New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Amúgy nem tudom lehet én látok összeesküvés elméleteket, de én simán kinézem az öregből hogy úgy volt vele ha màr Brady elment akkor a kulcs játékosaim kiülik a szezont a COVID miatt így végül is 1 évvel automatikusan meghosszabbodik a szerződésük. Ez úgy is ilyen szezon, nézők se nagyon lehetnek... Aztán valahogy kikötnek majd ott hogy ledraftolják Fieldset és 10 évre megint uralják a csoportot 😊
Rémeket látok? 😊

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Valóban,de valami azt súgja,nem ugyanarra gondolunk 😉 Nekem a maszk mellé a szemellenző már túl fárasztó viselet. De a másik részében teljesen igazad van,nem is szennyezem tovább a blogodat.
kolok1972
Örülök, hogy van más is aki a realitás talaján áll.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Várjál,most tudtam meg hogy ez tökre rosszul látod Te is , (meg én is) mert a Jets eddigi 8 meccse semmit nem számít ,mert ez a Jets Off nem is olyan rossz és a Mims,Perriman,Crowder,Berrios wr négyes bőven a liga első felébe tartozik.
kolok1972
Azt nem ertem ha nekem cimzel valamit, azt miert mashol irod ki?

Nem kotelezo a fb blogban bent lenni. Kilepsz aztan nem latod, mert zart csoport. Es akkor megkimeled magad attol hogy a letargiadbol kihuzzon valami.

Ha ennyire idiota dolgokat talalsz ott, minek vagy tag?

A Jets elmult 8 fordulos offense teljesitmenyet teljesen felesleges osszemosni a tegnapival vagy ami az idenybol hatra van. Mert nem voltak igy egyutt palyan az elso 8 heten. Ez a WR egyseg egyaltalan nem olyan, amit a Jets jelenlegi merlege mutat. Ettol meg a Jets ramaty nagyon, de a D az amelyik miatt eselyuk csokken a W-re, nem ez az offense.

Raadasul lehet itt karogni hogy alig nyertunk, de nezzuk mar meg a vedelmunket kik jatszottak. Es az offense meg egy fogalmatlan D ellen azt tette amit tudni kell, konzekvensen haladt elore. 1 db punt volt. Ettol meg ez az offense nem jo, nem fog jovo heten ennyi pontot csinalni, Meyers se fog igy kinezni. De ez a szar ligaalja offense is tudta dominalni a Jets D-t. Erdemes megnezni mondjuk a 2.felidos labdabirtoklast.

En erre is szamitottam, hogy ennyi serulttel vert pisalunk. Barki ellen. Mitol ne tennenk? Ahhoz az kellene jogy a vedelmunk dominaljon barkit. De ez nem a ligautolso Jets O volt. Es a mi vedelmunk, a szezon elotti, nem a jelenlegi, az is nehezen dominalt volna barkit a runD helyzete miatt elsosorban.

Tamado oldalon meg futni fogunk, ezt tudjuk, ez uzembiztos. Mivel a D nem tart semmit, de legalabbis az elso felidok nem sikerulnek semennyire, ami nyilvan a felkeszulesre nezve eleg cink, igy aztan passzolni kell a nagyobb hatrany miatt.

De meg igy is futni kell tobbnyire es kb az offense is probal vedekezni ezzel, hogy minel kevesebb driveja legyen az ellenfelnek.

Ami gondolom az eredeti elkepzelese volt az oregnek idenre, foleg a Mahomes fele brigadok ellen, hogy majd nalunk lesz a labda tobbnyire es adunk felidonkent max 3-4 driveot. Aztan abba csak nem lesz nagy difi kozte, lehet egy utolso tamadas barki ellen.

Most vegre megcsinaltuk. A Seahawks ellen meg elhasaltunk 1 yardon, a Bills ellen meg 10-n. Ott amugy a Newton fumblenal ugyanugy egy kezzel vitte a labdat, mint most. Ugyanugy a masik kezevel a vedot akarta eltartani magatol mint most. Ott jott egy nagy vedojatek, itt nem jott. Neha nem csak rajtunk mulik.

Szerintem ez a mai az igazi Patriot Way volt. Semmibol elolepo kisemberek sikerei szepen sorban. UDFA es mashol lesajnalt jatekosok leptek elo, es probaltak megoldani a feladatukat. Ne varjunk mar el toluk olyat amire keptelenek.

Nyertunk, oriasi orom volt a vegen a jatekosok kozott. Talan jobban erzik ezt mint az elkenyeztetett szurkolok. Latszott hogy ez az az ut amin menni kell, ez az ami elore viszi a franchise-t, a csapatot, az oltozot. Es Slaterek sem fogjak leadni a szezont, csak mert van gyurujuk mar. Akkor alkalmatlanok lettek volna amit elertek.

Egy mai jatekost nem fog erdekelni hogy jovore ki lesz a QB, hiszen az sem biztos hogy o itt lesz. Ezek ilyen szurkoloi dolgok kizarolag. A jatekosok meg kimennek aztan lezuzzak az ellent ahogy tudjak, ha meg nem tudjak akkor se azert mert nem akartak.

Jottek a Jets direkt vesztett hozzaszolasok. Amire kapasbol lehet mutatni vagy 20 playt ahol siman elengedhettek volna a pats jatekosokat 1st downra, td-re. De nem, ok direkt egy 51 yardost engedtek a vegere.

De ha a jo oldalat szeretnem nezni, legalabb megtudtal valamit 😉
topin
Valóban,de valami azt súgja,nem ugyanarra gondolunk 😉 Nekem a maszk mellé a szemellenző már túl fárasztó viselet. De a másik részében teljesen igazad van,nem is szennyezem tovább a blogodat.
Szerk. Mi tényleg más meccset néztünk,én egyáltalán nem láttam olyat,hogy az Off dominálta volna a Jets D.-t Én csak egy kínkeservesen kiszenvedett győzelmet láttam a liga bottom 1-2 csapata ellen. Ja és ha nálunk ér ilyen ha ez lett volna,meg 1 yardon,meg 10 yardon dolgokat emlegetni,akkor ha a Jets edzői nem ilyen balfaszok/valóban akarnak nyerni (nem kívánt rész törlendő) akkor ezt a meccset sohasem húzzuk be.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ehh. Hát mikor volt könnyű nyerni a zöldek ellen? Amikor egy egész világnyi különbség volt a két csapat között, akkor is szívattak, ahogy bírtak. Az lehet, hogy bármilyen szezont eldobnak az 1/1-ért, de egy Pats meccset sohasem fognak.

Ehhez vagyunk szokva és ha egyszer egy napon egy világ különbség lesz közöttünk az ő javukra, akkor mi is szívatni fogjuk őket, ahogy bírjuk. Bár én azon napon remélhetőleg már halott leszek!

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
topin
Most megnéztem a 39 perces összefoglalót és nekem is vmi hasonló jött le.
Nem voltak itt nagyon csavaros játékok, alap ground£ ment, de ha ezt nem tudjuk megcsinálni, akkor ne is akarjunk mást.

- Flacco villogot, mert lehetett neki ez ellen a védelem ellen, főleg J.C. Jackson ellen dobált, aztán meg a McCourty testvérek ellen, többnyire sikerrel.

- Az első félidőben azért a két fumbliért kár, büntetőkört érdemel.

- Harris futásai nagyon ott vannak, lehet Michelt eltradeljük majd?

- Meyers kezdi megmutatni miért vártam én anno, mikor leigazoltuk

- Folk 51 yardos FG...na, kezd megbízható lenni, szuper 😊

Sztem a srácok kihozták a maximumot amit lehetett, mert a Jets is vért ivott, látszott rajtuk, hogy ők is küzdenek. Lehet, hogy nem voltunk jók és nem volt szép a játék, viszonylag kevés hibával, de lehoztuk, megérdemelték már a győzelmet, hátha ad valami kis plusz löketet.

Azért a végén amikor folyamatosan hosszúkat dobált Cam, akkor néztem, hogy ezt most ő találta ki vagy megint JMD-nek a hülyesége jött, hogy 1&20-at, csak hosszú dobásokkal lehet megoldani?
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Várjál,most tudtam meg hogy ez tökre rosszul látod Te is , (meg én is) mert a Jets eddigi 8 meccse semmit nem számít ,mert ez a Jets Off nem is olyan rossz és a Mims,Perriman,Crowder,Berrios wr négyes bőven a liga első felébe tartozik.
kolok1972
Azt nem ertem ha nekem cimzel valamit, azt miert mashol irod ki?

Nem kotelezo a fb blogban bent lenni. Kilepsz aztan nem latod, mert zart csoport. Es akkor megkimeled magad attol hogy a letargiadbol kihuzzon valami.

Ha ennyire idiota dolgokat talalsz ott, minek vagy tag?

A Jets elmult 8 fordulos offense teljesitmenyet teljesen felesleges osszemosni a tegnapival vagy ami az idenybol hatra van. Mert nem voltak igy egyutt palyan az elso 8 heten. Ez a WR egyseg egyaltalan nem olyan, amit a Jets jelenlegi merlege mutat. Ettol meg a Jets ramaty nagyon, de a D az amelyik miatt eselyuk csokken a W-re, nem ez az offense.

Raadasul lehet itt karogni hogy alig nyertunk, de nezzuk mar meg a vedelmunket kik jatszottak. Es az offense meg egy fogalmatlan D ellen azt tette amit tudni kell, konzekvensen haladt elore. 1 db punt volt. Ettol meg ez az offense nem jo, nem fog jovo heten ennyi pontot csinalni, Meyers se fog igy kinezni. De ez a szar ligaalja offense is tudta dominalni a Jets D-t. Erdemes megnezni mondjuk a 2.felidos labdabirtoklast.

En erre is szamitottam, hogy ennyi serulttel vert pisalunk. Barki ellen. Mitol ne tennenk? Ahhoz az kellene jogy a vedelmunk dominaljon barkit. De ez nem a ligautolso Jets O volt. Es a mi vedelmunk, a szezon elotti, nem a jelenlegi, az is nehezen dominalt volna barkit a runD helyzete miatt elsosorban.

Tamado oldalon meg futni fogunk, ezt tudjuk, ez uzembiztos. Mivel a D nem tart semmit, de legalabbis az elso felidok nem sikerulnek semennyire, ami nyilvan a felkeszulesre nezve eleg cink, igy aztan passzolni kell a nagyobb hatrany miatt.

De meg igy is futni kell tobbnyire es kb az offense is probal vedekezni ezzel, hogy minel kevesebb driveja legyen az ellenfelnek.

Ami gondolom az eredeti elkepzelese volt az oregnek idenre, foleg a Mahomes fele brigadok ellen, hogy majd nalunk lesz a labda tobbnyire es adunk felidonkent max 3-4 driveot. Aztan abba csak nem lesz nagy difi kozte, lehet egy utolso tamadas barki ellen.

Most vegre megcsinaltuk. A Seahawks ellen meg elhasaltunk 1 yardon, a Bills ellen meg 10-n. Ott amugy a Newton fumblenal ugyanugy egy kezzel vitte a labdat, mint most. Ugyanugy a masik kezevel a vedot akarta eltartani magatol mint most. Ott jott egy nagy vedojatek, itt nem jott. Neha nem csak rajtunk mulik.

Szerintem ez a mai az igazi Patriot Way volt. Semmibol elolepo kisemberek sikerei szepen sorban. UDFA es mashol lesajnalt jatekosok leptek elo, es probaltak megoldani a feladatukat. Ne varjunk mar el toluk olyat amire keptelenek.

Nyertunk, oriasi orom volt a vegen a jatekosok kozott. Talan jobban erzik ezt mint az elkenyeztetett szurkolok. Latszott hogy ez az az ut amin menni kell, ez az ami elore viszi a franchise-t, a csapatot, az oltozot. Es Slaterek sem fogjak leadni a szezont, csak mert van gyurujuk mar. Akkor alkalmatlanok lettek volna amit elertek.

Egy mai jatekost nem fog erdekelni hogy jovore ki lesz a QB, hiszen az sem biztos hogy o itt lesz. Ezek ilyen szurkoloi dolgok kizarolag. A jatekosok meg kimennek aztan lezuzzak az ellent ahogy tudjak, ha meg nem tudjak akkor se azert mert nem akartak.

Jottek a Jets direkt vesztett hozzaszolasok. Amire kapasbol lehet mutatni vagy 20 playt ahol siman elengedhettek volna a pats jatekosokat 1st downra, td-re. De nem, ok direkt egy 51 yardost engedtek a vegere.

De ha a jo oldalat szeretnem nezni, legalabb megtudtal valamit 😉
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Nyertünk. Hogy ez jó vagy nem jó? Nem tudom.

Egy utolsó másodperces FG-vel vertük a tökutolsóJetset.Akik az előző négy meccsen csináltak annyi TD-t mint amit ellenünk.

Volt egy kiirás, hogy 2013 óta nincs pro bowl-os draft pickünk. Tudom, hogy ez nagyban népszerűségi verseny is. De azért ez nem túl jó.

Úgyhogy lehet a Jetsbe kell 15-20 jatékos, de ide is kellene vagy 10.
zinedine5
Várjál,most tudtam meg hogy ez tökre rosszul látod Te is , (meg én is) mert a Jets eddigi 8 meccse semmit nem számít ,mert ez a Jets Off nem is olyan rossz és a Mims,Perriman,Crowder,Berrios wr négyes bőven a liga első felébe tartozik.
kolok1972
Hááát. Ha nem is az első felébe, de sajnos láttam a hajnali meccsen olyan WR sort akinél nem rosszabb.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
még nem volt linkelve

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1107%2Fr772579_1296x729_16-9.jpg
Before the dynasty: Inside Bill Belichick's forgotten 2000 season with the Patriots
During his first season in New England, the Patriots played losing football at 5-11 but managed to change the direction of the franchise.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Nyertünk. Hogy ez jó vagy nem jó? Nem tudom.

Egy utolsó másodperces FG-vel vertük a tökutolsóJetset.Akik az előző négy meccsen csináltak annyi TD-t mint amit ellenünk.

Volt egy kiirás, hogy 2013 óta nincs pro bowl-os draft pickünk. Tudom, hogy ez nagyban népszerűségi verseny is. De azért ez nem túl jó.

Úgyhogy lehet a Jetsbe kell 15-20 jatékos, de ide is kellene vagy 10.
zinedine5
Várjál,most tudtam meg hogy ez tökre rosszul látod Te is , (meg én is) mert a Jets eddigi 8 meccse semmit nem számít ,mert ez a Jets Off nem is olyan rossz és a Mims,Perriman,Crowder,Berrios wr négyes bőven a liga első felébe tartozik.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Nyertünk. Hogy ez jó vagy nem jó? Nem tudom.

Egy utolsó másodperces FG-vel vertük a tökutolsóJetset. Akik az előző négy meccsen csináltak annyi TD-t mint amit ellenünk.

Volt egy kiirás, hogy 2013 óta nincs pro bowl-os draft pickünk. Tudom, hogy ez nagyban népszerűségi verseny is. De azért ez nem túl jó.

Úgyhogy lehet a Jetsbe kell 15-20 jatékos, de ide is kellene vagy 10.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Ez oké, hogy nem szabad elengedni a winning culture-t, de nem hiszem hogy egy DMC, Slater fajta veteránnak túl sok kárt okozna ilyen szempontból egy top10es pick elérése, főleg mikor sérülések és opt out-olokkal van tele a csapat. Egy dinasztián felnövő egységet szerintem nem lehet egy rossz idénnyel lejtőre állítani.

Mondom ezt úgy, hogy ha választani kell akkor jelenleg én se nyomnám a full tankot, így is úgy is fel kell majd cserélni ha top prospect QB-t akarunk. Lawrencre így se úgy se lenne esélyünk.

Nekem inkább azzal van bajom, hogy azok a játékelemek, amik papíron menniük kéne azok sem működnek...

Érdekes, én úgy voltam vele, hogy itt nem lehet rossz az eredmény, mert vagy összeszedi magát a végén a csapat, és dacból megnyeri, vagy jobb esély lesz egy irányítóra.
Wyatt
Le lehet egyszerűsíteni a dolgokat ennyire fekete-fehérre, de elsősorban a szezon hátralévő részében arra kéne rájönni, hogy Newton a megfelelő játékos-e számunkra és JMD-el lehet-e hosszútávon tervezni, akár HC kérdésben is.

Ez a tegnapi mérkőzés megint nem vitt minket közelebb a megfejtéshez, mert vért kellett pisálni, a liga legrosszabb (top3) csapata ellen, hogy nyerni tudjunk.

És most megint nem lehet azzal jönni, hogy “dehát szarból nem lehet várat építeni”, nincs Jules nincs Gilmore stb, odaát még hitványabb roster van még sem tudtunk egy viszonylag nyugodt 7+ pontos győzelemmel letudni a találkozót (nem 2-3 TD-s gáláról beszélek)

Persze, nem lehet minden héten rögtön verdiktet mondani pl Newtonról, de ha a liga egyik legrosszabb csapata ellen nem tud úgy kinézni ő és az O# mint akiről elhiszed, hogy 1) PO-ba jutó 2) ott bárki ellen győzni képes csapat, akkor nem tudom milyen változás kéne történjen, hogy majd pl egy Cards vagy Rams ellen azt mondjam legalább van 50% esélyünk nyerni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A 12 perces youtube-összefoglalókban is benne van már kb minden, ami érdekelheti a népet.

Érdekes, én úgy voltam vele, hogy itt nem lehet rossz az eredmény, mert vagy összeszedi magát a végén a csapat, és dacból megnyeri, vagy jobb esély lesz egy irányítóra. És hogy az ellenfél klasszikusával reagáljak:

 www.youtube.com/watch?v=b5-iJUuPWis&ab_channel=topdoggjb

5–5-ös kezdés és 10–6-os zárást vártam. Előbbi nincs annyira messze, utóbbi sem lesz közel. De ahogy a 2008-as csapatnál és a tavalyi Steelersnél is tetszett, nem dobták el a szezont. A Patriots azóta is győztes kultúra volt, a Steelers is. Vannak olyanok, akik ilyen esetben all int dobnak a jó pickre. Azok ritkán nyernek viszont bármit is. Lásd még Last Dance. Nem lesz túl sok valódi győzelmi esély ilyen szerencsétlen évben. De azokat meg kell nyerni. Majd hozunk a piacról meg a draftról elég embert
Wyatt
Mert hol is jött be az az elhatározás, hogy dobjuk el a szezont egy jó választásért cserébe? Sehol. Ráadásul morális kérdéseket is felvet ez a játékosokban. Ez a jó út amit ti is csináltok és mi is tavaly csináltunk. Ez hosszú és rövid távon is az egyetlen járható út egy komoly csapatnak.
pfefe8
Szerintem nem mondtunk ellent egymásnak. Van, ahol behúznak ezzel egy jó irányítót, és javul a helyzet, de azóta sem volt sehol ilyen után kiugró eredménye.

Btw, a vintage play, amikor Flacco felkúrja folyamatosan messzire, majd jön úgyis egy DPI max... 😀
Wyatt
Ha betalálsz egy irányítóhúzással(Ravens, Kc, Seahawks), akkor van fejlődés és jövő, vagy egy szabadügynök igazolással. Vegyük a Bengalst, vagy most a Jets-et. Mindkét csapatba még kell az irányítón kívül vagy 15, 20 jó játékos, hogy ők tényezők legyenek. Ráadásul a még ott maradt egy két jó játékos is "menekül" tőlük, mert nekik nincsenek éveik várni.

Steelers fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 12 perces youtube-összefoglalókban is benne van már kb minden, ami érdekelheti a népet.

Érdekes, én úgy voltam vele, hogy itt nem lehet rossz az eredmény, mert vagy összeszedi magát a végén a csapat, és dacból megnyeri, vagy jobb esély lesz egy irányítóra. És hogy az ellenfél klasszikusával reagáljak:

 www.youtube.com/watch?v=b5-iJUuPWis&ab_channel=topdoggjb

5–5-ös kezdés és 10–6-os zárást vártam. Előbbi nincs annyira messze, utóbbi sem lesz közel. De ahogy a 2008-as csapatnál és a tavalyi Steelersnél is tetszett, nem dobták el a szezont. A Patriots azóta is győztes kultúra volt, a Steelers is. Vannak olyanok, akik ilyen esetben all int dobnak a jó pickre. Azok ritkán nyernek viszont bármit is. Lásd még Last Dance. Nem lesz túl sok valódi győzelmi esély ilyen szerencsétlen évben. De azokat meg kell nyerni. Majd hozunk a piacról meg a draftról elég embert
Wyatt
Mert hol is jött be az az elhatározás, hogy dobjuk el a szezont egy jó választásért cserébe? Sehol. Ráadásul morális kérdéseket is felvet ez a játékosokban. Ez a jó út amit ti is csináltok és mi is tavaly csináltunk. Ez hosszú és rövid távon is az egyetlen járható út egy komoly csapatnak.
pfefe8
Szerintem nem mondtunk ellent egymásnak. Van, ahol behúznak ezzel egy jó irányítót, és javul a helyzet, de azóta sem volt sehol ilyen után kiugró eredménye.

Btw, a vintage play, amikor Flacco felkúrja folyamatosan messzire, majd jön úgyis egy DPI max... 😀

több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A 12 perces youtube-összefoglalókban is benne van már kb minden, ami érdekelheti a népet.

Érdekes, én úgy voltam vele, hogy itt nem lehet rossz az eredmény, mert vagy összeszedi magát a végén a csapat, és dacból megnyeri, vagy jobb esély lesz egy irányítóra. És hogy az ellenfél klasszikusával reagáljak:

 www.youtube.com/watch?v=b5-iJUuPWis&ab_channel=topdoggjb

5–5-ös kezdés és 10–6-os zárást vártam. Előbbi nincs annyira messze, utóbbi sem lesz közel. De ahogy a 2008-as csapatnál és a tavalyi Steelersnél is tetszett, nem dobták el a szezont. A Patriots azóta is győztes kultúra volt, a Steelers is. Vannak olyanok, akik ilyen esetben all int dobnak a jó pickre. Azok ritkán nyernek viszont bármit is. Lásd még Last Dance. Nem lesz túl sok valódi győzelmi esély ilyen szerencsétlen évben. De azokat meg kell nyerni. Majd hozunk a piacról meg a draftról elég embert
Wyatt
Mert hol is jött be az az elhatározás, hogy dobjuk el a szezont egy jó választásért cserébe? Sehol. Ráadásul morális kérdéseket is felvet ez a játékosokban. Ez a jó út amit ti is csináltok és mi is tavaly csináltunk. Ez hosszú és rövid távon is az egyetlen járható út egy komoly csapatnak.

Steelers fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 12 perces youtube-összefoglalókban is benne van már kb minden, ami érdekelheti a népet.

Érdekes, én úgy voltam vele, hogy itt nem lehet rossz az eredmény, mert vagy összeszedi magát a végén a csapat, és dacból megnyeri, vagy jobb esély lesz egy irányítóra. És hogy az ellenfél klasszikusával reagáljak:

 www.youtube.com/watch?v=b5-iJUuPWis&ab_channel=topdoggjb

5–5-ös kezdés és 10–6-os zárást vártam. Előbbi nincs annyira messze, utóbbi sem lesz közel. De ahogy a 2008-as csapatnál és a tavalyi Steelersnél is tetszett, nem dobták el a szezont. A Patriots azóta is győztes kultúra volt, a Steelers is. Vannak olyanok, akik ilyen esetben all int dobnak a jó pickre. Azok ritkán nyernek viszont bármit is. Lásd még Last Dance. Nem lesz túl sok valódi győzelmi esély ilyen szerencsétlen évben. De azokat meg kell nyerni. Majd hozunk a piacról meg a draftról elég embert

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Nincs meg valakinek a csak playeket tartalmazó verzió vagy az, hogy ezeket honnan tudom beszerezni?
Este szeretném megnézni a meccset, de a lenti infók alapján nem biztos, hogy egy-másfél órát rászánnék a szenvedésre 😊
Solymi
Itt vanegy 40 perces verzió, ami csak a playeket tartalmazza

 robosports.ir/football/nfl/671d5bc1d/new-england-patriots-new-york-jets-game-in-40
kapitnono
Elsőnek perverziónak olvastam 😀
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Nincs meg valakinek a csak playeket tartalmazó verzió vagy az, hogy ezeket honnan tudom beszerezni?
Este szeretném megnézni a meccset, de a lenti infók alapján nem biztos, hogy egy-másfél órát rászánnék a szenvedésre 😊
Solymi
Itt vanegy 40 perces verzió, ami csak a playeket tartalmazza

 robosports.ir/football/nfl/671d5bc1d/new-england-patriots-new-york-jets-game-in-40


több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Nincs meg valakinek a csak playeket tartalmazó verzió vagy az, hogy ezeket honnan tudom beszerezni?
Este szeretném megnézni a meccset, de a lenti infók alapján nem biztos, hogy egy-másfél órát rászánnék a szenvedésre 😊
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Hát ez mintapéldája volt a pirrhuszi győzelemnek... Azt szoktuk mondani,hogy a W a lényeg,de ez a győzelem engem semmilyen szempontból nem tesz boldoggá. Sem azt nem tudtuk bebizonyítani,hogy lényegesen jobb csapat vagyunk a minden bizonnyal 0-16-tal záró Jetsnél (sőt,számomra pont az ellenkezőjét bizonyította a meccs),sem a draftpozíciónk nem javult. Ha lett volna egy meggyőző játékkal aratott magabiztos győzelem,ahol látszik az alagút vége,akkor azt mondom,hogy leszarom a draftpozit. De ez így lose-lose lett... Szörnyű meccs volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Nem gondoltam volna, hogy ez a védelem még mindig tud még szarabbul játszani. Az első félidő végéért ma egész végig büntetőköröket kéne futniuk. Mondjuk úgy az egész meccsért is.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy néztem az összefoglalót nem hiszem hogy több győzelmünk lesz max. talán 1 a Jets ellen de az sem biztos. Nagyon olyan érzésem van hogy top 5 pick lesz ebből
ParadSEC
Az a kérdés jut-e top QB prospect vagy sem de BB-t ismerve nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ahogy néztem az összefoglalót nem hiszem hogy több győzelmünk lesz max. talán 1 a Jets ellen de az sem biztos. Nagyon olyan érzésem van hogy top 5 pick lesz ebből

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Jah igen, és ez a Meyers az első öt(!) meccsen ÖSSZESEN kapott 22 snapet...

Oké, hogy fogalmatlan Jets D#, de hát akkor is vicc.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
27 kapott pont...

De legalább megvan az első GWD, innen irány a SuperBowl
ZERO_L
Melyik?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Vérhúgyozos W....
Azt hiszem a jövőévi top QB prospectekről lemomdhatunk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018