NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Sorry Topin, de amit magyarázol, azt éppen most hordja szét a szél.
Nagyon meztelen a király.
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
goboston
Mitol lenne tevedhetetlen?
A frusztracio nem a legjobb tanacsado. Es utolag ertekelni valamit annak fenyeben, hogy eppen az ellentmond minden korabbi dolognak, nem azt bizonyitja, hogy az annyira rossz dontes lett volna.

En ertem hogy megszakad a szivetek Tom miatt, mert az aljas BB elzavarta a haztol. De ennel azert komolyabban mukodik egy nfl franchise.

Manning, Favre, Montana se volt kismiska, meg eleg jol nyomtak a kiebrudalasuk utan is. Szoval a szemelyes feszkokon kivul sok latnivalo nincs benne.

De azert hajra 😉
topin
Nekem a saját csapatom eléggé kilátástalan vergődése miatt szakad meg a szivem, nem Tom miatt. Ő miatta miért kellene? Köszöni szépen, elég jól megvan Bill nélkül 😀 Sajnos fordítva egyelőre ez nem mondható el.

Az a döntés már akkor sem tűnt jónak, pont az általad is említett franchise üzemeltetés miatt. Ezért is vétózta meg pont a tulaj.
Egy döntést hogy máshogy lehetne értékelni, mint utólag? 😀 Ez egy szar döntés lett volna, ami akkor is szarnak tűnt, az idő rácáfolhatott volna, ehelyett megerősítette.
Most akkor irjam neked én is, hogy ne legyél egyből frusztrált, ha BB-t kritika éri? 😊
Rebuild módba tette a franchiset úgy, hogy még simán megvolt, meg lett volna évekre a franchise irányító (a tulajnak köszönhetően). Nyilván ehhez kellett volna offense oldalon legalább egy erős közepes állományt fenntartani, ami az elhibázott draftok és pár rossz FA döntés miatt nem jött össze.

Sok látnivaló valóban nincs benne. Sajnos.
goboston
Ha neked fel szezon utan iteletet kell mondani, akkor valami mas sportagat neztel. Javaslom a soccert. Ott van lehetoseg 70 evekre top csapatnak lenni es horogni ha csak 2.lesz a csapat.

Az NFL evolucioja ellen voltunk mar eddig is.

Elvarhatsz ennel tobbet, csak ertelme nincs. Amiota te NFL-t nezel, azota ez a csapat a csucson volt. Es onnan mindig lefele vezet az ut. A kerdes hogy meddig tart,mennyire mely lesz ez a szakasz.

Szerintem pont BB miatt rovidebb, mint mas csapatoknal.

En is szidom Belichicket, mas is szidja. Nem erthetunk minden dontest. De az a lenyeg, hogy 20 evig tobbnyire jo donteseket hozott. Neked az evidencia ezek szerint es jo magyar modra csak akkor kell kiabalni kigyot-bekat ha eppen kiragadhato valami rossz dontes?

Az mit igazol? A nagy szamok torvenye alapjan inkabb hoz jo donteseket, mint rosszakat. Es ez a lenyeg. 20 ev csucs utan belefer par ev lent is. Akinek nem az jo sokat fog csalodni NFL kapcsan 😉

Raadasul a mostani dontesrol se derult ki hogy rossz. Manning leultetese utan Osweiler 100 millios QB-nak tunt 6 meccs alapjan. Minket jol meg is fricskazott.

Szoval ja,tenyleg egy birka ez a Bill es itt jobbak vannak minden teren 😊
topin
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
goboston
Mitol lenne tevedhetetlen?
A frusztracio nem a legjobb tanacsado. Es utolag ertekelni valamit annak fenyeben, hogy eppen az ellentmond minden korabbi dolognak, nem azt bizonyitja, hogy az annyira rossz dontes lett volna.

En ertem hogy megszakad a szivetek Tom miatt, mert az aljas BB elzavarta a haztol. De ennel azert komolyabban mukodik egy nfl franchise.

Manning, Favre, Montana se volt kismiska, meg eleg jol nyomtak a kiebrudalasuk utan is. Szoval a szemelyes feszkokon kivul sok latnivalo nincs benne.

De azert hajra 😉
topin
Nekem a saját csapatom eléggé kilátástalan vergődése miatt szakad meg a szivem, nem Tom miatt. Ő miatta miért kellene? Köszöni szépen, elég jól megvan Bill nélkül 😀 Sajnos fordítva egyelőre ez nem mondható el.

Az a döntés már akkor sem tűnt jónak, pont az általad is említett franchise üzemeltetés miatt. Ezért is vétózta meg pont a tulaj.
Egy döntést hogy máshogy lehetne értékelni, mint utólag? 😀 Ez egy szar döntés lett volna, ami akkor is szarnak tűnt, az idő rácáfolhatott volna, ehelyett megerősítette.
Most akkor irjam neked én is, hogy ne legyél egyből frusztrált, ha BB-t kritika éri? 😊
Rebuild módba tette a franchiset úgy, hogy még simán megvolt, meg lett volna évekre a franchise irányító (a tulajnak köszönhetően). Nyilván ehhez kellett volna offense oldalon legalább egy erős közepes állományt fenntartani, ami az elhibázott draftok és pár rossz FA döntés miatt nem jött össze.

Sok látnivaló valóban nincs benne. Sajnos.
goboston
Ha neked fel szezon utan iteletet kell mondani, akkor valami mas sportagat neztel. Javaslom a soccert. Ott van lehetoseg 70 evekre top csapatnak lenni es horogni ha csak 2.lesz a csapat.

Az NFL evolucioja ellen voltunk mar eddig is.

Elvarhatsz ennel tobbet, csak ertelme nincs. Amiota te NFL-t nezel, azota ez a csapat a csucson volt. Es onnan mindig lefele vezet az ut. A kerdes hogy meddig tart,mennyire mely lesz ez a szakasz.

Szerintem pont BB miatt rovidebb, mint mas csapatoknal.

En is szidom Belichicket, mas is szidja. Nem erthetunk minden dontest. De az a lenyeg, hogy 20 evig tobbnyire jo donteseket hozott. Neked az evidencia ezek szerint es jo magyar modra csak akkor kell kiabalni kigyot-bekat ha eppen kiragadhato valami rossz dontes?

Az mit igazol? A nagy szamok torvenye alapjan inkabb hoz jo donteseket, mint rosszakat. Es ez a lenyeg. 20 ev csucs utan belefer par ev lent is. Akinek nem az jo sokat fog csalodni NFL kapcsan 😉

Raadasul a mostani dontesrol se derult ki hogy rossz. Manning leultetese utan Osweiler 100 millios QB-nak tunt 6 meccs alapjan. Minket jol meg is fricskazott.

Szoval ja,tenyleg egy birka ez a Bill es itt jobbak vannak minden teren 😊
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
goboston
Mitol lenne tevedhetetlen?
A frusztracio nem a legjobb tanacsado. Es utolag ertekelni valamit annak fenyeben, hogy eppen az ellentmond minden korabbi dolognak, nem azt bizonyitja, hogy az annyira rossz dontes lett volna.

En ertem hogy megszakad a szivetek Tom miatt, mert az aljas BB elzavarta a haztol. De ennel azert komolyabban mukodik egy nfl franchise.

Manning, Favre, Montana se volt kismiska, meg eleg jol nyomtak a kiebrudalasuk utan is. Szoval a szemelyes feszkokon kivul sok latnivalo nincs benne.

De azert hajra 😉
topin
Nekem a saját csapatom eléggé kilátástalan vergődése miatt szakad meg a szivem, nem Tom miatt. Ő miatta miért kellene? Köszöni szépen, elég jól megvan Bill nélkül 😀 Sajnos fordítva egyelőre ez nem mondható el.

Az a döntés már akkor sem tűnt jónak, pont az általad is említett franchise üzemeltetés miatt. Ezért is vétózta meg pont a tulaj.
Egy döntést hogy máshogy lehetne értékelni, mint utólag? 😀 Ez egy szar döntés lett volna, ami akkor is szarnak tűnt, az idő rácáfolhatott volna, ehelyett megerősítette.
Most akkor irjam neked én is, hogy ne legyél egyből frusztrált, ha BB-t kritika éri? 😊
Rebuild módba tette a franchiset úgy, hogy még simán megvolt, meg lett volna évekre a franchise irányító (a tulajnak köszönhetően). Nyilván ehhez kellett volna offense oldalon legalább egy erős közepes állományt fenntartani, ami az elhibázott draftok és pár rossz FA döntés miatt nem jött össze.

Sok látnivaló valóban nincs benne. Sajnos.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
goboston
Mitol lenne tevedhetetlen?
A frusztracio nem a legjobb tanacsado. Es utolag ertekelni valamit annak fenyeben, hogy eppen az ellentmond minden korabbi dolognak, nem azt bizonyitja, hogy az annyira rossz dontes lett volna.

En ertem hogy megszakad a szivetek Tom miatt, mert az aljas BB elzavarta a haztol. De ennel azert komolyabban mukodik egy nfl franchise.

Manning, Favre, Montana se volt kismiska, meg eleg jol nyomtak a kiebrudalasuk utan is. Szoval a szemelyes feszkokon kivul sok latnivalo nincs benne.

De azert hajra 😉
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Sok értelme lenne eltradelni úgy, hogy 18 milla capet szabadítana fel, 22 dead cap mellé.... Jövőre bőven lesz itt pénz ahhoz, hogy pont ne Gilmore-t kelljen eladni. Talán idény után, ha BB annyira úgy érzi, hogy inkább valamelyik fiatalt fizetné meg, de az a 22DM akkor is túl sok...
peterk2005
Látva a jelenlegi helyzetet egy jó ajánlatért simán elcserélném.
Konkrétan fel kell húzni egy teljes offenset irányítóstul.
A D New Englandben mindig hozott egy szintet kevésbé neves játékosokkal is, ellenben az O ezt már egyáltalán nem bírja el.
Ennyire kilátástalan játékot nem gondoltam volna hogy valaha látni fogok nálatok, ha ennek Gilmore az ára akkor őt kell eltradelni. Amíg nincs egy legalább átlagos offensed addig lehet akármilyen védelmed. A védelmetek sosem volt vagy csak ritkán elit, de amit hoztak az elég volt a győzelmekhez, mert Bradyék pakolták fel szép számmal a pontokat.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sok értelme lenne eltradelni úgy, hogy 18 milla capet szabadítana fel, 22 dead cap mellé.... Jövőre bőven lesz itt pénz ahhoz, hogy pont ne Gilmore-t kelljen eladni. Talán idény után, ha BB annyira úgy érzi, hogy inkább valamelyik fiatalt fizetné meg, de az a 22DM akkor is túl sok...
peterk2005
De. Ha kapsz érte egy elsőkörös - esetleg több elsőkörös - picket és fel tudsz tradelni ezekkel a jövő évi drafton. A Tampa pld. sokak szerint egy jó CB-re van a SB contender szereptől.

Szerkesztette: Burkus
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok értelme lenne eltradelni úgy, hogy 18 milla capet szabadítana fel, 22 dead cap mellé.... Jövőre bőven lesz itt pénz ahhoz, hogy pont ne Gilmore-t kelljen eladni. Talán idény után, ha BB annyira úgy érzi, hogy inkább valamelyik fiatalt fizetné meg, de az a 22DM akkor is túl sok...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Állítólag árulja a házát is, miközben BB azt állítja ő nem tud semmit a dologról... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Gilmore?????
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Persze, ezt mind vágom, én arra utaltam, hogy a legtöbb játékos nagyobb eséllyel válik be másik csapatnál mint nálunk. A legtöbb csapat West Coast vagy Air Coryellt és mixeket futtat, azt hiszem, csak nálunk van Erhardt-Perkins.


Solymi
Not true. A klasszik E-P-hez legközelebb a Pats mellett legink a Colts van, de E-P alapú séma a Texans (ugye BoB örökség, aki meg Belichick coaching tree) és a Steelers is, sőt nyelvezetileg E-P a Chargers (itt Lynn run & shoot filozófiája torzítja a sémát) és a Dolphins is (itt meg Gailey passzimádata diverzifikálja a playbookot több irányba).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Cam játékának videózása:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/121868111_385072952628123_5815697786687307633_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=DMy__-SgQaQQ7kNvgHrv9lz&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=A_vamj-4QTIMjsJBBmb6aFU&oh=00_AYDL5iWpmHeXzu1By0odSxB9jhigsWG_CUWUCOg9KjDs_w&oe=67105D40
Patriots Debate Page
Another week another compilation of Cam playing like trash


Oké, egy fikagyár az oldal, de valóban nem ehhez szoktunk hozzá az elmúlt időben. Nyilván a covid vagy valami sérülés is lehet, de nagyon tompa és rossz döntéseket hoz.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Nem úgy indult a szezon hogy na ebből a sokak álltál jósolt QB draft lesz jövőre, de top5 kinéz ha így folytatódik. Lawrence és Fields kifog menni, Lanceért nem adnék ilyen magas picket, viszont 2.körben Trask vagy Zach Wilson tökéletes lenne ide szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Ahogy Sonny Weaver írta a cetlire
Vontae Mack Trevor Lawrence bármi áron 💪
ThundersNFL
Max az csak akkor ha TL azt mondja nem játszok a Jetsben, Jaguarsban
aranytöküJimmy
BB ráhajt... Kétlem de ha mégis akkor 1/1gate néven lesz elhíresült... 😁😁😁
ThundersNFL
semmi esélyt nem látok rá, bár a jelenlegi játék hasonlít a Jets szintre szal ott lelehet adni azt a 2 meccset
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Nem úgy indult a szezon hogy na ebből a sokak álltál jósolt QB draft lesz jövőre, de top5 kinéz ha így folytatódik. Lawrence és Fields kifog menni, Lanceért nem adnék ilyen magas picket, viszont 2.körben Trask vagy Zach Wilson tökéletes lenne ide szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Ahogy Sonny Weaver írta a cetlire
Vontae Mack Trevor Lawrence bármi áron 💪
ThundersNFL
Max az csak akkor ha TL azt mondja nem játszok a Jetsben, Jaguarsban
aranytöküJimmy
BB ráhajt... Kétlem de ha mégis akkor 1/1gate néven lesz elhíresült... 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Nem úgy indult a szezon hogy na ebből a sokak álltál jósolt QB draft lesz jövőre, de top5 kinéz ha így folytatódik. Lawrence és Fields kifog menni, Lanceért nem adnék ilyen magas picket, viszont 2.körben Trask vagy Zach Wilson tökéletes lenne ide szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Ahogy Sonny Weaver írta a cetlire
Vontae Mack Trevor Lawrence bármi áron 💪
ThundersNFL
Max az csak akkor ha TL azt mondja nem játszok a Jetsben, Jaguarsban
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Nem úgy indult a szezon hogy na ebből a sokak álltál jósolt QB draft lesz jövőre, de top5 kinéz ha így folytatódik. Lawrence és Fields kifog menni, Lanceért nem adnék ilyen magas picket, viszont 2.körben Trask vagy Zach Wilson tökéletes lenne ide szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Ahogy Sonny Weaver írta a cetlire
Vontae Mack Trevor Lawrence bármi áron 💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Nem úgy indult a szezon hogy na ebből a sokak álltál jósolt QB draft lesz jövőre, de top5 kinéz ha így folytatódik. Lawrence és Fields kifog menni, Lanceért nem adnék ilyen magas picket, viszont 2.körben Trask vagy Zach Wilson tökéletes lenne ide szerintem. Mit gondoltok erről?
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Azt meg tudjuk, hogy ebbe a rendszerbe nem minden játékos illik bele, így hiába nézzük, hogy xy játékosok hogy beváltak máshol, de ha ide kerülne, akkor lehet negyede nem élné túl a holtszezont. Mint ahogy történt nem egyszer.
Solymi
halkan szólok, hogy volt olyan, hogy máshol középszerű játékosok nálunk sztárokká nőtték ki magukat, vagy legalábbis olyannak tűntek
szóval ha szar a draft, akkor azért ezt is említsük meg
NB2
Welker, Van Noy, Edelman - hogy hármat mondjak gyorsan. Emlékszem, hogy Bazzani hogy dühöngött, amikor eltradelték hozzánk a Lionstól Van Noyt, hogy ott semmire sem volt jó, itt meg sztár lesz. Jól szórakoztam rajta - és igaza volt. De Welker sem volt egy impact player a Miamiben.
Burkus
Edelmant mi draftoltuk.
ervinator
Arra utaltam ezzel, hogy Edelman egy 7. körös QB draft volt, akiből annyira nem tudtuk még mi sem, hogy mi lehet kihozni, hogy ST player - punt returner - volt szinte kizárólag eleinte, de CB-t is játszott a Nagy Ínség idején. Aztán kihozták belőle a meglévő talentumot úgy, hogy SB MVP lett és minden idők egyik legsikeresebb elkapója. Nálunk lett középszerű játékosból sztár, nem máshol volt az, ennyiben nem volt pontos a hivatkozás.
Burkus
Persze, ezt mind vágom, én arra utaltam, hogy a legtöbb játékos nagyobb eséllyel válik be másik csapatnál mint nálunk. A legtöbb csapat West Coast vagy Air Coryellt és mixeket futtat, azt hiszem, csak nálunk van Erhardt-Perkins.

 www.draftblaster.com/nfl-schemes-offense/

BB draftolási meg csapatépítési stratégiájába belefért az, hogy egy adott játékos ne az első, de a második vagy harmadik évében legyen olyan játékos aki kezdő lehet.
Persze, ha ezek a tervek nem jöttek be, akkor jöttek az 1-2 évre szóló igazolások, pótolni a kieső láncszemet.
WR-rel és TE-vel folyamatosan hadilábon álltunk, amikor lett volna 1-2 évre valami jó TE (Bennett), akkor az is lesérült és szögre akasztotta a cipellőt és maradt az egy szem Gronk meg mellé Dwayne Allen blokkolónak, de ennyi.

WR draftok meg igazolások? Jajj, inkább hagyjuk, bár ezekből a draftcetlikből lehet ki lett hozva a maximum.
Habár a 2019-es draftból nem egy WR lett jobb mint Harry, reméljük lerázza magáról a rozsdát és megmutatja, hogy jó, de sajna eddig nem úgy tűnik.


De ahogy korábban írtam, szerintem ezeket nem lehet így külön-külön nézni, hanem összességében.
TB, Gronk, Edelman, Amendola eddig vitte magával az O-t, itt-ott cserélődő emberekkel, szóval a rendszer elbírta a folyamatosan besülő draftokat.
Erre rájött a talent elvándorlás az újabb 3-as sikerszéria alatt/után, amit nem tudtunk mindenhol pótolni.
Aztán ott van a csapat öregedése, kifáradása, a TB körüli hercehurca és a folyamatos 1 éves kontraktusok, amik megkötik BB mint GM kezét.
Ennek a végeredménye lett a tavalyi év, ahol még balszerencsénk is volt az AB üggyel, ráadásul más WR-t nem tudtunk leakasztani az ár/érték arány nézése miatt.
És a tavalyi évre rájött az idei év a Coviddal és következményeivel és az ezelőtt se rózsás helyzet folyamatosan egyre rosszabb lett, egy kisebb csúcsot kivéve amikor leigazoltuk Camet és jött az első 3 meccs ahol sztem erőn felül teljesítettünk, aztán azóta pofozógépek lettünk, plusz sérülések egymás után.

Úgyhogy most jön a kivárás, hogy 2-3 edzés és meccs után mennyire tudják összekaparni a csapatot, hogy egy működő egység legyen.

De amúgy meg úgy vagyok vele, hogyha ez az év ilyen gatya lesz, akkor ilyen gatya lesz, majd várom a következőt.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Éppen ezért írtam, hogy lövésünk nincs mi van az öreg fejben ezzel az évvel. Az 1db Bentley egyetlen szurkoló szemében sem elegendő megoldás ILB posztra.

Beau Allen beállása segít a DLinenak futás ellen az tény. De annyit nem, hogy a szélső futásokat fogjuk. Wino gyakorlatilag nem tartható pályán erős futóegység ellen sajnos.

De biztos volt valami terve, vagy van ezzel is valami terve, nem hiszem hogy duzzogásból nem hozott a posztra senkit.

És rossz nézni, ahogy szétfutnak minket az első félidőkben. Mert a másodikra rendre javulunk ebben, kivétel a 49ers elleni meccs. De az szerintem teljesen kivehető a sormintából, nem vagyunk ennyire szarok.

Én mondjuk a felkészülés hetét venném elő kritikusként. Mert eddig gyakorlatilag egyik első félidőnk sem úgy sikerült, ahogy elvárható lett volna. És oké, hogy korrigáltunk a félidőben, vagy a második félidőben. De miért megy ennyire mellé eddig a kezdeti játékterv mind támadó, mind védő oldalon?
topin
Az egész szakma tartja minden idők legjobb főedzőjének, nyilván nem véletlenül. Én is feltétlenül hiszek benne, azt gondolom, hogy a szomorú idők akkor jönnek, ha majd ő távozik. (És jön JMD mint HC). De azt azért nem hiszem, hogy az ő elképzelései mindig jók és sikeresek, akkor is, ha kívülről nem tűnik annak. A szűk keretek és a Covid között most ezt a csapatot tudta építeni, de ez az idei roster szerintem sem sikerült. (Ráadásul Newton grátisz "esett be", ha talál csapatot, most Stidhammel próbálkoznánk. Bár az utóbbi két meccset elnézve, kezdem érteni, miért nem talált Newton csapatot. )
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azt meg tudjuk, hogy ebbe a rendszerbe nem minden játékos illik bele, így hiába nézzük, hogy xy játékosok hogy beváltak máshol, de ha ide kerülne, akkor lehet negyede nem élné túl a holtszezont. Mint ahogy történt nem egyszer.
Solymi
halkan szólok, hogy volt olyan, hogy máshol középszerű játékosok nálunk sztárokká nőtték ki magukat, vagy legalábbis olyannak tűntek
szóval ha szar a draft, akkor azért ezt is említsük meg
NB2
Welker, Van Noy, Edelman - hogy hármat mondjak gyorsan. Emlékszem, hogy Bazzani hogy dühöngött, amikor eltradelték hozzánk a Lionstól Van Noyt, hogy ott semmire sem volt jó, itt meg sztár lesz. Jól szórakoztam rajta - és igaza volt. De Welker sem volt egy impact player a Miamiben.
Burkus
Edelmant mi draftoltuk.
ervinator
Arra utaltam ezzel, hogy Edelman egy 7. körös QB draft volt, akiből annyira nem tudtuk még mi sem, hogy mi lehet kihozni, hogy ST player - punt returner - volt szinte kizárólag eleinte, de CB-t is játszott a Nagy Ínség idején. Aztán kihozták belőle a meglévő talentumot úgy, hogy SB MVP lett és minden idők egyik legsikeresebb elkapója. Nálunk lett középszerű játékosból sztár, nem máshol volt az, ennyiben nem volt pontos a hivatkozás.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Az Atlanta elleni SB óta BB elvesztette a fonalat, mint GM. Rengeteg rossz döntés vezetett odáig, hogy offense oldalon a liga egyik, ha nem a leggyengébb állományát hozta össze úgy, hogy közben a pénz is elfogyott. BB nagyszerű coach, de az évek óta betliző BB GM-et már ő sem tudta ellensúlyozni.
És azt már csak halkan jegyzi meg az ember, hogy Brady nélkül azért HC-ként is negatív mérleggel bír.
Szóval abszolút papírforma ami most a Pats-nél zajlik, akik itt playoffot vízionáltak szezon előtt, azok eddig más műsort néztek.
goboston

via GIPHY

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az 1db Bentley egyetlen szurkoló szemében sem elegendő megoldás
topin
Én azért elfogadnám a garázsba 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Éppen ezért írtam, hogy lövésünk nincs mi van az öreg fejben ezzel az évvel. Az 1db Bentley egyetlen szurkoló szemében sem elegendő megoldás ILB posztra.

Beau Allen beállása segít a DLinenak futás ellen az tény. De annyit nem, hogy a szélső futásokat fogjuk. Wino gyakorlatilag nem tartható pályán erős futóegység ellen sajnos.

De biztos volt valami terve, vagy van ezzel is valami terve, nem hiszem hogy duzzogásból nem hozott a posztra senkit.

És rossz nézni, ahogy szétfutnak minket az első félidőkben. Mert a másodikra rendre javulunk ebben, kivétel a 49ers elleni meccs. De az szerintem teljesen kivehető a sormintából, nem vagyunk ennyire szarok.

Én mondjuk a felkészülés hetét venném elő kritikusként. Mert eddig gyakorlatilag egyik első félidőnk sem úgy sikerült, ahogy elvárható lett volna. És oké, hogy korrigáltunk a félidőben, vagy a második félidőben. De miért megy ennyire mellé eddig a kezdeti játékterv mind támadó, mind védő oldalon?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Winovich futas ellen komoly problemakkal kuzd sajnos.
topin
Éppen írni akartam. 😊 Mármint, hogy szerintem nincs büntiben, nem is játszik rosszul, csak az elmúlt meccsen (meccseken) a futás megfogása volt a feladat oroszlánrésze, ami nem az erőssége. BB próbált olyan csapatot felrakni a pályára, akikkel jobbak az esélyek. Az más kérdés, hogy nem nagyon sikerült, mert igazából az egész front7 lassú, széltében nem tudja átfutni/bejátszani a pályát, így Vino időleges hanyagolása sem tudott összességében sokat segíteni.

(Egyébként én látom most is Belichick keze munkáját, mert ebből a front7-ből rajta kívül kevesen lennének képesek ennyit kihozni. Még a nyomás is egész korrekt, ami kész csoda. Ha egy Lawrence Guynak kell nyomást gyakorolnia, akkor abban sok tartalék nincs. 😊 Az öreg kimaxolja amit lehet - védelmi oldalon -, de az most ennyire elég. A pech, hogy ha még jobb is lenne az offense - vagy vissza javulna - idén az se sokat számítana, a fentiek miatt. A Chiefs, Ravens, Niners féle csapatok túl gyorsak a skill posztokon, és tudják hogyan húzzák szét a pályát ahhoz, hogy ez a lassú védelem szenvedjen a sebességhiánytól. Ráadásul a ground and pound is tud érvényesülni, mert egy Titans egy Henryvel erőből is át tud futni. Tömeg szempontból is van némi deficit. Érdemes összevetni az itteni frontot a Bucs vagy a Steelers frontjával ebből a szempontból. De BB ezzel együtt is kihozza amit lehet - szerintem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)