Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Az első negyedben engedett 100 futott yard nem tetszett
Wyatt
Az szerintem senkinek sem, de utána szerencsére ismét tudtunk annyit módosítani amennyit kellett!
Ahogy látom idén ha a DEF gyengébben is kezd mindig tudott váltani és levenni az ellenfelet a pályáról ezzel megadva az OFF-nak az esélyt a győzelemre.
A baj csak ott van hogy amennyiben nem volt ST/DEF pontszerzés is emellé akkor az OFF saját erőből igencsak problémás....
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi volt a gond a d-vel?
Valaki magyarázza már el nekem légyszi ...
gordon
Az első negyedben engedett 100 futott yard nem tetszett. Utána a labdaszerzések kompenzáltak, de én voltam a fasz, hogy azt hittem, a meccs elejétől jók leszünk, én emiatt sivalkodtam

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Mi volt a gond a d-vel?
Valaki magyarázza már el nekem légyszi ...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Egy ilyen meccset rohadt nehéz értékelni... Most legyek dühös, mert a második félidőre sima liba lett, de hát ez mégis a liga 32. csapata, vazze, kb az első félidő 20. percében le kellett volna már zárni.
Tényleg a 60 perc foci az álom, de legalább egy 45 percig totális o, st, def teljesítmény nem lehetne? Megint az O TB-vel az élen néha olyanokat csinált, hogy a fejem fogtam, hogy aztán megint néha fel bírjam fedezni a régi O-t. Ma talán az ST aki dicsérhető a maximális jó teljesítményért.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Jogos. Az O mélyrepülésében meg már nincs semmi meglepő.
zinedine5
Így van. Én naivan reméltem, hogy a liga 32. csapatát azért tudjuk korlátozni támadásban, akkor is, ha az offense vacakol. Nekem ezen a meccsen a védelem teljesítménye szomorúbb volt a meccs elején, mert úgy futottak át rajtunk, ahogyan akartak
Wyatt
Azért tudjuk.
Burkus
Igen, hellyel közzel, az már az én egyéni szociális problémám, hogy a meccs elejétől erre tippeltem^^
Wyatt
Mert nem sikerült felvenni a kézjeleket, így kellett egy félidő mire kitalálták milyen play jön...

Közvetítésben többször is kiemelték Edelman sérülését, hogy nincs összhangban Bradyvel plusz azt, hogy JMD szerint többször kell bevonniuk a játékba Sanut, Harryt, Lacosset, hogy lássák mit tudnak.

Illetve, hogy Bradynek nehézséget okoz elmagyarázni a WR-eknek, hogy mi a koncepció és mit kellene látniuk, mert ő QB szemszögből nézi a dolgokat...

Ez utóbbi azért fura, mert eddig ezzel nem volt gond, tudtommal.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Jogos. Az O mélyrepülésében meg már nincs semmi meglepő.
zinedine5
Így van. Én naivan reméltem, hogy a liga 32. csapatát azért tudjuk korlátozni támadásban, akkor is, ha az offense vacakol. Nekem ezen a meccsen a védelem teljesítménye szomorúbb volt a meccs elején, mert úgy futottak át rajtunk, ahogyan akartak
Wyatt
Azért tudjuk.
Burkus
Igen, hellyel közzel, az már az én egyéni szociális problémám, hogy a meccs elejétől erre tippeltem^^

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Jogos. Az O mélyrepülésében meg már nincs semmi meglepő.
zinedine5
Így van. Én naivan reméltem, hogy a liga 32. csapatát azért tudjuk korlátozni támadásban, akkor is, ha az offense vacakol. Nekem ezen a meccsen a védelem teljesítménye szomorúbb volt a meccs elején, mert úgy futottak át rajtunk, ahogyan akartak
Wyatt
Azért tudjuk.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Jogos. Az O mélyrepülésében meg már nincs semmi meglepő.
zinedine5
Így van. Én naivan reméltem, hogy a liga 32. csapatát azért tudjuk korlátozni támadásban, akkor is, ha az offense vacakol. Nekem ezen a meccsen a védelem teljesítménye szomorúbb volt a meccs elején, mert úgy futottak át rajtunk, ahogyan akartak

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Beszélhetünk itt reggelig az O# játékáról..DE amit úgy gondoltunk, hogy talán 2 év múlva jön el, az MOST van.. Lejtmenet látványosan..Szarul teljesítő O#fal, drophegyek az elkapóknál, és kifejezetten gyenge, nyomás alatt kapkodó, fosós irányító..Nem hiszem, hogy idén ez már jobb lesz, ha egy 31/32-es csapat ellen is ez a játék képe.. Ráadásul ma a D# is csatlakozott a szar formához..Ennyi misstackle egész idényben nem volt mint ma..A futást esszük rendesen és a passzok ellen is homály ma Jojo és Jackson is..Jojo mit csinált a TD passznál??? Rossz volt nézni.. Meg az egészet.. Szomorú..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 471 — situational football
Légyszives ne írjatok ilyeneket egy 10 győzelmes csapat topicjába... Legyetek tekintettel más, kevésbé szerencsés szurkolókra is.

Köszönöm!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Csak adaptálódnak az offense teljesítményéhez.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 402 — Ajmo Vatreni
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben
Wyatt
Jogos. Az O mélyrepülésében meg már nincs semmi meglepő.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rettenetesen kellemetlen, amit ma a védelemnek nevezett valami művelt az első negyedben

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz ez a mai meccs sima?
zinedine5
Egyenlőre simának tűnik. A Bengalsnak. Nem tudunk megfogni egy futást sem.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 402 — Ajmo Vatreni
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz ez a mai meccs sima?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
kicsit ironikus, kicsit vicces, kicsit bosszantó

 www.youtube.com/watch?v=kPkPOOoqK9c&feature=youtu.be
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz ma egy meccs amúgy, nem mintha bárkit érdekelne. Azért remélem, hogy ma Michelnek lesz egy 100 yardos meccse, és a PO-ra belelendül a futójáték
Wyatt
Ott leszünk, szurkolunk. Hátha 2nd seed összejön. A one&done jobban fest a a Divisional Roundban mint egy wildcard meccsen.
Burkus
Jaja, bár mondjuk mivel bajnokok leszünk, ez kicsit irreleváns gondolat
Wyatt
Én is csináltam már egy Mahomes meg egy Jackson babát és szurkálom ezerrel, de ezen kívül a bajnokságra kevés reményt látok.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem lesz gond a mostaniakkal sem ha megtanulják a routokat, elhagyják a droopot, ill., a támadófal tisztában lesz azzal kit hogy merre kell blokkolnia....Rossz nézni ahogy meccsek óta elváltják egymást úgy mintha mindenki rookie lenne
ParadSEC
csak az a probléma, hogy a harmadik évét itt töltő Dorsettel Brady még mindig képtelen megértetnie magát... kérdés Harry-Sanu párossal ez mennyi időbe fog telni, de reálisan szerintem inkább a támadófaltól várhatjuk inkább a stabilitást PO-ra, ott mégis """csak""" egy centert kéne pótolni, Cannon-Mason párosnak megmondjuk kicsit összekapnia magát
(az azért elég illúzióromboló, hogy Harry alig kap snapeket)


egy ki illusztráció mi a különbség egy közepes és egy jó elkapó között:

 twitter.com/Tucker_TnL/status/1201907561592754187
ZERO_L
Azért elég mókás, hogy arról beszélgetünk, hogy az elkapók hátha megtanulják a route-okat, megtanulnak nem droppolni, meg lesz végre effektív O-fal játék - mindezt december közepén, három meccsel az alapszakasz vége előtt.

Ne legyen igazam, de erre szerintem már nincs idő. A srácok nyilván a legjobbjukat tudják nyújtani - ennyi a legjobbjuk. Ez nem fog három meccs alatt megváltozni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz ma egy meccs amúgy, nem mintha bárkit érdekelne. Azért remélem, hogy ma Michelnek lesz egy 100 yardos meccse, és a PO-ra belelendül a futójáték
Wyatt
Ott leszünk, szurkolunk. Hátha 2nd seed összejön. A one&done jobban fest a a Divisional Roundban mint egy wildcard meccsen.
Burkus
Jaja, bár mondjuk mivel bajnokok leszünk, ez kicsit irreleváns gondolat

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz ma egy meccs amúgy, nem mintha bárkit érdekelne. Azért remélem, hogy ma Michelnek lesz egy 100 yardos meccse, és a PO-ra belelendül a futójáték
Wyatt
Ott leszünk, szurkolunk. Hátha 2nd seed összejön. A one&done jobban fest a a Divisional Roundban mint egy wildcard meccsen.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz ma egy meccs amúgy, nem mintha bárkit érdekelne. Azért remélem, hogy ma Michelnek lesz egy 100 yardos meccse, és a PO-ra belelendül a futójáték

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 471 — situational football
Nem lesz gond a mostaniakkal sem ha megtanulják a routokat, elhagyják a droopot, ill., a támadófal tisztában lesz azzal kit hogy merre kell blokkolnia....Rossz nézni ahogy meccsek óta elváltják egymást úgy mintha mindenki rookie lenne
ParadSEC
csak az a probléma, hogy a harmadik évét itt töltő Dorsettel Brady még mindig képtelen megértetnie magát... kérdés Harry-Sanu párossal ez mennyi időbe fog telni, de reálisan szerintem inkább a támadófaltól várhatjuk inkább a stabilitást PO-ra, ott mégis """csak""" egy centert kéne pótolni, Cannon-Mason párosnak megmondjuk kicsit összekapnia magát
(az azért elég illúzióromboló, hogy Harry alig kap snapeket)


egy ki illusztráció mi a különbség egy közepes és egy jó elkapó között:

 twitter.com/Tucker_TnL/status/1201907561592754187



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan jó nézni ezeket a jeleneteket, és olyan rossz látni, milyen nélküle 😕

több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Lenne valakinek egy linkje, ahol meg lehet nézni Saban & BB közös filmjét?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 440
Gronk bekerült a TOP100-ba...Bill története róla hatalmas 🤣🤣

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/75349272_602633373897191_854973198139103410_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=YknmF5tsNiYQ7kNvgFGGNfh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCc_5Lk9ovaYlef6H403PZMRKy1OACMwmA0EWOXeqCxMA&oe=670E383B
NFL on Instagram: "Rob Gronkowski is one of the five tight ends selected to the #NFL100 All-Time Team! 🏆 3x Super Bowl Champion 🏆 12 postseason TDs (most by TE, T-2nd all-time) 🏆 Holds single-season receiving TDs by TE record (17 in 2011) 🏆 79 receiving TDs (T-3rd among TEs) 🏆 2014 AP Comeback Player of the Year 🏆 4x First-Team All-Pro 🏆 5x Pro Bowler"
348K likes, 1,946 comments - nfl on December 13, 2019: "Rob Gronkowski is one of the five tight ends selected to the #NFL100 All-Time Team! 🏆 3x Super Bowl Champion 🏆 12 postseason TDs (most by TE, T-2nd all-time) 🏆 Holds single-season receiving TDs by TE record (17 in 2011) 🏆 79 receiving TDs (T-3rd among TEs) 🏆 2014 AP Comeback Player of the Year 🏆 4x First-Team All-Pro 🏆 5x Pro Bowler".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!