NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Slater nagy űrt hagyna, nem csak az ST szerepben, hanem az öltözőben is. és DMC és Ő közül az egyiknek azért maradnia kellene, ennyi vezetőt nehéz pótolni egy öltözőben. Főleg ha HT is úgy adódna, hogy túl sokat keres és ezért mehet (2,5 a DM és 11,3-t keresne)

KVN és Thuney jó lenne ha maradna, de aligha fogunk annyit fizetni nekik, amit a piacon kaphatnak..

Nálam Burkhead és Harmon is mehet és Chungért se ejtenék könnyeket. De utóbbi anyagilag nem akkora biznisz, plusz tight endekre kb rajta kívül nincs ember..előbbi kettő 1 és 1,2 DM és 4 illetve 5,5 fizetés. Szóval spórolni azért tudunk..akár Gostkowski-n is 3,4-t.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Ki melyik QB-t gondolná ide és mennyiért?
Solymi
Ez nem lehet kérdés... kár is feltenni.

Az igazi kérdés, hogy mégis hogyan fejleszted ezt a sokak által (nem alaptalanul) kutyázott WR-TE részleget???

Mert lehet szidni Dorsettet meg Sanu-t, de túl sok pénzt nem vittek el a capből. Az egész "kutyaütő részleg" caphitje nem érte el a 9 milliót (2WR-3TE). Ide invesztálhatsz, de akkor defből vagy st-ből veszel el...


Sanu-n még szerencsére lehet jövőre 6 milliót spórolni és akkor "csak" egy második kör megy a kukába, de kit fizetsz meg helyette?
50 (v 56) misit írnak capspacenek úgy, hogy olyan FA-ket kellene azért megfizetni mint:
-TB(nyilván az ő szerződésével lehet valamit majd varázsolni)
-Thuney
-KVN
-DMC
-Collins (nálam ő élvez legkisebb prioritást)
-Slater



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Bazd a végén a nyakunkon marad JMD
jamaicababa
Esély van rá bőven...
ThundersNFL
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 685 — !SuPeR6BoWL!
Bazd a végén a nyakunkon marad JMD
jamaicababa
Esély van rá bőven...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Ebbe bele lehet latni mindent..megy es marad is lehet. Kb a retire az egyetlen kizartnak tuno..
topin
Ki melyik QB-t gondolná ide és mennyiért?
Solymi
szerintem nem Stidham lesz a kezdő QB jövőre, azt gondolom Brady fog kapni 1 v. 2 éves szerződést, de a kettő év a nagyon max amit BB gondolna, nagyjából évenként annyiért mint amennyiért idén játszott (23-25 misi/év). Elképzelhető, hogy többet szeretne TB, de BB megmondja ha új játszópajtit szeretnél aki el is kapja a labdákat akkor biza ennyivel kell beérni és lesz esély egy hetedik gyűrűre. Asszony úgy is megkeresi majd a többi aprót 😊
Idei drafton a mi helyünkről igen nehezen húznánk kezdő QB-t (vagy igen előre kell mozogni), nem vagyok nagy college szakértő, de nem ez a poszt az idei draft erőssége (Burrow, Tua kiemelkedik, az utóbbi valszeg még sérülten is). Az említett két srácon kívül, már Herbert is kockázatos lenne....
Mindenesetre érdekes lesz!

több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Bazd a végén a nyakunkon marad JMD

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
I just wanted to say to all of our fans, THANK YOU! After a few days of reflection, I am so grateful and humbled by the unconditional support you have shown me the past two decades. Running out of that tunnel every week is a feeling that is hard to explain. I wish every season ended in a win, but that’s not the nature of sports (or life). Nobody plays to lose. But the reward for working hard is just that, the work!! I have been blessed to find a career I love, teammates who go to battle with me, an organization that believes in me, and fans who have been behind us every step of the way.
Every one of us that works at Gillette Stadium strived to do their best, spent themselves at a worthy cause, and prepared to fail while daring greatly (h/t Teddy Roosevelt). And for that, we’ve been rewarded with something that the scoreboard won’t show - the satisfaction of knowing we gave everything to each other in pursuit of a common goal. That is what TEAM is all about.
In both life and football, failure is inevitable. You dont always win. You can, however, learn from that failure, pick yourself up with great enthusiasm, and place yourself in the arena again.
And that’s right where you will find me. Because I know I still have more to prove.
NB2
 twitter.com/BrycenNFL/status/1214907873882464258



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Március 17.-ig nincs értelme azt nézegetni, hogy ki jöhetne. Brady szerződése akkor voidolódik, ami azt jelenti, hogy előtte úgy lehet vele hosszabbítani, hogy a 13 milliós DM-je 2 évre oszlik el, az után már csak úgy, hogy mind a 13 millió 2020-at terheli. Azaz, ha Brady is akarja és a klub is akarja, akkor nincs értelme március 18-ig várni.

A 22-es csapdája esetleg az lehet, ha Brady meg akarja várni, hogy a piac mondja meg az árát. Többször meglengette már, hogy maradni akar, de ez egyszer szeretné, ha megkapná ami jár. Hometown discount nélkül. De a FA nyitásig igazából nem lehet tudni, hogy mi az ami "jár", hiszen más csapatokkal nem tárgyalhat. Susogó módon persze az ügynöke körbeszaglászhat, de az sose ugyanaz.

Szóval márc 17. Ha addig meglesz a hosszabbítás, nem kell miről beszélni. Ha nem, akkor el lehet kezdeni körülnézni, hogy ki lesz elérhető FA-n, drafton, (trade-el).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
topin
...nem tudom talált volna-e megint egy olyan helyet ahol ugyanilyen szabadsága lett volna, plusz újra felépíteni mindent...
Solymi
Szerintem a 32-ből min. 25 helyen bármikor leigazolnák BB-t, bármilyen feltételt is szab.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Ebbe bele lehet latni mindent..megy es marad is lehet. Kb a retire az egyetlen kizartnak tuno..
topin
Sokat filóztam ezen a szitun, nem is ezen, hanem amikor a JG-TB ügy volt.
Ugye BB nem az a fajta ember aki engedi, hogy beleszóljanak a munkájába, viszont Kraftnak mint tulajnak vétójoga van felette.
Szerintem BB akkor ha úgy gondolta volna, hogy ez így nem oké, akkor lelép, bár nem tudom talált volna-e megint egy olyan helyet ahol ugyanilyen szabadsága lett volna, plusz újra felépíteni mindent...

Tehát akkor már gondolhatta, hogy nagyon záros határidőn belül TB-nek leáldozhat és kell helyette egy potens irányító, valszeg ezért is kapott 1 éves szerződést, hogy ha esetleg szezon közben zuhanna be, akkor a következő szezont-szezonokat se veszélyeztesse.

Most BB abban a helyzetben van, hogy vagy nem hosszabbít TB-vel vagy alá kell íratnia vele egy 2-3 éves szerződést, utóbbi esetben Kraft az aki meg tudja győzni mindkét felet, hogy válasszák ezt az utat.

Nem kell minden terhet TB-re rápakolni, de kelleni fognak az elkapók és a futók is (ahogy gondolom idénre tervezték), hogy minék kevesebb teher legyen rajta.

Ha esetleg TB mégis elmenne, akkor felszabadulna a cap, viszont nem lenne irányító, Stidhamet meg nem gondolom, hogy bedobnák a mély vízbe, így vagy tradelni kell valakiért vagy draftolni egyet (bár utóbbit csak akkor tartanám reális opciónak, ha úgy látnák, hogy Stidham nem ok), mindkettő elég sokba kerülne és nem biztos, hogy hosszútávú megoldást jelentene.
Ráadásul ott vannak a meglévő lyukak a rosteren amit be kellene tömni.

Ilyen szempontból logikus, de kockázatos egy TB-vel történő hosszabbítás viszont ha van megfelelő backup QB, akkor megérheti.

Ki melyik QB-t gondolná ide és mennyiért?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Ebbe bele lehet latni mindent..megy es marad is lehet. Kb a retire az egyetlen kizartnak tuno..
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
I just wanted to say to all of our fans, THANK YOU! After a few days of reflection, I am so grateful and humbled by the unconditional support you have shown me the past two decades. Running out of that tunnel every week is a feeling that is hard to explain. I wish every season ended in a win, but that’s not the nature of sports (or life). Nobody plays to lose. But the reward for working hard is just that, the work!! I have been blessed to find a career I love, teammates who go to battle with me, an organization that believes in me, and fans who have been behind us every step of the way.
Every one of us that works at Gillette Stadium strived to do their best, spent themselves at a worthy cause, and prepared to fail while daring greatly (h/t Teddy Roosevelt). And for that, we’ve been rewarded with something that the scoreboard won’t show - the satisfaction of knowing we gave everything to each other in pursuit of a common goal. That is what TEAM is all about.
In both life and football, failure is inevitable. You dont always win. You can, however, learn from that failure, pick yourself up with great enthusiasm, and place yourself in the arena again.
And that’s right where you will find me. Because I know I still have more to prove.
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én nem szeretném, hogy JMD elmenjen. Főleg amiatt, mert azt szeretném, hogy Brady maradjon és ők ketten megbíznak egymásban. Ha JMD megy, akkor szerintem Brady is, ha marad, akkor pedig szerintem Brady is marad (ha BB engedi).

Abban viszont egyetértek peterkkel, hogy JMD nem felejtett el egy év alatt mindent, ő is abból főzött, amit kézhez kapott. Az, hogy az offense nem működött az több téren ment el és JMD hívásai csak egy része.

Egyébként azzal sem értek egyet, hogy BB elmenedzselte volna az offenset.

Tavaly ők voltak az elkapóink: Edelman, Gordon, Hogan, Dorsett, Patterson (+Gronk)

Patterson és Hogan is peremember volt tavaly, így az ő elvesztésük nem jelentett akkora érvágást.

Idén draftoltunk első körben egy WR-t, preseasonban Meyers impresszív volt, hoztuk Demaryus Thomast, szóval a poszttal foglalkoztunk. Majd, ahogy AB szabaddá vált, rögtön lecsaptunk rá, igaz ezzel a lépéssel Thomast elküldtük, de ebben a helyzetben Thomasnak nem volt helye.

Aztán AB-t kitettük (azóta sincs csapata), Meyers nem tudta azt hozni a szezonban, amit megcsillogtatott a preaseasonban, Gordont szintén kitettük (azóta eltiltotta a liga), Harry pedig egyelőre nem 1. számú WR.

Szezon közben is reagált BB a kialakult helyzetre, mert (szerintem) drágán elhoztuk Sanut, aki azért nem rossz név, mégha nálunk idén ő sem villogott.

Szóval nem épp úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük, de azt, hogy a poszttal nem törődött volna BB botorság lenne állítani.

TE poszt le lett szarva, de azt tudtuk eddig is, hogy Gronkot nem lehet egyben pótolni, igaz igazából meg sem próbáltuk.

Az WR-ek betlijének biztos, hogy van köze JMD hívásaihoz és ez fordítva is igaz. Egyénileg kell jobban teljesíteni minden szinten, hogy jövőre ismét ott legyünk.

Remélem mindez Brady vezetésével fog történni.
ervinator
Abban igazad van, hogy a csapatépítésnél a WR kérdés hangsúlyos volt, sőt a 1 körös WR pick pont azt mutatja, hogy a FO érezte a problémát és a WR corps megerősítésével, egy a testi erejével és nem a szeparálódással érvényesülő elkapó igazolásával próbált Gronk hiányára válaszolni. (Más kérdés, hogy a felépült TE corps még blokkolásra sem volt alkalmas, nem is tudom, hogy Allent miért nem igazoltuk vissza, amikor már látszott a hét szűk esztendő. Hollister is máshol legalább jó...) Az egyébként zéró toleranciájáról híres Pats management Gordon rehabjával kapcsolatos hozzáállása is azt mutatta, hogy érezték, hogy nagyon kellene egy vajkezű deep receiver (nekem az elmúlt két évből Gronk SB elkapása mellett a kedvenceim Gordon elkapásai). Demarius Thomas kifejezetten jó volt a preseasonban és amikor Dorsettnek csak 3-4. számú elkapónak kellett lennie, az feküdt neki, lásd Steelers meccs. Erre jött AB mint hab a tortára. (De mekkora hab!)

Ahogy Wyatt írta korábban, a dühítő az, hogy a Miami elleni meccsre felálló AB-Gordon-Thomas-Edelman-Dorsett-Meyers (tartalékban az 1. körös pick Harry) corpsból sikerült lecsúszni oda, ahova csúsztunk és ebből Brown, illetve Thomas a FO, illetve Kraft rossz döntése. (Én a Brownnal kapcsolatos döntéssel sem értettem egyet, de úgy tudom, Brady és Belichick sem, Kraft a miami ügy után amúgy sem volt abban a helyzetben, hogy a piedesztálra másszon és oktasson ki mindenkit...) Gordont nem lehetett előre látni, ez nyilvánvaló, de hogy Hollywood Brownt, de még Metcalfot is benéztük Harry javára, az az amúgy is sokat szidott scouting újabb látványos csődje.

Hozzáteszem, Brownnal kapcsolatosan csak addig fröcsögött mindenki, míg úgy nézett ki, hogy Pats játékos lesz, azóta néma csend van körülötte.A kirúgása óta egyetlen #metoo warrior sem került elő azzal, hogy Brown az oviban akarata ellenére megfogta a kezét.

Úgyhogy én is azt gondolom, hogy a FO reagált a problémára, felépített egy jó WR struktúrát és a szezon harmadik meccse körül már csúnyán elcseszte. Ha egy csapatban egy 33 éves sérült WR a legjobb játékos és gyakorlatilag nincs olyan játékos, aki viszonylagos biztonsággal ki tudja nyitni vertikálisan a pályát, ott valami nagyon el van rontva. (Mert Dorsett nem tudta...)

Ráadásul általában úgy sikerül elválni sokaktól, hogy a jövőbeli együttműködés is többé-kevésbé kizárttá válik, l. DT nyilatkozata a trade körülményeiről.
Burkus
Abban teljesen igazad van, hogy a WR corps augusztusi, szeptember elejei nagy reményeit az FO cseszte el, és a "maradék időben" a kicsit megkopott, belassult Brady keze volt félig megkötve ezekkel az emberekkel..
DE ezek ellenére én úgy gondolom, hogy JMD sara az, hogy ennyire ötlettelenül , ennyire szarul játszott az O#, főleg az utolsó két hónapban..
Értem én, hogy nem volt Gordon, nem volt, AB, Nem volt DT és helyette csak másodvonalas elkapóink voltak..De hogy lehet az, hogy Dorsett elkapási mutatója az első 2 hónapban 97%, az utolsó 2 hónapban meg lement 30% alá? Miért kell a drága cetliért idekerült Sanut visszahordásra alkalmazni, amikor van erre fiatal elkapó, és futó is a csapatban..2. meccsén rásérül a bokájára és ezt követően szinte láthatatlan, a pályán? (Aki különben sem játszott még soha EP rendszerben..) Miért kell Meyerst jegelni, mikor a csapatban szinte ő az aki kifejezetten erős számokat tud hozni YAC-ban, főleg a pálya közepén, ami Brady passzzónájának az erőssége?
Miért nem tudjuk, vagy akarjuk szélső, vagy középső rövid passzos játékokban Harry fizikai tulajdonságaira játszani, és vele haladni stabilan 5-10 yardokat? Lightos Gronk jellegű elkapásokra? Ilyen jellegű passzokra miért nem tudjuk használni Watsont és LaCosset, amikor látszik, hogy ezekben a szituációkban simán használhatjuk őket?
A Titans elleni meccsen IS látszott, hogy a két legjobban megbízható elkapónk a két RB volt, White és Börke személyében..Simán lehet rájuk hívni screen és slot játékokat kifejezetten nagy megbízhatósági aránnyal!!!
Értem én, hogy december elejéig dadogott a fal és a futást is kevésbé tudták támogatni, azonban ez az utolsó 4 hétben látványosan javult, miért nem támaszkodtunk erre jobban?
Értem én, hogy sok volt a drop, Harry sérülésből jött kevés gyakorlási lehetőséggel, nagy is volt a kabát, Meyerst nem merték úgy használni, Sanu, Dorsett sérüléssel játszott elvileg és ezért is lehetett az a sok drop idén az elkapóktól...
DE akkor is...
Ez nem egy kutyaütő brigád volt!! Julian, White, Börke kimagasló tehetségű játékosok, szinte legjobbak a posztjukon! A TE-ek simán középszerűek, de alkalmasak 5-10 yardos játékokra, főleg RZ környékén..A Sanu, Harry, Dorsett, Meyers tandem pedig alkalmas arra hogy haladjunk előre 5-10 yardokat.
Ha nekem az lenne a munkám, hogy ezekre az emberekre rágyúrt, kivitelezett támadásokat kell kidolgoznom 6 hónap alatt, úgy, hogy Tom Brady az irányítóm, akkor biztos lehetsz benne, hogy az a csapat szinte mindenkinek felpakol +25 pontot az eredményjelzőre..Mert nagyon színes variálhatósága van a játékok hívásának még ezzel a kerettel is! Még akkor is, ha ez a WR corp nem Mossból és Welkerből, vagy Gronkból áll..A Csapat kvalitásaira gyúrom a játék összképét, mert ez lenne a feladatom! Nem középre futtatom kétszer a közepes súlyú futómat a falba és utána dobnék egy hosszút oldalra típusú játékkal állnék fel egész évben mindenkivel szemben..Főleg nem egy 2. kiemelésről szóló játékon otthon, sem egy wildcard meccsen!!! Hanem merném bátrabban használni a nagyobb méretű elkapóimat, TE-ket, screen meg slot játékokban a futóimat, akiknél nincs jobb a ligában!
Eddig sem nagyon kedveltem JMD-t mert egy túlértékelt, nagyképű edzőnek tartottam, akit inkább Brady húzott fel, DE az utolsó 2 meccsen leírta magát nálam egy életre..Egy ilyen ember ne hívjon nálunk O# játékokat, mert egy lélektelen, beszari, ötlettelen pöcs..
A véleményem alapján, különben 3 játékos kell ebbe az O#-be, hogy ismét hasítani tudjon. Egy erős elsőszámú WR.. Én örülnék, ha AB visszajönne, bárki bármit mond.. Egy kifejezetten fizikális, elkapásokra alkalmas TE, aki egy ligt-osabb Gronk féle melót el tud végezni, valamint egy robosztus erőfutó, aki 2-3 yardokat bármikor megcsinál erőből..
Prioritás, hogy egyezünk meg Thuney-val és Andrews-al!!!
Szerintem ez a dolog nem lehetetlen, év végére összeállt a fal, lehetett futni, passzolni is, nem nagyon tudták már ütni, támadni Bradyt. ITT csak az FO-nak jól kellene sáfárkodnia offseasonban..Brady helyében csak így maradnék, ha van garancia erre.. Bocs, ha sok volt.. 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 307
Elég nehéz megmondani, hogy az offense ez idényi (tavalyi) gyengeségében kinek milyen, és mekkora szerepe volt. Szerintem ez több tényezős a dolog, kezdve a személyzetisen (BB), aki nem jól gazdálkodott a játékosokkal, folytatva JMD-vel, aki teljesen fantáziátlanul, kiismerhetően mozgatta a támadókat, és bezárva az egyes konkrét játékosokkal, akik nem játszottak olyan jól, ahogy azt elvártuk volna tőlük.
Mit lehet ilyenkor tenni, ha jót akar az ember gyereke? A dolog valamilyen változtatásért kiált, az nyilvánvaló. No de mi változzon?
BB nyilván nem lenne jó, ha elmenne. BB, ha néha hibázgat is a kemény, vaskalapos személyi politikája miatt (az a bizonyos Philadelphia elleni SB szerintem miatta ment el - a másik oldala ennek, hogy részben miatta is jutottunk oda), de még mindig sokkal jobb, mint amilyen rossz - ez nyilvánvaló. A liga (még így is) legjobb edzője már csak ne menjen el tőlünk. Akkor TB menjen talán? TB a csapat ikonja, én ebben az évben sem láttam sokkal gyengébbnek mint korábban, de sajnos a feltételei (pl. az elkapói) most sokkal gyengébbek voltak. Ha továbbra is meglesz benne az akarás, akkor nem gondolnám, hogy elfelejt játszani. TB maradjon! Viszont, JMD-t én is elküldeném. Miért? Egyszerűen csak azért, mert úgy érzem, hogy a változtatás legfőbb elemét most egy új offense koordinátor hozhatja meg. JMD-ből már nem nézem ki, hogy nagyon mást csinálna mint eddig. Persze maradhatna, ha egy másik elemben lenne nagy változás, vagyis sikerülne jó elkapókat szerezni - velük nyilván az ő konzervatív, kiismerhető, unalmas playbookja is megoldaná a feladatokat. De a jó játékosok megérkezése nem várható. Így inkább jöjjön egy új offense koordinátor.
Ami persze nem valószínű, én (is) azt valószínűsítem, hogy JMD marad.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom volt-e mar itt, de most futottam bele az idoolo trukkbe ami nagyban hozzajarult a Titans gyozelmehez. (Ha volt, torlom a HSZ-t innet)

A trukk amugy az, hogy puntnal csinalsz egy szandekos delay of game szabalytalansagot, ami eleget 40 masodpercet az orabol. Ezutan nem csinalhatsz megint DOG szabalytalansagot, emrt sportszerutlensegert kapnal 15 yardos buntetest is, ami hatassal van a puntodra.

Ehelyett csinalsz egy false start buntit 5 yardert, igy nem kapod meg a sportszerutlensegert jaro 15 yardot, csak a harmadat.

Ez a trukk elegetett 1 percet az orabol, igy Brady a 4. negyed vegen a game winning drajvra nem 1 perc es 15 masodpercet kapott, ami ugye boven eleg lett volna a FG-ra, hanem 15 masodpercet, amiben dobott egy INT-et.

A trukkot amugy BB sajat maga alkalmazta iden a JEts ellen, egy agyonnyert meccsen amikor vezettek mar 33-0-ra 😀

BB sajat elmondasa szerint ez egy lyuk a szabalyokban amit be kellene foltozni, hiszen a delay of game + delay of game mellett a delay of game + false start is ugyanannyira sportszerutlen, de pontatlanul lett megfogalmazva a buntetesre vonatkozo szabaly.

Link:
www.sports.yahoo.com/mike-vrabel-bill-belichick-titans-patriots-delay-of-game-062657674.html

Szerk: Miert nem csinalod vegtelen szamban? Mert 5 perc alatt az utolso negyedben a szabalytalansag megallitja az orat, illetve az 5 yardosokbol is osszeall akkora osszbuntetes, hogy mar rontja a puntod tavolsagat (amig ha pl eppen FG tavon kivul vagy, akkor nyugodtan mehetsz kicsit hatrebb cserebe ora egetesert)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én nem szeretném, hogy JMD elmenjen. Főleg amiatt, mert azt szeretném, hogy Brady maradjon és ők ketten megbíznak egymásban. Ha JMD megy, akkor szerintem Brady is, ha marad, akkor pedig szerintem Brady is marad (ha BB engedi).ervinator
Egyre nő a valószínűsége, hogy JMD marad. Már csak a Browns állás kiadó, és még 3 jelöltet hallgatnak meg a napokban. Bár JMD lesz az utolsó, de ők már valószínűleg nem sietnek úgy, mint a Panthers v Giants, hogy azonnal ott fogják aki megtetszet. JMD mindenképpen interjúzni fog, aztán meglátjuk. (Egyébként szerintem JMD-nek a Browns állást nem szabadna elvállalnia. Denverben is az volt a veszte, hogy nem volt felette kontroll.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én nem szeretném, hogy JMD elmenjen. Főleg amiatt, mert azt szeretném, hogy Brady maradjon és ők ketten megbíznak egymásban. Ha JMD megy, akkor szerintem Brady is, ha marad, akkor pedig szerintem Brady is marad (ha BB engedi).

Abban viszont egyetértek peterkkel, hogy JMD nem felejtett el egy év alatt mindent, ő is abból főzött, amit kézhez kapott. Az, hogy az offense nem működött az több téren ment el és JMD hívásai csak egy része.

Egyébként azzal sem értek egyet, hogy BB elmenedzselte volna az offenset.

Tavaly ők voltak az elkapóink: Edelman, Gordon, Hogan, Dorsett, Patterson (+Gronk)

Patterson és Hogan is peremember volt tavaly, így az ő elvesztésük nem jelentett akkora érvágást.

Idén draftoltunk első körben egy WR-t, preseasonban Meyers impresszív volt, hoztuk Demaryus Thomast, szóval a poszttal foglalkoztunk. Majd, ahogy AB szabaddá vált, rögtön lecsaptunk rá, igaz ezzel a lépéssel Thomast elküldtük, de ebben a helyzetben Thomasnak nem volt helye.

Aztán AB-t kitettük (azóta sincs csapata), Meyers nem tudta azt hozni a szezonban, amit megcsillogtatott a preaseasonban, Gordont szintén kitettük (azóta eltiltotta a liga), Harry pedig egyelőre nem 1. számú WR.

Szezon közben is reagált BB a kialakult helyzetre, mert (szerintem) drágán elhoztuk Sanut, aki azért nem rossz név, mégha nálunk idén ő sem villogott.

Szóval nem épp úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük, de azt, hogy a poszttal nem törődött volna BB botorság lenne állítani.

TE poszt le lett szarva, de azt tudtuk eddig is, hogy Gronkot nem lehet egyben pótolni, igaz igazából meg sem próbáltuk.

Az WR-ek betlijének biztos, hogy van köze JMD hívásaihoz és ez fordítva is igaz. Egyénileg kell jobban teljesíteni minden szinten, hogy jövőre ismét ott legyünk.

Remélem mindez Brady vezetésével fog történni.
ervinator
Abban igazad van, hogy a csapatépítésnél a WR kérdés hangsúlyos volt, sőt a 1 körös WR pick pont azt mutatja, hogy a FO érezte a problémát és a WR corps megerősítésével, egy a testi erejével és nem a szeparálódással érvényesülő elkapó igazolásával próbált Gronk hiányára válaszolni. (Más kérdés, hogy a felépült TE corps még blokkolásra sem volt alkalmas, nem is tudom, hogy Allent miért nem igazoltuk vissza, amikor már látszott a hét szűk esztendő. Hollister is máshol legalább jó...) Az egyébként zéró toleranciájáról híres Pats management Gordon rehabjával kapcsolatos hozzáállása is azt mutatta, hogy érezték, hogy nagyon kellene egy vajkezű deep receiver (nekem az elmúlt két évből Gronk SB elkapása mellett a kedvenceim Gordon elkapásai). Demarius Thomas kifejezetten jó volt a preseasonban és amikor Dorsettnek csak 3-4. számú elkapónak kellett lennie, az feküdt neki, lásd Steelers meccs. Erre jött AB mint hab a tortára. (De mekkora hab!)

Ahogy Wyatt írta korábban, a dühítő az, hogy a Miami elleni meccsre felálló AB-Gordon-Thomas-Edelman-Dorsett-Meyers (tartalékban az 1. körös pick Harry) corpsból sikerült lecsúszni oda, ahova csúsztunk és ebből Brown, illetve Thomas a FO, illetve Kraft rossz döntése. (Én a Brownnal kapcsolatos döntéssel sem értettem egyet, de úgy tudom, Brady és Belichick sem, Kraft a miami ügy után amúgy sem volt abban a helyzetben, hogy a piedesztálra másszon és oktasson ki mindenkit...) Gordont nem lehetett előre látni, ez nyilvánvaló, de hogy Hollywood Brownt, de még Metcalfot is benéztük Harry javára, az az amúgy is sokat szidott scouting újabb látványos csődje.

Hozzáteszem, Brownnal kapcsolatosan csak addig fröcsögött mindenki, míg úgy nézett ki, hogy Pats játékos lesz, azóta néma csend van körülötte.A kirúgása óta egyetlen #metoo warrior sem került elő azzal, hogy Brown az oviban akarata ellenére megfogta a kezét.

Úgyhogy én is azt gondolom, hogy a FO reagált a problémára, felépített egy jó WR struktúrát és a szezon harmadik meccse körül már csúnyán elcseszte. Ha egy csapatban egy 33 éves sérült WR a legjobb játékos és gyakorlatilag nincs olyan játékos, aki viszonylagos biztonsággal ki tudja nyitni vertikálisan a pályát, ott valami nagyon el van rontva. (Mert Dorsett nem tudta...)

Ráadásul általában úgy sikerül elválni sokaktól, hogy a jövőbeli együttműködés is többé-kevésbé kizárttá válik, l. DT nyilatkozata a trade körülményeiről.
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én nem szeretném, hogy JMD elmenjen. Főleg amiatt, mert azt szeretném, hogy Brady maradjon és ők ketten megbíznak egymásban. Ha JMD megy, akkor szerintem Brady is, ha marad, akkor pedig szerintem Brady is marad (ha BB engedi).

Abban viszont egyetértek peterkkel, hogy JMD nem felejtett el egy év alatt mindent, ő is abból főzött, amit kézhez kapott. Az, hogy az offense nem működött az több téren ment el és JMD hívásai csak egy része.

Egyébként azzal sem értek egyet, hogy BB elmenedzselte volna az offenset.

Tavaly ők voltak az elkapóink: Edelman, Gordon, Hogan, Dorsett, Patterson (+Gronk)

Patterson és Hogan is peremember volt tavaly, így az ő elvesztésük nem jelentett akkora érvágást.

Idén draftoltunk első körben egy WR-t, preseasonban Meyers impresszív volt, hoztuk Demaryus Thomast, szóval a poszttal foglalkoztunk. Majd, ahogy AB szabaddá vált, rögtön lecsaptunk rá, igaz ezzel a lépéssel Thomast elküldtük, de ebben a helyzetben Thomasnak nem volt helye.

Aztán AB-t kitettük (azóta sincs csapata), Meyers nem tudta azt hozni a szezonban, amit megcsillogtatott a preaseasonban, Gordont szintén kitettük (azóta eltiltotta a liga), Harry pedig egyelőre nem 1. számú WR.

Szezon közben is reagált BB a kialakult helyzetre, mert (szerintem) drágán elhoztuk Sanut, aki azért nem rossz név, mégha nálunk idén ő sem villogott.

Szóval nem épp úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük, de azt, hogy a poszttal nem törődött volna BB botorság lenne állítani.

TE poszt le lett szarva, de azt tudtuk eddig is, hogy Gronkot nem lehet egyben pótolni, igaz igazából meg sem próbáltuk.

Az WR-ek betlijének biztos, hogy van köze JMD hívásaihoz és ez fordítva is igaz. Egyénileg kell jobban teljesíteni minden szinten, hogy jövőre ismét ott legyünk.

Remélem mindez Brady vezetésével fog történni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Simán lehet, hogy BB azt akarja, hogy JMD maradjon és TB menjen.
Senki nem tud semmit csak találgat😊
(ezért is írtam már, hogy hova ide vagy a pats.hu-ra, hogy vajon az edzések milyenek lehettek? ott működtek a dolgok vagy ott sem?)
NB2
Brady azzal zárta a szombati meccs után az interjúját (már nem is emlékszem, talán Peter King-nek, de lehet, hogy azt másnak adta), hogy csalódott a vereség miatt, de nincs megdöbbenve, mert ha valami edzésen nem megy, akkor ritkán szokott mérkőzésen működni. Úgyhogy valószínűleg edzésen is szenvedtek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Itt egy cikk, hogy a szerző szerint ki megy/marad:
 www.nbcsports.com/boston/patriots/patriots-coaching-staff-reset-which-assistants-will-leave-return-2020
Az nagyon nagy veszteség lenne, ha JMD miatt Scar is menne.
Sinisa
Látom, hogy nagyon a bögyötökben van JMD az idei év miatt, de háát... nem lett belőle egy picit "soros ügynök"? Úgy értem azért is ő kapja a sarat, amit nem ő termelt ki?

Tőlem aztán a pokolra is kerülhet, utálom mint a *****-t az Indy ügy miatt, szóval nem védeni akarom. 😊 Csak én nem láttam a meccseken azt a visszaesést, amit többen is a fejére olvasnak. Egy ilyen pali nem felejti el egyik napról a másikra a szakmáját...

(A másik dolog meg, hogy védő oldalon ott van Belichick jokernak és biztosítéknak, de támadó oldalon Brady világ életében csak az E&P rendszerben játszott, itt nem lehet áttérni valami másfajta sémára. Ezt az E&P-t meg nem sokan csinálják az NFL-ben. Leginkább sehol. Ha JMD elmegy, akkor mi lesz helyette? Belülről emelnek ki valakit? Az a valaki is ott volt idén .... Kivülről pedig ki elérhető egyáltalán? )
peterk2005
Zinedine5 utálja igazán. 😊 ...
Burkus
ha már...

Szerintem amit idén, főleg a szezon második félidejében produkált az kritikán aluli volt.
Első driveokban két középső futással kezdések, meccsekre elfelejtése a TE-knek. Meyers ignorálása meccseken keresztül, White elfelejtése. Red zone hatékonyság? Most ami hirtelen eszembe jut.
Természetesen nem őt tartom kizárólag hibásnak vagy ördögnek, de ha téged a liga legjobbjának tartanak a posztodon, akkor két, két és fél hónap alatt old már meg azt, hogy a HOF irányítód vezette csapat 20 pont felett átlagoljon. Az 3 TD egy meccsen. Egy HOF irányítóval egy SB MVP elkapóval, egy SB-n 14 elkapást produkáló RB-vel, egy elsőkörös RB, WR kombóval. Azt vártam volna, hogy legyen kreatívabb, hozzon be új dolgokat, több trükkös játékot és ehhez képest többször is mit láttunk? Második félidő első drive, 3&out. Köszi
Ennek tökéletes látlelete volt ez a hétvégi 13 pont.

Szóval elhiszem, hogy szar volt a keret, szar az o-fal, szarok a játékosok és Brady is szarabb, de ezt akkor is elfogadhatatlan teljesítménynek látom tőle.
zinedine5
Meyers ignorálását illetően csak annyit jegyeznék meg, hogy Brady az, aki, ha úgy ítéli meg, hogy nincs meg a kémia, akkor sem passzol az adott elkapónak, ha lélekegyedül ácsorog. Emlékszünk Thompkinsra és még számos más csapattársra, aki így járt. Az, hogy az utolsó meccsen egy snapet sem kapott, valószínűleg már Belichick döntése volt, szerintem fegyelmi, mert akkor sem küldte be, amikor már égett a ház. (Ahogy Butlert sem az Eagles ellen.)
Burkus
Sokminden elképzelhető, de a statisztika alapján csak Edelmannak dobált jobb százalékkal.
Én az OC-nak tulajdonítom, hogy képtelen olyan tervet lerakni az asztalra ahol a két legbiztosabb kezű elkapó masszívan fent van a pályán. (Megjegyzem ez csak egy pont.)
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Simán lehet, hogy BB azt akarja, hogy JMD maradjon és TB menjen.
Senki nem tud semmit csak találgat😊
(ezért is írtam már, hogy hova ide vagy a pats.hu-ra, hogy vajon az edzések milyenek lehettek? ott működtek a dolgok vagy ott sem?)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 685 — !SuPeR6BoWL!
A tortális Offszezon még kanyarban de már annyi kérdés van mint égen a csillag 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Itt egy cikk, hogy a szerző szerint ki megy/marad:
 www.nbcsports.com/boston/patriots/patriots-coaching-staff-reset-which-assistants-will-leave-return-2020
Az nagyon nagy veszteség lenne, ha JMD miatt Scar is menne.
Sinisa
Látom, hogy nagyon a bögyötökben van JMD az idei év miatt, de háát... nem lett belőle egy picit "soros ügynök"? Úgy értem azért is ő kapja a sarat, amit nem ő termelt ki?

Tőlem aztán a pokolra is kerülhet, utálom mint a *****-t az Indy ügy miatt, szóval nem védeni akarom. 😊 Csak én nem láttam a meccseken azt a visszaesést, amit többen is a fejére olvasnak. Egy ilyen pali nem felejti el egyik napról a másikra a szakmáját...

(A másik dolog meg, hogy védő oldalon ott van Belichick jokernak és biztosítéknak, de támadó oldalon Brady világ életében csak az E&P rendszerben játszott, itt nem lehet áttérni valami másfajta sémára. Ezt az E&P-t meg nem sokan csinálják az NFL-ben. Leginkább sehol. Ha JMD elmegy, akkor mi lesz helyette? Belülről emelnek ki valakit? Az a valaki is ott volt idén .... Kivülről pedig ki elérhető egyáltalán? )
peterk2005
Zinedine5 utálja igazán. 😊 ...
Burkus
ha már...

Szerintem amit idén, főleg a szezon második félidejében produkált az kritikán aluli volt.
Első driveokban két középső futással kezdések, meccsekre elfelejtése a TE-knek. Meyers ignorálása meccseken keresztül, White elfelejtése. Red zone hatékonyság? Most ami hirtelen eszembe jut.
Természetesen nem őt tartom kizárólag hibásnak vagy ördögnek, de ha téged a liga legjobbjának tartanak a posztodon, akkor két, két és fél hónap alatt old már meg azt, hogy a HOF irányítód vezette csapat 20 pont felett átlagoljon. Az 3 TD egy meccsen. Egy HOF irányítóval egy SB MVP elkapóval, egy SB-n 14 elkapást produkáló RB-vel, egy elsőkörös RB, WR kombóval. Azt vártam volna, hogy legyen kreatívabb, hozzon be új dolgokat, több trükkös játékot és ehhez képest többször is mit láttunk? Második félidő első drive, 3&out. Köszi
Ennek tökéletes látlelete volt ez a hétvégi 13 pont.

Szóval elhiszem, hogy szar volt a keret, szar az o-fal, szarok a játékosok és Brady is szarabb, de ezt akkor is elfogadhatatlan teljesítménynek látom tőle.
zinedine5
Meyers ignorálását illetően csak annyit jegyeznék meg, hogy Brady az, aki, ha úgy ítéli meg, hogy nincs meg a kémia, akkor sem passzol az adott elkapónak, ha lélekegyedül ácsorog. Emlékszünk Thompkinsra és még számos más csapattársra, aki így járt. Az, hogy az utolsó meccsen egy snapet sem kapott, valószínűleg már Belichick döntése volt, szerintem fegyelmi, mert akkor sem küldte be, amikor már égett a ház. (Ahogy Butlert sem az Eagles ellen.)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Az elmúlt 2 évben mindig elment az aktualis dc a védelem pedig csak jobb lett . Nem gondolom, hogy BB nem oldja meg.
gordon
Ez úgy érted, hogy majd Belichick elkoordinálja az offense-t is? 😀 Mert a védelemnél ez történt, ő állt be végül. Így azért nem olyan sokkoló, hogy a védelem jó lett. 😊

De attól azért lepetéznék, ha beállna OC-nak is. 😀
peterk2005
Nem ő, majd valamelyik fia 😊
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Itt egy cikk, hogy a szerző szerint ki megy/marad:
 www.nbcsports.com/boston/patriots/patriots-coaching-staff-reset-which-assistants-will-leave-return-2020
Az nagyon nagy veszteség lenne, ha JMD miatt Scar is menne.
Sinisa
Látom, hogy nagyon a bögyötökben van JMD az idei év miatt, de háát... nem lett belőle egy picit "soros ügynök"? Úgy értem azért is ő kapja a sarat, amit nem ő termelt ki?

Tőlem aztán a pokolra is kerülhet, utálom mint a *****-t az Indy ügy miatt, szóval nem védeni akarom. 😊 Csak én nem láttam a meccseken azt a visszaesést, amit többen is a fejére olvasnak. Egy ilyen pali nem felejti el egyik napról a másikra a szakmáját...

(A másik dolog meg, hogy védő oldalon ott van Belichick jokernak és biztosítéknak, de támadó oldalon Brady világ életében csak az E&P rendszerben játszott, itt nem lehet áttérni valami másfajta sémára. Ezt az E&P-t meg nem sokan csinálják az NFL-ben. Leginkább sehol. Ha JMD elmegy, akkor mi lesz helyette? Belülről emelnek ki valakit? Az a valaki is ott volt idén .... Kivülről pedig ki elérhető egyáltalán? )
peterk2005
Zinedine5 utálja igazán. 😊 ...
Burkus
ha már...

Szerintem amit idén, főleg a szezon második félidejében produkált az kritikán aluli volt.
Első driveokban két középső futással kezdések, meccsekre elfelejtése a TE-knek. Meyers ignorálása meccseken keresztül, White elfelejtése. Red zone hatékonyság? Most ami hirtelen eszembe jut.
Természetesen nem őt tartom kizárólag hibásnak vagy ördögnek, de ha téged a liga legjobbjának tartanak a posztodon, akkor két, két és fél hónap alatt old már meg azt, hogy a HOF irányítód vezette csapat 20 pont felett átlagoljon. Az 3 TD egy meccsen. Egy HOF irányítóval egy SB MVP elkapóval, egy SB-n 14 elkapást produkáló RB-vel, egy elsőkörös RB, WR kombóval. Azt vártam volna, hogy legyen kreatívabb, hozzon be új dolgokat, több trükkös játékot és ehhez képest többször is mit láttunk? Második félidő első drive, 3&out. Köszi
Ennek tökéletes látlelete volt ez a hétvégi 13 pont.

Szóval elhiszem, hogy szar volt a keret, szar az o-fal, szarok a játékosok és Brady is szarabb, de ezt akkor is elfogadhatatlan teljesítménynek látom tőle.