NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣
Sinisa
Legyen igazatok. Látva a tegnapi meccseket, nekem megint a kreativitás hiánya jutott eszembe a mi playcalling-unkról.
zinedine5
jövőre okosabbak leszünk, mivel valószínűleg lesz változás az O-ban, kiderülhet ki volt itt a hunyó
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣
Sinisa
Legyen igazatok. Látva a tegnapi meccseket, nekem megint a kreativitás hiánya jutott eszembe a mi playcalling-unkról.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
zinedine5
Őszintén, én sem bánom.
Annyi változás lesz így is a stábban.
Ha lesz több tehetség és egészség a WR-TE sorban, akkor lesz több szeparacio, és több yard meg TD. 🤓🤣

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na rajtunk maradt JMD mint szamáron a fül. Végülis ha marad az idei playbook akkor legalább top 10ben draftolhatunk, ha meg végre változtat abból csak nyerhetünk.🤪
ParadSEC
Én nem vagyok meglepve. Nem is nagyon értettem, hogy Colts körüli keringője meg az idei teljesítménye után hogy merült fel a neve egyes csapatoknál.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Azt tudom, de te végigtapsikoltad a szezon második felét is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...
ThundersNFL
Esetleg jelezd BB-nek es postazz egy kis sot-t..hatha segit, ha mar JMD nem ert hozza..
topin
Nem azt mondtam, hogy nem ért hozzá...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Na rajtunk maradt JMD mint szamáron a fül. Végülis ha marad az idei playbook akkor legalább top 10ben draftolhatunk, ha meg végre változtat abból csak nyerhetünk.🤪

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...
ThundersNFL
Igazad van, minek indulunk el egyaltalan a ligaban igy..
topin
Azzal van/volt olyan kíszámíthatóa volt mindenünk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...
ThundersNFL
Esetleg jelezd BB-nek es postazz egy kis sot-t..hatha segit, ha mar JMD nem ert hozza..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...
ThundersNFL
Igazad van, minek indulunk el egyaltalan a ligaban igy..
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
topin
Ha ő marad az OC és ilyen sótlan töketlen marad... Akkor baszhatjuk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?
ThundersNFL
En nem bankodom emiatt 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!

zinedine5
Miért istenem MIÉRT?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet 2 ponton múlt, hogy nem állítottuk meg az AFC bajnokát?😊
(mondjuk szerintem a Chiefs és Mahones nem fog betojni)
NB2
Azt nem tudom, de nekünk legalább a legvégéig volt esélyünk. A Postásoknak nem, végig csak loholtak az eredmény után. Amúgy ez a Titans a Chiefs ellen is esélyes, Henry megállítására alkalmas fala szerintem most csak a 49ersnek van.

A csili-vili alapszakasz után a Ravens ugyanolyan one&done csapat mint mi. Az is megmaradt, hogy az alapszakasz MVP nem nyer SB-t. (Feltéve, hogy Jackson lesz az.)
Burkus
Ugyanakkor te milyen extrát láttál a Titanstől ami miatt verhetetlennek tűnnének? (mondom ezt úgy, hogy én már a 14-15 fordulótól szurkoltam nekik, hogy bejussanak és már akkor szurkoltam nekik, külön pech, hogy ellenünk játszottak)
Ez a Ravens O 5x lábon lőtte magát (persze kellett hozzá a Titans D is), de ha a Ravens nem hibázik ennyit és Harbaugh is nem megy át kinek nagyobb játékba (rúgok 2x inkább) még így is meglehetett volna.
Ami érdekes lehet, hogy a KC futás védelme sem elit, ott is lehet keresnivalójuk és amilyen nulla qb teljesítménnyel AFC döntőt játszhatsz az picit nekem fura.
De innen legalább SB-be jussanak, azt ott meglátjuk...
NB2
Henryt és a futását. Ahogy nekifut viszonylag távolról azzal a tömeggel, abban akkor is benne van 5 yard, ha betonfalat emelnének elé. Ehhez van egy bitang jó faluk, ami megnyitja nekik az utat. Egymás után a harmadik csapat képtelen 180+ yard alatt tartani. (Hozzáteszem, amikor a Pats meccsen a második félidőben a LB-ek felléptek a backfieldre, rögtön tudták limitálni a futását.) Egyszerűen olyan távolságra jutnak már a második kísérletnél, hogy abban a passz, a futás, de még a QB sneak is benne van, ami nagyon jó 3rd down mutatót eredményez.

Ha a Pats megcsinálja a két RZ tripet, akkor valószínűleg mi nyerünk - én is úgy láttam, hogy nekünk több esélyünk volt ellenük mit a Ravensnek. (Ezért is írtam, hogy mi a végéig meccsben voltunk, a Ravens 14:0-tól nem,) Hozzáteszem, Jacksonnek volt néhány látványos futása, imponáló, ahogy kígyózik az emberek között (míg egyszer a térdére-bokájára nem ugrik egy 160 kilós falember...), de őt jól limitálták - ez legalább olyan fontos extra volt.

Ez a Titans most összeállt, lendületben van, tele önbizalommal és egy olyan taktikával, ami ellen most éppen nincs senkinek megfelelő ellenszere. Ráadásul a játékhívásaik is kreatívak, a tegnapi Henry által passzolt TD szellemes volt, de a többi is kifejezetten impozáns volt.

Pont a 2012-es Ravens jut róluk eszembe - ott is volt egy középszerű irányító, de a csapatot elkapta a lendület és meg sem álltak a SB győzelemig. Simán benne van, hogy SB-ba jutnak, más kérdés, hogy ha valahogy limitálják a futásukat, akkor szerintem megáll a tudomány.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
 twitter.com/TMZ/status/1216376544257433600?s=20
Bence94
Mi lenne, ha nem térd és váll műtétre várna?

Egyébként meg nincs hozzászokva, hogy januárban ennyi szabadideje van. 😎😎😎😎😎😎

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 912
 twitter.com/TMZ/status/1216376544257433600?s=20
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Lehet 2 ponton múlt, hogy nem állítottuk meg az AFC bajnokát?😊
(mondjuk szerintem a Chiefs és Mahones nem fog betojni)
NB2
Azt nem tudom, de nekünk legalább a legvégéig volt esélyünk. A Postásoknak nem, végig csak loholtak az eredmény után. Amúgy ez a Titans a Chiefs ellen is esélyes, Henry megállítására alkalmas fala szerintem most csak a 49ersnek van.

A csili-vili alapszakasz után a Ravens ugyanolyan one&done csapat mint mi. Az is megmaradt, hogy az alapszakasz MVP nem nyer SB-t. (Feltéve, hogy Jackson lesz az.)
Burkus
Ugyanakkor te milyen extrát láttál a Titanstől ami miatt verhetetlennek tűnnének? (mondom ezt úgy, hogy én már a 14-15 fordulótól szurkoltam nekik, hogy bejussanak és már akkor szurkoltam nekik, külön pech, hogy ellenünk játszottak)
Ez a Ravens O 5x lábon lőtte magát (persze kellett hozzá a Titans D is), de ha a Ravens nem hibázik ennyit és Harbaugh is nem megy át kinek nagyobb játékba (rúgok 2x inkább) még így is meglehetett volna.
Ami érdekes lehet, hogy a KC futás védelme sem elit, ott is lehet keresnivalójuk és amilyen nulla qb teljesítménnyel AFC döntőt játszhatsz az picit nekem fura.
De innen legalább SB-be jussanak, azt ott meglátjuk...
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet 2 ponton múlt, hogy nem állítottuk meg az AFC bajnokát?😊
(mondjuk szerintem a Chiefs és Mahones nem fog betojni)
NB2
Azt nem tudom, de nekünk legalább a legvégéig volt esélyünk. A Postásoknak nem, végig csak loholtak az eredmény után. Amúgy ez a Titans a Chiefs ellen is esélyes, Henry megállítására alkalmas fala szerintem most csak a 49ersnek van.

A csili-vili alapszakasz után a Ravens ugyanolyan one&done csapat mint mi. Az is megmaradt, hogy az alapszakasz MVP nem nyer SB-t. (Feltéve, hogy Jackson lesz az.)
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Lehet 2 ponton múlt, hogy nem állítottuk meg az AFC bajnokát?😊
(mondjuk szerintem a Chiefs és Mahones nem fog betojni)
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
A csapatból Edelman volt a legjobb - a 106. Szóval tényleg nem sokat jelent.
April Wine
 mobile.twitter.com/ezlazar/status/1215714272086499328

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Daltonnal/Bridgewaterrel is simán nyernétek a csoportot.
gabokocka
Bridgewater nekem nem kellene, de ha Brady nem marad Daltonnak tudnék örülni
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
 twitter.com/ezlazar/status/1215712247416270854
ervinator
Jól gondolom, hogy a szeparacios távolságok átlaga alapján van a stat?
Sinisa
A dobas pillanataban a szeparacios tavolsagok atlaga..onmagaban ez nem jelent sokat. A possession wr-eknel kisebb lesz, de ettol meg elkaphatnak ezer+ yardot..
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
 twitter.com/ezlazar/status/1215712247416270854
ervinator
Jól gondolom, hogy a szeparacios távolságok átlaga alapján van a stat?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
A csapatból Edelman volt a legjobb - a 106. Szóval tényleg nem sokat jelent.