Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Jók voltunk, most kell formába lendülni, úgy tünik sikerül. Bills jó csapat, külön fontos, hogy ne csak MIA ellen mutassunk jó játékot. Az eredménykövetőben a temetést nem értettem, inkább otthagytam.
Hol volt ma temetés? Én ma nem olvastam ilyeneket. A futást fogtuk, kivéve Allent, de ezekkel a mozgékony QB-el mindig gondunk volt. 13/26 a passzmutatójuk, 208 yard, ebből Beasley 7/12 és 108 yard. Őt ma nem tudtuk levenni a pályáról, de a többit igen. Ez rendben lévő kis meccs volt, Canon és Edelman sérülése ne legyen súlyos, meg jöjjön vissza legalább az egyik CB a két sérült közül.
Burkus
Mondjuk nalad..a Beasley miatt kapunk ki..

Vagy mas is irta higy kikapunk amikor a bills atvette a vezetest a 3.negyedben..

Erthetetlenek ezek, ugy latszik nem csak nekem..egy agyon dominalt meccsen plane..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Eredmenykovetoben azert nyertunk mert kiesett 3 percre a centere a Billsnek es igy ment a nyomas Allenre..

Na most a mienk egesz evre esett ki es jon a nyomas Tomra, de ez esetben TB oregszik 😊
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jók voltunk, most kell formába lendülni, úgy tünik sikerül. Bills jó csapat, külön fontos, hogy ne csak MIA ellen mutassunk jó játékot. Az eredménykövetőben a temetést nem értettem, inkább otthagytam.
Hol volt ma temetés? Én ma nem olvastam ilyeneket. A futást fogtuk, kivéve Allent, de ezekkel a mozgékony QB-el mindig gondunk volt. 13/26 a passzmutatójuk, 208 yard, ebből Beasley 7/12 és 108 yard. Őt ma nem tudtuk levenni a pályáról, de a többit igen. Ez rendben lévő kis meccs volt, Canon és Edelman sérülése ne legyen súlyos, meg jöjjön vissza legalább az egyik CB a két sérült közül.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geci jók voltunk, mind offense, mind defense oldalon, teljesen megérdemelt W, ezt akartam látni, köszönöm <3
Wyatt
Igen, végre jó offense teljesítmény egy jó defense ellen. Fény az éjszakában. A D-től ma annyira nem voltam elájulva, Gilmore levette Brownt - kivéve amikor megszívatták - de azon, hogy Beasleyt nem tudtuk lefogni (aki azért nem egy Jerry Rice) majdnem meglett az egyenlítés.

A végén a center sérülésével szétesett a faluk, mi meg jó pressure-t csináltunk.

A Burkhead fumble nem hiányzott, egy TD megadta volna az alaphangot
Burkus
Ha az a fumble nincs, vagy az óriási Know-elkapás a szünet előtt, vagy az elváltás a TD-nél. Ezt a meccset konkrétan agyonnyertük, szerencsére nem veszítettük el.

A meccs minden egyes aspektusában jobbak voltunk, és bár egy TD megint ott maradt a zászlóban, így is meglett a W. Most az O nagyon jó volt, egy ilyen D ellen is, Edelman hiányában is, ez nagyon, nagyon jó előjel

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
jó kis meccs volt ez, Bills D azért a PO-ban másnak is fejtörést fog okozni 😊
Jackson ma nagyon vakon volt, Beasley hozta rajta a yardokat rendesen. Offense tetszetős volt, végre Sony is elkapta a fonalat 😊
Eredmény nem feltétlen mutatja, de ez egy simább meccs volt azért. Ja és azért Folk beverte a 3 db field goalt, mondjuk az 51 yardoson meglepődtem.

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
Jók voltunk, most kell formába lendülni, úgy tünik sikerül. Bills jó csapat, külön fontos, hogy ne csak MIA ellen mutassunk jó játékot. Az eredménykövetőben a temetést nem értettem, inkább otthagytam.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Geci jók voltunk, mind offense, mind defense oldalon, teljesen megérdemelt W, ezt akartam látni, köszönöm <3
Wyatt
Igen, végre jó offense teljesítmény egy jó defense ellen. Fény az éjszakában. A D-től ma annyira nem voltam elájulva, Gilmore levette Brownt - kivéve amikor megszívatták - de azon, hogy Beasleyt nem tudtuk lefogni (aki azért nem egy Jerry Rice) majdnem meglett az egyenlítés.

A végén a center sérülésével szétesett a faluk, mi meg jó pressure-t csináltunk.

A Burkhead fumble nem hiányzott, egy TD megadta volna az alaphangot
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Véleményes 😀
Nevezzük a nevén, másodjára fújtak hazai pályán olyat, mintha minimum vendégként lennénk. Totál nonszensz volt az is. De végig sokkal jobbak voltunk, és ha nem is ez látszik az eredményen, teljesen megérdemelt W-t arattunk. Ezt most odarakták a támadók is, ezt szeretem!

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Nah hetek óta egy ilyen meccset vártam! Jól játszottunk, de az egyéb tényezők nem nekünk kedveztek. Volt egy fumble, volt Sanunak egy elkúrt blokkja, volt 2 baromi véleményes OPI, kiesett félig JE, de mégis behúztuk! Ez az OFF már biztató! Erre tényleg lehet építkezni!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Geci jók voltunk, mind offense, mind defense oldalon, teljesen megérdemelt W, ezt akartam látni, köszönöm <3

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Amendola fele ember azert lenne jobb, mert a mi rendszerunkbe jobban illik az ilyen gyors, dinamikus iranyvaltasra kepes, alacsony sulyponttal rendelkezo es rovid utvonalon ebbol adodoan szeparalodni kepes elkapo. Ennek se Meyers, se Dorsett nem felel meg..Sanu bar a meretei masok es az iranyvaltasa, sulypontja sem hasonlo, meg a legjobban beillesztheto erre a szerepre. De o meg vagy korical a pontos utvonal helyett, vagy drop jon kulcs elkapas helyett..

Ezert a gyors dink&dunk alapjatekunk kb el is tunt idei evre..
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 471 — situational football
Mert ha ő is bemondja az unalmast, akkor Brady minden törekvése ellenére nem tudom, mennyire tud maradni. Legalább két magasan draftolt játékos kellene a támadósorba (WR+TE, de inkább két WR), ha elfogadjuk, hogy Andrews még tud játszani, és hogy vele megint elit lesz a támadófal.

Lehet, hogy csak az eddig háttérben futó Star Wars I miatt gondolom, hogy baljósak az árnyak
Wyatt
Harry itt van mint magasan draftolt WR, ki kell belőle hozni az állatot...

szerintem inkább a 'Dola típusú (=marginális szerep, de amikor nagyon kell fel tud lépni és megcsinálja a játékot) elkapót kéne megtalálni, talán Meyers lehet egy ilyen

TE kérdésben nem látom a kiutat: tavaly egy elég jó classból nem kellett senki (ki tudja miért) FA-ről nem nagyon látom kit lehetne kikukázni, talán Eifertet, de ő is nagyon red flages, itt nagyon kéne egy középkörös gyémánt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert ha ő is bemondja az unalmast, akkor Brady minden törekvése ellenére nem tudom, mennyire tud maradni. Legalább két magasan draftolt játékos kellene a támadósorba (WR+TE, de inkább két WR), ha elfogadjuk, hogy Andrews még tud játszani, és hogy vele megint elit lesz a támadófal.Wyatt
Nekem az az érzésem, hogy Brady sorsáról nem csak - lehet, hogy nem is elsősorban - Brady fog dönteni. (És nem az asszonykára gondolok.)

Edelmant viszont akkor is érdemesebb megtartani, ha csak bottal tud pályára lépni. Jövőre 8.5M DM-el lehetne csak megválni tőle, miközben 7 milliót keresne. Ha pályán van, legalább leköti a legjobb coverage védőt, esetleg elviszi a double coverage--t, és a többieknek több hely jut.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Harry ma előlép és a szezon eddig legjobb teljesítményét hozza és nyerjük a meccset 😊

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remek lenne, ha nem rokkantnyugdijaznank ot is egy evvel Gronk utan...
Wyatt
És egy évvel Brady előtt?
Vagy egyidőben?
Sobri Jóska
Ettől félek én is. Legyilkoltuk Gronkot, az idény második felére egyedül maradt Edelman (btw, hogy örültem a 2. fordulóban, amikor kb labda sem ment felé, mert volt elég célpont, és nem kellett agyonveretni így minden meccsen, ehhez képest néhány héttel később csak itt vagyunk...), akit most sikeresen kicsinálunk megint, mert minden létező baja ellenére is csak rá tudunk játszani, így pedig majd lehet jönni azzal, hogy mennyit dropol, de ha csak ő tud megcsinálni bármit, még hullaként is, akkor sajnos Brady továbbra is csak őt keresi majd. Nagyon remélem, hogy ezt a meccset megnyerjük, anélkül, hogy megsérülne, és az utolsó fordulóban pihentetjük, hadd épüljön fel annyira, amennyire csak lehetséges.

Mert ha ő is bemondja az unalmast, akkor Brady minden törekvése ellenére nem tudom, mennyire tud maradni. Legalább két magasan draftolt játékos kellene a támadósorba (WR+TE, de inkább két WR), ha elfogadjuk, hogy Andrews még tud játszani, és hogy vele megint elit lesz a támadófal.

Lehet, hogy csak az eddig háttérben futó Star Wars I miatt gondolom, hogy baljósak az árnyak

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Remek lenne, ha nem rokkantnyugdijaznank ot is egy evvel Gronk utan...
Wyatt
És egy évvel Brady előtt?
Vagy egyidőben?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remek lenne, ha nem rokkantnyugdijaznank ot is egy evvel Gronk utan...

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Nem látom, hogy lett volna már:

 twitter.com/jessdeede/status/1206236887112912896
peterk2005
Ahogy vki írta már,szerintem egy paraszthajszál választja el az IR-től,ha nem lenne ilyen fanatikus ,akkor már rég pihenne.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Pedig mit össze szidjuk a futás elleni védekezésünket, főleg a DEF Linet ...

Per

@pfref

, Lawrence Guy has made 52 of a possible 53 tackles in 2019 (98.1%). No other NFL defensive lineman with 50+ tackles has a lower missed tackle rate. Danny Shelton is third in that category (52/54).
1. LAWRENCE GUY, 1.9%
2. Carlos Dunlap, 3.6%
3. DANNY SHELTON, 3.7%

Ha ez igaz, akkor vajon hol a hiba?
Az agyondicsért LB sorunk nem lép fel megfelelően a lyukakba, nem csinálja meg a tackleket, vagy a DE-k nem zárják a szélsőfutások lehetőségét...?
FunHun
Szerintem kicsit kétarcúak. A Bengals ellen beszoptunk nem is olyan kevés nagy futást. Ugyanakkor Guy és Shelton is bemutatott nem is olyan kevés nagyon nagy szerelést. Legalábbis a tévén így látszott. Meg kellett is némi elemzés talán, hogy fel tudják venni a Bengals futójátékát. Utána jöttek a mínuszos megállítások már.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem látom, hogy lett volna már:

 twitter.com/jessdeede/status/1206236887112912896


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig mit össze szidjuk a futás elleni védekezésünket, főleg a DEF Linet ...
Per
@pfref
, Lawrence Guy has made 52 of a possible 53 tackles in 2019 (98.1%). No other NFL defensive lineman with 50+ tackles has a lower missed tackle rate. Danny Shelton is third in that category (52/54).
1. LAWRENCE GUY, 1.9%
2. Carlos Dunlap, 3.6%
3. DANNY SHELTON, 3.7%

Ha ez igaz, akkor vajon hol a hiba?
Az agyondicsért LB sorunk nem lép fel megfelelően a lyukakba, nem csinálja meg a tackleket, vagy a DE-k nem zárják a szélsőfutások lehetőségét...?
FunHun
Vagy lassú. Ha nem ér oda, nincs is esélye megcsinálni a tackle-t.
peterk2005
Vagy megcsinálja, de x yardon csak, de valahogy nem tetszetős mégsem a run D

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pedig mit össze szidjuk a futás elleni védekezésünket, főleg a DEF Linet ...
Per
@pfref
, Lawrence Guy has made 52 of a possible 53 tackles in 2019 (98.1%). No other NFL defensive lineman with 50+ tackles has a lower missed tackle rate. Danny Shelton is third in that category (52/54).
1. LAWRENCE GUY, 1.9%
2. Carlos Dunlap, 3.6%
3. DANNY SHELTON, 3.7%

Ha ez igaz, akkor vajon hol a hiba?
Az agyondicsért LB sorunk nem lép fel megfelelően a lyukakba, nem csinálja meg a tackleket, vagy a DE-k nem zárják a szélsőfutások lehetőségét...?
FunHun
Vagy lassú. Ha nem ér oda, nincs is esélye megcsinálni a tackle-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Ez annyiban téves, hogy CJ általában az egész alapszakaszban jól tolta és utána a playoffban kapcsolt át lopakodó, észrevehetetlen üzemmódba.
Reméljük Collins csak rápihen és a playoffban ismét zúzni fog!
FunHun
Nem, pont tegnap néztem meg a csevegőben írtak miatt, sajnos már az alapszakasz második felében is hurka volt

2012: 6 meccs 5 sack, 8/6, bye, utána PO-val együtt 0 sack
2013: 9 meccs/8.5 sack, bye, utána 3 sack, PO 0
2014: a sérülése miatt nem lehet felróni neki a visszaesést, és a Super Bowlon volt egy sackje is (mondjuk előtte egy olyan benézett irányítófutás, hogy azóta keresi Wilsont, de ez más kérdés)
2015: 9 meccs/10.5 sack, utána PO-val együtt 3 sack
Wyatt
Akkor csak én emlékeztem rosszul... 😲😲😲
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Pedig mit össze szidjuk a futás elleni védekezésünket, főleg a DEF Linet ...

Per

@pfref

, Lawrence Guy has made 52 of a possible 53 tackles in 2019 (98.1%). No other NFL defensive lineman with 50+ tackles has a lower missed tackle rate. Danny Shelton is third in that category (52/54).
1. LAWRENCE GUY, 1.9%
2. Carlos Dunlap, 3.6%
3. DANNY SHELTON, 3.7%

Ha ez igaz, akkor vajon hol a hiba?
Az agyondicsért LB sorunk nem lép fel megfelelően a lyukakba, nem csinálja meg a tackleket, vagy a DE-k nem zárják a szélsőfutások lehetőségét...?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Ez annyiban téves, hogy CJ általában az egész alapszakaszban jól tolta és utána a playoffban kapcsolt át lopakodó, észrevehetetlen üzemmódba.
Reméljük Collins csak rápihen és a playoffban ismét zúzni fog!
FunHun
Nem, pont tegnap néztem meg a csevegőben írtak miatt, sajnos már az alapszakasz második felében is hurka volt

2012: 6 meccs 5 sack, 8/6, bye, utána PO-val együtt 0 sack
2013: 9 meccs/8.5 sack, bye, utána 3 sack, PO 0
2014: a sérülése miatt nem lehet felróni neki a visszaesést, és a Super Bowlon volt egy sackje is (mondjuk előtte egy olyan benézett irányítófutás, hogy azóta keresi Wilsont, de ez más kérdés)
2015: 9 meccs/10.5 sack, utána PO-val együtt 3 sack