New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 470 — situational football
Ennyire pozitív még nem voltam vereség után. Innentől meglesz, ezt most bármire megrakom
Wyatt
20 nap alatt ennyit fordult a világ 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Wyatt szavai teljesen igazak... Ez a csapat ebben a ligában legendás 16 évet tett le, mikor lesz még egy ilyen sikeres csapat? És mindenki lehúzza és jönnek a kárörvendő kommentek, pedig sok csapat 10 évente 1x van rájátszásba, ők idén is beestek...
Sifur
Mi a fasz köze van az előző 20 évnek a mai/idei teljesítményhez?
Az, hogy ez a mai egy botrányosan gyenge játék volt semmit sem von le az előző évek értékéből. Ettől még ez per pillanat kilátástalan játék. Azért csak nem kell elégedettnek lenni ezzel az évvel?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Wyatt szavai teljesen igazak... Ez a csapat ebben a ligában legendás 16 évet tett le, mikor lesz még egy ilyen sikeres csapat? És mindenki lehúzza és jönnek a kárörvendő kommentek, pedig sok csapat 10 évente 1x van rájátszásba, ők idén is beestek...
Sifur
16 evet Wyatt eleteben..amugy a ligaban tobbet 😉
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Srácok most komolyan, úgy temetitek a szezont, mintha már nem lenne hátra több meccs.
Játszunk a wild card körben...és? Persze jó lett volna a pihenőhét, de inkább most jöjjön a zacsi, mint a hátralévő 4 meccs valamelyikén.

Minden meccs más, előző héten a Bills ellen jól játszott a csapat, most nem és kikaptunk, de a fontos meccsek még csak most jönnek. Ne temessük már most a csapatot...
ervinator
A Bill-s Po csapat ,a Dolphins meg bottom 3... Nem uaz.. És ez nem egy kisiklott meccs volt,hanem tétmeccsen a szezon hű tükörképe..
kolok1972
igy is fel lehet fogni, én inkább azt mondanám hogy mindkettő csoportrivális, és láttuk már h képesek felszivni magukat a patriots ellen. nem lennék meglepődve ha pár játékos igy állt neki a meccsnek, hogy ah bottom 3, csak nekünk ez valszeg az idény legfontosabb meccse volt, mert biztos vagyok benne h a csapat nagyon meg akarta nyerni floresnek, a pats otthonában a mait.
briareos
Bria,teljesen igazad van,a csoportmeccsek mérlegtől teljesen függetlenül élet-halál meccsek,de egy contender csapatnak elvileg top Def-fel egy TÉTMECCSEN ezt be kell húzni. Ez sajnos azt mutatja,hogy ennyi van a csapatban. Ettől függetlenül amit írt Wyatt azzal egyet tudok érteni,jó visszatekinteni,de a közeljövő sajnos ez vagy rosszabb. De nincs ezzel semmi baj,a sport ilyen

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Wyatt szavai teljesen igazak... Ez a csapat ebben a ligában legendás 16 évet tett le, mikor lesz még egy ilyen sikeres csapat? És mindenki lehúzza és jönnek a kárörvendő kommentek, pedig sok csapat 10 évente 1x van rájátszásba, ők idén is beestek...
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 470 — situational football
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
topin
Na EZ. továbbra sem értem mi volt az a másfél perc, nem is emlékszem mikor láttam ilyet utoljára patstől. Talán annó az ominózus Colts(?) elleni meccsen, de ott is csak 1 play volt, itt meg egy egész drive tiszta alibi. És a szünet utáni első drive is kuka volt, ezek sokkal inkább a miamira jellemző momentumok.
briareos
1perc 43 lett volna 2 ido keressel, ha a punt elott idot kerunk. Eleinte nem is foglalkoztam vele, hogy porog az ora, gondoltam az adasvezeto nem reagalt..de nem..leporgettunk mahdnem 2 percet 2 idokeressel 10-10nel..soha ilyet nem lattam..
topin
Idén volt már példa, hogy teljesen agyatlanul kb órapörgetésre használtuk a félidő utolsó perceit, én nem látok benne olyan sokat, főleg hogy a támadóknak fing fogalmuk nem volt hogyan jussunk előre, ja de fussunk... azzal meg nem lehet ilyen rövid idő alatt FG rangebe jutni
ZERO_L
Peldaval alatamasztva eltudnam fogadni, de mivel en ilyet nem lattam, igy ez nalam kiugro volt.
topin
Nem kell messzire menni múlt héten a Bills ellen:

50-esen kaptuk meg a labdát 1:08-al a félidő vége előtt... és láss csodát sikerült a Billsnek TD-t csinálnia
csak ügye a "nyertünk, ki nem szarja le" mentalitással ezek elfelejtődnek


ha így vesszük, akkor a fejlődés megkérdőjelezhetetlen, most nem engedtünk TD-t az ellenfélnek, hanem okosan lepörgettük az órát 😀 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez rendkívül kellemetlen volt. Az a baj, hogy persze, gyenge a támadósor, de azért csak megfordítottuk a meccset, és annyi lett volna a teendő, hogy nem kapunk 4 perc alatt TD-t. Erre nem voltunk képesek.

Én most azt mondom, hogy köszönöm ezt az elmúlt közel 16 évet, amit a csapattól kaptam, és el kell tudni viselni azt is, hogyha úgy fest, hogy a csapatban ennyi volt.

Persze, ez rendkívül fájdalmas, mert mindenki mindig többet akar, de láttam öt bajnoki címet, nyolc döntőt, 12 konferenciadöntőt, szóval eléggé el voltam kényeztetve.

Brady nem jó idén, ma is voltak totál WTF dolgai, az elkapóknak is voltak olyan dropjai, hogy a monitorhoz vágtam volna a székeket (ennél jobban csak az zavart, amikor Maka beordította a háttérben futó tévében a TD-t, így lelőtte a poént, de ez a mi bajunk, faszért nem szedtük le)

Jelen állapotában ez a csapat nem erős, sajnos ez van. Ha a Steelers jön, akkor mondjuk oké, de egy Titans már szerintem szétszedi a D-t, legalábbis a mai értékelhetetlen produktum után úgy tűnik. A többiről beszélni is felesleges.

Rendkívül szomorúvá tesz, hogy a liga legjobb rosteréből sikerült 2 hónap alatt elmenedzselni egy olyanra, hogy elpasszoltuk a top 4 célpontunkból hármat, és hoztunk egy használhatatlant, de legalább egy 2. kört is kidobtunk az ablakon.

Brady nem jó idén, de nem is segítjük ki. Ettől még ő nálam az NFL történetének legjobbja, mert egy gyenge (persze 12-4) év nem rontja le a korábbi rengeteg jót. Idén már sokszor nehéz volt nézni, de én továbbra is úgy vagyok vele, ameddig játszani akar, játsszon nálunk. Nem érdekel, ha jövőre 7–9 lesz a mérleg, és nem lesz PO. Ő tett NÁLAM annyit, hogy amíg akar, tolja csak, és csak hálás tudok lenni, hogy azon a 2004 februári meccsen az idő haladtával a Patriotsnak kezdtem szurkolni

Ez pedig azóta sem változott. Lesznek itt is szar évek, remélhetőleg egyszer még lesz olyan csapat, ami küzdhet a bajnoki címért. Akkor fogjuk ezeket az éveket igazán értékelni, hogy gyakorlatilag minden 1.5 évben konfdöntőztünk.

A történelem legjobb dinasztiája a miénk, egy olyan korszakban, amiben minden ez ellen van felépítve. Amikor 1. körös pickeket vesznek el tőlünk. Amikor minden évben lerabolják a csapatot. Előfordul olyan, hogy elcsesződik egy rostermenedzselés, ha ez csak 11 évente (2009-ben volt legutóbb) lenne, akkor minden csapat szurkolója csak örülhetne.

Én szurkolok jövő héten is, legyen meg a W, menjünk addig, amíg az erőnkből futja. Most nem látom, hogy bármi esélyünk lenne a konferencia-elődöntőben, de már nem is érdekel.

Most, akármilyen hülyén hangzik, csak hálás vagyok. Hálás az elmúlt közel 16 évért.
Wyatt
Annyiban mondunk mást, hogy nekem 6 SB győzelmet sikerült végigszurkolni 😊 Minden másban egyetértünk.

Én legalább annyira sanszosnak látom, hogy Brady nem hosszabbít szerződést és vele Edelman is kiszáll (öt SB, 3 gyűrű, 1 MVP cím talán elég lesz...), erre utaltam, amikor azt mondtam, hogy visszasírjuk még ezt a szezont.

Csak Belichick ne szálljon ki.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Srácok most komolyan, úgy temetitek a szezont, mintha már nem lenne hátra több meccs.
Játszunk a wild card körben...és? Persze jó lett volna a pihenőhét, de inkább most jöjjön a zacsi, mint a hátralévő 4 meccs valamelyikén.

Minden meccs más, előző héten a Bills ellen jól játszott a csapat, most nem és kikaptunk, de a fontos meccsek még csak most jönnek. Ne temessük már most a csapatot...
ervinator
A Bill-s Po csapat ,a Dolphins meg bottom 3... Nem uaz.. És ez nem egy kisiklott meccs volt,hanem tétmeccsen a szezon hű tükörképe..
kolok1972
igy is fel lehet fogni, én inkább azt mondanám hogy mindkettő csoportrivális, és láttuk már h képesek felszivni magukat a patriots ellen. nem lennék meglepődve ha pár játékos igy állt neki a meccsnek, hogy ah bottom 3, csak nekünk ez valszeg az idény legfontosabb meccse volt, mert biztos vagyok benne h a csapat nagyon meg akarta nyerni floresnek, a pats otthonában a mait.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
topin
Na EZ. továbbra sem értem mi volt az a másfél perc, nem is emlékszem mikor láttam ilyet utoljára patstől. Talán annó az ominózus Colts(?) elleni meccsen, de ott is csak 1 play volt, itt meg egy egész drive tiszta alibi. És a szünet utáni első drive is kuka volt, ezek sokkal inkább a miamira jellemző momentumok.
briareos
1perc 43 lett volna 2 ido keressel, ha a punt elott idot kerunk. Eleinte nem is foglalkoztam vele, hogy porog az ora, gondoltam az adasvezeto nem reagalt..de nem..leporgettunk mahdnem 2 percet 2 idokeressel 10-10nel..soha ilyet nem lattam..
topin
Idén volt már példa, hogy teljesen agyatlanul kb órapörgetésre használtuk a félidő utolsó perceit, én nem látok benne olyan sokat, főleg hogy a támadóknak fing fogalmuk nem volt hogyan jussunk előre, ja de fussunk... azzal meg nem lehet ilyen rövid idő alatt FG rangebe jutni
ZERO_L
Peldaval alatamasztva eltudnam fogadni, de mivel en ilyet nem lattam, igy ez nalam kiugro volt.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
szokták mondani azt kell megverni aki szembejön, 1 meccsen azért bármi lehet. Wyatt gondolataival nagyon egyet tudok érteni 😊
Szurkolunk majd aztán, tolják a srácok ami a csövön kifér azt meglátjuk mennyit ér!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez rendkívül kellemetlen volt. Az a baj, hogy persze, gyenge a támadósor, de azért csak megfordítottuk a meccset, és annyi lett volna a teendő, hogy nem kapunk 4 perc alatt TD-t. Erre nem voltunk képesek.

Én most azt mondom, hogy köszönöm ezt az elmúlt közel 16 évet, amit a csapattól kaptam, és el kell tudni viselni azt is, hogyha úgy fest, hogy a csapatban ennyi volt.

Persze, ez rendkívül fájdalmas, mert mindenki mindig többet akar, de láttam öt bajnoki címet, nyolc döntőt, 12 konferenciadöntőt, szóval eléggé el voltam kényeztetve.

Brady nem jó idén, ma is voltak totál WTF dolgai, az elkapóknak is voltak olyan dropjai, hogy a monitorhoz vágtam volna a székeket (ennél jobban csak az zavart, amikor Maka beordította a háttérben futó tévében a TD-t, így lelőtte a poént, de ez a mi bajunk, faszért nem szedtük le)

Jelen állapotában ez a csapat nem erős, sajnos ez van. Ha a Steelers jön, akkor mondjuk oké, de egy Titans már szerintem szétszedi a D-t, legalábbis a mai értékelhetetlen produktum után úgy tűnik. A többiről beszélni is felesleges.

Rendkívül szomorúvá tesz, hogy a liga legjobb rosteréből sikerült 2 hónap alatt elmenedzselni egy olyanra, hogy elpasszoltuk a top 4 célpontunkból hármat, és hoztunk egy használhatatlant, de legalább egy 2. kört is kidobtunk az ablakon.

Brady nem jó idén, de nem is segítjük ki. Ettől még ő nálam az NFL történetének legjobbja, mert egy gyenge (persue 12-4) év nem rontja le a korábbi rengeteg jót. Idén már sokszor nehéz volt nézni, de én továbbra is úgy vagyok vele, ameddig játszani akar, játsszon nálunk. Nem érdekel, ha jövőre 7–9 lesz a mérleg, és nem lesz PO. Ő tett NÁLAM annyit, hogy amíg akar, tolja csak, és csak hálás tudok lenni, hogy azon a 2004 februári meccsen az idő haladtával a Patriotsnak kezdtem szurkolni

Ez pedig azóta sem változott. Lesznek itt is szar évek, remélhetőleg egyszer még lesz olyan csapat, ami küzdhet a bajnoki címért. Akkor fogjuk ezeket az éveket igazán értékelni, hogy gyakorlatilag minden 1.5 évben konfdöntőztünk.

A történelem legjobb dinasztiája a miénk, egy olyan korszakban, amiben minden ez ellen van felépítve. Amikor 1. körös pickeket vesznek el tőlünk. Amikor minden évben lerabolják a csapatot. Előfordul olyan, hogy elcsesződik egy rostermenedzselés, ha ez csak 11 évente (2009-ben volt legutóbb) lenne, akkor minden csapat szurkolója csak örülhetne.

Én szurkolok jövő héten is, legyen meg a W, menjünk addig, amíg az erőnkből futja. Most nem látom, hogy bármi esélyünk lenne a konferencia-elődöntőben, de már nem is érdekel.

Most, akármilyen hülyén hangzik, csak hálás vagyok. Hálás az elmúlt közel 16 évért.
Wyatt
Ez nagyon szep mentalitas es gondolat 😊
Ez kéne mindenkitol
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Wyatt szívemből szoltál👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 470 — situational football
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
topin
Na EZ. továbbra sem értem mi volt az a másfél perc, nem is emlékszem mikor láttam ilyet utoljára patstől. Talán annó az ominózus Colts(?) elleni meccsen, de ott is csak 1 play volt, itt meg egy egész drive tiszta alibi. És a szünet utáni első drive is kuka volt, ezek sokkal inkább a miamira jellemző momentumok.
briareos
1perc 43 lett volna 2 ido keressel, ha a punt elott idot kerunk. Eleinte nem is foglalkoztam vele, hogy porog az ora, gondoltam az adasvezeto nem reagalt..de nem..leporgettunk mahdnem 2 percet 2 idokeressel 10-10nel..soha ilyet nem lattam..
topin
Idén volt már példa, hogy teljesen agyatlanul kb órapörgetésre használtuk a félidő utolsó perceit, én nem látok benne olyan sokat, főleg hogy a támadóknak fing fogalmuk nem volt hogyan jussunk előre, ja de fussunk... azzal meg nem lehet ilyen rövid idő alatt FG rangebe jutni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 470 — situational football
Wild cardról még a büdös életbene nem nyertünk SB-t...
Nem most fogjuk elkezdeni...
ThundersNFL
igen kb annyi értelme lett volna BYE-ra menni, hogy jó ómen de az még nem nyert meccset, ha jól tudom

a gyengeségeink így-úgy is adottak, amiket mint látjuk a plusz 1 hét sem tudna orvosolni, hisz lassan október óta ugyan azt látjuk támadóktól 1-2 hetes kivétellel

sajnos rá vagyunk kényszerülve, hogy védelem extrát hozzon ez ma nem jött össze és láttuk is az eredményt


Srácok most komolyan, úgy temetitek a szezont, mintha már nem lenne hátra több meccs.
Játszunk a wild card körben...és? Persze jó lett volna a pihenőhét, de inkább most jöjjön a zacsi, mint a hátralévő 4 meccs valamelyikén.

Minden meccs más, előző héten a Bills ellen jól játszott a csapat, most nem és kikaptunk, de a fontos meccsek még csak most jönnek. Ne temessük már most a csapatot...
ervinator
csűrheted-csavarhatod, de ez a csapat a Billsen kívül nem vert meg értelmesnek vehető ellenfelet...

lehet ebbe a "minden meccs más"-ban kapaszkodni meg BB és TB magicben, persze összejöhet, de ha láttad az utóbbi 16 meccset, akkor azt is észrevehetted, hogy a támadók mennyire inkonzisztensek, szóval ettől az alakulattól most azt várni, hogy hirtelen 3-3,5 meccsen jól játsszon(vagy a D# hozzon olyan szintű extrát ami ez kompenzálhatja) az már hívői naivitás... sajnos ez a realitás

ettől függetlenül bárki jön jövő héten azt meg kell csapni ez nem lehet kérdés, mert ha ezt sem sikerül végrehajtani az lesz az igazi szégyen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez rendkívül kellemetlen volt. Az a baj, hogy persze, gyenge a támadósor, de azért csak megfordítottuk a meccset, és annyi lett volna a teendő, hogy nem kapunk 4 perc alatt TD-t. Erre nem voltunk képesek.

Én most azt mondom, hogy köszönöm ezt az elmúlt közel 16 évet, amit a csapattól kaptam, és el kell tudni viselni azt is, hogyha úgy fest, hogy a csapatban ennyi volt.

Persze, ez rendkívül fájdalmas, mert mindenki mindig többet akar, de láttam öt bajnoki címet, nyolc döntőt, 12 konferenciadöntőt, szóval eléggé el voltam kényeztetve.

Brady nem jó idén, ma is voltak totál WTF dolgai, az elkapóknak is voltak olyan dropjai, hogy a monitorhoz vágtam volna a székeket (ennél jobban csak az zavart, amikor Maka beordította a háttérben futó tévében a TD-t, így lelőtte a poént, de ez a mi bajunk, faszért nem szedtük le)

Jelen állapotában ez a csapat nem erős, sajnos ez van. Ha a Steelers jön, akkor mondjuk oké, de egy Titans már szerintem szétszedi a D-t, legalábbis a mai értékelhetetlen produktum után úgy tűnik. A többiről beszélni is felesleges.

Rendkívül szomorúvá tesz, hogy a liga legjobb rosteréből sikerült 2 hónap alatt elmenedzselni egy olyanra, hogy elpasszoltuk a top 4 célpontunkból hármat, és hoztunk egy használhatatlant, de legalább egy 2. kört is kidobtunk az ablakon.

Brady nem jó idén, de nem is segítjük ki. Ettől még ő nálam az NFL történetének legjobbja, mert egy gyenge (persze 12-4) év nem rontja le a korábbi rengeteg jót. Idén már sokszor nehéz volt nézni, de én továbbra is úgy vagyok vele, ameddig játszani akar, játsszon nálunk. Nem érdekel, ha jövőre 7–9 lesz a mérleg, és nem lesz PO. Ő tett NÁLAM annyit, hogy amíg akar, tolja csak, és csak hálás tudok lenni, hogy azon a 2004 februári meccsen az idő haladtával a Patriotsnak kezdtem szurkolni

Ez pedig azóta sem változott. Lesznek itt is szar évek, remélhetőleg egyszer még lesz olyan csapat, ami küzdhet a bajnoki címért. Akkor fogjuk ezeket az éveket igazán értékelni, hogy gyakorlatilag minden 1.5 évben konfdöntőztünk.

A történelem legjobb dinasztiája a miénk, egy olyan korszakban, amiben minden ez ellen van felépítve. Amikor 1. körös pickeket vesznek el tőlünk. Amikor minden évben lerabolják a csapatot. Előfordul olyan, hogy elcsesződik egy rostermenedzselés, ha ez csak 11 évente (2009-ben volt legutóbb) lenne, akkor minden csapat szurkolója csak örülhetne.

Én szurkolok jövő héten is, legyen meg a W, menjünk addig, amíg az erőnkből futja. Most nem látom, hogy bármi esélyünk lenne a konferencia-elődöntőben, de már nem is érdekel.

Most, akármilyen hülyén hangzik, csak hálás vagyok. Hálás az elmúlt közel 16 évért.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Srácok most komolyan, úgy temetitek a szezont, mintha már nem lenne hátra több meccs.
Játszunk a wild card körben...és? Persze jó lett volna a pihenőhét, de inkább most jöjjön a zacsi, mint a hátralévő 4 meccs valamelyikén.

Minden meccs más, előző héten a Bills ellen jól játszott a csapat, most nem és kikaptunk, de a fontos meccsek még csak most jönnek. Ne temessük már most a csapatot...
ervinator
A Bill-s Po csapat ,a Dolphins meg bottom 3... Nem uaz.. És ez nem egy kisiklott meccs volt,hanem tétmeccsen a szezon hű tükörképe..

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
topin
Na EZ. továbbra sem értem mi volt az a másfél perc, nem is emlékszem mikor láttam ilyet utoljára patstől. Talán annó az ominózus Colts(?) elleni meccsen, de ott is csak 1 play volt, itt meg egy egész drive tiszta alibi. És a szünet utáni első drive is kuka volt, ezek sokkal inkább a miamira jellemző momentumok.
briareos
1perc 43 lett volna 2 ido keressel, ha a punt elott idot kerunk. Eleinte nem is foglalkoztam vele, hogy porog az ora, gondoltam az adasvezeto nem reagalt..de nem..leporgettunk mahdnem 2 percet 2 idokeressel 10-10nel..soha ilyet nem lattam..
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
topin
Na EZ. továbbra sem értem mi volt az a másfél perc, nem is emlékszem mikor láttam ilyet utoljára patstől. Talán annó az ominózus Colts(?) elleni meccsen, de ott is csak 1 play volt, itt meg egy egész drive tiszta alibi. És a szünet utáni első drive is kuka volt, ezek sokkal inkább a miamira jellemző momentumok.

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Ez amúgy közös bukta az OFF-Def. részéről,egy elvileg top 3 Def-nek aminek elvileg a Sec. a legerősebb része,nem szabad TD-t kapni 3.30 alatt egy bottom 3 OFF-től

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az elso felido vegi agymenes hianyzott kicsit a vegen, mikor 25mp alatt kellett ugyanazert kaparni..
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Srácok most komolyan, úgy temetitek a szezont, mintha már nem lenne hátra több meccs.
Játszunk a wild card körben...és? Persze jó lett volna a pihenőhét, de inkább most jöjjön a zacsi, mint a hátralévő 4 meccs valamelyikén.

Minden meccs más, előző héten a Bills ellen jól játszott a csapat, most nem és kikaptunk, de a fontos meccsek még csak most jönnek. Ne temessük már most a csapatot...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Beszabehu, a GB megfordította...
Mondjuk mi is, csak mi hagytunk túl sok időt és a védelem is betlizett😕
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Szerintem nagyjából a Ravens meccs óta egyértelmű, hogy ez a szezon nem a Patsről szól. Nem láttam a meccset, mert színházban voltam, a pofon kellemetlen, de helyén értékeli az idei csapatot.

Izgalmas offseasonnek nézünk szerintem elébe. Csak nehogy az legyen a vége, hogy jövőre az idei szezont is visszasírjuk.
Burkus
Én nem vagyok a lassú halódás híve...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Izgalmas offseasonnek nézünk szerintem elébe. Csak nehogy az legyen a vége, hogy jövőre az idei szezont is visszasírjuk.
Burkus
Ennek itt nagyjából vége. Úgyhogy benne van.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem nagyjából a Ravens meccs óta egyértelmű, hogy ez a szezon nem a Patsről szól. Nem láttam a meccset, mert színházban voltam, a pofon kellemetlen, de helyén értékeli az idei csapatot.

Izgalmas offseasonnek nézünk szerintem elébe. Csak nehogy az legyen a vége, hogy jövőre az idei szezont is visszasírjuk.