NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Suttonert kifejezetten odaig vannak a Broncos drukkerek..Szoval sokat nem jelent ez a stat..
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/ezlazar/status/1215712247416270854
ervinator
Jó pick volt. 😕
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
 twitter.com/ezlazar/status/1215712247416270854

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
Daltonnal/Bridgewaterrel is simán nyernétek a csoportot.
gabokocka
Még Tebow-val is
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor mondta, én is felröhögtem, pedig tényleg. Ott van Tannehill példának, hogy mit tesz egy QB-val ha nem jó helyen van, és mekkorát tud a teljesítménye ugrani, ha jó helyre kerül. (Foles dettó.)

Dalton tehetségével nincs gond, voltak olyan évek, amikor még egész jól ki is jött belőle a teljesítmény. Csak aztán a Dalton skálázás kvázi-bohócot csinált belőle, pedig nem rosszabb, mint Tannehill, Bridgewater, stb. Rajta a Colts kapcsán is elgondolkodtam, milyen lenne Reich-el Brissett helyett...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Érdekes, én inkább Daltonban látnék fantáziát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 685 — !SuPeR6BoWL!
Daltonnal/Bridgewaterrel is simán nyernétek a csoportot.
gabokocka
HídVíz szódával jöhetne akár...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 300 — Keep pounding
Daltonnal/Bridgewaterrel is simán nyernétek a csoportot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nfl oldalan Bucky Brooks a Dalton-Bridgewater duot ajanlana BB figyelmebe es elengedne Bradyt a teljesitmenycsokkenese es a fizetese miatt, amivel sporolni kellene a csapat jovoje miatt..

Azert nem akarmilyen temetkezes indulna meg a forumokon Daltonnal a kormanyrudnal.. 😉
topin
Leírta a vágyait, 31 csapat szeretné ugyanezt... 😂😂😂😂😎😎😎😎😎😎

Érdekes cikk, főleg az ST-s része.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Nfl oldalan Bucky Brooks a Dalton-Bridgewater duot ajanlana BB figyelmebe es elengedne Bradyt a teljesitmenycsokkenese es a fizetese miatt, amivel sporolni kellene a csapat jovoje miatt..

Azert nem akarmilyen temetkezes indulna meg a forumokon Daltonnal a kormanyrudnal.. 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dehogy...ár érték összevetésben döntött BB, neki ennyit nem ért , inkább módosított a szerkezeten illetve hozta Bennett-et. Sajnos nem vált be..de ez más kérdés.gordon
Az mit jelent, hogy "neki ennyit nem ért"? Nem az ő pénze, Kraftnak meg annyi van, hogy az egész roster a heti masszázs-számláján is a tizedes pont mögött lenne. 😀 Ha nem lenne cap, nem lenne értelme az "ennyit nem ért"-nek sem, mert Kraft lazán bárkit bármilyen összeggel megfizetne és kész. Neki aprópénz.

Azért van a játékosoknak értéke, azért mondja időnként egy játékosra Belichick, hogy "ennyit nem ér", mert bele kell férnie a cap alá. Tehát, a cap az bizony egy korlát. És az elengedett játékosoknál időnként ez a korlát nem engedi, hogy itt legyenek tartva. Gondolom nem hiszi senki, hogy pl. Flowers ne fért volna be bőven az idei védelembe. 😊 Vagy mondju Van Noy a jövő évibe, ha elmegy. Azért nem lesznek itt, mert nem tudja a csapat megfizetni. És nem azért nem tudja, mert Kraftnak ne lenne rá pénze, hanem azért, mert be kell férni a cap alá.
peterk2005
"neki nem ért ennyit"
Ha megfizeti őt az évi 18 millával akkor a többi pozícióra marad kevesebb pénz.
Mérlegelt és megpróbálta pótolni olyan valakivel/valakikkel akik olcsóbbak de közel olyan hatékonysággal dolgoznak.(Bennett/Winovich)
Persze, hogy korlát a cap de ha a mérlegelésnél az jön ki, hogy Flowers-nek mindenképpen maradnia kell akkor megtartja. Főleg azért mert akik helyette játszottak azok is elvittek 8-9 millát eleve a sapiból.
Könyveléssel megoldható lett volna. De valóban hosszútávon visszaüthetne.
gordon
Pontosan. Erre utaltam, igen. Dönthetett volna úgy is, hogy Flowerst megtartja, de akkor - mondjuk - nem lett volna Van Noy, AB még csak gondolatkísérletként se jöhetett volna ide, Brady szerződéséből pedig mondjuk nem 13, hanem 16 millió tolódott volna idénre, Vagy valami hasonló ára lett volna,

Szóval vagy itt, vagy ott, vagy most, vagy később (jobban) kell meghúzni a gatyát. Egyszerre minden nem megy. 😊

(Ezért is írtam le azt a 3-4 lehetséges verziót, hogy nagyságrendileg mégis mi az ami beleférhet. Nem a konkrét játékos volt a lényeg, a nevek kicserélhetők. Bradyn kívül persze. Reálisan ez azt jelenti, hogy ha Brady marad, akkor vagy mondjuk Van Noy és még maximum 1-2 olcsóbb ember megtartása és mellé szolíd FA - semmi 10 millás WR vagy jobb TE -, vagy szinte mindenkit elengedni, és akkor befér egy-két nagyobb FA igazolás is. De akkor tényleg alig lesz megtartva valaki. Ettől el lehet térni, ha jön egy speciális helyzet - ahogy topin írta, ha pl. jön egy WR aki mindenképpen kell -, de az már manipulációt igényel, és a jövő évre tesz nagyobb terhet. Amivel Brady eltolt pénzei, Gilmore már meglépett átstruktúrálása, stb. csak vigyázva, tényleg rendkívüli ok miatt érdemes kalkulálni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Dehogy...ár érték összevetésben döntött BB, neki ennyit nem ért , inkább módosított a szerkezeten illetve hozta Bennett-et. Sajnos nem vált be..de ez más kérdés.gordon
Az mit jelent, hogy "neki ennyit nem ért"? Nem az ő pénze, Kraftnak meg annyi van, hogy az egész roster a heti masszázs-számláján is a tizedes pont mögött lenne. 😀 Ha nem lenne cap, nem lenne értelme az "ennyit nem ért"-nek sem, mert Kraft lazán bárkit bármilyen összeggel megfizetne és kész. Neki aprópénz.

Azért van a játékosoknak értéke, azért mondja időnként egy játékosra Belichick, hogy "ennyit nem ér", mert bele kell férnie a cap alá. Tehát, a cap az bizony egy korlát. És az elengedett játékosoknál időnként ez a korlát nem engedi, hogy itt legyenek tartva. Gondolom nem hiszi senki, hogy pl. Flowers ne fért volna be bőven az idei védelembe. 😊 Vagy mondju Van Noy a jövő évibe, ha elmegy. Azért nem lesznek itt, mert nem tudja a csapat megfizetni. És nem azért nem tudja, mert Kraftnak ne lenne rá pénze, hanem azért, mert be kell férni a cap alá.
peterk2005
"neki nem ért ennyit"
Ha megfizeti őt az évi 18 millával akkor a többi pozícióra marad kevesebb pénz.
Mérlegelt és megpróbálta pótolni olyan valakivel/valakikkel akik olcsóbbak de közel olyan hatékonysággal dolgoznak.(Bennett/Winovich)
Persze, hogy korlát a cap de ha a mérlegelésnél az jön ki, hogy Flowers-nek mindenképpen maradnia kell akkor megtartja. Főleg azért mert akik helyette játszottak azok is elvittek 8-9 millát eleve a sapiból.
Könyveléssel megoldható lett volna. De valóban hosszútávon visszaüthetne.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dehogy...ár érték összevetésben döntött BB, neki ennyit nem ért , inkább módosított a szerkezeten illetve hozta Bennett-et. Sajnos nem vált be..de ez más kérdés.gordon
Az mit jelent, hogy "neki ennyit nem ért"? Nem az ő pénze, Kraftnak meg annyi van, hogy az egész roster a heti masszázs-számláján is a tizedes pont mögött lenne. 😀 Ha nem lenne cap, nem lenne értelme az "ennyit nem ért"-nek sem, mert Kraft lazán bárkit bármilyen összeggel megfizetne és kész. Neki aprópénz.

Azért van a játékosoknak értéke, azért mondja időnként egy játékosra Belichick, hogy "ennyit nem ér", mert bele kell férnie a cap alá. Tehát, a cap az bizony egy korlát. És az elengedett játékosoknál időnként ez a korlát nem engedi, hogy itt legyenek tartva. Gondolom nem hiszi senki, hogy pl. Flowers ne fért volna be bőven az idei védelembe. 😊 Vagy mondju Van Noy a jövő évibe, ha elmegy. Azért nem lesznek itt, mert nem tudja a csapat megfizetni. És nem azért nem tudja, mert Kraftnak ne lenne rá pénze, hanem azért, mert be kell férni a cap alá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Azért valamit vegyünk figyelembe. Tudok egy baszó D-vel, top3 futójátékkal, 1 db minőségi (na jó ő elit) TE-vel , gyenge wr részlegét szezon közben cserélt elkapóval megerősítő, game manager QB-val rendelkező csapatról aki nem a Miami-n, Jets-en átvergődve nyerte meg a csoportját , sőt az egész divíziót.
Fel kell tenni a kérdést, hogy a Frisconál mi működött jobban, úgy, hogy a mi ST-nk kategóriákkal jobb helyzetbe hozta a támadókat...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem fogok cap managmentbe belemenni de sosem szabad csak azt nézni, hogy 2020 ban mekkora a mozgástér.
Ez akkor lenne valid ha mindenki 1 éves szerződéseket írna alá.
2021 ben nagyon kevés az eddig elköltött pénz és a cap emelkedést még nem is számoltam..
Ha 3-4 éves szerződéseket adunk akkor elég komoly mozgástérrel rendelkezünk ahhoz, hogy szinte bárkit leigazoljunk. (OBJ ért tradeltünk, mint ahogy AB ért is mikor még a steelersben volt, úgy, hogy tudtuk, hogy 18 millát el fognak kérni egy évre.
Nem azt mondom, hogy dobni kell az eddigi stratégiát és, hogy túl van értékelve a cap de ha akarunk akarjuk akkor mindenkit megtarthatunk.
Btw a Van-Noy nak 16millákat kifizet azt kiröhögöm, tipikusan a rendszer tette naggyá..
Thuney helyett pedig már draftoltunk tavaly....
gordon
Pedig a cap managementbe kell belemenni, ha számolgatni akarsz, hiszen mi más alapján? 😊 A mozgásteret pedig 2020-ra írtam, hiszen az az év jön. De persze több éves szerződésnél, az első éven lehet spórolni az éves átlaghoz képest. Bradynél írtam is erre egy kimaxolt verziót. Thuney és Van Noy-nál is írtam, hogy az első év levihető, de annak később ára lesz. Ahogy az átstruktúrálásnak is később meg kell fizetni az árát. Ha "csak úgy" mindent bele lehetne sikálni a capbe, akkor senki soha nem engedne el egy játékost sem. De elengedik, mert azért a cap lazábban is cap marad. (Igazából, mivel a cap management lényegében könyvelés, nincs jelentősége a cap emelkedésének, mert a piaci árak is legalább úgy emelkednek. Azaz az emelkedés úgy viselkedik, mint az infláció. Egyik évben 100 ezred van és 100 forint a kenyér, a következő évben 110 ezred van, de a kenyér is 110 forintra nő. Az egyetlen igazi könnyítési faktor az elinflálódás lehetne (a több éves szerződések pár év után már alacsonyak, ár alattiak), de ezt is ritkán használják ki a csapatok, mert a tipikus NFL szerződés alig hosszabb 2 évnél. Hamarabb felbontják őlet, mint, hogy az elinflálódás igazán hatni tudna.)

Namost, például Gilmore tavalyi átstruktúrálása azt jelentette, hogy tavaly ugyan spóroltatok rajta, de cserébe idénre (2020) 18.6 millió, jövőre pedig 19.6 millió lesz a cap hitje. Gilmore szerződés eredetileg 13millió/éves volt ez nőtt meg így. Mégpedig nagyon, mert 2020-ban ezzel Gilmore cap hitje 3 millióval lesz nagyobb, mint a liga következő legjobban fizetett cornerének a cap hitje. Pedig Gilmore szerződése most már 3 éves, a listák élén pedig általában az új szerződések vannak, hiszen évről évre nőnek a fizetések. Mégis Gilmore áll elöl, a régi szerződésével, mert át lett struktúrálva menet közben. (Szerk. borzalom. Ezt 1 mondatban leírhattam volna, sikerült belőle egy bekezdést faragni. 😀 Ez van, ha munka, telefonálás, stb. közben postolsz, megállsz, folytatod, megállsz, folytatod. Leírod 3-szor ugyanazt. 😊 )

Namost ha ezt megcsinálod Thuney-val és Van Noy-al, meg netán Hightowernél is csinálsz egy ástruktrálást, máris ott leszel, hogy 2022-ben kifizethetetlen lesz a roster, mert ordas cap hitjei lesznek nem csak Gilmore-nak, de akkor már Thuney-nak is, Van Noy-nak is, stb. Plusz Bradynek is csúszik 22 milliója még ráadásul.

Szóval ezért is nem számoltam az összes lehetséges spórolással (Hightower átstruktúrálás például), mert azt úgyse lépi meg Belichick, a jövőt nem fogja veszélyeztetni.

(A Roseman - és pl. Dorsey - féle cap menedzseléssel pedig vigyázva. Amikor sorban igazolják a nagy neveket, akkor nagyon hatásosnak néz ki, de megvan annak a bötje is, csak akkor amikor sorban kell kivágni a drága veteránokat, akkor senki nem köti vissza, hogy ha 1 évvel azelőtt nem igazol olyan durván, akkor most nem kéne elküldeni X játékost... A Philly roster menedzselésébe bele van kódolva, hogy 1, max 2 éven belül egy szinte teljes újraépítésre lesz szükség. Ha mázlija lesz és ordas jól draftol, akkor megúszhatja viszonylag olcsón, de ahhoz tényleg ordas jól kell draftolni. Ha nem sikerül - márpedig ez a reálisabb -, akkor veteránokat kell(ene) megfizetni, ami bizony nem fog menni. És sz*r lesz a secondary, vagy az elkapó sor. Vagy mindkettő. És nem azért mert lesérülnek, hanem azért mert eleve nem is lesz a rosteren jó játékos. Mindenkinek figyelmébe ajánlom az Atlanta idei offseasonját majd. Ott is egy jó GM van papíron, aki "kicsit" kiköltekezett. És rendbe kéne szedni a védelmet, jó lenne 1-2 FA, mert sérülékenyek/nem jók akik vannak. Lehet majd csekkolni, hogy hogyan sikerül... Elárulom: sehogy. Még Hoopert se fogják tudni megtartani, nemhogy a védelmet erősíteni. Illetve, ha mégis, annak az lesz az ára, hogy durva eret vágnak mondjuk az offense-en. És akkor meg az lesz lyukas.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Én komolyan nem értem ezt a vitát meg elmélkedést... Úgy tesztek, mint ha lenne jobb, vagy egyáltalán más választás, mint TB.
Nem Andy Dalton mondta azt, hogy folytatni akarja, hanem Brady apó. Nincs mögötte már egy Gerappa alternatívaként, és nyílván nem egy idei draftolt újonc fog kezdeni. 3. lehetőség csere egy Minshew, Bridgewater féle jatekosért, ami megint nonszensz.
TB azt mondta folytatná, ő fog kezdeni szeptemberben. 😎
Chargers LT
De pénz nincs, és ha ő azt mondja, hogy kérek sokat, akkor meg vagyunk lőve. És ez a franchise nem arról híres, hogy 1-2 évre előre tervezünk. És igen, ez is baj, hogy tényleg nincs mögötte más.
NB2
Ha valamelyik franchise mindig előre tervez legalább 1-2 évre, akkor az pont Pats 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Én komolyan nem értem ezt a vitát meg elmélkedést... Úgy tesztek, mint ha lenne jobb, vagy egyáltalán más választás, mint TB.
Nem Andy Dalton mondta azt, hogy folytatni akarja, hanem Brady apó. Nincs mögötte már egy Gerappa alternatívaként, és nyílván nem egy idei draftolt újonc fog kezdeni. 3. lehetőség csere egy Minshew, Bridgewater féle jatekosért, ami megint nonszensz.
TB azt mondta folytatná, ő fog kezdeni szeptemberben. 😎
Chargers LT
Ez szépen hangzik, de a sztori nem ennyire egyszerű.
Bradynek az kell jelenleg, hogy a csapat bízzon benne és kapjon meg minden támogatást, ami ahhoz kell, hogy még 2-3 év múlva is jól és eredményesen tudjon játszani.

Mivel a csapatot BB rakja össze, nem pedig Kraft, ha BB ezt nem fogja garantálni, akkor Brady szabadügynökként oda megy, ahol ezt garantálják neki. Akár van alternatívája a Patsnek QB fronton akár nincs.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Én komolyan nem értem ezt a vitát meg elmélkedést... Úgy tesztek, mint ha lenne jobb, vagy egyáltalán más választás, mint TB.
Nem Andy Dalton mondta azt, hogy folytatni akarja, hanem Brady apó. Nincs mögötte már egy Gerappa alternatívaként, és nyílván nem egy idei draftolt újonc fog kezdeni. 3. lehetőség csere egy Minshew, Bridgewater féle jatekosért, ami megint nonszensz.
TB azt mondta folytatná, ő fog kezdeni szeptemberben. 😎
Chargers LT
De pénz nincs, és ha ő azt mondja, hogy kérek sokat, akkor meg vagyunk lőve. És ez a franchise nem arról híres, hogy 1-2 évre előre tervezünk. És igen, ez is baj, hogy tényleg nincs mögötte más.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Én komolyan nem értem ezt a vitát meg elmélkedést... Úgy tesztek, mint ha lenne jobb, vagy egyáltalán más választás, mint TB.
Nem Andy Dalton mondta azt, hogy folytatni akarja, hanem Brady apó. Nincs mögötte már egy Gerappa alternatívaként, és nyílván nem egy idei draftolt újonc fog kezdeni. 3. lehetőség csere egy Minshew, Bridgewater féle jatekosért, ami megint nonszensz.
TB azt mondta folytatná, ő fog kezdeni szeptemberben. 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
BB-nek úgy kell tárgyalnia, hogy a káposzta is megmaradjon és a kecske is jóllakjon 😊
(bocs)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Nem mondtam hogy rossz dontes volt. Csak nem igaz, hogy barkit megtartunk, akit akarunk. Mert annyiert tudjuk megtartani amennyit nekunk er, de ez iden sem fog valtozni. Es biztos megakarnank tartani majd olyat is, aki aztan tavozni fog a penz miatt. De ettol meg akartuk volna hogy maradjon.

En birom ezt a strategiat, ha el kell engedni valakit akkor el kell. Nehezen szimpatizalok a nagy neveket hozzunk es szorjuk a penzt felfogassal, meg azt is birom hogy a roster a rendszerbe illokre epul es nem 12-15 elozo evben jol teljesito jatekosra.
topin
Azert ez igy nem teljesen igaz, anno pl. Revist akarta nagyon-nagyon megfizetni az oreg, de a Jetset valasztotta es utana a 2. evere be is zuhant.

Na, az egy rossz dontes lett volna...


Btw, amugy orulok h elkanyarodtunk mas temaktol es ilyen beszelgetest inditottam el 😊
Solymi
Tehát nem tudtuk itt tartani,hiába akartuk..
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Nem mondtam hogy rossz dontes volt. Csak nem igaz, hogy barkit megtartunk, akit akarunk. Mert annyiert tudjuk megtartani amennyit nekunk er, de ez iden sem fog valtozni. Es biztos megakarnank tartani majd olyat is, aki aztan tavozni fog a penz miatt. De ettol meg akartuk volna hogy maradjon.

En birom ezt a strategiat, ha el kell engedni valakit akkor el kell. Nehezen szimpatizalok a nagy neveket hozzunk es szorjuk a penzt felfogassal, meg azt is birom hogy a roster a rendszerbe illokre epul es nem 12-15 elozo evben jol teljesito jatekosra.
topin
Én is szeretem azért szoktam meglepődni azon , hogy mindenki Roseman-t futtatja, miközben csak eloszt egy bizonyos összeget több részre...

BB-nek el kell döntenie, hogy ad-e TB-nek egy évet itt.Most csak ő dönt, látszik Kraft nyilatkozatán is, hogy ő nem fog ebbe beleszólni.
Ha BB úgy érzi, hogy a következő SB címet nagyobb esélye van megszerezni úgy, hogy most teljesen átformálja az offense-t akkor megteszi.
Ha azt érzi, hogy erre még mindig úgy a legesélyesebb , hogy megtartja TB-t és épít köré egy dream team-et akkor azt fogja tenni. A lenti példákkal csak az szerettem volna megmutatni, hogy a lehetősége meglenne rá.

Megvan a tudása hozzá, minden egyes nap látta őket edzésen dolgozni.
Az viszont nem fog beleférni például, hogy TB kihagyja a teljes tavaszi felkészülést a csapattal..

Egyébként lent egy páran már írtátok, hogy vajon mi lehet az oka, hogy egyáltalán nem vontuk be a játékba LaCosse-t, Meyers-t mikor a szezon elején voltak nehéz és fontos elkapásaik..? Vagy mi történt Dorsettel aki tavaly egy fontos 3nd down os játékos volt. Szezon közben elfelejtettek route-okat futni? Vagy más lett nekik az opciós útvonal , mint ami az edzésen volt?
Innen nehéz eldönteni, hogy TB vagy JMD volt-e ultrakonzervatív. Pár hét és választ kapunk majd szinte az összes kérdésünkre😀
gordon
Ezt hogy érted? Ki csak ő,BB? Merthogy én Kraft nyilatkozatát (TB kiérdemelte az elmúlt 20 évben hogy saját maga dönthessen a sorsáról,de Kraft nagyon szeretné ha maradna) én pont úgy értem,hogy épp BB-nek nem osztottak lapot,ha Brady úgy dönt,hogy nem vonul vissza hanem maradni akar,akkor Kraft mindenféleképpen ad neki szerződést akár akarja BB,akár nem!
kolok1972
És ha erre BB mondja azt, hogy akkor elmegy?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Nem mondtam hogy rossz dontes volt. Csak nem igaz, hogy barkit megtartunk, akit akarunk. Mert annyiert tudjuk megtartani amennyit nekunk er, de ez iden sem fog valtozni. Es biztos megakarnank tartani majd olyat is, aki aztan tavozni fog a penz miatt. De ettol meg akartuk volna hogy maradjon.

En birom ezt a strategiat, ha el kell engedni valakit akkor el kell. Nehezen szimpatizalok a nagy neveket hozzunk es szorjuk a penzt felfogassal, meg azt is birom hogy a roster a rendszerbe illokre epul es nem 12-15 elozo evben jol teljesito jatekosra.
topin
Én is szeretem azért szoktam meglepődni azon , hogy mindenki Roseman-t futtatja, miközben csak eloszt egy bizonyos összeget több részre...

BB-nek el kell döntenie, hogy ad-e TB-nek egy évet itt.Most csak ő dönt, látszik Kraft nyilatkozatán is, hogy ő nem fog ebbe beleszólni.
Ha BB úgy érzi, hogy a következő SB címet nagyobb esélye van megszerezni úgy, hogy most teljesen átformálja az offense-t akkor megteszi.
Ha azt érzi, hogy erre még mindig úgy a legesélyesebb , hogy megtartja TB-t és épít köré egy dream team-et akkor azt fogja tenni. A lenti példákkal csak az szerettem volna megmutatni, hogy a lehetősége meglenne rá.

Megvan a tudása hozzá, minden egyes nap látta őket edzésen dolgozni.
Az viszont nem fog beleférni például, hogy TB kihagyja a teljes tavaszi felkészülést a csapattal..

Egyébként lent egy páran már írtátok, hogy vajon mi lehet az oka, hogy egyáltalán nem vontuk be a játékba LaCosse-t, Meyers-t mikor a szezon elején voltak nehéz és fontos elkapásaik..? Vagy mi történt Dorsettel aki tavaly egy fontos 3nd down os játékos volt. Szezon közben elfelejtettek route-okat futni? Vagy más lett nekik az opciós útvonal , mint ami az edzésen volt?
Innen nehéz eldönteni, hogy TB vagy JMD volt-e ultrakonzervatív. Pár hét és választ kapunk majd szinte az összes kérdésünkre😀
gordon
Ezt hogy érted? Ki csak ő,BB? Merthogy én Kraft nyilatkozatát (TB kiérdemelte az elmúlt 20 évben hogy saját maga dönthessen a sorsáról,de Kraft nagyon szeretné ha maradna) én pont úgy értem,hogy épp BB-nek nem osztottak lapot,ha Brady úgy dönt,hogy nem vonul vissza hanem maradni akar,akkor Kraft mindenféleképpen ad neki szerződést akár akarja BB,akár nem!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Én Chung-ot inkább engedném el. Sérülések miatt is, de idén mikor pályán volt is gyakran benyelt dolgokat. LB poszton szerintem Wino előrébb léphet. Az a baj a trade dolgokkal, hogy nem fognak nekünk játékost adni. Itt főleg a WR-ekre gondolok: pl mikor Brown-ért trade-eltünk. (Ok, megszereztük Sanu-t, de nem igazán vállt be.)
Az a baj, hogy drafton lehetne szemezgetni WR/TE poszton, de azzal szerintem TB nem lenne elégedett, ha telepakolnánk az offense-t újoncokkal. Sokan szídják Harfy draftolását, mert Metcalf meg AJ Brown jobb szezont fut, de én hosszútávon bízok benne. (Főleg, hogy sérült volt). Ő előreléphetne szintén. Nem véletlen edzett tavaly külön TB-vel. Mindenesetre az tény, hogy ha draftolunk akkor olyat kell aki rögtön robban. QB-t is lehet húzni a drafthelyünk alapján, de az tény hogy Tua és Burrow a nagyobb ígéret, a többi QB aki kijön az lutri. (Herbert, Fromm)
Izgalmas offseason lesz..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Nem mondtam hogy rossz dontes volt. Csak nem igaz, hogy barkit megtartunk, akit akarunk. Mert annyiert tudjuk megtartani amennyit nekunk er, de ez iden sem fog valtozni. Es biztos megakarnank tartani majd olyat is, aki aztan tavozni fog a penz miatt. De ettol meg akartuk volna hogy maradjon.

En birom ezt a strategiat, ha el kell engedni valakit akkor el kell. Nehezen szimpatizalok a nagy neveket hozzunk es szorjuk a penzt felfogassal, meg azt is birom hogy a roster a rendszerbe illokre epul es nem 12-15 elozo evben jol teljesito jatekosra.
topin
Azert ez igy nem teljesen igaz, anno pl. Revist akarta nagyon-nagyon megfizetni az oreg, de a Jetset valasztotta es utana a 2. evere be is zuhant.

Na, az egy rossz dontes lett volna...


Btw, amugy orulok h elkanyarodtunk mas temaktol es ilyen beszelgetest inditottam el 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi