New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Számomra semmi nem tudja helyettesíteni a tökéletes szezon véghez nem vitelét. Egyszerűen az egy akkora valami lehetett volna amit élőben látunk, hogy azt tényleg sokáig beszéltük/beszéltek volna. Ami még fáj az TB csillió yardja a Philly ellen, hogy azzal nem jött össze. Pedig az is korszakos rekord lehetett volna, így utólag azért is rágom a kefét.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én lelkemet
De nagyon sokat segít az azóta lévő 3 SB, és különösen a Seahawks elleni ebben 😊
Wyatt
Amikor a Seahawks meccsen a fickó a hátán fekve kapta el a labdát, azért beleolvadt az állam a padlóba. Nem én voltam az egyetlen a Sugárban, aki felnyögött, hogy nemáááááá.

Az én lelkemet csak Edelman elkapása gyógyította meg a Falcons ellen.
Kollega
Én Butler elkapásánál szabadultam meg végre. Pont Kearse elkapása után, amikor mondom, ilyen nincs, hogy háromszor megcsináljuk, és háromszor is ilyen elcseszett játékkal kapunk ki, és 3–3 lesz az SB-mérleg. Utána a Falconst már nyugodtan tudtam nézni, az Eagles sem fájt, a Rams elleninek meg nagyon örültem. De Butler és a Seahawks volt a fordulópont 😊

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az én lelkemet
De nagyon sokat segít az azóta lévő 3 SB, és különösen a Seahawks elleni ebben 😊
Wyatt
Amikor a Seahawks meccsen a fickó a hátán fekve kapta el a labdát, azért beleolvadt az állam a padlóba. Nem én voltam az egyetlen a Sugárban, aki felnyögött, hogy nemáááááá.

Az én lelkemet csak Edelman elkapása gyógyította meg a Falcons ellen.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nagyon sokat segít az azóta lévő 3 SB, és különösen a Seahawks elleni ebben 😊

több mint 3 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Továbbra sincs más 16–0-s csapat az NFL-ben 😊
Wyatt
Azért az a 2007-es (alapszakasz)csapatot nem lehet az idei Steelers-el emlegetni. Az akkor legyőzött jobb ellenfelek az alapszakaszban:

Chargers (11-5, AFC döntős, a franchise legjobb időszaka)
Browns (10-6, elmúlt 20 évük legjobbja)
Dallas (13-3, NFC 1st seed)
Redskins (9-7, rájátszás csapat)
Colts (13-3, Manning karrierje csúcsán, aktuális címvédő)
Steelers (10-6, AFC North győztes, következő évi bajnok)
Giants (10-6, mindenki tudja...)

A csoporton kívüli ellenfeleket tekintve nem kaphattunk volna akkor keményebb sorsolást, és így is domináns győzelmekkel lett meg a 16-0. Hiába az azóta nyert 3 gyűrű, a Butler int, a 28-3, még mindig fáj visszagondolni, annak a szezonnak az utolsó 2 percére...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Megnéztem a Chargers elleni meccs rövidített verzióját, a coaching videót még nem.
Azt kell mondjam, hogy az eredménytől függetlenül ez egy biztató meccs volt, habár az eredményt az ellenfél miatt a helyén kell kezelni.

Cam most élesebbnek és gyorsabbnak tűnt, jó volt látni, hogy engedték futkorászni.
Igaz, nem gondolom, hogy mindig az volt a legjobb megoldás vagy hogy jó irányt választott, de látszik, hogy így magabiztosabbnak, komfortosabbnak érzi magát.

A gyorsan eleresztett passzai nem igazán működnek, viszont ha van egy kis ideje, akkor jókat tud dobni.
Lehetséges (vagy biztos), hogy dolgoznak a dobómechanikáján vagy a technikán és ez okozza még a lassúságot, hogy még felül kell vezérelnie beidegződéseket.

Az látszik, hogy futással akarunk folyamatosan operálni, hogy futtassuk az időt, függetlenül attól, hogy a középre menő futások sokszor elhalnak, de legalább így tömörítjük a boxot.
Kíváncsi vagyok, hogy Sony mekkora terhelést fog kapni és mennyire fog menni neki a futás/elkapás, mert egy jól menő Harris/Sony párossal azért lehet fárasztani az ellenfelet.

A passzjáték sajnos csak pont annyira létezik amennyire kell, bár üdvözítő, hogy Harrynek volt elkapása (bár sztem ott a TD-nél az sárga gyanús megmozdulás volt).
TE játékot nem láttam, de majd utánanézek ki mennyit játszott és milyen szerepben.

A DEF végre jó volt, látszik, hogy ez a csapat kezd összeállni és nagyobb hibák most nem voltak, de a Chargers az első drive-jával elég jól haladt. Utána viszont a nyomásgenerálás az jó volt, viszont így is figyelni kell arra, hogy 3&hosszúra azért ne nyeljünk már be nagy játékokat, a többi ellenfélnél ezzel meg fogunk égni.

A Rams ellen kemény csata lesz, értelemszerűen nem mi vagyunk a favoritok.
Goffot ha nyomás alatt tartjuk, akkor szenvedni fog, de McVay valszeg tanult a hibáiból az SB óta, szóval ugyanazt nem fogjuk tudni eljátszani ellenük, bár ki tudja.

Staley nem tudom mennyire jó DC, viszont az emberanyag az jó mind mind a DL mind a CB oldalon, szóval Camnek vigyázni kell magára meg a labdára.
Ha a futást nem tudjuk beizzítani, akkor itt szenvedés lehet, jó lenne ha Edelman visszatérne, de lehet, hogy nem fogják erre a szezonra erőltetni, ha nem muszáj.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbra sincs más 16–0-s csapat az NFL-ben 😊

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
2 dolog:
1. Newton kapott azért annyi ütést h már ne feltétlen legyen 100%-os az agya.
2. A Pats rendszere eléggé ütemjáték, amit gyakorolni kell orrba-szájba és működni fog, már ha megvan hozzá a személyzet. Amellett h Cam tényleg lassúnak tűnik (hogy ennek a gyakorlás hiánya vagy a fejbeni gondok az oka, azt belátható időn belül szvsz nem fogjuk tudni eldönteni) azért a skill player állomány sem elit körülötte, hogy konstans kisegítse.
empty taxi
Egyértelmű. TE és WR állományon mindenképpen javítani kell.

(Mondjuk CAM és JMD White-ot sem használja eléggé vagy úgy, ahogy kell, pedig ő elit a posztján.)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
2 dolog:
1. Newton kapott azért annyi ütést h már ne feltétlen legyen 100%-os az agya.
2. A Pats rendszere eléggé ütemjáték, amit gyakorolni kell orrba-szájba és működni fog, már ha megvan hozzá a személyzet. Amellett h Cam tényleg lassúnak tűnik (hogy ennek a gyakorlás hiánya vagy a fejbeni gondok az oka, azt belátható időn belül szvsz nem fogjuk tudni eldönteni) azért a skill player állomány sem elit körülötte, hogy konstans kisegítse.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Szerintem ezt ne fogjuk a Covid-ra, főleg hogy állítólag tünetmentesen vészelte át, ha nem tesztelik őket játszott is volna...
Inkább utóbbi lehet igaz, tudjuk hogy az öregnek mennyire fontos a labdavesztések minimalizálása...
A playhívások sem passz központúak, sokszor akkor kell passzolnia mikor a védelem is jó eséllyel tudja hogy most nem futás jön, ez sem könnyíti a helyzetét...
De nem védem, sokszor rajta mennek el a passz playek, nem a hívással vagy az elkapók elszakadásával van a gond...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
A W-t nem kell megmagyarázni, csak át kell menteni a pozitívumokat a következő meccsekre és kiküszöbölni az esetleges hibákat...
A ST megadta az alaphangot az O és a D meg válaszolt a kihívásra, ennek lett meg a következménye hogy a Chargers történelme legnagyobb vereségét szenvedte el tegnap...

Ami nagyon tetszett hogy az edzők felismerve Cam lassú olvasási képességét végre no huddle-t imitálva néha adtak neki extra időt erre...
Lehet szidni Newton-t hogy nem elit passzoló QB, viszont egyértelműen a csapat vezére, ott volt a ST TD-ok után is az end zone-ban ünnepelni velük, Stidham-et is az elsők között köszöntötte...
Castleai01
Szerintem senki nem vitatja a leadership szerepet. Sot ezt kiemeli mindenki.

Ettol meg a passzjatek miatta ennyire ultra gazos.
topin
Amúgy összehasonlítva az év eleji teljesítményét olvasás terén a covidos betegsége utánival, látni valami változást? Vagy akkor is ugyanilyen lassú volt?

Nem lehet, hogy még mindig a betegség utóhatásait szenvedi, ti. lelassult a reakcióideje?

Vagy lehet, hogy az van, hogy nem akarja eladni a labdát és túl sokáig vár, amíg becsukódik az ablak? Bár igazából ez is a lassúság számlájára írható.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
A W-t nem kell megmagyarázni, csak át kell menteni a pozitívumokat a következő meccsekre és kiküszöbölni az esetleges hibákat...
A ST megadta az alaphangot az O és a D meg válaszolt a kihívásra, ennek lett meg a következménye hogy a Chargers történelme legnagyobb vereségét szenvedte el tegnap...

Ami nagyon tetszett hogy az edzők felismerve Cam lassú olvasási képességét végre no huddle-t imitálva néha adtak neki extra időt erre...
Lehet szidni Newton-t hogy nem elit passzoló QB, viszont egyértelműen a csapat vezére, ott volt a ST TD-ok után is az end zone-ban ünnepelni velük, Stidham-et is az elsők között köszöntötte...
Castleai01
Szerintem senki nem vitatja a leadership szerepet. Sot ezt kiemeli mindenki.

Ettol meg a passzjatek miatta ennyire ultra gazos.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Didn't see that comin'.

Ez mi a fasz volt? Hát rohadtul nem vártam ezt.

A védelemben egyértelműen kezdik megtalálni a helyüket a játékosok. Úgy tűnik, hogy nekik csak egy komolyabb offseason és az előszezon hiányzott ehhez a teljesítményhez és ezt az első két hónapban kellett pótolni.

Az O is szintet lépett csak sajnos Cam passzjátéka (wr, te állomány is gyenge) nem működik.
Itt már csak az a kérdés idén, hogy ezen egy teljes offseason javit-e?
Ezt mi nem fogjuk látni.

Tényleg adni kellene gy meccset Stidhamnek. Róla is kiderülhetne mire képes
zinedine5
Marmint mi tudnank meg vagy a stab? Mert egy meccs semmire nem lenne minta, se nekunk se nekik. A szurkolo szeret egy meccsbol donteni, de ez nem realis. Ok meg dolgoznak vele naponta.

En is szeretnem latni a palyan Stidhamet iden egesz meccsen, de abbol az egy darab meccsbol se lehetne levonni semmit a jovore nezve.
topin
Mi szurkolók. A stáb fogja látni, hogy miért nem jó Cam. Legalább is remélem, hogy ők látni fogják majd.
zinedine5
Szerintem egy szurkolo sincs azon a szinten, hogy megitelje egy QB jovojet egy meccs alapjan.

Igazabol magat az elkepzelest se nagyon ertem, hogy azert kapjon Stidham meccset, hogy a szurkolok donthessenek, hogy vele elkepzelheto-e a jovo vagy sem 😊

A stab biztosan jol latja Cam kepessegeit, hiszen ezert nem passzoltatjuk. A kerdes az, hogy amit ok gondolnak errol, az mennyire maxolhato ki a valosagban.

En abszolut Stidham parti vagyok, de nem latom eselyet, hogy amig van playoff esely, addig kezdobe rakjak iden.
topin
Félreértesz, mert félreérthető voltam.

Kifejtve: mi szurkolók, sajnos nem fogjuk tudni eldönteni, hogy egy komolyabb offseasonnal mire képes Cam.
(Abban szerintem egyetértünk, hogy amit most csinál passzjáték terén az vállalhatatlan)

Remélem, hogy BB és a stáb meg tudja itélni az edzésmunkáját, fejlődését (vagy éppen stagnálását), mert még egy ilyen szezonért felesleges itt tartani.

És ettől teljesen függetlenül majd a szezon végefelé meg kellene próbálni Stidhamnek odaadni egy meccset, hogy azt is fel tudja mérni a stáb, hogy hogyan teljesít kezdőként egy meccsen.
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
A W-t nem kell megmagyarázni, csak át kell menteni a pozitívumokat a következő meccsekre és kiküszöbölni az esetleges hibákat...
A ST megadta az alaphangot az O és a D meg válaszolt a kihívásra, ennek lett meg a következménye hogy a Chargers történelme legnagyobb vereségét szenvedte el tegnap...

Ami nagyon tetszett hogy az edzők felismerve Cam lassú olvasási képességét végre no huddle-t imitálva néha adtak neki extra időt erre...
Lehet szidni Newton-t hogy nem elit passzoló QB, viszont egyértelműen a csapat vezére, ott volt a ST TD-ok után is az end zone-ban ünnepelni velük, Stidham-et is az elsők között köszöntötte...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Abból nem kéne hosszútávú következtetéseket levonni, hogy Stidhamnek volt egy szétalázott védelem ellen két sikeres passza.

Azt meg nem idézi senki, hogy az első drive-ban hogy küldtük el a komplett védelmet egy belső futásra, miközben a labda nem is volt a futónál. Így még NFL védelmet nem láttam benyalni egy handoffot.
Kollega
A szetalazott vedelem ellen Newton nem tudott passzolni. Szoval igenis dicseret illeti Stidhamet, mert egybol mashogy nezett ki a passzjatek.

Megvannak a celpontok ha a QB az olvasas utan gyorsan reagal. Stidham is aluldobta az ures Harryt, de jott a pressure szembol ez nyilvan belejatszott.

Szemmel lathato kulonbseg van a 2 jatekos korlatai kozott ebben a jatekelemben.

Patspulpiton pedzegettek egy cikkben, hogy nem elkepzelhetetlen a jovo evi Stidham jatek. Boven ezen meccs elott. BB red shirt donteseirol irtak, hogy igy vedi meg a jatekosait es nem dobja oda ido elott oket, ha nem muszaj.

Tehat nem ebbol a 2 passzbol van barmi levonva. Ebbol csak az latszik, hogy Newton a szetalazott vedelem ellen a garbage timeban sem kepes erdemben passzolni. Mig Stidham igen.
topin
Amúltkor ugyanez a csávó meg úgy mozgott a pályán, mint - már elnézést - egy telesz...t zokni. Én Cam Newtont védem, de szerintem egy kicsit hamar lettél lelkes tőle. Stidham tavaly volt rookie. Még megy a vita azon is, hogy Jimmy Garoppoloból lesz-e igazi franchise QB, de ennyi felkészüléssel a háta mögött, szerintem ő előrébb tartott. Oké, hogy ez egy csapatjáték és ez a csapat nem emeli egy QB teljesítményét, de itt még nagyon sok spenótot le kell majd tolni, hogy rá lehessen építeni egy offenset.
Kollega
Mashogy latjuk.

Raadadul en szezon elott is leljes voltam vele kapcsolatban. Es most sem a 3 passzkiserlet konkret kimenetele miatt vagyok lelkes.

Eddig amikor beallt megvaltozott a passzjatek dinamikaja. Raadadul egyik alkalommal ugy allt be, hogy nem is edzett a csapattal. Masik esetben meg szinten nem raszabott gameplan volt es be kellett allnia nyerni. Ugy hogy mindenki tudta passzolnia kell es a fal is priblemas volt protection teren. Nem baj ha kontextusaban ertekelunk latottakat.

Ahogy az is kontextus, hogy 1 jatekkal elotte ugyanugy garbage time volt, a Chargers D ugyanugy futasra keszult es megse tudott erdemben passzolni Cam. Sot sir a labda a passzjatekoknal.

Erre jott Stidham es pont ahogy szezon elott is vartam,megnezte es megdobta. Az se erdekelt volna ha incomplete. Mert szemmel lathato a kulonbseg, a lehetoseg.

Es szerintem jovore meg is kapja a csapatot. Az oreg nem akarta egy ilyen offseason utan tonkrevagni. Nem egy ev a vilag. Es boven eleg ennek a tamadosornak,igy hogy futni fogunk, az hogy par kukcs szituban megoldjon alapdobasoknal tobbet, de amugy csak uzembiztos legyen.

En eddig is lattam ezt benne. Tegnap meg boven meg is mutatta ezt.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Abból nem kéne hosszútávú következtetéseket levonni, hogy Stidhamnek volt egy szétalázott védelem ellen két sikeres passza.

Azt meg nem idézi senki, hogy az első drive-ban hogy küldtük el a komplett védelmet egy belső futásra, miközben a labda nem is volt a futónál. Így még NFL védelmet nem láttam benyalni egy handoffot.
Kollega
A szetalazott vedelem ellen Newton nem tudott passzolni. Szoval igenis dicseret illeti Stidhamet, mert egybol mashogy nezett ki a passzjatek.

Megvannak a celpontok ha a QB az olvasas utan gyorsan reagal. Stidham is aluldobta az ures Harryt, de jott a pressure szembol ez nyilvan belejatszott.

Szemmel lathato kulonbseg van a 2 jatekos korlatai kozott ebben a jatekelemben.

Patspulpiton pedzegettek egy cikkben, hogy nem elkepzelhetetlen a jovo evi Stidham jatek. Boven ezen meccs elott. BB red shirt donteseirol irtak, hogy igy vedi meg a jatekosait es nem dobja oda ido elott oket, ha nem muszaj.

Tehat nem ebbol a 2 passzbol van barmi levonva. Ebbol csak az latszik, hogy Newton a szetalazott vedelem ellen a garbage timeban sem kepes erdemben passzolni. Mig Stidham igen.
topin
Amúltkor ugyanez a csávó meg úgy mozgott a pályán, mint - már elnézést - egy telesz...t zokni. Én Cam Newtont védem, de szerintem egy kicsit hamar lettél lelkes tőle. Stidham tavaly volt rookie. Még megy a vita azon is, hogy Jimmy Garoppoloból lesz-e igazi franchise QB, de ennyi felkészüléssel a háta mögött, szerintem ő előrébb tartott. Oké, hogy ez egy csapatjáték és ez a csapat nem emeli egy QB teljesítményét, de itt még nagyon sok spenótot le kell majd tolni, hogy rá lehessen építeni egy offenset.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2.05-ös odds a Patriotsra

A két csapat kultúráját ismerve
A két csapat közös múltját ismerve
A két csapat közelmúltbeli formáját ismerve
A két csapat edzőit ismerve
Belichick újonc QB-k elleni mérlegét ismerve

Röviden, akkor jó, köszi

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Végre egy igazán szórakoztató jó meccs volt. Az ember annyira ki van éhezve a jó játékkal elért sikerre, hogy a teljes garbage time-ot olyan figyelemmel néztem végig, mintha akkor kezdődött volna a meccs.

Nyilván az ellenfél is kell hozzá - amelyik most nagyon gyenge volt - de ez végre egy konzisztens D teljesítmény volt minden ízében. Guy és Butler nagyot játszott, de jók voltak a hívások is. Nekem Hall játéka volt feltűnő, mindenhova odaért, Bentley mellett végre van egy másik érdemi LB, szerintem ez a fő faktora a D javulásának. (Így a front7 játéka sokkal kiegyensúlyozottabb, több nyomást generál, ami a DB-ek tavalyi szintű játékához elengedhetetlen. J. C. Jackson sérüléséről tudni valamit?

A ST-nek nagy napja volt, Olszewski szerintem a hét ST playere lesz a visszahordott TD-vel, az elkapott TD-vel és a majdnem visszahordott TD-vel. A Chargers ST edzője helyében szereznék egy nagy dobozt összepakolni a cuccaimat, a Chargers-fanok jelzései alapján egy nem az első ST betli volt.

Newton kezd néha sokat kockáztatni, amiből sérülés lehet, a meccs elején úgy éreztem, hogy mindent maga akar megoldani. (Ebből az állandó scramble-ből előbb-utóbb mindenkinek - Vick, Luck és mások nagy sérülése lett.) A passzjátékot ilyen szinten nem lehet negligálni az NFL-ben, run-heavy offense ide vagy oda, 69 yard 3,6 yardos átlaggal vállalhatatlanul gyenge teljesítmény, igaz, Newton most legalább nem adta el. Ami igazán zavaró, hogy Newton láthatóan lassan olvassa a védelmet, néha bántóan egyedül álló célpontokat nem lát meg és a passzai sem lézerek. Stidham első passza kb. egy zsebkendőnyi területre lett bedobva, a TD-nél pedig amint szeparálódott Olszewski, már ott is volt nála a laszti, hozzáteszem, még legalább egy játékost láttam a pálya bal szélén, aki abban a pillanatban szabad volt. Elfogadom, hogy Newton futásai egy olyan pluszt jelentenek, amik pld. az első drive-ban mellőzhetetlen többletet jelentenek, de a TE-eken kívül a csapat leggyengébb láncszemének az elmúlt 5-6 meccs alapján Newtont látom, akinél a passzt illetően semmilyen fejlődés nincs.

A TE játék teljes hiánya szintén feltűnő, hozzáteszem, mind Byrd, mind Meyers felnőtt a feladathoz, már amennyire a Pats mostani szisztémájában most ehhez fel lehet nőni. Ugyanakkor az O-fal játéka egyre stabilabb, bár a rossz snap vérfagyasztó volt.

A Bills 8:3, a Halak 8:4, szerintem őket már ez alatt a négy meccs alatt nem fogjuk be. Ugyanakkor a Raiders 7:5, ha tegnap a Jets megverte volna őket, akkor 6:6-al állnánk az utolsó WC helyért versenyben. (Azért az mókás lenne, ha a lesajnált AFC East két helyet hozna el a 3 WC-ból...) A Ravens 6:5, de szerintem ők most küzdenek a Coviddal úgy, ahogy mi másfél hónapja tettük, bár a Dallas idén nem komoly ellenfél. Pedig a PO-ot csak azért lenne jó elérni, hogy megmutassuk, hogy minket nem lehet leírni, mert komoly reményeket nem fűznék a szerepléshez.

A szezon eleji két meccs óta először álltam fel a tévé elöl úgy, hogy nemcsak nyertünk, de jól is szórakoztam. Ezt idénre már nem nagyon reméltem 1-2 meccsel ezelőtt.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert szep, hogy BB meg egy gyenge kerettel is tud 0.5 koruli merleget hozni.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Didn't see that comin'.

Ez mi a fasz volt? Hát rohadtul nem vártam ezt.

A védelemben egyértelműen kezdik megtalálni a helyüket a játékosok. Úgy tűnik, hogy nekik csak egy komolyabb offseason és az előszezon hiányzott ehhez a teljesítményhez és ezt az első két hónapban kellett pótolni.

Az O is szintet lépett csak sajnos Cam passzjátéka (wr, te állomány is gyenge) nem működik.
Itt már csak az a kérdés idén, hogy ezen egy teljes offseason javit-e?
Ezt mi nem fogjuk látni.

Tényleg adni kellene gy meccset Stidhamnek. Róla is kiderülhetne mire képes
zinedine5
Marmint mi tudnank meg vagy a stab? Mert egy meccs semmire nem lenne minta, se nekunk se nekik. A szurkolo szeret egy meccsbol donteni, de ez nem realis. Ok meg dolgoznak vele naponta.

En is szeretnem latni a palyan Stidhamet iden egesz meccsen, de abbol az egy darab meccsbol se lehetne levonni semmit a jovore nezve.
topin
Mi szurkolók. A stáb fogja látni, hogy miért nem jó Cam. Legalább is remélem, hogy ők látni fogják majd.
zinedine5
Szerintem egy szurkolo sincs azon a szinten, hogy megitelje egy QB jovojet egy meccs alapjan.

Igazabol magat az elkepzelest se nagyon ertem, hogy azert kapjon Stidham meccset, hogy a szurkolok donthessenek, hogy vele elkepzelheto-e a jovo vagy sem 😊

A stab biztosan jol latja Cam kepessegeit, hiszen ezert nem passzoltatjuk. A kerdes az, hogy amit ok gondolnak errol, az mennyire maxolhato ki a valosagban.

En abszolut Stidham parti vagyok, de nem latom eselyet, hogy amig van playoff esely, addig kezdobe rakjak iden.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Ez a csapat teljes offseasonnel siman csoportgyozelemert fog menni jovore. Barki is lesz a QB.

Ha nem fizetunk Camnek, amit lajkolnek, akkor Stidham lesz a kezdo es nem valami ujonc.

A ket ifju tight end nagyobb szerepet fog kapni. Harry hasznalhato es Stidham rendre meg is talalja ropke palyara kerulesei alatt. Meyers tobb mint biztato tovabbra is.

Es mivel egyertelmuen szaladni fogunk, igy nagy beruhazasra sincs szukseg offense oldalon az FA piacon.

A vedelemben meg jol alakulnak a dolgok. Ennyit szamitott a covid miatti 3 hetes edzesmentesseg. Ahogy azt Lombardi el is mondta. BB rendszereiben az ido es az orrverzesig valo gyakorlas a kulcs.

Csak Newton javulna fel kicsit a passzjatekban iden meg, akkor kimaxoltuk az evet minden nyavalya ellenere.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Didn't see that comin'.

Ez mi a fasz volt? Hát rohadtul nem vártam ezt.

A védelemben egyértelműen kezdik megtalálni a helyüket a játékosok. Úgy tűnik, hogy nekik csak egy komolyabb offseason és az előszezon hiányzott ehhez a teljesítményhez és ezt az első két hónapban kellett pótolni.

Az O is szintet lépett csak sajnos Cam passzjátéka (wr, te állomány is gyenge) nem működik.
Itt már csak az a kérdés idén, hogy ezen egy teljes offseason javit-e?
Ezt mi nem fogjuk látni.

Tényleg adni kellene gy meccset Stidhamnek. Róla is kiderülhetne mire képes
zinedine5
Marmint mi tudnank meg vagy a stab? Mert egy meccs semmire nem lenne minta, se nekunk se nekik. A szurkolo szeret egy meccsbol donteni, de ez nem realis. Ok meg dolgoznak vele naponta.

En is szeretnem latni a palyan Stidhamet iden egesz meccsen, de abbol az egy darab meccsbol se lehetne levonni semmit a jovore nezve.
topin
Mi szurkolók. A stáb fogja látni, hogy miért nem jó Cam. Legalább is remélem, hogy ők látni fogják majd.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Didn't see that comin'.

Ez mi a fasz volt? Hát rohadtul nem vártam ezt.

A védelemben egyértelműen kezdik megtalálni a helyüket a játékosok. Úgy tűnik, hogy nekik csak egy komolyabb offseason és az előszezon hiányzott ehhez a teljesítményhez és ezt az első két hónapban kellett pótolni.

Az O is szintet lépett csak sajnos Cam passzjátéka (wr, te állomány is gyenge) nem működik.
Itt már csak az a kérdés idén, hogy ezen egy teljes offseason javit-e?
Ezt mi nem fogjuk látni.

Tényleg adni kellene gy meccset Stidhamnek. Róla is kiderülhetne mire képes
zinedine5
Marmint mi tudnank meg vagy a stab? Mert egy meccs semmire nem lenne minta, se nekunk se nekik. A szurkolo szeret egy meccsbol donteni, de ez nem realis. Ok meg dolgoznak vele naponta.

En is szeretnem latni a palyan Stidhamet iden egesz meccsen, de abbol az egy darab meccsbol se lehetne levonni semmit a jovore nezve.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Abból nem kéne hosszútávú következtetéseket levonni, hogy Stidhamnek volt egy szétalázott védelem ellen két sikeres passza.

Azt meg nem idézi senki, hogy az első drive-ban hogy küldtük el a komplett védelmet egy belső futásra, miközben a labda nem is volt a futónál. Így még NFL védelmet nem láttam benyalni egy handoffot.
Kollega
A szetalazott vedelem ellen Newton nem tudott passzolni. Szoval igenis dicseret illeti Stidhamet, mert egybol mashogy nezett ki a passzjatek.

Megvannak a celpontok ha a QB az olvasas utan gyorsan reagal. Stidham is aluldobta az ures Harryt, de jott a pressure szembol ez nyilvan belejatszott.

Szemmel lathato kulonbseg van a 2 jatekos korlatai kozott ebben a jatekelemben.

Patspulpiton pedzegettek egy cikkben, hogy nem elkepzelhetetlen a jovo evi Stidham jatek. Boven ezen meccs elott. BB red shirt donteseirol irtak, hogy igy vedi meg a jatekosait es nem dobja oda ido elott oket, ha nem muszaj.

Tehat nem ebbol a 2 passzbol van barmi levonva. Ebbol csak az latszik, hogy Newton a szetalazott vedelem ellen a garbage timeban sem kepes erdemben passzolni. Mig Stidham igen.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Abból nem kéne hosszútávú következtetéseket levonni, hogy Stidhamnek volt egy szétalázott védelem ellen két sikeres passza.

Azt meg nem idézi senki, hogy az első drive-ban hogy küldtük el a komplett védelmet egy belső futásra, miközben a labda nem is volt a futónál. Így még NFL védelmet nem láttam benyalni egy handoffot.

We are all PATRIOTS!
  Felkapott fórum témák