NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Idén Newtonnak háromszor volt lehetősége utolsó driveban megnyernie a meccset. Mérleg: 0/3.

Just saying.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
El nem tudom kepzelni, mit fog csinalni a Ravens ezzel a run D-vel.😃
Imitheking
Én sajnos el tudom képzelni. Már most sírok in advance.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Előzőleg azt hittem agyonvernek de ez így most rohadt dühítő.
A végét nem értettem, hogy miért nem megyünk rá a győzelemre??? A fumble miatt nem vagyok dühös. Illetve mire vártunk egy félidőn át??? Totál töketlen támadójáték volt, ha így játszunk végig ez sima győzelem!
több mint 3 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
El nem tudom kepzelni, mit fog csinalni a Ravens ezzel a run D-vel.😃
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy totál kilátástalan félidő után visszajövünk x-re, az elmúlt 2 hét egyetlen értelmes drive után, erre elkúrjuk az egészet egy onside kickkel???
40 yardot persze, hogy röhögve megcsináltak, ahelyett, hogy beragasztottuk volna őket az endzone-jukhoz!!!
NB2
Nem kúrták el.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Egy totál kilátástalan félidő után visszajövünk x-re, az elmúlt 2 hét egyetlen értelmes drive után, erre elkúrjuk az egészet egy onside kickkel???
40 yardot persze, hogy röhögve megcsináltak, ahelyett, hogy beragasztottuk volna őket az endzone-jukhoz!!!
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Legjobban az zavar ebben a döcögő O#-ben, hogy most játszik a legjobb Ofalunk(ami liga szinten sem rossz) és nem vagyunk képesek sem futni sem megvédeni az irányítót.

Most el lehet mondani, hogy trágya az elkapó sor mert az, de ha legalább egy játékelemben jó lenne a falunk akkor azért hozható lenne a meccs.

De az egész támadókat jól jellemzi, hogy 3&1re az RZ-n belül nem próbálunk egyet dobatni az irányítónkkal 12mpvel a félidő vége előtt (nulla időkéréssel), hanem inkább választjuk a mezőnygólt.

Sajnos nem az edzések hiánya miatt volt a visszaesés, talán ezt már kijelenthetjük.
ZERO_L
Vagy a 3rd down-os playhívások..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Legjobban az zavar ebben a döcögő O#-ben, hogy most játszik a legjobb Ofalunk(ami liga szinten sem rossz) és nem vagyunk képesek sem futni sem megvédeni az irányítót.

Most el lehet mondani, hogy trágya az elkapó sor mert az, de ha legalább egy játékelemben jó lenne a falunk akkor azért hozható lenne a meccs.

De az egész támadókat jól jellemzi, hogy 3&1re az RZ-n belül nem próbálunk egyet dobatni az irányítónkkal 12mpvel a félidő vége előtt (nulla időkéréssel), hanem inkább választjuk a mezőnygólt.

Sajnos nem az edzések hiánya miatt volt a visszaesés, talán ezt már kijelenthetjük.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Csak Izzo lesz TE a meccsen. GiGa LoL... Na ezt jól kifőzték Bill báék. Csak abban reménykedem nem vernek el minket nagyon. Jó lenne egy tisztes helytállás, mert a múlt heti meccsel még van elszámolni valójuk a szurkolók felé
ParadSEC
Uhh
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/11/01/patriots-devin-asiasi-out-today-after-death-of-friend/
Wyatt
Na az kemény..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak Izzo lesz TE a meccsen. GiGa LoL... Na ezt jól kifőzték Bill báék. Csak abban reménykedem nem vernek el minket nagyon. Jó lenne egy tisztes helytállás, mert a múlt heti meccsel még van elszámolni valójuk a szurkolók felé
ParadSEC
Uhh
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/11/01/patriots-devin-asiasi-out-today-after-death-of-friend/

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Csak Izzo lesz TE a meccsen. GiGa LoL... Na ezt jól kifőzték Bill báék. Csak abban reménykedem nem vernek el minket nagyon. Jó lenne egy tisztes helytállás, mert a múlt heti meccsel még van elszámolni valójuk a szurkolók felé
ParadSEC
Ööö, hát, az elmúlt években is elég kemény menetek voltak itt, de szerintem most a Bills megragadja a lehetőséget és úgy elveri rajtunk az elmúlt 20 év porát, ahogy csak illik.

Meg kb. minden szembejövő csapat, mert vérszagot éreznek.

De legalábbis megpróbálják...
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Csak Izzo lesz TE a meccsen. GiGa LoL... Na ezt jól kifőzték Bill báék. Csak abban reménykedem nem vernek el minket nagyon. Jó lenne egy tisztes helytállás, mert a múlt heti meccsel még van elszámolni valójuk a szurkolók felé

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan

Bruschi85
Hmmm, véletlen lenne hirtelen sérült ?
wide open
Aligha...Nem kockáztatnak a trade elött

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158

Bruschi85
Hmmm, véletlen lenne hirtelen sérült ?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs LB sem, és a Damiere Byrd, Gunner Olszewski, Jakobi Meyers, Isaiah Zuber WR-négyessel állunk fel, közülük legjobb indulattal Meyers lehetne egy NFL-csapat rosterén elkapóként. Ha fogadnék a csapat ellen, az 1.45 igencsak vonzó opció lenne, de max ajánlatként írom le, mert nem.

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Ez a kavar a háttérben a halálom. Ha igaz is lenne és kiderülne óriási cirkusz lenne belőle..
Ha nagyon akarta volna Lawrencet elengedi a szezont, most már akkor se lesz 1/1 ha akarná. Ezt a Jetset nem tudja alulmúlni. Nem kell TL ide, de még Fields se. Bőven elég egy olyan irányító aki megtudja csinálni amit ő kér. Top5-10 közötti pick lesz legrosszabb esetben, ott egy Lance meglehet, de inkább Chase, Penei vagy Roussoue. Második körben vagy egy kör végi feltraddel Trask vagy Zach.
wide open
Plusz Eli Manning esetén utolsó évben még nem is volt egyértelmű, hogy ő lesz az 1/1, vagy Rivers. Szóval az egy olyan csere volt, amiben mindkét félnek volt ráció, mert nem volt országos különbség a prospectek között. Lawrence kiemelkedik. Utoljára Elway volt ennyire kiemelkedő aki nem volt hajlandó az 1/1-hez menni, de az közel 40 éve volt, egy másik világban, hard cap, stb. előtt. Lawrence-ért annyit kérne az 1/1-es csapat - akárki is lesz az -, amennyit nem hiszem, hogy megérne bárkinek. Hacsak Bill O'Brien nem lesz addigra a GM-ük. 😀
peterk2005
Amilyen lutri azért a draft, főleg QB terén.. Persze az ő esetében is előfordulhat hogy bust lesz de amilyen tehetségként van beállítva lehet megérne egy jó pár első kört. Mi a különbség hogy 3 évente húzol egy QB-t mint adsz 3 évnyi elsőt egy ekkora zseninek kikiálltott srácért ? Nem vesztesz vele többet de annál nagyobbat nyerhetsz. Browns, Giants, Jets akik évekig húztak top5-ben és utóbbi kettő fog is egy darabig, nekik nem érte volna meg az utóbbi 3 első ?? Azonnal oda adnák érte szerintem.


Azért ha kiderülne hogy valakivel lepaktál hogy verd ki a hisztit hogy nem játszol náluk és passzoljanak le nekünk... az kiderülne előbb utóbb és olyan eltiltások lennének belőle amilyen még nem volt az NFL történelmében.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Ez a kavar a háttérben a halálom. Ha igaz is lenne és kiderülne óriási cirkusz lenne belőle..
Ha nagyon akarta volna Lawrencet elengedi a szezont, most már akkor se lesz 1/1 ha akarná. Ezt a Jetset nem tudja alulmúlni. Nem kell TL ide, de még Fields se. Bőven elég egy olyan irányító aki megtudja csinálni amit ő kér. Top5-10 közötti pick lesz legrosszabb esetben, ott egy Lance meglehet, de inkább Chase, Penei vagy Roussoue. Második körben vagy egy kör végi feltraddel Trask vagy Zach.
wide open
Plusz Eli Manning esetén utolsó évben még nem is volt egyértelmű, hogy ő lesz az 1/1, vagy Rivers. Szóval az egy olyan csere volt, amiben mindkét félnek volt ráció, mert nem volt országos különbség a prospectek között. Lawrence kiemelkedik. Utoljára Elway volt ennyire kiemelkedő aki nem volt hajlandó az 1/1-hez menni, de az közel 40 éve volt, egy másik világban, hard cap, stb. előtt. Lawrence-ért annyit kérne az 1/1-es csapat - akárki is lesz az -, amennyit nem hiszem, hogy megérne bárkinek. Hacsak Bill O'Brien nem lesz addigra a GM-ük. 😀
peterk2005
ditka returns

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Ez a kavar a háttérben a halálom. Ha igaz is lenne és kiderülne óriási cirkusz lenne belőle..
Ha nagyon akarta volna Lawrencet elengedi a szezont, most már akkor se lesz 1/1 ha akarná. Ezt a Jetset nem tudja alulmúlni. Nem kell TL ide, de még Fields se. Bőven elég egy olyan irányító aki megtudja csinálni amit ő kér. Top5-10 közötti pick lesz legrosszabb esetben, ott egy Lance meglehet, de inkább Chase, Penei vagy Roussoue. Második körben vagy egy kör végi feltraddel Trask vagy Zach.
wide open
Plusz Eli Manning esetén utolsó évben még nem is volt egyértelmű, hogy ő lesz az 1/1, vagy Rivers. Szóval az egy olyan csere volt, amiben mindkét félnek volt ráció, mert nem volt országos különbség a prospectek között. Lawrence kiemelkedik. Utoljára Elway volt ennyire kiemelkedő aki nem volt hajlandó az 1/1-hez menni, de az közel 40 éve volt, egy másik világban, hard cap, stb. előtt. Lawrence-ért annyit kérne az 1/1-es csapat - akárki is lesz az -, amennyit nem hiszem, hogy megérne bárkinek. Hacsak Bill O'Brien nem lesz addigra a GM-ük. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt most komolyan bárki is elhiszi hogy hirtelen valakinek belsős infója van a Pats trade terveiről? 😛
Kb. 3 ember van a Patsen belül akik bármit is tudhatnak erről, ha meg más csapatokat hívogatna BB ezzel kapcsolatban és onnan kerülne ki infó akkor nem csak egy "insider" (Breer) írna róla... 😉
Castleai01
Tavaly a Brady eligazolás pletykákat is ugyanezzel hessegették el sokan (azt is Breer kezdte először megírogatni). Aztán tessék.

Nem lehet tudni, hogy mi igaz és mi nem, szurkolóként annak is van értelme, hogy komolyan vedd meg annak is, hogy nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Ez a kavar a háttérben a halálom. Ha igaz is lenne és kiderülne óriási cirkusz lenne belőle..
Ha nagyon akarta volna Lawrencet elengedi a szezont, most már akkor se lesz 1/1 ha akarná. Ezt a Jetset nem tudja alulmúlni. Nem kell TL ide, de még Fields se. Bőven elég egy olyan irányító aki megtudja csinálni amit ő kér. Top5-10 közötti pick lesz legrosszabb esetben, ott egy Lance meglehet, de inkább Chase, Penei vagy Roussoue. Második körben vagy egy kör végi feltraddel Trask vagy Zach.
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 569 — Patriots fan
Azt most komolyan bárki is elhiszi hogy hirtelen valakinek belsős infója van a Pats trade terveiről? 😛
Kb. 3 ember van a Patsen belül akik bármit is tudhatnak erről, ha meg más csapatokat hívogatna BB ezzel kapcsolatban és onnan kerülne ki infó akkor nem csak egy "insider" (Breer) írna róla... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 741
De akar ő csak a kék felére, és addigra annyira elmérgesedik a helyzet arrafelé, hogy korábban jön vissza BB, és még az Edző is ő lesz itt addigra 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Nem akar a legnagyobb piac egyik csapatához menni? Ahol olyan endorsement dealeket vágnának hozzá, amit Mahomes is irigykedve néz? Ehh, nem hiszem én azt, hogy ne akarna...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
gedam 5 808
nekem van egy olyan érzésem, hogy travor nem akar a jetsbe menni. a jets is jól fog járni ezzel, mert kap érte két első kört. azért írom ide, mert sztem ti lesztek a befutók. (bb-ről el tudom képzelni, hogy már kavar a háttérben.)
gedam
Nyilván kérdés hol állhat a csapat aki tradelni akar érte, de ha a jets lesz az 1/1 és jön Lawrence, simán kérnék érte 3 első kört is.
kapitnono
vagy 2 elsőkör és jmd.