NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Nyilván kérdés hol állhat a csapat aki tradelni akar érte, de ha a jets lesz az 1/1 és jön Lawrence, simán kérnék érte 3 első kört is.


több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert ti lesztek a befutók.
gedam
Szerintem ha nem jön hozzánk, akkor nincs az az Isten, hogy ide tradeljük
Wester
Minek tradelnénk? Lesz még két roncsderbi. Előre a 0-0 ért 😊
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert ti lesztek a befutók.
gedam
Szerintem ha nem jön hozzánk, akkor nincs az az Isten, hogy ide tradeljük

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
gedam 5 808
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Patriot Report: According to Albert Breer, the Patriots are having a “fire sale” and have told teams that “almost any player on the roster” is available for trade.

Ez most komoly?
ThundersNFL
Miért ne lenne az?
Kiért kár igazából ha rendesen megadják az árát?
Ki fognak szerintem innentől mindenkit próbálni aki fiatal, akár azokat is akik most a PSban csücsülnek.

Most őszintén mi értelme lenne POba jutni? Tudom, hogy bármi megtörténhet de az AFC top csapatai jelenleg porrá vernék a Pats-et.
Rebuild gomb benyomva, mert kiderült hogy ez az átmeneti év terv nem jött be.
Bazzani
Bazza igazad van!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Gilmoret hozzánkdobhatnátok 😊
dande
Na nektek aztán minek? 😊
NFC Eastben úgysincs QB 😀
ervinator
Pszt 😉 , de a POban lesz 😀 😛
dande
😃😃😃😃 Már ezért a mondatodért odaadnám Gilt👍

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gilmoret hozzánkdobhatnátok 😊
dande
Na nektek aztán minek? 😊
NFC Eastben úgysincs QB 😀
ervinator
Pszt 😉 , de a POban lesz 😀 😛
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Gilmoret hozzánkdobhatnátok 😊
dande
Na nektek aztán minek? 😊
NFC Eastben úgysincs QB 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gilmoret hozzánkdobhatnátok 😊
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Adott volt a lehetőség, hogy tisztességes szezont fussunk azzal a kerettel, amivel belekezdtünk. Aztán azzal, hogy több mint 2 hétig nem tudtunk edzeni, kb. akkora hátrányba kerültünk a csoportban, amit még Adam Gase összes hülyeségével se nagyon lehet alulmúlni.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patriot Report: According to Albert Breer, the Patriots are having a “fire sale” and have told teams that “almost any player on the roster” is available for trade.

Ez most komoly?
ThundersNFL
Miért ne lenne az?
Kiért kár igazából ha rendesen megadják az árát?
Ki fognak szerintem innentől mindenkit próbálni aki fiatal, akár azokat is akik most a PSban csücsülnek.

Most őszintén mi értelme lenne POba jutni? Tudom, hogy bármi megtörténhet de az AFC top csapatai jelenleg porrá vernék a Pats-et.
Rebuild gomb benyomva, mert kiderült hogy ez az átmeneti év terv nem jött be.

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Patriot Report: According to Albert Breer, the Patriots are having a “fire sale” and have told teams that “almost any player on the roster” is available for trade.

Ez most komoly?
ThundersNFL
Stidhamet viszi a Jets Lawrence helyett 🤣
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Patriot Report: According to Albert Breer, the Patriots are having a “fire sale” and have told teams that “almost any player on the roster” is available for trade.

Ez most komoly?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Kettő dolgot írnék csak.

Egyrészt hallgassátok meg Hörit a meccsünkről.

Másrészt a draftjainkal kapcsolatban, nem kell ám a kör végén túlgondolni a húzásokat, meg kitrédelni, aztán a másodikban db-t húzni. Michel helyett is jöhetett volna egy irányító, elkapó vagy TE pl. Vagy Harry helyett egy AJ Brown. És mivel a mostani korszak eljövetele gyakorlatilag biztos volt ezért fel lehetett volna készülni rá kész játékosokkal is.

UI: és ezeknek a kritikáknak semmi köze nincs BB eddigi munkájához vagy tudásához. Ez most szar. Nagyon.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akartam nagyon hozzászólni a topichoz, de azért srácok na. Tavasszal Brady volt indokolatlanul fikázva, miközben egyedüli hatszoros SB-győztes játékos (meg amikor kikapott a Buccaneersszel, Pats-fan oldalak röhögtek rajta, úgy látom, hogy rövid az a memória), most meg Belichick lesz lassan kutyaütőnek kikiáltva, olyan képekkel, hogy Brady nélkül Jeff Fishernél meg BoB-nál is rosszabb etc, ami legalább olyan wtf nekem. De ha már ThundersNFL megkérdezte a véleményem, és neki leírtam, ide is bemásolom már a gondolatokat, legfeljebb nem kell vele egyetérteni

20 év meddőség nem jön, remélhetőleg, de ez most egy ilyen idény. Azért nagyon fontos kiemelni, miket buktunk:

QB: Brady
FB: mindenki
RB: oké, itt megvagyunk
WR: itt sem esett ki legalább Sanun kívül senki, de már előtte is legalja volt a sor
TE: játszottak már az újoncok? Vicc a sor
OL: ez mondjuk itt nem lesz rossz, csak legyen egészséges végre. Emiatt viszont van potenciál, hogy beindul

DL: nagyjából rendben van, még sincs nyomás. Miért?
CB/S: nagyjából rendben van, még sincs cover. Miért?
LB: ezért. Ez a liga történetének első egyszemélyes „sora”. Azzal, hogy elment Van Noy és Collins, Hightower pedig opt-outolt, elfogytunk. Eddig a DL fogta a futást, az LB-k blitzeltek, a DB-k pedig kellő ideig fogták az embereket. Enélkül viszont itt összedőlt minden. Sajnos ez benne volt. Ez viszont nem tudom, hogy tud-e bármit javulni idén. Reménykedjünk

Nyilván nem egészséges, hogy távozott/nincs itt a kezdő potenciálú emberek közül Brady, (Sanu, Gronk), Cannon, Van Noy, Collins, Hightower, Roberts, Chung, Harmon, de ezek közül legalább Hightower és talán Chung is lesz már jövőre, Boldennel az ST is jobb lenne.

Az a baj, hogy ennyi időn keresztül, ilyen hátul draftolva csak akkor lehet folyamatosan jó a csapatod, ha van egy elit irányítód, és nagyon jól nyúlkálsz bele a drafton hátrébb a tutiba (ide most gyorsan megjegyzem, hogy nem, ide nem instant kezdőket draftolsz, mert mindig megvan az alapcsapat, ami évről évre top 5, és hátul is húzol. Itt igenis rámész a potenciálra, nem baj, ha 2-3 év kell neki, mert úgyis van ideje a többiek mögött, nem kell rögtön virítania. Igen, jobb lenne, ha kicsit többet tudnánk megtartani, de nem véletlenül indult meg újra a 2010-es évek elején újra a gárda, mert voltak nagyon jó draftok, amikről már korábban mindenki lemondott, a mostaniakból is lesznek ilyenek. A probléma, hogy most hirtelen mindenki elfogyott, de mint mondtam, ez így ilyen szezon, és még így sincs feladva semmi, de majd később).

Bradynek látszik, hogy egy full új rendszerben is elég jól megy, lassan Gronk is régi önmagát idézi, de ne legyünk igazságtalanok. Ez a Tampa most az edzői kart leszámítva kb mindenben jobb a Patriotsnál.

Az elkapósorból csak Mike Evans, Godwin és most már Antonio Brown jobb csak, mint a Patsből bárki, és ott van a helyi Edelman Scotty Miller és az újonc Tyler Johnson is. A tight endeknél kiesett O. J. Howard, de maradt Gronk, Brate meg Hudson, na a Patsnél kb utóbbi szintű emberek vannak csak. A fal kb egálos meg a futók is, de névre azért ez sem rossz Ronald Jones mögött sem (Fournette, McCoy és a 3. körös újonc Vaughn), olyan támadóopciók vannak, amik megközelítőleg sincsenek New Englandben.

A védőfal még Vita Vea nélkül is karcol eddig (és ide rögvest jött egy jó kis csere is, amikor kiesett), a legjobb futás elleni védelem van itt, a legjobb ILB-kettőssel, ami kivégezte a Packerst Rodgersestül... És két olyan pass rusher, ami megközelítőleg sincs a Patsben (Barrett és JPP). Egyedül a DB-sor fest New Englandben jobban, de a potenciál ott is olyan, hogy ebben sem vagyok biztos, hogy jobb-e még (ezt azért, hogy nem ugyanabban a helyzetben van az évek óta elöl draftoló Buccaneersszel Arians, mint BB).

Én abban reménykedtem, hogy ebben az idényben Brady be tudja bizonyítani, hogy nem miatta volt gyenge a 2019-es idény, és ha normális társakat kap, akkor tud ő még 43 évesen is elit lenni. Rozsdásan kezdett, de 18+2 TD és 4 interception nem olyan rossz már.

Én Brady miatt kezdtem el szurkolni a Patriotsnak anno, úgyhogy amíg játszik, addig nálam egy ilyen duplacsapatos tudathasadás lesz, bár igazából ez nem igaz, mert nem a Bucsnak szurkolok, hanem az irányítónak. De remélem hogy lesz még egy gyűrűje, megérdemelné.

Ugyanakkor BB-t sem temetném, és nagyon vicces, hogy Brady nélküli mutatókat írogatnak, kisebbítve az érdemeit. Ez egy ilyen év, tulajdonképpen viszont csak a Broncos elleni vereség a nem várt történet, én 5–5-ös rajtot vártam, és onnantól sok győzelmet az idény második felében. A baj, hogy október végére potens támadójátékot és valami csapatarculatot reméltem. Na az most nincs.

Nem fogjuk eldobni az évet, nem tankolunk, de önerőből is meglehet egy top 13-15-ös pick. Onnan meg egy kis felcserével el kell hozni egy irányítót, a piacról egy elkapót és egy LB-t, aztán jöhetnek megint a jó évek. Volt elég, hogy bízzunk BB-ben.

Üdv

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Edelman kapcsan azt is kalkulalni lehetett esetleg szezon elejen, hogy a 6.fordulos bye week kornyeken jon ez a beavatkozas. Tehat akar az 5.heti Broncos meccs utan es jon a bye, majd max a 49ers meccset kell kihagynia.

De persze boven benne van a szezon puntolasa is, de amig nem tortenik meg, addig vannak egyeb opciok is.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem kezd onnan újra olvasni, amikor azt írtam: "Várom a kommenteket, hogy Bradyvel a hülye is bajnokságot nyer", és hogy "vajon kirúgja-e Kraft BB-t". Szerintem össze fog állni az irónia része.
Komolyra fordítva a szót, ezt azért most a nagymester tényleg nagyon elnézte, de nem most, hanem 3 éve tehát azért oximoron, mert... hatalma csúcsán...na és ha valami, akkor ez tényleg vicces | (irónia) | 😊
Helmut Zimmer
Vettem az ironiat, azert hoztam a Wilson peldat 😉

A tobbit nem hozzad kellett volna idezni, igy valoban felre ertheto. Meg neked minek irnek ilyet,vagy barmilyet, NFL csapat felepitessel, felprogramozassal kapcsolatban 😊
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003

Bruschi85
Megelőző eljárás? Kezd erősen úgy tűnni, hogy ezt a szezont elpuntoltátok. Ha még a Gilmore rumor is igaznak bizonyulna, akkor meg tuti.
peterk2005
Ha kikapunk a Billstol, amire ugye eleg jo esely van, akkor puntoljunk is.

Viszont, ha vegre tudnank futni, amire szinten jo esely van, akkor kiszenvedhetunk egy 3-4-t. Akkor meg ne puntoljunk.

Viszont az is teny, hogy JE "csak" a snapek 68%-aban volt fent. Es lehet a szurkesegenek az oka is ez a serules, amit mar nyaron is mutottek.

De ha tradelunk a Bills meccs elott, akkor eleve nehez barmi jot belelatni a szezonhoz valo hozzaallasunkba.

Gilmore amugy az offseasonben uj szerzodesre vagyna a pletykak alapjan. Nalunk meg JC Jackson is palyazik egy szerzodesre. Mar nyaron is boltolta volna az oreg.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Nana Wilsonon mindig maradt legalább egy kisgatya, és sohasem képzelte, sem ő sem aok, hogy ő a király.... 😊
Helmut Zimmer
Majd kiderul hogy ez az uj perverzioja a ruhatlan kiralynak meddig jut el. Volt mar nalunk kiegett QB, vagy elotte Cassel legyen a kezdo es TB trade javaslat cunami, de HT is egy rakas kakkantas volt es orias bust masfel ev utan is. Cannon is minek kapott uj szerzodest mikor mindenki latta hogy alkalmatlan a feladatra. A Rams elleni SB eveben meg talenthianyos semmiresenemse jo csapat voltunk, de veletlenul bajnoksagot nyertunk. Lehetne sorolni..

Se fel szezon, se egy-ket ev nem jelent semmit, amikor dontesek tucatjainak kell illeszkedni, hogy minden osszealljon. Es barmelyik felre megy, az borithat teljes folyamatokat. Es akkor meg ellenfelek is akadnak 😊

Szoval en nehezen azonosulok ezzel a panikkal, meg a sirankozokkal.
topin
Szerintem kezd onnan újra olvasni, amikor azt írtam: "Várom a kommenteket, hogy Bradyvel a hülye is bajnokságot nyer", és hogy "vajon kirúgja-e Kraft BB-t". Szerintem össze fog állni az irónia része.
Komolyra fordítva a szót, ezt azért most a nagymester tényleg nagyon elnézte, de nem most, hanem 3 éve tehát azért oximoron, mert... hatalma csúcsán...na és ha valami, akkor ez tényleg vicces | (irónia) | 😊
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Nana Wilsonon mindig maradt legalább egy kisgatya, és sohasem képzelte, sem ő sem aok, hogy ő a király.... 😊
Helmut Zimmer
Majd kiderul hogy ez az uj perverzioja a ruhatlan kiralynak meddig jut el. Volt mar nalunk kiegett QB, vagy elotte Cassel legyen a kezdo es TB trade javaslat cunami, de HT is egy rakas kakkantas volt es orias bust masfel ev utan is. Cannon is minek kapott uj szerzodest mikor mindenki latta hogy alkalmatlan a feladatra. A Rams elleni SB eveben meg talenthianyos semmiresenemse jo csapat voltunk, de veletlenul bajnoksagot nyertunk. Lehetne sorolni..

Se fel szezon, se egy-ket ev nem jelent semmit, amikor dontesek tucatjainak kell illeszkedni, hogy minden osszealljon. Es barmelyik felre megy, az borithat teljes folyamatokat. Es akkor meg ellenfelek is akadnak 😊

Szoval en nehezen azonosulok ezzel a panikkal, meg a sirankozokkal.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Sorry Topin, de amit magyarázol, azt éppen most hordja szét a szél.
Nagyon meztelen a király.
Helmut Zimmer
Velhetoen nem halunk bele egy ev meztelenkedesbe 😉

Bar megertem,ha most kitombolja magat mindenki az elmult 20 evert.

Russel Wilson is volt mar alkalmatlan,ha jol emlekszem. Aztan valahogy csak feloltozott.. 😊
topin
Nana Wilsonon mindig maradt legalább egy kisgatya, és sohasem képzelte, sem ő sem aok, hogy ő a király.... 😊
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Sorry Topin, de amit magyarázol, azt éppen most hordja szét a szél.
Nagyon meztelen a király.
Brady 44. évében a hónap támadó játékosa az NFC-ben. Helló Bill 😀
Hány éve is már annak, hogy a mindig tévedhetetlen GM-ünk el akarta tradelni, hogy megtarthassa a zseniális Jimmy fiút?
goboston
Mitol lenne tevedhetetlen?
A frusztracio nem a legjobb tanacsado. Es utolag ertekelni valamit annak fenyeben, hogy eppen az ellentmond minden korabbi dolognak, nem azt bizonyitja, hogy az annyira rossz dontes lett volna.

En ertem hogy megszakad a szivetek Tom miatt, mert az aljas BB elzavarta a haztol. De ennel azert komolyabban mukodik egy nfl franchise.

Manning, Favre, Montana se volt kismiska, meg eleg jol nyomtak a kiebrudalasuk utan is. Szoval a szemelyes feszkokon kivul sok latnivalo nincs benne.

De azert hajra 😉
topin
Nekem a saját csapatom eléggé kilátástalan vergődése miatt szakad meg a szivem, nem Tom miatt. Ő miatta miért kellene? Köszöni szépen, elég jól megvan Bill nélkül 😀 Sajnos fordítva egyelőre ez nem mondható el.

Az a döntés már akkor sem tűnt jónak, pont az általad is említett franchise üzemeltetés miatt. Ezért is vétózta meg pont a tulaj.
Egy döntést hogy máshogy lehetne értékelni, mint utólag? 😀 Ez egy szar döntés lett volna, ami akkor is szarnak tűnt, az idő rácáfolhatott volna, ehelyett megerősítette.
Most akkor irjam neked én is, hogy ne legyél egyből frusztrált, ha BB-t kritika éri? 😊
Rebuild módba tette a franchiset úgy, hogy még simán megvolt, meg lett volna évekre a franchise irányító (a tulajnak köszönhetően). Nyilván ehhez kellett volna offense oldalon legalább egy erős közepes állományt fenntartani, ami az elhibázott draftok és pár rossz FA döntés miatt nem jött össze.

Sok látnivaló valóban nincs benne. Sajnos.
goboston
Ha neked fel szezon utan iteletet kell mondani, akkor valami mas sportagat neztel. Javaslom a soccert. Ott van lehetoseg 70 evekre top csapatnak lenni es horogni ha csak 2.lesz a csapat.

Az NFL evolucioja ellen voltunk mar eddig is.

Elvarhatsz ennel tobbet, csak ertelme nincs. Amiota te NFL-t nezel, azota ez a csapat a csucson volt. Es onnan mindig lefele vezet az ut. A kerdes hogy meddig tart,mennyire mely lesz ez a szakasz.

Szerintem pont BB miatt rovidebb, mint mas csapatoknal.

En is szidom Belichicket, mas is szidja. Nem erthetunk minden dontest. De az a lenyeg, hogy 20 evig tobbnyire jo donteseket hozott. Neked az evidencia ezek szerint es jo magyar modra csak akkor kell kiabalni kigyot-bekat ha eppen kiragadhato valami rossz dontes?

Az mit igazol? A nagy szamok torvenye alapjan inkabb hoz jo donteseket, mint rosszakat. Es ez a lenyeg. 20 ev csucs utan belefer par ev lent is. Akinek nem az jo sokat fog csalodni NFL kapcsan 😉

Raadasul a mostani dontesrol se derult ki hogy rossz. Manning leultetese utan Osweiler 100 millios QB-nak tunt 6 meccs alapjan. Minket jol meg is fricskazott.

Szoval ja,tenyleg egy birka ez a Bill es itt jobbak vannak minden teren 😊
topin
Helmut Zimmer
Te tényleg frusztrált vagy, lazítsál, én még sehol sem olvastam olyat, hogy BB birka lenne 😀
Lehet én néztem tényleg másik műsort, de Bradyt nem fél szezonnal ezelőtt akarta eltradelni, tehát erről már több év távlatából lehet kimondani azt, hogy marhaság lett volna.
Az, hogy most elengedte, az már nem volt szar döntés, mert már nem is lehetett máshogy dönteni. Az offense jelenlegi kilatástalan kinézetéhez azonban jó pár rossz döntése vezetett. Nyilván nem szándékosan alakította így, de nem az elmúlt pár év lesz GM tevékenységenek csúcsa, az is biztos.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az első rebuild 2004 után volt. Akkor is hozott egy rakás rossz döntést (tényleg). Alkalmatlan emberek kerültek pozíciós edzői posztokra. Draftoltunk egy csomó fogalmatlan embert (tényleg). Aztán 2007-re egyszer csak összeállt.

Most ez nagyobb meló (sokkal). De úgy érzem, hogy a csapat is sokkal jobb az Öreg mögött. Úgyhogy ez most tényleg elég rondán néz ki, de majd összeáll most is. Viszont ebben a szezonban már olyan hátrányba kerültünk, amiből nem jövünk kis sehogy se.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Sorry Topin, de amit magyarázol, azt éppen most hordja szét a szél.
Nagyon meztelen a király.
Helmut Zimmer
Velhetoen nem halunk bele egy ev meztelenkedesbe 😉

Bar megertem,ha most kitombolja magat mindenki az elmult 20 evert.

Russel Wilson is volt mar alkalmatlan,ha jol emlekszem. Aztan valahogy csak feloltozott.. 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline

Bruschi85
Megelőző eljárás? Kezd erősen úgy tűnni, hogy ezt a szezont elpuntoltátok. Ha még a Gilmore rumor is igaznak bizonyulna, akkor meg tuti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)