New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont?
gordon
4-12?? Ajaj..
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.
Nincs jobb opciója , mint NE . A TB12 center eleve Kraft ingatlanja sztem..
Nyilván fáj neki, hogy BB nem csókolgatja körbe óránként de majd megnyugszik..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ha elmegy, akkor ennek nem sok köze lesz ehhez..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.
bcsarli
Nem látom az ellentmondást. Nem csak a pályán lehet nyerni és bizonyítani.
És ha ránézel a social mediás aktivitására, akkor legalább annyi TB12 brandgrindinget látsz tőle, mint football posztot.
Sobri Jóska
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Pont fordítva szoktak csalódni ebben a szakmában...
Nagyon sok top playa megkapja a top fizut, de még nincs gyűrűje és egy idő után arra kezd el gyúrni és megy kevesebbért top csapatba.
Lásd NBA évek óta.
Itt pont fordítva. Mindene megvan már szakmailag, nyugodtan gondolhat arra, hogy megfizesse valaki. Ráadásul több üzleti érdekeltsége is van, amihez jól fog jönni a lóvé. Mivel 2 éve van hátra kb, sokkal fontosabb a pénz, mint egy újabb gyűrű.
Nyilván egy PO esélyes csapatot fog választani, ha teheti, de teljesen érthető az egész, ha több pénzért elmenne.
És bocs, de, ha egy Pats szurkoló csalódik Bradyben egy ilyen miatt ezután a 6 gyűrű után, az nem normális 😎😁
Inkább mindenki tegye össze a két kezét és hálálkodjon.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.
bcsarli
Nem látom az ellentmondást. Nem csak a pályán lehet nyerni és bizonyítani.
És ha ránézel a social mediás aktivitására, akkor legalább annyi TB12 brandgrindinget látsz tőle, mint football posztot.

több mint 4 éve
gedam 5 815
akkor lenne igazán jó a sztori, ha brady elmenne a coltshoz, luck meg bejelentené, hogy visszatér és aláírna a patshez
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?
Sobri Jóska
Ő szerinted ilyen ember? Maximalista, még mindíg nyerni és bizonyítani akar.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊
manuszka86
Azért van olyan alternatíva is (kábé végtelen számú), ami nem csak ez a kettő, hogy 30+ milát akar keresni, illetve a Patsben akar maradni.
Gyűrűi vannak, pénze van, miért ne akarhatna mondjuk a sporton kívül nagyot alkotni, életmódgurut játszani, üzletemberként letenni valami komolyat, amerikai Norbivá válni, vagy esetleg kvázi tét nélkül Vegasban vagy akárhol máshol játszadozni csak a játék öröméért, győzelmi kényszer nélkül, vagy csak simán szórakozni, golfozni, utazgatni, és így tovább?

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
lehet kicsit naiv véleményem van erről a Brady megy vagy marad kérdéskörről, és mindig bevillan az a bizonyos ikonikus kérdés hogy "melyik a kedvenc gyűrűd?" és az arra adandó válasz, de valahogy pont emiatt és a benne rejlő versenyszellem miatt rohadtul nem tudom elképzelni TB papát más csapatál legyen az Raiders, Chargers akármi. Szeretném azt gondolni, hogy neki nem az számít hogy 30+ millát keressen az utolsó 2 évében mondjuk, mindenesetre ha ez így lenne mocskosul csalódnék, de nem tudom/akarom látni más mezben focizni 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
a többi kérő csak pénzzel tudja magához édesgetni TB-t, komolyan el tudod képzelni, hogy nyom egy Kobe-t, szarik mindenre csak kapja meg a maxot?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
Burkus
En mashogy latom..foleg mert az egy uj ev lesz, amihez semmi koze nem lesz a 2019-ben latott dolgoknak es mert TB nelkul is tobbet nyertunk,mint vesztettunk.

Csalodott lennek,ha TB tavozasaval osszeomlana minden..nem hiszem, hogy nalunk ez realis forgatokonyv lenne. Amig BB itt van, nem nagyon leszunk 1/1 kozeleben alanyi jogon..
topin
2000-ben 5-11-es szezonja volt a Patsnél, pedig Bledsoe volt a QB, nem Stidham vagy Mariota. Az azért nem egy sikersztori, még ha nem is 1/1.

Én nem gondolom, hogy Brady távozásával omlana össze minden, egyrészt azért mert a 2019-es szezon második fele - a Browns mecccs után - már bottom 5 teljesítmény volt offense oldalon, most pedig annyi lyuk van/lesz a csapatban, amit csak nagy szerencsével lehet egyszerre hatékonyan befoltozni. A fontos FA-eket sem fogjuk tudni mind megtartani, pláne nem tartom reálisnak nagy pénzért playmakereket igazolni, a drafton pedig legalább 3-4, ha nem több NFL-ready játékos kellene. A mi draftjainak inkább a bustok, mint a stealek jellemzik. Azt nem tudom megbecsülni, hogy a korábban igazolt project játékosok közül ki hol tart, van-e bennük potenciális tartalék, de pld. Rivers láthatóan bust lesz.

Belichick és a Pats staff az elmúlt 20 évben az NFL alapelveit, a rotációra való törekedést "megcsúfolva" tartotta a csapatot az élbolyban, folyamatos NFL contenderként, én is bízom benne (reménykedem a csodában is), de az elmúlt 5 év/4 SB részvétel/3 gyűrű megszedi a maga vámját, én úgy érzem, hogy most lassan elmegy vagy kiöregszik egy nagy generáció, ahogy történt ez a Dallasnál, a Frisconál vagy a Steelersnél az elmúlt évtizedekben.

De ezt majd meglátjuk, én csak arra akartam alapvetően reagálni, hogy szerintem is inkább elhagyja TB12 a Patset mint nem, hogy deflategate módra fogalmazzak.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen valóságosnak hangzik, hogy majd Belichick, azok után, hogy már egyszer kirakott egy franchise irányítót (Bledsoe) egy egy 6. körös fiatal javára, idén meg elengedi Brady-t, mert senki se pótolhatatlan, az annyira kihagyhatatlannak érzi Lawrence megszerzését, hogy tervezetten rámegy az 1/1-re. Teljesen Belichickes lenne. Ja, nem... 😊

Egyébként Stezhez hasonlóan gondolkodom. Sok minden láttam már a fociban amióta követetm, sok nagyon meglepőt is, és ha Brady tényleg nem maradna, az az egyik legmeglepőbb lenne amit valaha láttam. Egyszerűen nem látom benne a logikát. Brady részéről sem és a Patriots részéről sem. Brady itt tud önmagához mérten a legjobb lenni, és a Patriotsnak sincs Bradynél jobb opciója.

Persze én tisztán csak versenysport, eredményesség szempontból gondolkodom. Ha van valami alapjuk azoknak a pletykáknak, hogy Brady számára a motiváció nagy részét a folytatáshoz már a TB12 egészségbiznisz / brand építése jelenti, kevésbé az újabb gyűrű vágya, akkor valóban, marketing szempontból Vegasnál kevés jobb helyre mehetne. Talán még a Giants NY-ban. De ezek pletykák, nem tudom mennyi hitelt lehet nekik adni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Siman tudhat. Minden ev hullamzo, eleg egy vagy ket kulcsserules, peldaul Gilmore-e aztan lazan beuthet valami szenvedes. Sosem tudhatod.
Stez
De ha serulesek utnek be,akkor nem a mostani offseasonban dontunk ugy, hogy ramegyunk Lawrencre..az akkor ev kozben ujratervezes..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
Burkus
En mashogy latom..foleg mert az egy uj ev lesz, amihez semmi koze nem lesz a 2019-ben latott dolgoknak es mert TB nelkul is tobbet nyertunk,mint vesztettunk.

Csalodott lennek,ha TB tavozasaval osszeomlana minden..nem hiszem, hogy nalunk ez realis forgatokonyv lenne. Amig BB itt van, nem nagyon leszunk 1/1 kozeleben alanyi jogon..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Siman tudhat. Minden ev hullamzo, eleg egy vagy ket kulcsserules, peldaul Gilmore-e aztan lazan beuthet valami szenvedes. Sosem tudhatod.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
topin
Azért ne becsüld le őket. Az idei offense, minusz Thuney, minusz Brady a középszer alja. (Az külön kérdés, hogy mit csinál Edelman, ha nincs Brady. Én nem vagyok róla meggyőződve, hogy folytatja.)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Stez
Ez a csapat Stidhammel se tudna Lawrence kozelebe jutni..
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
De akkor is, mondhat barki barmit, majd hiszem, ha latom, hogy Brady tenyleg 42 evesen elhagyja a New Englandet, felrug mindent, es tizezer ev utan elmegy ket evre valami kozepcsapathoz. Szamomra ez annyira hihetetlen es fura lenne...
Stez
...mintha mondjuk Montana vagy Favre a karrierjük utolsó néhány évében eligazolnának a csapattól, ahol tízezer évet játszottak.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...
Solymi
Nem azt mondta, hanem hogy a focit nem hagyja abba. De nekem is úgy tűnik, hogy egyik fél sem erőlteti a megegyezést. A Patsnek láthatóan nincs évi 30 millió dollárja Bradyre, ő meg még két évet akar és meg akarja kapni a Nagy Zsét. A Raiders szinte biztos, hogy ajánlatot tesz, de nekem korábban is a titkos favorit a Giants volt, most olvastam, hogy az embereik szintén találkoztak Brady ügynökével. A legtöbb ráció a Raidersben van, az új franchise bevezetése a piacra, bérletek eladása, merchandise stb. szempontjából egyértelműen a legnagyobb dobás a 6x SB győztes alkalmazása, hamar hozná az árát. És legalább az összes itteni Brady-fan is vehet végre egy új mezt. 😊
Burkus
En tovabbra sem hiszem el, hogy Brady elhagyja a New Englandet. De ha a Pats tenyleg hagyja tavozni es ennyire feltunoen nem erolteti a hosszabbitast, a piacon meg nem hoz semmi normalisabb jatekost a posztra, az meg eleg nyilvanvalo jele lesz annak, hogy ra akarnak repulni Lawrence-re jovore.

Mondjuk igazabol egy Fromm-picket iden elso korben realisnak tartok Belichicktol, az nem lepne meg.

De akkor is, mondhat barki barmit, majd hiszem, ha latom, hogy Brady tenyleg 42 evesen elhagyja a New Englandet, felrug mindent, es tizezer ev utan elmegy ket evre valami kozepcsapathoz. Szamomra ez annyira hihetetlen es fura lenne. Ilyet csak akkor tudnek elkepzelni, ha a hatterben valami oriasi cirkusz lenne vagy lett volna ott Krafttal vagy BB-vel. Utobbit nem hinnem, furcsa lenne.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...
Solymi
Nem azt mondta, hanem hogy a focit nem hagyja abba. De nekem is úgy tűnik, hogy egyik fél sem erőlteti a megegyezést. A Patsnek láthatóan nincs évi 30 millió dollárja Bradyre, ő meg még két évet akar és meg akarja kapni a Nagy Zsét. A Raiders szinte biztos, hogy ajánlatot tesz, de nekem korábban is a titkos favorit a Giants volt, most olvastam, hogy az embereik szintén találkoztak Brady ügynökével. A legtöbb ráció a Raidersben van, az új franchise bevezetése a piacra, bérletek eladása, merchandise stb. szempontjából egyértelműen a legnagyobb dobás a 6x SB győztes alkalmazása, hamar hozná az árát. És legalább az összes itteni Brady-fan is vehet végre egy új mezt. 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 672 — !SuPeR6BoWL!
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Nem ertem a felvetest, amikor Brady hamarosan hosszabbit.
Stez
Ok
Elnézést
Sajnálom, hogy a Pats topic-ban feldobtam egy ötletet, a Pats QB helyzetével kapcsolatban...
Sinisa
ne foglalkozz stezel
én azt nem értettem, hogy Carr + 1. kör , hogy jött ki mikor TB nek szerződése sincs 😀
gordon
Illuminált állapotban Rex Grossman is HOF...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 948
Hát, gondolom amerikában még nincs koronavírus ezért más szenzációt keresnek, de amiket én olvasok kinti híreket, TB-t egyre többen látják ex-new englandiként. 😕
vpi
En ugy emlekszem h abban a bizonyos SB reklamban azt mondta h o nem megy sehova...

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
szokásos draft procedúrámként felnéztem kicsit firstpick-re, főleg azért, hogy milyen játékosokat dob a gép a 60 pickkel későbbi második választásunkra, aztán már az elején jót mulattam 😀 😀 😀


Round 1 Pick 23: Tee Higgins, WR, Clemson (B+)

Round 1 Pick 23: Kenneth Murray, ILB/OLB, Oklahoma (A-)
ZERO_L
Ha wr akkor legyen a kicsi Moss hátha..
ParadSEC
Jelenlegi feltételezhető(!) draft szcenárió szerint ezekből a top WR-kből válogathatnánk az első választásunkkal:

Tee Higgins - Clemson
Laviska Shenault Jr. - Colorado
(?) Justin Jefferson - LSU

Számomra egyik se kihagyhatatlan prospect, főleg ha a komolyabb védelmi játékosokból lecsúszna 1-2 hozzánk. De ha már mindenáron WR-t akarnánk húzni, akkor számomra egyértelműen Higgins tűnik a legjobb megoldásnak, Judy és Lamb után, akik sajnos tuti nem fognak kicsúszni a top15-ből.

Egyébként még mindig tartom, hogy WR-TE-et max majd harmadik körben húzunk.

Sanu-ról közben kiderült, hogy komoly fájdalmakkal játszott, lehet mégse vágjuk ki, egy okos szerződéshosszabbítással talán számolhatunk vele kapcsolatban, ha marad Brady

 twitter.com/AdamSchefter/status/1233439357631160321



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Derek Carr-ról mi lenne a véleményetek?
QB-csere a Vegas-szal.
Sinisa
Plusz némi apró jöhet Carral pl 1 kör
ThundersNFL
😊

criminal lawyer or criminal lawyer?