New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akar valaki fogadni, hogy jovore Wentz kezd nalatok? 😀
undisputedly
Akarsz fogadni, hogy Cam marad a kezdő QB?
Solymi
Koltoi volt a kerdesem, mert nem igazan sportfogadok, de most tobb korulmeny is idealisan alakul egy tipikus Pats trade-hez.

Wentz mar bizonyitotta, hogy tud MVP-versenybe illoen jatszani, csal valami felrement. Veteran, van tapasztalata. Idealis jelolt az ujracsomagolasra.

A szerzodese abszolut nem veszes es lehetne jatszatni rovidpasszos jatekokat utempasszal (sokkal inkabb, mint most Cam-mel).
undisputedly
Hát ja. Egy lejtőre került, valamikori MVP - illetve ő csak úton volt hozzá, el nem érte -, aki a kiemelkedő éve óta nem képes hozni megközelítőleg sem a legjobb évét. Idénre pedig még egy lépcsővel lejjebb esett a teljesítménye, többek között a rovid passzos ütem játéka lett tragikusan pontatlan. Ismerős? 😊

Ja, és ő nem vetminbe kerül, hanem 30-33 millióba évente, még 3 évig. (igaz, hogy trade után csak kb. 15 gördül előre, így kb. 15 DM árán "bármikor" kirakható).

Hajrá 😊 Legalább nem kell attól f*snom, hogy netán Reich elhozza a Coltsba a SB év emlékei miatt. 😀 Na jó, ha megtörténne, szerintem egy ideig én is megmagyaráznám magamnak, hogy talán bejöhet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Akar valaki fogadni, hogy jovore Wentz kezd nalatok? 😀
undisputedly
Akarsz fogadni, hogy Cam marad a kezdő QB?
Solymi
Koltoi volt a kerdesem, mert nem igazan sportfogadok, de most tobb korulmeny is idealisan alakul egy tipikus Pats trade-hez.

Wentz mar bizonyitotta, hogy tud MVP-versenybe illoen jatszani, csal valami felrement. Veteran, van tapasztalata. Idealis jelolt az ujracsomagolasra.

A szerzodese abszolut nem veszes es lehetne jatszatni rovidpasszos jatekokat utempasszal (sokkal inkabb, mint most Cam-mel).
undisputedly
Like-olnám😁😁. Nem tartom ezt ördögtől valónak.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akar valaki fogadni, hogy jovore Wentz kezd nalatok? 😀
undisputedly
Akarsz fogadni, hogy Cam marad a kezdő QB?
Solymi
Koltoi volt a kerdesem, mert nem igazan sportfogadok, de most tobb korulmeny is idealisan alakul egy tipikus Pats trade-hez.

Wentz mar bizonyitotta, hogy tud MVP-versenybe illoen jatszani, csal valami felrement. Veteran, van tapasztalata. Idealis jelolt az ujracsomagolasra.

A szerzodese abszolut nem veszes es lehetne jatszatni rovidpasszos jatekokat utempasszal (sokkal inkabb, mint most Cam-mel).
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Akar valaki fogadni, hogy jovore Wentz kezd nalatok? 😀
undisputedly
Akarsz fogadni, hogy Cam marad a kezdő QB?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akar valaki fogadni, hogy jovore Wentz kezd nalatok? 😀
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Szóba került már sokszor a TE helyzet. Egy szurkoló gondolata egy külföldi oldalról:
“Aside from all the incredible disappointment this season from New England.. one thing that REALLY disappoints me is the rookie TEs.

I said when they were drafted to not expect much, because historically rookie TEs struggle.. it’s well known, but I expected something.. a flash maybe?!
I thought Keene and Asiasi would immediately be the starters over Izzo, who’s generally just not good. Even when healthy though, they haven’t been. It’s probably the worst position on the team, so it’s really bizarre to see nothing.. I mean not even a flash?!
I was thinking maybe it’s the Damien Harris effect, but that’s because Michel was effective enough.. there are no effective TEs on this roster, so it’s hard to believe that..
I did a massive pre-season prediction and in it
I said that I expected around 600 yards combined from the two.. and that isn’t asking much from a roster with no TEs.. lol. Hasn’t happened. “
Nagyjából így gondolom én is,bár én még talán 600 yardot sem vártam tőlük
kolok1972
Igaz, annyit azért árnyalnék, hogy nálunk játszik a liga legkevesebb passzolt yard/game-mel rendelkező kezdő irányítója (aki azért legalább 10 meccset kezdett).

Bythewyay, mi látjuk rosszul, hogy Newton kutyaszar vagy a Buday Zolinak van igaza, hogy ez főleg az offense hibája?

Szar az offense, de szerintem ez minimum egálban Cam hibája is.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
2007 2008 után megint nem mi nyerjük a csoportot, ez már tuti

Szerkesztette: NB2
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Szóba került már sokszor a TE helyzet. Egy szurkoló gondolata egy külföldi oldalról:
“Aside from all the incredible disappointment this season from New England.. one thing that REALLY disappoints me is the rookie TEs.

I said when they were drafted to not expect much, because historically rookie TEs struggle.. it’s well known, but I expected something.. a flash maybe?!
I thought Keene and Asiasi would immediately be the starters over Izzo, who’s generally just not good. Even when healthy though, they haven’t been. It’s probably the worst position on the team, so it’s really bizarre to see nothing.. I mean not even a flash?!
I was thinking maybe it’s the Damien Harris effect, but that’s because Michel was effective enough.. there are no effective TEs on this roster, so it’s hard to believe that..
I did a massive pre-season prediction and in it
I said that I expected around 600 yards combined from the two.. and that isn’t asking much from a roster with no TEs.. lol. Hasn’t happened. “
Nagyjából így gondolom én is,bár én még talán 600 yardot sem vártam tőlük

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......
csi77
Jó de Brady egy system QB...
ZERO_L
Most viccet félretéve, ha már bejött a system qb dolog. Valahogy Breesről senki sem írja le, hogy system qb, miközben pl. az elmúlt 2 szezonban 100%-os a Saints nélküle (asszem 8-0) egy Bridgewaterrel meg egy Hillel. Pedig nagyon úgy fest, hogy Payton rendszerében (és azzal az állománnyal) még Newton is 100%-os lenne 😀
goboston
teljesen más játékot játszanak hillel meg bridgewaterrel mint breesel, ez inkább az állományt dicséri meg az edzői kart, de nem sima plug and play a meglévő rendszerbe

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
 www.patspulpit.com/2020/12/13/22171310/ray-perkins-influence-new-england-patriots-bill-belichick
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......
csi77
Jó de Brady egy system QB...
ZERO_L
Most viccet félretéve, ha már bejött a system qb dolog. Valahogy Breesről senki sem írja le, hogy system qb, miközben pl. az elmúlt 2 szezonban 100%-os a Saints nélküle (asszem 8-0) egy Bridgewaterrel meg egy Hillel. Pedig nagyon úgy fest, hogy Payton rendszerében (és azzal az állománnyal) még Newton is 100%-os lenne 😀
goboston
Rajta (a játékán) jobban látszik a kor,mint Tomon. Amúgy nem tudom, ki mondja Brady system qb-nak. Abban viszont biztos vagyok, hogy máshol nem nyert volna 6 gyűrűt. Ettől még kiváló irányító. Az, hogy pályafutása végén bevállalta, hogy máshol is játszik és ott is megállja a helyét, azért külön tisztelet neki!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......
csi77
Jó de Brady egy system QB...
ZERO_L
Most viccet félretéve, ha már bejött a system qb dolog. Valahogy Breesről senki sem írja le, hogy system qb, miközben pl. az elmúlt 2 szezonban 100%-os a Saints nélküle (asszem 8-0) egy Bridgewaterrel meg egy Hillel. Pedig nagyon úgy fest, hogy Payton rendszerében (és azzal az állománnyal) még Newton is 100%-os lenne 😀
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......
csi77
Jó de Brady egy system QB...
ZERO_L
Meg különben is rég kiégett.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......
csi77
Jó de Brady egy system QB...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Hát én már egy ideje a Seattle meccset akarnám újranézni, hogy ott milyen volt és az hova lett mostanra...
NB2
Arról a Seattle akkori védelmét lenne inkább megkérdezni .... ha lett volna. 😊

A covid kihagyás láthatóan nem tett jót Camnek, de nem hiszem, hogy maga a covid vagy annak az utóhatása a baj. Fizikailag nincs neki semmi baja szerintem. Inkább az a gyanús, hogy ez már a 3. év, hogy idény közben így leereszt. Korábban a sérülésekre fogtuk, de lehet, hogy tényleg elfogyott. Hat-hét meccsre még fel tud készülni, koncentrálni, de aztán már nincs ott 110%-ban fejben, koncentrációban. A 95% meg nem elég az NFL-ben.

Vagy nem, és valami teljesen más a gond.
peterk2005
Ez mondjuk új infó nekem, bár lehet, hogy korábban a sérülések játszottak közre, most meg talán a covid.
Nem tudom, hogy az NFL-ben hogy van, de itt pl. közepes lefolyású esetén, ami láz, köhögés meg ilyenek, 2-4 hét kihagyást ajánlanak:

 ensport.hu/2020/11/19/sport-a-koronavirus-utan-mikor-es-hogyan-terj-vissza-ha-megfertozodtel/

Milák meg a 4 hetes kihagyás után se érzi magát toppon sőt, inkább fáradtnak és tompának:

 hvg.hu/sport/20201210_Koronavirus_utohatas_Milak_Kristof_uszas

Szóval lehet, hogy hiába tolják Cambe a szereket, még mindig a covid hatása alatt van.
Meg lehet másképpen is.


Amúgy pedzegetik hozzánk Fitzmagicet is a következő évre.
Solymi
Fitzmagic nagy kedvenc, baromi szívesen nézném őt Bostonban, de nem tudom elképzelni a jó Ryant BB mellett ahol a legfontosabb hogy ne add el a labdát
Cuchulain82
Amennyit Cam meg Stidham (oké, tudom, nem ér) eladta a labdát, amellé Fitzmagic annyit varázsol pluszban.
Ráadásul Camet se tudták sokan itt elképzelni, szóval szerintem ha BB lát benne fantáziát, akkor simán elhozná.
Egy normális offseason alatt simán a fejébe vernék, hogy inkább dobja ki a labdát minthogy INT legyen vagy sackeljék. Ugyanezt látni azért Camnél is, hogy inkább magasra dobja vagy kidobja, ha gáz a helyzet.

Aztán még itt van ez is, persze ez csak két vélemény és nem igazán látni részletes elemzést, szóval fene se tudja, mennyire pontos:

 heavy.com/sports/new-england-patriots/film-experts-cam-newtons-play/?fbclid=IwAR1gdknFMPJQnd2F8SaFKK2mVyN-InBOXVA4FR8MXY45xT8GKlrSk9Dr6_M

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én már egy ideje a Seattle meccset akarnám újranézni, hogy ott milyen volt és az hova lett mostanra...
NB2
Arról a Seattle akkori védelmét lenne inkább megkérdezni .... ha lett volna. 😊

A covid kihagyás láthatóan nem tett jót Camnek, de nem hiszem, hogy maga a covid vagy annak az utóhatása a baj. Fizikailag nincs neki semmi baja szerintem. Inkább az a gyanús, hogy ez már a 3. év, hogy idény közben így leereszt. Korábban a sérülésekre fogtuk, de lehet, hogy tényleg elfogyott. Hat-hét meccsre még fel tud készülni, koncentrálni, de aztán már nincs ott 110%-ban fejben, koncentrációban. A 95% meg nem elég az NFL-ben.

Vagy nem, és valami teljesen más a gond.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Ez alapján Brady sincs a top 9-ben......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Amúgy pedzegetik hozzánk Fitzmagicet is a következő évre.
Solymi
Fitzmagic nagy kedvenc, baromi szívesen nézném őt Bostonban, de nem tudom elképzelni a jó Ryant BB mellett ahol a legfontosabb hogy ne add el a labdát
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Hát én már egy ideje a Seattle meccset akarnám újranézni, hogy ott milyen volt és az hova lett mostanra...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Jáj


Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
Burkus
Az a fura, hogy most nézem az első heti Miami elleni meccs coaching videóját.
Nem azt mondom, hogy akkor valami hűde gyors lett volna, de sokkal gyorsabban engedte el a labdát és pontosabban, ráadásul a futásai is veszélyesebbek voltak, nem ilyen darabosak mint most.
Az viszont már akkor is látszott, hogy sok labdájába beleütnek, ha a passzsávba kerül az ember, ott kellene javítani valamit.

Nekem ami fura, hogy a covid elkapása előtt valóban nem volt annyira jó, de azóta nemhogy hozza azt a szintet, hanem rosszabb. Szerintem simán lehet a covid utóhatása, hogy ennyire lassú mind fejben, mind mozgásban.

 www.patspulpit.com/2020/11/20/21579165/patriots-cam-newton-struggles-return-covid-19

Az se segít, hogy nincs JE11, mert vele azért másabb lenne, mert jelenleg nincs normális slot-elkapónk, így a megjátszható játék is kevesebb.

Amúgy pedzegetik hozzánk Fitzmagicet is a következő évre.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jáj



Ez így nem volt meg 😕
ZERO_L
Nagyon gáz. De hát ez csak azt tükrözi számokban, amit látunk.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Jáj



Ez így nem volt meg 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Imádom ezt a szar WR draftos képet... nem sikerült 6-7. körös talentből kihozni az NFL szintű kezdőt, bruhu

Egyedül Harry volt az egyetlen top talant, egy mély de nem orrnehéz classban. Úgy néz ki ezt nagyon benézte a scout csapat, de a többi azért ilyen whatever, kb minden poszton minden csapatnál megesik.

Malcom Mitchell amúgy full rendben volt csak hát a teste nem bírta...


Most azt hogy pont nem a class klasszis elkapóját húztuk ki hanem pl needre húztunk azt meg azért innen nem igen lehet felróni...
ZERO_L
Azért volt itt 2. és 3. körös wr draft, ugyanolyan eredménnyel mint a többi. Az, hogy nem tudunk wr-t húzni az azért elég egyértelmű. Nem is lenne ezzel baj, a jó CB-ket sem draftról hoztuk általában, csak most az FA mozgásaink (Sanu, AB) sem jöttek be, igy lett ez a fosh szekció.
goboston
De milyen classban... ha most a 2013asra célzol akkor Dobson helyett ki lehetett volna választani Keeenan Allen és ennyi, az egész class egy nagy kuka volt Hopkinson és Allen-en kívül. Szóval ezt nem érzem akkora hatalmas nagy idiótaságnak.

Kicsit túl van ez fújva, mintha minden éven baszkodnánk el a top50-es pickeinket elkapóra de mindegyik besül...
ZERO_L
Azert na:

2013-as WR-erk vagy TE-ek:

Hopkins: 9600 yard, 49 TD
Kelce: 7500 yard, 45 TD
Allen: 7300 yard, 41 TD
Robert Woods: 6400 yard, 30 TD
Ertz: 6000 yard, 36 TD
Kenny Stills: 4900 yard, 37 TD
Jordan Reed: 3600 ard, 27 TD
Terrance Williams: 3400 yard, 20 TD
Eifert: 2400 yard, 24 TD
Goodwin: 2400 yard, 13 TD
Patterson: 2100 yard, 10 TD
Tavon Austin: 2000 yard, 15 TD
Vance McDonald: 2000 yard, 15 TD
Wheaton: 1600 yard, 8 TD

Itt jon meg egy tucat jatekos 1000 oruli yarddal, majd Dobson 700 yarddal es 4 TD-vel, 2. koroskent.
Itt van, hogy milyen koroket lottetek el elkapokra vagy TE-ekre 2010 ota: 3,3,1,6,7,4,7,6,7,2,4,7,5,2,3,4
Ebbol mondjuk lett egy Gronk, de azert rajta kivul meg hasznalhatot se igen talaltatok.
undisputedly
Remek, hogy bedobtad a TE-deket, akik semmilyen formában nem volt bevonva a témába. Miért nem dobtad hozzá a futók elkapott yardjait és TD-it is?

Jó hát ha vki azért akarja köpködni a scoutokat mert nem Kenny fucking Stills szereztük meg a deafton ám legyen, vagy Williamst ő is hatalmas gyémánt volt emlékszem rá...
eselteg az elkapóként totálisan használhatatlan Patterson-Austin párost, fine by me.

Btw hányan is játszanak még a ligában az ELKAPÓ POZICIÓBAN játszó személyek közül? Csak hogy visszatérjünk a kép eredeti felvetésére. Ennyit erről a remek listáról...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Ezért kurvára értelmetlen volt kerülni az eredményt egész nap.
Szánalmas bohóc. És kurvára mérges vagyok az egész stábra, mert kurvára nem tudom mi a fasz tartja a pályán? Ennél Hoyer is sokkal jobb.

0-17-nél az a teljesen kilátástalan 3.és 4. & goal kísérletek a 4 yardosról azért elég lehangolóak voltak...
kolok1972
Ugyanez volt a fejemben. Elkeserítő, lehangoló. Mennyire kibaszott fantáziatlan volt az a pár down. Mindenki tudta mi fog jönni.
Igazabol a drafton kellene 1-2 jot talalni. Kezdhetnetek azzal, hogy lecserelitek a scoutokat:
undisputedly
Egyértelmű.Ott mindenképpen upgradelni kellenne, mert ez nagyon szar az előző pár évben.

De milyen classban... ha most a 2013asra célzol akkor Dobson helyett ki lehetett volna választani Keeenan Allen és ennyi, az egész class egy nagy kuka volt Hopkinson és Allen-en kívül. Szóval ezt nem érzem akkora hatalmas nagy idiótaságnak.

Kicsit túl van ez fújva, mintha minden éven baszkodnánk el a top50-es pickeinket elkapóra de mindegyik besül...
ZERO_L
Igaz, a top50-es pick-eket DB-kre basszuk el évek óta.

Az meg nyilvánvaló, hogy BB képtelen jö WR-t (minusz Mitchell) draftolni. Ez nem újkeletű. (Chad Jackson, Brandon Tate). Csak fura, hogy ezen nem tud javítani.

Amennyire érzi hátul, hogy kiből lehet jó játékos, annyira képtelen a jók közül megmondani ki lehet kiváló. Ezt a beválási arányt kb bármelyik komolyabban hozzáértő is produkálni tudná a draftról. (Nem az edzésekről, meccsekröl, a tudásról beszélek, csak és kizárólag a draftelsőkét-három köréről.)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Imádom ezt a szar WR draftos képet... nem sikerült 6-7. körös talentből kihozni az NFL szintű kezdőt, bruhu

Egyedül Harry volt az egyetlen top talant, egy mély de nem orrnehéz classban. Úgy néz ki ezt nagyon benézte a scout csapat, de a többi azért ilyen whatever, kb minden poszton minden csapatnál megesik.

Malcom Mitchell amúgy full rendben volt csak hát a teste nem bírta...


Most azt hogy pont nem a class klasszis elkapóját húztuk ki hanem pl needre húztunk azt meg azért innen nem igen lehet felróni...
ZERO_L
Azért volt itt 2. és 3. körös wr draft, ugyanolyan eredménnyel mint a többi. Az, hogy nem tudunk wr-t húzni az azért elég egyértelmű. Nem is lenne ezzel baj, a jó CB-ket sem draftról hoztuk általában, csak most az FA mozgásaink (Sanu, AB) sem jöttek be, igy lett ez a fosh szekció.
goboston
De milyen classban... ha most a 2013asra célzol akkor Dobson helyett ki lehetett volna választani Keeenan Allen és ennyi, az egész class egy nagy kuka volt Hopkinson és Allen-en kívül. Szóval ezt nem érzem akkora hatalmas nagy idiótaságnak.

Kicsit túl van ez fújva, mintha minden éven baszkodnánk el a top50-es pickeinket elkapóra de mindegyik besül...
ZERO_L
Azert na:

2013-as WR-erk vagy TE-ek:

Hopkins: 9600 yard, 49 TD
Kelce: 7500 yard, 45 TD
Allen: 7300 yard, 41 TD
Robert Woods: 6400 yard, 30 TD
Ertz: 6000 yard, 36 TD
Kenny Stills: 4900 yard, 37 TD
Jordan Reed: 3600 ard, 27 TD
Terrance Williams: 3400 yard, 20 TD
Eifert: 2400 yard, 24 TD
Goodwin: 2400 yard, 13 TD
Patterson: 2100 yard, 10 TD
Tavon Austin: 2000 yard, 15 TD
Vance McDonald: 2000 yard, 15 TD
Wheaton: 1600 yard, 8 TD

Itt jon meg egy tucat jatekos 1000 oruli yarddal, majd Dobson 700 yarddal es 4 TD-vel, 2. koroskent.
Itt van, hogy milyen koroket lottetek el elkapokra vagy TE-ekre 2010 ota: 3,3,1,6,7,4,7,6,7,2,4,7,5,2,3,4
Ebbol mondjuk lett egy Gronk, de azert rajta kivul meg hasznalhatot se igen talaltatok.
  Felkapott fórum témák