New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel tovabbra sem tudok egyeterteni. Az o felelosseguk ez teny, de ha nekik idenre ez megfelelo lepcsofok volt, akkor nem ertem mi a problema?
Pont az latszik, hogy ezzel a kerettel is akar playoff lett volna ha van egy QB aki mukodteti azt a rendszert, amit ez a roster tud adni neki. Nem jott ossze, elsosorban a QB miatt. Van ilyen. Mindezt a legnehezebb schedule mellett.
Ez az ev erre volt szanva, akkor is ha mi kiteptuk a hajunkat, meg nem ehhez szoktunk. Ez egy lepcsofok volt, vissza a csucsra. topin
Azt mondd meg, hogy amikor a szeptember eleji podcastot csináltátok Wyatt-al, és 11-5 illetve - javíts ki ha rosszul emlékszem - 10-6-os szezont prognosztizáltatok, ugyanerre a keretre, ugyanerre a schedule-re, akkor mi változott szeptember eleje és január eleje között, ami elégedetté tesz ezzel a 7-9-es mérleggel kapcsolatban? Mi történt az elmúlt három hónapban, ami alapján a szeptemberben gondolt 11-5-ös csapat úgy "pozíciónálta magát újra", hogy ezt 7-9-et egy jó, az építkezésbe illeszthető teljesítménnyé változtatta?

Az nyilván nem lehet, hogy kiderült, hogy a csapat és Newton rosszabb, mint szeptemberben tűnt, mert akkor elégedetlen lennél, hiszen szeptemberben még úgy gondoltad, hogy 11-5-nél jár az építkezés. És az sem, hogy mindez a covid miatt volt, mert mind a 32 csapatot érintette a covid, jópár helyen magát az irányítót is, máshol fél fal, teljes LB sor, stb. esett ki 2-3 hétre. Ha nem ezek, akkor mi?

(Egyébként ez a 7-9 szerintem is tisztességes rekord, és egyetértek, több értelme van egy tisztességesebb rekordnak, mint 5-6 draft pozíció különbségnek. Feltéve, ha az nem az 1/1 és 1/5, de ez a scenario a BB éra alatt aligha fog játszani. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Nem akartam itt a feszkót kelteni, hogy igencsak cáfolták a tegnapi hírt, miszerint szakítás lesz 😊
NB2
Azt mondjuk nem gondolom h marad. Talán az offseasonig vagy végéig, ha addig hoznak egy QB-t.
Az 1-3 és utolsó meccsen mutatott szép dolgokat, de a többi része szenvedés volt sokszor mind az ő, mond az offense részéről.
Nem tudom, hogy menne-e neki az itteni rendszer egy kicsit több tanulással, gyakorlással, mert az látszik, hogy azért ha kell oda tudja tenni a labdát .
Látszott, hogy amikor a "saját" játékát játszhatta, akkor ment neki és fel volt dobódva.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Nem akartam itt a feszkót kelteni, hogy igencsak cáfolták a tegnapi hírt, miszerint szakítás lesz 😊
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Lehet, hogy mégis lesz folytatás? 😀

 twitter.com/McKennAnalysis/status/1345852110039035912?s=20

 thespun.com/nfl/afc-east/new-england-patriots/bill-belichick-has-blunt-response-to-cam-newton-report
 sports.yahoo.com/bill-belichick-refutes-adam-schefter-222929682.html
Solymi
Mindenki cidrizhet egy darabig meg 😊
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Lehet, hogy mégis lesz folytatás? 😀

 twitter.com/McKennAnalysis/status/1345852110039035912?s=20

 thespun.com/nfl/afc-east/new-england-patriots/bill-belichick-has-blunt-response-to-cam-newton-report
 sports.yahoo.com/bill-belichick-refutes-adam-schefter-222929682.html

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Playoff harcban voltunk... idén 11-5 kellett az AFC-ben a playoffhoz, mi 7-9-cel végeztünk. Közünk nem volt a playoff hunthoz.
BB miért ne baszhatna el dolgokat? Azért mert nem tudjuk/értjük a döntések hátterét, attól még látjuk, ha valami nem jött össze. Egy Michelin-csillagos séfnél sem tudjuk mire gondolt, amikor el akarta készíteni az ételt, de azt meg tudjuk ítélni, ha szar lett 😀
Lehet mantrázni, hogy minden a tervek szerint alakult, csak ez egyszerűen nem igaz. Itt sok minden félre ment az elmúlt pár évben. Legelőször is az, hogy nagyon mellé lőtt, amikor Brady várható "élettartamával" számolt (hány éve meg akart már szabadulni tőle). És az egész O jelenlegi állapotának ez az alapja.
goboston
A sefnel aligha tudod megallapitani mi a jo, marmint szakmailag. Izles szerint igent, de annak koze nem lesz a szakmai tenyekhez. Persze megertem ha valaki mindenhez is ert..

Playoff hun volt a csoport meccsekig. Sot 4 meccsel a vege elott a sajat kezunkben volt a sorsunk, ha mindent nyerunk vagy valami 98% volt a sansz. Nem emlekszem pontosan.

Senki nem irta azt, hogy vegig az utolso forduloig az lett volna. Ez csak szokasos felremagyarazas vagy ertetlenseg. Egyik se tul pozitiv 😉

A lenyeg BB elbaszta..itt mindenki jobb lett volna 😀
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Playoff harcban voltunk... idén 11-5 kellett az AFC-ben a playoffhoz, mi 7-9-cel végeztünk. Közünk nem volt a playoff hunthoz.
BB miért ne baszhatna el dolgokat? Azért mert nem tudjuk/értjük a döntések hátterét, attól még látjuk, ha valami nem jött össze. Egy Michelin-csillagos séfnél sem tudjuk mire gondolt, amikor el akarta készíteni az ételt, de azt meg tudjuk ítélni, ha szar lett 😀
Lehet mantrázni, hogy minden a tervek szerint alakult, csak ez egyszerűen nem igaz. Itt sok minden félre ment az elmúlt pár évben. Legelőször is az, hogy nagyon mellé lőtt, amikor Brady várható "élettartamával" számolt (hány éve meg akart már szabadulni tőle). És az egész O jelenlegi állapotának ez az alapja.
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Egy kis fantasy:
Jövőre, vagyis idén, Bradyt vissza kell hozni. Igaz, eladták már a házat, de vesznek újat. Hideg is van Bostonban, de azt már megszokta. Gronkot is vissza, és Amendolát is. Edelman meggyógyul, és ott van még ez a Meyers-gyerek, aki bizony egész jó. Így együtt már valamit alkothatnának, főleg hogy Brady a jelek szerint még mindig nem égett ki.
Egyébként tényleg: miért ment el? Mert hogy ő itt akart volna nyugdíjig maradni, azt lefogadom. BB üldözte el? Mire föl?
BB emberpolitikája nekem sokszor nem tetszik. Én Hogant is nagyon sajnáltam meg persze Amendolát.
Ja még valamit. Sokan szidják most Newtont, hogy ilyen szar, meg olyan szar. Én azt látom rajta, már amennyire ez ilyen távolból látszik, hogy nagyon igyekszik. És többnyire nem megy neki, az igaz. De hogy miért nem megy neki? A koronavírusosság vajon mekkora szerepet játszik ebben? Jó, ezt senki nem tudja megmondani. DE nem egy kellemes btegség, ki tudja mennyire okozza az. Előtte egész jól játszott, peedig még csak akkor tanult bele a rendszerbe.
És igen ez az év így közönség, és Brady nélkül már messze nem olyan hangulatú volt, mint eddig. Azt hiszem, az elmúlt 20 év megismételhetetlen lesz, és örüljön aki látta.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
....

En nem latom hogy akkora baj lett volna barmivel is,.....
Konnyeden lehet potolni ezt az offseason alatt.

....meg lesz a hozadekuk.

WR sorral sincs nagy para. ....

.... boven jo egyseg lesz.

topin
Ne haragudj, szerintem ez rózsaszín szemüveg, de szurkolok, hogy igazad legyen.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Könyörgöm hagyjuk már ezt az állandó opt outra való hivatkozást... Gyakorlatilag 3 értékelhető kimaradónk volt: Canon,DHT,Chung.
Ezek közül Canon pótlásaként Onwenu kifejezetten jó teljesítményt nyújtott,magyarán a hiánya nem osztott ,nem szorzott. Chungot sem tudjuk milyen formában tért volna vissza , szerintem Philips nem volt akkor a downgrade hozzá képest,sőt.
Az egyetlen akit emlegethetünk az HT,aki viszont egy évvel idősebb lett és nyilván nem sokat gyorsult,nekem erősen kérdéses hogy Ő még faktor lehet valaha is. Egyébként is hajlamos vagyok azt hinni,hogy KVN volt itt a fontos láncszem és nem HT,pöttyös sisak ide vagy oda.
A sérülések emlegetését sem érzem olyan megalapozottnak,két fontos sérültünk volt: Wynn és az agyonhasznált 35 éves Jules. Nem gondolnám,hogy annyira váratlan volt,hogy ők nem bírták végig a szezont,de 2 ember kiesése egyébként sem jelenti azt hogy kórházcsapat voltunk,attól azért nagyon messze voltunk,szerintem a sérüléseket illetően kifejezetten szerencsés volt a csapat.
Gilmore hagyott még ki meccseket,de ő idén nagyon messze volt a tavalyi formájától.
kolok1972
Valoszinuleg nalad csak az a serult akit mutenek. Mert ha egyszer is megnezted a heti jelentest lathattad hogy nalunk volt vegig hetrol-hetre a legtobb serult, limitalt, nem edzo jatekos.

Tudom hogy azt gondolod aki palyara lepett az egeszseges volt, mert miert is kellene gondolkodni, hogy aki heten limitalt az lehet nem lesz 100%-os 😊

A kimaradok szerepe pedig az ujoncok miatt fontos, akiknek igy ido elott kellett belepniuk. Nem is ugrottak meg a lecet elsore. Aztan mindegyik mutatott szep dolgokat.

Ezek fenyeben a kifejezetten szerencses volt a csapat a serulesek teren az mintha masik mozi lenne.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mindezt erdemi QB telejsitmeny nelkul ertuk el. Innentol en nem ekeznem a stabot, de ez nem jelenti, hogy ne lettek volna hibak, vagy minden fasza lenne es buli van jovore.

Es nem ekeznem a rostert sem, mert QB nelkul, egy alaposan megtizedelt keret lett majdnem 50%. Akkor egy teljes offseason alatt, remelhetoleg egy ertelmezheto QB jatekkal realis eselyunk van a playoffra mar jovore. Onnan meg olyan sokat nem kell mar lepni elore a mereszebb almokhoz.
topin
A stábot nem a játék miatt kell ekézni - bár én JMD-t azért eléggé hibásnak érzem, ezért az O-ért -, hanem ezért a keretért.
zinedine5
Ezzel tovabbra sem tudok egyeterteni. Az o felelosseguk ez teny, de ha nekik idenre ez megfelelo lepcsofok volt, akkor nem ertem mi a problema?

Pont az latszik, hogy ezzel a kerettel is akar playoff lett volna ha van egy QB aki mukodteti azt a rendszert, amit ez a roster tud adni neki. Nem jott ossze, elsosorban a QB miatt. Van ilyen. Mindezt a legnehezebb schedule mellett.

Ez az ev erre volt szanva, akkor is ha mi kiteptuk a hajunkat, meg nem ehhez szoktunk. Ez egy lepcsofok volt, vissza a csucsra.

Raadasul az opt outok, varatlan serulesek utan, mit kellett volna tenniuk, ugy hogy a jovo evi capnel beharangoztak cutot? Igy mi ertelme lett volna egy 10-6-ert foldozgatni es a jovobol faragni emiatt?

Szerintem semmi, es igy ez is tul lett maxolva, mert az altalunk latott es elfarado Newtonnal, meg a maradek rosterrel ebben nem lett volna 7W sem.

Nem volt ebben semmi extra. Persze mindenki meglepodhet, meg harangozhat hogy kimaradtunk a playoffbol, de gyakorlatilag az opt outok utan ez varhato volt, a covid lezarasok utan meg vegkepp.

Ettol viszont ez a roster volt versenyben majdnem vegig es szerintem par jatekosra van a felpulok, visszaterok mellett a csoportgyozelemert folytatott harcert.

Remelem BB nem valtoztat a filozofiajan es nem kezdunk el neveket igazolni, meg tulfizetni a rendszer karara.
topin
A kiemelt rész a te feltételezésed. De oké rendben legyen így. Akkor mi a tetves faszért játszattuk az év végén azt a Newtont aki láthatóan semmit nem tudott hozzátenni a csapathoz és kb. mindenki számára nyilvánvalóan el is búcsúzunk tőle?

És ha mi értelme lett volna a 10-6-nak, akkor most mi értelme a 7-9-nek. miért nem lett 5-11 és akkor tuti jöhetett volna egy impact player.

Szóval szerintem most csak egy olyan magyarázatot keresel és találtál erre a teljesítményre ami megnyugtat, de szerintem ez az év m inden csak nem egy tervezett "hullámvölgy". Főleg, hogy már 2019. novembere óta tart.

És még egyszer: nem az a baj, hogy 7-9 lett, meg, hogy lemaradtunk a PO-ról. Hanem Newton, a TE-k , a WR-ek szerepe. A pass rush és a run D totál összeomlása, az LB sor ilyen elbaszott menedzselése, ami már márciusban is látszott, mégsem lett javítva stb.
És, hogy ezek közül egyiket sem tudtuk pl a drafttal kezelni.
zinedine5
Nem nyugtatom magam. Ezt lattam.

Tulertekelik sokan ezt a draft pozizast. Egy elengedett szezon sokkal rosszabb mint par hellyel elorebb draftolni. Nem veletlenul nyertek olyan csapatok, meg jatszottak az utolso hetekben is tok eles meccseket, akiknel mar a szurkoloik a veresegnek jobban orultek volna.

El kellene felejteni ezt a tankolosdit, meg a par hellyel jobb pozik ertelmet. Ha akarnak ugyis felmennek a kiszemeltert. Mi meg amugy is lefele megyunk majd 😊

En nem latom hogy akkora baj lett volna barmivel is, hiszen ez egy okozat. Az ok meg ismert, mindegyik. Innentol nalam okafogyott a runD felhozatal. Igen, szar volt iden. Es nem kellett erre jovobeli erteket pazarolni. Konnyeden lehet potolni ezt az offseason alatt.

Tight endek kapcsan nem tudok ujat mondani. Jo lesz ez a 2 gyerek 😉 olyan QB-val aki passzolni is tud, meg lesz a hozadekuk.

WR sorral sincs nagy para. Futni fogunk jovore is, nincs szukseg nagy atalakitasra. Szeparalodni iden is jobban tudtak az atlagnal, a lassabb es pontatlanabb QB miatt meg nem jott ki az, amire szantak oket. Mi futassal akarjuk megoldani a dolgokat a jelek szerint, tehat nem lesz 350-400 yardos meccsunk a levegoben tul sok egy idenyben.

Ettol meg hozzanak ide egy X elkapot meg ujoncot es ez boven jo egyseg lesz.

Az LB sor elbaszott menedzselese a mi nezopontunk, mert nem ertettuk, akkor se es most se miert igy alakult. De lathatoan tudatos dontes volt, amivel egyutt playoff harcban voltunk. Szoval itt-ott mukodott amit elkepzeltek. De ugyanugy, ahogy mi nem ertjuk miert Newton kezdett, ugyanugy nem ertjuk miert volt ez BB szerint jo elkepzeles.

De azt gondolni, hogy az NFL egyik legjobb edzoje, nem vette eszre hogy egy darab Bentley nem lesz eleg, az mokas elkepzeles. Innentol hogy elfogadjuk, hogy tudta mit csinal, el kell fogadnunk hogy nekik erre az evre ez valamiert jo volt.

Newtonrol sok helyen irtak sok mindent. Viszont ez az ember mindenet kitette a csapatert hajnaltol-estig melozott naponta, ezt akar jutalmazhattuk is az utolso heti kezdessel.

Arra meg a podcastban Peti vazolt egy opciot, mi lehetett a gyengebb hetek ellenere a valasz. El lehet fogadni azt.

De attol mert mi nem ertunk valamit, meg nincs elbaszva. Az van, hogy mi info hianyosak vagyunk es csak az okozatot latjuk. Amin nem akart tulzottan valtoztatni az oreg ebben az evben.

Nincs ebben semmi latnivalo. Mi szurkolokent mashogy gondolkodunk a sajat szubjektiv benyomasaink es elmenyeink alapjan.

Szamomra az ilyen elbaszta kijelentesek, olyan dolgokban amiket mi is kiszurunk azonnal es jol megszakertunk, nagyon viccesek. Mert azt feltetelezzuk, hogy BB nem vette eszre, nem tudta, nem latta. Szerintem ilyen nem letezik. Innentol elbasztazni eleg botor dolog. Elore tuti nem visz a megertesben. De ezzel kapcsolatban mar futottunk par kort, szoval okafogyott irnom ugyis elbaszta BB azt kesz 😉
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Könyörgöm hagyjuk már ezt az állandó opt outra való hivatkozást... Gyakorlatilag 3 értékelhető kimaradónk volt: Canon,DHT,Chung.
Ezek közül Canon pótlásaként Onwenu kifejezetten jó teljesítményt nyújtott,magyarán a hiánya nem osztott ,nem szorzott. Chungot sem tudjuk milyen formában tért volna vissza , szerintem Philips nem volt akkor a downgrade hozzá képest,sőt.
Az egyetlen akit emlegethetünk az HT,aki viszont egy évvel idősebb lett és nyilván nem sokat gyorsult,nekem erősen kérdéses hogy Ő még faktor lehet valaha is. Egyébként is hajlamos vagyok azt hinni,hogy KVN volt itt a fontos láncszem és nem HT,pöttyös sisak ide vagy oda.
A sérülések emlegetését sem érzem olyan megalapozottnak,két fontos sérültünk volt: Wynn és az agyonhasznált 35 éves Jules. Nem gondolnám,hogy annyira váratlan volt,hogy ők nem bírták végig a szezont,de 2 ember kiesése egyébként sem jelenti azt hogy kórházcsapat voltunk,attól azért nagyon messze voltunk,szerintem a sérüléseket illetően kifejezetten szerencsés volt a csapat.
Gilmore hagyott még ki meccseket,de ő idén nagyon messze volt a tavalyi formájától.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
... Most mindenki Brady-t élteti, hogy mégis ő volt a Patriots, és nem BB; de szerintem ez a szezon BB szempontjából sokkal impozánsabb volt. Egy dumpster fire csapatból hozott ki egy olyat, amely kis szerencsével akár a PO-ba is juthatott volna. Kár, hogy a draft terén kicsit félek, mit fog alkotni.
jamaicababa
Hát igen, itt megint előjön, hogy a HC BB > GM BB.
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Hogy őszinte legyek, én nem tudom eldönteni, hogy vagyok ezzel a szezonnal. A legnehezebb schedule volt a mienk a ligában, ami egy top csapattal se lett volna sétagalopp, pláne nem ezzel a szétesett valamivel, ami Patriots néven futott ki a pályára. Ehhez képest a 7-9 egy combos rekord, és szinte a végéig esély volt a PO-ra. Szerintem ez talán még több, mint amit előzetesen vártunk páran. DE! A szezon közben mutatott játék és hibák miatt mégis rossz az ember szájíze, hiszen egyfelől néha fájdalmas volt nézni a csapat vergődését, másfelől meg kibaszott frusztráló volt az, hogy így is vagy 3-4 meccsel többet nyerhettünk volna, ha nem lőjük lábon magunkat folyamatosan. Most mindenki Brady-t élteti, hogy mégis ő volt a Patriots, és nem BB; de szerintem ez a szezon BB szempontjából sokkal impozánsabb volt. Egy dumpster fire csapatból hozott ki egy olyat, amely kis szerencsével akár a PO-ba is juthatott volna. Kár, hogy a draft terén kicsit félek, mit fog alkotni.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Mindezt erdemi QB telejsitmeny nelkul ertuk el. Innentol en nem ekeznem a stabot, de ez nem jelenti, hogy ne lettek volna hibak, vagy minden fasza lenne es buli van jovore.

Es nem ekeznem a rostert sem, mert QB nelkul, egy alaposan megtizedelt keret lett majdnem 50%. Akkor egy teljes offseason alatt, remelhetoleg egy ertelmezheto QB jatekkal realis eselyunk van a playoffra mar jovore. Onnan meg olyan sokat nem kell mar lepni elore a mereszebb almokhoz.
topin
A stábot nem a játék miatt kell ekézni - bár én JMD-t azért eléggé hibásnak érzem, ezért az O-ért -, hanem ezért a keretért.
zinedine5
Ezzel tovabbra sem tudok egyeterteni. Az o felelosseguk ez teny, de ha nekik idenre ez megfelelo lepcsofok volt, akkor nem ertem mi a problema?

Pont az latszik, hogy ezzel a kerettel is akar playoff lett volna ha van egy QB aki mukodteti azt a rendszert, amit ez a roster tud adni neki. Nem jott ossze, elsosorban a QB miatt. Van ilyen. Mindezt a legnehezebb schedule mellett.

Ez az ev erre volt szanva, akkor is ha mi kiteptuk a hajunkat, meg nem ehhez szoktunk. Ez egy lepcsofok volt, vissza a csucsra.

Raadasul az opt outok, varatlan serulesek utan, mit kellett volna tenniuk, ugy hogy a jovo evi capnel beharangoztak cutot? Igy mi ertelme lett volna egy 10-6-ert foldozgatni es a jovobol faragni emiatt?

Szerintem semmi, es igy ez is tul lett maxolva, mert az altalunk latott es elfarado Newtonnal, meg a maradek rosterrel ebben nem lett volna 7W sem.

Nem volt ebben semmi extra. Persze mindenki meglepodhet, meg harangozhat hogy kimaradtunk a playoffbol, de gyakorlatilag az opt outok utan ez varhato volt, a covid lezarasok utan meg vegkepp.

Ettol viszont ez a roster volt versenyben majdnem vegig es szerintem par jatekosra van a felpulok, visszaterok mellett a csoportgyozelemert folytatott harcert.

Remelem BB nem valtoztat a filozofiajan es nem kezdunk el neveket igazolni, meg tulfizetni a rendszer karara.
topin
A kiemelt rész a te feltételezésed. De oké rendben legyen így. Akkor mi a tetves faszért játszattuk az év végén azt a Newtont aki láthatóan semmit nem tudott hozzátenni a csapathoz és kb. mindenki számára nyilvánvalóan el is búcsúzunk tőle?

És ha mi értelme lett volna a 10-6-nak, akkor most mi értelme a 7-9-nek. miért nem lett 5-11 és akkor tuti jöhetett volna egy impact player.

Szóval szerintem most csak egy olyan magyarázatot keresel és találtál erre a teljesítményre ami megnyugtat, de szerintem ez az év m inden csak nem egy tervezett "hullámvölgy". Főleg, hogy már 2019. novembere óta tart.

És még egyszer: nem az a baj, hogy 7-9 lett, meg, hogy lemaradtunk a PO-ról. Hanem Newton, a TE-k , a WR-ek szerepe. A pass rush és a run D totál összeomlása, az LB sor ilyen elbaszott menedzselése, ami már márciusban is látszott, mégsem lett javítva stb.
És, hogy ezek közül egyiket sem tudtuk pl a drafttal kezelni.
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ha szóba kerül Cam Newton, a mienk lesz a legbipolárisabb szurkolói bázis a ligában

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Mindezt erdemi QB telejsitmeny nelkul ertuk el. Innentol en nem ekeznem a stabot, de ez nem jelenti, hogy ne lettek volna hibak, vagy minden fasza lenne es buli van jovore.

Es nem ekeznem a rostert sem, mert QB nelkul, egy alaposan megtizedelt keret lett majdnem 50%. Akkor egy teljes offseason alatt, remelhetoleg egy ertelmezheto QB jatekkal realis eselyunk van a playoffra mar jovore. Onnan meg olyan sokat nem kell mar lepni elore a mereszebb almokhoz.
topin
A stábot nem a játék miatt kell ekézni - bár én JMD-t azért eléggé hibásnak érzem, ezért az O-ért -, hanem ezért a keretért.
zinedine5
Ezzel tovabbra sem tudok egyeterteni. Az o felelosseguk ez teny, de ha nekik idenre ez megfelelo lepcsofok volt, akkor nem ertem mi a problema?

Pont az latszik, hogy ezzel a kerettel is akar playoff lett volna ha van egy QB aki mukodteti azt a rendszert, amit ez a roster tud adni neki. Nem jott ossze, elsosorban a QB miatt. Van ilyen. Mindezt a legnehezebb schedule mellett.

Ez az ev erre volt szanva, akkor is ha mi kiteptuk a hajunkat, meg nem ehhez szoktunk. Ez egy lepcsofok volt, vissza a csucsra.

Raadasul az opt outok, varatlan serulesek utan, mit kellett volna tenniuk, ugy hogy a jovo evi capnel beharangoztak cutot? Igy mi ertelme lett volna egy 10-6-ert foldozgatni es a jovobol faragni emiatt?

Szerintem semmi, es igy ez is tul lett maxolva, mert az altalunk latott es elfarado Newtonnal, meg a maradek rosterrel ebben nem lett volna 7W sem.

Nem volt ebben semmi extra. Persze mindenki meglepodhet, meg harangozhat hogy kimaradtunk a playoffbol, de gyakorlatilag az opt outok utan ez varhato volt, a covid lezarasok utan meg vegkepp.

Ettol viszont ez a roster volt versenyben majdnem vegig es szerintem par jatekosra van a felpulok, visszaterok mellett a csoportgyozelemert folytatott harcert.

Remelem BB nem valtoztat a filozofiajan es nem kezdunk el neveket igazolni, meg tulfizetni a rendszer karara.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Mindezt erdemi QB telejsitmeny nelkul ertuk el. Innentol en nem ekeznem a stabot, de ez nem jelenti, hogy ne lettek volna hibak, vagy minden fasza lenne es buli van jovore.

Es nem ekeznem a rostert sem, mert QB nelkul, egy alaposan megtizedelt keret lett majdnem 50%. Akkor egy teljes offseason alatt, remelhetoleg egy ertelmezheto QB jatekkal realis eselyunk van a playoffra mar jovore. Onnan meg olyan sokat nem kell mar lepni elore a mereszebb almokhoz.
topin
A stábot nem a játék miatt kell ekézni - bár én JMD-t azért eléggé hibásnak érzem, ezért az O-ért -, hanem ezért a keretért.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Kizart, hogy Darnoldot ne erdekelte volna. Neki ez egy lehetoseg volt a kezdo megtartasara, akar masik csapatban is.

Ha nincs a covidos mizeria abban a 3 hetben, akkor ez nem negativ szezon. Amit ezzel a rosterrel a szezon elotti tortenesekkel egyutt, boven sikerkent lehetett volna elkonyvelni.

Mondjuk en azt gondolom, igy is eleg kozel kimaxoltuk az evet. Mas kerdes,hogy ez borzalmasan nezhetetlen offense mellett tortent a meccsek tobb mint feleben es egy sulytalan D-vel.

De iden ez volt a roster. Amit lathattunk, hogy ezekkel az emberekkel a legnehezebb schedule mellett is, adottak voltak a vegjatekokban a lehetosegek a Bills elleni osszezuhanason kivul mindig.

Mindezt erdemi QB telejsitmeny nelkul ertuk el. Innentol en nem ekeznem a stabot, de ez nem jelenti, hogy ne lettek volna hibak, vagy minden fasza lenne es buli van jovore.

Es nem ekeznem a rostert sem, mert QB nelkul, egy alaposan megtizedelt keret lett majdnem 50%. Akkor egy teljes offseason alatt, remelhetoleg egy ertelmezheto QB jatekkal realis eselyunk van a playoffra mar jovore. Onnan meg olyan sokat nem kell mar lepni elore a mereszebb almokhoz.

Igaz azok valora valasa, mar sokkal kevesebszer fog megtortenni, mint TB idejen.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Denver, Frisco, Texans L-ekért rohadt kár... de még úgy sem lett volna PO 😊

Egyébként nem tudom ki nézte a CHI-GB meccset. Nah amit a Chicago játszott, azt egy normális qb-val mi is tudtuk volna idén. Olyan 40 perces labdabirtoklásaink lettek volna, hogy az ellenfél haja égnek állt volna 😊

Ma Darnold nem győzött meg, de kb szerintem őt se érdekelte a meccs, már lehet tudta idejön. Vagy tényleg - ha egészséges - jöjjön vissza Gerappa.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Caserio megy a Panthershez GM interjúra..
ThundersNFL
JMD-t a Texans radarján emlegetik Mayoval együtt. Caseriot illetően én szintén a Texanst olvastam.

Antonio Brown ma 11/138-as mutatóval két TD-t kapott el. Megerősítve érzem, hogy Brown ürügy alapján való tavalyi kirúgása súlyos hiba volt, akkor indultunk meg lefelé. Hozzáteszem, amióta nem a Patsnél játszana a fiú, azóta nincsenek ügyei a ligánál.
Burkus
Tudjuk egyáltalán, hogy az egy “ürügy” volt vagy valós probléma? Azért ilyen esetekben szerintem bőven hagyatkozhatnánk Bill bá x éves öltözői tapasztalatára.

Volt koordinátorai sorozatos felsülésein jól tapasztalhatjuk mennyire fontos, hogy milyen képet alakít ki egy HC az öltözőben, mennyire szoros pórázon hagyod a játékosaidat. Attól mert most a seggén tud maradni (vagy még nem tudunk a hülyeségéről), nem jelenti hogy nálunk is (covid nélkül) türtőztetni tudta volna magát.

Basszus tavaly a PO-ban nem tudtunk megállítani egy szinte csak futásokra alapozó csapatot. Meg ha jól emlékszem 4 kísérletből nem sikerült 1 tetves yarodot haladni 6 pontért. Voltak ott komolyabb hibák mint Brown elküldése...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Caserio megy a Panthershez GM interjúra..
ThundersNFL
JMD-t a Texans radarján emlegetik Mayoval együtt. Caseriot illetően én szintén a Texanst olvastam.

Antonio Brown ma 11/138-as mutatóval két TD-t kapott el. Megerősítve érzem, hogy Brown ürügy alapján való tavalyi kirúgása súlyos hiba volt, akkor indultunk meg lefelé. Hozzáteszem, amióta nem a Patsnél játszana a fiú, azóta nincsenek ügyei a ligánál.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Mr Díszfasz mehet amerre lát
ThundersNFL
Értem hogy csalódott vagy, de ilyen jelzőkre mi szükség van?


Azért mert nem szimpatikus?
Nem csinált semmit nálunk, egyszerűen csak kevés volt ide a teljesítménye, szóval mivel szolgált erre rá?
ZERO_L
Kb úgy mindennel....azért többet vártam tőle és még egy darabig hittem benne , de az optimuzmusom szépen elpárolgott
ThundersNFL
Abszolút így érzek én is. De ilyenkor annak kell örülni, hogy tiszta képet kaptunk. Gondold el mi van ha ilyen közép jó szezont lehoz, megkapja a szerződést több évre és utána derül ki, hogy kevés ide.


Kivételesen azért tartok a Black Mondaytől. Nehogy megint valami váratlan bejelentés jöjjön.
Burkus
Ha valami miatt kell izgulni, akkor az ez:

Caserio megy a Panthershez GM interjúra..
ThundersNFL
Bár nem tudom Caserio-nak mi a terve azért nálunk már kézzelfogható a GM poszt. Kérdés akar-e várni erre 3-4 évet.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Caserio megy a Panthershez GM interjúra..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kivételesen azért tartok a Black Mondaytől. Nehogy megint valami váratlan bejelentés jöjjön.