New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Peterk egész jól összeszedte nemrég a lehetőségeket.
Szerintem a 0. lépés, hogy minél előbb meg kell egyezni TB12-vel, megy/marad, ha marad mennyiért.
Utána az OL agya: Andrews? Vissza tud térni? Karras lelkes iparos, de nagyon nagy minőségbeli különbség volt.
FA-k közül lesz jópár érzékeny veszteség (Thuney, helyette jött a viking gyerek; DMC; Slater, Van Noy; Collins esélyes).
Az biztos, hogy a DL-be kell legalább egy malac középre, Shelton is FA lesz, konkrétan egész szezonban egy sérülésnyire voltunk a katasztrófától.
TE is kéne egy jobb fajta.
WR-eknél meg sok-sok sérülésmentes közös gyakorlás kéne, és legalább 1 új arc. 😊
CB sor rendben, S sorba kéne nemkis upgrade (Chung, DMC helyett)
Szóval régen látott izgalmak lesznek itt nyáron.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Sok minden kavarog bennem, de főleg azokra reflektálva, amik itt elhangoztak.

1) Talán baggio írta a meccs után, hogy Bradynek vissza kellett volna vonulnia az SB győzelem után. Mi szurkolók szeretnénk ilyen mesébe illő történeteket, de Brady nem az a fajta ember, aki szépen akarja lezárni. Ha gyűrűt nyer, akkor azt gondolja, hogy miért ne nyerhetne jövőre is, ha kiesik a PO-ban, akkor azt gondolja, hogy majd jövőre javít. Brady azt is elmondta, hogy akkor vonul vissza, ha szar lesz, ha úgy érzi, hogy nem tud segíteni a csapaton ez pedig tavaly egyáltalán nem volt képben, de még idén sem érzem ezt.

2) Nem kellene az idei Bradyt a 2015-ös Manninghez hasonlítani, mert nagyon más a kettő.
Manning statjai 2015-ből: 9 kezdés, 331 passzkísérlet, 198 sikeres passz (59,8%), 2249 yard, 9 TD, 17 INT
Brady idei statjai: 16 kezdés, 613 passzkísérlet, 373 sikeres passz (60,8%) 4057 yard, 24 TD, 8 INT

Brady fizikumával nincs gond, nem annyira precíz mint tavaly volt, illetve nem is hozza mindig az optimális döntést, de az idei statja (és játéka) nem hasonlít Manning hanyatlására, sokkal inkább a 2013-as Bradyre

Brady statjai 2013-ból: 16 kezdés, 628 passzkísérlet, 380 sikeres passz (60,5%), 4343 yard, 25 TD, 11 INT

És hogy mi a közös a két évben? - hát főleg az, hogy a WR crop egyáltalán nem tudta kisegíteni Bradyt.

Véleményem szerint az idei Brady is képes lehetett volna Super Bowlt nyerni, de kell neki a megfelelő kiszolgáló egység. Ez idén nem volt meg, vagyis inkább a szezon elején volt meg csak. Abba most nem mennék bele, hogy az offseason során mit várok, lesz még idő rá, de nálam nem kérdés, hogy jövőre is TB12 irányítson.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze a Patriots nem csak a Brady-nevű gerendából áll, de az biztos, hogy az a gerenda az egyik legfontosabb alkatrésze. Nekem már az sem tetszett (hibának is tartottam), hogy a bevált jó embereket (Amendola, Hogan (igen Hogan), Lewis, stb.) milyen könnyű szívvel engedték el. De az aztán pláne nem tetszene, ha a csapat ikonját csak úgy (vagy akárhogy) elpasszolnák máshova.ötös műhold
Ezt megértem. Én sem tudtam igazából soha megbocsájtani, hogy Manninget kivágták Luck miatt a Coltsból. Az eszemmel az elejétől fogva tudtam, hogy az volt a jó business döntés, de a szívemmel soha nem fogadtam el. A lelkem mélyén a mai napig se. Lojálisabb alkat vagyok annál a számomra fontos emberekhez, hogy egy ilyent meg tudjak emészteni. De egy rövid periódust leszámítva ettől még végül ugyanolyan fan maradtam, és minden fenntartás nélkül tudtam és tudok szurkolni a csapatnak továbbra is.. Az idő egyrészt nagyon sok mindent begyógyít, másrészt nem minden sebnek kell feltétlenül teljesen begyógyulnia. Az élet kompromisszumokra is megtanít. 😊

(Amúgy a Manning példa azért is jó, mert a helyes business döntés attól függetlenül is helyes, ha nem jön be. Mert Luck végül nem jött be, néhány évi heroikus küzdelem és partial playoff sikeren felül, nem tudott többet hozni. És idejekorán el is vesztettük. De akkor is abban a helyzetben ez volt az ésszerű business döntés. Amit adott esetben nagyon utálhat is az ember. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
azért az a hajó _az_ a hajó marad, hiszen nem csak a deszkák teszik, hanem az eszme is, de...

Sajnálom, hogy "ez egy ilyen játék", ahol évről évre kicserélik a hajó gerendáit, és deszkáit, akkor, és úgy, hogy azok a deszkák és gerendák még el sem korhadtak. De az enyém (ebben) egy idealisztikus szemlélet egy kemény pénzügyi világban - ezzel együtt kell élnem. És én is kíváncsian várom azt az időszakot, amikor már egyetlen deszka sem lesz eredeti abból a hajóból. Hogy majd akkor is tudom-e őket szeretni...
ötös műhold
Az eszme ennel a csapatnal eppen az, amit epp kritizalsz..vagyis ugy lettel, lehettel ennek a csaoatnak a szurkoloja, hogy tudtad a gerendadobalast korhadas elott..hiszen az eredmenyeik miatt lettel a szurkolojuk, amiket ezaltal tudtak elerni. Es ezert johettek helyukre olyanok, akiket emlitesz es megkedveltel..de elotted es utanad is volt/lesz patriots, ugyanezekkel az eszmekkel..szoval attol mert te beestel egy szakaszba, meg nem a rendszer vagy eszme a hibas, hanem aki ezt nem akarja megerteni..
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert en azt nem hiszem, hogy Kraft tizezer ev es hetszaz gyuru utan fogja es atnyul minden idok legjobb edzojen csak ugy. Ezt akkor tudnam elkepzelni, hogy ha a hatterben ok mar tudnak, hogy most, netan jovo nyaron BB visszavonul vagy elmegy, aztan Kraft a kezebe akarja venni a gyeplot, addig is, amig peldaul nem talalja meg az uj jovendobeli edzojet/GM-jet, netan o fog iranyitani. De ezt utobbit sem gondolom egy olyan embernel, aki ennyi evett lehuzott BB mellett abban a kulturaban, ahol hagyta dolgozni es kibontakozni az edzot GM-kent is.

Es gondolom az a BB kontra Kraft ellentet is par eve Gerappa elcserelesekor is alaposan fel lett fujva. Mar ha egyaltalan tenyleg volt alapja. Mert en azt sem tudom elhinni, hogy akar egy Kraft, akar egy BB Brady nelkul akart volna nekivagni a dolgoknak. Es ez ugye meg korabban volt pletyka, amikor Brady abszolut nem volt rossz, nem is most.
Stez
Nem minden igaz abból, amit a csapatok körüli média lehoz, de azért vannak olyan esetek, amikor elég sokan és elég egybehangzóan állítanak valamit. Ez ilyen eset volt. Egyébként ha jól emlékszem szó nem volt arról, hogy Brady nélkül akart volna bárki tovább menni. A vita tárgya az volt, hogy Gerappát megtartsák-e "bármi áron" (akár tagelve, bőségesen megfizetve, stb.) Brady mögött, vagy sem. És Brady volt az, akinek ez az ötlet első sorban nem tetszett. És Kraft melléállt Bradynek.

Egyébként volt rá máskor is precedens, hogy Kraft átnyúlt Belichick feje fölött. AB elküldését is Kraft szorgalmazta, Belichick megtartotta volna őt rosteren. A bostoni média szerint. Ezt is elég egybe hangzóan és elég sokan írták meg ahhoz, hogy hihető legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 307
Brady, esetleg Belichick (Bradynél valószínűtlenebb) távozásával kapcsolatban, nekem egy filozófiai tanpélda, jut az eszembe: Thészeusz görög hős hajója a sok-sok gerenda-, és deszkacsere után, miután már az egész régi hajó faanyagát újakra cserélték, még mindig Thészeusz hajója marad-e?
Persze a Patriots nem csak a Brady-nevű gerendából áll, de az biztos, hogy az a gerenda az egyik legfontosabb alkatrésze. Nekem már az sem tetszett (hibának is tartottam), hogy a bevált jó embereket (Amendola, Hogan (igen Hogan), Lewis, stb.) milyen könnyű szívvel engedték el. De az aztán pláne nem tetszene, ha a csapat ikonját csak úgy (vagy akárhogy) elpasszolnák máshova. Persze azt lehet mondani, hogy ez egy ilyen játék, de nekem akkor nem tetszenek az ilyen játékok. Ettől még nyilván Patriots szurkoló marad az ember - azért az a hajó _az_ a hajó marad, hiszen nem csak a deszkák teszik, hanem az eszme is, de...
Szóval, remélem, hogy TB, és természetesen BB is marad még egy kicsit, amíg lehet. Én, sokakkal ellentétben, idén sem láttam _sokkal_ gyengébbnek TB játékát, és az offense kétségtelen gyengélkedését én nem az ő, hanem a fal, és az elkapók számlájára írom. (Az esetleges látszat ellenére, egyáltalán nem vagyok, sosem is voltam, "rajongó alkat". Kritikus alkat vagyok, ugyanakkor szeretem a csapatot - bár (lásd fent), azon elgondolkodom, hogy mi is teszi a "csapat"-ot.) Sajnálom, hogy "ez egy ilyen játék", ahol évről évre kicserélik a hajó gerendáit, és deszkáit, akkor, és úgy, hogy azok a deszkák és gerendák még el sem korhadtak. De az enyém (ebben) egy idealisztikus szemlélet egy kemény pénzügyi világban - ezzel együtt kell élnem. És én is kíváncsian várom azt az időszakot, amikor már egyetlen deszka sem lesz eredeti abból a hajóból. Hogy majd akkor is tudom-e őket szeretni...
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Feláldozta, de aki abban a helyzetben nem Bradyt választja az iszonyatosan ostoba...

gondold el, hogy még a jelenlegi Messi-t is bármikor bárki elfogadná a világon a köv 3-4 évre mint egy 10 évvel fiatalabb Hazard-t

(+amíg Jimmyről nem derül ki, hogy HOF karrier közelit tesz le vagy ""csak"" staffordi magasságokba jut, ez a "feláldozott jövő" sem tudjuk mennyire volt értékes)
ZERO_L
Szerintem meg nem aldozta fel. Az elmult evek alapjan szerintem Jimmy G az egvilagon semmi olyan extrat sem mutatott, ami alapjan lehetne ra mutogatni, hogy vele ez a Patriots hozna azt, amit Bradyvel is. Tobbek kozott a tavalyi gyurut sem.

Gerappa egy joval agresszivebb, a labdara nem tulsagosan vigyazo gunslinger, de a Pats rendszerebe hosszu tavon szvsz pont, hogy egy ilyen jatekos annyira nem tud igazan tundokolni. Raadasul a Gerappa-fele sok turnovert nem gondolom, hogy elbirna a Pats. Brady az elmult evekben pont arrol volt hires, hogy nagyon vigyaz a labdara.
Stez
Ezzel szemben mi kaptunk egy GOAT módban játszó Bradyt szóval ha jövőre ennek a sztorinak végleg vége, akkor is nobrainer választás volt ez anno, ez nem lehet szerintem vita tárgya.
Bizonyos bizonytalansági faktort mindenképp be kellett vállalni, de maximálisan megérte.
ZERO_L
És ezek azok a dolgok, amikor UTÓLAG már jónak tűnik a döntés, de akkor a tábor egyik része TB-t elküldte volna, a másik része meg BB-t ha TB-t eltradeli.

Solymi
Nem, ez abban a pillanatban egy teljesen valid, nagyon is helyes döntésnek látszott. Lehet mondani, hogy "tábor egyik fele így meg úgy", felesleges, hülye emberek mindig lesznek.

TB elküldését a csapat visszaesésétől való félelem és az a mérhetetlen ostobaság indukálta, hogy a QB 40 felett már használhatatlan, időzített bomba aki egyik hétről a másikra csak úgy behorpadhat.

2017. október 30.-át megelőzően Brady szezonjai:
-komoly mélységekből (MNF @KC) felemelkedve visszahozta a szezont, PO-ban és a SB-ban is kiválóan játszott, még a LOB ellen is.
-köv szezonban a sérülésekkel teletűzdelt támadófalunkkal is egy két pontos vagy Ghost balfaszsága miatt (nézőpont kérdése) nem jutottunk újra nagy döntőbe.
-után jött a revenge tour, ahol Brady MVP számokat hozott, de a 4 kihagyott mérkőzés inkább Matt Ryan felé vitte a szavazatokat(pontosan néggyel többet). A PO és SB-t nem kell bemutatni milyen meccseket játszottunk.
-jött a csere éve, ahol októberig Brady szintén MVP számokat hozott, így legit várományosa volt a díjnak (amit később iszonyat nagy fölénnyel be is húzott, de ügye ezt akkor nem tudhattuk).

Na most ennyi infoval a birtokában ÉS látva milyen fejlődésen ment át Brady, aki azt választotta volna, hogy akkor cseréljük le a franchise első számú arcát, azt a játékost aki az azt megelőző 4 évben nem csak belépett a legit GOAT vitába hanem SB LI-n végérvényesen pontot tett a kérdéskör végére, na az az ember -nincs rá jobb szó- idióta. (ergo a véleményére nem kell adni 😛 )


És ha ezek után nincs pluszban a két SB meg a gyűrű, ez akkor is jó döntés lett volna, mert ismertük Brady elszántságát és győzni akarását, ez meg már önmagában bőven elegendő ellenérv lett volna, hogy itt tartsuk a fiatal reménységgel szemben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Azert en azt nem hiszem, hogy Kraft tizezer ev es hetszaz gyuru utan fogja es atnyul minden idok legjobb edzojen csak ugy.
Stez
Ugyanazt irod mint Jan csak te a vegkifejletet is hozzateszed..O se irta, hogy szerinte atnyul. De a nem atnyulas is Kraft dontese lesz..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert en azt nem hiszem, hogy Kraft tizezer ev es hetszaz gyuru utan fogja es atnyul minden idok legjobb edzojen csak ugy. Ezt akkor tudnam elkepzelni, hogy ha a hatterben ok mar tudnak, hogy most, netan jovo nyaron BB visszavonul vagy elmegy, aztan Kraft a kezebe akarja venni a gyeplot, addig is, amig peldaul nem talalja meg az uj jovendobeli edzojet/GM-jet, netan o fog iranyitani. De ezt utobbit sem gondolom egy olyan embernel, aki ennyi evett lehuzott BB mellett abban a kulturaban, ahol hagyta dolgozni es kibontakozni az edzot GM-kent is.

Es gondolom az a BB kontra Kraft ellentet is par eve Gerappa elcserelesekor is alaposan fel lett fujva. Mar ha egyaltalan tenyleg volt alapja. Mert en azt sem tudom elhinni, hogy akar egy Kraft, akar egy BB Brady nelkul akart volna nekivagni a dolgoknak. Es ez ugye meg korabban volt pletyka, amikor Brady abszolut nem volt rossz, nem is most.

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
Ahogy mindig-mindenhol, most is az dönt, aki fizet. Mivel itt az egész bulika Krafték pénzéből megy, majd ő eldönti hogy kire mit bíz rá. És ha éppen ahhoz szottyan kedve, hogy személyesen ő döntse el a QB kérdést, akkor az bizony úgy is lesz. 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
@ChrisBurkeNFL: Mentioned in there and of note (maybe??) is that Jerod Mayo's brother, Deron, is the Patriots' assistant strength-and-conditioning coach ... and the Lions just so happen to need both a head S&C coach and an assistant, so I'll toss out the "package deal" possibility.

Csak találgatás de komolyabb beatwriterek is tolják a nevét nálunk. Olyan kell aki ismeri MP rendszerét, mert winnow éve van a vezetésnek a valódi DC meg úgyis a dagadt lesz.
Bazzani
Meg ez itt off de Matty P nem fog olyan DC-t vinni maga alá aki veszélyeztetheti idővel az állását.
Tehát olyan látvány DC lesz aki ismerős és rendszerszinten is képben van. Körülírtam Mayo-t kb.
Bazzani
Mondjuk edzőként nem dolgoztak együtt mert Mayo az idény előtt lett kinevezve.
Meglátjuk.
gordon
De játékosként azért pár évet igen, szóval össze jöhet.
Nekem is nagyon furcsa h 1 év ILB edzősködés után felmerül, mint DC.
Ettől függetlenül mindig szerettem a játékát, és nagyon jól átlátta a playeket mindig is, szóval nem tartom teljesen hülyeségnek.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
@ChrisBurkeNFL: Mentioned in there and of note (maybe??) is that Jerod Mayo's brother, Deron, is the Patriots' assistant strength-and-conditioning coach ... and the Lions just so happen to need both a head S&C coach and an assistant, so I'll toss out the "package deal" possibility.

Csak találgatás de komolyabb beatwriterek is tolják a nevét nálunk. Olyan kell aki ismeri MP rendszerét, mert winnow éve van a vezetésnek a valódi DC meg úgyis a dagadt lesz.
Bazzani
Meg ez itt off de Matty P nem fog olyan DC-t vinni maga alá aki veszélyeztetheti idővel az állását.
Tehát olyan látvány DC lesz aki ismerős és rendszerszinten is képben van. Körülírtam Mayo-t kb.
Bazzani
Mondjuk edzőként nem dolgoztak együtt mert Mayo az idény előtt lett kinevezve.
Meglátjuk.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
@ChrisBurkeNFL: Mentioned in there and of note (maybe??) is that Jerod Mayo's brother, Deron, is the Patriots' assistant strength-and-conditioning coach ... and the Lions just so happen to need both a head S&C coach and an assistant, so I'll toss out the "package deal" possibility.

Csak találgatás de komolyabb beatwriterek is tolják a nevét nálunk. Olyan kell aki ismeri MP rendszerét, mert winnow éve van a vezetésnek a valódi DC meg úgyis a dagadt lesz.
Bazzani
Meg ez itt off de Matty P nem fog olyan DC-t vinni maga alá aki veszélyeztetheti idővel az állását.
Tehát olyan látvány DC lesz aki ismerős és rendszerszinten is képben van. Körülírtam Mayo-t kb.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
Ha megakarja tartani akkor ki kell nevezni mert azonos poziba nem mehet interjúra. Illetve blokkolhatja a csapat asszem.
gordon
Értem és tudom. 😊
pl.:
Steve B 4 évig volt coaching assistant és utána 3 évig safety coach.
Idén lett secondary coach és de-facto DC / play-caller.
Flores, JMD, Matty P és hosszú-hosszú évekig voltak mindenféle poziban mire DC/OC poziba kerültek.
Erre gondoltam csak azzal, hogy nem hiszem, hogy Mayo DC lesz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
Ha megakarja tartani akkor ki kell nevezni mert azonos poziba nem mehet interjúra. Illetve blokkolhatja a csapat asszem.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.
Sinisa
@ChrisBurkeNFL: Mentioned in there and of note (maybe??) is that Jerod Mayo's brother, Deron, is the Patriots' assistant strength-and-conditioning coach ... and the Lions just so happen to need both a head S&C coach and an assistant, so I'll toss out the "package deal" possibility.

Csak találgatás de komolyabb beatwriterek is tolják a nevét nálunk. Olyan kell aki ismeri MP rendszerét, mert winnow éve van a vezetésnek a valódi DC meg úgyis a dagadt lesz.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
BB fia támadó vagy védő oldalon dolgozik?
Bazzani
Steve: D#
Brian: coaching assistant (nem tudni melyik oldalon)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
BB fia támadó vagy védő oldalon dolgozik?
Bazzani
DB edző
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
BB fia támadó vagy védő oldalon dolgozik?

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
gordon
Nekem nagyon szokatlan lenne, ha össze-vissza 1 év edzősködés után egyből DC lenne, akár itt, akár máshol.
Szerintem BB nem is nevezné ki, már az meglepő volt Tőle, hogy egyből pozíciós edző lehetett.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mayot kinevezhetjük mi is DC nek ha kell és máris marad.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Feláldozta, de aki abban a helyzetben nem Bradyt választja az iszonyatosan ostoba...

gondold el, hogy még a jelenlegi Messi-t is bármikor bárki elfogadná a világon a köv 3-4 évre mint egy 10 évvel fiatalabb Hazard-t

(+amíg Jimmyről nem derül ki, hogy HOF karrier közelit tesz le vagy ""csak"" staffordi magasságokba jut, ez a "feláldozott jövő" sem tudjuk mennyire volt értékes)
ZERO_L
Szerintem meg nem aldozta fel. Az elmult evek alapjan szerintem Jimmy G az egvilagon semmi olyan extrat sem mutatott, ami alapjan lehetne ra mutogatni, hogy vele ez a Patriots hozna azt, amit Bradyvel is. Tobbek kozott a tavalyi gyurut sem.

Gerappa egy joval agresszivebb, a labdara nem tulsagosan vigyazo gunslinger, de a Pats rendszerebe hosszu tavon szvsz pont, hogy egy ilyen jatekos annyira nem tud igazan tundokolni. Raadasul a Gerappa-fele sok turnovert nem gondolom, hogy elbirna a Pats. Brady az elmult evekben pont arrol volt hires, hogy nagyon vigyaz a labdara.
Stez
Ezzel szemben mi kaptunk egy GOAT módban játszó Bradyt szóval ha jövőre ennek a sztorinak végleg vége, akkor is nobrainer választás volt ez anno, ez nem lehet szerintem vita tárgya.
Bizonyos bizonytalansági faktort mindenképp be kellett vállalni, de maximálisan megérte.
ZERO_L
És ezek azok a dolgok, amikor UTÓLAG már jónak tűnik a döntés, de akkor a tábor egyik része TB-t elküldte volna, a másik része meg BB-t ha TB-t eltradeli.

Hadd ne mondjam, hogy mind az FK-n, mind a Pats.hu-n és itt is olvastam mostanában olyanokat, hogy Brady made BB, meg hasonló baromságokat.

Ezek az emberek azt felejtik el, hogy BB már akkor védelmi guru volt, mikor TB a kanyarban sem volt.
Mindig jön a sztori, hogy megbukott a Clevelanddel, miközben 4 év alatt épített belőlük PO csapatot, akkor amikor nem volt salary cap. Igaz, hogy rosszul kezelt jópár dolgot, el is ismerte és tanult belőle.

A vezetése alatt a Pats 2000-től összesen 3x nem jutott a PO-ba, szerintem ennek sokan örülnének.
Az meg, hogy nem áldoz be mindent csak TB miatt érthető, hisz neki a csapat érdekei a fontosabbak mint az egyéné, plusz azért Kraft is beleszól a dolgokba.
Btw, nem lehet azt mondani, hogy nem próbált meg mindent, csak nem jött össze.
Ha itt lenne AB, akkor meg megint minket szidnának, mert hasítana az OFF.

Aztán ott van JMD, érte is biztos véletlenül kapkodnak, meg emelik ki a közvetítésekben, hogy mennyire jó OC.
Ő is csak azzal tud főzni ami van, plusz ahogy említették, ki tudja, hogy melyik play volt az övé és melyik volt az amit TB áthívott?

Meg amikor az edzők hoznak egy WTF döntést ami bejön, akkor mekkora zsenik, ha meg nem akkor meg micsoda lúzerek.

Ez a csapat szerencse nélkül ennyire volt képes, ennyi volt benne, nem jöttek jól össze a dolgok.
Emiatt nem kell elküldeni a fenébe senkit...néha úgy érzem, hogy néhány szurkoló minden körülmények között SB-t vár el a csapatból.

Lehet azért, mert érzi a TB éra végét meg azt, hogy a többi csapat is jön fel és ha nem lesz mindig konf. döntő vagy SB részvétel, akkor az úgy nem lesz fasza...
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
- Mennyire szedik szét a Pats stábját? McD biztos visz magával embereket, illetve állítólag Mayo lehet a Lions DC hamár a Pats dolgok ilyen marhára beváltak nálunk.
Bazzani
Engem jelen pillanatban talán ez foglalkoztat a legjobban.
- Joe Judge is megy egy jópár helyre HC interjúra (amit én őszintén nem értek, világ életében NFL-ben csak ST-vel foglalkozott ill. idén volt WR edző) és JMD is
- D# oldalról olvastam én is Mayot, ami szintén meglepő nekem

Emelett idén kb. 2 ember hiányzott azért a stábból (DC és WR coach).
Új OC-t nem lesz könnyű találni, az EP rendszer miatt.
Itt persze ismét felvetőthet Chad O'Shea szerepe, aki azért Miami-ban szerintem nem teljesített rosszul.

Persze-persze "In Bill we trust" és a kisebbik Belichick fiú is előreléphet a nyáron, de nem tudom meddig bírja el a coaching staff tehetséggel, ha minden évben "lerabolják".

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Watson megint vissza akar vonulni.
Favre rekordjára tör.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szemét Madden kb 1 napig hittem a csodában 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
ThundersNFL
Igen az durván volt bold prediction.