Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Gronk újabb alkotása 😊


"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Én az AFC rájátszás csapatait erősebbnek érzem. Persze sok jelentősége nincsen, mert egy meccsen bárki verhet bárkit, de ha előre kellene fogadnom, az AFC-nek adnám döntőt.
Kollega
A ravens és a chiefs jelenleg az nfl két legjobb formában lévő és legkomplexebb csapata. Az nfc első helyére meg a tegnapi meccs előtt egy inkonzisztens seahawksnak is esélye volt, ennyit erről.
Btw nekünk az a legnagyobb problémánk, hogy a fent említett két csapatot minden valószínűség szerint vernünk kellene, hogy sb t játszhassunk..
Nemes feladat.
gordon
ezt az ért az elmúlt hetek patses formája után leírni vicces😊
szerintem az NFC és az AFC 1-4-je elég erős, jó kis PO lesz ez!
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Márpedig szombaton láthattak pár olyan elemet, amit idén még tutira nem láthattak. És most vasárnap se fognak, mert ennél kevesebb is elég kell legyen a Miami ellen. Hiába mondta az öltözőben a meccs után az Öreg, hogy az is playoff meccs, nem fogja szélesre tárni a playbookot.

Az Öreg feladja a leckét az ellenfeleknek, a PO-ra mindig átalakul a játék. Úgyhogy annyira nem lepődnék meg, ha a red zoneban például Robertset egy passzal is megtalálná Brady, vagy valami olyan "orbitális szemétséggel" készülne a Ravens ellen, mint egy falember jogosult elkapóként való bejelentése.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazd, en is ossze akartam szedni ma, csak en a csevegobe szantam #mindigakonnyucsoport jeligere 😕 igy mar sp-s lenne 😕

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én az AFC rájátszás csapatait erősebbnek érzem. Persze sok jelentősége nincsen, mert egy meccsen bárki verhet bárkit, de ha előre kellene fogadnom, az AFC-nek adnám döntőt.
Kollega
A ravens és a chiefs jelenleg az nfl két legjobb formában lévő és legkomplexebb csapata. Az nfc első helyére meg a tegnapi meccs előtt egy inkonzisztens seahawksnak is esélye volt, ennyit erről.
Btw nekünk az a legnagyobb problémánk, hogy a fent említett két csapatot minden valószínűség szerint vernünk kellene, hogy sb t játszhassunk..
Nemes feladat.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én az AFC rájátszás csapatait erősebbnek érzem. Persze sok jelentősége nincsen, mert egy meccsen bárki verhet bárkit, de ha előre kellene fogadnom, az AFC-nek adnám döntőt.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Így az utolsó forduló előtt, kíváncsi voltam mennyi az győzelmet gyűjtött be egy-egy divízió . Már megint kijött hogy az egyik leggyengébb az AFC East 😀

1. NFC West 36 win
2. AFC East 32 win
3. NFC North 31 win
4. NFC South 30 win
4. AFC South 30 win
6. AFC West 29 win
7. AFC North 28 win
8. NFC East 22 win

Ami még érdekes, mindkét főcsoportnak 119-119 győzelme van. Megint ledominálta az NFC az AFC-t 😀
Nomac
Na igen... 😊
Egész szezonban, sőt az előzőekben is folyamatosan azt hangoztatták (a szakértők is), hogy mennyivel erősebb az NFC mint az AFC. Hát tényleg 😊
És mivel az utolsó fordulóban csak csoportmeccsek lesznek, így ez az eredmény nem is változik.

Az AFC Easttel kapcsolatosan meg nyugi, ez a stat senkit nem fog zavarni abban, hogy továbbra is mantrázza, hogy könnyű a Patsnek a liga leggyengébb csoportjában évről évre.
Most majd azzal érvelnek, hogy persze hogy több győzelme van a csoporotnak, hiszen az NFC Easttel megint a leheteő leggyengébb ellenfeleket kapták...
Az sem zavar senkit, hogy visszamenőleg sincs számottevő különbség a csoportellenfelek, főcsoport ellenfelek (akik közül szinte mindig az előző évi csoportgyőzteseket kaptuk) és az NFC csapatok ellen elért győzelmi százalékokban.
Sőt az sem zavar senkit, hogy megint az AFC East ad két playoff csapatot.

Kár is megpróbálni meggyőzni ilyen statiksztikákkal bárkit is.

😊 😊 😊

Ui: inkább irigykedjenek, mint sajnáljanak...
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 995 — balazs.t85@gmail.com
Így az utolsó forduló előtt, kíváncsi voltam mennyi az győzelmet gyűjtött be egy-egy divízió . Már megint kijött hogy az egyik leggyengébb az AFC East 😀

1. NFC West 36 win
2. AFC East 32 win
3. NFC North 31 win
4. NFC South 30 win
4. AFC South 30 win
6. AFC West 29 win
7. AFC North 28 win
8. NFC East 22 win

Ami még érdekes, mindkét főcsoportnak 119-119 győzelme van. Megint ledominálta az NFC az AFC-t 😀
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kellemes Ünnepeket kívánok! 😊
Zsinórban 11.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Az offense tegnap siman 30 pont feletti jatekot hozott, ugy hogy nem kapott kifejezetten short fieldet..az meg a mi vedelmunknek eleg kell legyen minden esetben..

Burkhead fumble, JE pick play..ezek azert nem gatolnak meg pontszerzest majd minden olyan meccsen ahol igy hasitunk.

33bol 26 jo passz es 143 futott yard az eleg jo offense teljesitmeny, meg Sanuval hatraltatva is 😊
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hát ezt szemmel láthatóan rájátszás meccsként kezeltük. A játékhívás a támadó oldalon teljesen egészében ezt mutatta. Ami kivitelezésen múlik, ott azért lehetne még javítani mindenkinek, illetve a sérülteknek gyógyulni.

De én nagyon lelkes vagyok, mert tegnap megmutattuk, hogy ez a csapat még mindig tud ugyanúgy játszani, mint tavaly.

Azért ez a csapat egyszerre vesztett el a liga legjobb futásblokkolóiból kettőt és ez az egész szezonunkra rányomta a bélyegét. Erre tegnap jön Elandon Roberts és olyan játékokat csinál, hogy csak lesek ki a fejemből.

Gilmorenak jár egy ejnye-bejnye, amiért a 15. meccsen beengedte az első TD-t 😉 Őrület a pasas, ahogy játszik! Élmény nézni.

Sanuban viszont tényleg elemet kellene cserélni, mert tegnap borzasztó meccse volt. De én nála is reménykedek egy olyan Amendola faktorban. Hogy amikor tényleg fog kelleni, nagyon, akkor megvillan majd.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 307
Egy kis észrevétel az éjjeli meccsről. Bár az offense-ünk most már mutatott életjeleket (azért ez még messze nem habostorta), és a néhány nagyobb lepkézéstől eltekintve a védelmünk is elég jól játszott, de (vessetek a mókusok elé a véleményemért) ez a Bills (statisztikák ide, vagy oda) nem tűnt valami erős csapatnak. Igen, a híres védelmük sem játszott nagyon jól. Persze a dolog kétoldalú, igazából sosem lehet tudni, hogy "milyen jó lenne" egy védelem (vagy bármely csapategység), ha ez vagy az lenne, csak azt (lehet tudni), hogy mi történt adott körülmények között. Mert persze itt ugye mindig azt próbáljuk megjósolni az elmúlt meccsekből, hogy ez mire lesz majd elég a továbbiakban. És ez sajnos továbbra is eléggé kiszámíthatatlan.
Mindazonáltal remélem, hogy a "Miami-miracle" most nem ismétlődik meg (bár ugye ők amolyan mumusfélék, de leginkább az otthonukban), és meglesz az a pihenőnap. És akkor nagy valószínűséggel mehetünk Baltimore-ba a másik mumushoz (vagy most már nem mumus?). Az a meccs sem lesz lefutott azért, bár/és sokakkal ellentétben én még örülök is neki, hogy a Ravens-el, legalábbis a szurkolóikkal most nagyon elszaladt a ló (csak remélni merem, hogy a csapattal is), mert az az álmoskönyvek szerint sosem jelent jót. És az nekünk jó.
Hogy is...? Ja: go Pats!

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Tudtunk futni, tudtunk TE jatekokat hasznalni, Harry is bevonhato, Meyers is eletkepes. Boven van potencial meg ebben.

Sanu mekk elek szinten van, amibe bevonjuk az elromlik..Dorsett meg nem hianyzott.

Tom nagyon izzik..

Eleg jo kilatasok ezek 😉
topin
Jobban orulnek ha Dorsett es Sanu is eletkepes opcio lenne, mert ez igy keves, Edelmant pihentetni kellene.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Tudtunk futni, tudtunk TE jatekokat hasznalni, Harry is bevonhato, Meyers is eletkepes. Boven van potencial meg ebben.

Sanu mekk elek szinten van, amibe bevonjuk az elromlik..Dorsett meg nem hianyzott.

Tom nagyon izzik..

Eleg jo kilatasok ezek 😉
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Tegnapi meccs jelenete nekem:
Brady mint lead blocker 😎💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 402 — Ajmo Vatreni
Ez most jó volt.
JC volt szopatva Beasley által, de ott azért hiányzott Jones.

Támadóoldalon viszont továbbra is keveslem Harryt, akit a mérete miatt red zoneban jobban kellene használni.
Sanu meg... nagyon durva mennyire nem megy neki/nem tudjuk használni.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Szokásos jó meccs a Billsszel. Aminek örültem: sztem jó volt kifejezetten végre a Run Def., Meyers elő tudott lépni,amikor hiányzott Edelman,neki sztem sokkal több szerepet kellene kapnia; TB végre jól játszott; Michel egész jól futott ; az elején végre volt TE játék,aztán megint elfelejtettük ; a végén amikor nagyon kellett a Def. megcsinálta a kulcs stoppot. Newhouse nem volt visszalépés RT-ként Cannonhoz képest.
Btw Dorsett játszott egyáltalán?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Ha a tegnapi offense nem azért volt ilyen jó mert csoport meccs és kívülről tudja a Bills playbookot, akkor lehet jó Pats meccset látunk januárban Kansas ellen. Elvileg a bills top defense, és a pontokban nem látszódik de nagyon jól mentek.
A védelem meg hozta amit szokott, kivétel pár benyelt nagy játék amit bármelyik top defense benyel.
Sifur
A Bills ellen altalaban kemeny meccseket jatszunk, mert ok is ismernek minket.
Foleg mert az OC Daboll nalunk volt edzo.

Tudtak mik a gyengeink, meg is leptek minket, a ket nagy jatek ilyen volt.
Voltak korabban is playmakereik, de kell oda egy edzoi stab es egy QB hogy kihozza beloluk a maxot.
Ami meg nincs meg, de ez mar csak Allentol fugg sztem.

Jo meccs volt, a futasblokkok se voltak rosszak, de Sanut igazan picsan lehetne rugni.
Bradyvel igazan osszekoltozhetne.
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Ha a tegnapi offense nem azért volt ilyen jó mert csoport meccs és kívülről tudja a Bills playbookot, akkor lehet jó Pats meccset látunk januárban Kansas ellen. Elvileg a bills top defense, és a pontokban nem látszódik de nagyon jól mentek.
A védelem meg hozta amit szokott, kivétel pár benyelt nagy játék amit bármelyik top defense benyel.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, a támadók jobbak voltak, a védők jobbak voltak, a spec team sem volt rosszabb. Két benézett playen szerencsére nem ment el a meccs. Sima W volt.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Vagy mas is irta higy kikapunk amikor a bills atvette a vezetest a 3.negyedben..

Erthetetlenek ezek, ugy latszik nem csak nekem..egy agyon dominalt meccsen plane..
topin
Én voltam😊 de pont azért "hisztiztem", mert egy agyonnyert meccs volt és mégis 2 egyéni hiba miatt (meg amit az előbb leírtam) fordított a Bills. Pedig tényleg jobbak voltunk, nem kicsit! Mondom ezt úgy, ha ma kikaptunk volna sem dőltem volna a kardomba, mert tényleg most jól játszott az O, erre vártunk már kb 8 hete!
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Na most a mienk egesz evre esett ki es jon a nyomas Tomra, de ez esetben TB oregszik 😊
topin
jajj hát ez mindig kiveri nálam a biztosítékot, oké hogy Brady papa néhány passzt elront de melyik QB nem a ligában....de a kinti média is fullon nyomja, meg mintha mindenről TB tehetne, pedig Sanu is megtanulhatna pár útvonalat igazán a playbookból 😀

több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Srácok ez nagyon, SŐT kifejezetten bíztató volt!
Féltem meccs közben, hogy Newhouse-n elmehet a meccs, főleg ahogy a Bills DEF azt elmúlt meccseken tolta a passrusht. Ehhez képest kifejezetten impresszív meccset tett le az OFF-line!

Azt csak remélem, hogy innentől Meyers sokkal több lehetőséget kap, Sanu meg ezzel arányosan kevesebbet!
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
A hater brigadnak odebb van a katarzis egyelore
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem tudom, mit néztek a Billsnél, de ez egy agyonnyert meccs volt a Patstől. Persze, ha még öt dolog feléjük alakul jobban 😀