NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Egy dolog, hogy drukkolunk egy csapatnak, de szerintem elvárás ne legyen már a PO. Ha összejön összejön, ha nem nem. 20 ilyen évek után, tényleg akkora borzalom lesz? Mindenki tudja hogy épül fel a rendszer és mi mégis 20 éven át tojtunk rá és ott voltunk a toppon. Várható volt, hogy eljön a pillanat amikor nem.
De! Én továbbra is azt vallom, hogy 7 meccs (közte Covidos időszak) nagyon nem elég arra, hogy megállapítsuk mennyire rossz az egész. Nem jó, de azért láttunk jeleket tegnap is. Amikor kikaptunk a SEA ellen mindenki el volt ájulva, más csapatok szurkolói picit keserűen tapasztalták hogy TB korszak vége, ezek már megint PO-ban lesznek. Aztán jött a Covid.
Mondom ezt úgy, hogy meccs közben én is pörgök ezerrel, ideges vagyok, dühöngök, de azért másnap már nyugodtabban máshogy állok a dolgokhoz. Tudomásul veszem a tényeket, aztán bízom, hogy jobbak leszünk.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Stabil futás elleni védelem és kompetens QB teljesítmény nélkül nincs miről beszélni,számomra ilyen egyszerű az egész. A liga 4. (!!!) legrosszabbul futó csapata rakott fel 180 futott yardot ellenünk !Miről beszélünk?
Szerk.: ezekkel az ennyin,meg annyian múlott megjegyzésekkel nem tudok mit kezdeni,akkor most tkp a Hóksz megnyerte azt a SB-t mert csak egy yardon múlott? Komolyan azt gondolja vki,hogy ez egy 5-2es csapat?
kolok1972
Senki nem mondja, hogy 5-2es csapat vagyunk, azért lett ez felhozva, hogy lássuk milyen kis dolgokon múlnak a vereségek...
Ha 5-2-vel állnánk, akkor menne a bizakodás, “majd PO-ra összeáll” mantra, de három RedZone-ban elakadt GWD miatt most megy a Suck for Lawrence kampány.

Ebből a végletekben való gondolkodásból kéne alábbhagyni.

Btw, nagyon érdekes számomra,hogy az onside kick kérdése ennyire nem téma...
kolok1972
Abszolút jó döntés volt, abban a pillanatban is és most is az események kimenetelét nézve. A rúgás technikáján lehetne vitatkozni(miért az ilyen magasra felpattanóval és nem a gurulóssal próbálkoztunk), de a puntokhoz sem értek szóval nagyon nincs mit ecsetelni rajta.

Persze, látni rajta, hogy nagyon akar és a fene se tudja, hogy alkalmas-e még az NFL-be kezdőnek, de ne írjuk már le ennyi idő alatt, főleg úgy, hogy ilyen elkapósorral kell dolgoznia.
Solymi
Nem a pocskondiázás milyenségét akarom védeni, mert ez a “gecibuta” jelző önmagát minősíti.

DE

Azért Newton-t ne mentegessük már ilyen kifogásokkal... Ő azért jött ide, hogy először is az NFL karrierjét kezdőként bebiztosítsa, másodszorra azért hogy egy utolsó nagy szerződést aláírhasson.

Előbbit talán-talán sikerült elérnie (egészséges és nem Trubisky szint), bár azért látni, hogy kell egy jó rendszer köré, nímand OC-val totálisan felesleges rábízni a csapatot. Ebből adódik, hogy nagy pénzt szerintem senki nem fog neki adni(és nem látom azt a pálfordulást a szezon második felében, amivel feledtetni tudná a mostani teljesítményeit).
Szóval Newtonnak össze kell kapnia magát, ha szar elkapói vannak akkor azokkal, mert az életben maradásért játszik. Bőven hibázott annyit és olyan mértékben, hogy ne kelljen kifogásokat keresni a mentségére és a körülményeket okolni.

Egyébként ha meg nem érti a rendszert akkor minek játszatják, ez is olyan dolog, hogy kvázi senkit nem érdekel. Azért van itt, hogy teljesítsen, PO-ba vigye a csapatot és el tudja magát adni a köv FA piacon. Tanulja meg... Ha nem megy az is egy válasz és akkor legalább annak örülhetünk, hogy nem az x évig tartó évi 20-25 milliós szerződéssel a zsebében csodálkozunk rá ezekre a tényekre.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
1-5 ig mennyire éreztétek kreatívnak a támadó play hívást tavaly és eddig idén? (1 a nem igazán szinte én megmondom mit fogunk játszani, 5 a minden pillanat Statue of Liberty)?
Helmut Zimmer
Valahol kettő és három között.

Tavaly sem volt túl jó, de ott legalább volt egy passzolni tudó és a rendszert értő irányító. Na most idénre ebből egy feltétel sem adott. Ehhez képest néha előhúz JMD valami trükköt a cilinderből, de teljesen ad hoc-szerűen, amit én szintén nem tudok hova tenni.

Idén elvben sokkal többnek kellene lennie a QB kérdés miatt, de szerintem számottevően nem emelkedtek a playek. Tegnap is volt egy jet-sweep valamikor egy 2 és 5-re, miközben 3 és hosszúra jöttek középső futások vagy ugye 3 és 12-re FG-t rúgtunk a félidő előtt.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
1-5 ig mennyire éreztétek kreatívnak a támadó play hívást tavaly és eddig idén? (1 a nem igazán szinte én megmondom mit fogunk játszani, 5 a minden pillanat Statue of Liberty)?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vki felépül am nálatok vasárnapig, vagy igazi roncsderbi lesz? 😀
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Btw, nagyon érdekes számomra,hogy az onside kick kérdése ennyire nem téma...
kolok1972
Érdekes döntés volt az tény.
Azt értem, hogy kellett, mert az látszott, hogy ez az OFF nem valószínű, hogy önerőből végigmegy a pályán, tehát valahogy jobb mezőnypozíciót kell szerezni.

Az is látszott, hogy a DEF se képes folyamatosan fogni a Billst és fáradnak mint a szemét, szóval nagy valószínűség szerint, ha rendes kickoff történik, akkor max 1-2 perccel később szereznek TD-t vagy FG-t.

Gyakorlatilag vehetjük úgy, hogy a legrosszabb végkimenetel szerint engedtünk nekik egy TD-t vagy FG-t, hogy időt nyerjünk, ami kellett a végére.

Mivel FG-t szereztek csak, így kinézhetett a hosszabbítás, bár nem gondolom, hogy rámentünk volna.
TD esetén meg, ott lett volna, hogy kétpontosra megyünk.

Az utolsó támadás szép volt, sajnálom Cam fumbliját, nem tudom hogyan védhette volna a labdát, talán ha két kézzel szorítja, bár akkor meg a szembejövővel szemben védtelen úgymond és nem tudná magától eltolni.

Így sem hiszem, hogy be tudott volna futni a labdával, tehát még kellett volna támadni.

Javulunk de kezd kiderülni Cam nem győztes alkat bármennyire is harcol, küzd de nincs benne már meg az ami miatt nyerhetnénk
ParadSEC
Ezt most komolyan? Ezt miből vontad le?
Azt se tudjuk milyen állapotban van vagy, hogy mennyire érti a rendszert, de lehúzzuk a fenébe, csak mert nem nyerte meg a meccset, ahogy egyik szurkolótársunkat idézzem, a fumbli miatt a "g*cibuta jelzővel lett illetve.
Vicc, komolyan.

Persze, látni rajta, hogy nagyon akar és a fene se tudja, hogy alkalmas-e még az NFL-be kezdőnek, de ne írjuk már le ennyi idő alatt, főleg úgy, hogy ilyen elkapósorral kell dolgoznia.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Btw, nagyon érdekes számomra,hogy az onside kick kérdése ennyire nem téma...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
NB2
Ezt azért elég sok csapat elmondhatja, hogy simán allhatna máshogy is, mert ez az NFL, ahol sokszor nüanszok döntenek. A lényeg, hogy nem állunk jól, sőt szarul, és nem véletlenül állunk így, se nem a balszerencse de még csak nem is a covid miatt. Nincs franchise QB, nincs WR és TE állomány. A védelemből is öregszenek ki páran, szóval az a rebuild már el is kezdődött.
goboston
A csoport elso Bills otthonaban 3udfa+Byrd elkapoegyseggel es a nem letezo franchise QB-val a hosszabbitas mar zsebben volt es mentunk a W-ert. Ha mi ilyen felallasban, 10 yardra voltunk a gyozelemtol, akkor a gondolatmeneted alapjan a Buffalo nagy bajban van. Ha meg kikaptak volna, lehet vissza is lepnek a bajnoksagtol 😉

De azert a covidnak semmi koze nem volt, meg a seruleseknek a KC, Broncos, 49ers harmas szeriara..

Eleslatasra vall 😊

Ettol meg szar a mutatonk, es 0/3 Cam a GWD tekinteteben, de pont azt latni hogy barmilyen felallasban meccsben vagyunk ha tudunk edzeni es minden masodik felidore javulunk is. Most ennyire lukas csapattal is a kezunkben volt mar majdnem. A 49ers meccset nem veszem ide nyilvan.

Amugy meg en megkaptam a patriots way-t ma is. Lesajnalt, tartalekos csapattal is mentek es csinaltak es az utolso pillanatig jo eselyeink voltak. Majd nyerunk is ilyen meccset iden.
topin
Éleslátásra itt vagy hála istennek Te, majd mindig elmondod a tutit 😊)
Kár, hogy a sok "Ha" meg "volna" az pont annyit ér mint az éleslátásod 😊
A Bills valóban bajban van, de ez legyen az ő gondjuk. Hetek óta borzalmas formában vannak, 2 vereség után egy Jetset is alig vertek meg, de te nyugodtan ájulj el töle, hogy mi "majdnem megvertük őket" módon kaptunk ki tőlük. Fő az éleslátás 😊)
Nekem is könnybe lábad a szemem ettől a 2-5-től mert ez olyan szép, hogy 5-2 is lehetne. Élesen látva sokkal szebb valóban.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
COVID ide, sérülés oda, szerintem egész egyszerűen ebben a csapatban kevés a talent. És már nincs egy GOAT, nincs az a játékrendszer akivel/amivel ezt el elehet takargatni.
Olyan szinten súlytalan ez a D futás ellen, hogy az egészen hihetetlen. Mondjuk szegény Guyon kívül én nem is tudom ki kezdő kaliber ebben a frontban.
És azt sem gondolom, hogy a Bills a legerősebb csapat ebben a csoportban.

Do your job
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Stabil futás elleni védelem és kompetens QB teljesítmény nélkül nincs miről beszélni,számomra ilyen egyszerű az egész. A liga 4. (!!!) legrosszabbul futó csapata rakott fel 180 futott yardot ellenünk !Miről beszélünk?
Szerk.: ezekkel az ennyin,meg annyian múlott megjegyzésekkel nem tudok mit kezdeni,akkor most tkp a Hóksz megnyerte azt a SB-t mert csak egy yardon múlott? Komolyan azt gondolja vki,hogy ez egy 5-2es csapat?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
NB2
Ezt azért elég sok csapat elmondhatja, hogy simán allhatna máshogy is, mert ez az NFL, ahol sokszor nüanszok döntenek. A lényeg, hogy nem állunk jól, sőt szarul, és nem véletlenül állunk így, se nem a balszerencse de még csak nem is a covid miatt. Nincs franchise QB, nincs WR és TE állomány. A védelemből is öregszenek ki páran, szóval az a rebuild már el is kezdődött.
goboston
A csoport elso Bills otthonaban 3udfa+Byrd elkapoegyseggel es a nem letezo franchise QB-val a hosszabbitas mar zsebben volt es mentunk a W-ert. Ha mi ilyen felallasban, 10 yardra voltunk a gyozelemtol, akkor a gondolatmeneted alapjan a Buffalo nagy bajban van. Ha meg kikaptak volna, lehet vissza is lepnek a bajnoksagtol 😉

De azert a covidnak semmi koze nem volt, meg a seruleseknek a KC, Broncos, 49ers harmas szeriara..

Eleslatasra vall 😊

Ettol meg szar a mutatonk, es 0/3 Cam a GWD tekinteteben, de pont azt latni hogy barmilyen felallasban meccsben vagyunk ha tudunk edzeni es minden masodik felidore javulunk is. Most ennyire lukas csapattal is a kezunkben volt mar majdnem. A 49ers meccset nem veszem ide nyilvan.

Amugy meg en megkaptam a patriots way-t ma is. Lesajnalt, tartalekos csapattal is mentek es csinaltak es az utolso pillanatig jo eselyeink voltak. Majd nyerunk is ilyen meccset iden.
topin
Javulunk de kezd kiderülni Cam nem győztes alkat bármennyire is harcol, küzd de nincs benne már meg az ami miatt nyerhetnénk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Az a baj, hogy ez a támadó egység nem azért szar mert tartalékos. (- a 2009-ben, azaz 11 éve draftolt Julian).

És ehhez a covidnak semmi köze.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
NB2
Ezt azért elég sok csapat elmondhatja, hogy simán allhatna máshogy is, mert ez az NFL, ahol sokszor nüanszok döntenek. A lényeg, hogy nem állunk jól, sőt szarul, és nem véletlenül állunk így, se nem a balszerencse de még csak nem is a covid miatt. Nincs franchise QB, nincs WR és TE állomány. A védelemből is öregszenek ki páran, szóval az a rebuild már el is kezdődött.
goboston
A csoport elso Bills otthonaban 3udfa+Byrd elkapoegyseggel es a nem letezo franchise QB-val a hosszabbitas mar zsebben volt es mentunk a W-ert. Ha mi ilyen felallasban, 10 yardra voltunk a gyozelemtol, akkor a gondolatmeneted alapjan a Buffalo nagy bajban van. Ha meg kikaptak volna, lehet vissza is lepnek a bajnoksagtol 😉

De azert a covidnak semmi koze nem volt, meg a seruleseknek a KC, Broncos, 49ers harmas szeriara..

Eleslatasra vall 😊

Ettol meg szar a mutatonk, es 0/3 Cam a GWD tekinteteben, de pont azt latni hogy barmilyen felallasban meccsben vagyunk ha tudunk edzeni es minden masodik felidore javulunk is. Most ennyire lukas csapattal is a kezunkben volt mar majdnem. A 49ers meccset nem veszem ide nyilvan.

Amugy meg en megkaptam a patriots way-t ma is. Lesajnalt, tartalekos csapattal is mentek es csinaltak es az utolso pillanatig jo eselyeink voltak. Majd nyerunk is ilyen meccset iden.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még itt volt Gordon, volt DT, nem kellett. Nem is tudnánk így kihasználni.

Egy pillanatig nem bánom, hogy a W-re mentünk. Ha ezt megnyerjük, a Bills konkrétan 20 évig nem nyer ellenünk meccset, mert ennyire elöl még egyszer nem lesznek.

Több volt ez, mint vártam
Wyatt
nem mi vagyunk a Ti bajotok szerintem.
Helmut Zimmer
Nekem sem a Bills, sem a Seahawks. Utóbbit kifejezetten kedvelem Metcalf óta
Csak arra akartam utalni, ha a Bills ezt a meccset nem nyerte volna meg, akkor kb tényleg nem látom mikor és hogyan, mert Bradyvel 32–3 volt, most meg Cammel, 0 elkapóval, TE-vel, a DPoY és LB-k nélkül is azért csúnya lett volna. Ami szintén csúnya, hogy nagyon benne volt 😊

Én most csak örülök az elmúlt 16.5 évnek, majd lesz jobb 😊

több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
NB2
Ezt azért elég sok csapat elmondhatja, hogy simán allhatna máshogy is, mert ez az NFL, ahol sokszor nüanszok döntenek. A lényeg, hogy nem állunk jól, sőt szarul, és nem véletlenül állunk így, se nem a balszerencse de még csak nem is a covid miatt. Nincs franchise QB, nincs WR és TE állomány. A védelemből is öregszenek ki páran, szóval az a rebuild már el is kezdődött.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
NB2
Newton nem megoldás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Rebuildre fel!
ThundersNFL
Halkan megjegyzem, hogy úgy állunk 2-5-tel, hogy simán lehetne 5-2! Akkor is ezt mondanád? A Bills úgy áll 6-2-vel, hogy ma semmi olyat nem láttam tőlük amitől el kéne ájuljak. Most nézem a CHI-NO szenvedést, 2 masszívan pozitív mérlegű csapat van a pályán, de nem érzem azt a lehengerlő játékot egyiknél se.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
I’ll never forgive Belichick for drafting N’Keal over DK Metcalf. 😭

Elkeseredtt Pats drukker az USA-ból...
ThundersNFL
le kellett volna vennie a mackó felsôt, és a pólót is. Most képzeld magad elé... really?

 m.youtube.com/watch?v=TVGNL6GRCFg
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
I’ll never forgive Belichick for drafting N’Keal over DK Metcalf. 😭

Elkeseredtt Pats drukker az USA-ból...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Még itt volt Gordon, volt DT, nem kellett. Nem is tudnánk így kihasználni.

Egy pillanatig nem bánom, hogy a W-re mentünk. Ha ezt megnyerjük, a Bills konkrétan 20 évig nem nyer ellenünk meccset, mert ennyire elöl még egyszer nem lesznek.

Több volt ez, mint vártam
Wyatt
nem mi vagyunk a Ti bajotok szerintem.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még itt volt Gordon, volt DT, nem kellett. Nem is tudnánk így kihasználni.

Egy pillanatig nem bánom, hogy a W-re mentünk. Ha ezt megnyerjük, a Bills konkrétan 20 évig nem nyer ellenünk meccset, mert ennyire elöl még egyszer nem lesznek.

Több volt ez, mint vártam

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Mi ilyen DK Metcalf szintű WR-t miért nem tudunk draftolni?
ThundersNFL
Ugyanez járt az én fejemben is. Választottuk helyette a jóképességű Harryt. Mentségül: más sem látta meg benne akkor ezt a talentet.
Burkus
Ha így folytatja megvam az új Megatron a ligában...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mi ilyen DK Metcalf szintű WR-t miért nem tudunk draftolni?
ThundersNFL
Ugyanez járt az én fejemben is. Választottuk helyette a jóképességű Harryt. Mentségül: más sem látta meg benne akkor ezt a talentet.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Mi ilyen DK Metcalf szintű WR-t miért nem tudunk draftolni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Rebuildre fel!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018