New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
@peterk el tudod képzelni,hogy emiatt BB távozzon végül? Mert az lenne az igazi katasztrófa.
kolok1972
Nem. Már írtam korábban is, hogy szerintem Billnek az a terve, hogy a fiának adja át a stafétát. Akar neki építeni egy új csapatot - de legalábbis annak az alapjait. Addig mindenképpen marad.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert a Pats tamadogepezete missmatcheken alapul. A te-jatekok, a futok passzjatekban valo eroltetese, stb. Harry meg epp ezt a missmatchet volt kivant meghozni. Legalabbis ezt vartak tole. Pech, hogy nem tudja megfeleloen hasznalni a fizikumat, egyelore legalabbis. En epp ezert imadtam AJ Brownt, mert nem magas, de drabalis es nagyon ki tudja hasznalni az alkatabol fakado elonyoket. Nem is tudjak altalaban levinni elsore.

De Harrynek meg azert van ideje megtanulni ezt

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Szóval most akkor ott tartunk, hogy rossz hír, hogy Brady folytatni akarja nálunk. Rendben, akkor majd a piacnyitás körül jövök | (vagy akkor sem) |
Wyatt
Agyalás megy. Agyalás megy, hogy 2020-ban mennyire életképes egy 0 mobilitással bíró qb. Agyalás megy, hogy mi legyen:
A: az elmúlt 20 év miatt megérdemli, hogy rakjuk össze jól az O falat (és persze a támadókat sem ártana), hogy újra régi fényében tündököljön és mutassa meg a kétkedőknek, hogy őt még nem lehet leírni.
B: azt mondjuk, hogy muszáj egy picit mobilisabb irányító, aki nem ijed meg ha beomlik a zseb, aki urambocsá fut 5-6 yardot, hogy életben tartsa a játékot és nem inkább összegömbölyödik.Ha nem véd a támadófal akkor ne pánikoljon, ne dobáljon össze-vissza.

(tudom nem lehet kihagyni, hogy 2 elkapót is elvesztett TB, ami alapjaiban változtatta meg az O-t, de azért az is fura, hogy ennyire összeomlott minden a szezon végére és igen tudom az is idegesítő lehet, hogy minden meccsen kb mindenki hoz egy dropot mikor kapott egy pontos labdát)
Én amúgy arra lennék kíváncsi, hogy az edzéseken vajon ment minden tökéletesen? Vagy ott sem jöttek a passzok, ott is ment a hiszti a route-ok miatt? Vagy ha ott ment minden tökéletesen, miért nem ment a meccseken? Kár, hogy ezeket mi halandók nem láthattuk😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két kérdés:
- Miért draftol BB az első körben egy olyan elkapót akinek pont az a gyengéje amire a Pats támadósémája alapul, a szeparáció. A Gronk féle 1az1 párhacokat szánták neki?

- Mennyire szedik szét a Pats stábját? McD biztos visz magával embereket, illetve állítólag Mayo lehet a Lions DC hamár a Pats dolgok ilyen marhára beváltak nálunk.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Szemét Madden kb 1 napig hittem a csodában 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szóval most akkor ott tartunk, hogy rossz hír, hogy Brady folytatni akarja nálunk. Rendben, akkor majd a piacnyitás körül jövök | (vagy akkor sem) |
Wyatt
Na most szerintem full felesleges ezen megsértődnöd haver.
Ha 200an beírták volna ide, hogy "hehehe kiesett a buzi Pecc" akkor megérteném. Bár mondjuk én örülnék, ha rajtunk nevetnének egy rájátszás meccs után mert az azt jelenti, hogy bejutottunk. 😊
Szóval azért ez a Brady kérdés nem olyan egyszerű, de azt is megértem, hogy Te kibaszottul kötődsz hozzá.
De mi külső szemlélők meg esetleg a kevésbé kötődő Pats fanok miért ne agyalhatnánk a jövőn?
Vicces de a Pats jelenleg az offseason egyik legérdekesebb kérdése. Érdekesebb mint, hogy ki lesz a Lions OL edzője pedig az is foglalkoztat rajtam kívül vagy két embert itt. Szóval na. Érted.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meglepne ha BB nek nem lenne min 3 éves terve főleg ha az irányítója 40+os és minden egyes nap látja az edzésmunkáját.
Kraft se hülye, JG trade idején egy top formaban lévő TB volt nem jelenlegi kb game manager szintű.
Az is érdekes lesz, hogyha marad TB akkor mennyiért. Illetve ha megy JMD akkor ki jön? O'Shea ?
Rengeteg a kérdés.
Izgalmas lesz 😊
gordon
Sok év felesleges erőlködés után eljutottatok oda ahol mi tartunk.
Amikor az offseason a legérdekesebb.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Szóval most akkor ott tartunk, hogy rossz hír, hogy Brady folytatni akarja nálunk. Rendben, akkor majd a piacnyitás körül jövök | (vagy akkor sem) |
Wyatt
Nem. Egyelőre ott tartunk, hogy az oldal kb 70%-nak spontán magömlést okoztunk olyan hajnali fél 6 körül. 😊
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
Igazad van , sztem is Jimmy G ugyanúgy szenvedett volna ilyen WR-ok mellett , nem mindegy hogy Sanunak vagy Harrynek dobál az ember vagy Kittlenek vagy Goodwinnak. Az se mindegy, hogy segítik e az elkapók a QB-t vagy még elejtik azt is amit a kezükbe dobja .
Hightower94
Almát a körtéhez...JG Sanders érkezéséig kb a szertárosnak dobálgathatott..
JMD től tavaly megkérdezték, hogy miért nem emel be RPO elemeket a játékba , azt válaszolta, hogy hívott be kb 1x esetben de TB mindig a futójátékot csinált belőle.
Nem egyszerű ma már egy olyan QB val aki gyakorlatilag képtelen lábon megtenni pár yardot vagy esetekben meghosszabbítani a játékot.
Beduplázod Edelman-t, töltöd a boxot és hagyod, hogy TB megverjen a többi elkapóval. Kellett 8 meccs mire rájöttek az ellen DC-i, hogy ennyi a titok.
gordon
Pedig ott vannak a helyek mert nem számitanak rá , simán futhatna ha akarna . KC ellen egyszer megindult hozott 20 yardot.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
Igazad van , sztem is Jimmy G ugyanúgy szenvedett volna ilyen WR-ok mellett , nem mindegy hogy Sanunak vagy Harrynek dobál az ember vagy Kittlenek vagy Goodwinnak. Az se mindegy, hogy segítik e az elkapók a QB-t vagy még elejtik azt is amit a kezükbe dobja .
Hightower94
Almát a körtéhez...JG Sanders érkezéséig kb a szertárosnak dobálgathatott..
JMD től tavaly megkérdezték, hogy miért nem emel be RPO elemeket a játékba , azt válaszolta, hogy hívott be kb 1x esetben de TB mindig a futójátékot csinált belőle.
Nem egyszerű ma már egy olyan QB val aki gyakorlatilag képtelen lábon megtenni pár yardot vagy esetekben meghosszabbítani a játékot.
Beduplázod Edelman-t, töltöd a boxot és hagyod, hogy TB megverjen a többi elkapóval. Kellett 8 meccs mire rájöttek az ellen DC-i, hogy ennyi a titok.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
szerintem egy GOAT edző észre tudja venni, hogy még egy 80%os GOAT QB is több esélyt ad a csapatnak a végső győzelemre mint az alternatívái...

nem hiszem, hogy Kraft úrnak erre figyelmeztetnie kéne bárkit is az FO-ban 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Feláldozta, de aki abban a helyzetben nem Bradyt választja az iszonyatosan ostoba...

gondold el, hogy még a jelenlegi Messi-t is bármikor bárki elfogadná a világon a köv 3-4 évre mint egy 10 évvel fiatalabb Hazard-t

(+amíg Jimmyről nem derül ki, hogy HOF karrier közelit tesz le vagy ""csak"" staffordi magasságokba jut, ez a "feláldozott jövő" sem tudjuk mennyire volt értékes)
ZERO_L
Szerintem meg nem aldozta fel. Az elmult evek alapjan szerintem Jimmy G az egvilagon semmi olyan extrat sem mutatott, ami alapjan lehetne ra mutogatni, hogy vele ez a Patriots hozna azt, amit Bradyvel is. Tobbek kozott a tavalyi gyurut sem.

Gerappa egy joval agresszivebb, a labdara nem tulsagosan vigyazo gunslinger, de a Pats rendszerebe hosszu tavon szvsz pont, hogy egy ilyen jatekos annyira nem tud igazan tundokolni. Raadasul a Gerappa-fele sok turnovert nem gondolom, hogy elbirna a Pats. Brady az elmult evekben pont arrol volt hires, hogy nagyon vigyaz a labdara.
Stez
Azért annyit megállapíthatunk, hogy Jimmy fr QB-nak számít. Ez már önmagában elég, hogy értékes asset legyen. Aztán, hogy ő a Rodgers-Wilson vonalon lesz elit vagy csak megmarad liga top15-nek ez már tényleg a jövő zenéje. Szerencsére most jó edzők keze alatt dolgozik, így remélhetőleg kijön belőle az ami valójában benne van.


Anno azt a jövőt áldoztuk fel, amíg megtaláljuk Brady utódját. Ez az amit nem tudunk, hogy mennyi ideig fog tartani. Ez lehet egy Brownshoz hasonló (nyilván ez az egyik véglet) kálvária, de lehet Colts/Packers(ez a másik) szerű azonnali csere.
Ezzel szemben mi kaptunk egy GOAT módban játszó Bradyt szóval ha jövőre ennek a sztorinak végleg vége, akkor is nobrainer választás volt ez anno, ez nem lehet szerintem vita tárgya.
Bizonyos bizonytalansági faktort mindenképp be kellett vállalni, de maximálisan megérte.


Annyit elmondanék JG védelmében, hogy ha most csak megnézed az utóbbi 3-4 év QB draftjait és feltételezzük, hogy ez a jelenlegi vezetés annyira nem tud pocsék munkát végezni, hogy top20-on belül draftoljuk, akkor Jimmynél jobb irányítóra nagyon kevés esélyünk van (Jackson meglehetett volna, de ügye ő egy teljesen más rendszert igényel). Szóval valami Wilson szerű szarba tenyerelés kellene ha mi a draftról akarjuk megtalálni az utódot vagy elhozni egy már bukott veteránt (pl Derek Carr, most mondtam valakit), akit a mi rendszerünkben jobban ki tudunk használni.

Bármelyik módszer is lesz a befutó nagyon sok szerencse szükséges hozzá és ezt a kiszámíthatatlanságot mi bevállaltuk azzal a döntéssel.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval most akkor ott tartunk, hogy rossz hír, hogy Brady folytatni akarja nálunk. Rendben, akkor majd a piacnyitás körül jövök | (vagy akkor sem) |

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
@peterk el tudod képzelni,hogy emiatt BB távozzon végül? Mert az lenne az igazi katasztrófa.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Ravens elleni Wild Card zakóhoz képest azért ez se volt sokkal külömebb. JMD meg szarjon sünt második félidőben nulla volt az offense, még az első félidőben hittem benne,hogy ez meg tud lenni....
De mai meccsen még puntolni se tudtunk rendesen ill BB is hozott pár fejvakarós döntést, terített betli erre lehet azt mondani.
manuszka86
Nem azert, de nekem mar nem eloszor tunik fel, hogy amikor JMD-t nagyon felkapjak, akkor azert a szokasosnal tobbszor jonnek ilyen meccsek, amik alapjan az erezheto, hogy mintha fejben nem lenne teljesen ott. Mondjuk vele kapcsolatban igazabol mar ket honapja ezt erzem, sorolni is nehez a heteket ebbol az alapszakaszbol, amikor a tamadoegyseg osszerogyott.

Egy dolog, hogy itt van ez a Brady csavo, akin kezd erzodni a kor, de hat alapbol Gronk hianya latszik, Edelman sem volt az igazi, JMD ugyszinten, es akkor meg ide lehetne venni, hogy a teljes WR-sor megkapta a bizalmat, hogy elolepjen Gronk visszavonulasa utan, de senki sem tudott elni a lehetoseggel, ami marpedig ezektol a jatekosoktol valahol blama. Es akkor erre meg rajott, hogy ugye alapbol voltak aprobb balhek, amik szepen elkezdtek zilalni BB, Brady, Kraft kozott az osszhangot, meg aztan AB kirakasa utan is ment a csunya nezes a masikra, stb. Mintha egy lancreakcio most csucsosodott volna ki, es a Patriots elbukta azt a meccset, amit egyebkent az elmult tiz evben rohogve, siralmasan gyenge performansszal is behuzott.

Amugy azert osszessegeben grat a szezonhoz a Patsnek, csak bejutottatok a PO-ba, csak osszehoztatok egy rakat W-t sokszor visszafogott teljesitmennyel. Nem latom, hogy szegyenkezni kellene. Nyilvan most a sok hater raszabadul Bradyre, BB-re es nyaladzik, hogy vege a dinasztianak, de ahogy itt irtak elottem, a multat ugysem torolheti el senki (illetve majd Luck fogja, miutan ket honap mulva visszater, es nyer zsinorban het gyurut Indyben) es semmi. A kovetkezo idenyben szerintem megint odabasz a Pats, ha BB nem vonul vissza.

A nyarra meg nem marad mas, mint remenykedni, hogy Gisele nem szul egy kis feka pulyat es nem derul ki az igazsag, hogy AB vegig reszelte, mert akkor Brady szetesik mentalisan --> na onnan mar nem lesz visszaut. 😕
Stez
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.
Amadeus
Szokásos pár soros ideböfögés mindenfele elemzés /analitika nélkül. Köszönjük.
A karjaval semmi baj nem volt.
gordon
Meg lehet sértődni, de ez idén masszív lejtő volt.
Amadeus
Azért a gőgőd még mindig jóval erősebb, mint a valós tudásod, függetlenül attól ,hogy most igazad van- vagy sem.....
csi77
A gőg az örök, a tudás megkophat.

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

peterk2005
Igazad van , sztem is Jimmy G ugyanúgy szenvedett volna ilyen WR-ok mellett , nem mindegy hogy Sanunak vagy Harrynek dobál az ember vagy Kittlenek vagy Goodwinnak. Az se mindegy, hogy segítik e az elkapók a QB-t vagy még elejtik azt is amit a kezükbe dobja .
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Az jó, mert Pittben is meg Oaklandben is azt mondják, hogy egy no1 WR hiányzott a PO-hoz.
Akkor kimondhatjuk, hogy ahol AB megfordult, mindenhonnan pont ő hiányzott? 😀

Azért ez nem így működik.
Jan
Vele mindhárom csapat bejutott volna...egyszerre 😂😉
Klaci79
Összekevered Chuck Norrissal 😎😁 őt SB MVPnek választották volna... Tegnap

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Hát nyertetek azzal az áldozattal egy újabb SB-t. Ilyen áldozatot szerintem mindenki gondolkodás nélkül bevállalna. 😊

Amúgy se volt reális 2017-ben, hogy majd éppen a 28-3-ról felállva SB-t nyerő, MVP szinten játszó hall of famert beáldozzák a jövőért. Belichick lehetett akármennyire előrelátó, ilyen lépést ép ésszel nem lehet elvárni senkitől. Nincs mese, a nagysággal járó napsütés után el kell viselni a nagyság következményeit, nincs az egyik a másik nélkül.

A kérdés inkább most lesz majd fontos. Az, hogy a fanbase denial módba kerülve esetleg azt mantrázza majd, hogy nincs Bradyvel semmi gond, csak két jó elkapó kell neki és újra bajnok lesz, az egy dolog. Ez a fanbase dolga. De ha Kraft megint belenyúl, hasonlóan szentimentális (és laikus) módon, az már olyan károkat okozhat, amiknek nem kell(ene) szükségszerűen bekövetkezniük. Itt már inkább hagyni kéne, hogy Belichick döntse el. Mégiscsak egy HOF HC-ről beszélünk basszus, ki döntsön, ha nem ő? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Feláldozta, de aki abban a helyzetben nem Bradyt választja az iszonyatosan ostoba...

gondold el, hogy még a jelenlegi Messi-t is bármikor bárki elfogadná a világon a köv 3-4 évre mint egy 10 évvel fiatalabb Hazard-t

(+amíg Jimmyről nem derül ki, hogy HOF karrier közelit tesz le vagy ""csak"" staffordi magasságokba jut, ez a "feláldozott jövő" sem tudjuk mennyire volt értékes)
ZERO_L
Szerintem meg nem aldozta fel. Az elmult evek alapjan szerintem Jimmy G az egvilagon semmi olyan extrat sem mutatott, ami alapjan lehetne ra mutogatni, hogy vele ez a Patriots hozna azt, amit Bradyvel is. Tobbek kozott a tavalyi gyurut sem.

Gerappa egy joval agresszivebb, a labdara nem tulsagosan vigyazo gunslinger, de a Pats rendszerebe hosszu tavon szvsz pont, hogy egy ilyen jatekos annyira nem tud igazan tundokolni. Raadasul a Gerappa-fele sok turnovert nem gondolom, hogy elbirna a Pats. Brady az elmult evekben pont arrol volt hires, hogy nagyon vigyaz a labdara.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 135 — Saints GM
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Azért egy gyűrűt még ért ez a döntés 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
NB2
Feláldozta, de aki abban a helyzetben nem Bradyt választja az iszonyatosan ostoba...

gondold el, hogy még a jelenlegi Messi-t is bármikor bárki elfogadná a világon a köv 3-4 évre mint egy 10 évvel fiatalabb Hazard-t

(+amíg Jimmyről nem derül ki, hogy HOF karrier közelit tesz le vagy ""csak"" staffordi magasságokba jut, ez a "feláldozott jövő" sem tudjuk mennyire volt értékes)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Meglepne ha BB nek nem lenne min 3 éves terve főleg ha az irányítója 40+os és minden egyes nap látja az edzésmunkáját.
Kraft se hülye, JG trade idején egy top formaban lévő TB volt nem jelenlegi kb game manager szintű.
Az is érdekes lesz, hogyha marad TB akkor mennyiért. Illetve ha megy JMD akkor ki jön? O'Shea ?
Rengeteg a kérdés.
Izgalmas lesz 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.Amadeus
Azért Manning fizikailag sokkal jobban kész volt. Ő tényleg maga alá rottyantott az erőlködéstől ha 20+ yardra el kellett dobnia a labdát. Brady azért jobban fest fizikailag sokkal. De produktum szempontból ez nem feltétlenül jelent különbséget. Sok QB ér úgy véget, hogy a kar ereje még rendben van, de más romlik el. Nem kérdés, hogy Brady is leszálló spirálban van. Már tavaly is érezhető volt, idén meg egészen nyilvánvaló lett. És fel is gyorsult a folyamat. Hiába szép a dobásainak fele, hiába van meg a spirál, ha a másik fele már nála is gyertya, meg szór, mint a ruszki golyószóró. Valószínűleg arról lehet szó, hogy Brady teste se rehabol, frissül már úgy, és a reflexei is romlanak. És valószínűleg az történik, hogy az egészséges karral 40%-os erőfeszítést igénylő dobáshoz már neki is 80% kell. Manningnál látványosabb voltm mert neki már 100% is sokszor kevés volt, de a 80% is azt eredményezi, hogy majdnem mindent bele kell adni. És 80%-os erőfeszítéssel sem lehet már úgy célozni, mint 40% erőfeszítéssel. Te tulajdonképpen mindegy is, hogy pontosan hogyan zajlik a folyamat. Az eredményt látjuk, és ez a lényeg.

Az igazi kérdés az, hogy van-e reálisan még ebben valamennyi? Mert könnyű azt kimondani, hogy fos volt az idei supportja, fel kell javítani, és oké lesz a dolog. Tényleg csak ennyi? Oké, persze, ha Gordon nem megy vissza port szívni, AB meg nem őrül meg, az óriási plusz lett volna. Node c'mon. Az két, HOF képességű elkapót jelent. Ha ők játszottak volna, akkor röhej, de Edelman lett volna a harmadik legtehetségesebb a sorban. 😊 Hát még jó, hogy egy olyan sorral jobban működhetett volna. 😊 Node olyant nem lehet csak úgy leakasztani. Ha olyan mázlink van, hogy éppen a lábunk elé esik, akkor le lehet érte hajolni, és örülünk Vincent. De az ordas mázli. "Normális" körülmények között ilyen nincs. És nem is lesz.

Szóval bonyolultabb a probléma annál sokkal, mint, hogy szar ez a sor, fel kell javítani és rendben leszünk. Az NFL-ben 5-6 sor van ami igazán jó. A többi ilyen so-so. Rodgersnek mennyivel van többje? Van egy rendes fasza elkapója, meg egy rendes fasza futója. Aztán annyi. Wentznek mije van? Wilsonnak mije van? Vagy akár Garoppolonak mije van? Van egy Kittle-je, aztán neki is egy idén tradelt veteránja van, meg egy rookie-ja. Meg elkapó RB-je. Hát ennyi van körülbelül itt is. Csak nem Kittle, hanem Edelman, nem Sanders hanem Sanu, és nem Samuel, hanem Harry. És az egyik sorból ennyi jön ki, a másikból meg annyi, És lehet találgatni, hogy miért. Lehet találgatni, az a Sanu, aki a Falconsban 900+ yardos szezont, 60 yardos átlagot tolt, mielőtt ide jött, miért csinál 10-20-30 yardokat itt. És az a Sanders aki hasonlóval nyitott Denverben, miért tudott 4 meccsen is 100+ yardot összehozni Friscoban? Ha Sanders jött volna ide, Sanu meg Friscoba, akkor vajon Sanders itt lenne meg a 4db 100+ yardos meccse? Vagy akkor Sanunak lett volna Friscoban annyi?

Nem lesz ez egy könnyű döntés Belichick számára. Ha Brady tényleg folytatni akarja, akkor profi cucc volt tőle azonnal belengetni. Belichick vakarhatja majd a fejét, hogy mit csináljon. Ő, aki arról híres, hogy inkább egy évvel előbb lép, mint, hogy késő legyen, eléggé kész helyzet elé van állítva. Ha nincs a fejében alternatíva - márpedig nem nagyon látszik - akkor akár akarja akár nem, ezúttal lehet, hogy nemhogy 1 évvel előbb nem tud lépni, de még pluszban rá is kell húznia, mert nem lesz jobb. Hacsak a lovak közé nem dobja a gyeplőt, mondván, hogy van 3-4 éve még, hogy a fiának előkészítse az új terepet, és akkor söprés és újraépítés. És akkor jön a következő kérdés, hogy ahhoz Kraft mit szól majd?

peterk2005
Pont ezt feszegettem en is Bazza hsz-ra reagalva,hogy szerintem BB siman lepne tovabb,uj csapatot epitve nem TB-vel ,de Kraft nem fogja hagyni. És ahogy Te is irod talan ez még fontosabb,hogy ebbol mi fog kisulni.
kolok1972
vajon Kraft feláldozta a jövőt a jelenért mikor JG-t hagyta elcserélni TB helyett???
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
ez a Sanders vs. Sanu témakör is érdekes, nem kérdés hogy Sanutól minden szurkoló többet várt, amit meg kaptunk tőle az a bányászbéka segge alatti teljesítmény. Mi innen a fotelból nehezen fogjuk megfejteni ennek az okát, lehet a bokasérülése súlyosabb és emiatt a teljesítménye is rosszabb v. szimplán kevés idő volt még megszokni az új rendszert,Brady papa is rosszabbul tolta idén (összetett kérdéskör ez összességében).

Érdekes egy holtszezon elé nézünk az tuti....

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.Amadeus
Azért Manning fizikailag sokkal jobban kész volt. Ő tényleg maga alá rottyantott az erőlködéstől ha 20+ yardra el kellett dobnia a labdát. Brady azért jobban fest fizikailag sokkal. De produktum szempontból ez nem feltétlenül jelent különbséget. Sok QB ér úgy véget, hogy a kar ereje még rendben van, de más romlik el. Nem kérdés, hogy Brady is leszálló spirálban van. Már tavaly is érezhető volt, idén meg egészen nyilvánvaló lett. És fel is gyorsult a folyamat. Hiába szép a dobásainak fele, hiába van meg a spirál, ha a másik fele már nála is gyertya, meg szór, mint a ruszki golyószóró. Valószínűleg arról lehet szó, hogy Brady teste se rehabol, frissül már úgy, és a reflexei is romlanak. És valószínűleg az történik, hogy az egészséges karral 40%-os erőfeszítést igénylő dobáshoz már neki is 80% kell. Manningnál látványosabb voltm mert neki már 100% is sokszor kevés volt, de a 80% is azt eredményezi, hogy majdnem mindent bele kell adni. És 80%-os erőfeszítéssel sem lehet már úgy célozni, mint 40% erőfeszítéssel. Te tulajdonképpen mindegy is, hogy pontosan hogyan zajlik a folyamat. Az eredményt látjuk, és ez a lényeg.

Az igazi kérdés az, hogy van-e reálisan még ebben valamennyi? Mert könnyű azt kimondani, hogy fos volt az idei supportja, fel kell javítani, és oké lesz a dolog. Tényleg csak ennyi? Oké, persze, ha Gordon nem megy vissza port szívni, AB meg nem őrül meg, az óriási plusz lett volna. Node c'mon. Az két, HOF képességű elkapót jelent. Ha ők játszottak volna, akkor röhej, de Edelman lett volna a harmadik legtehetségesebb a sorban. 😊 Hát még jó, hogy egy olyan sorral jobban működhetett volna. 😊 Node olyant nem lehet csak úgy leakasztani. Ha olyan mázlink van, hogy éppen a lábunk elé esik, akkor le lehet érte hajolni, és örülünk Vincent. De az ordas mázli. "Normális" körülmények között ilyen nincs. És nem is lesz.

Szóval bonyolultabb a probléma annál sokkal, mint, hogy szar ez a sor, fel kell javítani és rendben leszünk. Az NFL-ben 5-6 sor van ami igazán jó. A többi ilyen so-so. Rodgersnek mennyivel van többje? Van egy rendes fasza elkapója, meg egy rendes fasza futója. Aztán annyi. Wentznek mije van? Wilsonnak mije van? Vagy akár Garoppolonak mije van? Van egy Kittle-je, aztán neki is egy idén tradelt veteránja van, meg egy rookie-ja. Meg elkapó RB-je. Hát ennyi van körülbelül itt is. Csak nem Kittle, hanem Edelman, nem Sanders hanem Sanu, és nem Samuel, hanem Harry. És az egyik sorból ennyi jön ki, a másikból meg annyi, És lehet találgatni, hogy miért. Lehet találgatni, az a Sanu, aki a Falconsban 900+ yardos szezont, 60 yardos átlagot tolt, mielőtt ide jött, miért csinál 10-20-30 yardokat itt. És az a Sanders aki hasonlóval nyitott Denverben, miért tudott 4 meccsen is 100+ yardot összehozni Friscoban? Ha Sanders jött volna ide, Sanu meg Friscoba, akkor vajon Sanders itt lenne meg a 4db 100+ yardos meccse? Vagy akkor Sanunak lett volna Friscoban annyi?

Nem lesz ez egy könnyű döntés Belichick számára. Ha Brady tényleg folytatni akarja, akkor profi cucc volt tőle azonnal belengetni. Belichick vakarhatja majd a fejét, hogy mit csináljon. Ő, aki arról híres, hogy inkább egy évvel előbb lép, mint, hogy késő legyen, eléggé kész helyzet elé van állítva. Ha nincs a fejében alternatíva - márpedig nem nagyon látszik - akkor akár akarja akár nem, ezúttal lehet, hogy nemhogy 1 évvel előbb nem tud lépni, de még pluszban rá is kell húznia, mert nem lesz jobb. Hacsak a lovak közé nem dobja a gyeplőt, mondván, hogy van 3-4 éve még, hogy a fiának előkészítse az új terepet, és akkor söprés és újraépítés. És akkor jön a következő kérdés, hogy ahhoz Kraft mit szól majd?

peterk2005
Pont ezt feszegettem en is Bazza hsz-ra reagalva,hogy szerintem BB siman lepne tovabb,uj csapatot epitve nem TB-vel ,de Kraft nem fogja hagyni. És ahogy Te is irod talan ez még fontosabb,hogy ebbol mi fog kisulni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.