy idén az elkapók, a TE-k és Newton együtt bőgtek le, a WR/TE szekcióban egyszerűen nincs több.

Az O-fal éves statjait nem láttam még, de a meccseket nézve nagyon sokszor voltak a védők egy pillanat alatt Newton arcában. Igazad van, hogy ez egy jó fal, Cannon visszatérésével jobb lesz, de idén Cam 338 passzkísérletében több mint 25 %-ban volt nyomás alatt..

A múlt heti Miamival példálózni azért nem helyes, mert a semmit sem érő Pats run D vesztette el a meccset a 250 földön engedett yarddal. Tuának nem kellett semmit sem mutatnia, ha jó játékos, ha nem, úgyhogy az ő teljesítményét nem érdemes értékelni.
Burkus
Kábe megválaszoltál mindent helyettem.
Szerintem az elmúlt 20 évben sokkal több tehetség volt rosteren. Minden csapatrészben. De nem foglak győzködni arról, hogy például Ty Warren-Wilfork-BigSey miben volt jobb például a mostani DL-nek csúfolt valaminél. Ez a mostani front7 számomra minden idők legfosabb csapatrésze a Patriotsban. Szigorúan szubjektíven. Ha ezen 2 igazolással lehet segíteni szerinted, akkor kívanom, hogy igazad legyen.
Mondjuk nem vágom, hogy a távozó Lb-k helyére kiket hoztunk tavaly FA-ról...
Ahhoz azért nem kell nagy képzelőerő, hogy kábé bármilyen normális veterán irányító előrelépés lenne az idei Camhez képest, de nem is erről volt szó.
Ha szerinted csak kicsit kell foltozgatni ezen, akkor megnyugodtam.
Boston
Azért remélem nem kell ecsetelni mennyire megváltozott a foci az általad említett hármas prime éveihez képest és mennyire veszített mondjuk a DT poszt a jelentőségéből...
Utolsó 3 SB rununknál milyen DT-k is voltak a kezdőben/keretben? Na látod...

Bennem ott van a félsz, hogy összességében coaching terén jelenleg nem elég jó a talent level, de ez olyan dolog, amit nagyon nehéz realizálni főleg egy ilyen évben.

Szerintem két tényező miatt játszott tudása alatt a védelem. Először Chung és HT távolmaradása miatt, főleg utóbbi mivel mögé tényleg nem volt semmilyen minőségi backup (Bentley sajnos erre kevés, Hall meg még kevesebb). Plusz rookiek, másodévesek beletanulása sem ment zökkenőmentesen.
Ez a kettő alapból kihatott a front7-re és így a teljes védelemre.

Természetesen ez nem menti fel az olyan hívásokat, mint amikor Hopkins-ra konkrétan ráállítunk emberezni egy LB-t (!!!) vagy hogy egész meccsen végigmozizzuk, hogy egy PS támadókból álló egység hülyét csinál belőlünk.

Meglehet, hogy a kis Belichick meg Mayo nem elég jó poszt edzők vagy akik az ő helyükre kerültek ők nem elég jó segédedzők, asszisztensek, de amíg ez nem derül ki, hogy a coaching talentet kell kompenzálni roster talenttel, addig én nem fogom az asztalt verni, hogy mekkora hatalmas tátongó lyukakat kell befoltozni.
(az előbb említett védelmi brainfartok azért elbizonytalanítanak, mennyire az edzői stáb és mennyire a roster hibája volt ez a gyenge év)

Szerintem a védelembe kell:
-CB1 (ezt Gilmore még szerintem jó ideig el tudja látni)
-egy jó saftey páros (Duggernek szerintem jó éve volt div2-ből szóval én benne bízok, DMC meg amíg itt van addig talán megtaláljuk az utódját)
-egy kapitánynak középen("védelem eszének"), ezt HT még pár évig tudja hozni remélhetőleg sérülés nem fogja hátráltatni
-nyomás generálása, nem sack gyár kell (ebbe én Wino-Uche párosban bízom, de lehet hogy többet látok bennük mint ami a realitás, ezt lehetne egy kimondott minőségi DE-vel turbózni)


A többit meg be lehet foltozni innen-onnan. Amíg ezek az általam vélt védelmi oszlopokra megvannak a megfelelő emberek, addig szerintem a többit a coachingnak meg kellene oldania, akár sémából, game planből akár játékosfejlesztésből (lsd UDFA CB-kből CB2+CB3-at nevelni vagy ott van Van Noy esete).



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
bebaszna keményen:


Pat McAfee
@PatMcAfeeShow
·
1 min
Bill Belichick has come out & said he doesn't think Sam Darnold could get any better coaching than he is right now with the #Jets

There's a rumor circling that Adam Gase will be the #Patriots QB coach next season #PatMcAfeeShowLIVE

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből az O-ból az agyonvert ezeréves Minitronon kívül (már ha folytatja)?
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből a front7-ből mondjuk Guyon kívül? Rendben Magastorony esetleg ha visszajön.
Peterknek teljesen igaza van. Ez a roster nem egy franchise QB-ra van attól, hogy SB aspiráns legyen, de megkockáztatom a csoportgyőzelemtől sem.
Én is azt gondolom, hogy ez hosszabb folyamat lesz annál, hogy hozok egy jó elkapót meg egy veterán irányítót a piacról oszt csá.
Én nem is bánom, van abban is izgalmas, hogyan építünk új csapatot. Csak ez langyos fos ne maradjon.
Boston
Jah, mert az elmúlt 20 évben mindig a többiek fölé tornyosuló talent levelnek köszönhetően domináltuk a ligát, ügye?

Légyszíves sorold fel a Miami múlt heti O#-ben az úgynevezett “playmakereket”. Aztán úgy pakoltak fel nekünk folyamatosan pontokat, hogy csak kamilláztunk. Egy (hypejához képest) totális szar Tua-val...
Give me a break.

Mégis mit kéne szerinted tenni akkor az O#ben, aminek köszönhetően rá lehet fogni hogy közepes szinten is hoz min 20 pontot a táblára? 2 elit elkapó+Kittle meg dobjuk mellé Henry-t?
Ofalba most kukáztunk egy gyémántot, aki kb top5ös all rookie értékelést kap pffnél (legalább is legutóbb mikor néztem), teljesen adott az Ofal(nyílván, FA-ket meg kéne hosszabbítani), persze egyesek szerint Wynn-re is rá lehet lassan húzni a bust feliratú vizes lepedőt...

Egy normális dobástechnikával, jobb olvasási képességgel és döntéshozatallal rendelkező irányítóval nem lenne ennyire fos a támadójáték, NEM LENNE ELIT, de sokkal jobb lenne.

Más szerint meg nem a QB a gond hanem az edző meg az elkapók meg mindenki más, hát majd meglátjuk...
ZERO_L
Bradyvel az O 2019 novembertől pont ilyen fos volt. Pedig ő aztán a normális dobástechnikával, kiváló olvasási és döntéshozatali képességgel rendelkező QB. Na jó, nem 8 pontot hozott vele az O meccsenként, de majdnem: addig 30 pontot átlagolt az offense, utána kb. huszat. (És az átlagot a fogalmatlan Cincinnati elleni meccs dobta meg, a Ravens ellen 20, a Kansas ellen már csak 16 pont sikeredett.)

Nincs vita köztünk, hogy Newton nem volt a megfelelő választás és nem véletlen, hogy a kutyának sem kellett az offseasonben, de a duplázott Edelman, Dorsett, Harry the Bust, be nem vált Sanu, passzal nem keresett Meyers WR sor pont úgy nem adott célpontot mint az idei. (Sőt, Byrd alapvetően jobb volt a felsoroltaknál, Edelmant kivéve.) Tavaly a két semmi sem bizonyított ifjú titán TE helyett a 40-es Ben Watson meg LaCosse pont annyire nem tett semmit az offense-hez mint az ideiek. Meyerst én kedvelem, ő és Byrd oda is tette magát de azért egyikük sem egy Hopkins vagy egy Michael Thomas. Úgyhogy azzal értek egyet, hogy idén az elkapók, a TE-k és Newton együtt bőgtek le, a WR/TE szekcióban egyszerűen nincs több.

Az O-fal éves statjait nem láttam még, de a meccseket nézve nagyon sokszor voltak a védők egy pillanat alatt Newton arcában. Igazad van, hogy ez egy jó fal, Cannon visszatérésével jobb lesz, de idén Cam 338 passzkísérletében több mint 25 %-ban volt nyomás alatt..

A múlt heti Miamival példálózni azért nem helyes, mert a semmit sem érő Pats run D vesztette el a meccset a 250 földön engedett yarddal. Tuának nem kellett semmit sem mutatnia, ha jó játékos, ha nem, úgyhogy az ő teljesítményét nem érdemes értékelni.
Burkus
Kábe megválaszoltál mindent helyettem.
Szerintem az elmúlt 20 évben sokkal több tehetség volt rosteren. Minden csapatrészben. De nem foglak győzködni arról, hogy például Ty Warren-Wilfork-BigSey miben volt jobb például a mostani DL-nek csúfolt valaminél. Ez a mostani front7 számomra minden idők legfosabb csapatrésze a Patriotsban. Szigorúan szubjektíven. Ha ezen 2 igazolással lehet segíteni szerinted, akkor kívanom, hogy igazad legyen.
Mondjuk nem vágom, hogy a távozó Lb-k helyére kiket hoztunk tavaly FA-ról...
Ahhoz azért nem kell nagy képzelőerő, hogy kábé bármilyen normális veterán irányító előrelépés lenne az idei Camhez képest, de nem is erről volt szó.
Ha szerinted csak kicsit kell foltozgatni ezen, akkor megnyugodtam.

Do your job
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Távozott Collins,Roberts,Harmon,Van Noy,Shelton,kiesett Hightower és Chung. Gyakorlatilag a teljes LB sor kihullott és mivel Collins és HT is nagyon jól blitzelt,így a kiesésükkel felszínre jött a 0 passrush. Collinsnak 7 sackje volt,HT.-nak 5,5. Kiesett 12,5 sack. Most Wino nevetséges 3,5 sackkel a sack leader a csapatban...
Mivel nincs passrush,kiderült hogy az általunk jónak gondolt Sec sem annyira király,pláne hogy Gilmore is nagyon messze volt a tavalyi formájától. A teljes LB sor távoztával ill kiesésével a rush D is megszűnt létezni,nem tudom mi volt a terv ,hogy a Collins Van Noy HT sort az egyszem kvázi rookie Bentleyvel hogy gondolták pótolni. Mert azért még egy legrosszabb formájában lévő Collins (aki ráadásul visszatérése után nálunk nem is volt rossz,sőt..) sem mérhető tehetségben egy Terez Hall-hoz,még ha az magához képest nem is játszik rosszul. A McC ikrek se lettek fiatalabbak és gyorsabbak sem. És kiderült hogy az LB sor támogatása nélkül a DT sor is nagyon vékony.
Szóval itt azért nem 1,5 ember esett ki...
kolok1972
De az FA távozókat drafton pótoltuk és tudtuk hogy pl Dugger-ral nem fogunk azonnali győzelmeket hozni a rosterbe, lehet vele még jövőre is fizetni fogjuk a tanulópénzt. Ilyen szempontból Uche csalódás, hogy keveset játszott a sérülése miatt, de szemtesztre mikor beszállt hatékony volt. Jennings lehet csak a csere szerepre lesz elég, viszont a másik két rookie szerintem bőven tett le annyit hogy bizakodjunk velük kapcsolatban.
De azért a sok helyen kutyázott Harmon meg a meh Shelton után ne sírjuk, ők simán a pótolható kategória.


HT mellé kell egy all-round OLB (vagy egy sima tackle gyáros ILB, aki jó futás ellen) ha ezt egyik fiatalban sem látják, meg lehet kell egy minőségibb DE ha fáznak tőle, hogy Wino-Uche páros nem fog akkora impactot jelenteni, ahogy azt a draftolásukkor hittük.
Gilmore mellé JC meg JJ bőven tökéletesek, ezt a CB1 kérdést kell eldönteni cseréljük Gillyt vagy sem, hosszútávon meg lehet DMC utódját kellene megkeresni a köv1-2 évben.


Szóval olyan hatalmas lyukakat sem látok. Kicsit foltozni kell főleg a frontot ez világos.
Persze, ha a fiatalok nem fejlődnek akkor szarban vagyunk, de most erre mennyi értelme van rágörcsölni, mikor a player development (főleg D#-ben) azért eléggé erős versenyelőnyt jelentett az elmúlt 20 évben.
ZERO_L
Azért az nem lenne rossz, hogyha a Gilmore+JC páros maradna, kiegészülve DMC-vel és ha már lenne egy normálisabb DL, akkor a Sec se betlizne annyit, plusz lehetne rotálni az újoncokat is.

Én még mindig azon vagyok, hogy Camnek adni kell egy offseasont a jelenlegi tudásunk alapján, anno Bortlest is össze tudták rakni ennyi idő alatt.
Hogy a drafton fogunk-e húzni irányítót az jó kérdés, akkor lenne megint 4 a csapatban.

Azért a WR sorban számomra igencsak hiányzó láncszem volt a slot elkapó, mert a többiek nem tudták helyettesíteni Edelmant. Őbenne meg van talán még 1 év, oda is kellene valaki.
Ha van 1db ilyen kaliberű elkapód, akkor már a többiből is el fog tudni szakadni 1-2.
Egy JE11 + Meyers már elég jó felállás ahhoz, hogy megfelelő matchupja legyen Harrynek és Byrdnek.
Viszont itt számomra kérdés, hogy elkapó szerepben miért nem foglalkoztattuk White-ot többet.

Plusz azt se felejtsük el, hogy a futóknál kiesett Burkhead és ő elég fontos láncszem volt és a rotáció is megfelelően működött.

Remélhetőleg Asiasi is hozni fog egy közepes TE szintet és akkor be lehet őt is vonni a passzjátékba néhanapján, de nem ártana ha mellé lenne még egy bevethető TE.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mondjuk a Brady era utolso evet en nem ertem miert emlegetjuk egy lapon barmivel?

Volt egy teljesen szetesett OLine serultekkel es egy futottak meg kategoriaban is backup jatekossal, kiesve a szezon elott a legfontosabb emberrel Andrews-zal.

Ertem en, hogy OLine meg OLine az elnevezes, de azert nezzunk mar a dolgok moge a nagy altalanositasban is.

Ne ugyanazert nem mukodik valami.

Es ott TB nem igazan akart passzolni az ujoncoknak, pontosan ismerjuk ezt az oldalat.

Nem kellenek csilli-villi nevek tucatszamra most sem. Kell egy fasza run stopper falember olcson. Beau Allen ez lett volna iden. Ilyet azert tudtunk talalni korabban is ebben az arfekvesben. Simon helyett jojjon egy kezdo egdenek es jojjon egy LB mogejuk. A D ezzel nagyjabol meg is lesz. Nem elit szintrol beszelek nyilvan. De az nem is elvaras szerintem.

Offense oldalon kell egy X elkapo, es be kell vonni a ket tight endet. Harris draftolasat is ekezte a nep, foleg miutan aktiv keretbe se kerult. Nem ertem a ket tight end eseteben miert ne lehetne elorelepest varni. Ez egy tudatos filozofia nalunk.

Jamie Collins se jatszott ujonc eveben tul sokat.

Szoval nem artana a kontextust is megtalalni mikor ertekelunk.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Távozott Collins,Roberts,Harmon,Van Noy,Shelton,kiesett Hightower és Chung. Gyakorlatilag a teljes LB sor kihullott és mivel Collins és HT is nagyon jól blitzelt,így a kiesésükkel felszínre jött a 0 passrush. Collinsnak 7 sackje volt,HT.-nak 5,5. Kiesett 12,5 sack. Most Wino nevetséges 3,5 sackkel a sack leader a csapatban...
Mivel nincs passrush,kiderült hogy az általunk jónak gondolt Sec sem annyira király,pláne hogy Gilmore is nagyon messze volt a tavalyi formájától. A teljes LB sor távoztával ill kiesésével a rush D is megszűnt létezni,nem tudom mi volt a terv ,hogy a Collins Van Noy HT sort az egyszem kvázi rookie Bentleyvel hogy gondolták pótolni. Mert azért még egy legrosszabb formájában lévő Collins (aki ráadásul visszatérése után nálunk nem is volt rossz,sőt..) sem mérhető tehetségben egy Terez Hall-hoz,még ha az magához képest nem is játszik rosszul. A McC ikrek se lettek fiatalabbak és gyorsabbak sem. És kiderült hogy az LB sor támogatása nélkül a DT sor is nagyon vékony.
Szóval itt azért nem 1,5 ember esett ki...
kolok1972
De az FA távozókat drafton pótoltuk és tudtuk hogy pl Dugger-ral nem fogunk azonnali győzelmeket hozni a rosterbe, lehet vele még jövőre is fizetni fogjuk a tanulópénzt. Ilyen szempontból Uche csalódás, hogy keveset játszott a sérülése miatt, de szemtesztre mikor beszállt hatékony volt. Jennings lehet csak a csere szerepre lesz elég, viszont a másik két rookie szerintem bőven tett le annyit hogy bizakodjunk velük kapcsolatban.
De azért a sok helyen kutyázott Harmon meg a meh Shelton után ne sírjuk, ők simán a pótolható kategória.


HT mellé kell egy all-round OLB (vagy egy sima tackle gyáros ILB, aki jó futás ellen) ha ezt egyik fiatalban sem látják, meg lehet kell egy minőségibb DE ha fáznak tőle, hogy Wino-Uche páros nem fog akkora impactot jelenteni, ahogy azt a draftolásukkor hittük.
Gilmore mellé JC meg JJ bőven tökéletesek, ezt a CB1 kérdést kell eldönteni cseréljük Gillyt vagy sem, hosszútávon meg lehet DMC utódját kellene megkeresni a köv1-2 évben.


Szóval olyan hatalmas lyukakat sem látok. Kicsit foltozni kell főleg a frontot ez világos.
Persze, ha a fiatalok nem fejlődnek akkor szarban vagyunk, de most erre mennyi értelme van rágörcsölni, mikor a player development (főleg D#-ben) azért eléggé erős versenyelőnyt jelentett az elmúlt 20 évben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből az O-ból az agyonvert ezeréves Minitronon kívül (már ha folytatja)?
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből a front7-ből mondjuk Guyon kívül? Rendben Magastorony esetleg ha visszajön.
Peterknek teljesen igaza van. Ez a roster nem egy franchise QB-ra van attól, hogy SB aspiráns legyen, de megkockáztatom a csoportgyőzelemtől sem.
Én is azt gondolom, hogy ez hosszabb folyamat lesz annál, hogy hozok egy jó elkapót meg egy veterán irányítót a piacról oszt csá.
Én nem is bánom, van abban is izgalmas, hogyan építünk új csapatot. Csak ez langyos fos ne maradjon.
Boston
Jah, mert az elmúlt 20 évben mindig a többiek fölé tornyosuló talent levelnek köszönhetően domináltuk a ligát, ügye?

Légyszíves sorold fel a Miami múlt heti O#-ben az úgynevezett “playmakereket”. Aztán úgy pakoltak fel nekünk folyamatosan pontokat, hogy csak kamilláztunk. Egy (hypejához képest) totális szar Tua-val...
Give me a break.

Mégis mit kéne szerinted tenni akkor az O#ben, aminek köszönhetően rá lehet fogni hogy közepes szinten is hoz min 20 pontot a táblára? 2 elit elkapó+Kittle meg dobjuk mellé Henry-t?
Ofalba most kukáztunk egy gyémántot, aki kb top5ös all rookie értékelést kap pffnél (legalább is legutóbb mikor néztem), teljesen adott az Ofal(nyílván, FA-ket meg kéne hosszabbítani), persze egyesek szerint Wynn-re is rá lehet lassan húzni a bust feliratú vizes lepedőt...

Egy normális dobástechnikával, jobb olvasási képességgel és döntéshozatallal rendelkező irányítóval nem lenne ennyire fos a támadójáték, NEM LENNE ELIT, de sokkal jobb lenne.

Más szerint meg nem a QB a gond hanem az edző meg az elkapók meg mindenki más, hát majd meglátjuk...
ZERO_L
Bradyvel az O 2019 novembertől pont ilyen fos volt. Pedig ő aztán a normális dobástechnikával, kiváló olvasási és döntéshozatali képességgel rendelkező QB. Na jó, nem 8 pontot hozott vele az O meccsenként, de majdnem: addig 30 pontot átlagolt az offense, utána kb. huszat. (És az átlagot a fogalmatlan Cincinnati elleni meccs dobta meg, a Ravens ellen 20, a Kansas ellen már csak 16 pont sikeredett.)

Nincs vita köztünk, hogy Newton nem volt a megfelelő választás és nem véletlen, hogy a kutyának sem kellett az offseasonben, de a duplázott Edelman, Dorsett, Harry the Bust, be nem vált Sanu, passzal nem keresett Meyers WR sor pont úgy nem adott célpontot mint az idei. (Sőt, Byrd alapvetően jobb volt a felsoroltaknál, Edelmant kivéve.) Tavaly a két semmi sem bizonyított ifjú titán TE helyett a 40-es Ben Watson meg LaCosse pont annyire nem tett semmit az offense-hez mint az ideiek. Meyerst én kedvelem, ő és Byrd oda is tette magát de azért egyikük sem egy Hopkins vagy egy Michael Thomas. Úgyhogy azzal értek egyet, hogy idén az elkapók, a TE-k és Newton együtt bőgtek le, a WR/TE szekcióban egyszerűen nincs több.

Az O-fal éves statjait nem láttam még, de a meccseket nézve nagyon sokszor voltak a védők egy pillanat alatt Newton arcában. Igazad van, hogy ez egy jó fal, Cannon visszatérésével jobb lesz, de idén Cam 338 passzkísérletében több mint 25 %-ban volt nyomás alatt..

A múlt heti Miamival példálózni azért nem helyes, mert a semmit sem érő Pats run D vesztette el a meccset a 250 földön engedett yarddal. Tuának nem kellett semmit sem mutatnia, ha jó játékos, ha nem, úgyhogy az ő teljesítményét nem érdemes értékelni.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből az O-ból az agyonvert ezeréves Minitronon kívül (már ha folytatja)?
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből a front7-ből mondjuk Guyon kívül? Rendben Magastorony esetleg ha visszajön.
Peterknek teljesen igaza van. Ez a roster nem egy franchise QB-ra van attól, hogy SB aspiráns legyen, de megkockáztatom a csoportgyőzelemtől sem.
Én is azt gondolom, hogy ez hosszabb folyamat lesz annál, hogy hozok egy jó elkapót meg egy veterán irányítót a piacról oszt csá.
Én nem is bánom, van abban is izgalmas, hogyan építünk új csapatot. Csak ez langyos fos ne maradjon.
Boston
Jah, mert az elmúlt 20 évben mindig a többiek fölé tornyosuló talent levelnek köszönhetően domináltuk a ligát, ügye?

Légyszíves sorold fel a Miami múlt heti O#-ben az úgynevezett “playmakereket”. Aztán úgy pakoltak fel nekünk folyamatosan pontokat, hogy csak kamilláztunk. Egy (hypejához képest) totális szar Tua-val...
Give me a break.

Mégis mit kéne szerinted tenni akkor az O#ben, aminek köszönhetően rá lehet fogni hogy közepes szinten is hoz min 20 pontot a táblára? 2 elit elkapó+Kittle meg dobjuk mellé Henry-t?
Ofalba most kukáztunk egy gyémántot, aki kb top5ös all rookie értékelést kap pffnél (legalább is legutóbb mikor néztem), teljesen adott az Ofal(nyílván, FA-ket meg kéne hosszabbítani), persze egyesek szerint Wynn-re is rá lehet lassan húzni a bust feliratú vizes lepedőt...

Egy normális dobástechnikával, jobb olvasási képességgel és döntéshozatallal rendelkező irányítóval nem lenne ennyire fos a támadójáték, NEM LENNE ELIT, de sokkal jobb lenne.

Más szerint meg nem a QB a gond hanem az edző meg az elkapók meg mindenki más, hát majd meglátjuk...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
fájdítod itt a szívünket 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már feldobta a Twitter, hátha más is szívesen nosztalgiázna 😊


több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Miután egy teljesen érdektelen Jets meccs van hátra (elnézést a zöld drukkerektől,de sztem már ők is uannyira várják a szezon végét,mint mi),szerintem nem korai egy szezonértékelő,kíváncsi vagyok ki hogy látta ezt az évet. Még egy dolog : én ettől a Steve B. lesz a kvázi DC teóriától nagyon fázok.
| Most szabin vagyok,így legalább van egy kis időm olvasgatni |
kolok1972
Ismerve az összes körülményt. (cap, TB, Newton, opt-outok stb.) én 8-8-ra és PO lemaradásra tippeltem szezon elött és végülis ez bejött.
Viszont ennél mindenképpen jobb játékra számítottam és az rendkívűl szánalmas lett. Ez a totál kockázatmentes, értelmetlen O játék kivitte a hajamat idén. Ahogy az is, hogy 16 fordulón keresztűl nyomjuk ezt, annak ellenére, hogy ez egy nyilvánvaló zsákutca. (Én nem hiszek solymi pozitív szemléletében. - javul Cam passzjátéka stb.)

Sajnos ez a szezon és ez a végkifejlett várható volt, ahogy BB is említette az elmúlt pár év "eredménykényszere" ezt hozta, azonban nekem továbbra is az a véleményem, hogy egy ennél jobb draft stratégiával nem lett volna ez ennyire gáz.
Egyrészt ha Stidham ennyire gáz, hogy ezt a Newtont nem tudja kijátszani a kezdőből, akkor miért nem hoztunk QB-t a draftról? (Love, Hurst,Eason)

Másrészt a másik vesszőparipám, hogy annyi lyuk van a keretben, hogy ennél mindenképpen jobban kellene scoutolni és draftolni. (5-ik körben reachelt, szélsőjobbos rugó - egy alapvetően feketék által dominált ligába, aki keretbe sem került WTF?) Ne legyen igazam, de nekem egyelőre ezek a draftolt TE-k sem tűnnek nagy fogásnak. Ebbe a csapatba nem sikerült bekerülni
Hogy ezta jobb draftolást, hogyan kell összehozni azt nem tudom, de kizárólag FA-ról, olcsó játékosokkal nem lehet összerakni egy csapatot. Playmakerek, sztárok kellennek, akiket draftolni kell. Nem huszadrangú DB-ket, meg RB-ket kellene húzni az elején, hanem QB-t, (jó) WR-eket.Olyanokat akik megváltoztaják a meccset. Egy DB kurvára nem nyer meccset. Amilyeneket meg BB hoz, na azok biztos nem. Max nem kapunk ennyi pontot, de ki csinál? Byrd, Izzo, Harry?

A szezon felénél azt gondoltam, hogy inkább tankolni kellene, de látva az előző évek draftjainak elején kirántott QB-kat, ez nem garantál semmit, viszont, ha látunk valakit, akkor fel kell érte menni.
Csak az a gondom, hogy ez a BB átlali draft rendszerbe beépített túlgondolás QB fronton eredményre vezet-e?
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
Helmut Zimmer
Egyelőre biztos nem.
A körülmények (Brady, caphelyzet, covid) azért nem neki dolgoztak idén.
Ha jövőre visszajön Newton vagy tolunk még egy ennyire értelmetlen szezont, akkor azért már gondolkodóba esnék.
Viszont mindenképpen retool kéne az FO-ba. Főleg a scouting és a draft csapatot kellenne javítani. Remélhetőleg a rengeteg fiatal poziciós edző javulni fog jövőre.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Raadasul miert kellene az offense-t nullarol epiteni?

Van fal, van futo, van ket tight end aki jovore biztos nagyobb szerepet kap. WR1 kell mindenkeppen es rotacioba meg egy jatekos.

Ja es persze a QB kerdeses. Olyan sok elem nem hianyzik.
topin
Megint egyet értünk 🤣
SB contendert egyébként hol irtam? Értem én, hogy szeretsz kötekedni, de legalább olvasd már el, amibe belekötsz.
A playoffhoz pedig sajnos nagyon is lesz köze a Billsnek és a Phinsnek.
Van 2 TE aki jövőre biztos több szerepet kap, lol. Tehát jelenleg nincs egyetlen értékelhető TE sem. Ez a tény.
QB, WR1 (kellene még egy jó WR). TE. Ez aztán tényleg nem sok elem. Ráadásul könnyen beszerezhetőek 😀
Még szerencse, hogy közben a D patent.
goboston
Ehhez csak annyit,hogy a fal teljes bal oldala UFA lesz ( Andrews,Thuney,Eluemanor) es en a LT posztot sem erzem megoldottnak

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Raadasul miert kellene az offense-t nullarol epiteni?

Van fal, van futo, van ket tight end aki jovore biztos nagyobb szerepet kap. WR1 kell mindenkeppen es rotacioba meg egy jatekos.

Ja es persze a QB kerdeses. Olyan sok elem nem hianyzik.
topin
A két TE kisebb szerepet nem fog kapni jövőre az biztos. (Ha rostert fognak.) Mert az idei szerepük kvázi nulla volt. WR fronton Meyers és Byrd megtett mindent, ami tőlük telt - Byrdnek voltak csúnya dropjai - de szvsz. WR/TE poszton legalább egy elkapni képes TE és legalább két minőségi WR szükséges. (Mindez nyilván feltétezne egy olyan QB-t, aki oda is tudja dobni a labdát. Ez idén nem jött össze.) Én Harryben semmilyen jövőt nem látok.

Van fal, igen, de hogy Thuney marad-e, az kérdéses. (Újabbb tag?) Hogy ez a fal mennyire volt hatékony passprotectionben, azt láttuk, igaz, Newton lassú olvasása és az elkapók lassú szeparálódása is részese volt a sikertelenségnek. A futástámogatást illetően mindenki tudta, hogy a Pats idén csak futni képes és a túltömött boxokban sokkal nehezebb utat nyitni és még így is 4,6 a YPC.

A RB corps elvileg tényleg rendben van, szerintem Burkhead már nem is fog visszatérni. Más kérdés, hogy ez a run-heavy offense a passz nélkül mekkora csődnek bizonyult.

Hozzáteszem, hogy tavaly Halloween után Brady sem tudta ezzel a kerettel megváltani a világot, a tavalyi Browns meccs óta vagyunk konstansan rosszak. Én nem látom az idei csapat és a tavaly november-decemberi csapat között a markáns különbséget, ha nincs a szeptember-októberi menetelés, akkor tavaly sincs PO. A defense-ben legalább annyi hiányosság van mostanra, mind az offense-ben, egyetértek kolok1972 véleményével. A liga összes gyengén futó csapatát naggyá tettük idén.

Idén egyszerűen nem jött össze megfelelő minőségű roster ezer okból - nyilván részese a rossz stratégia, a Covid, az a tény, hogy immáron a Pats nem olyan vonzó célpont, hogy a várható sikerért cserébe elviseljék a játékosok Belichick poroszos vasfegyelmét, a cap helyzet. Amikor Newtont leigazoltuk - aki február óta FA volt és a kutyának sem kellett - én azt hittem, hogy Stidham mellé mentort kerestek. Aztán, amikor bejelentették, hogy Newton a kezdő QB, akkor azt hittem, hogy egy reneszánsznak vagyok tanúja. Mára világos, hogy a Stidhammel kapcsolatos QB elképzelések nem jöttek be és csak kármentésről volt szó. De a kármentés sem sikerült.

Jobban örülnék, ha megint az első kiemelésért lennék versenyben és a legalacsonyabb lenne az oddsunk a SB-ra Vegasban, de azt is izgalmas lesz végignézni, hogy hogyan építi fel Belichick harmadik nagy Pats csapatot.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Mennyire lenne elvetemült egy ilyen
Adjuk 1/15 , Gilmore vagy JC Jackson plusz még vmi
Csere partner
Philly adja az 1/6-ot? CB needesek
Vagy ez teljesen agyament ötlet?

Most ettem egy nagy tál bakonyit szóval lehet az jön belőlem
ThundersNFL
Nekem bejön a deal 😀 pedig én nem is kajáltam. Kár hogy nincs már BoB Hc pozicíóban meg lehetne fingatni egy jó trade-el 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Távozott Collins,Roberts,Harmon,Van Noy,Shelton,kiesett Hightower és Chung. Gyakorlatilag a teljes LB sor kihullott és mivel Collins és HT is nagyon jól blitzelt,így a kiesésükkel felszínre jött a 0 passrush. Collinsnak 7 sackje volt,HT.-nak 5,5. Kiesett 12,5 sack. Most Wino nevetséges 3,5 sackkel a sack leader a csapatban...
Mivel nincs passrush,kiderült hogy az általunk jónak gondolt Sec sem annyira király,pláne hogy Gilmore is nagyon messze volt a tavalyi formájától. A teljes LB sor távoztával ill kiesésével a rush D is megszűnt létezni,nem tudom mi volt a terv ,hogy a Collins Van Noy HT sort az egyszem kvázi rookie Bentleyvel hogy gondolták pótolni. Mert azért még egy legrosszabb formájában lévő Collins (aki ráadásul visszatérése után nálunk nem is volt rossz,sőt..) sem mérhető tehetségben egy Terez Hall-hoz,még ha az magához képest nem is játszik rosszul. A McC ikrek se lettek fiatalabbak és gyorsabbak sem. És kiderült hogy az LB sor támogatása nélkül a DT sor is nagyon vékony.
Szóval itt azért nem 1,5 ember esett ki...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből az O-ból az agyonvert ezeréves Minitronon kívül (már ha folytatja)?
Mondjatok már egy playmaker játékost ebből a front7-ből mondjuk Guyon kívül? Rendben Magastorony esetleg ha visszajön.
Peterknek teljesen igaza van. Ez a roster nem egy franchise QB-ra van attól, hogy SB aspiráns legyen, de megkockáztatom a csoportgyőzelemtől sem.
Én is azt gondolom, hogy ez hosszabb folyamat lesz annál, hogy hozok egy jó elkapót meg egy veterán irányítót a piacról oszt csá.
Én nem is bánom, van abban is izgalmas, hogyan építünk új csapatot. Csak ez langyos fos ne maradjon.

Do your job
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Mennyire lenne elvetemült egy ilyen
Adjuk 1/15 , Gilmore vagy JC Jackson plusz még vmi
Csere partner
Philly adja az 1/6-ot? CB needesek
Vagy ez teljesen agyament ötlet?

Most ettem egy nagy tál bakonyit szóval lehet az jön belőlem

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Raadasul miert kellene az offense-t nullarol epiteni?

Van fal, van futo, van ket tight end aki jovore biztos nagyobb szerepet kap. WR1 kell mindenkeppen es rotacioba meg egy jatekos.

Ja es persze a QB kerdeses. Olyan sok elem nem hianyzik.
topin
Megint egyet értünk 🤣
SB contendert egyébként hol irtam? Értem én, hogy szeretsz kötekedni, de legalább olvasd már el, amibe belekötsz.
A playoffhoz pedig sajnos nagyon is lesz köze a Billsnek és a Phinsnek.
Van 2 TE aki jövőre biztos több szerepet kap, lol. Tehát jelenleg nincs egyetlen értékelhető TE sem. Ez a tény.
QB, WR1 (kellene még egy jó WR). TE. Ez aztán tényleg nem sok elem. Ráadásul könnyen beszerezhetőek 😀
Még szerencse, hogy közben a D patent.
goboston
En azt latom hogy van alapanyag a fozeshez, te pedig a fozes felenel juzod a szadat hogy nyers a kaja, ez igy nincs kesz.

Valoban nincs. De a nyers alapanyag meg van hozza, most keszul. Ettol nem kell ujra bevasarolni.

De elfogadom, hogy mindent az adott pillanatban kepes valaki ertekelni. Nincs ezzel semmi baj.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Amugy az SB contenderseghez mi koze a Billsnek, meg a Dolphinsnak?

Nekik ahhoz van koze, mikor lehetunk playoff csapat. Az SB contender szint jelenleg a Chiefs. Ha azon a szinten leszunk, akkor nem lehetunk a Bills meg a Dolphins alatt.
topin
miert ne lehetnetek? Csak azt jelenti hogy ok is SB contender szint lesznek. A Bills most ( is ) az.

A 7 csapatos PO kulonben azt jelenti hogy mindenki bejuthat a csoportbol.
no
Persze lehetnek azok, de az nem zarja ki, hogy nekunk elobb kulon oket elozni kellene, hogy azok legyunk.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Raadasul miert kellene az offense-t nullarol epiteni?

Van fal, van futo, van ket tight end aki jovore biztos nagyobb szerepet kap. WR1 kell mindenkeppen es rotacioba meg egy jatekos.

Ja es persze a QB kerdeses. Olyan sok elem nem hianyzik.
topin
Megint egyet értünk 🤣
SB contendert egyébként hol irtam? Értem én, hogy szeretsz kötekedni, de legalább olvasd már el, amibe belekötsz.
A playoffhoz pedig sajnos nagyon is lesz köze a Billsnek és a Phinsnek.
Van 2 TE aki jövőre biztos több szerepet kap, lol. Tehát jelenleg nincs egyetlen értékelhető TE sem. Ez a tény.
QB, WR1 (kellene még egy jó WR). TE. Ez aztán tényleg nem sok elem. Ráadásul könnyen beszerezhetőek 😀
Még szerencse, hogy közben a D patent.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 096
Amugy az SB contenderseghez mi koze a Billsnek, meg a Dolphinsnak?

Nekik ahhoz van koze, mikor lehetunk playoff csapat. Az SB contender szint jelenleg a Chiefs. Ha azon a szinten leszunk, akkor nem lehetunk a Bills meg a Dolphins alatt.
topin
miert ne lehetnetek? Csak azt jelenti hogy ok is SB contender szint lesznek. A Bills most ( is ) az.

A 7 csapatos PO kulonben azt jelenti hogy mindenki bejuthat a csoportbol.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Raadasul miert kellene az offense-t nullarol epiteni?

Van fal, van futo, van ket tight end aki jovore biztos nagyobb szerepet kap. WR1 kell mindenkeppen es rotacioba meg egy jatekos.

Ja es persze a QB kerdeses. Olyan sok elem nem hianyzik.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Amugy az SB contenderseghez mi koze a Billsnek, meg a Dolphinsnak?

Nekik ahhoz van koze, mikor lehetunk playoff csapat. Az SB contender szint jelenleg a Chiefs. Ha azon a szinten leszunk, akkor nem lehetunk a Bills meg a Dolphins alatt.