New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Amíg bármilyen esély van a PO-ra, szerintem nem kap Stidham egész meccset.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Didn't see that comin'.

Ez mi a fasz volt? Hát rohadtul nem vártam ezt.

A védelemben egyértelműen kezdik megtalálni a helyüket a játékosok. Úgy tűnik, hogy nekik csak egy komolyabb offseason és az előszezon hiányzott ehhez a teljesítményhez és ezt az első két hónapban kellett pótolni.

Az O is szintet lépett csak sajnos Cam passzjátéka (wr, te állomány is gyenge) nem működik.
Itt már csak az a kérdés idén, hogy ezen egy teljes offseason javit-e?
Ezt mi nem fogjuk látni.

Tényleg adni kellene gy meccset Stidhamnek. Róla is kiderülhetne mire képes
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 444
Az a Stidham-Olsewski TD passz pont olyan ritmusú és kivitelű volt mint anno egy Brady-Edelman slant...
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Stidham remelem jovore megkapja a csapatot. Egybol szintet lep a passzjatek vele. Es ez ugye elviekben segitene a futast is.

De Newtont nem fogjak leultetni. Stidham majd jovore 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Meglepően sima, igaz kellett hozzá a Chargers is.
ST: hetek óta mondom, hogy őket tényleg nem lehet szidni, tényleg meccsben tartották vagy megnyerték a meccset, de amit ma műveltek az fenomenális volt. Jó itt a Chargers ST kb egy általános iskolai szintet hozott, de akkor is
DEF: nem értettem miért nem fut többet a LA, simán haladhattak volna, mert 3-4-5 yard szinte mindig jött, de ők inkább passzoltak, ott meg a passrush és a hátsó alakzat profin működött
OFF: itt vagoyk bajban, mert a futással semmi bajom, de amikor Cam passzol, sír a labda. És akkor most bejött Stidham és 2 passzal (2 iszonyat precíz és pontos passzal) átgyalogolt a pályán. Én azért megnézném már egy teljes meccsen a csávót. Lehet, hogy benne van 1-2 INT, de ha ehhez a futójátékhoz egy ilyen passzjáték lenne... Tényleg Cammel jók a futások, iszonyat milyen ereje van, 1-2 yard szinte biztos ha nála van, de néha passzolni is kell és akkor bizony megáll a tudomány.
Ez a rams meccs csütörtökön sok mindent elmond már a csapatról, ha nem nyerjük meg a PO végleg elment, de tényleg jó lenne ezt a qb kérdést lezárni.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Végre egy félidő amiből tényleg kihozunk mindent. Oké az O# nem lehengerlő de haladnak, van pár újítás, wildcat, nohuddle és amíg megy a futójáték nem kell erőltetni a passzt. Többi egység meg tényleg végre tudásához mérten magas szinten játszik, azért a chargers ST-t lehet szivatni, szegényeknél ez az egység nagyon nincs topon.

Jó látni hogy végre lenyomjuk az ellenfél torkán az erősségünket, még ha ez egy bottom top7-8 csapat is.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Pont ezt akartam írni én is.. 😀 Azért ezt senki sem gondolta volna még meccs előtt, hogy ekkora lesz a különbség félidőben a javunkra.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
azért nem ehhez vagyunk szokva, hogy félidőben 28-ra vezetünk😊
pedig az O nem játszik jól, de a Chargers ST intézi nekünk a meccset
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Azért az nem semmi, hogy irányító nélkül lemosta a csapat egy félidő alatt a chargerst.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Köszi 😊

Hát a nagyon régi dolgokba azért nem akartam belemenni, pláne, mert akkor még nagyon nem követtem a ligát, így nem sok élmény lett volna benne 😀

Jó volt azért ez az időszak, de ahogy Brady faterja mondta, ebből idővel válás lesz, és nem szép, mert a fia bőven 40+ban is akar majd még játszani, és ez majdnem biztosan nem a Patriotsnál történik meg. Ahhoz képest nem is volt vészes, kicsit azért sajnálom, hogy a két kedvenc külön utakon, és csak megnéztem volna BB-t egy ilyen rosterrel 😊)
Wyatt
Én se követtem a ligát, ezek az infók inkább a különböző könyvekből, videókból jönnek és elég sokat tesznek hozzá sztem az egészhez meg BB személyéhez.
Ezeket azért is szeretem olvasni, mert kiderül belőlük, hogy nem nagyon van új a nap alatt az NFL-ben és meglátod, hogy miként lehetett a Patriots az ami.
Állítom, ha bármelyik másik franchise tulajdonos megadta volna ugyanezeket a kondíciókat BB-nek, akkor már legalább 1 db SB trófeával többek lennének.
Gyakorlatilag a Browns ott cseszte el anno, hogy kivágta BB-t és szétszéledt egy olyan FO, ahol ott volt BB, Lombardi és Newsome...
Habár végülis az a csapat lett a későbbi Ravens, szóval Modell nem járt rosszul, de járhatott volna jobban is.

Mindenesetre az látszik, hogy Brady valami olyasmibe ugrott bele amiből nem az lett amit akart és Arians-szal mellélőtt.
Mondjuk a hátralévő 4 meccsüket behúzzák, de a védelemnek össze kellene kapnia magát, meg kellene egy jobb OFF plan...


Btw, Patriots Behind the Scenes with Ernie Adams 😊
 www.patriots.com/video/behind-the-scenes-ernie-adams

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi 😊

Hát a nagyon régi dolgokba azért nem akartam belemenni, pláne, mert akkor még nagyon nem követtem a ligát, így nem sok élmény lett volna benne 😀

Jó volt azért ez az időszak, de ahogy Brady faterja mondta, ebből idővel válás lesz, és nem szép, mert a fia bőven 40+ban is akar majd még játszani, és ez majdnem biztosan nem a Patriotsnál történik meg. Ahhoz képest nem is volt vészes, kicsit azért sajnálom, hogy a két kedvenc külön utakon, és csak megnéztem volna BB-t egy ilyen rosterrel 😊)

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-belichick-nelkul-senkinek-sem-megy-neki-meg-brady-nelkul-nem-2798741?fbclid=IwAR2hlNcmukSfbTyaRt5nwzCD2Tl7lrtoHMUcjAK-JcYmxawIpTOFo41Mt_g
NB2
Jó összefoglaló, csak BB-nél mindig elfelejtik azt, hogy a Brownsnál töltött éveinek ('91-95) korai szakaszában nem volt még Salary Cap, ami csak '94-ben lett bevezetve illetve mikor már összeállt volna a csapat, akkor jelentették be, hogy eladják, szóval az a szezon ment is a kukába azonnal.
'94-ben 11-5-tel végeztek, 1 PO meccset letudva, aztán kikaptak a csoportrivális Steelerstől.
'95 elején sokan azt jósolták, hogy a Browns SB esélyes csapat.

Az viszont tény, hogy BB nem volt tökéletes és bevallottan tanult is a Brownsos időszakban elkövetett hibáiból.
Ami a Patriotsnál történt, az meg kb. majdnem mindennek a tökéletes együttállása, hisz adott volt egy tulajdonos, aki szabad kezett adott a főedzőnek, aki a GM is lehetett egyben, plusz felbukkant a GOAT irányító.

Egyébként meg ha nem Brady, akkor valaki mást biztos szereztek volna, valószínű nem lenne ennyi SB részvétel és győzelem (bár ki tudja), de akkor is lett volna egy szinte folyamatosan PO résztvevő csapat.


Egyébként meg, ahogy korábban is írtam, itt a 3 résztvevő fél (Kraft, Brady, BB) egyezsége volt az ami gúzsba kötötte a csapatot, ugyanis ha Kraft kicsit szigorúbb, akkor vagy elengedi Bradyt azonnal ahogy BB akarja vagy megmondja BB-nek, hogy Bradyvel hosszabbítson 3-4 évet.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-belichick-nelkul-senkinek-sem-megy-neki-meg-brady-nelkul-nem-2798741?fbclid=IwAR2hlNcmukSfbTyaRt5nwzCD2Tl7lrtoHMUcjAK-JcYmxawIpTOFo41Mt_g
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
3-time Super Bowl champion LeGarrette Blount retires
 www.thescore.com/nfl/news/2064386
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem olvasok vissza, de az megvolt, hogy a legutóbbi négy, Cardinals elleni mérkőzésből csak azt nem nyertük meg, amelyiken Brady irányított? 😀

2008-ban Cassellel 47–7 (aztán másodperceken és centiken múlt az Arizona Super Bowl-győzelme!)
2012-ben Bradyvel 18–20 kihagyott kétpontossal a végén
2016-ban Garoppolóval 23–21 kihagyott Cardinals-mezőnygóllal a végén
2020-ban Newtonnal 20–17 utolsó másodperces mezőnygóllal

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Az azért mindenképpen jó lenne, ha év végére kiderülne, hogy ebből a Newton projektből lehet-e valami vagy sem?
Jó lenne az offseasonnak tisztán látva (BB és az FO által) nekimenni.
zinedine5
kintről elég egyértelműnek tűnik h ez egy one year project és jövőre más lesz.
Nem játszott úgy h komoly szerződést érdemeljen (kivülálló okok miatt is), és nem vagyok benne biztos h backup szerep tetszeni fog neki.

szóval sztem thank you, next.
briareos
Én is így gondolnám, de pl. Bencics Márk máshogy gondolja (na nem Cam játéka miatt, hanem mert nincs jobb megoldás).
A fontos, hogy dőljön el, mert még egy ilyen sehova sem tartó év felesleges vele.
zinedine5
hát az helyzet h te meg én meg bencsics márk ugyanolyan szerepet töltünk be a pats organizationben, semmilyet 😀

jöhet vissza jimmy g, bellichick kukáz bármilyen klasszikus, magas nem túl mobilis zsebirányítót. meglepődnék ha komoly pénzt költenétek QB posztra, sztem bőven elkel az a lóvé máshova

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Az azért mindenképpen jó lenne, ha év végére kiderülne, hogy ebből a Newton projektből lehet-e valami vagy sem?
Jó lenne az offseasonnak tisztán látva (BB és az FO által) nekimenni.
zinedine5
kintről elég egyértelműnek tűnik h ez egy one year project és jövőre más lesz.
Nem játszott úgy h komoly szerződést érdemeljen (kivülálló okok miatt is), és nem vagyok benne biztos h backup szerep tetszeni fog neki.

szóval sztem thank you, next.
briareos
Én is így gondolnám, de pl. Bencics Márk máshogy gondolja (na nem Cam játéka miatt, hanem mert nincs jobb megoldás).
A fontos, hogy dőljön el, mert még egy ilyen sehova sem tartó év felesleges vele.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Az azért mindenképpen jó lenne, ha év végére kiderülne, hogy ebből a Newton projektből lehet-e valami vagy sem?
Jó lenne az offseasonnak tisztán látva (BB és az FO által) nekimenni.
zinedine5
kintről elég egyértelműnek tűnik h ez egy one year project és jövőre más lesz.
Nem játszott úgy h komoly szerződést érdemeljen (kivülálló okok miatt is), és nem vagyok benne biztos h backup szerep tetszeni fog neki.

szóval sztem thank you, next.

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Az azért mindenképpen jó lenne, ha év végére kiderülne, hogy ebből a Newton projektből lehet-e valami vagy sem?
Jó lenne az offseasonnak tisztán látva (BB és az FO által) nekimenni.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Akkor most Steve Belichick a DC?

 nesn.com/2020/11/bill-belichick-makes-surprising-acknowledgement-about-patriots-defense/
Solymi
A podcastban mar szoba hoztuk, pedig meg cikk sem volt rola akkor 😉
topin
A mostanit nem hallottam, nem mindig jutok oda.
Persze, ez amúgy már sejthető/tudvalevő volt, csak így lenyilatkozva nem volt még, hogy ki hívja a játékokat.

Másik fórumba már bedobtam ezeket az infókat, de akkor ide is:

Azt nem tudom, hogy Cam tényleg ennyire vak és csak 1-1 célpontra koncentrál és nem megy rendesen végig az elkapóin, habár a korábbi meccsein meg azt nézték Romóék, hogy szépen, viszonylag gyorsan végigmegy az összesen ill. volt egy lebontás is, hogy milyen távokra és milyen irányokba passzolt.

Most találtam egy lebontást a Texans elleni meccsről és abból úgy tűnik az elkapók szeparálódásával nem volt gond legalábbis amikor feléjük szállt a labda:
 twitter.com/DougKyed/status/1330731766731198464

És az is látszik, hogy próbálták egyenletesen elosztani az irányokat:
 twitter.com/DougKyed/status/1330725691013419012

Ezzel szemben a tegnapi meccsen amikor repültek a labdák:
 twitter.com/DougKyed/status/1333264296692903936

De az az alábbi cikkekből is látszik, hogy nagyon inkonzisztens.
 www.clnsmedia.com/lazar-cam-newton-has-a-future-with-the-patriots-defense-remains-bigger-concern/
 www.clnsmedia.com/lazar-ten-things-we-learned-from-the-patriots-20-17-victory-over-the-cardinals/

Szeretném ha maradna, de ahhoz kellene egy folyamatosan leadott átlagos teljesítmény is.
Solymi
Nincs semmi baj a szeparacioval, meg kicsit tul is van ertekelve ez. (Errol is van szo a podcastban 😀)

A Cards ellen az elo kozvetitest nezve is latszott, vissza nezes nelkul is, hogy a Cam a tok ures celpontokat nem dobja meg.

A blog eredmenykovetojeben volt is szo rola, mikor egy konkret esetben a teljesen ures Meyers megdobasa helyett nezelodik tovabb. Es meg Byrd is dobhato lett volna. Es egy kozel 20 yardos elorehaladas helyett jott egy punt.

Ez nem JMD hibaja. A play rendben volt. Nem az elkapok hibaja, akik megjatszhatoak voltak. Ez kizarolag a borzalmasan korulmenyes Cam Newton.

Harry is tobb esetben megdobhato lett volna, volt koztuk first downt ero opcio. De veletlenul sem.

Es nem igazan latni, hogy lenne elorelepes ebben. Mert blitzek ellen a homaly jon el, annyira nincs presnap olvasasi kepesseg. Ami azert egykori MVP-kent meg kozel 10 ev NFL kezdo QB-kent eleg fura.

En ezert jobban orulnek Stidhamnek is. Onnan legalabb kijonne a labda, lehetne melysegi jatek is. Nagyobb tere lehetne emiatt a futojateknak is.

De tartok tole, hogy Newton marad vegig a kezdo, hiaba kezdetleges vele a passzjatek. Es igen, latom en is kiknek kellene dobalni, es a Meyers, Byrd, Harry, Izzo egyseg az liga alja. De boven lehetne haladni veluk, mert a passz szituaciok megvannak. Oke, nem minden playben nyilvan. De tobbnyire azert minden kritikus downon ott van a first down lehetosege, csak Cam nem veszi eszre, vagy mar snap elott elszurja, mikor nem hivja at akar csak a jatek iranyat.

Peti hozta a nagyon jo peldat, szinten a podcastban. Hogy Watt ellenkezo oldalra allt fel, igy Izzora jutott. De Camet ez nem erdekelte, ugyanugy abba az iranyba ment a play. Es hat persze hogy Izzo nem birt vele es baj lett belole.

Azert ezeket a dolgokat illene egy veterannak eszre venni. Vagy ha megis arra megy a play es nem sikerul, akkor az egyertelmuen miatta van.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Akkor most Steve Belichick a DC?

 nesn.com/2020/11/bill-belichick-makes-surprising-acknowledgement-about-patriots-defense/
Solymi
A podcastban mar szoba hoztuk, pedig meg cikk sem volt rola akkor 😉
topin
A mostanit nem hallottam, nem mindig jutok oda.
Persze, ez amúgy már sejthető/tudvalevő volt, csak így lenyilatkozva nem volt még, hogy ki hívja a játékokat.

Másik fórumba már bedobtam ezeket az infókat, de akkor ide is:

Azt nem tudom, hogy Cam tényleg ennyire vak és csak 1-1 célpontra koncentrál és nem megy rendesen végig az elkapóin, habár a korábbi meccsein meg azt nézték Romóék, hogy szépen, viszonylag gyorsan végigmegy az összesen ill. volt egy lebontás is, hogy milyen távokra és milyen irányokba passzolt.

Most találtam egy lebontást a Texans elleni meccsről és abból úgy tűnik az elkapók szeparálódásával nem volt gond legalábbis amikor feléjük szállt a labda:
 twitter.com/DougKyed/status/1330731766731198464

És az is látszik, hogy próbálták egyenletesen elosztani az irányokat:
 twitter.com/DougKyed/status/1330725691013419012

Ezzel szemben a tegnapi meccsen amikor repültek a labdák:
 twitter.com/DougKyed/status/1333264296692903936

De az az alábbi cikkekből is látszik, hogy nagyon inkonzisztens.
 www.clnsmedia.com/lazar-cam-newton-has-a-future-with-the-patriots-defense-remains-bigger-concern/
 www.clnsmedia.com/lazar-ten-things-we-learned-from-the-patriots-20-17-victory-over-the-cardinals/

Szeretném ha maradna, de ahhoz kellene egy folyamatosan leadott átlagos teljesítmény is.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Akkor most Steve Belichick a DC?

 nesn.com/2020/11/bill-belichick-makes-surprising-acknowledgement-about-patriots-defense/
Solymi
A podcastban mar szoba hoztuk, pedig meg cikk sem volt rola akkor 😉
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Akkor most Steve Belichick a DC?

 nesn.com/2020/11/bill-belichick-makes-surprising-acknowledgement-about-patriots-defense/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Butler témához még annyit, hogy SB után FA lett. Nem tudom pontosan akkor mi ment pletyka szinten, de az biztos volt hogy a nr1 CB pénzt nem éri meg és tudvalévő volt ha nem vesz vissza a fizu igényeiből akkor nem fog nálunk maradni (akkoriban ügye más D# FA-kre is kellett a pénz).

Szóval túl sok értelme nem lett volna “a SB-on még játszon, aztán majd jól megfenyítjük” takikának. Azzal BB tényleg az ittmaradt öltöző elött rombolta volna le a tekintélyét.

Kár hogy ilyen árat kellett ezért fizetni 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Semmifele ego tultengea nem volt ott, BB csak alkalmazta a mindenkire vonatkozo szabalyt, azaz h senki es semmilyen helyzet sem kivetel es ha valaki ugy gondolja h megteheti ezt, akkor a csapattal cseszik ki, ez volt az egyik ertelmezes.

A masik meg h Butler nem tudta volna ellatni azt a posztot mert szetszopattak egesz evben, bar ennek lehet koze van sok mindenhez. Lehet ugy gondolta BB h huz egy varatlant. Bar attol meg bekuldhette volna Butlert megprobalni.

En ertem az erveit, de lehet h ott es akkor engedtem volna jatszani es aztan tettem volna buntibe es kivagtam volna masnap szo nelkul.

Bar lehet akkor meg Butler egoja lett volna nagy vagy ez oda vezetett volna h a jatekosok ugy gondoljak h szinte barmit megtehetnek, mert a fontos meccsen ugyis palyara kerulnek.
Hosszu tavon ez azert rombolo lett volna es pont azt a filozofiat rombolta volna le, ami addig 7 SB szerepleshez es 5 gyuruhoz vezette a csapatot.

Solymi
Velhetoen ennyi van ebben a storyban es nem tobb.

Butler hibazott, ment a kutyahazba. Mindegy hogy SB vagy regular season game. Es ez igy van jol. Ha nem kovetkezetes, akkor nem lehet elvaras.

Ha csak taktikai szempont lett volna, akkor becsereli, miutan semmi nem mukodott a passzjatek ellen. Ugyanugy, ahogy anno Butlert cserelte be a Seahawks ellen.

Itt bunti volt, ezet bombolt Butler az oldalvonal mellett mar az elso felidoben. O pontosan tudta, hogy mit vetett es ezert nem fog palyara lepni.

Winovich egy play utan meglokte az ellenfelet ugy hogy a jatek amugy sem arra ment. Zaszlo jott. Wino leult, majd a kovetkezo meccsen 4 snapet kapott.

Igy megy ez mifelenk. Ha birka valaki az nem jatszik.

Volt aki egy felidot kap buntinek, van aki teljes meccset. Welker is tudna meselni errol.