New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Jimmy jelenleg nem több egy max game manager QB nál aki a liga legjobb futójátéka mellett a liga jelenleg legnagyobb offense guruja segítségevel sem tudott szintet lépni.
Nem ő vitte sb be a csapatot hanem a futójáték és a védelem.

gordon
Ha beviszi a védelem meg a futók, akkor ő miként vigye be duplán? Már ott van...

Egy jól összerakott csapatban, mint pl. amilyen a Pats volt az első 3 SB győzelem idején, nem kell, hogy a QB vigye be a csapatot a SB-ba. Nem is Brady vitte be a SB-ba a csapatot akkor. Elég volt, hogy nem baszott el semmit.
Garoppoloról jelenleg annyi tudható, hogy ha erős a csapat, akkor rajta nem múlik a siker, nem kerékkötő.
Az ellenkezőjét, hogy ha nem erős a csapat, akkor tud e sikert kovácsolni, még nem lehet tudni, egyszerűen nincs hozzá elég adat.
Sobri Jóska
Ebben a sportban a kulcs mindig a kiegyensulyozottsag. Gerappa meg tud fasza lenni, de nagyon el is kepes „aludni”. Fontos, hogy ha valaki hullamvolgybe kerul egy adott meccsen, akkor mennyi ido kell neki, hogy mentalisan kilabaljon belole, ha nem sikerul semmi, erre jo pelda Mahomes, aki 2.5 negyeden onmagahoz kepest a beka popsija alatt volt a dontoben, de az utolso 20 percre meg mintha egy teljesen mas jatekos ment volna ki a palyara. Gerappa nem kiegyensulyozott, kepes nagy osszecsuklasokra es tovabb tart neki, hogy kilabaljon a hullamvolgybol. A Super Bowlban ez vegzetesnek bizonyult.

Ettol meg o nem egy rossz jatekos, a szamai sem rosszak, de az biztos, hogy van egy szakadek a jobbak es kozte. Most hogy az ilyet franchise kubenak, esetleg game managernek hivjuk, kinek mi. Szerintem o valahol a ketto kozott van, nalam Brissett a game manager szint, Gerappa jobb nala, ugyanakkor szvsz nem franchise iranyito. Nem hibazik o rengeteget, de nem is nyer meg neked sok meccset. Mas kerdes, hogy ezt mondjuk Cincinnatiben evekig megcsinalta neked Dalton is, most pedig ahogy szoba kerul barmelyik csapatnal, mint lehetseges trade celpont, mindenki fikazza.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Jimmy jelenleg nem több egy max game manager QB nál aki a liga legjobb futójátéka mellett a liga jelenleg legnagyobb offense guruja segítségevel sem tudott szintet lépni.
Nem ő vitte sb be a csapatot hanem a futójáték és a védelem.

gordon
Ha beviszi a védelem meg a futók, akkor ő miként vigye be duplán? Már ott van...

Egy jól összerakott csapatban, mint pl. amilyen a Pats volt az első 3 SB győzelem idején, nem kell, hogy a QB vigye be a csapatot a SB-ba. Nem is Brady vitte be a SB-ba a csapatot akkor. Elég volt, hogy nem baszott el semmit.
Garoppoloról jelenleg annyi tudható, hogy ha erős a csapat, akkor rajta nem múlik a siker, nem kerékkötő.
Az ellenkezőjét, hogy ha nem erős a csapat, akkor tud e sikert kovácsolni, még nem lehet tudni, egyszerűen nincs hozzá elég adat.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Ennek fényében igazán érdekes, hogy vajon mi történt az utóbbi 3-4-5 évben draft szempontból? Olyan ordas nagy a kontraszt - nem csak egy "legjobbakkal is előfordul" gyenge évről van szó, hanem több évről egymás után -, mintha a Browns stábja szivárgott volna be ide és draftolt volna Belichick helyett. 😊
peterk2005
ha az utóbbi 5 évet nézzük, akkor talán a Gronk féle HOF típusú választás hiányzik és igazán az első két körben nem nagyon találtunk draft értékükhöz mért tehetséget, talán ez a két tényező, ami komolyan visszaesett az utóbbi években

de ott volt a Cooks csere, ami hihetetlen zseniálisan sikerült, rengeteg középső körös elit játékost építettek fel ezen időszak alatt, szóval olyan hatalmas visszaesésnek nem érzem, hogy Browns-os jelzővel kelljen illetni 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Jimmy jelenleg nem több egy max game manager QB nál aki a liga legjobb futójátéka mellett a liga jelenleg legnagyobb offense guruja segítségevel sem tudott szintet lépni.
Nem ő vitte sb be a csapatot hanem a futójáték és a védelem.
Mit jelent az, hogy ar érték aranyban rosszul nézne ki Dak?
gordon
Azt hogy nem ér annyit, amennyit kapni fog. Nem fog sosem top5-ös QB lenni a ligában(én ezt abszolút nem látom benne). Én azon az állásponton vagyok, hogy elit QB fizut csak elit QB kapjon.

lsd Goff esete...


Inkább fizetek Garoppolo-Stafford körüli árat egy nem elit QBnak és a különbözetből upgradelem a CB vagy DE posztomat (=nem tartom meg Butlert/Logan Ryant, hanem hozok helyükre elit fizuval egy olyat aki tényleg elit teljesítményt is tud hozni).
Tudom, hogy nem ez a divat meg FA aki tud egyeneset dobni a labdával rögtön a legjobban fizetett akar lenni, de szerintem ez iszonyat nevetséges és néha komolyan vissza tud ütni.


...
peterk2005
Nincs hiányposzt 😀 Ok legyen így. Én nem látok TE-det, WR2-WR3-at, sec vagy a passzvédekezés igen csak kérdéses, de nyilván itt az FA meg a draft mindent meglehet oldani egy offseason alatt 😊

én a QB kérdésben Riversen kívül nem látom a kiutat, drafton bele lehet nyúlni a szarba mint a hawks tette Wilsonnal, de ahhoz hogy az általad vélt "legtehetségesebb roster"-ből kihozzák a maxot elengedhetetlen a minőségi irányító.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Coltsban az irányítón kívül nincsenek lyukak. Nincs - illetve a szükségesnél 1-2-vel kevesebb - "Bosa" van, de amúgy az egyik legfiatalabb, legtehetségesebb fiatal roster szerintem ma az NFL-ben. Ez a csapat Luck-al laza contender lenne. És az irányító nélküli rostert nézve 2020-ra, ha kitart a fiatalok fejlődése, akkor simán benne van a pakliban, hogy jobb roster lesz, mint a Patriotsé. Az persze egészen nyilvánvaló, hogy game nanager szintű irányítóval csak úgy lehet nyerni, hogy szinte minden egységbe kell 1-2 kiemelkedő szupersztár. Ez jelenleg nincs meg a Colts-ban, de pont ez az amit nem lehet előre látni. Egy lyukak nélküli, fiatal, alapvetően tehetséges roster egyik évről a másikra is berobbanhat, ha megérkezik valahonnak az a plusz 1-2 szupersztár. Az meg bőven megérkezhet, ahogy a korábbi sikeres csapatokba is megérkezett. Nem csak a tavalyi Ninersbe, de pl. a Jaguars-ba három éve, vagy a Broncosba pont Manning lejtőjének évében, vagy a Hawksba. Vagy a 2010-es évek eleji Ninersbe, ésatöbbi.

*szerintem Garoppolo több mint egy game-menedzser, nem elit, de ha már skatulyázunk akkor mindenképp kiemelkedik a game-menedzserek között és nem venném egy kalap alá pl Carral. Brisett meg még az ő polcuk alatt van bőven. Ezért ez az érv, hogy "de ha úgy játszik mint az első x héten", teljesen értelmetlen felvetés, mert ő jelenleg ennyire képes.ZERO_L
Nyilván. Nem is Brissettel kapcsolatban értettem, hanem csak arra utaltam, hogy az a felvetés igaz, hogy a Coltsba elég lenne egy Brissettnél csak annyival jobb irányító is, amennyire Brissett volt önmagához képest jobb ahhoz, hogy playoff aspiráns legyen. Ez nekem nem elég, én persze jobbat szeretnék, csak a lehetséges veteránokkal kapcsolatban írtam. Dalton is, Carr is valószínűleg jobb lenne, mint Brissett volt (talán még az év eleji Brissettnél is). És persze valószínűleg Rivers is, csak azt nem tudom, hogy Daltonnál, Carr-nál is jobb lenne-e...

De ezt le is zárom, a Coltsot ne itt beszéljük meg, maradjunk a Patriotsnál.

Ha már Patriots, a csevegőben lett belinkelve egy friss PFF cikk a 2006-2016 évek draftjainak elemzésével. Csak előfizetéssel olvasható, úgyhogy kikaptam néhány Patrios szempontból érdekes észrevételt belőle:
- A vizsgált időszakban a Patriotsnak volt a mérleg alapján (azaz indulásként) a legkisebb draft capitalje mind a 32 csapat közül. Ez a sikerek mellett persze annyira nem meglepő.
- Az viszont igen szép teljesítmény, hogy mire a draft eljött, a csapat már a 13. legtöbb draft capitallal vághatott neki a draftoknak! Azaz okos trade-ekkel, eligazoltak után kapott kompenzációs pickekkel, stb. sikerült majdnem 20 helyet előre menni draft capitalban!
- És ebből a draft capitalból még az átlagosnál jobban is dolgozott a csapat. a 13. legtöbb capitalból a 6. legjobb draftot produkálta összességében.

Szóval az kétezres évek közepétől egészen a közelmúltig tartó időszakban azért látszik, hogy a remek edző és elit irányító mellé nagyon jó "GM munka" is társult, mind a tradek, cserélgetések, kompenzációk által összegrundolt extra draft capitalben és a drafton végzett jó munkában is. Nem nehéz felsorolni azt a gyakorlatilag kezdő csapatnyi remek játékost aki ilyen vagy olyan módon gerincét jelentette ennek az időszaknak a sikereinek. Kezdve a Gronk féle korszakos extraklasszisokkal, és a rengeteg mellettük talált kiváló játékossal.

Ennek fényében igazán érdekes, hogy vajon mi történt az utóbbi 3-4-5 évben draft szempontból? Olyan ordas nagy a kontraszt - nem csak egy "legjobbakkal is előfordul" gyenge évről van szó, hanem több évről egymás után -, mintha a Browns stábja szivárgott volna be ide és draftolt volna Belichick helyett. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Jimmy jelenleg nem több egy max game manager QB nál aki a liga legjobb futójátéka mellett a liga jelenleg legnagyobb offense guruja segítségevel sem tudott szintet lépni.
Nem ő vitte sb be a csapatot hanem a futójáték és a védelem.
Mit jelent az, hogy ar érték aranyban rosszul nézne ki Dak?
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
De a Ninersben lehetett látni, hogy pl a védelme erős lesz főleg ilyen iszonyat (történelmileg is kiemelkedően) tehetséges DL sorral, amihez Bosa csatlakozott.
Két éve Mullens-szal bár nem volt jó támadójátékuk, de tudtak meccseket nyerni, lehetett sejteni Jimmy-vel (QB poszt a játékra gyakorolt exponenciális hatása miatt) ugrásszerű lesz a változás.
Nyilván a SB-t senki nem látta bele, de messze nem voltak annyira gyengék mint az akkori 4-12-es mérlegük mutatta.


Na már most a Coltsban nem látni, hogy legalább egy komplett egység is kimagasló legyen, vannak részek amik rendben vannak, az Ofal, a futás elleni védelem, vannak jó kis játékosok mint Hilton, de ez édes kevés. Mert a többi helyen meg tátongnak a lyukak és a legfájóbb ponton, az irányítórészen még egy top20-25-s játékost se tud felvonultatni.
A piacon Rivers-en kívül még a Garoppolo szintű game-menedzser* sem lesz elérhető. Ki lehet tömni elit fizuval pl Prescottot, de ár-érték arányba nagyon rosszul nézne ki.
Szóval, igen várható javulás a Coltstól, ha Brisettet sikerül leváltani, de jelenleg nem látom, hogy egy Titans féle szintnél(ami nem AFC döntő) tovább jusson ez a keret, ami a jelenlegi helyzetben előrelépés, de ez már megvolt anno Luck-kal is és nem lett eredménye (akkor QB volt, csapat nélkül, most lehet egy viszonylag jó csapatot építeni, de QB nélkül ez sem fog SB-t eredményezni).


*szerintem Garoppolo több mint egy game-menedzser, nem elit, de ha már skatulyázunk akkor mindenképp kiemelkedik a game-menedzserek között és nem venném egy kalap alá pl Carral. Brisett meg még az ő polcuk alatt van bőven. Ezért ez az érv, hogy "de ha úgy játszik mint az első x héten", teljesen értelmetlen felvetés, mert ő jelenleg ennyire képes. Nem elég tehetséges, hogy 16 meccsen keresztül hozza az elvárható szintet, ez különböztet meg jó-közepes-rossz játékosokat. Ha Chris Matthews hozni tudta volna azokat a számokat, amiket a SB XLIX-n, akkor még mindig a ligában lenne, de nem tudta mert ő nem Julio Jones, nem elég jó profi futballistának. Ez ilyen egyszerű.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én az ő helyükben csak Riversben gondolkodnék. Dalton minimális upgrade Brisetthez képest, oda nem ilyen megoldás kell hanem egy igazi fr QB, amíg ez nincs meg addig tök mind1, hogy egy közepes, kicsit jó vagy szar irányítód van, a keret nem elég tehetséges, hogy elbírja ezt a hátrányt (lsd Titans)ZERO_L
Tavaly a Ninersről se mondtad volna, hogy olyan tehetséges keret, ami elbír ez game manager irányítót annyira, hogy fél negyednyire jut a superbowl győzelemtől. Szóval nehéz ezt bemérni ilyenkor, de általában igazad van, egy Dalton féle upgrade ritkán szokta pont azt a löketet megadni ami szükséges. Az más kérdés, hogy én Riversben sem érzem már ezt a löketet. Ha csak a 2018-as Riversről lenne szó, nem is lenne kérdés, de tavaly nagyon megsüllyedt ő az idény második felére...

Egyébként, ha a Colts jövő évi irányítója annyival jobb lesz Brissettnél amennyire Brissett volt az első 5-6 meccsén jobb az idény második feli önmagánál, már sokat nyernénk, mert az első félidényes Colts ha nem is contender, de sima playoff aspiráns volt. Ha úgy játszottunk volna végig, szerintem nyertük is volna a csoportot. Pedig az se volt egy Luck szintű offense, csak a második félidei meg bűnsz*r volt. Éppen elsősorban Brissett / a passzjáték miatt.

Visszatérve a Patshez, már nem kell sokat várni. Ugyan nem fogadtam rá, de ha megtettem volna, akkor még mindig tartanám a tétet, hogy Brady és a Pats a legal tampering kezdete és a hivatalos FA kezdete közötti 48 órában fog egymással megegyezni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
Jan
Már túl van a primeján ezt kár tagadni, szóval egy negatív végkimenetel abszolút nem erősítené ezt a skatulyát, persze a trollok nyilván erre ugranának, ahogy 11-5-ös Cassell szezont is megdöntetlen érvként hozzák fel állandóan...

Betennéd Brees helyére nem igen lenne túl nagy változás, lehet nem 1az1-ben azt az offense-t hozná, amit most játszik a Saints, de eredményességben lehet jobb lenne, Payton van akkora zseni, hogy működőképessé tenné úgy is a támadóit.

Csak ilyen értelmes edző mellett lehetne jól lemérni ezt (ezért tetszik ez a SF pletyka), az ilyen edzők mellett meg van értelmes QB
Most betennéd a Giants-be a balfasz tapsológép Garrett keze alá, ott nyilván kudarcra lenne ítélve 43 évesen...
ZERO_L
Én inkább arra gondolok, hogy egy gyengébb csapatot mennyire hozna fel önmagában csak az, hogy Brady irányít, és nem egy senkijóska.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért te hol látod kezdőként? Én sehol, főleg mikor Foles és Rivers (+Brady) is a piacon van...

ZERO_L
Én annak ellenére is eltudnám képzelni a Coltsnál, hogy az Indy fanok fáznak tőle..
topin
Én az ő helyükben csak Riversben gondolkodnék

ZERO_L
Ugyan. Mi nem hozunk kiegett meg hullamzo veteranokat. Mahomes jon egy 2. korert, vagy senki.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Én az ő helyükben csak Riversben gondolkodnék
Dalton minimális upgrade Brisetthez képest, oda nem ilyen megoldás kell hanem egy igazi fr QB, amíg ez nincs meg addig tök mind1, hogy egy közepes, kicsit jó vagy szar irányítód van, a keret nem elég tehetséges, hogy elbírja ezt a hátrányt (lsd Titans)

(ha meg colts akkor egyértelműen meg kell nyomni azt a bizonyos piros gombot és felrakni suckforLuck awrence lemezt 😊)
ZERO_L
A Titans passz védekezés ellen ramaty volt, nekik a Chiefs rossz matchup volt ebből a szempontból. De bőven lehetett volna más eredmény is, ha nem dobálja vakon a zászlót a spori..Tehát akár pont elég lehet egy ilyen QB. Dalton meg jobb Brisettnél, nálam. A Colts fala rendben volt nagyon is, futás is megy..Nem látom azt, hogy nagyon elveszne abban a Reich féle támadósorban Dalton. Ahogy nálunk is pont ezért lehetne jó, mert nem kell túlvállalni semmit.

A Suck for lawrence akkora hülyeség, hogy továbbra se értem, hogy lehet ebben gondolkodni..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Miért te hol látod kezdőként? Én sehol, főleg mikor Foles és Rivers (+Brady) is a piacon van...

ZERO_L
Én annak ellenére is eltudnám képzelni a Coltsnál, hogy az Indy fanok fáznak tőle..
topin
Én az ő helyükben csak Riversben gondolkodnék
Dalton minimális upgrade Brisetthez képest, oda nem ilyen megoldás kell hanem egy igazi fr QB, amíg ez nincs meg addig tök mind1, hogy egy közepes, kicsit jó vagy szar irányítód van, a keret nem elég tehetséges, hogy elbírja ezt a hátrányt (lsd Titans)

(ha meg colts akkor egyértelműen meg kell nyomni azt a bizonyos piros gombot és felrakni suckforLuck awrence lemezt 😊)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Miért te hol látod kezdőként? Én sehol, főleg mikor Foles és Rivers (+Brady) is a piacon van...

ZERO_L
Én annak ellenére is eltudnám képzelni a Coltsnál, hogy az Indy fanok fáznak tőle..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
(és ha már alternatíva, akkor pl egy Daltonnak sem adnék 10 misinél többet, kell-nem kell szevasz mehetsz padozni)
ZERO_L
Azért a Patsen kívül is van (kezdő)élet..
topin
Miért te hol látod kezdőként? Én sehol, főleg mikor Foles és Rivers (+Brady) is a piacon van...

Nem hinném, hogy Bucs vagy Panthers kezdőként tekintene rá, akkor már inkább draftolok egy Froomot második/harmadik körben, hátha

Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
Jan
Már túl van a primeján ezt kár tagadni, szóval egy negatív végkimenetel abszolút nem erősítené ezt a skatulyát, persze a trollok nyilván erre ugranának, ahogy 11-5-ös Cassell szezont is megdöntetlen érvként hozzák fel állandóan...

Betennéd Brees helyére nem igen lenne túl nagy változás, lehet nem 1az1-ben azt az offense-t hozná, amit most játszik a Saints, de eredményességben lehet jobb lenne, Payton van akkora zseni, hogy működőképessé tenné úgy is a támadóit.

Csak ilyen értelmes edző mellett lehetne jól lemérni ezt (ezért tetszik ez a SF pletyka), az ilyen edzők mellett meg van értelmes QB
Most betennéd a Giants-be a balfasz tapsológép Garrett keze alá, ott nyilván kudarcra lenne ítélve 43 évesen...

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
rokaur 869
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
Jan
Michiganben nem volt Belichick 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Tudom, most megint csak direkt kötöd az ebet a karóhoz, de aki csak egy kicsit is látta megnyilvánulni, ismeri az embert tudja, hogy TB-nek mindennél előrébb való a futball és a győzelem (kivéve a családjánál természetesen).

Ráadásul profiként reálisan 2-3 éve lehet, ha tényleg minden szerencsésen alakul max 5 év. Hülye lenne már most feladni az egészet és inkább a "brandépítést" előtérbe helyezni, amire úgy is lesz még 20-30 éve, ha tényleg annyira rá lenne izgulva (szerintem nem).

Aztán persze előfordulhat, hogy a Titans elleni zakó, az állítólagos BB-vel való "harca" vagy ki tudja tegnap ráléptek a bütykös lábára és emiatt 180 fokos fordulatot vett az egész életfelfogása... de jelenleg SEMMI jelét nem lehet ennek látni. Mindent összevetve nagyobb az esély a maradásra mint a távozásra.

UI.:egyébként meg úgy sem ő posztolgatja ki ezeket az instás szarokat, megmondják neki miből mennyit mikor és hogy, aztán megcsinálják, ezt a social media-t kezelni ugyan úgy szakma, mint pl a kertészkedés, teljesen felesleges ezekből következtetéseket levonni

Chargers LT
Szerinted fog bárki is egy rossz szót szólni? Azonnal elkezdik alapozni a szobrát, ettől még miért ne érezhetné csalódottan magát egy szurkoló?
(vagy nálad a csalódás azt jelenti, hogy mostantól köpünk bármikor meghalljuk a nevét?)


Igen, ha ő most elmegy kimaxolni magát egy gyengébb csapatba, az csalódás mindazoknak, akik szorosan követték (=rajongók). A döntése érthető lenne és amit letett ezért a franchise-ért, fel se kelljen merüljön, hogy valaki ezt a döntését ne fogadná el...
Mégis TB-t azért szerettük olyan sokan (de lehet akkor ezzel kisebbségben vagyok), mert mindent alárendelt a győzelemért. Egész karrierjét azzal töltötte, hogy bizonyítson, középső ujjat mutatva mindenkinek, akik hagyták 199. helyig csúszni, akik azóta megállás nélkül képtelenek elfogadni a nagyságát, állandóan alábecsülik, szánalmas indokokkal magyarázzák sikerességét és mai napig HAT GYŰRŰ MEGSZERZÉSE után is képesek leszisztemkubézni. (és nem, nem a 15 IQ-val ellátott internethuszár trollokról beszélek, hanem magát komolynak gondoló, NFL-ből származó pénzkeresettel rendelkező úgynevezett "szakértőről")

Szóval megint, a pályafutása során x+1szer itt a feladat, hogy bizonyítson a károgóknak és ha sajnos csak metaforikusan is bohócsipkát húzzon jó pár ember fejére. Igen, lehet most végül ezzel nem fog sikerrel járni, de az, hogy meg se próbálja, az egyáltalán nem vall az eddigi látott jellemére.


És ebben az állandó bizonyításban is el lehet mentálisan fáradni, ezt is el lehet fogadni és ha ezért megy el levezetni valahova azzal sem lesz semmi probléma, max csak azért fogunk csalódottak lenni, hogy ilyen "hamar" bekövetkezett. 😊
ZERO_L
Ebből a szempontból tökéletes lenne, ha elmenne valami gyengébb csapathoz, mert akármilyen szezont hozna, ez a kérdés egyértelműen eldőlne. Én tökre megnézném mit tud máshol, akár a mi csoportunkban is, vagy bárhol ahol nincs Belichick.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
akkor lenne igazán jó a sztori, ha brady elmenne a coltshoz, luck meg bejelentené, hogy visszatér és aláírna a patshez
gedam
Luck hány hét után dölne ki ? 😀 meg sztem ő ezt már lezárta . Akar még dobálni az unokáival is és nem akar örökre fájdalmakkal élni. Sztem kell TBnek egy jól strukturált szerződés amire rábolint, két normális elkapót hozzni a draftról és jó lesz ez a Pats
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 912
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Aki 2-3 jó évet lát még TB ben az nem látta az előző szezont?
Jaja tudom, a fal meg az elkapók opciós útvonalai stb stb.
JG meg Stafford szintű ? Ajjaj.. kezdődhetne már a piac..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
(és ha már alternatíva, akkor pl egy Daltonnak sem adnék 10 misinél többet, kell-nem kell szevasz mehetsz padozni)
ZERO_L
Azért a Patsen kívül is van (kezdő)élet..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Most a 49ers es JimmyG csere a “tuti info”. Ennek nagyon nem örülnék
vpi
márpedig ez lenne kb az egyetlen megoldás, ahol mindenki nyer... HA Brady tényleg menni akar

TB: boyhood club, Cali guy, nem kell magyarázni, erős futásra alapuló játék, contenderek, szerintem azt a kevés hosszút még mindig meg tudná dobni, de Shanny akár kicsit TB-re is tudná formálni a playcallingot

Pats: ha tényleg menni akar Brady, akkor Jimmynél jobb replacementet nem találnák, bőven megéri azt a pluszt pénzt mint amit egy Daltonnak/Camnek kéne adni, lehet nem szupersztár lehet "csak" egy Stafford szintű top10-15ös QB, de messze ő a legkedvezőbb alternatíva

SF: nem lehet kérdés, hogy Bradyvel behúzták volna a SB-t és addig sem Jimmy zsenije vitte őket, kérdés miért adnál fel 2-3 jó, nagyon max 5 évért egy 10+ éves projektet, JG bőven fejleszthető
(ehhez nyilván az kéne, hogy nagyon csalódjanak Jimmyben a SB loss miatt, ami csökkenti ennek az egésznek a realitását)

JG: nem lenne nagy váltás, visszajöhetne az ismert rendszerbe, talán nagyobb felelősséget is kapna és megtanulna belenőni a szerepbe, hozzászokni a nyomáshoz


Számomra csak az ellenérték az, ami miatt visszadobnám ezt szcenáriót.

(és ha már alternatíva, akkor pl egy Daltonnak sem adnék 10 misinél többet, kell-nem kell szevasz mehetsz padozni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Most a 49ers es JimmyG csere a “tuti info”. Ennek nagyon nem örülnék
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha nem Brady oldalarol nezzuk, a Raidersnek es a Chargersnek is nagy huzas lenne megszerezni ot (jo, persze, barkinek szinte), Raidersnek Vegasba kell most nagyon guritani, a Chargersnek pedig ugy kell a jo PR, hogy ne 10-20 ezren jarjanak ki a meccsukre “hazai szurkolok”, hogy plusz 3-4 milliot siman raigerhetnenek a 30 milliora is szerintem. Na meg mellesleg nem egy kutyauto jatekosrol van szo.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.gordon
Az a szitu, hogy a Pats se egy világverő roster már. A raiders nem 4-12-es csapat, a roster lassan kb. egy szint. Máshol jobb, máshol sz*rabb, de kb. hasonló. És ha arról van szó, hogy a 43 éves Brady csinál egy 10-6, 9-7 körüli szezont úgy, hogy a Patriots offense jövőre is szenved és sz*r, a Raidersben meg ugyan nem jó a defense, de a támadósor oson, és Brady úgy nézhet ki mint két éve, akkor lehet, hogy az utóbbit választaná. Amit meg is értenék.

De szerintem nem választja. Az van, hogy szerintem számára kiépített, őrá szabott rendszer nélkül már annyira se tudna jó lenni, mint tavaly. Teljesen rászabott rendszert meg azért nem lehet ukmukkfukk összerakni. Főleg úgy, hogy 2 éve már nem nagyon offseason campel a csapattal, inkább nyaral a gyerekekkel. Be kéne vállalni egy full tavaszi/nyári programot, minden campet és még egyéni ráadást. Nem hiszem, hogy ezt akarná...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Micsoda brandépítés lenne elmenni a raidersbe lenyomni egy 4-12 es szezont? Vagy hova? Colts vagy titans? Jelentéktelen piac..
Max NYG ott meg kb a legszarabb a csapat a fentiek közül.
Nincs jobb opciója , mint NE . A TB12 center eleve Kraft ingatlanja sztem..
Nyilván fáj neki, hogy BB nem csókolgatja körbe óránként de majd megnyugszik..
gordon
(Sajnos) Chargers? LA és új stadion. Plusz California... Ettől jobb scenario nincs neki.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀