New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Már készítik Bradynek a helyet az edzői stábban...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Még egy dolog ami eszembe jutott a Dolphins meccsel kapcsolatban: legelső (!!!) drive első 3 playe ,aminek elméletben teljesen scriptelve kellene hogy legyen kb 1 perc és -3 yard ??? WTF?
kolok1972
Én egy meccsre emlékszem, ahol az első drive TD-t hozott. (Chargers?) És talán az volt egyetlen első negyedes TD-nk idén.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Még egy dolog ami eszembe jutott a Dolphins meccsel kapcsolatban: legelső (!!!) drive első 3 playe ,aminek elméletben teljesen scriptelve kellene hogy legyen kb 1 perc és -3 yard ??? WTF?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 Pats játékos került be idén a Pro Bowl keretbe: Stephon Gilmore, Jake Bailey és Matthew Slater.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gilmore IR és egyesek már a trade-ről suttognak. Ha megy kelleni fog egy CB1, már ha azonnal eredményeket és PO menetelést akarunk elérni.
ZERO_L
Suttogtak szezon előtt is.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Gilmore IR és egyesek már a trade-ről suttognak. Ha megy kelleni fog egy CB1, már ha azonnal eredményeket és PO menetelést akarunk elérni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát akkor nem lesz po. Előfordul. De ennyire offos kerettel is versenyben voltunk dec közepéig. A semminél jobb. Hozzunk egy értelmes qb-t, piacon egy elkapo és linebackert, aztán hajrá 2021-ben

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hülye liga ez az NFL, múlt héten agyonver bennünket a rams, hogy most kikapjanak a nyeretlen jetstől
NB2
Bundaaa
ThundersNFL
jets>pats egyértelmű

😀

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
hülye liga ez az NFL, múlt héten agyonver bennünket a rams, hogy most kikapjanak a nyeretlen jetstől
NB2
Bundaaa

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
realcamp 141
hülye liga ez az NFL, múlt héten agyonver bennünket a rams, hogy most kikapjanak a nyeretlen jetstől
NB2
De így legalább Lawrence elkerüli a csoportot nagy valószínűséggel. Ez azért nagy ajándék tőlük mégis. Sőt lehet ezt BB ledumálta a múlt héten..😀😀 Az öreg már megint kavarja.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
hülye liga ez az NFL, múlt héten agyonver bennünket a rams, hogy most kikapjanak a nyeretlen jetstől
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Ha az utolsó 2 meccs is bukó akkor hol draftolunk?
ThundersNFL
Azok utan akik 6 gyozelem alatt lesznek 😉
topin
Messze az élbolytól. Jets, Jags, Texans, Cincy, Atlanta, Philly, Carolina, de mostani állás szerint Dallas, 49ers, Detroit, Giants, Chargers is előttünk.

Pont a tisztes középszer.
Burkus
Több bennük a QB needes mint nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha az utolsó 2 meccs is bukó akkor hol draftolunk?
ThundersNFL
Azok utan akik 6 gyozelem alatt lesznek 😉
topin
Messze az élbolytól. Jets, Jags, Texans, Cincy, Atlanta, Philly, Carolina, de mostani állás szerint Dallas, 49ers, Detroit, Giants, Chargers is előttünk.

Pont a tisztes középszer.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
off!
mi ez a jets-rams 13-0 eddig?????
NB2
proof h gase tankolni is túl hülye

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
off!
mi ez a jets-rams 13-0 eddig?????
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ha az utolsó 2 meccs is bukó akkor hol draftolunk?
ThundersNFL
Azok utan akik 6 gyozelem alatt lesznek 😉
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
én hülye 3 fordulóval ezelőtt még PO-ról vízionáltam
NB2
Én hülye, azt hittem, hogy ebben a Cam Newton projektben van spiritusz. Meg hogy run-D nélkül is lehet focizni. Meg hogy a run-heavy O ideje eljön újra.

Ez olyan szezon mint az egész év. Lósz@rt sem ér. Majd jövőre.
Burkus
"együtt" néztük a meccset, a meccs alatt szidtam én is Cam-et, de utolsó 3 meccsen ma játszott a legjobban. Voltak hosszú passzai, futott is, igen nem nyújtott jó teljesítményt, ez a mai egy közepes volt. Ez a meccs a védelmen ment el, meg egy picit az O falon.

de ahogy beszéltük: nagyon nézhetetlen a csapat játéka, iszonyat sok hülye hibával és még ennél is több mistackle-el. Utóbbi iszonyat idegesítő és frusztráló!
NB2
5 TD-t passzolt a szezonban 10 INT mellett. Az utóbbi három meccsen tényleg jobb volt, mert 3/3 ez a mutató! Ezzel 29. a kezdő QB-k közül a 32-es mezőnyből. Ez nem közepes, ez az alja. A csapat WR/TE fronton sehogy sem állt skill playerekkel, de ennél több volt bennük.

Newton nem véletlen nem kellett sem a Carolinanak, sem a korábbi edzőjének, sem másnak. Pedig sem a Carolina, sem a Redskins nem egy topcsapat egy top10 irányítóval. De Newtonban még annyit sem láttak mint Bridgewaterben vagy Haskinsben. Én anno azt hittem, hogy az Öreg kitalált rá valami spécit, valami olyat, amivel ki tudja hozni, ami benne van. De erről szó sem volt.
Burkus
én azt mondtam, hogy az utolsó 3 meccséből ma volt a legjobb
DE! Ez a mai is egy éppenhogy közepes teljesítmény. Voltak hibái bőven, alul-felül dobott passzai, rossz döntései, de ha csak a mai meccset nézzük, ez ma nem rajta ment el. De attól még egyértelmű -ha tényleg nincs valami sérülése- én is megválnék tőle. Tényleg amúgy vannak olyan gondolataim, hogy az öreg elengedte ezt a szezont már szeptember és edzést csinál a jövő évre.
És tényleg nézzük már meg ezt az offense-t Stidham-mel, annyira de annyira kíváncsi vagyok rá!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Ha az utolsó 2 meccs is bukó akkor hol draftolunk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Nagyon félek az offseasontól QB fronton.
zinedine5
Miért? Tele lesz veteran QB-vel a free agency. Feljebb draftolunk, mint szoktunk és feljebb is könnyebb menni. Szinte biztos, hogy jobb játékoshoz jutunk mint Newton, a kasszában is van elég pénz. Engem igazán a skill playerek izgatnak, ott kell WR/TE fronton minőségi előrelépés.

És ennél rosszabb valószínűleg nem lehet. Hogy most 7-9 lesz - hacsak még a Jetstől is ki nem kapunk - vagy 4-12 az nagyjából mindegy. Jól igazán idén három meccsen szórakoztam, az első kettő örömteli meglepetés volt, + a Chargers legyőzése. De igazán a tavalyi Browns meccs óta nem szórakoztató a Pats football.
Burkus
Az előbb már írtam. Nehogy Cam maradjon.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
én hülye 3 fordulóval ezelőtt még PO-ról vízionáltam
NB2
Én hülye, azt hittem, hogy ebben a Cam Newton projektben van spiritusz. Meg hogy run-D nélkül is lehet focizni. Meg hogy a run-heavy O ideje eljön újra.

Ez olyan szezon mint az egész év. Lósz@rt sem ér. Majd jövőre.
Burkus
"együtt" néztük a meccset, a meccs alatt szidtam én is Cam-et, de utolsó 3 meccsen ma játszott a legjobban. Voltak hosszú passzai, futott is, igen nem nyújtott jó teljesítményt, ez a mai egy közepes volt. Ez a meccs a védelmen ment el, meg egy picit az O falon.

de ahogy beszéltük: nagyon nézhetetlen a csapat játéka, iszonyat sok hülye hibával és még ennél is több mistackle-el. Utóbbi iszonyat idegesítő és frusztráló!
NB2
Túl elnéző vagy. Esetleg naivan optimista.

Az utobbi három meccs legjobb játékával nem tudta bevinni az O-t a red zoneba.

Normális esetben rég csere lenne.

Én tényleg azon gondolkodtam már, hogy lehet olyan szerződése van, hogy kezdenie kell (hacsak nem sérült), mert különben több a bére.

Összeválogattunk 3 olyan QB-t aki alkalmatlan egy csapatot irányítani. Ismét jár a taps az FO-nak.
zinedine5
Egyáltalán nem volt hülyeség Cam-re rápróbálni sőőt, ennyiért no brainer volt... Nem jött be na boom, tovább kell lépni, mert lehet. Pont azért jár a taps az FO-nak, hogy látatlanban nem köteleztük el magunkat mellette.

Majd akkor kell elküldeni őket a f*szba, ha ezek után képesek vele hosszabbítani...
ZERO_L
Jogos, csak a végeredmányre gondoltam. Viszont Stidhamet és Hoyert ismerték. És most ők nem képesek ennél többet mutatni.

Nagyon félek az offseasontólQB fronton.
zinedine5
Miért? Tele lesz veteran QB-vel a free agency. Feljebb draftolunk, mint szoktunk és feljebb is könnyebb menni. Szinte biztos, hogy jobb játékoshoz jutunk mint Newton, a kasszában is van elég pénz. Engem igazán a skill playerek izgatnak, ott kell WR/TE fronton minőségi előrelépés.

És ennél rosszabb valószínűleg nem lehet. Hogy most 7-9 lesz - hacsak még a Jetstől is ki nem kapunk - vagy 4-12 az nagyjából mindegy. Jól igazán idén három meccsen szórakoztam, az első kettő örömteli meglepetés volt, + a Chargers legyőzése. De igazán a tavalyi Browns meccs óta nem szórakoztató a Pats football.

Szerkesztette: Burkus
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Nagyon félek az offseasontólQB fronton.
zinedine5
Miért?

3 mostani kezdő valszeg elérhető lesz (jimmy, wentz, darnold) esetleg winston, vaaagy drumroll minshew. Plusz draft stb.

Capspace-el h álltok?
briareos
Attól, hogy nem az általad felsoroltak lesznek az opciók, hanem marad ez a balfék,

A drafttól én sok jót nem várok. Ebben elve nagyon negativan látom BB munkáját.
zinedine5
kurva nagy összegben fogadnék h nem lesz új szerződéssel megkinálva cam. megértem h fanként izgulsz ezen, de szerintem zéró esély h marad
briareos
remélem igazad lesz
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Nagyon félek az offseasontólQB fronton.
zinedine5
Miért?

3 mostani kezdő valszeg elérhető lesz (jimmy, wentz, darnold) esetleg winston, vaaagy drumroll minshew. Plusz draft stb.

Capspace-el h álltok?
briareos
Attól, hogy nem az általad felsoroltak lesznek az opciók, hanem marad ez a balfék,

A drafttól én sok jót nem várok. Ebben elve nagyon negativan látom BB munkáját.
zinedine5
kurva nagy összegben fogadnék h nem lesz új szerződéssel megkinálva cam. megértem h fanként izgulsz ezen, de szerintem zéró esély h marad

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Nagyon félek az offseasontólQB fronton.
zinedine5
Miért?

3 mostani kezdő valszeg elérhető lesz (jimmy, wentz, darnold) esetleg winston, vaaagy drumroll minshew. Plusz draft stb.

Capspace-el h álltok?
briareos
Attól, hogy nem az általad felsoroltak lesznek az opciók, hanem marad ez a balfék,

A drafttól én sok jót nem várok. Ebben elve nagyon negativan látom BB munkáját.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
én hülye 3 fordulóval ezelőtt még PO-ról vízionáltam
NB2
Én hülye, azt hittem, hogy ebben a Cam Newton projektben van spiritusz. Meg hogy run-D nélkül is lehet focizni. Meg hogy a run-heavy O ideje eljön újra.

Ez olyan szezon mint az egész év. Lósz@rt sem ér. Majd jövőre.
Burkus
"együtt" néztük a meccset, a meccs alatt szidtam én is Cam-et, de utolsó 3 meccsen ma játszott a legjobban. Voltak hosszú passzai, futott is, igen nem nyújtott jó teljesítményt, ez a mai egy közepes volt. Ez a meccs a védelmen ment el, meg egy picit az O falon.

de ahogy beszéltük: nagyon nézhetetlen a csapat játéka, iszonyat sok hülye hibával és még ennél is több mistackle-el. Utóbbi iszonyat idegesítő és frusztráló!
NB2
5 TD-t passzolt a szezonban 10 INT mellett. Az utóbbi három meccsen tényleg jobb volt, mert 3/3 ez a mutató! Ezzel 29. a kezdő QB-k közül a 32-es mezőnyből. Ez nem közepes, ez az alja. A csapat WR/TE fronton sehogy sem állt skill playerekkel, de ennél több volt bennük.

Newton nem véletlen nem kellett sem a Carolinanak, sem a korábbi edzőjének, sem másnak. Pedig sem a Carolina, sem a Redskins nem egy topcsapat egy top10 irányítóval. De Newtonban még annyit sem láttak mint Bridgewaterben vagy Haskinsben. Én anno azt hittem, hogy az Öreg kitalált rá valami spécit, valami olyat, amivel ki tudja hozni, ami benne van. De erről szó sem volt.