New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Vicces, kiüli a szezont két/másfél jó védőnk, elmegy Brady (akit rendesen megszóltak már utolsó szezonjában), elmegy Van Noy meg több meh védő és hirtelen olyan szar az egész csapat ami tele van lyukakkal, 3-4 évbe telik újraépíteni, sőőőőt igazából az egészet a nulláról kéne újraépíteni 🤣

We will see...

(Btw, JC Jackson RFA szóval azért nagyon nem kell fosni)
ZERO_L
Ami az offenset illeti, valóban szinte a nulláról kell újjáépíteni. Az oké, hogy innen "csak" Brady ment el, de a wr-ek és te-k már korábban eltűntek (épp ezért, akik tavaly Bradyt tették felelőssé a gyengébb O-ért... Tom azért ezzel a hulladékkal is 4000 yard felett 24 TD-t termelt, és nem a liga alja volt az offense).
És azért a védelemmel is lesz meló, lyukas az is mint az ementáli. Mindemellett van a csoportban egy bivalyerős Bills és egy bőven előttünk járó Phins, akiknek elég durci draft tőkéjük is van (plusz egy jó HC).
Én most aláírnám ha az általad irónikusan leírt 3-4 év múlva ismét contenderek lennénk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OUCH
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Vicces, kiüli a szezont két/másfél jó védőnk, elmegy Brady (akit rendesen megszóltak már utolsó szezonjában), elmegy Van Noy meg több meh védő és hirtelen olyan szar az egész csapat ami tele van lyukakkal, 3-4 évbe telik újraépíteni, sőőőőt igazából az egészet a nulláról kéne újraépíteni 🤣

We will see...

(Btw, JC Jackson RFA szóval azért nagyon nem kell fosni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen, csak vélhetően nem fogunk egy jó darabig ennyire magas (saját) pickkel rendelkezni.
Szóval adná magát, hogy most egy kis plusszal robbantunk viszont én ezt inkább azért nem látom vagy kevés esélyt látok rá mert az NFL mostani offseason ciklusában mindenki az irányító váltás küszöbén áll és mint az már megszokott kevés a minőség. ZERO_L
Az a gond, hogy az irányító picket nem elég akarni, kell hozzá sajnos szerencse is. Legyen felcsere partner az éppen jó helyre, és az az irányító meg is érje. Ha ilyen helyzet adódik, akkor majdnem mindegy, hogy hol fogtok húzni, megérheti. A Chiefs és Texans bőven húszon kívülről mentek fel a 10-ig, és nem került egy vagyonba. Nagyjából 1 első kör elég volt, pedig akkor mindkét csapat tartós playoff szereplő volt, erős rosterrel, így annak a körnek a várható értéke csere idején is első kör második fele volt. Szerintem egy Pats pick most többet ér, mert jövőre sem várható playoff hely. Szerintem túl optimista az, hogy "vélhetően nem fogunk egy jó darabig ennyire magasan húzni". Szerintem de. Látva, hogy hol tart a Bills és hogy épül a Dolphins, és látva a Pats roster állapotát irányító poszton túl is, a Pats szerintem nem egy irányítós project ebben a pillanatban. Belichick ide vagy oda. Ez egy jó edzővel is 5-11 és 9-7 közötti csapat, ami 10-től a 20. hely környéke (egy esetleges wild card megcsípést is megengedve, ugye most már 14 playoff csapattal, vagyis a 19. és 20. is playoff csapat). Feltrade szempontból majdnem mindegy. Ezért nem érdemes előre hozni vagy halogatni a QB picket. Ha adódik a lehetőség menni kell, ha nem, akkor építeni a rostert. Mindegyik jó választás jelenleg.

(Belichick váratlanul őszinte néhány héttel ezelőtti nyilatkozatából kiindulva - amiben elmondta, hogy az elmúlt 4-5 évet kb. all-inba nyomta, meg is lett az eredménye, és most ennek a resetje jön -, szerintem fel van ő készülve egy néhány éves átépítésre. Amibe beleférhet egy veterán irányító is átmenetileg, mert lesz rá pénz, és úgy tűnik Belichick még maradni akar, akkor pedig nem sürget a tatár.)

És persze nem kötelező feltétlenül feltradelni sem a következő irányítóért. Jimmy G, Carr, Lamar, Wilson, Cousins, Dak, stb. Wilson szintet továbbra is baromi ritka találni, de egy jól vezetett franchise-ba egy azt versenyképessé tehető irányítót már nem annyira. Nem adtam össze, de sztem az elmúlt 10 évben több top10-es bust volt, mint ahány első kör végén és utána draftolt irányító játszik ma, releváns(!) NLF csapatokban.
peterk2005
Én sem hiszem, hogy egy év mélyrepülés után tartósan szárnyalni fogunk megint. Ez egy hosszabb folyamat, szinte mindenhol needek vannak. (Ez, hogy J.C. Jackson FA lesz, le sem esett eddig. Már búcsút is intettem neki gondolatban, annyira meg fogja valaki fizetni.) 3-4 év, mire versenyképes rosterünk lehet és akkor kevesebbet nyúlunk mellé mint eddig.

Most megnéztem az MNF meccset gyorsban, azért kezdem érteni, hogy miért nem Stidham kezdő. Idén kényszerpályán voltunk mindenképpen. Kezdem azt gondolni, hogy Belichick és Kraft nem hitte el, hogy Brady el fog menni.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, csak vélhetően nem fogunk egy jó darabig ennyire magas (saját) pickkel rendelkezni.
Szóval adná magát, hogy most egy kis plusszal robbantunk viszont én ezt inkább azért nem látom vagy kevés esélyt látok rá mert az NFL mostani offseason ciklusában mindenki az irányító váltás küszöbén áll és mint az már megszokott kevés a minőség. ZERO_L
Az a gond, hogy az irányító picket nem elég akarni, kell hozzá sajnos szerencse is. Legyen felcsere partner az éppen jó helyre, és az az irányító meg is érje. Ha ilyen helyzet adódik, akkor majdnem mindegy, hogy hol fogtok húzni, megérheti. A Chiefs és Texans bőven húszon kívülről mentek fel a 10-ig, és nem került egy vagyonba. Nagyjából 1 első kör elég volt, pedig akkor mindkét csapat tartós playoff szereplő volt, erős rosterrel, így annak a körnek a várható értéke csere idején is első kör második fele volt. Szerintem egy Pats pick most többet ér, mert jövőre sem várható playoff hely. Szerintem túl optimista az, hogy "vélhetően nem fogunk egy jó darabig ennyire magasan húzni". Szerintem de. Látva, hogy hol tart a Bills és hogy épül a Dolphins, és látva a Pats roster állapotát irányító poszton túl is, a Pats szerintem nem egy irányítós project ebben a pillanatban. Belichick ide vagy oda. Ez egy jó edzővel is 5-11 és 9-7 közötti csapat, ami 10-től a 20. hely környéke (egy esetleges wild card megcsípést is megengedve, ugye most már 14 playoff csapattal, vagyis a 19. és 20. is playoff csapat). Feltrade szempontból majdnem mindegy. Ezért nem érdemes előre hozni vagy halogatni a QB picket. Ha adódik a lehetőség menni kell, ha nem, akkor építeni a rostert. Mindegyik jó választás jelenleg.

(Belichick váratlanul őszinte néhány héttel ezelőtti nyilatkozatából kiindulva - amiben elmondta, hogy az elmúlt 4-5 évet kb. all-inba nyomta, meg is lett az eredménye, és most ennek a resetje jön -, szerintem fel van ő készülve egy néhány éves átépítésre. Amibe beleférhet egy veterán irányító is átmenetileg, mert lesz rá pénz, és úgy tűnik Belichick még maradni akar, akkor pedig nem sürget a tatár.)

És persze nem kötelező feltétlenül feltradelni sem a következő irányítóért. Jimmy G, Carr, Lamar, Wilson, Cousins, Dak, stb. Wilson szintet továbbra is baromi ritka találni, de egy jól vezetett franchise-ba egy azt versenyképessé tehető irányítót már nem annyira. Nem adtam össze, de sztem az elmúlt 10 évben több top10-es bust volt, mint ahány első kör végén és utána draftolt irányító játszik ma, releváns(!) NLF csapatokban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Miután egy teljesen érdektelen Jets meccs van hátra (elnézést a zöld drukkerektől,de sztem már ők is uannyira várják a szezon végét,mint mi),szerintem nem korai egy szezonértékelő,kíváncsi vagyok ki hogy látta ezt az évet. Még egy dolog : én ettől a Steve B. lesz a kvázi DC teóriától nagyon fázok.
| Most szabin vagyok,így legalább van egy kis időm olvasgatni |

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Voltak még jó statok meccs közben, pl hogy 2001 és 2019 között a legtöbb szerzett pont. 2020-ban, nos nem. Persze így azért nem könnyű

 www.facebook.com/332968243416537/posts/4001773963202595/
Wyatt
19+ pontos alapszakasz vereseg BB alatt:

Tom Brady 1db 140+ meccsen
Cam Newton 2db 7 meccs alatt
Matt Cassel: 2db 7 meccs alatt
undisputedly
hestegszisztemhácé



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Voltak még jó statok meccs közben, pl hogy 2001 és 2019 között a legtöbb szerzett pont. 2020-ban, nos nem. Persze így azért nem könnyű

 www.facebook.com/332968243416537/posts/4001773963202595/
Wyatt
19+ pontos alapszakasz vereseg BB alatt:

Tom Brady 1db 140+ meccsen
Cam Newton 2db 7 meccs alatt
Matt Cassel: 2db 7 meccs alatt
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Voltak még jó statok meccs közben, pl hogy 2001 és 2019 között a legtöbb szerzett pont. 2020-ban, nos nem. Persze így azért nem könnyű


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ez kellemetlen volt, bár úgy ültünk le, hogy win-win. Én jobban örültem volna, ha romlik a draftpozi, de legalább a 69 megvan, az is valami.

Nem tudom, mennyire kell ide veterán irányító, én inkább draftolnek egyet, akár felmozgassal, pénz van arra, hogy foltozzuk a feltűnő lyukakat (wr, LB, meg jöhet vissza Hightower), mondjuk jó lenne egy edge rushert is találni valahol, de az LB-k javulasaval az is jobb lesz. Newtont megprobaltuk, visszaallhatunk valami zsebmukira. Az sem baj, ha egy 10 yardos passzt azért mélységben meg tud majd dobni

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Hacsak nem lesz piaca Newtonnak, a draftig vagy keretszukitesig sztem marad mint elso szamu vagy csere QB.

Meg a szezon utan lehet a dobomozdulatan dolgozni meg az elkapokkal is.

Nagyobb problema van itt mint par szarul sikerult dobas. TB-nek is voltak WTF-jei meg mas QB-nak is.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
Helmut Zimmer
Reszemrol egyertelmuen nem!
kolok1972
Még fél 2-kor fenn voltam és játszottam a gondolattal, hogy bármilyen fáradt vagyok, fennmaradok, megnézem a meccset. De jól tettem, hogy nem tettem. Az összefoglaló is rettenetes.

Ha Belichick is lelép, akkor tényleg irány a szürke középszer, nem hiszem, hogy egyből beletalálnánk egy hasonló kaliberű edzőbe.

Én inkább attól tartok, hogy Belichicknek nem lesz kedve levezényelni egy legaláb 2-3-4 éves újraépítést a post-Brady korszakban. Bár ha fiait be akarja építeni az NFL rendszerébe, akkor valamit le kell még tenni az asztalra, különösen a Pats D idei teljesítménye után. (Nem hiszem, hogy Steve Belichickért most kapkodnának a csapatok.)
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
Helmut Zimmer
Nem.
Negatív szezon, 6-9 a Bills 12-3 ,... ezt még szokni kell. Nem az a baj,hogy kikapunk,hanem hogy abszolút élvezhetetlen,nézhetetlen meccseket játszunk,amiben szurkolói szemmel semmilyen pozitívumot nem lehet találni. A passzjátékunkhoz képest Tim Tebow passzjátéka a Denverben is tökélynek tűnik,ezzel szerintem mindent elmondtam. Mivel a Def senkit nem tud gyakorlatilag konzekvensen megállítani,az egész szezonban max felvillanásaik voltak (Wino 3,5 sackkel a sack leader a csapatban ,LOL ),az Off viszont gyakorlatilag senkivel nem képes lépést tartani,így nem is lehet nagyon kérdéses a végkimenetel. A közvetítés során többször kiírták,az egész szezon során 12 db 3&7+ -os játékot tudtunk megoldani. TIZENKETTŐT... Nincs miről beszélni.
kolok1972
5-11-et mondott az ESPN a szezon előtt. Azért tudnak valamit, antipátia ide vagy oda.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
Helmut Zimmer
Miért égetik már a szürke kapucnispulcsikat Boston utcáin?
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
Helmut Zimmer
Reszemrol egyertelmuen nem!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Örülnétek egy olyan out of blue lépésnek, hogy akkor köszi Bill szobor a stadion elé .... és Daboll vissza vezetőedzőnek ? Győztes szemléletű franchise-től érkezik, korszerű, ismeritek is, mondjuk BB kócsing tree, ami jár kockázattal .....
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Newtont kb most vágnám ki mint macskát xarni
ThundersNFL
Áá várni kell hogy kikapjunk a Jetstől😁. Aztán cut utána

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legdurvább Pats-el kapcsolatos cucc az éjjel amúgy nem a pályán volt látható. Az a cím ezt a grafikát illeti!

WHAAAAAAAAAAAAAAAATHEFUUUUUUUUUUUUCK?
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!


gedam
Ezt öreganyámegdobnáverjembele

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Newtont kb most vágnám ki mint macskát xarni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Negatív szezon, 6-9 a Bills 12-3 ,... ezt még szokni kell. Nem az a baj,hogy kikapunk,hanem hogy abszolút élvezhetetlen,nézhetetlen meccseket játszunk,amiben szurkolói szemmel semmilyen pozitívumot nem lehet találni. A passzjátékunkhoz képest Tim Tebow passzjátéka a Denverben is tökélynek tűnik,ezzel szerintem mindent elmondtam. Mivel a Def senkit nem tud gyakorlatilag konzekvensen megállítani,az egész szezonban max felvillanásaik voltak (Wino 3,5 sackkel a sack leader a csapatban ,LOL ),az Off viszont gyakorlatilag senkivel nem képes lépést tartani,így nem is lehet nagyon kérdéses a végkimenetel. A közvetítés során többször kiírták,az egész szezon során 12 db 3&7+ -os játékot tudtunk megoldani. TIZENKETTŐT... Nincs miről beszélni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
gedam 5 808

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még visszatérünk....de mikor?
ThundersNFL
Amikor a Disney és Lucasarts azt mondja. 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Még visszatérünk....de mikor?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Birodalomnak vége.Üdv az átlagos NFL csapatok között Pats!


Tényleg ilyen bántóan sima volt?
ThundersNFL
Szerinted?

iktriad
Hu rég volt ilyen ideges BB
ThundersNFL
Biztos itt mondták meg neki, hogy csak jövő héten jöhet hozzánk GM+HC interjúra. 😊