New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Nagy up. Hetek óta egyértelmű, hogy ez a borzalom O oldalon kevés lesz, de itt egy csomóan rózsaszín szemüvegen keresztül nézték a szezon végét. Az utolsó 9 meccsből ötöt elbuktunk. Legkésőbb a Houston elleni meccsen egyértelművé vált, hogy ez a támadóegység JMD vezetésével kuka. Ezt csak tetézte a Fins elleni zakó, de még ők is jobb formában vannak mint mi.

Csak remélem, hogy Brady marad, JMD megy és jön egy új tökösebb OC, meg draftról egy esetleges új QB.
zinedine5
Már egyszer leírtam ide, a bowl.hu-n szerintem már a 7-8 forduló után mondtuk, hogy valami gáz van. A pats.hu-n kaptuk is az áldást. Jött, hogy nem nyílt ki a playbook, meg a PO-ra tartogatunk, meg minden. De a Miami bukta fel kellett volna nyitni mindenkinek a szemét, hogy itt komoly bajok vannak. Annyira nem hülye senki, hogy a bye-t feladja. Ugyanakkor meg mindenki bízott a csapatban, hogy egyszer csak összeállnak... Hát nem álltak.
És itt tényleg kb 6-7 dolog totális összeállásáról beszélünk és a franc tudja, ha csak 2 nincs, most lehet készülnénk Kansasra és urambocsá lehet, hogy otthon! Ami egy picit zavart, hogy amikor még volt lehetőségünk ellőttük egy Sanura, pedig másra kellett volna...
Kolok írt egy jó hozzászólást TB-ről a pats.hu-ra, kb hasonló véleményen vagyok vele, de nem akarom elhinni, hogy ennyit romlott a teljesítménye, én egy pöpec fallal adnék neki esélyt. (ha emlékeim nem csalnak PM utolsó 2 évében olyan fala volt, hogy hozzá sem tudtak kb érni, de ő is fosott már a sackektől)
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Az jó, mert Pittben is meg Oaklandben is azt mondják, hogy egy no1 WR hiányzott a PO-hoz.
Akkor kimondhatjuk, hogy ahol AB megfordult, mindenhonnan pont ő hiányzott? 😀

Azért ez nem így működik.
Jan
Vele mindhárom csapat bejutott volna...egyszerre 😂😉
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Az jó, mert Pittben is meg Oaklandben is azt mondják, hogy egy no1 WR hiányzott a PO-hoz.
Akkor kimondhatjuk, hogy ahol AB megfordult, mindenhonnan pont ő hiányzott? 😀

Azért ez nem így működik.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Ravens elleni Wild Card zakóhoz képest azért ez se volt sokkal külömebb. JMD meg szarjon sünt második félidőben nulla volt az offense, még az első félidőben hittem benne,hogy ez meg tud lenni....
De mai meccsen még puntolni se tudtunk rendesen ill BB is hozott pár fejvakarós döntést, terített betli erre lehet azt mondani.
manuszka86
Nem azert, de nekem mar nem eloszor tunik fel, hogy amikor JMD-t nagyon felkapjak, akkor azert a szokasosnal tobbszor jonnek ilyen meccsek, amik alapjan az erezheto, hogy mintha fejben nem lenne teljesen ott. Mondjuk vele kapcsolatban igazabol mar ket honapja ezt erzem, sorolni is nehez a heteket ebbol az alapszakaszbol, amikor a tamadoegyseg osszerogyott.

Egy dolog, hogy itt van ez a Brady csavo, akin kezd erzodni a kor, de hat alapbol Gronk hianya latszik, Edelman sem volt az igazi, JMD ugyszinten, es akkor meg ide lehetne venni, hogy a teljes WR-sor megkapta a bizalmat, hogy elolepjen Gronk visszavonulasa utan, de senki sem tudott elni a lehetoseggel, ami marpedig ezektol a jatekosoktol valahol blama. Es akkor erre meg rajott, hogy ugye alapbol voltak aprobb balhek, amik szepen elkezdtek zilalni BB, Brady, Kraft kozott az osszhangot, meg aztan AB kirakasa utan is ment a csunya nezes a masikra, stb. Mintha egy lancreakcio most csucsosodott volna ki, es a Patriots elbukta azt a meccset, amit egyebkent az elmult tiz evben rohogve, siralmasan gyenge performansszal is behuzott.

Amugy azert osszessegeben grat a szezonhoz a Patsnek, csak bejutottatok a PO-ba, csak osszehoztatok egy rakat W-t sokszor visszafogott teljesitmennyel. Nem latom, hogy szegyenkezni kellene. Nyilvan most a sok hater raszabadul Bradyre, BB-re es nyaladzik, hogy vege a dinasztianak, de ahogy itt irtak elottem, a multat ugysem torolheti el senki (illetve majd Luck fogja, miutan ket honap mulva visszater, es nyer zsinorban het gyurut Indyben) es semmi. A kovetkezo idenyben szerintem megint odabasz a Pats, ha BB nem vonul vissza.

A nyarra meg nem marad mas, mint remenykedni, hogy Gisele nem szul egy kis feka pulyat es nem derul ki az igazsag, hogy AB vegig reszelte, mert akkor Brady szetesik mentalisan --> na onnan mar nem lesz visszaut. 😕
Stez
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.
Amadeus
Szokásos pár soros ideböfögés mindenfele elemzés /analitika nélkül. Köszönjük.
A karjaval semmi baj nem volt.
gordon
Meg lehet sértődni, de ez idén masszív lejtő volt.
Amadeus
Azért a gőgőd még mindig jóval erősebb, mint a valós tudásod, függetlenül attól ,hogy most igazad van- vagy sem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 135 — Saints GM
Hacsak a lovak közé nem dobja a gyeplőt, mondván, hogy van 3-4 éve még, hogy a fiának előkészítse az új terepet, és akkor söprés és újraépítés.
peterk2005
Én erre számítok!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.Amadeus
Azért Manning fizikailag sokkal jobban kész volt. Ő tényleg maga alá rottyantott az erőlködéstől ha 20+ yardra el kellett dobnia a labdát. Brady azért jobban fest fizikailag sokkal. De produktum szempontból ez nem feltétlenül jelent különbséget. Sok QB ér úgy véget, hogy a kar ereje még rendben van, de más romlik el. Nem kérdés, hogy Brady is leszálló spirálban van. Már tavaly is érezhető volt, idén meg egészen nyilvánvaló lett. És fel is gyorsult a folyamat. Hiába szép a dobásainak fele, hiába van meg a spirál, ha a másik fele már nála is gyertya, meg szór, mint a ruszki golyószóró. Valószínűleg arról lehet szó, hogy Brady teste se rehabol, frissül már úgy, és a reflexei is romlanak. És valószínűleg az történik, hogy az egészséges karral 40%-os erőfeszítést igénylő dobáshoz már neki is 80% kell. Manningnál látványosabb voltm mert neki már 100% is sokszor kevés volt, de a 80% is azt eredményezi, hogy majdnem mindent bele kell adni. És 80%-os erőfeszítéssel sem lehet már úgy célozni, mint 40% erőfeszítéssel. Te tulajdonképpen mindegy is, hogy pontosan hogyan zajlik a folyamat. Az eredményt látjuk, és ez a lényeg.

Az igazi kérdés az, hogy van-e reálisan még ebben valamennyi? Mert könnyű azt kimondani, hogy fos volt az idei supportja, fel kell javítani, és oké lesz a dolog. Tényleg csak ennyi? Oké, persze, ha Gordon nem megy vissza port szívni, AB meg nem őrül meg, az óriási plusz lett volna. Node c'mon. Az két, HOF képességű elkapót jelent. Ha ők játszottak volna, akkor röhej, de Edelman lett volna a harmadik legtehetségesebb a sorban. 😊 Hát még jó, hogy egy olyan sorral jobban működhetett volna. 😊 Node olyant nem lehet csak úgy leakasztani. Ha olyan mázlink van, hogy éppen a lábunk elé esik, akkor le lehet érte hajolni, és örülünk Vincent. De az ordas mázli. "Normális" körülmények között ilyen nincs. És nem is lesz.

Szóval bonyolultabb a probléma annál sokkal, mint, hogy szar ez a sor, fel kell javítani és rendben leszünk. Az NFL-ben 5-6 sor van ami igazán jó. A többi ilyen so-so. Rodgersnek mennyivel van többje? Van egy rendes fasza elkapója, meg egy rendes fasza futója. Aztán annyi. Wentznek mije van? Wilsonnak mije van? Vagy akár Garoppolonak mije van? Van egy Kittle-je, aztán neki is egy idén tradelt veteránja van, meg egy rookie-ja. Meg elkapó RB-je. Hát ennyi van körülbelül itt is. Csak nem Kittle, hanem Edelman, nem Sanders hanem Sanu, és nem Samuel, hanem Harry. És az egyik sorból ennyi jön ki, a másikból meg annyi, És lehet találgatni, hogy miért. Lehet találgatni, az a Sanu, aki a Falconsban 900+ yardos szezont, 60 yardos átlagot tolt, mielőtt ide jött, miért csinál 10-20-30 yardokat itt. És az a Sanders aki hasonlóval nyitott Denverben, miért tudott 4 meccsen is 100+ yardot összehozni Friscoban? Ha Sanders jött volna ide, Sanu meg Friscoba, akkor vajon Sanders itt lenne meg a 4db 100+ yardos meccse? Vagy akkor Sanunak lett volna Friscoban annyi?

Nem lesz ez egy könnyű döntés Belichick számára. Ha Brady tényleg folytatni akarja, akkor profi cucc volt tőle azonnal belengetni. Belichick vakarhatja majd a fejét, hogy mit csináljon. Ő, aki arról híres, hogy inkább egy évvel előbb lép, mint, hogy késő legyen, eléggé kész helyzet elé van állítva. Ha nincs a fejében alternatíva - márpedig nem nagyon látszik - akkor akár akarja akár nem, ezúttal lehet, hogy nemhogy 1 évvel előbb nem tud lépni, de még pluszban rá is kell húznia, mert nem lesz jobb. Hacsak a lovak közé nem dobja a gyeplőt, mondván, hogy van 3-4 éve még, hogy a fiának előkészítse az új terepet, és akkor söprés és újraépítés. És akkor jön a következő kérdés, hogy ahhoz Kraft mit szól majd?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ravens elleni Wild Card zakóhoz képest azért ez se volt sokkal külömebb. JMD meg szarjon sünt második félidőben nulla volt az offense, még az első félidőben hittem benne,hogy ez meg tud lenni....
De mai meccsen még puntolni se tudtunk rendesen ill BB is hozott pár fejvakarós döntést, terített betli erre lehet azt mondani.
manuszka86
Nem azert, de nekem mar nem eloszor tunik fel, hogy amikor JMD-t nagyon felkapjak, akkor azert a szokasosnal tobbszor jonnek ilyen meccsek, amik alapjan az erezheto, hogy mintha fejben nem lenne teljesen ott. Mondjuk vele kapcsolatban igazabol mar ket honapja ezt erzem, sorolni is nehez a heteket ebbol az alapszakaszbol, amikor a tamadoegyseg osszerogyott.

Egy dolog, hogy itt van ez a Brady csavo, akin kezd erzodni a kor, de hat alapbol Gronk hianya latszik, Edelman sem volt az igazi, JMD ugyszinten, es akkor meg ide lehetne venni, hogy a teljes WR-sor megkapta a bizalmat, hogy elolepjen Gronk visszavonulasa utan, de senki sem tudott elni a lehetoseggel, ami marpedig ezektol a jatekosoktol valahol blama. Es akkor erre meg rajott, hogy ugye alapbol voltak aprobb balhek, amik szepen elkezdtek zilalni BB, Brady, Kraft kozott az osszhangot, meg aztan AB kirakasa utan is ment a csunya nezes a masikra, stb. Mintha egy lancreakcio most csucsosodott volna ki, es a Patriots elbukta azt a meccset, amit egyebkent az elmult tiz evben rohogve, siralmasan gyenge performansszal is behuzott.

Amugy azert osszessegeben grat a szezonhoz a Patsnek, csak bejutottatok a PO-ba, csak osszehoztatok egy rakat W-t sokszor visszafogott teljesitmennyel. Nem latom, hogy szegyenkezni kellene. Nyilvan most a sok hater raszabadul Bradyre, BB-re es nyaladzik, hogy vege a dinasztianak, de ahogy itt irtak elottem, a multat ugysem torolheti el senki (illetve majd Luck fogja, miutan ket honap mulva visszater, es nyer zsinorban het gyurut Indyben) es semmi. A kovetkezo idenyben szerintem megint odabasz a Pats, ha BB nem vonul vissza.

A nyarra meg nem marad mas, mint remenykedni, hogy Gisele nem szul egy kis feka pulyat es nem derul ki az igazsag, hogy AB vegig reszelte, mert akkor Brady szetesik mentalisan --> na onnan mar nem lesz visszaut. 😕
Stez
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.
Amadeus
Szokásos pár soros ideböfögés mindenfele elemzés /analitika nélkül. Köszönjük.
A karjaval semmi baj nem volt.
gordon
Meg lehet sértődni, de ez idén masszív lejtő volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ravens elleni Wild Card zakóhoz képest azért ez se volt sokkal külömebb. JMD meg szarjon sünt második félidőben nulla volt az offense, még az első félidőben hittem benne,hogy ez meg tud lenni....
De mai meccsen még puntolni se tudtunk rendesen ill BB is hozott pár fejvakarós döntést, terített betli erre lehet azt mondani.
manuszka86
Nem azert, de nekem mar nem eloszor tunik fel, hogy amikor JMD-t nagyon felkapjak, akkor azert a szokasosnal tobbszor jonnek ilyen meccsek, amik alapjan az erezheto, hogy mintha fejben nem lenne teljesen ott. Mondjuk vele kapcsolatban igazabol mar ket honapja ezt erzem, sorolni is nehez a heteket ebbol az alapszakaszbol, amikor a tamadoegyseg osszerogyott.

Egy dolog, hogy itt van ez a Brady csavo, akin kezd erzodni a kor, de hat alapbol Gronk hianya latszik, Edelman sem volt az igazi, JMD ugyszinten, es akkor meg ide lehetne venni, hogy a teljes WR-sor megkapta a bizalmat, hogy elolepjen Gronk visszavonulasa utan, de senki sem tudott elni a lehetoseggel, ami marpedig ezektol a jatekosoktol valahol blama. Es akkor erre meg rajott, hogy ugye alapbol voltak aprobb balhek, amik szepen elkezdtek zilalni BB, Brady, Kraft kozott az osszhangot, meg aztan AB kirakasa utan is ment a csunya nezes a masikra, stb. Mintha egy lancreakcio most csucsosodott volna ki, es a Patriots elbukta azt a meccset, amit egyebkent az elmult tiz evben rohogve, siralmasan gyenge performansszal is behuzott.

Amugy azert osszessegeben grat a szezonhoz a Patsnek, csak bejutottatok a PO-ba, csak osszehoztatok egy rakat W-t sokszor visszafogott teljesitmennyel. Nem latom, hogy szegyenkezni kellene. Nyilvan most a sok hater raszabadul Bradyre, BB-re es nyaladzik, hogy vege a dinasztianak, de ahogy itt irtak elottem, a multat ugysem torolheti el senki (illetve majd Luck fogja, miutan ket honap mulva visszater, es nyer zsinorban het gyurut Indyben) es semmi. A kovetkezo idenyben szerintem megint odabasz a Pats, ha BB nem vonul vissza.

A nyarra meg nem marad mas, mint remenykedni, hogy Gisele nem szul egy kis feka pulyat es nem derul ki az igazsag, hogy AB vegig reszelte, mert akkor Brady szetesik mentalisan --> na onnan mar nem lesz visszaut. 😕
Stez
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.
Amadeus
Szokásos pár soros ideböfögés mindenfele elemzés /analitika nélkül. Köszönjük.
A karjaval semmi baj nem volt.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ravens elleni Wild Card zakóhoz képest azért ez se volt sokkal külömebb. JMD meg szarjon sünt második félidőben nulla volt az offense, még az első félidőben hittem benne,hogy ez meg tud lenni....
De mai meccsen még puntolni se tudtunk rendesen ill BB is hozott pár fejvakarós döntést, terített betli erre lehet azt mondani.
manuszka86
Nem azert, de nekem mar nem eloszor tunik fel, hogy amikor JMD-t nagyon felkapjak, akkor azert a szokasosnal tobbszor jonnek ilyen meccsek, amik alapjan az erezheto, hogy mintha fejben nem lenne teljesen ott. Mondjuk vele kapcsolatban igazabol mar ket honapja ezt erzem, sorolni is nehez a heteket ebbol az alapszakaszbol, amikor a tamadoegyseg osszerogyott.

Egy dolog, hogy itt van ez a Brady csavo, akin kezd erzodni a kor, de hat alapbol Gronk hianya latszik, Edelman sem volt az igazi, JMD ugyszinten, es akkor meg ide lehetne venni, hogy a teljes WR-sor megkapta a bizalmat, hogy elolepjen Gronk visszavonulasa utan, de senki sem tudott elni a lehetoseggel, ami marpedig ezektol a jatekosoktol valahol blama. Es akkor erre meg rajott, hogy ugye alapbol voltak aprobb balhek, amik szepen elkezdtek zilalni BB, Brady, Kraft kozott az osszhangot, meg aztan AB kirakasa utan is ment a csunya nezes a masikra, stb. Mintha egy lancreakcio most csucsosodott volna ki, es a Patriots elbukta azt a meccset, amit egyebkent az elmult tiz evben rohogve, siralmasan gyenge performansszal is behuzott.

Amugy azert osszessegeben grat a szezonhoz a Patsnek, csak bejutottatok a PO-ba, csak osszehoztatok egy rakat W-t sokszor visszafogott teljesitmennyel. Nem latom, hogy szegyenkezni kellene. Nyilvan most a sok hater raszabadul Bradyre, BB-re es nyaladzik, hogy vege a dinasztianak, de ahogy itt irtak elottem, a multat ugysem torolheti el senki (illetve majd Luck fogja, miutan ket honap mulva visszater, es nyer zsinorban het gyurut Indyben) es semmi. A kovetkezo idenyben szerintem megint odabasz a Pats, ha BB nem vonul vissza.

A nyarra meg nem marad mas, mint remenykedni, hogy Gisele nem szul egy kis feka pulyat es nem derul ki az igazsag, hogy AB vegig reszelte, mert akkor Brady szetesik mentalisan --> na onnan mar nem lesz visszaut. 😕
Stez
néztem a dobásait, egy az egyben a kései Manninget láttam. Erőtlen, szar labdák sora. Ideje szögre akasztani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
ebből az o-ból egy jó futó és egy jó elkapó hiányzik. és jmd nekem a legnagyobb betli, tudta, hogy ez a keret áll a rendelkezésre és erőltette ezt az unalmas üres backfieldes (nemtomhogyhijják felállást). egyszerűen neki van egy berögzült stílusa és nem tudott róla elmozdulni, nem tudott bradynek segíteni, nagy csalódás, hogy ennyire merev. felsül vele az a csapat, amelyik elviszi hc-nak.
gedam
Így van JMD nem tudott mit kezdeni, ezzel az idei kerettel, márpedig ebből kellett volna főzni....Futó poszton akkora gubanc nincs, max nekem egész szezonban hiányérzetem van azzal, hogy Damien Harrist egyáltalán nem használtuk,egyedül a Jets elleni meccsen kapott 4 carryt....ő szerintem egy teljesen más típusú futó mint a többiek. Elkapó fronton igazad van, csak majd a kérdés az hogy honnan FA v. draft, de Meyersben van potenciál, Harry-re korai mondani hogy bust továbbra is tartom, jövőre fejlődik és jobb lesz mint idén, Minitron egészséges lesz, az sem hátrány 😊
Dorsett kuka, vagy kell egy olyan szinten minőségi WR aki mellett mondjuk 3. számú elkapó tud lenni, mert szezon elején mondjuk meglepően jó volt. TE játék az viszont nagyon kellene,mert az nincs.

JMD felszopkodását a csapatok részéről nem is értem, broncosnál mint HC megbukott, Ramsnél OC-ként szintén, Brady-vel tudott hasítani eddig, az idei évben már ez sem jött össze, de több csapat is interjúztatni akarja HC-nak....menjen helyette meg jöjjön valaki friss lendületet hozva 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Vagy egy Gronk...
ThundersNFL
Sztem már egy Amendola is
Hightower94
Vagy egy Brissett 😀
Stez
Vagy Jimmy G.
több mint 4 éve
gedam 5 815
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
ebből az o-ból egy jó futó és egy jó elkapó hiányzik. és jmd nekem a legnagyobb betli, tudta, hogy ez a keret áll a rendelkezésre és erőltette ezt az unalmas üres backfieldes (nemtomhogyhijják felállást). egyszerűen neki van egy berögzült stílusa és nem tudott róla elmozdulni, nem tudott bradynek segíteni, nagy csalódás, hogy ennyire merev. felsül vele az a csapat, amelyik elviszi hc-nak.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Vagy egy Gronk...
ThundersNFL
Sztem már egy Amendola is
Hightower94
Vagy egy Brissett 😀

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Vagy egy Gronk...
ThundersNFL
Sztem már egy Amendola is
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
az a csapat aki képtelen 3 lehetőségből (KÉT IDŐKÉRÉST ELHASZNÁLVA) bevinni egy TD-t 1 yardról, az ne is elődöntőzzön...

bmeg, ha lehívsz 11 random embert a lelátóról, akkor is kell legyen egy olyan play a a playbook hátsó oldalain, amivel 99,99999% hogy beviszed a labdát

NE-VET-SÉG-ES
ZERO_L
QB sneaket nem is próbáltuk?
ThundersNFL
Nem. Btw a TB-BB érában volt olyan hogy otthon a 2. félidőben nullázzunk?
kolok1972
Volt, szám szerint 6-szor. Ebből:
- 4 győzelem az alapszakaszban
1. 2001 vs. Dolphins 20-13
2. 2004 vs. Jets 13-7
3. 2007 vs. Dolphins 28-7
4. 2013 vs. Jets 13-10
- 1 vereség az alapszakaszban
2005 vs. Chargers 17-41
- 1 vereség a rájátszásban
2013 AFC döntő vs. Ravens 13-28
empty taxi
Köszi Empty,a Ravensre emlékezhettem volna,a többi nem rémlett.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
az a csapat aki képtelen 3 lehetőségből (KÉT IDŐKÉRÉST ELHASZNÁLVA) bevinni egy TD-t 1 yardról, az ne is elődöntőzzön...

bmeg, ha lehívsz 11 random embert a lelátóról, akkor is kell legyen egy olyan play a a playbook hátsó oldalain, amivel 99,99999% hogy beviszed a labdát

NE-VET-SÉG-ES
ZERO_L
QB sneaket nem is próbáltuk?
ThundersNFL
Nem. Btw a TB-BB érában volt olyan hogy otthon a 2. félidőben nullázzunk?
kolok1972
Volt, szám szerint 6-szor. Ebből:
- 4 győzelem az alapszakaszban
1. 2001 vs. Dolphins 20-13
2. 2004 vs. Jets 13-7
3. 2007 vs. Dolphins 28-7
4. 2013 vs. Jets 13-10
- 1 vereség az alapszakaszban
2005 vs. Chargers 17-41
- 1 vereség a rájátszásban
2012-es szezon AFC döntő vs. Ravens 13-28 (a meccs maga természetesen 2013. januárban volt)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
SENKI NEM ÉREZTE ÁT A MECCS FONTOSSÁGÁT, BETLIZETT MA MINDENKI!!!
NB2
Ma? Csak ma?

+ elindulhat a McD keringő is.
Bazzani
Itt lenne az ideje.
Brady arra a kérdésre, hogy van esély arra, hogy visszavonuljon azt válaszolta, hogy pretty unlikely. 😊
ervinator
És ez most jó vagy rossz hír nektek?
Bazzani
Ez beugratós kérdés, mert könnyű lenne azt mondani, hogy ő a hibás és lenne is benne igazság, de azért ez nem teljesen egyértelmű, főleg nem kizárólagos.

Akkor lehetne erre pontos választ adni ha az előző felvetésed teljesül és lenne használható WR-TE gárda.
Bill es "bandaja" sorozatban outcoaching a 2.felidoben..

De csak legyunk arrogansak es hozzunk hulye dontest..

Megerdemeltuk hogy kiessunk..az a csapat amelyik nem tud pontot szerezni a 2.felidoben annak nincs mit keresni a playoffban..es ahol ilyen nyomorult donteseket hoznak az oldalvonal mellett annak sincs.

Jules hibaja megpecsetelte a sorsunkat..welker szintu megmozdulas volt sajnos..
topin
Én sem értem a hisztit, őszinte legyek, mert látszott kb. az Eagles, Cowboys meccsnél, hogy teljesen kifújt az offense. Akkor megírtam itt, hogy ez a csapat a PO-ban one@done. Mit vártunk, hogy hirtelen megtáltosodnak? Miután a rebuild alatt álló Miami is megverte őket?
....
Szerintem az idei szezonba ez a befejezés kódolva volt.
Burkus
Nagy up. Hetek óta egyértelmű, hogy ez a borzalom O oldalon kevés lesz, de itt egy csomóan rózsaszín szemüvegen keresztül nézték a szezon végét. Az utolsó 9 meccsből ötöt elbuktunk. Legkésőbb a Houston elleni meccsen egyértelművé vált, hogy ez a támadóegység JMD vezetésével kuka. Ezt csak tetézte a Fins elleni zakó, de még ők is jobb formában vannak mint mi.

Csak remélem, hogy Brady marad, JMD megy és jön egy új tökösebb OC, meg draftról egy esetleges új QB.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
az a csapat aki képtelen 3 lehetőségből (KÉT IDŐKÉRÉST ELHASZNÁLVA) bevinni egy TD-t 1 yardról, az ne is elődöntőzzön...

bmeg, ha lehívsz 11 random embert a lelátóról, akkor is kell legyen egy olyan play a a playbook hátsó oldalain, amivel 99,99999% hogy beviszed a labdát

NE-VET-SÉG-ES
ZERO_L
QB sneaket nem is próbáltuk?
ThundersNFL
Nem. Btw a TB-BB érában volt olyan hogy otthon a 2. félidőben nullázzunk?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
az a csapat aki képtelen 3 lehetőségből (KÉT IDŐKÉRÉST ELHASZNÁLVA) bevinni egy TD-t 1 yardról, az ne is elődöntőzzön...

bmeg, ha lehívsz 11 random embert a lelátóról, akkor is kell legyen egy olyan play a a playbook hátsó oldalain, amivel 99,99999% hogy beviszed a labdát

NE-VET-SÉG-ES
ZERO_L
QB sneaket nem is próbáltuk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
1/huszonvalamennyire draftolunk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
az a csapat aki képtelen 3 lehetőségből (KÉT IDŐKÉRÉST ELHASZNÁLVA) bevinni egy TD-t 1 yardról, az ne is elődöntőzzön...

bmeg, ha lehívsz 11 random embert a lelátóról, akkor is kell legyen egy olyan play a a playbook hátsó oldalain, amivel 99,99999% hogy beviszed a labdát

NE-VET-SÉG-ES



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
ozibozi
Vagy egy Gronk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Egy AB elég lett volna egy könnyed győzelemhez kb
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Érdekes lesz az offszezon az tuti...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brady arra a kérdésre, hogy van esély arra, hogy visszavonuljon azt válaszolta, hogy pretty unlikely. 😊
ervinator
És ez most jó vagy rossz hír nektek?
Bazzani
Rossz! Ennyit arról a közhelyről,hogy a PO más kávéház... Gratulálok a Titansnek és sok sikert Nekik a PO.-ban!
kolok1972
Mondjuk azt nem mondta, hogy a Patsben fog játszani.
Bazzani
Igen,a kérdés helyesen úgy szól hogy adunk-e Neki új szerződést? Nem vagyok biztos benne hogy BB akarna,de Kraft biztos fog.
kolok1972
Maradjon. Hátha akkor BB nyugdíjba megy, és JMD lesz a HC 😊