NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
JMD inertjúzni megy Panthers, Giants, Browns sorrendben...
ThundersNFL
Nagyon szorítok.
zinedine5
Kivancsi vagyok mi lesz.
Ha megy akkor kell uj OC, de ha Judge is megy, akkor kell oda is edzo.

Vagy az lesz h visszajon O'Shea es a kisebbik Belichick lesz a Spec Teamer edzo.

O'Shea Dolphinsos munkassagarol megneznek egy elemzest h a tobbi csapat ellen mit nyujtott, mi volt az elkepzeles, fuggetlenul az eredmenyektol.
A Pats ellenibol azert nem indulnek ki.

Sztem BB a Giants fele fogja terelgetni JMD-t.
Solymi
Sose látnék szebb terelgetést!😂
ParadSEC
Kérdés, kinek ad vele snookert 😀?

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
JMD inertjúzni megy Panthers, Giants, Browns sorrendben...
ThundersNFL
Nagyon szorítok.
zinedine5
Kivancsi vagyok mi lesz.
Ha megy akkor kell uj OC, de ha Judge is megy, akkor kell oda is edzo.

Vagy az lesz h visszajon O'Shea es a kisebbik Belichick lesz a Spec Teamer edzo.

O'Shea Dolphinsos munkassagarol megneznek egy elemzest h a tobbi csapat ellen mit nyujtott, mi volt az elkepzeles, fuggetlenul az eredmenyektol.
A Pats ellenibol azert nem indulnek ki.

Sztem BB a Giants fele fogja terelgetni JMD-t.
Solymi
Sose látnék szebb terelgetést!😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
JMD inertjúzni megy Panthers, Giants, Browns sorrendben...
ThundersNFL
Nagyon szorítok.
zinedine5
Kivancsi vagyok mi lesz.
Ha megy akkor kell uj OC, de ha Judge is megy, akkor kell oda is edzo.

Vagy az lesz h visszajon O'Shea es a kisebbik Belichick lesz a Spec Teamer edzo.

O'Shea Dolphinsos munkassagarol megneznek egy elemzest h a tobbi csapat ellen mit nyujtott, mi volt az elkepzeles, fuggetlenul az eredmenyektol.
A Pats ellenibol azert nem indulnek ki.

Sztem BB a Giants fele fogja terelgetni JMD-t.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
JMD inertjúzni megy Panthers, Giants, Browns sorrendben...
ThundersNFL
Nagyon szorítok.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
NB2
Végülis minden 100 évben dob valaki ennyi TD-t egy pályafutás alatt, minek ezen pörögni?!
5 perc taps egy pályafutásnyi zsenialitásért tényleg picit túlzás...
Talán másfél vagy kettő még rendben van, nade öt?!!
Sobri Jóska
Sőt. Egy frissen laminált papír is megteszi.
Matthew99
Szigóruan kerettel 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
JMD inertjúzni megy Panthers, Giants, Browns sorrendben...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
NB2
Végülis minden 100 évben dob valaki ennyi TD-t egy pályafutás alatt, minek ezen pörögni?!
5 perc taps egy pályafutásnyi zsenialitásért tényleg picit túlzás...
Talán másfél vagy kettő még rendben van, nade öt?!!
Sobri Jóska
Sőt. Egy frissen laminált papír is megteszi.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
NB2
Végülis minden 100 évben dob valaki ennyi TD-t egy pályafutás alatt, minek ezen pörögni?!
5 perc taps egy pályafutásnyi zsenialitásért tényleg picit túlzás...
Talán másfél vagy kettő még rendben van, nade öt?!!

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
NB2
Pedig ez hagyomány. Vinatieri a Raiders pályáján rúgta be a rekordot jelentő FG-ját, és idegenben, Oaklandben is megállt a meccs. Még a hazai hangos bemondós is megünnepelte, felsorolta az érdemeit, stb.

 www.youtube.com/watch?v=Ww4eTpD40Uw


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
hát szerintem már nem a miénk a wc kör legnagyobb meglepetése
NB2
Azért a Saints komoly perspektívába helyezi a “gyászunkat”. Van nekik egy nagyon szimpatikus, sok tekintetben Bradyhez mérhető HOF QBjuk, egy jó edzőjük és 10 éve nem jött össze SB részvétel sem.

A mi elmúlt 5 évünk valami fantasztikus volt, minden pillanatért megérte Pats szurkolónak lenni.
LordTamas
Picit visszanyal a fagyi. Breesek rekord halmozása visszaüt. Tényleg az elmúlt 2 évben mindig azt éreztem, hogy a statisztika fontosabb mint a meccs, vagy legalábbis fontos az is. Ahogy Thomast tömték, ahogy Brees folyamatosan tolta a TD passzokat a rekord miatt. Aztán látjuk hova jutottak vele...
NB2
Ha az "erzeseidet" kiveszem akkor az maradt hogy Thomast tomtek. TB Edelmant tomte, tehat rekord halmozasra ment? Nincs mas opcio es raadasul ket kiveteles jatekosrol van szo, persze hogy nekik dobalnak ami sajnos nem eleg. De az erzeseid is fontosak szoval legyen ugy.
no
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
Kezd PM 2.0 lenni.
NB2
Az gondolom veletlenul sem zavar, hogy nem a jatekos all le, hanem a stadionban elore le van szervezve, es megallitjak a jatekot direkt (es a liga is reszese ennek). De kivancsi leszek, fel leszel-e haborodva, amikor Brady egy rekorddontesnel unnepel es lepacsizik mindenkivel, es nem pedig fel percen belul folytatodik a jatek.

Elarulom, a Gillette-ben pontosan ugyanez tortenne, ha TB egy jelentos rekordot dont meg.

| Ilyen, ha a csolatasod annyibol all, hogy csakabredi, a tobbiek meg szarjanak sunt.
#esakkormostmajdjonamagyarazkodashogymennyirenemigyvanXD
|

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
hát szerintem már nem a miénk a wc kör legnagyobb meglepetése
NB2
Azért a Saints komoly perspektívába helyezi a “gyászunkat”. Van nekik egy nagyon szimpatikus, sok tekintetben Bradyhez mérhető HOF QBjuk, egy jó edzőjük és 10 éve nem jött össze SB részvétel sem.

A mi elmúlt 5 évünk valami fantasztikus volt, minden pillanatért megérte Pats szurkolónak lenni.
LordTamas
Picit visszanyal a fagyi. Breesek rekord halmozása visszaüt. Tényleg az elmúlt 2 évben mindig azt éreztem, hogy a statisztika fontosabb mint a meccs, vagy legalábbis fontos az is. Ahogy Thomast tömték, ahogy Brees folyamatosan tolta a TD passzokat a rekord miatt. Aztán látjuk hova jutottak vele...
NB2
Ha az "erzeseidet" kiveszem akkor az maradt hogy Thomast tomtek. TB Edelmant tomte, tehat rekord halmozasra ment? Nincs mas opcio es raadasul ket kiveteles jatekosrol van szo, persze hogy nekik dobalnak ami sajnos nem eleg. De az erzeseid is fontosak szoval legyen ugy.
no
Élénken él bennem, mikor Brees rekordot döntött és leállt! a meccs 5 percre, hogy őt tapsolják. Meccs után ünnepeljék meg (megérdemli) de ez egy picit túlzás volt.
Kezd PM 2.0 lenni.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
hát szerintem már nem a miénk a wc kör legnagyobb meglepetése
NB2
Szerintem a mi eredményünk nem volt meglepetés. Nekem az volt a meglepetés, hogy a Pats szezonvégi gyenge formája és a Titansnek a szezon második felében Tannehillel bemutatott szárnyalása ellenére milyen ellenállást sikerült tanúsítani és a nulla ponton tartani a Titánokat a második félidőben. (Volt egy kiírás a meccs alatt, hogy az övék a legtöbb második félidőben szerzett pont.) Ezért bosszant, hogy ha legalább nem teljes a betli az offense oldaláról, akár a RZ-ban az első félidőben, akár a támadójáték minden elemében a második félidőben, akkor meglett volna a meccs.
Burkus
Azert en a vedelmen nem lepodtem meg.
Oke, futkostak ossze-vissza egy darabig mint a Browns, de nem nagyon tudtak komaxolni, aztan meg megfogtuk oket.

En arra szamoltam h ha nehezen is, de megverjuk a Titanst, sajnos ez nem jott ossze, tul sokat betlizett az O fontos helyzetekben.
Harry nem tudott felnoni a feladathoz es konzisztensen jatszani.

Plusz az se segitett h Vrabel szinte tudta h milyen jatekokat jatszunk, felkeszitette a csapatat rendesen, nemhiaba volt majdnem 2 picksixe Ryannek.
Plusz ott van a majdnem TD amit a megfelelo pillanatban utottek el a jatekostol (passz most h kitol es mikor, nem tudom most megnezni).
Aztan ott van a Dorsettnek meno hosszu passz kozepre, ami altalaban varatlan, most meg duplaztak.
Es Edelman egyik elkapasat is majdnem leutottek ahol szinten duplazva volt.

Es lehet jonni a bena futasokkal, de megint nem tudjuk h mi volt az eredeti elkepzeles es mi volt amit TB athivott.
Meg mi a fenenek futnal a gyengebben blokkolo oldalad fele?
Tavaly epp az volt a nagy szam h hiaba tudta az ellen, jelen esetben a KC, h power runt tolunk, ha igy is betoltuk a labdat az end zoneba.
Most meg ez nem sikerult, mert Roberts ide vagy oda, lenyomtak mint a rajzszoget es nem tudta kiblokkolni az emberet.

A tobbszor fehozott QB sneak meg eselytelen volt, annyira megtomtek a boxot es keszultek is ra.

Tovabba erdekes h Meyers miert nem kapott egyetlen egy snapet sem.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Felvázoltam már 4 lehetséges offseason scenario-t, de úgy látszik egyik sem nyerte el a többség tetszését, mert alig érkezett szavazat. 😊

Akkor itt egy ötödik. Hátha ez.

Kezdjük ott, hogy AB ezt tweetelte a minap:
 twitter.com/AB84/status/1213685822706335746
Ez alapján verzió 5:
- Brady aláír diszkont áron még 1 évre
- A liga lezárja az AB aktát, mivel semmi nem bizonyítható AB zöld lámpát kap. Másnap újra aláír a Patriotshoz.
- JMD a Browns HC-ja lesz, és azonnal elkezd takarítani, ahogy legutóbb Denverben is. Mivel OBJ elégedetlenkedett leghangosabban, eltradeli a Patriotshoz egy 2021-es 2. körért.
- Nem sokkal később, a tomboló uborkaszezon közepén Gronkowski sütteti a hasát a napon, és unatkozik mert nincs semmi ötlete, hogy mit csináljon. Film ajánlatot se kapott már pár hónapja, Hirtelen rájön, hogy hiányzik neki a futball izgalma, és másnap reggelre sajtó tájékoztató hív össze, ahol bejelenti, hogy visszatér és folytatja a karrierjét a Patriotsban.

Hogy tetszik? 😊
peterk2005
Tudod Te, hogy kell lájkot gyűjteni. 😊

Az AB - OBJ páros fékentartása, nevelése még Belichick pedagógiai és pszichológusi képességeit is meghaladná.
Burkus
Szerintem nem. Szvsz kemenyebb diokat is betort mar BB, a kis picsogos OBJ-t lenyelne egeszben. A Pats az egyetlen csapat, ahol valahogy sosem gondolom, hogy XY felfordulast tudna okozni, meg karokat az oltozoben.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Drafton 1/23.... tuti hátra vagy kitradelünk 😊 az első körből

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Felvázoltam már 4 lehetséges offseason scenario-t, de úgy látszik egyik sem nyerte el a többség tetszését, mert alig érkezett szavazat. 😊

Akkor itt egy ötödik. Hátha ez.

Kezdjük ott, hogy AB ezt tweetelte a minap:
 twitter.com/AB84/status/1213685822706335746
Ez alapján verzió 5:
- Brady aláír diszkont áron még 1 évre
- A liga lezárja az AB aktát, mivel semmi nem bizonyítható AB zöld lámpát kap. Másnap újra aláír a Patriotshoz.
- JMD a Browns HC-ja lesz, és azonnal elkezd takarítani, ahogy legutóbb Denverben is. Mivel OBJ elégedetlenkedett leghangosabban, eltradeli a Patriotshoz egy 2021-es 2. körért.
- Nem sokkal később, a tomboló uborkaszezon közepén Gronkowski sütteti a hasát a napon, és unatkozik mert nincs semmi ötlete, hogy mit csináljon. Film ajánlatot se kapott már pár hónapja, Hirtelen rájön, hogy hiányzik neki a futball izgalma, és másnap reggelre sajtó tájékoztató hív össze, ahol bejelenti, hogy visszatér és folytatja a karrierjét a Patriotsban.

Hogy tetszik? 😊
peterk2005
Tudod Te, hogy kell lájkot gyűjteni. 😊

Az AB - OBJ páros fékentartása, nevelése még Belichick pedagógiai és pszichológusi képességeit is meghaladná.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
hát szerintem már nem a miénk a wc kör legnagyobb meglepetése
NB2
Szerintem a mi eredményünk nem volt meglepetés. Nekem az volt a meglepetés, hogy a Pats szezonvégi gyenge formája és a Titansnek a szezon második felében Tannehillel bemutatott szárnyalása ellenére milyen ellenállást sikerült tanúsítani és a nulla ponton tartani a Titánokat a második félidőben. (Volt egy kiírás a meccs alatt, hogy az övék a legtöbb második félidőben szerzett pont.) Ezért bosszant, hogy ha legalább nem teljes a betli az offense oldaláról, akár a RZ-ban az első félidőben, akár a támadójáték minden elemében a második félidőben, akkor meglett volna a meccs.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
BB megfuzi Luckot, aki visszater, aztan nyer het gyurut a Patssel.
Stez
Mit kapna Indianapolisba😂😂😂
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fmedia%2Fmotion%2F2020%2F0105%2Fdm_200105_NFL_CD_on_TB12_rev1%2Fdm_200105_NFL_CD_on_TB12_rev1.jpg
Moss on Tom Brady: 'Get this man some help!' - ESPN Video
Randy Moss adamantly defends Tom Brady and pleads for the Patriots to acquire better offensive talent. Rex Ryan agrees, proclaiming the Patriots should get rid of everyone except Brady.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
BB megfuzi Luckot, aki visszater, aztan nyer het gyurut a Patssel.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
Felvázoltam már 4 lehetséges offseason scenario-t, de úgy látszik egyik sem nyerte el a többség tetszését, mert alig érkezett szavazat. 😊

Akkor itt egy ötödik. Hátha ez.

Kezdjük ott, hogy AB ezt tweetelte a minap:
 twitter.com/AB84/status/1213685822706335746
Ez alapján verzió 5:
- Brady aláír diszkont áron még 1 évre
- A liga lezárja az AB aktát, mivel semmi nem bizonyítható AB zöld lámpát kap. Másnap újra aláír a Patriotshoz.
- JMD a Browns HC-ja lesz, és azonnal elkezd takarítani, ahogy legutóbb Denverben is. Mivel OBJ elégedetlenkedett leghangosabban, eltradeli a Patriotshoz egy 2021-es 2. körért.
- Nem sokkal később, a tomboló uborkaszezon közepén Gronkowski sütteti a hasát a napon, és unatkozik mert nincs semmi ötlete, hogy mit csináljon. Film ajánlatot se kapott már pár hónapja, Hirtelen rájön, hogy hiányzik neki a futball izgalma, és másnap reggelre sajtó tájékoztató hív össze, ahol bejelenti, hogy visszatér és folytatja a karrierjét a Patriotsban.

Hogy tetszik? 😊
peterk2005
Hol írjam alá? 😀
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 124
hát szerintem már nem a miénk a wc kör legnagyobb meglepetése
NB2
Azért a Saints komoly perspektívába helyezi a “gyászunkat”. Van nekik egy nagyon szimpatikus, sok tekintetben Bradyhez mérhető HOF QBjuk, egy jó edzőjük és 10 éve nem jött össze SB részvétel sem.

A mi elmúlt 5 évünk valami fantasztikus volt, minden pillanatért megérte Pats szurkolónak lenni.
LordTamas
Picit visszanyal a fagyi. Breesek rekord halmozása visszaüt. Tényleg az elmúlt 2 évben mindig azt éreztem, hogy a statisztika fontosabb mint a meccs, vagy legalábbis fontos az is. Ahogy Thomast tömték, ahogy Brees folyamatosan tolta a TD passzokat a rekord miatt. Aztán látjuk hova jutottak vele...
NB2
Ha az "erzeseidet" kiveszem akkor az maradt hogy Thomast tomtek. TB Edelmant tomte, tehat rekord halmozasra ment? Nincs mas opcio es raadasul ket kiveteles jatekosrol van szo, persze hogy nekik dobalnak ami sajnos nem eleg. De az erzeseid is fontosak szoval legyen ugy.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Felvázoltam már 4 lehetséges offseason scenario-t, de úgy látszik egyik sem nyerte el a többség tetszését, mert alig érkezett szavazat. 😊

Akkor itt egy ötödik. Hátha ez.

Kezdjük ott, hogy AB ezt tweetelte a minap:
 twitter.com/AB84/status/1213685822706335746
Ez alapján verzió 5:
- Brady aláír diszkont áron még 1 évre
- A liga lezárja az AB aktát, mivel semmi nem bizonyítható AB zöld lámpát kap. Másnap újra aláír a Patriotshoz.
- JMD a Browns HC-ja lesz, és azonnal elkezd takarítani, ahogy legutóbb Denverben is. Mivel OBJ elégedetlenkedett leghangosabban, eltradeli a Patriotshoz egy 2021-es 2. körért.
- Nem sokkal később, a tomboló uborkaszezon közepén Gronkowski sütteti a hasát a napon, és unatkozik mert nincs semmi ötlete, hogy mit csináljon. Film ajánlatot se kapott már pár hónapja, Hirtelen rájön, hogy hiányzik neki a futball izgalma, és másnap reggelre sajtó tájékoztató hív össze, ahol bejelenti, hogy visszatér és folytatja a karrierjét a Patriotsban.

Hogy tetszik? 😊
peterk2005
Az 1,3,4 pont meg realis is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felvázoltam már 4 lehetséges offseason scenario-t, de úgy látszik egyik sem nyerte el a többség tetszését, mert alig érkezett szavazat. 😊

Akkor itt egy ötödik. Hátha ez.

Kezdjük ott, hogy AB ezt tweetelte a minap:
 twitter.com/AB84/status/1213685822706335746
Ez alapján verzió 5:
- Brady aláír diszkont áron még 1 évre
- A liga lezárja az AB aktát, mivel semmi nem bizonyítható AB zöld lámpát kap. Másnap újra aláír a Patriotshoz.
- JMD a Browns HC-ja lesz, és azonnal elkezd takarítani, ahogy legutóbb Denverben is. Mivel OBJ elégedetlenkedett leghangosabban, eltradeli a Patriotshoz egy 2021-es 2. körért.
- Nem sokkal később, a tomboló uborkaszezon közepén Gronkowski sütteti a hasát a napon, és unatkozik mert nincs semmi ötlete, hogy mit csináljon. Film ajánlatot se kapott már pár hónapja, Hirtelen rájön, hogy hiányzik neki a futball izgalma, és másnap reggelre sajtó tájékoztató hív össze, ahol bejelenti, hogy visszatér és folytatja a karrierjét a Patriotsban.

Hogy tetszik? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Megerteni egy dontest vagy egy rendszert es ezen elmelkedni, az nem az, amikor szakmai velemenyt alkot valaki a fotelbol. Plane hogy jo esellyel, meg a palyan se volt sose eles meccsen. De o latja..ertem 😊
topin
A vita meg nem az, hogy fotelszurkolózva lehülyézel kollektíve mindenkit, aki nem ért veled egyet. Ez nem párbeszéd.

Szerintem inkább tételezd fel, hogy a többi fotel szurkoló sem hülye. Ha te fotel szurkolóként megteszed - ugye megteszed? -, hogy megpróbálsz a dolgoknak utána olvasni, hitelesnek tekinthető véleményeket meghallgatni, és az alapján véleményt alkotni, akkor tételezd fel, hogy a többi fotelszurkoló is hajlandó erre. Hogy nem a hasukból tippelgetnek unalmukban, hanem olvasnak, hallgatnak, látnak. Aztán legfeljebb más véleményeket, elemzéseket vélnek megalapozottnak és más következtetésre jutnak, mint te.
peterk2005
Nincs is ezzel semmi baj, ha nem evente kell ugyanazt a szajkozast hallgatni,mint megalapozott velemenyt. Persze elobb utobb nyilvan igazsag lesz..

Amugy lehulyezve olyan elmeleti gondolkodas nem lett, ami olyan infokon alapul ami targyilagos. De a fotel szemtesztek azok mulatsagosak, meg a qb suttogo elkepzelesek..
topin
Brady egy 42 éves játékos, mi olyan meglepő vagy zavaró azon, hogy a kora szóba kerül? Az egész világ erről beszél, és úgy látszik itt is sokakat érdekel. Dugja mindenki a fejét a homokba?

Egyébként ha tavaly valaki a szezon közben azt mondja, hogy Brady-n a decline jeleit véli felvedezni, aztán utána egy ilyen szezon következik, akkor nem lehet, hogy talán nem csak megalapozatlanul szajkózott, hanem történetesen igaza volt? Nem előbb-utóbb valamikor, hanem jelen időben?
peterk2005
Áh.hiába erőlködsz....Hát meg lett mondva... Okos,infokon alapuló,logikus érveléssel el lett magyarázva,hogy nem vonult vissza,tehát nem derült ki mi a helyzet TB öregedésével! Olyan értetlen vagy...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 youtu.be/h1OfUqV5P6M
Ez zseniális lett sztem 😂😂 viccesen nagyon jól látatja a hullámvasutat amit a Pats szurkolók végigmentek .