NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Anno nem ertettem amugy a Newton igazolast, hiszen a korabbi edzojenek akivel egesz karrierjet toltotte, nem kellett Washingtonban.

O latta kozelrol a seruleseit, a mentalis hanyatlast es visszaterest. Ha neki nem kell, akkor Camnek tenyleg annyi.

Aztan persze BB miatt azt hittem, hogy viszaterhet korabbi onmagahoz, de ugy tunik ez a project besulni latszik. Mondjuk BB dicseretere legyen mondva, hogy a rengeteg optout es minden ellenere nem akar tankolni, keresi a legjobb osszeallitast.

Persze az sznte biztosnak latszik mar, hogy BB es Josh volt a hunyo a tavalyi ev szenvedeseben.
undisputedly
Van ám úgy, hogy egy szemlélet, és egy rendszer elkopik, de Blues Breaker eddig mindig nagyon ügyesen újult meg.
Helmut Zimmer
Mindig volt egy olyan ötlete, rendszere, szisztémája, amivel a liga előtt tudott menni. Amikor a Gronkandez duót leigazolta, a TE a csapatok többségében a fal hatodik embere volt. Vagy a 2007-es spread offense.

Amikor Belichick elkezdte tankolni a futókat, a futásblokkban erős O-line játékosokat (pld. Mason. Thuney), újra FB-et használni, összerakni a ligaelső secondaryt és egy kitűnő LB sort, meg voltam róla győződve, hogy visszatér a 2001-2004 közötti időszak játékára, run-heavy offense, aminek kevés pontot kell hoznia, mert a D kevés ponton tartja az ellenfelet. game-manager QB viszonyla kevés passzal, amely szerepkör megfelel a korosodó Bradynek vagy a helyére lépő TB II rookie irányítónak. Egy jó blokkoló TE, egy jó NT hiányzott nekem a rendszerből.

Amikor idén szétesett a csapat, főleg a LB sor, a D front7 pedig semmilyen erősítést nem kapott, akkor már sejthető volt, hogy ez nem fog menni, de azt gondoltam, hogy Newton mozgékonysága egy olyan faktort jelent, amivel eddig nem kellett számolnia az ellenfeleknek, megjelenik a read-option a játékban (amivel Brady esetében nem kell számolni).

Most nem látom, hogy BB-nek milyen ötlete lehet, de biztos vagyok benne, hogy van ötlete, ha másra nem, a jövő szezonra. Attól félnék, ha elfogynának az ötletei, mert akkor lehet, hogy ő is elmegy. JMD-nek meg nagy a Pats HC kabátja. Akkor inkább Vrabel.

Brady szépen játszik és a Tampa mindent feltett láthatóan erre a szezonra, ezzel O-el nyilván a Patsben is hasonlóan teljesítene. Kilenc SB-on vezette a csapatot, hatot nyert, akkor is Pats játékos lesz, ha megnyeri a hetediket is (amin azért meglepődnék, a Bucs védelmét én nem látom elég erősnek). Ahogy Montana is a 49ers QB-je, hiába játszott Kansasben is. Mindig hálás leszek neki az elmúlt húsz évért és ha bejut a SB-ba, ott szurkolni fogok neki nagyon. De amúgy csak a játék miatt érdekel, hogy mit csinál, szurkolni nem tudok a Tampának.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
rokaur
ki is írták a meccsen, de az 4 L volt, lehet nem lesz csúcsbeállítás 😊
NB2
😁😁Amîg Cam nem tud 5 yardra pontosan dobni addig fix a zacsi a köv
meccsekre. Nagyon várom a draftot mit alkot az öreg a top 5 pick valamalyikével. Izgibb lesz mint a hátralevő meccseink😔

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Nem eszik olyan forrón a kását.
Mit jelent ez? Ez azt jelenti, hogy nemcsak mi kívűllló szurkolók nem tudjuk, hogy most mi is lesz, de ezt senki sem tudja. Persze ez triviális. Azt is jelenti, hogy korai még leírni a csapatot, vagy Newtont, vagy akár Stidhamet. Ez utóbbinak egyelőre nagyon kevés alkalma volt bizonítani. Stidham valószínűleg nem egy Mahomes (ez szinte biztos), de hogy pontosan mit tud, annak még ki kell derülnie. Persze ez a világ kegyetlen, az is lehet, hogy BB anélkül fog megszabadulni tőle, hogy újabb alkalmat kapna a bizonyításra.
Cam Newton. Koronavírusos volt. Én azon csodálkoztam, hogy egyáltalán jár, nem hogy játszik. Hogy koronavírus után kb egy héttel hogyan játszik, azon viszont nem csodálkoztam. Nem mellesleg, tegnap a csapat 95%-a úgy játszott, mintha mind koronavírusosak lennének. Hát ez egy ilyen nap volt. Lesz másmilyen is, sőt, ha még emlékszünk, a kettővel azelőtti, három, elég szerencsétlenül elvesztett meccs másmilyen volt.
Ez nem felhőtlen optimizmus, inkább realizmus. A szurkolók hajlamosak szélsőségekben megnyilvánulni. Emlékszem, amikor 4-5 éve a Kansastól nagyon kikaptunk, és utána már temették Bradyt, kérdezték is BB-től, hogy játszatja-e még... Vicces volt, BB el is fintorodott kissé.
Nyilván vannak rossz jelek, egy csomó rossz jel van. Newton nem Brady, de ha majd felgyógyul mutathat szép dolgokat. Az NFL legtöbb csapata idén is eléggé rögös pályán játszik, amely néha egészen hasonlít egy hullámvasútra. Én magam bár mérges vagyok, és bosszankodom a tegnapihoz hasonló játékok láttán, de még ennél is jobban szeretem azt nézni.
Egyébként most már másfél csapatom van, hiszen a Pats mellett félig(meddig) a Tampának is szurkolok. Úgyhogy semmi vész... Amikor valami nehéz helyzet, vagy probléma van, azt szoktam mondani, hogy a Don-kanyarban rosszabb volt. Elég sokkal...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Anno nem ertettem amugy a Newton igazolast, hiszen a korabbi edzojenek akivel egesz karrierjet toltotte, nem kellett Washingtonban.

O latta kozelrol a seruleseit, a mentalis hanyatlast es visszaterest. Ha neki nem kell, akkor Camnek tenyleg annyi.

Aztan persze BB miatt azt hittem, hogy viszaterhet korabbi onmagahoz, de ugy tunik ez a project besulni latszik. Mondjuk BB dicseretere legyen mondva, hogy a rengeteg optout es minden ellenere nem akar tankolni, keresi a legjobb osszeallitast.

Persze az sznte biztosnak latszik mar, hogy BB es Josh volt a hunyo a tavalyi ev szenvedeseben.
undisputedly
Van ám úgy, hogy egy szemlélet, és egy rendszer elkopik, de Blues Breaker eddig mindig nagyon ügyesen újult meg.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Anno nem ertettem amugy a Newton igazolast, hiszen a korabbi edzojenek akivel egesz karrierjet toltotte, nem kellett Washingtonban.

O latta kozelrol a seruleseit, a mentalis hanyatlast es visszaterest. Ha neki nem kell, akkor Camnek tenyleg annyi.

Aztan persze BB miatt azt hittem, hogy viszaterhet korabbi onmagahoz, de ugy tunik ez a project besulni latszik. Mondjuk BB dicseretere legyen mondva, hogy a rengeteg optout es minden ellenere nem akar tankolni, keresi a legjobb osszeallitast.

Persze az sznte biztosnak latszik mar, hogy BB es Josh volt a hunyo a tavalyi ev szenvedeseben.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Szerintetek van arra esély, hogy kirúgja Kraft, Belicseket?
Köszi.
Bandi Inglóstadtból 😊
Helmut Zimmer
És hogy Belicsek Kraftot?
Burkus
Jó kérdés, hogy ki fogja elveszteni az arcát. Brady nem, az már egyre biztosabb.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintetek van arra esély, hogy kirúgja Kraft, Belicseket?
Köszi.
Bandi Inglóstadtból 😊
Helmut Zimmer
És hogy Belicsek Kraftot?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Szerintetek van arra esély, hogy kirúgja Kraft, Belicseket?
Köszi.
Bandi Inglóstadtból 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
rokaur
És mikor kaptunk ki négyszer egymás után utoljára?
Burkus
Ugyanakkor


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
rokaur
És mikor kaptunk ki négyszer egymás után utoljára?
Burkus
Őskorban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
rokaur
ki is írták a meccsen, de az 4 L volt, lehet nem lesz csúcsbeállítás 😊
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
rokaur
És mikor kaptunk ki négyszer egymás után utoljára?
több mint 3 éve
rokaur 869
jól nézem, hogy 2002 volt az utolsó év amikor 3 egymást követő meccsen kikaptunk?!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Az elmúlt 20 évet figyelembe véve, ez teljesen jogos is lenne. Végre helyreállna az univerzum egyensúlya. 😊
Jan
Bekap6od 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Az elmúlt 20 évet figyelembe véve, ez teljesen jogos is lenne. Végre helyreállna az univerzum egyensúlya. 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Kérdezném, hogy akik azt vizionálták, hogy idén 10-6, 11-5 vagy (ezt röhögés nélkül nem könnyű ideírni) netán 12-4 lesz a mérlegünk, azok most mit gondolnak?
zinedine5
Nyilván ők is csalódottak mint minden Pats drukker jelenleg... Nem hiszem hogy egymáson kellene elvernünk a port hogy jobban érezzük magunkat... 😉
Castleai01
Egyrészt tényleg kiváncsi vagyok, másrészt ezt majd akkor is írd le, amikor más vélemény miatt beleszállnak valakibe.

Seattle meccs megvan? 1 yardon múlt. Mondd meg, hogy hova lett az az O?
NB2
Gondolom más edzői stábok sem a tökükön ülnek, hanem kielemezték a játékunkat, a határainkat, Newtont, a falat, stb.

Mennyi kezdő kaliber emberünk üli ki a szezont?
ThundersNFL
És a Frisocnak tegnap hány kezdője nem játszott? A harmadik, negyedik, ötödik számú futójuk futott ellenünk 6 yardos átlaggal. Nem volt kezdő safety a ninersnél. A védőfaluk is cserejátékosokkal volt feltöltve.
Szóval a tenapi meccsre, hozzáállásra ez nem magyarázat.
zinedine5
Igazad van! Ez nem ok arra...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Kérdezném, hogy akik azt vizionálták, hogy idén 10-6, 11-5 vagy (ezt röhögés nélkül nem könnyű ideírni) netán 12-4 lesz a mérlegünk, azok most mit gondolnak?
zinedine5
Nyilván ők is csalódottak mint minden Pats drukker jelenleg... Nem hiszem hogy egymáson kellene elvernünk a port hogy jobban érezzük magunkat... 😉
Castleai01
Egyrészt tényleg kiváncsi vagyok, másrészt ezt majd akkor is írd le, amikor más vélemény miatt beleszállnak valakibe.

Seattle meccs megvan? 1 yardon múlt. Mondd meg, hogy hova lett az az O?
NB2
Gondolom más edzői stábok sem a tökükön ülnek, hanem kielemezték a játékunkat, a határainkat, Newtont, a falat, stb.

Mennyi kezdő kaliber emberünk üli ki a szezont?
ThundersNFL
És a Frisocnak tegnap hány kezdője nem játszott? A harmadik, negyedik, ötödik számú futójuk futott ellenünk 6 yardos átlaggal. Nem volt kezdő safety a ninersnél. A védőfaluk is cserejátékosokkal volt feltöltve.
Szóval a tenapi meccsre, hozzáállásra ez nem magyarázat.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Ha megver a Jets - elnézve a tegnapi Bills elleni produkciójukat nem esélytelen, hatalmas alsóházi rangadó lesz - ott leszünk a rallyn a top pickért.

És akkor Lawrence helyett 1/1-re draftolunk egy harmadik körbe várt defensive backet.
Burkus
Akkor felköpök és aláállok...
ThundersNFL
😊 😊 😊 Hát de így szoktuk, nem? 😀
Burkus
DE....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Ha megver a Jets - elnézve a tegnapi Bills elleni produkciójukat nem esélytelen, hatalmas alsóházi rangadó lesz - ott leszünk a rallyn a top pickért.

És akkor Lawrence helyett 1/1-re draftolunk egy harmadik körbe várt defensive backet.
Burkus
Akkor felköpök és aláállok...
ThundersNFL
😊 😊 😊 Hát de így szoktuk, nem? 😀
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Ha megver a Jets - elnézve a tegnapi Bills elleni produkciójukat nem esélytelen, hatalmas alsóházi rangadó lesz - ott leszünk a rallyn a top pickért.

És akkor Lawrence helyett 1/1-re draftolunk egy harmadik körbe várt defensive backet.
Burkus
Akkor felköpök és aláállok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...
ThundersNFL
Ha megver a Jets - elnézve a tegnapi Bills elleni produkciójukat nem esélytelen, hatalmas alsóházi rangadó lesz - ott leszünk a rallyn a top pickért.

És akkor Lawrence helyett 1/1-re draftolunk egy harmadik körbe várt defensive backet.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ennek a tegnapi meccsnek egyetlen pozitívuma volt: ismét képernyőn láthattam Welkert!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Az utóbbi 2 meccsből kiindulva 20 év szopás vár ránk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Mennyi kezdő kaliber emberünk üli ki a szezont?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Kérdezném, hogy akik azt vizionálták, hogy idén 10-6, 11-5 vagy (ezt röhögés nélkül nem könnyű ideírni) netán 12-4 lesz a mérlegünk, azok most mit gondolnak?
zinedine5
Seattle meccs megvan? 1 yardon múlt. Mondd meg, hogy hova lett az az O?
NB2
Elvitte a cica Covid...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018