Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Ez annyiban téves, hogy CJ általában az egész alapszakaszban jól tolta és utána a playoffban kapcsolt át lopakodó, észrevehetetlen üzemmódba.
Reméljük Collins csak rápihen és a playoffban ismét zúzni fog!
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Az nem lehet hogy most más a szerepe Collinsnak , hogy az edzők most éppen másképp használják ?
Füszer
Most készítik fel LJ ellen ha a PO-ban összefutnánk velük 😎😎😎
ThundersNFL
Vagy előjött belőle a link mert nem kínáltuk meg szerződéssel és kezd durcizni persze nem látványosan. Rossz volt nézni hogy lazán áttöri a blokkot és megpróbál szerelni de folyamat lecsúszik. Érdekes a szezon elején az ilyet betonbiztosan csinálta most meg teljesen vajpuha

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Az nem lehet hogy most más a szerepe Collinsnak , hogy az edzők most éppen másképp használják ?
Füszer
Most készítik fel LJ ellen ha a PO-ban összefutnánk velük 😎😎😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Füszer New England Patriots 45
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota
Wyatt
Az nem lehet hogy most más a szerepe Collinsnak , hogy az edzők most éppen másképp használják ?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
FunHun
Igazabol arra gondoltam, milyen jol kezdett, de sajna eleg Chandler Jones jellegu azota

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Gilmore és Slater lettek Pro Bowlra kiválasztva... Reméljük, hogy másik nagyobb megméretettésre készülnek majd akkor 😁
ThundersNFL
Meg Hightower. Szerintem rá fognak érni.
Burkus
 youtu.be/4ubQJse2TIc

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 448
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕
Wyatt
Most meg Gilmore lesz/lehet az.
Ennél nagyobb bajunk ne legyen 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jamie Collins fel tavnal DPoY volt meg 😕

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gilmore és Slater lettek Pro Bowlra kiválasztva... Reméljük, hogy másik nagyobb megméretettésre készülnek majd akkor 😁
ThundersNFL
Meg Hightower. Szerintem rá fognak érni.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Gilmore és Slater lettek Pro Bowlra kiválasztva... Reméljük, hogy másik nagyobb megméretettésre készülnek majd akkor 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Gordonnal valo problema nem volt titok, jottek a hirek, hogy a makulatlan viselkedesnek mar nincs nyoma..ezert raktuk ki. Azt csak ertetlenul olvasgattuk, hogy masok miert siratjak? Nem szoktuk csak ugy kivagni ok nelkul azokat, akikre epiteni akarunk vagy evekig patyolgatjuk.
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Na
Hisztiztünk tegnap hogy Gordon így meg úgy, meg minek engedtük el; aztán megint eltiltották 😂

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Bills állati kemény dió lesz a jelenlegi formájában lévő offensenek.
kolok1972
Én örülök neki, hogy nem egy tét nélküli ugri-bugri meccs lesz. Ráadásul a Bills feltüzelve jön, mert érzik, hogy most elkaphatnak bennünket. Ez tényleg jó teszt lesz a csapatnak!
NB2
Ok,de mit akarunk tesztelni? Pláne a 15. fordulóban...
kolok1972
Hogy ki tud több turnovert elérni? 😊 A tegnapi "meccs" szorosan alakult, Bills defense: 4INT, 1 forced fumble, Pats defense: 4INT, 1 forced fumble. Az offense-eket nézve a számokban szoros (Pats 0 turnover de kevesebb yard, mint a Bengals, versus Bills 2 turnover - 1INT+1fumble - de több yard, mint a Steelers), viszont hatékonyságban sokkal jobb a Pats mint a Bills. Summa summárum, a Bills D-nek elő kéne még lépnie, hogy ne "csak úgy" szerezzen turnovereket, hanem lehetőleg az ellenfél 20 yardosa környékén, párat meg vigyen is vissza TD-ra. 😊

(Viccet félretéve, a két csapat idén tényleg nagyon hasonlít egymásra. Még a mérleg is közel van, bár a Pats ezt is jobban csinálja azért. Majdnem 100 pontnyival nagyobb a differencia a szerzett vs kapott pontokban.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Ez a Bills állati kemény dió lesz a jelenlegi formájában lévő offensenek.
kolok1972
Én örülök neki, hogy nem egy tét nélküli ugri-bugri meccs lesz. Ráadásul a Bills feltüzelve jön, mert érzik, hogy most elkaphatnak bennünket. Ez tényleg jó teszt lesz a csapatnak!
NB2
Ok,de mit akarunk tesztelni? Pláne a 15. fordulóban...
kolok1972
Hogy meddig bìrjuk még nézni az O teljes totál fogalmatlanságát.😁 Azért lesz jó meccs mert a Bills O is balfasz ìgy majd a Defense szerelmesei örülhetnek egy pontgazdag 10:7-es meccsnek, természetesen a Pats javára🤪

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Ez a Bills állati kemény dió lesz a jelenlegi formájában lévő offensenek.
kolok1972
Én örülök neki, hogy nem egy tét nélküli ugri-bugri meccs lesz. Ráadásul a Bills feltüzelve jön, mert érzik, hogy most elkaphatnak bennünket. Ez tényleg jó teszt lesz a csapatnak!
NB2
Ok,de mit akarunk tesztelni? Pláne a 15. fordulóban...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Ez a Bills állati kemény dió lesz a jelenlegi formájában lévő offensenek.
kolok1972
Én örülök neki, hogy nem egy tét nélküli ugri-bugri meccs lesz. Ráadásul a Bills feltüzelve jön, mert érzik, hogy most elkaphatnak bennünket. Ez tényleg jó teszt lesz a csapatnak!
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Folks, let's start talking about Gilmore as DPOY
ZERO_L
Agree

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 471 — situational football
Folks, let's start talking about Gilmore as DPOY



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Ez a Bills állati kemény dió lesz a jelenlegi formájában lévő offensenek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bengals meccsre kirendelt producer (mert volt ilyen is, csak magát a videóst bérelték, a producer a Patstől érkezett) kiadott egy nyilatkozatot, ami szerint az advanced scoutot filmezték, aki a Bengals oldalon ült, és akkor került rá a Bengals oldalvonal a filmre, amikor a scoutra zoomolgattak ki-be.

Közben kijött egy telefonnal rögzített video-darab is, ami azt mutatja, ahogy a felvételt készítő videós és a Bengals security együtt nézik vissza a felvételt és közben beszélgetnek arról ami a videón van. Maga a felvétel is látszik, feliratozva pedig a beszélgetés a háttérből.

 twitter.com/FOXSports/status/1206265478596816896
Ja, és azt olvasom, hogy az NFL nem akar ezzel foglalkozni egyelőre. Hogy miért nem, kinek jó egy újabb offseason saga azt nem tudom.

Egyébként producer szerint a Progressive Field-en forgattak, ami a clevelandi baseball csapat otthona, nem a Brownsé. 😀 😀 Asszem keresek én is valami állást egy NFL csapatnál. Ha ekkora margin for errorral lehet ott melózni, akkor egy aranybánya. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Megnéznék az elmúlt 3-4 meccsről egy félidőre lebontott statisztikát. Nagyon jók a halftime adjustment-ek. Reméljük minimum így marad, de még jobb lenne ha összeállnának a dolgok. Azért furcsa, mert tud az offense vezetni lehengerlő drive-ot is, a köviben meg ordítasz hogy mit csinálnak.
Nagy kérdőjel ez a csapat. Az erejük az lehet, ha felbasszák magukat megint a playoffra.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
az a probléma, hogy sem a fal nem jó, de szerintem még a falnál is rosszabb TB, így pedig lehet Sanderesni, de nem biztos, hogy nem ugyanez lett volna mint most Sanuval
NB2
igen ebben igazad van, csak az ember amikor elnézi azért ez a 49ers O-t Sanders, Kittle, az újonc Deebo Samuel...na nem egy rossz névsor és enyhén fogalmaztam,nálunk meg egy nagyon kiherélt offense/playbook van. TE játékunkat rossz nézni akár blokkolásnál,akár passzjátéknál, bevallom őszintén az O-linet nem igazán értem, mert most már csak a kezdő center hiányzik, és ehhez képest a fal jobb oldala a bányászbéka segge alatt van teljesítményben.....Brady nincs is formában,frusztrált is de nagyon nincs is egy lapon az elkapókkal, de idén ezen mit lehet javítani az jó kérdés.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
Bills ellen meglátjuk mire elég az offense, de megint a D és a spec team hozta jórészt a meccset....Harryt többször bevontuk a játékba az tetszett,néha a futójáték is működőképes volt. Dorsett és Sanu semmit nem tett hozzá ehhez a meccshez...ejjj Sanders.... 😕
még a rövid pályán is nehezen verekedjük át magunkat nem hogy saját térfelünkről, majd meglátjuk szombaton mire leszünk képesek.
manuszka86
az a probléma, hogy sem a fal nem jó, de szerintem még a falnál is rosszabb TB, így pedig lehet Sanderesni, de nem biztos, hogy nem ugyanez lett volna mint most Sanuval
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Megvan PO - Minden héten háború
Offense - Az ember tragédiája
Defense - Különbe Dühbe jövünk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Bills ellen meglátjuk mire elég az offense, de megint a D és a spec team hozta jórészt a meccset....Harryt többször bevontuk a játékba az tetszett,néha a futójáték is működőképes volt. Dorsett és Sanu semmit nem tett hozzá ehhez a meccshez...ejjj Sanders.... 😕
még a rövid pályán is nehezen verekedjük át magunkat nem hogy saját térfelünkről, majd meglátjuk szombaton mire leszünk képesek.