New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
27 kapott pont...

De legalább megvan az első GWD, innen irány a SuperBowl



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Bentley out... Ki a faszom lesz az ILB?
ThundersNFL
Jelen esetben tök mindegy 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Roncsderbi. Ki tud a másik alá menni színvonalban.

Nem nagyon tudok a Jetsnek szurkolni, pedig kéne.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bentley out... Ki a faszom lesz az ILB?
ThundersNFL
Jaguar 😛
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bentley out... Ki a faszom lesz az ILB?
ThundersNFL
Vmelyik újonc: Jennings, Uche, Maluia


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Bentley out... Ki a faszom lesz az ILB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Azért amikor reménykedtem még abban, hogy megnyerjük a csoportot ez a Bills-Sea meccset 2-esre vettem, de a SEA védelem valami olyan betlit tol, hogy ihaj😕
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Inkább az a meglepő, hogy ha tényleg full rebuild lenne, hogy senki sem ment
Wyatt
Persze de van egy kornettom rá hogy a jobb játékosaink kiülik IR-en a szezont.. Ìgy lehetne nyomni rebuildot csak annyi hibázik hogy ehhez kevés a pick még

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Inkább az a meglepő, hogy ha tényleg full rebuild lenne, hogy senki sem ment
Wyatt
Gilmore ezért az árért feltehetően nem volt kapós, Thuney tag alatt játszik (meg a falat feltehetően nem engednék), J.C. Jackson a jövő embere... A többi - a futók kivételével - meg nem nagyon kell senkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább az a meglepő, hogy ha tényleg full rebuild lenne, hogy senki sem ment

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na inenn is látszik megy a rebuild! Senkit nem hoztunk a delfingo wr azt inkább hagyjuk.. Érdekes lesz ez inenntől fogva

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 588 — !SuPeR6BoWL!
Ford.... Hurkatöltő

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
2m
A rare intra-division trade: Dolphins are trading WR Isaiah Ford to the New England Patriots, per source.
Klaci79
Gilmore-ert? 😀


Sosem értettem, hogy miért nem nézitek a Pitt WR draftboardot, pedig mi is EHP-t tolunk. BB ugye anno bepróbálta ide Sanders-t tőlünk, meg ugye Antonio sem volt véletlen FA-n, de drafton másfelé megy mégis.

Ellenben anchort és edge-t meg azonos prototípust keres, mint a Steel City draftokon is (Wilfork=Hampton, később M. Brown; Seymour= kicsit nagyobb Aaron Smith, Ch. Jones= Keisel, Winovich = magasabb J. Harrison)
Willie Parker
Ezt amugy en sem, hogy 20 ev alatt nem tudtak kitalalni h milyen WR kell ide vagy megtalalni azt az embert aki tudja.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
2m
A rare intra-division trade: Dolphins are trading WR Isaiah Ford to the New England Patriots, per source.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
én azért még megnézném mit kezd majd az öreg ha lesz is pénz mozogni, lesz magas draft pick, nem lesz ennyi hiányzó stb..
Ki tudja kit fognak kivágni (Jimmy G is ha jól emlékszem kevés DM-al kivágható jövőre 😀)
rokaur
Nem akarod őt, saját csapata sem bízik igazán benne.
Azért kérdeztem a játékhívást, mert szerintem kevés csapat játszik annyira "egyszerű" játékhívással, mint a 2020-21-es Pats. És igen időnként random bejön egy kicsit korszerűbb ravaszabb dolog. Ez rátok annyira nem volt jellemző.
Nézem a szinkronokat, és valahogy nincs, annyira sincs, mint az első meccseken. Cam kezében recseg ropog a váltó. Valahogy máshol van neki az 1, mint a csapatnak, ez az ütemváltásoknál tisztán látszik. De pl. az OL-ben megvan a szinkron.

D, egyszerűen le lehet tolni a labdát a torkotokon, azért ez is új. És nem azért mert Big Sey, meg VW roadblockból indulok ki. Annyira féltek a nagy-játékoktól, hogy backpedallal indul már a huddle után a védelem, vagy downhill van. Nem értem én ezt.
Helmut Zimmer
Figyelek Helm,kifejthetnéd egy kicsit. Mit látsz?
kolok1972
Ez az hogy semmit, semmi olyat, amire azt tudnám mondani, hogy azt a kúrva, valami óriás boogie van.
Na a Bucs az 1. héten játszott kikapott, Brady irgalmatlan homály volt. Ellenőrizhető Cam ugyanazokat a passzokat dobta mint Brady lényegesen feszesebben. A halálzóna az a 5-8 hook, vagy bármilyen run-stop-run típusú un ütem játék. Statisztikailag ebből lehet a legtöbb pick 6-et dobni. Bradynek ez sikerült Camnek nem.
Hozzáteszem az 1. 4 héten nem voltak védelmek nagyon a pályán. Mára rengeteg munkával összeállt a a TB passzjáték, hozzáteszem Brady alig kap csapdát, Cam meg folyamatosan. Miért kap Cam csapdát, mert fejben még nem rakta össze a rendszert, és ezért is nyomorult a playhívás. És amíg nyomorult a playhívás, addig nem fogjátok megégetni az egyre jobb védelmeket, nem kell, hogy változtassanak, ergo farkába harapott a kígyó.

Menjünk vissza a Seattle elleni meccsre, ami szerintetek nyerhető lett volna. Lehet, de ott gyakorlatilag a Seattle fellőtt egy játékprototípust, amivel kompromisszumok árán tudtok valamit kezdeni. A Seattle ezt csinálja azóta is...felzabálják a LOS+15-öt. Olyan tempóban fejlődnek fel, hogy azt LB-vel gyakorlatilag nem tudod levédekezni. Ez nem Carroll találmány ez Reid találmány. Egyszerűen átrohannak a zónákon és a LOS+15 red alert alatt van folyton.... szinte nincs lyuk a nyomásban (nincs 1 mississippi passz, mert arra ott a futás, az opció, meg azalatt nem ér oda a passrush), 2 mississipinél meg már átmentek az 1. zónaátadáson. Épp most írtam odaát, hogy az elmúlt években annyira perzselt a TE játék, hogy erre új stratégiákkal lépett a D. megerősödött az SS, és az LB játék és rengeteg a kreatív hívás, illetve a blitz, kiváltás (fellép a blitz helyére) , és a csapda (kiváltás is csapda.) A TE-eknek idén nehezebb az élete, cserébe gyengült a futás ellen a box. és ahogy tömörülünk úgy változik minden, kisebb teret kell bejátszani, lehet agresszív módon védekezni, stb.

Ti rettegtek a nagy -játéktól, és jól is véditek meg a zónákat az esetek túlnyomó többségében, DE a jó védelmeknek nem lehet a torkán ledugni a ladát a vörös zónában a Tieteken le lehet. És ez baj.
Helmut Zimmer
És hogy látod, ha Cam elkezdi jobban magáévá tenni a playbookot mi lehet majd az identitásunk támadó oldalon, merre mehet el a playhívás?
ervinator
Figyi, kellenek a játszótársak, ez is korlátozza a playbookot, és itt nem értek egyet Topinnal bármennyire is kedvelem. Szerintem egy picit elfogyott a stratégia idénre. Nem látom a koncepciót, nem látom, hogy hogyan akartok nyerni, hogy ki az a standout, aki megcsinálja a nagy játékot, mert ha ez a 3467 éves Edelman, nem lesz elég. Megváltozott a D hívás idénre. Nem diverzifikáltok, nem szeditek szét a pályát. De azt sem tudom mondani, hogy ahol lassabb (értsd fejben is) LB-k vannak, ott kéne tudni menni, dehát a Bills, ahol az LB sor terített betli??? Érted, akkor ki ellen? Fins ellen?

Nem írnám le BBt, mert azért ő nem véletlen az aki. Biztos, hogy az alapjáték stabilizálásával jönnek új elemek. Az nem fog menni, hogy horizontálisan játszotok, ez kizárt, a shield bolck játékokat, bubble screen, stb. megtanulta a liga, tavaly is tudta, nem véletlen, hogy ennek a legnagyobb mesterei Ti és a Saints gyorsan kiszálltatok a rájátszásból.
Valakinek elő kell lépnie, és el kell kezdenetek előre játszani. Ez már nem csak rólatok szól, de JMD kreditabilitásáról is.
Helmut Zimmer
Végre valaki alá is tudja támasztani azt amit írtam 😊

Amúgy ja, az már nagyon régóta látszott, hogy OFF oldalon folyamatosan problémákkal küzdünk, de a rendszer+TB és Company folyamatosan megoldotta ezeket a problémákat, így azért reménykedhettünk, hogy egyszercsak összeáll az egész és jön egy hengerelős OFF.

Talán 2016 lehetett volna ütősebb, ha mindenki egészséges:
Edelman, Amendola, Hogan, Gronk, Bennett, Dion Lewis, White

Vagy 2017:
Lewis, Cooks, Hogan, Amendola, Dorsett, White, Gronk, Allen

De amúgy ilyen téren hurka volt az egész és a váz a TB, Edelman, Gronk, Edelman + White egység volt, akik megoldottak többnyire mindent, mert Gronkot sokszor még 2-en se tudták levenni a pályáról, plusz blokkolónak is óriási volt, ami nem elhanyagolható, igazi dual-threat.

Viszont utána sültek be a projektek és a cap-space és BB ár-érték fetisizmusa miatt nem lett olyan elkapó hozva aki igazán jó lett volna ide hosszú távra.
A Grdon + AB projekt is eléggé próba-cseresznye helyzet volt, azt hittük, hogy itt az új Moss, aztán besült mindkettő.

Amúgy számomra az az érdekes, hogy miért vagyunk képtelenek egy normális WR-t szerezni.
Ennyire bonyolult lenne a rendszer, hogy képtelenek megtanulni az ütemet vagy Brady volt ennyire háklis és ahogy öregedett, nem akart már betanítani senkit se, mert nyerni akart és nem vacakolni.

Itt amúgy simán léphetett volna Kraft és mondhatta volna BB-nek anno, hogy figyi, adjál neki egy 4 éves szerződést, hadd legyen boldog meg mi is és akkor tudsz hozni neki elkapókat játszani, mert lesz manyi.

BB ezt nem akarta, hát, jött a cap-hell szépen lassan 2018-tól kezdődően, amikor már csak 2 éves szerződést kapott, ami még okés is lenne, csak '19-ben vagy hamarabb ki kellett volna terjeszteni még 2-3 évre.

OFF oldalon az a 2018-as szezon is már csodának minősül amit lehoztak, főleg a KC elleni AFC döntő.
Az egész szezon egy rohadt nagy hullámvasút volt, ott már bőven kiütköztek a bajok és nem látszott, hogy jobb lenne.

A '19-es szezon tudjuk milyen volt, aztán meg jött a mostani év...
Itt egyébként azért már korábban is szó volt róla, hogy BB-ék már puhatolóztak Camnél korábban is, tehát ott volt a radaron. Ha esetleg normális offseason lett volna, akkor most máshogy állhatnánk, habár cap az kb. annyi lett volna, amennyit visszakaptunk AB után aztán csókolom, esetleg tényleg elpasszolta volna BB Gilmore-t ahogy pedzegették.

De amúgy tök felesleges ezen variálni.
Az látszik, hogy Cam még mindig tanulja a rendszert, jó esetben 2-3 hét alatt összeáll neki, rosszabb esetben meg nem.

Ezen a mindenféleképpen elcseszett szezonon kár idegesíteni magunkat.
Lehet ez még bőven rosszabb is meg tartósan ugyanilyen.

Oké persze várjuk meg az év végét, csak ennél több időnk nagyon nincs. Ebben az évben ki kell derülnie Newtonnal lehet-e hosszabb távon tervezni vagy sem. Elhiszem, hogy vannak nehezítő tényezők, de a lehetőségek ennek ellenére megvoltak és nem sikerült élni velük.

És tudom geciség (főleg) a QB-n elverni a port, de ad1 rendesen ad rá alkalmat, ad2 ez az NFL és amerikai fociról beszélünk nagyobb ráhatása és felelőssége van mint bárki másnak a pályán.

Btw azért elég sokat mondó, hogy első félidő végén FG-re mentünk, ahelyett hogy bíztunk volna Newtonba, azt az egy playt megoldja (értsd nem sackelteti magát, nem engedi leperegni az órát)
ZERO_L
De pont ezt írtam. Ne várjuk, hogy kvázi hosszú kihagyás után, rozsdásan, nulla gyakorlással, előszezonmeccsel és a playbook tanulásával, úgy, hogy nincsenek sztárelkapók, majd éles lesz mint a fene.
Adni kell neki időt, hogy meglássuk lehet-e belőle még valami-valaki, ez nem fog ennyi idő alatt kiderülni.

Amúgy én az első félidei FG-t teljesen adom.
Jobb egy biztosabb 1 pontos hátrányban lenni, mint egy bizonytalan kimenetelű játékra rámenni.
Volt még egy félidőd változtatni a végeredményen és a végén azért csak ott volt a lehetőség.

Kicsit úgy érzem, hogy Camnek nem csak szakmailag, de emberileg is össze kell kapnia magát, mert az lenne a jó, ha úgy menne ki a pályára, hogy fel van szívva. Látok még gátlást benne, de hiszem, hogy hamarosan áttöri és visszatér az önbizalma, ez a plusz nagyon kellene.

Kb. mint amit Burkhead lenyomott, komolyan, az a küzdés azért a 3&hosszúért valami csodálatos volt, meccs egyik fénypontja meg White futása.
Solymi
Sosem értettem, hogy miért nem nézitek a Pitt WR draftboardot, pedig mi is EHP-t tolunk. BB ugye anno bepróbálta ide Sanders-t tőlünk, meg ugye Antonio sem volt véletlen FA-n, de drafton másfelé megy mégis.

Ellenben anchort és edge-t meg azonos prototípust keres, mint a Steel City draftokon is (Wilfork=Hampton, később M. Brown; Seymour= kicsit nagyobb Aaron Smith, Ch. Jones= Keisel, Winovich = magasabb J. Harrison)
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Nem hiszem hogy elmegy Gilmore. Simán adnának érte annyit amit kér az öreg de olyan érzésem van senki nem akar adni első kört a rebuildhoz hátha megint belenyúl a Sötét úr a tutiba😁😁
ParadSEC
Talán inkább hatodik kört nem akarnak adni. Első kört lehet, az nem veszélyes nálunk.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nem hiszem hogy elmegy Gilmore. Simán adnának érte annyit amit kér az öreg de olyan érzésem van senki nem akar adni első kört a rebuildhoz hátha megint belenyúl a Sötét úr a tutiba😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Florio és Chris Simms a helyzetről, röviden:

 www.youtube.com/watch?v=7C8DKEWlnVE


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Egyébként alátámasztani nem tudlak, mert nincs mérésem. Ezek csak érzések, és a látottak szubjektív értékelése.
Helmut Zimmer
A te tudásodat figyelembe véve mégiscsak jóval több, mint egy egyszerű szurkoló bemondása.
Ahogy BB mondaná (a médiának), a statisztika nem ér semmit 😉

Én egyébként azt hittem, hogy volt valami extra a játékokban vagy legalábbis korrekciók pl. a legutóbbi meccsen, mert elég meglepő volt, hogy Meyerst ennyire nem tudták fogni és most ő "villogott" és nem Byrd.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Egyébként alátámasztani nem tudlak, mert nincs mérésem. Ezek csak érzések, és a látottak szubjektív értékelése.
én azért még megnézném mit kezd majd az öreg ha lesz is pénz mozogni, lesz magas draft pick, nem lesz ennyi hiányzó stb..
Ki tudja kit fognak kivágni (Jimmy G is ha jól emlékszem kevés DM-al kivágható jövőre 😀)
rokaur
Nem akarod őt, saját csapata sem bízik igazán benne.
Azért kérdeztem a játékhívást, mert szerintem kevés csapat játszik annyira "egyszerű" játékhívással, mint a 2020-21-es Pats. És igen időnként random bejön egy kicsit korszerűbb ravaszabb dolog. Ez rátok annyira nem volt jellemző.
Nézem a szinkronokat, és valahogy nincs, annyira sincs, mint az első meccseken. Cam kezében recseg ropog a váltó. Valahogy máshol van neki az 1, mint a csapatnak, ez az ütemváltásoknál tisztán látszik. De pl. az OL-ben megvan a szinkron.

D, egyszerűen le lehet tolni a labdát a torkotokon, azért ez is új. És nem azért mert Big Sey, meg VW roadblockból indulok ki. Annyira féltek a nagy-játékoktól, hogy backpedallal indul már a huddle után a védelem, vagy downhill van. Nem értem én ezt.
Helmut Zimmer
Figyelek Helm,kifejthetnéd egy kicsit. Mit látsz?
kolok1972
Ez az hogy semmit, semmi olyat, amire azt tudnám mondani, hogy azt a kúrva, valami óriás boogie van.
Na a Bucs az 1. héten játszott kikapott, Brady irgalmatlan homály volt. Ellenőrizhető Cam ugyanazokat a passzokat dobta mint Brady lényegesen feszesebben. A halálzóna az a 5-8 hook, vagy bármilyen run-stop-run típusú un ütem játék. Statisztikailag ebből lehet a legtöbb pick 6-et dobni. Bradynek ez sikerült Camnek nem.
Hozzáteszem az 1. 4 héten nem voltak védelmek nagyon a pályán. Mára rengeteg munkával összeállt a a TB passzjáték, hozzáteszem Brady alig kap csapdát, Cam meg folyamatosan. Miért kap Cam csapdát, mert fejben még nem rakta össze a rendszert, és ezért is nyomorult a playhívás. És amíg nyomorult a playhívás, addig nem fogjátok megégetni az egyre jobb védelmeket, nem kell, hogy változtassanak, ergo farkába harapott a kígyó.

Menjünk vissza a Seattle elleni meccsre, ami szerintetek nyerhető lett volna. Lehet, de ott gyakorlatilag a Seattle fellőtt egy játékprototípust, amivel kompromisszumok árán tudtok valamit kezdeni. A Seattle ezt csinálja azóta is...felzabálják a LOS+15-öt. Olyan tempóban fejlődnek fel, hogy azt LB-vel gyakorlatilag nem tudod levédekezni. Ez nem Carroll találmány ez Reid találmány. Egyszerűen átrohannak a zónákon és a LOS+15 red alert alatt van folyton.... szinte nincs lyuk a nyomásban (nincs 1 mississippi passz, mert arra ott a futás, az opció, meg azalatt nem ér oda a passrush), 2 mississipinél meg már átmentek az 1. zónaátadáson. Épp most írtam odaát, hogy az elmúlt években annyira perzselt a TE játék, hogy erre új stratégiákkal lépett a D. megerősödött az SS, és az LB játék és rengeteg a kreatív hívás, illetve a blitz, kiváltás (fellép a blitz helyére) , és a csapda (kiváltás is csapda.) A TE-eknek idén nehezebb az élete, cserébe gyengült a futás ellen a box. és ahogy tömörülünk úgy változik minden, kisebb teret kell bejátszani, lehet agresszív módon védekezni, stb.

Ti rettegtek a nagy -játéktól, és jól is véditek meg a zónákat az esetek túlnyomó többségében, DE a jó védelmeknek nem lehet a torkán ledugni a ladát a vörös zónában a Tieteken le lehet. És ez baj.
Helmut Zimmer
És hogy látod, ha Cam elkezdi jobban magáévá tenni a playbookot mi lehet majd az identitásunk támadó oldalon, merre mehet el a playhívás?
ervinator
Figyi, kellenek a játszótársak, ez is korlátozza a playbookot, és itt nem értek egyet Topinnal bármennyire is kedvelem. Szerintem egy picit elfogyott a stratégia idénre. Nem látom a koncepciót, nem látom, hogy hogyan akartok nyerni, hogy ki az a standout, aki megcsinálja a nagy játékot, mert ha ez a 3467 éves Edelman, nem lesz elég. Megváltozott a D hívás idénre. Nem diverzifikáltok, nem szeditek szét a pályát. De azt sem tudom mondani, hogy ahol lassabb (értsd fejben is) LB-k vannak, ott kéne tudni menni, dehát a Bills, ahol az LB sor terített betli??? Érted, akkor ki ellen? Fins ellen?

Nem írnám le BBt, mert azért ő nem véletlen az aki. Biztos, hogy az alapjáték stabilizálásával jönnek új elemek. Az nem fog menni, hogy horizontálisan játszotok, ez kizárt, a shield bolck játékokat, bubble screen, stb. megtanulta a liga, tavaly is tudta, nem véletlen, hogy ennek a legnagyobb mesterei Ti és a Saints gyorsan kiszálltatok a rájátszásból.
Valakinek elő kell lépnie, és el kell kezdenetek előre játszani. Ez már nem csak rólatok szól, de JMD kreditabilitásáról is.
Helmut Zimmer
Végre valaki alá is tudja támasztani azt amit írtam 😊

Amúgy ja, az már nagyon régóta látszott, hogy OFF oldalon folyamatosan problémákkal küzdünk, de a rendszer+TB és Company folyamatosan megoldotta ezeket a problémákat, így azért reménykedhettünk, hogy egyszercsak összeáll az egész és jön egy hengerelős OFF.

Talán 2016 lehetett volna ütősebb, ha mindenki egészséges:
Edelman, Amendola, Hogan, Gronk, Bennett, Dion Lewis, White

Vagy 2017:
Lewis, Cooks, Hogan, Amendola, Dorsett, White, Gronk, Allen

De amúgy ilyen téren hurka volt az egész és a váz a TB, Edelman, Gronk, Edelman + White egység volt, akik megoldottak többnyire mindent, mert Gronkot sokszor még 2-en se tudták levenni a pályáról, plusz blokkolónak is óriási volt, ami nem elhanyagolható, igazi dual-threat.

Viszont utána sültek be a projektek és a cap-space és BB ár-érték fetisizmusa miatt nem lett olyan elkapó hozva aki igazán jó lett volna ide hosszú távra.
A Grdon + AB projekt is eléggé próba-cseresznye helyzet volt, azt hittük, hogy itt az új Moss, aztán besült mindkettő.

Amúgy számomra az az érdekes, hogy miért vagyunk képtelenek egy normális WR-t szerezni.
Ennyire bonyolult lenne a rendszer, hogy képtelenek megtanulni az ütemet vagy Brady volt ennyire háklis és ahogy öregedett, nem akart már betanítani senkit se, mert nyerni akart és nem vacakolni.

Itt amúgy simán léphetett volna Kraft és mondhatta volna BB-nek anno, hogy figyi, adjál neki egy 4 éves szerződést, hadd legyen boldog meg mi is és akkor tudsz hozni neki elkapókat játszani, mert lesz manyi.

BB ezt nem akarta, hát, jött a cap-hell szépen lassan 2018-tól kezdődően, amikor már csak 2 éves szerződést kapott, ami még okés is lenne, csak '19-ben vagy hamarabb ki kellett volna terjeszteni még 2-3 évre.

OFF oldalon az a 2018-as szezon is már csodának minősül amit lehoztak, főleg a KC elleni AFC döntő.
Az egész szezon egy rohadt nagy hullámvasút volt, ott már bőven kiütköztek a bajok és nem látszott, hogy jobb lenne.

A '19-es szezon tudjuk milyen volt, aztán meg jött a mostani év...
Itt egyébként azért már korábban is szó volt róla, hogy BB-ék már puhatolóztak Camnél korábban is, tehát ott volt a radaron. Ha esetleg normális offseason lett volna, akkor most máshogy állhatnánk, habár cap az kb. annyi lett volna, amennyit visszakaptunk AB után aztán csókolom, esetleg tényleg elpasszolta volna BB Gilmore-t ahogy pedzegették.

De amúgy tök felesleges ezen variálni.
Az látszik, hogy Cam még mindig tanulja a rendszert, jó esetben 2-3 hét alatt összeáll neki, rosszabb esetben meg nem.

Ezen a mindenféleképpen elcseszett szezonon kár idegesíteni magunkat.
Lehet ez még bőven rosszabb is meg tartósan ugyanilyen.

Oké persze várjuk meg az év végét, csak ennél több időnk nagyon nincs. Ebben az évben ki kell derülnie Newtonnal lehet-e hosszabb távon tervezni vagy sem. Elhiszem, hogy vannak nehezítő tényezők, de a lehetőségek ennek ellenére megvoltak és nem sikerült élni velük.

És tudom geciség (főleg) a QB-n elverni a port, de ad1 rendesen ad rá alkalmat, ad2 ez az NFL és amerikai fociról beszélünk nagyobb ráhatása és felelőssége van mint bárki másnak a pályán.

Btw azért elég sokat mondó, hogy első félidő végén FG-re mentünk, ahelyett hogy bíztunk volna Newtonba, azt az egy playt megoldja (értsd nem sackelteti magát, nem engedi leperegni az órát)
ZERO_L
De pont ezt írtam. Ne várjuk, hogy kvázi hosszú kihagyás után, rozsdásan, nulla gyakorlással, előszezonmeccsel és a playbook tanulásával, úgy, hogy nincsenek sztárelkapók, majd éles lesz mint a fene.
Adni kell neki időt, hogy meglássuk lehet-e belőle még valami-valaki, ez nem fog ennyi idő alatt kiderülni.

Amúgy én az első félidei FG-t teljesen adom.
Jobb egy biztosabb 1 pontos hátrányban lenni, mint egy bizonytalan kimenetelű játékra rámenni.
Volt még egy félidőd változtatni a végeredményen és a végén azért csak ott volt a lehetőség.

Kicsit úgy érzem, hogy Camnek nem csak szakmailag, de emberileg is össze kell kapnia magát, mert az lenne a jó, ha úgy menne ki a pályára, hogy fel van szívva. Látok még gátlást benne, de hiszem, hogy hamarosan áttöri és visszatér az önbizalma, ez a plusz nagyon kellene.

Kb. mint amit Burkhead lenyomott, komolyan, az a küzdés azért a 3&hosszúért valami csodálatos volt, meccs egyik fénypontja meg White futása.
Solymi
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
én azért még megnézném mit kezd majd az öreg ha lesz is pénz mozogni, lesz magas draft pick, nem lesz ennyi hiányzó stb..
Ki tudja kit fognak kivágni (Jimmy G is ha jól emlékszem kevés DM-al kivágható jövőre 😀)
rokaur
Nem akarod őt, saját csapata sem bízik igazán benne.
Azért kérdeztem a játékhívást, mert szerintem kevés csapat játszik annyira "egyszerű" játékhívással, mint a 2020-21-es Pats. És igen időnként random bejön egy kicsit korszerűbb ravaszabb dolog. Ez rátok annyira nem volt jellemző.
Nézem a szinkronokat, és valahogy nincs, annyira sincs, mint az első meccseken. Cam kezében recseg ropog a váltó. Valahogy máshol van neki az 1, mint a csapatnak, ez az ütemváltásoknál tisztán látszik. De pl. az OL-ben megvan a szinkron.

D, egyszerűen le lehet tolni a labdát a torkotokon, azért ez is új. És nem azért mert Big Sey, meg VW roadblockból indulok ki. Annyira féltek a nagy-játékoktól, hogy backpedallal indul már a huddle után a védelem, vagy downhill van. Nem értem én ezt.
Helmut Zimmer
Figyelek Helm,kifejthetnéd egy kicsit. Mit látsz?
kolok1972
Ez az hogy semmit, semmi olyat, amire azt tudnám mondani, hogy azt a kúrva, valami óriás boogie van.
Na a Bucs az 1. héten játszott kikapott, Brady irgalmatlan homály volt. Ellenőrizhető Cam ugyanazokat a passzokat dobta mint Brady lényegesen feszesebben. A halálzóna az a 5-8 hook, vagy bármilyen run-stop-run típusú un ütem játék. Statisztikailag ebből lehet a legtöbb pick 6-et dobni. Bradynek ez sikerült Camnek nem.
Hozzáteszem az 1. 4 héten nem voltak védelmek nagyon a pályán. Mára rengeteg munkával összeállt a a TB passzjáték, hozzáteszem Brady alig kap csapdát, Cam meg folyamatosan. Miért kap Cam csapdát, mert fejben még nem rakta össze a rendszert, és ezért is nyomorult a playhívás. És amíg nyomorult a playhívás, addig nem fogjátok megégetni az egyre jobb védelmeket, nem kell, hogy változtassanak, ergo farkába harapott a kígyó.

Menjünk vissza a Seattle elleni meccsre, ami szerintetek nyerhető lett volna. Lehet, de ott gyakorlatilag a Seattle fellőtt egy játékprototípust, amivel kompromisszumok árán tudtok valamit kezdeni. A Seattle ezt csinálja azóta is...felzabálják a LOS+15-öt. Olyan tempóban fejlődnek fel, hogy azt LB-vel gyakorlatilag nem tudod levédekezni. Ez nem Carroll találmány ez Reid találmány. Egyszerűen átrohannak a zónákon és a LOS+15 red alert alatt van folyton.... szinte nincs lyuk a nyomásban (nincs 1 mississippi passz, mert arra ott a futás, az opció, meg azalatt nem ér oda a passrush), 2 mississipinél meg már átmentek az 1. zónaátadáson. Épp most írtam odaát, hogy az elmúlt években annyira perzselt a TE játék, hogy erre új stratégiákkal lépett a D. megerősödött az SS, és az LB játék és rengeteg a kreatív hívás, illetve a blitz, kiváltás (fellép a blitz helyére) , és a csapda (kiváltás is csapda.) A TE-eknek idén nehezebb az élete, cserébe gyengült a futás ellen a box. és ahogy tömörülünk úgy változik minden, kisebb teret kell bejátszani, lehet agresszív módon védekezni, stb.

Ti rettegtek a nagy -játéktól, és jól is véditek meg a zónákat az esetek túlnyomó többségében, DE a jó védelmeknek nem lehet a torkán ledugni a ladát a vörös zónában a Tieteken le lehet. És ez baj.
Helmut Zimmer
És hogy látod, ha Cam elkezdi jobban magáévá tenni a playbookot mi lehet majd az identitásunk támadó oldalon, merre mehet el a playhívás?
ervinator
Figyi, kellenek a játszótársak, ez is korlátozza a playbookot, és itt nem értek egyet Topinnal bármennyire is kedvelem. Szerintem egy picit elfogyott a stratégia idénre. Nem látom a koncepciót, nem látom, hogy hogyan akartok nyerni, hogy ki az a standout, aki megcsinálja a nagy játékot, mert ha ez a 3467 éves Edelman, nem lesz elég. Megváltozott a D hívás idénre. Nem diverzifikáltok, nem szeditek szét a pályát. De azt sem tudom mondani, hogy ahol lassabb (értsd fejben is) LB-k vannak, ott kéne tudni menni, dehát a Bills, ahol az LB sor terített betli??? Érted, akkor ki ellen? Fins ellen?

Nem írnám le BBt, mert azért ő nem véletlen az aki. Biztos, hogy az alapjáték stabilizálásával jönnek új elemek. Az nem fog menni, hogy horizontálisan játszotok, ez kizárt, a shield bolck játékokat, bubble screen, stb. megtanulta a liga, tavaly is tudta, nem véletlen, hogy ennek a legnagyobb mesterei Ti és a Saints gyorsan kiszálltatok a rájátszásból.
Valakinek elő kell lépnie, és el kell kezdenetek előre játszani. Ez már nem csak rólatok szól, de JMD kreditabilitásáról is.
Helmut Zimmer
Végre valaki alá is tudja támasztani azt amit írtam 😊

Amúgy ja, az már nagyon régóta látszott, hogy OFF oldalon folyamatosan problémákkal küzdünk, de a rendszer+TB és Company folyamatosan megoldotta ezeket a problémákat, így azért reménykedhettünk, hogy egyszercsak összeáll az egész és jön egy hengerelős OFF.

Talán 2016 lehetett volna ütősebb, ha mindenki egészséges:
Edelman, Amendola, Hogan, Gronk, Bennett, Dion Lewis, White

Vagy 2017:
Lewis, Cooks, Hogan, Amendola, Dorsett, White, Gronk, Allen

De amúgy ilyen téren hurka volt az egész és a váz a TB, Edelman, Gronk, Edelman + White egység volt, akik megoldottak többnyire mindent, mert Gronkot sokszor még 2-en se tudták levenni a pályáról, plusz blokkolónak is óriási volt, ami nem elhanyagolható, igazi dual-threat.

Viszont utána sültek be a projektek és a cap-space és BB ár-érték fetisizmusa miatt nem lett olyan elkapó hozva aki igazán jó lett volna ide hosszú távra.
A Grdon + AB projekt is eléggé próba-cseresznye helyzet volt, azt hittük, hogy itt az új Moss, aztán besült mindkettő.

Amúgy számomra az az érdekes, hogy miért vagyunk képtelenek egy normális WR-t szerezni.
Ennyire bonyolult lenne a rendszer, hogy képtelenek megtanulni az ütemet vagy Brady volt ennyire háklis és ahogy öregedett, nem akart már betanítani senkit se, mert nyerni akart és nem vacakolni.

Itt amúgy simán léphetett volna Kraft és mondhatta volna BB-nek anno, hogy figyi, adjál neki egy 4 éves szerződést, hadd legyen boldog meg mi is és akkor tudsz hozni neki elkapókat játszani, mert lesz manyi.

BB ezt nem akarta, hát, jött a cap-hell szépen lassan 2018-tól kezdődően, amikor már csak 2 éves szerződést kapott, ami még okés is lenne, csak '19-ben vagy hamarabb ki kellett volna terjeszteni még 2-3 évre.

OFF oldalon az a 2018-as szezon is már csodának minősül amit lehoztak, főleg a KC elleni AFC döntő.
Az egész szezon egy rohadt nagy hullámvasút volt, ott már bőven kiütköztek a bajok és nem látszott, hogy jobb lenne.

A '19-es szezon tudjuk milyen volt, aztán meg jött a mostani év...
Itt egyébként azért már korábban is szó volt róla, hogy BB-ék már puhatolóztak Camnél korábban is, tehát ott volt a radaron. Ha esetleg normális offseason lett volna, akkor most máshogy állhatnánk, habár cap az kb. annyi lett volna, amennyit visszakaptunk AB után aztán csókolom, esetleg tényleg elpasszolta volna BB Gilmore-t ahogy pedzegették.

De amúgy tök felesleges ezen variálni.
Az látszik, hogy Cam még mindig tanulja a rendszert, jó esetben 2-3 hét alatt összeáll neki, rosszabb esetben meg nem.

Ezen a mindenféleképpen elcseszett szezonon kár idegesíteni magunkat.
Lehet ez még bőven rosszabb is meg tartósan ugyanilyen.

Oké persze várjuk meg az év végét, csak ennél több időnk nagyon nincs. Ebben az évben ki kell derülnie Newtonnal lehet-e hosszabb távon tervezni vagy sem. Elhiszem, hogy vannak nehezítő tényezők, de a lehetőségek ennek ellenére megvoltak és nem sikerült élni velük.

És tudom geciség (főleg) a QB-n elverni a port, de ad1 rendesen ad rá alkalmat, ad2 ez az NFL és amerikai fociról beszélünk nagyobb ráhatása és felelőssége van mint bárki másnak a pályán.

Btw azért elég sokat mondó, hogy első félidő végén FG-re mentünk, ahelyett hogy bíztunk volna Newtonba, azt az egy playt megoldja (értsd nem sackelteti magát, nem engedi leperegni az órát)
ZERO_L
De pont ezt írtam. Ne várjuk, hogy kvázi hosszú kihagyás után, rozsdásan, nulla gyakorlással, előszezonmeccsel és a playbook tanulásával, úgy, hogy nincsenek sztárelkapók, majd éles lesz mint a fene.
Adni kell neki időt, hogy meglássuk lehet-e belőle még valami-valaki, ez nem fog ennyi idő alatt kiderülni.

Amúgy én az első félidei FG-t teljesen adom.
Jobb egy biztosabb 1 pontos hátrányban lenni, mint egy bizonytalan kimenetelű játékra rámenni.
Volt még egy félidőd változtatni a végeredményen és a végén azért csak ott volt a lehetőség.

Kicsit úgy érzem, hogy Camnek nem csak szakmailag, de emberileg is össze kell kapnia magát, mert az lenne a jó, ha úgy menne ki a pályára, hogy fel van szívva. Látok még gátlást benne, de hiszem, hogy hamarosan áttöri és visszatér az önbizalma, ez a plusz nagyon kellene.

Kb. mint amit Burkhead lenyomott, komolyan, az a küzdés azért a 3&hosszúért valami csodálatos volt, meccs egyik fénypontja meg White futása.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
És mi ezzel a probléma?
topin
Ne haragudj, de ez jut eszembe a mondanivalódról.


zinedine5
Nem valaszoltatok a kerdesre. Mit szeretnetek BB-vel? Mondjon fel vagy vezekeljen es kerjen bocsanatot?
topin
Csak magam nevében beszélnék: BB-től semmit,ill max annyit ,hogy rakja be Stidhamet ,hogy kiderüljön,hogy mi a pék van vele,bár az is sokat mond végül is,hogy ezt a nem túl acélos Newtont sem tudja megszorítani.
Tőled meg csak annyit,hogy valami értelmes érvet mondj,hogy szerinted miért lett jól menedzselve pl a wr vagy TE szekció,mert amiket eddig írtál az nem válasz erre. Vagy ha szerinted sem jól lett menedzselve,akkor más ezt miért nem mondhatja?Vagy az átmeneti év az lefordítva azt jelenti ,hogy feladtuk eleve ezt az évet? Mert eddig ez ellen a teória ellen is tiltakoztál! Szóval ,hogy egy klasszikust idézzek: ezt most akkor így hogy?
kolok1972
BB az egyik legnagyobb koponya a játékban. De ahogy ezt már más leírta elfogyott körülötte az FO tehetség is, nem csak a játékosok. És ez (mindkettő) az idei, de már a tavalyi kereten is kurvára látszodott.
Szóval, ha Bostonban BB az Istenkirály, akkor bizony ez a keret, a félelmetesen gyenge TE sorral, a senki által nem jegyzett WR-ekkel, a komolytalan D-linenal és az egy (most már van 2) LB-vel is az ő felelőssége. És szerintem senki, de én biztosan nem akarom, hogy felmondjon. (JMD már más tészta.) Viszont ettől még az előbb felsorolt tények azok maradnak.

És engem pont nem a tegnapi meccs kúr fel, hanem az az előttti kettő. Kikaptunk, na bumm. Szerintem meg ez van benne az NFL-ben.

Úgyhogy igen, innentől meg kell nézni kire lehet számítani a jövőben. Stidham, a fiatal TE-k, WR-k és akár edzői szinten is nézzük meg mi van a frontvonal mögött. Mint egy nagy preseason.
zinedine5
Az elotte levo ketto meccs nalam a covid. Ha lesz meg tobb ilyen kilatastalansag a szezonba, akkor nyilvan nem az. De addig a before/after latvany miatt ez az ok tunik valoszinunek.

A keretert BB felel, egyetertunk ebben. En azt vitatom hogy annyira ramaty lett volna az opt out es a serulesek nelkul.

Eleve nem nagyon ertheto kivulrol a Bentley es ennyi nincs mas opcio kerdese.

De siman lehet ugy volt vele, nem barmolnak bele a covid miatt a storyba, maradt aki maradt.

A WR sorra meglepne barki tudna okosat. Azt se ertem BB mit latott ebben jonak. De nyilvan nem ennyire hulye, hogy ne tudja ezt megitelni, raadasul mar 2.eve.

Es tovabbra is azt mondom par yardra voltunk attol, hogy tovabbra is lelkesedjunk a szezonert egy ilyen csoves lestrapalt rosterrel is.

A futas elleni terve is erdekelne, foleg hogy Beau Allen vegleg kiult 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life


2 offseason és fasza lesz ez megint

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
És mi ezzel a probléma?
topin
Ne haragudj, de ez jut eszembe a mondanivalódról.


zinedine5
Nem valaszoltatok a kerdesre. Mit szeretnetek BB-vel? Mondjon fel vagy vezekeljen es kerjen bocsanatot?
topin
Csak magam nevében beszélnék: BB-től semmit,ill max annyit ,hogy rakja be Stidhamet ,hogy kiderüljön,hogy mi a pék van vele,bár az is sokat mond végül is,hogy ezt a nem túl acélos Newtont sem tudja megszorítani.
Tőled meg csak annyit,hogy valami értelmes érvet mondj,hogy szerinted miért lett jól menedzselve pl a wr vagy TE szekció,mert amiket eddig írtál az nem válasz erre. Vagy ha szerinted sem jól lett menedzselve,akkor más ezt miért nem mondhatja?Vagy az átmeneti év az lefordítva azt jelenti ,hogy feladtuk eleve ezt az évet? Mert eddig ez ellen a teória ellen is tiltakoztál! Szóval ,hogy egy klasszikust idézzek: ezt most akkor így hogy?
kolok1972
Nyilvan karcsu, foleg hogy a tight end help se erkezik. Ennek ellenere en eltudtam, eltudom kepzelni hogy ez eleg lett volna/lesz annyi gyozelemre, hogy csoportot nyerjunk/osszealljunk. Nyikvan szezon elott elobbi,most mar csak az utobbi.

Es hiszem, hogy ha nem jon be hozzank ilyen formaban a covid, akkor nem kapunk ki a broncostol es a billstol sem. Nem igy lett. De szerintem ez a roster a coaching staffal nagy kuzdelemmel docogve nyikorogva, fogcsikorgatva, de elerhette volna.

De alapvetoen annyi elvarasom volt, hogy ne mossa fel velunk senki a padlot. Es latszodjon az ut es fejlodjunk es legyunk harcba az utolso labdaig. Aztan lesz ami lesz..hat most ez pont 0/3. Sokkal masabb lenne a megiteles ha nyerunk tegnap. Egyreszt a 4L zsinorban nagyon sok es felreviszi a szurkolot erzelmileg.

Szerinted en ertem mit akar BB? En nem hoztam volna elkapot? De, hoztam volna. De en azt tudom, hogy most amit latok az miert nem jobb. Azt nem tudom hogy kinek a karara hoztam volna elkapot, es akkor lehet mashol hianyozna amit kihagytam volna utkozben. Az meg nem jatszik, hogy utolag visszamegyek az idobe es a mostanra bust jatekos helyere mast huznek. Ez butasag. Ilyen nincs. Az se mukodik hogy en kit huztam volna, mert nem tudom mit akartak fozni. Akarhattam volna en lekvart felhasznalni, ha eppen paprikaskrumplihoz vasarol be a sef. Ez nincs az orrunkra kotve, ezert nem kritizalom a draftot. Felremegy az idonkent mindenhol.

Az biztos hogy a cb es wr scouting, ertekeles atgondolasra erdemes. Milyen szamokat reszesitunk elonybe es ez miert nem koszon vissza a rendszerbe? De ezt se lehet kidobni 2 ev alatt. Az annyira kicsi minta, hogy nem biztos a kivalasztas modszertana a rossz.

Pokeres peldat hozok. Belabacsi nicken jatszo 22 eves srac vilagbajnok lesz vegasban. Egyutt unneepeljuk a berelt hazban, minden fasza. Majd eltelik 1 ev es 5ezer versenyen nincs ertekelheto eredmenye online, nem lett rosszabb, sot meg tobbet elemez. Downswingnek hivjuk szaknyelven. Ugy, hogy mielott 22 evesen vilagbajnok lett, mar a triple crown listan is top3 volt (legtobbszor nyert 1 het alatt a 3 nagy teremben versenyt, ennek a darabszama a sorrend). Sokszor beszeltunk rola, ha ezzel a downswinggel kezdi a karrierjet akkor abbahagyja, kieg, lemorzsolodik. Se anyagilag, se mentalisan nem birta volna. Igy meg "csak" mentalisan viselte meg, de kurvara. Aztan kijott a hosszutav es kb 1 milliard huf nyeremenye van palyafutasa alatt.

Most akkor szamon kellett volna kerni a sorsot, szerencset, korulmenyeket vagy kijavitani amit lehet es menni elore a sajat utjan? Azon az uton amirol o tudta hogy jo es vegul oda fog vezetni. Sose felejtem el, hogy egy EPT Monte Carlo donto asztalon orias zsetonmennyiseggel nagyon jol allt es bevallalt egy coinflipet AK vs QQ, egyetlen ember volt aki kiejthette, kiejtette. Itthon a forumokon ment a fikazas, micsoda hulye, igy-ugy hany szaz millio huf ilyen hulye dontest stb..aztan valahogy kiderult hogy az ilyen dontesek vezetnek el a csucsra. Nem kell ezeket kivulrol atlatni, mert nem tudjuk a dontesi mechanizmusokat, mi alaojan szuletik meg ott egy ilyen dontes. Mi csak abbol velemenyezunk amit latunk, de az nem ugyanaz. Ha beavatnak minket es megertjuk akkor egybol atlatjuk.

Sajnos BB-t nem ismerem, igy beavatni nem fog. De eltudom fogadni ha hibazik, vagy azt is hogy nem ertem miert arra megy amerre. Ritkan ment a szurkolokkal egy iranyba.