NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem vonuljon vissza az összes vén trotyi, 35 év felett kötelező hadd mutassák meg a fiatalok, hogy úgy sem lesz már a ligában normális QB játék 😊 😛 '😉

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 135 — Saints GM
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Brady californiai játéka/élete nem kizárt, viszont ha jól tudom a családja miatt Rivers inkább Floridában játszana.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Mekkora lenne, ha Brady elmenne a Ninersbe Garoppolo mellé 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.
gedam
Rivers? fúúúúúúj

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 5 815
ha nem akar tommyboy maradni, mit szólnátok egy rivers-brady cseréhez? kb. win-win csere lenne mindenkinek. brady mehetne caliba, rivers meg megkapná a nyertes kultúrát és szerintem kisebb pénzért is eljönne, hogy legyen gyűrűje.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Erről a csodálatos évfordulóról azért emlékezzünk meg:

 twitter.com/Patriots/status/1219589206009208834

aszem bejött:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Josh, ügye jegyzeteltél???
😂😂😂😂

 twitter.com/Titans/status/1219003305109741569
ZERO_L

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Josh, ügye jegyzeteltél???

 twitter.com/Titans/status/1219003305109741569



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Abszolút érdektelen ez a két csapat számomra. Igazából az összes többi a Patriotson, másodsorban a Packersen kívül.
És Gerappa-t bírom. De semmi több.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.
polonic
Miért?A Ninersszel és a Chiefsszel mi bajod?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.
polonic
Gerappa mégis a mi fiunk valahol... 😊
több mint 4 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezt a SB-t sem fogom megnézni. Majd másnap ránézek az eredményre nfl.com-on.
Packers-nek nagyon drukkoltam.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
A két arra leginkább érdemes csapat van a SB-ban,nincs ezen mit lamentálni. Nekünk az idei teljesítményünk alapján nem volt ott a helyünk,igazából több csapat is jobb volt nálunk,nézve a PO meccseit tartom,hogy nem voltunk contender csapat ezzel az Off. teljesítménnyel. Amin elgondolkodtam a Titans meccs alatt,hogy semmi kreativitást nem láttam JMD-től a PO-ban. A Titans 2x is meg mert olyat húzni (jump pass,pufifánk TD ) amihez hasonlót magunktól vártam volna pl amikor az 1 yardoson voltunk. Most meg sem próbáltunk ilyet...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
Burkus
lehet azon elmélkedni, hogy ha megvan a 2nd seed, akkor mi lett volna vagy verjük a TItanst
de basszus futásvédekezés nem volt, és az O is az év végére nagyon gyenge szintre süllyedt
nem arról szólt a történet nálunk, hogy pont rosszkor játszottunk rosszkor (mint a Baltimore), hanem év végére gyengék lettünk
15 éve nézem a csapatot, de ilyenre soha nem emlékszem náluk, hogy egy fordított évet írtunk volna le, így ahogy írtad a követőbe is, azt mondom tényleg nem érdemeltük volna meg
(ami azért érdekes, mert pl a GB utolsó meccsén is azt mondták a saját szurkolóik, hogy ebből nem lesz SB, aztán lehet mégis mennek Miamiba, mert kb 2 meccsre lehet összeszedték magukat, pont amikor kellett) de Jimmy miatt most hajrá SF
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
Burkus
Honnan tudod, hogy nem lőtték ugyanúgy lábon magukat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Nekünk nem voltak ilyen jó run stoppereink, Shelton volt az egyetlen igazi. Bár a boxot mi is túltölthettük volna.

Hozzáteszem, ha a mindhárom RZ tripet TD-re váltjuk, akkor nincs (ott) kérdés.

Szerintem a Postásokat nem vertünk volna meg Baltimore-ban és még jobban fájt volna.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Most fáj igazán, hogy egy csak kicsit jobb O-val megint SB-t játszhatnánk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
NB2
Vedd oda azt is ha nem csesszük el a hazai pálya és a +1 hét előnyét(köszi nigga zebra főbíró)

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Amikor nem töketlen az O-d, hipp-hopp nem is olyan félelmetes ez a Titans!
Nekünk is csak ennyi kellett volna, hogy mi vezetünk a félidőben! Elnézve a Chiefs támadójátékát, mi ehhez képest a PO-ra irtó messze voltunk!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
Kényszerből bemondott makk betli.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
Be lehet mondani úgy is, hogy 4 egykézben fog, úgy is az esetek döntő többségében megnyered.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic ZERO_L
Én csavarom? 😊 Te jutsz vissza állandóan a "romantikus, erkölcsös, elvi alapok"-hoz, mintha bárki erre hivatkozott volna valaha is.

És azt sem mondtam, hogy T0-ban már el van könyvelve alkalmatlannak. Azt mondtam, hogy a T0-T4 lépcsőn lesz kva nehéz végigvergődnie, mert valamelyik szakaszban felmerül.

Ha tudsz egyéb értelmes magyarázatot arra, hogy JMD az elmúlt 2 évben miért nem lett HC - egy 6x-os SB győztes, elismerten remek elméleti szakemberről beszélünk, miközben az NFL annyira rákattant a támadó szakemberekre, hogy még NFL tapasztalat nélküli college edzőket is simán kineveznek -, akkor jó. Nekem nincs rá más értelmes magyarázatom, mint amit már leírtam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha neked igazad lenne, akkor liga top3 WR-i közül az egyik, Antonio Brown már rég játszana valahol.
Burkus
AB nagyon sokat tesz azért, hogy ne vegyék komolyan NFL szinten, lásd NO-ba is elhívták, mondták neki ne hozza sleppjét mégis megtette... aki nem akar az NFL-ben lenni azt nem fogják kényszeríteni rá
ellenben aki csak egy kicsit is meg tudja győzni a tulajt/GMt, hogy az NFL-ben AKAR játszani, annak szorítani fognak helyet, légy nyugodt

szóval elég szar ellenpéldát sikerült előkaparnod


Mint írtam - ezzel kezdtem, leírom újra - JMD-t nem morális okból nem alkalmazzák. Morális okból legfeljebb én utálom, oszt jóvan. 😊 JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve. Lásd Burkus példáját AB-val kapcsolatban. Attól, hogy egy idióta, még játszhatna az NFL-ben. TO végig is játszott egy teljes HOF karriert "idiótaként". De AB emellé megbízhatatlan, egy ketyegő bomba. Ez az ami viszont nem fér bele.
peterk2005
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic
Biztos azért mert igazából így akarnak kibaszni vele, ez valami össznépi nevelési kurzus lehet, amivel jól móresre akarják tanítani kis csintalan Joshua-t.

nem érzed mennyire gyermekded logikával próbálsz meg érvelni???


Igazából a Pats most azért nem AFC döntőzik, mert már elegük volt abból, hogy a liga 80% egy-másfél hónappal előrébb járnak a felkészülésben, szar a draft pozi, kurva sok prémiumot kell kifizetni mikor az mehetne thai kurvákra jobb helyre is, meg amúgy is unják már a Super Bowlokat, meg azt a mocskos South Beach-t is, szórnak egy kis gyöngyöt a disznók elé, nincs itt semmi látnivaló, ügye?
ZERO_L
"Miért? Mert kibaszott tehetséges. És az NFL-ben bizony csak ez számít, mennyire vagy tehetséges és minél tehetségesebb vagy annál több privilégiumok járnak neked.
Ez ilyen egyszerű. Mindenki leszarja a negatív visszhangokat, ha futballpályán ezzel komoly versenyelőnyt lehet szerezni.
Lehet ezt nem szeretni, utálni, de akkor szépen másik liga után kell nézni
."

A saját irományod. Legalább magadnak nem mondj ellent. Kicsit skizo ez az ügy.

Nem kell el fogadni a mások véleményét, Peterk2005-ét sem, de nem kellene személyeskedni. Már többször felvetődött itt, hogy nem kellene minden ellenvéleményből személyes sértődést csinálnod. Ez csak egy fórum, ahol beszélgetünk. Relax.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
Ha neked igazad lenne, akkor liga top3 WR-i közül az egyik, Antonio Brown már rég játszana valahol.
Burkus
AB nagyon sokat tesz azért, hogy ne vegyék komolyan NFL szinten, lásd NO-ba is elhívták, mondták neki ne hozza sleppjét mégis megtette... aki nem akar az NFL-ben lenni azt nem fogják kényszeríteni rá
ellenben aki csak egy kicsit is meg tudja győzni a tulajt/GMt, hogy az NFL-ben AKAR játszani, annak szorítani fognak helyet, légy nyugodt

szóval elég szar ellenpéldát sikerült előkaparnod


Mint írtam - ezzel kezdtem, leírom újra - JMD-t nem morális okból nem alkalmazzák. Morális okból legfeljebb én utálom, oszt jóvan. 😊 JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve. Lásd Burkus példáját AB-val kapcsolatban. Attól, hogy egy idióta, még játszhatna az NFL-ben. TO végig is játszott egy teljes HOF karriert "idiótaként". De AB emellé megbízhatatlan, egy ketyegő bomba. Ez az ami viszont nem fér bele.
peterk2005
Aranyosan csavarod a dolgokat, hogy a saját világképedet igazolja...

IGEN, azért nem alkalmazzák mert köcsög volt és megbízhatatlan, amivel mindenki tisztában van, de azért csak úgy elhívják interjúra, annak ellenére, hogy szerinted már T0-ban el van könyvelve alkalmatlannak...#fucklogic
Biztos azért mert igazából így akarnak kibaszni vele, ez valami össznépi nevelési kurzus lehet, amivel jól móresre akarják tanítani kis csintalan Joshua-t.

nem érzed mennyire gyermekded logikával próbálsz meg érvelni???


Igazából a Pats most azért nem AFC döntőzik, mert már elegük volt abból, hogy a liga 80% egy-másfél hónappal előrébb járnak a felkészülésben, szar a draft pozi, kurva sok prémiumot kell kifizetni mikor az mehetne thai kurvákra jobb helyre is, meg amúgy is unják már a Super Bowlokat, meg azt a mocskos South Beach-t is, szórnak egy kis gyöngyöt a disznók elé, nincs itt semmi látnivaló, ügye?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
JMD-t azért nem alkalmazzák - egyelőre legalábbis -, mert van egy problémás HC előélete, és ezen kívül megbízhatatlanságból nyomott egy terített durchmars-t két éve.
peterk2005
Gondolom ultizni nem tudsz.
A durchmars az a bemondás, amikor mind a tíz ütést te viszed el, vagyis bitang erős lapod van.
Ha terítve mondod be, az annyival még erősebb, hogy nem függsz a lejátszástól sem, láthatják a lapjaidat, és még úgy se tudják megakadályozni, hogy minden ütés a tiéd legyen.
A 2 évvel ezelőtti movejával kapcsolatosan a betli inkább jutna eszembe, de az is hülye hasonlat lenne.
Sobri Jóska
(Tudok ultizni, nem az eredményre gondolva írtam a durchmars-t, hanem arra, hogy a Kraft/BB által bemondott megemelt tétet játszotta meg. Az eredmény ettől független, a durchmars-t is el lehet bukni. De valóban nem volt jó hasonlat.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)