New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, hogy pont ezen a félidő végi time managementen vitatkoztok. Belichick az egyetlen edző jelenleg az NFL-ben, akitől a _teljes karrierje_ alatt, amióta csak őt nézem, egyetlen egyszer sem láttam olyan ad-hoc döntést, amit "érzésből", a helyzet diktálta "lendületből" hozott volna meg. A pali olyan game managementben, mint Kaszparov, három lépéssel előre gondolkodik. Egyszerűen kizárt, hogy ne tudta volna egészen pontosan, hogy mit miért választott, és annak mi az oka. Akkor is, ha adott helyzetben rosszul sül el, és akkor is ha jól.

Annyi bosszantóan rossz mozzanat volt (edzői szempontból is) a meccsen ami joggal kritizálható. Pl. hogy sikerült halftime adjustment után, akár scriptelt drive vezetésének lehetősének birtokában a 3. negyedes nyitó drive-ból egy reménytelen 3&out-ot kihozni? Vagy a végén a Dolphins nem egy elnézett coverageből benyalt random 50 yardossal fordított, hanem Fitz egy szál Parkerrel és egy rakat journeymannel 3 és fél perc alatt, metodikusan végigmasírozott a pályán úgy, hogy még egy 3 és hosszút se kellett megoldania közben. Ezek szerintem sokkal bosszantóbb hibák / kihagyások / melléfogások voltak (edzői részről is), mint az, hogy Belichicknek kellett volna-e időt kérni ott a félidő végén vagy sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Odáig néztem, hogy ha van 1:43 hátra és futunk -2 yardot. 1.5 perce van a csapatnak elmenni legalább FG-távig. Ez nem úgy működik, hogy odaadunk fél percet inkább, és utána futunk. Ez beszari játék volt. Azt el tudom fogadni, hogy igazából a 1.5 perc és 2 időkérés és az 1 perc 3 egálos, mert utóbbinál mehet három passz középre, meg tudjuk állítani gond nélkül az órát. Mondjuk hogy ebből kihoztunk egy szar passzt balra, és egy 30 yardosat jobbra, hogy 2 mp maradjon a végén, az megint közröhej volt, pedig pont ugyanannyi elég lehetett volna. De 1.5 percet odadobni az ellenfélnek, amikor van lehetőség fordítani, az akkor is hiba, ha nyerünk végül
Wyatt
Ennyi dő alatt anno ha jól emlékszem 3 Td-t csináltunk a Jets ellen...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Jah, hogy minden(döntés)t a végeredmény alapján ítélünk meg??? Szép jó reggelt kívánok...

(ebbe a magyarfocis, brandépítéses kirohanásodba nem is megyek bele, mert már látom, hogy csak vagdalkozol... mindig, mindenhol, mindenki a bullshitet nyomja bármilyen médiafelületen vannak, neked mégis MOST egy vereség okán borul ki a bili ezzel kapcsolatban, de még szerencse, hogy téged nem izgat pár vereség ide vagy oda... komolytalan na)
ZERO_L
Eleve azt se erted amit irtam..en nem szamon kertem vagy jobban tudtam..egyszeruen megallapitottam hogy az egy beszarisag volt, amit ilyen meccsen nem engedhetnel meg, ha nem nezed le az ellenfelet vagy nem tartod kepesnek az egyseget..utobbinal nem kell "menoskodni" sem szerintem..

Es ez a beszarisag sosem volt jellemzo erre a csapatra..

Attol mert a Bills ellen beszipkaztunk egy mely passzt, most akkor mar sose fogunk 2 perccel a vege elott tamadni erdemben, nehogy pontokat kapjunk?

Ugyan mar..elszamolta ezt az oreg..ez van..ettol meg HoF meg GOAT..es a vegeredmenytol fuggetlenul beszarisag volt..es maga a vereseg sem erdekel, nem lettunk se jobb, se rosszabb csapat ettol. Kicsit nehezebb helyzetbe kerultunk ha SB reszvetelben gondolkodunk..

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Jah, hogy minden(döntés)t a végeredmény alapján ítélünk meg??? Szép jó reggelt kívánok...
ZERO_L
Márpedig egy döntést csak a döntéskor, ott és akkor rendelkezésre álló információk alapján lehet megítélni.

Sobri Jóska
off: mondták utólag Horthy Miklósra.

on.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Odáig néztem, hogy ha van 1:43 hátra és futunk -2 yardot. 1.5 perce van a csapatnak elmenni legalább FG-távig. Ez nem úgy működik, hogy odaadunk fél percet inkább, és utána futunk. Ez beszari játék volt. Azt el tudom fogadni, hogy igazából a 1.5 perc és 2 időkérés és az 1 perc 3 egálos, mert utóbbinál mehet három passz középre, meg tudjuk állítani gond nélkül az órát. Mondjuk hogy ebből kihoztunk egy szar passzt balra, és egy 30 yardosat jobbra, hogy 2 mp maradjon a végén, az megint közröhej volt, pedig pont ugyanannyi elég lehetett volna. De 1.5 percet odadobni az ellenfélnek, amikor van lehetőség fordítani, az akkor is hiba, ha nyerünk végül

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Jah, hogy minden(döntés)t a végeredmény alapján ítélünk meg??? Szép jó reggelt kívánok...
ZERO_L
Márpedig egy döntést csak a döntéskor, ott és akkor rendelkezésre álló információk alapján lehet megítélni.
Aki egy döntés értékelésénél figyelembe veszi a végeredményt, végkimenetelt, az nagyon eltévedhet sportban, életben, mindenben.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
miért is kellett volna bíznia a támadókban? mutatták bármi jelét, hogy 57 mp alatt 3 időkéréssel végig tudnak menni? múlt héten bízott a támadókban és mégis TD-t kaptunk belőle, annak mennyi értelme volt?
de ezt már harmadjára írom le csak képtelen vagy felfogni, kontextusban nézni az egész jelenetet, ez nem az 1-2-3 évvel ezelőtti jól működő támadógépezet észre kéne már venni

gyenge/rossz formában lévő támadósor+saját 25ösről+múltheti szívás + ellenfél három időkérése, stbstb= nem ördögtől való dolog inkább lepörgetni azt az 57 másodpercet



Egyébként nézd meg a two minute drilljeinket, ahol van időkérésünk, a nagy részük mindig futással, biztos rövid, screen passzal kezdődik, mert az a fontos, hogy elindítsd az órát (főleg ha az ellenfélnek is van időkérése), behívtunk egy futójátékot, ami -2 yardosra sikerült, ezek után nem igen volt más választás
és nem, kezdésnek nem 20 yardos futás vár el az ember, de 20 yard és mínusz 2 yard között van azért pár kimenetel, ami arra enged következtetni, hogy megéri erőltetni a pontszerzést
ZERO_L
nem 57mp, hanem 1 perc 43mp. vagy megérted vagy nem..a lényeg, hogy BB azt mondja, akart időt kérni, csak megnézi hogy alakul az első 1-2 play..Na most ha időt akart volna kérni, akkor kikéri 1,43nál amikor kivédekeztük a 3rd downt. Majd ha annyira akar bármit is, felállhat visszahordó nélkül, plusz egy blokkolóval. Így meg lepörgettük a 4th down idejét és puntoltak a végén, maradt 57mp 3 időkéréssel. Erre elindít egy futást, amivel mi a cél mennyit fogunk haladni? Mert ha a futás után kikérjük az időt, akkor hiába indítottad el az órát..tehát ez alapján futás után no huddle kell jöjjön, mert különben minek futottál és indítottad el az órát, ha megállítod egyből egy pár yardos futás után..EZ nem 2 perces támadás, így hogy a punt előtt nem kért időt, ha ott időt kért volna, akkor lehetne az amit írsz, hogy -2 yard jaj jaj..inkább pörgessük, mert ha kikérnénk 1 időkérésünk maradna csak. Így ez süketelés BB részéről, hogy ő támadni akart. És onnan hogy leengedtük 57mp-re és futással kezdtünk kb feladtuk ezt a drive-ot.

És az első félidei Dolphins Offense 3 pontot szerzett önerőből, attól azért csak nem kellett rettegni, hogy akkora baj lesz belőle ha puntolnunk kellene..szóval a logikai érvek azt diktálják, hogy BB nem akart semmit és nem az 57mp meg -2 yardos futás miatt, hanem már előtte se..és akkor se ha az egy 6 yardos futás elsőre..
topin
BB-től származik: sokkal jobb ha kevesebb időd áll rendelkezésre de több időkérésed van mint több időd de kevesebb időkérésed...

ott van a do your job-ban... GOAT edzővel vitatkozol a fotelből, én értem hogy ő is tud hibázni, de azért ilyen kérdésben én inkább hajlanék az ő tapasztalatára, elveire...



Miért NEM kért időt? Mert az ellenfélnek ott volt HÁROM időkérése... Mi van ha 1:43-nál futunk -2 yardért? Az ellenfél azonnal időt kér, mit csinálsz ilyen helyzetben? Kockáztatsz passzal (ezzel a támadósorral...), hogy két próbálkozásból megszerezd az első kísérletet 12 yardért vagy futsz, hogy elégesd az időkérését, ergo vissza kapja a labdát az ellenfél 1.30-al a vége előtt... EZÉRT NEM KÉRSZ IDŐT A PUNT ELŐTT, mert így a te kezedben marad a döntés a félidő kimenetele felől, ellenben a te verziódban minimális esélye még ott van, hogy hátrányból kezd a második félidőt

És felhozhatod, hogy "PO hangulat", meg szar szutyok dolhins roster, ami mind igaz, de a játék képe nem ezt igazolta az első két negyedben
lehet játszani a nagy faszút, csak néha a fagyi is visszanyal lsd Bills ellen (negyedjére írom le, hogy nem követtük el ugyan azt a hibát, amit egy hete, de még mindig nem jutott el a tudatodig)

Mondom csűrheted-csavarhatod, de ha kicsit távolabbról szemlélnéd az eseményeket akkor ezek teljesen logikus egymásból és a környezetből következő döntések.
HA én vagyok ott lehet a játék hevében én is azt tettem volna, amit most te mondasz, de szerintem meg pont azért ő a valaha élt legjobb edző mert ott helyben pár másodperc alatt összerakta a sok infoból, hogy bizony itt azzal járunk a legjobban (=az esetek többségében az vezet eredményre) ha nem kérünk időt punt előtt, megnézzük az első play mit eredményez és ha kell akkor kockáztatunk



A Pats évekig tökéletesen alkalmazta a kettős csapást, amikor is szándékosan választják a 2. félidei labdabirtoklást és az első félidő végére megpróbálják úgy menedzselni az órát, hogy övék legyen a támadáslehetősége. Ezáltal 2 támadást tudtunk vezetni és ebből az egyiket a halftime adjusment után..Na most ebből kvázi lett egy térdelés, meg egy ákombákom drive a 2.félidő elején..
topin
Igen ez a probléma, hogy te még az évekkel ezelőtti álomvilágban élsz. (most ti komolyan nem néztétek az idei meccseinket vagy ennyire elhittétek a Bills ellenit?)
Ezt is leírtam, de kezdesz már egy öregemberhez hasonlítani, aki csak mondja a magáét, de a másik reagálását képtelen meghallgatni...

EZ A TÁMADÓSOR FÉNYÉVEKRE VAN A TAVALYITÓL AZ AZT MEGELŐZŐTŐL MEG A 2007-ESTŐL.

Nem azért csináltuk a two punchokat, mert mi akkor gizda gyerekek voltunk, a többiek meg szintén nem azért nem/kevésbé alkalmazták mert beszariak... Anno volt egy gyorsan felálló, a láncot gyorsan mozgató, EGYSÉGES, főleg rövid passzokra alapozható támadósorunk... MOST NINCS ILYEN, ergo nem várhatod el illetve nem kéne ekkora megrökönyödésnek lenni ha éppenséggel most nem próbáljuk meg MINDENÁRON a pontszerzést, múlt héten megpróbáltuk, nem volt telecsokizva a gatya, kitettük a lompost az asztalra... mi lett a vége???
Gondolom, ha azt a meccset elveszítjük akkor az lett volna a probléma, hogy "ezzel az offensezel mi a faszomnak megyünk rá a 4&1-re, hát mire gondoltak, nem nézik ezek a meccsünket egész évben????"

Jah, hogy minden(döntés)t a végeredmény alapján ítélünk meg??? Szép jó reggelt kívánok...

(ebbe a magyarfocis, brandépítéses kirohanásodba nem is megyek bele, mert már látom, hogy csak vagdalkozol... mindig, mindenhol, mindenki a bullshitet nyomja bármilyen médiafelületen vannak, neked mégis MOST egy vereség okán borul ki a bili ezzel kapcsolatban, de még szerencse, hogy téged nem izgat pár vereség ide vagy oda... komolytalan na)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tegnap koncerten voltam így nem láttam élőben a meccset..
A hatalmas komment cunami miatt ķíváncsi voltam, hogy tényleg annyira szar volt-e..
Szerintem nem..Egy kiélezett meccsen, sok trükkös játékkal készülő Miami meglepett minket..Persze volt hiba bőven, s főleg meglepően a D#-ben, secondary-ben, de nem volt az a vilàgvége amit itt sokan vizionálnak. Szerintem a vége előtt 3.45-el amikor átvettük a vezetést, akkor Bill azt hitte, hogy megvan a meccs..Úgy gondolta, hogy a D# hamar leparancsolja Fitzéket a pàlyáról és vége a dalnak..Az utolsó Miami drive elején agresszívan is tàmadták a QB-t. Amennyiben következetesek a bírók akkor azt az ordas nagy holdingot észreveszik Van Noyon az első snapben és egyből 1&20..De fölösleges ezen rugózni..Bill bá picit lebecsülte ezt a Miami O#-t..Persze kellett ehhez egy nagyképű Gilmore és formán kívűli Chung, JoJo és Jackson IS..Visszanyalt a fagyi..Ha az utolsó drive-ban jobban harap, koncentrál a D#, akkor megvan a meccs.
Én is látom, hogy idén nem tudja azt nyújtani a Csapat amit megszoktunk, és szerintem is nem mi vagyunk jelenleg a legerősebbnek tűnő csapat az AFC-ben, DE a remény hal meg utoljára! Élvezzük minden percét, pillanatát amíg Brady, Julius itt van!
GóPecc!🤘😍

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Chad O’Shea akár már holnap jöhetne vissza.
Ha jól emlékszem a RZ game-planning volt az egyik feladata anno.

JMD utódnak sem utolsó opció.
Sinisa
OC-nek semmikepp ne jojjon..
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Chad O’Shea akár már holnap jöhetne vissza.
Ha jól emlékszem a RZ game-planning volt az egyik feladata anno.

JMD utódnak sem utolsó opció.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
ezeket csak így itt hagyom:

Jacob Hollister REC 41 YDS 349 TD 3

D.K. Metcalf REC 58 YDS 900 TD 7

Emmanuel Sanders (10 meccs) REC 36 YDS 502 TD 3
zinedine5
Jo jo ,de mennyi puntot kaptak el ?!
Na ,ugye?!
vhsboxer
Jacob Hollister
D.K. Metcalf egyet sem 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon jó kis videó, ha nem tudunk megújulni, gyorsan vége lesz a szezonnak.
 www.youtube.com/watch?v=hmkJYpa9G_g
Nomac
Ahányszor meglátom Kollman videóját belinkelve, mindig lelkesen ajánlgatom őt - most is -, mert szerintem az egyik, ha nem a legjobb youtube-on elérhető, videoval illusztrált (így könnyebben megérthető) elemzéseket készítő) analyst. (A másik kedvencem a J.T. O'Sullivan által vitt The QB School, nem csak irányító mániásoknak 😊 )

(Szerintem amúgy itt picit túlhegyezi a dolgot. Igaza van persze - a tegnapi Parker teljesítmény alá is húzza az igazát -, de Belichick azért egy vén róka, ő is tudja ezt. Én nem látok annyi kiszámíthatóságot a védelemben, mint a video sugallja. Keverik is Gilmore-ék a kártyát rendesen, másrészt remekül hajtják végre, nagyon keveset hibáznak. Én inkább a probléma gyökerét abban látom, hogy ennek a védelemnek az ereje a secondary-ben van. A front7 nem olyan erős. A LB sor jó játékosokból áll, de NFL szinten a lassabbak közé tartozik, érzékeny a sebességre. A dline meg jó esetben is csak közepes, egyedül ritkán tud komoly nyomást gyakorolni az irányítókra. Szerintem BB azért is ilyen agresszív, mert agresszívnek kell lennie, hogy legyen nyomás az irányítón. Ez aztán a Darnold / Daniel Jones / Allen / stb. irányítók ellen turnover dömpinget eredményez, de a jó irányítók ellen időnként kéne a 4 emberes rush, hogy legyen plusz 1 ember hátul. De menni kell 5+ emberrel, különben nincs az a secondary amelyik megfog egy jó QB-t, ha van ideje és Hopkins, Thomas, Hill féléknek passzolhat.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon jó kis videó, ha nem tudunk megújulni, gyorsan vége lesz a szezonnak.

 www.youtube.com/watch?v=hmkJYpa9G_g
Nomac
A "ha" kezdetű mondatrész felesleges.... 😉 Es muß nicht immer Kaviar sein. Ez az év most nem a Patsről szól.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 995 — balazs.t85@gmail.com
Nagyon jó kis videó, ha nem tudunk megújulni, gyorsan vége lesz a szezonnak.

 www.youtube.com/watch?v=hmkJYpa9G_g

Szerkesztette: Nomac
több mint 4 éve
vhsboxer 102
ezeket csak így itt hagyom:

Jacob Hollister REC 41 YDS 349 TD 3

D.K. Metcalf REC 58 YDS 900 TD 7

Emmanuel Sanders (10 meccs) REC 36 YDS 502 TD 3
zinedine5
Jo jo ,de mennyi puntot kaptak el ?!
Na ,ugye?!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
ezeket csak így itt hagyom:

Jacob Hollister REC 41 YDS 349 TD 3

D.K. Metcalf REC 58 YDS 900 TD 7

Emmanuel Sanders (10 meccs) REC 36 YDS 502 TD 3
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
hát nincs is miről beszélni, mert az egész csapat terített betli volt az egész meccsen, csak ti most valamiért ebbe kapaszkodtatok bele, volt még jó pár hasonló, ami önmagában nem eredményez vereséget csak együtt túl sok volt ennek a csapatnak

ZERO_L
Nem emiatt vesztettünk, itt ezzel csak visszanyalt a fagyi a meccs végén..és jól belenyomta BB arcába az egészet. Megérdemelte. Az a csapat, aki SB-t akar nyerni, az egy idei Miami ellen, akarjon már nyerni és ne legyen tele a naci hazai pályán a bye weekért. Ha meg ennyi a szint, akkor ennyi a szint és nem kell átmenni magyar gurulós mellébeszélésbe a brand építéses közösségi médiás felületeken, hogy bizony jók leszünk, meg jobban csináljuk, meg mindent beleadunk..

Engem különösebben nem vág földhöz ha kikapunk néha, nem lehet veretlenül menetelni, meg amúgy se ér semmit az a veretlenség a POban. Az se zavar ha néhol kilátástalan szarok vagyunk, vagy a játékhívás nem mindig lesz tökéletes. Az jobban zavar, ha beszari lesz az a csapat, amelyikre ez sosem volt jellemző ebben az érában..mert inkább próbáld meg, mint neki se kezdj..az ugyanis átragad mindenkire, akár melyiket is választod és egyiknél feltüzelheted az egységet, másiknál meg simán tudat alatt is letöröd a morált.

És nem emiatt kaptunk ki, de megérdemeltük, hogy hasonló és mégis sokkal kilátástalanabb szituba kerültünk a meccs végén egy playoff meccsnek beharangozott összecsapáson, amit ők harangoztak így be..

A Pats évekig tökéletesen alkalmazta a kettős csapást, amikor is szándékosan választják a 2. félidei labdabirtoklást és az első félidő végére megpróbálják úgy menedzselni az órát, hogy övék legyen a támadáslehetősége. Ezáltal 2 támadást tudtunk vezetni és ebből az egyiket a halftime adjusment után..Na most ebből kvázi lett egy térdelés, meg egy ákombákom drive a 2.félidő elején..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
miért is kellett volna bíznia a támadókban? mutatták bármi jelét, hogy 57 mp alatt 3 időkéréssel végig tudnak menni? múlt héten bízott a támadókban és mégis TD-t kaptunk belőle, annak mennyi értelme volt?
de ezt már harmadjára írom le csak képtelen vagy felfogni, kontextusban nézni az egész jelenetet, ez nem az 1-2-3 évvel ezelőtti jól működő támadógépezet észre kéne már venni

gyenge/rossz formában lévő támadósor+saját 25ösről+múltheti szívás + ellenfél három időkérése, stbstb= nem ördögtől való dolog inkább lepörgetni azt az 57 másodpercet



Egyébként nézd meg a two minute drilljeinket, ahol van időkérésünk, a nagy részük mindig futással, biztos rövid, screen passzal kezdődik, mert az a fontos, hogy elindítsd az órát (főleg ha az ellenfélnek is van időkérése), behívtunk egy futójátékot, ami -2 yardosra sikerült, ezek után nem igen volt más választás
és nem, kezdésnek nem 20 yardos futás vár el az ember, de 20 yard és mínusz 2 yard között van azért pár kimenetel, ami arra enged következtetni, hogy megéri erőltetni a pontszerzést
ZERO_L
nem 57mp, hanem 1 perc 43mp. vagy megérted vagy nem..a lényeg, hogy BB azt mondja, akart időt kérni, csak megnézi hogy alakul az első 1-2 play..Na most ha időt akart volna kérni, akkor kikéri 1,43nál amikor kivédekeztük a 3rd downt. Majd ha annyira akar bármit is, felállhat visszahordó nélkül, plusz egy blokkolóval. Így meg lepörgettük a 4th down idejét és puntoltak a végén, maradt 57mp 3 időkéréssel. Erre elindít egy futást, amivel mi a cél mennyit fogunk haladni? Mert ha a futás után kikérjük az időt, akkor hiába indítottad el az órát..tehát ez alapján futás után no huddle kell jöjjön, mert különben minek futottál és indítottad el az órát, ha megállítod egyből egy pár yardos futás után..EZ nem 2 perces támadás, így hogy a punt előtt nem kért időt, ha ott időt kért volna, akkor lehetne az amit írsz, hogy -2 yard jaj jaj..inkább pörgessük, mert ha kikérnénk 1 időkérésünk maradna csak. Így ez süketelés BB részéről, hogy ő támadni akart. És onnan hogy leengedtük 57mp-re és futással kezdtünk kb feladtuk ezt a drive-ot.

És az első félidei Dolphins Offense 3 pontot szerzett önerőből, attól azért csak nem kellett rettegni, hogy akkora baj lesz belőle ha puntolnunk kellene..szóval a logikai érvek azt diktálják, hogy BB nem akart semmit és nem az 57mp meg -2 yardos futás miatt, hanem már előtte se..és akkor se ha az egy 6 yardos futás elsőre..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor a Texans megveri a Billst és a Ravenst, majd kikap New Englandben. Most már mindent értek

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi teljesen ki voltunk akadva, volt 1.5 percünk elmenni két időkéréssel egy mezőnygólig hazai pályán a Miami ellen, a számunkra PO-meccsen. Erre feladjuk az egészet. Ilyenre a Jaguarsnál emlékszem legutóbb a konferenciadöntőben, szerencsénkre. Akkor a Jax is ráfázott végül

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 469 — situational football
nem volt semmi értelme erőltetni az egészet ha látták, hogy jobb ha inkább átbeszélik a dolgokat és nem ássuk magunkat nagyobb gödörbe (lsd Bills ellen)
ZERO_L
Ha 2 percet lepörgetsz, otthon egy gyenge csapat ellen, egálnál 3 időkéréssel, egy "playoffnak" titulált meccsen, mert képtelen voltál felkészülni a támadóoldalon, vagy olyan gyenge az egység, vagy képtelen vagy meccs közben váltani, akkor nincs miről beszélni..

Gondolom azóta bánja BB ezt a hülyeségét..igazából az egy olyan üzenet volt, hogy vagy nem bízom a támadókban, vagy JMD-ben vagy TB-ben. Mert ilyet nem szokás csinálni, ha nem garbage time van..Amúgy kis túlzással akár futásokkal is meglehetett volna a "lőtávolság.." annyi idő és időkérés volt. Vagy megpróbálhattunk volna egy blockolt puntot kierőszakolni visszahordó nélkül, ha már úgy is tök mindegy hova pattan a labda és leengedjük 1 percig az órát a punttal. Az ott teljesen értelmezhetetlen volt így ebben a formában..

A sors meg tökéletes tükröt tartott, amikor 25mp volt vissza és próbáltunk kaparni FG range-ig.
topin
hát nincs is miről beszélni, mert az egész csapat terített betli volt az egész meccsen, csak ti most valamiért ebbe kapaszkodtatok bele, volt még jó pár hasonló, ami önmagában nem eredményez vereséget csak együtt túl sok volt ennek a csapatnak

miért is kellett volna bíznia a támadókban? mutatták bármi jelét, hogy 57 mp alatt 3 időkéréssel végig tudnak menni? múlt héten bízott a támadókban és mégis TD-t kaptunk belőle, annak mennyi értelme volt?
de ezt már harmadjára írom le csak képtelen vagy felfogni, kontextusban nézni az egész jelenetet, ez nem az 1-2-3 évvel ezelőtti jól működő támadógépezet észre kéne már venni

gyenge/rossz formában lévő támadósor+saját 25ösről+múltheti szívás + ellenfél három időkérése, stbstb= nem ördögtől való dolog inkább lepörgetni azt az 57 másodpercet



Egyébként nézd meg a two minute drilljeinket, ahol van időkérésünk, a nagy részük mindig futással, biztos rövid, screen passzal kezdődik, mert az a fontos, hogy elindítsd az órát (főleg ha az ellenfélnek is van időkérése), behívtunk egy futójátékot, ami -2 yardosra sikerült, ezek után nem igen volt más választás
és nem, kezdésnek nem 20 yardos futás vár el az ember, de 20 yard és mínusz 2 yard között van azért pár kimenetel, ami arra enged következtetni, hogy megéri erőltetni a pontszerzést



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
JMD állítólag Clevelandbe megy interjúra.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Belichick azt nyilatkozta a meccs után, hogy akart támadni és időt kérni is, de meg akarta vele várni az első first down-t, nehogy egy esetleges 3&out után a kikért idők miatt túl sok időt hagyjon a Miaminak a vissza támadásra. Nem jöttek be az első playek, megvolt a veszély 3 and outra, ezért inkább lejáratta az órát.

Logikusan hangzik. Persze csak a győzelem igazol mindent, vereség esetén minden döntést joggal kritizálhat a szurkoló.
peterk2005
Szerintem nem hangzik logikusan, úgy hogy 1,43ról lepörgeted 1percre a punttal, majd futójátékot hívsz elsőre, ami ha nem jól sül el, már le is mondtál a haladásról kb..mert ugye nem kértünk időt az ELSŐ futás után! tehát ez csak szokásos mellébeszélés..nem fogja megmondani mi volt a gondja..Mennyit kellett volna futni elsőre, hogy kikérje az időt, 20 yardot?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
nem volt semmi értelme erőltetni az egészet ha látták, hogy jobb ha inkább átbeszélik a dolgokat és nem ássuk magunkat nagyobb gödörbe (lsd Bills ellen)
ZERO_L
Ha 2 percet lepörgetsz, otthon egy gyenge csapat ellen, egálnál 3 időkéréssel, egy "playoffnak" titulált meccsen, mert képtelen voltál felkészülni a támadóoldalon, vagy olyan gyenge az egység, vagy képtelen vagy meccs közben váltani, akkor nincs miről beszélni..

Gondolom azóta bánja BB ezt a hülyeségét..igazából az egy olyan üzenet volt, hogy vagy nem bízom a támadókban, vagy JMD-ben vagy TB-ben. Mert ilyet nem szokás csinálni, ha nem garbage time van..Amúgy kis túlzással akár futásokkal is meglehetett volna a "lőtávolság.." annyi idő és időkérés volt. Vagy megpróbálhattunk volna egy blockolt puntot kierőszakolni visszahordó nélkül, ha már úgy is tök mindegy hova pattan a labda és leengedjük 1 percig az órát a punttal. Az ott teljesen értelmezhetetlen volt így ebben a formában..

A sors meg tökéletes tükröt tartott, amikor 25mp volt vissza és próbáltunk kaparni FG range-ig.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki mondja majd meg ha megtudja, hogy 1:42 van hátra van 3 TO és lefutattjuk az órát...
Erre az egyre mondjon már valaki valamit...
ThundersNFL
olvass vissza, nem volt az akkora hú de nagy wtf move, mint amekkorát csinálnak belőle a szurkolók
ZERO_L
Belichick azt nyilatkozta a meccs után, hogy akart támadni és időt kérni is, de meg akarta vele várni az első first down-t, nehogy egy esetleges 3&out után a kikért idők miatt túl sok időt hagyjon a Miaminak a vissza támadásra. Nem jöttek be az első playek, megvolt a veszély 3 and outra, ezért inkább lejáratta az órát.

Logikusan hangzik. Persze csak a győzelem igazol mindent, vereség esetén minden döntést joggal kritizálhat a szurkoló.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)