Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 471 — situational football
Érdemes az egész műsort megnézni, amikor Bill visszaemlékszik milyen playeket szívott be a védelme QB-k ellen, mint pl a Manning futás, ott próbálja visszafogni magát, de látszik rajta, hogy legszívesebben felborítaná az asztalt 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/richeisen/status/1210797001916334080

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Lakers az mindenkepp, ha mar ott vagyunk. En Magic, Scott, Whorty, Cooper, AC.Green, KAJ csapaton nottem fel 😊

Nalunk a terv, hogy igyekeznenk 2 Patset betuszkolni, semleges meccs meg Nevadaban utana..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annak persze örülnék, ha a két Los Angeles-i meccs 9 napon belül lenne mondjuk 😀

Wyatt
Birnam en is ezt, de kicsi ra az esely..igy azert szoritok - ha mar a Raidershez nem megyunk LA elott/utan - hogy egy idegenbeli meccs legyen valamelyik LA vendegeskedes elott/utan..a ket jegy ara olcsobb lenne mint egy hazai meccsre..
topin
Akkor még az is lehet, hogy ugyanarra néznénk ki 😀

Nálunk amúgy az alternatíva, hogy vagy a Chargers vagy a Rams, és amelyikkel nem, az csak otthon játszik a körülötte lévő hetekben, hátha ott lesz valami érdekes párosítás (Chiefs/49ers pl), meg mondjuk Lakers, aztán jóvan 😊

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Annak persze örülnék, ha a két Los Angeles-i meccs 9 napon belül lenne mondjuk 😀

Wyatt
Birnam en is ezt, de kicsi ra az esely..igy azert szoritok - ha mar a Raidershez nem megyunk LA elott/utan - hogy egy idegenbeli meccs legyen valamelyik LA vendegeskedes elott/utan..a ket jegy ara olcsobb lenne mint egy hazai meccsre..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talán nem jött még szóba, de remélem, hogy egymás után játszunk a Chargersszel és a Ramsszel 😊

Wyatt
Régóta ez az első olyan sorsolás, ahol nem érzem halálbiztosnak a 10 W-t.
zinedine5
Nekem csak az a lényeg, hogy Brady még legalább egy évet toljon 😊

Annak persze örülnék, ha a két Los Angeles-i meccs 9 napon belül lenne mondjuk 😀

Amúgy, csoportban a három otthonit szerintem hozzuk, idegenben bejöhet kavar, de mondjuk inkább 4-2 vagy 5-1, mint 3-3 nálam. A Ravens itthon előnyös lehet akár (passz, tippelek ide), a Cardinalst, a Broncost és a Raiderst itthon verni kellene, mondjuk a Ravens/SF egyikét is azért, de inkább 7–1, mint 6–2 vagy rosszabb.

Idegenben a Chargers nekünk mindig jó matchup, a Rams, Texans, Chiefs, Seahawks négyesből is szerintem látatlanban betippelhetünk egy 2–2-t, akkor pedig ott vagyunk, hogy ha jön egy csoportrivális, egy Chargers, meg kettő innen, akkor 11–5 azért szerintem hozható.

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Talán nem jött még szóba, de remélem, hogy egymás után játszunk a Chargersszel és a Ramsszel 😊

Wyatt
Régóta ez az első olyan sorsolás, ahol nem érzem halálbiztosnak a 10 W-t.
zinedine5
Sok viz lefolyik meg addig..
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 402 — Ajmo Vatreni
Talán nem jött még szóba, de remélem, hogy egymás után játszunk a Chargersszel és a Ramsszel 😊

Wyatt
Régóta ez az első olyan sorsolás, ahol nem érzem halálbiztosnak a 10 W-t.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
Ahogy kezdődött:
 www.facebook.com/68680511262/posts/10158006245641263/
kolok1972
jó kis sorozat volt, minden egyes részét megnéztem, de ez az utolsó rész volt a legjobb 😊
az meg nem kérdés hogy Brady papának ott a helye 😀

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Ahogy kezdődött:
 www.facebook.com/68680511262/posts/10158006245641263/

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talán nem jött még szóba, de remélem, hogy egymás után játszunk a Chargersszel és a Ramsszel 😊

több mint 4 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ez, ha volt már, akkor bocsi


Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
Nandito tud róla, hogy képernyőre kerülhet a Tenessee?
vpi
Megint?!


 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
Solymi
Semmit se ér a szavazatod az enyém miatt, amit a Pats meccsre toltam.
Sobri Jóska
Ez igy ebben a formaban nem igaz, mert igy nem +1 szavazat van miattad a Pats fele hanem 0, mert kioltjak egymast.

Senmit csak akkor erne ha nem hasznalnam fel vagy elore le lenne zsirozva a vegeredmeny/dontes 😊
Solymi
De, igaz.
Csak a te szavazatodat annulálandó szavaztam. Amúgy nem tettem volna.
Sobri Jóska
Ez igen megtisztelo 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
Nandito tud róla, hogy képernyőre kerülhet a Tenessee?
vpi
Megint?!


 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
Solymi
Semmit se ér a szavazatod az enyém miatt, amit a Pats meccsre toltam.
Sobri Jóska
Ez igy ebben a formaban nem igaz, mert igy nem +1 szavazat van miattad a Pats fele hanem 0, mert kioltjak egymast.

Senmit csak akkor erne ha nem hasznalnam fel vagy elore le lenne zsirozva a vegeredmeny/dontes 😊
Solymi
De, igaz.
Csak a te szavazatodat annulálandó szavaztam. Amúgy nem tettem volna.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
Nandito tud róla, hogy képernyőre kerülhet a Tenessee?
vpi
Megint?!


 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
Solymi
Semmit se ér a szavazatod az enyém miatt, amit a Pats meccsre toltam.
Sobri Jóska
Ez igy ebben a formaban nem igaz, mert igy nem +1 szavazat van miattad a Pats fele hanem 0, mert kioltjak egymast.

Senmit csak akkor erne ha nem hasznalnam fel vagy elore le lenne zsirozva a vegeredmeny/dontes 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
Nandito tud róla, hogy képernyőre kerülhet a Tenessee?
vpi
Megint?!


 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
Solymi
Semmit se ér a szavazatod az enyém miatt, amit a Pats meccsre toltam.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
Solymi
Szepek vagytok 😕

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
Nandito tud róla, hogy képernyőre kerülhet a Tenessee?
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉
dande
Bár a KC-Chargers se egy jó meccs, de inkább arra szavaztam, örüljenek a nem Patses szurkolók 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 159 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok
Wyatt
A Pats mínusz 3000 szavazatról indul 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/

Toljatok

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is azt néztem, hogy ez azért így nem éppen korrekt stat.
Inkább használható lenne az év végi/évközbeni/meccsen aktuális erősorrendek annak meghatározására, hogy mennyire értékes egy-egy adott győzelem, csak elég sok tényezőt kellene figyelembe venni...Solymi
Bizony. Ez a konkrét statisztika NFL szinten nem is mond kb. semmit, mert még egyéb körülmények figyelembe vételével is 4 majdnem független halmaz eredményeit hasonlítaná össze. (A 4 halmaz csak 25%-ban van kölcsönösen metszésben, és azok is csak páros metszetek, hiszen a csapatok "eljátszanak" egymás mellett, az azonos divíziójú csapatoknak szinte ugyanolyan a schedule-je, a nem azonosaké pedig szinte teljesen más.) Ennek semmi értelme.

(Egyébként az NFC vs AFC mérlegből sem lehet a konferenciák erősségére következtetni, bármilyen szám is jön ki éppen. Simán előfordulhat, hogy az egyiknek tucatnyival kevesebb győzelme van a másiknál és mégis jóval erősebb nála.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
Most majd azzal érvelnek, hogy persze hogy több győzelme van a csoportnak, hiszen az NFC Easttel megint a leheteő leggyengébb ellenfeleket kapták... Az sem zavar senkit, hogy visszamenőleg sincs számottevő különbség a csoportellenfelek, főcsoport ellenfelek (akik közül szinte mindig az előző évi csoportgyőzteseket kaptuk) és az NFC csapatok ellen elért győzelmi százalékokban. Sőt az sem zavar senkit, hogy megint az AFC East ad két playoff csapatot.
Kár is megpróbálni meggyőzni ilyen statiksztikákkal bárkit is.FunHun
A csevegőben párszor már elmagyaráztam - különböző statokon keresztül - , hogy mitől tud egy látszólag "minden rendben" statisztika rossz következtetésekre vezetni. Az egyik postot éppen a napokban írtam a pff-el kapcsolatban, a másikat a Pats vs NFL kontra Pats vs AFC east majdnem megegyező győzelmi mutató kapcsán úgy másfél hónapja talán. Mindkettőt laikusnak is érthető módon próbáltam megfogalmazni, ha érdekel, olvasd el. Nem fogok újra 2-3 oldalt pötyögnyi, hogy elmagyarázzam hogy ebben a statban mi a hülyeség, ha elfogadod tőlem hogy az, akkor remek, megtudtál valamit. Ha nem, az is jó. 😊

(Egyébként is, végre jól játszott a csapat, pont most aztán semmi szükség nincs rá, hogy fake statoknak örüljetek. Ott van a pályán látott teljesítmény, az valós volt. 😊 )

Bazd, en is ossze akartam szedni ma, csak en a csevegobe szantam #mindigakonnyucsoport jeligere 😕 Wyatt
Akkor még időben jöttem. 😊
peterk2005
Én is azt néztem, hogy ez azért így nem éppen korrekt stat.
Inkább használható lenne az év végi/évközbeni/meccsen aktuális erősorrendek annak meghatározására, hogy mennyire értékes egy-egy adott győzelem, csak elég sok tényezőt kellene figyelembe venni...

Pluszban még azt nem értem, hogy sok helyen már a Ravens elleni AFC döntőre készülnek, mintha a divíziós kört le se kellene játszani ahol nagy valószínűséggel a Chiefs jön szembe...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most majd azzal érvelnek, hogy persze hogy több győzelme van a csoportnak, hiszen az NFC Easttel megint a leheteő leggyengébb ellenfeleket kapták... Az sem zavar senkit, hogy visszamenőleg sincs számottevő különbség a csoportellenfelek, főcsoport ellenfelek (akik közül szinte mindig az előző évi csoportgyőzteseket kaptuk) és az NFC csapatok ellen elért győzelmi százalékokban. Sőt az sem zavar senkit, hogy megint az AFC East ad két playoff csapatot.
Kár is megpróbálni meggyőzni ilyen statiksztikákkal bárkit is.FunHun
A csevegőben párszor már elmagyaráztam - különböző statokon keresztül - , hogy mitől tud egy látszólag "minden rendben" statisztika rossz következtetésekre vezetni. Az egyik postot éppen a napokban írtam a pff-el kapcsolatban, a másikat a Pats vs NFL kontra Pats vs AFC east majdnem megegyező győzelmi mutató kapcsán úgy másfél hónapja talán. Mindkettőt laikusnak is érthető módon próbáltam megfogalmazni, ha érdekel, olvasd el. Nem fogok újra 2-3 oldalt pötyögnyi, hogy elmagyarázzam hogy ebben a statban mi a hülyeség, ha elfogadod tőlem hogy az, akkor remek, megtudtál valamit. Ha nem, az is jó. 😊

(Egyébként is, végre jól játszott a csapat, pont most aztán semmi szükség nincs rá, hogy fake statoknak örüljetek. Ott van a pályán látott teljesítmény, az valós volt. 😊 )

Bazd, en is ossze akartam szedni ma, csak en a csevegobe szantam #mindigakonnyucsoport jeligere 😕 Wyatt
Akkor még időben jöttem. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én az AFC rájátszás csapatait erősebbnek érzem. Persze sok jelentősége nincsen, mert egy meccsen bárki verhet bárkit, de ha előre kellene fogadnom, az AFC-nek adnám döntőt.
Kollega
A ravens és a chiefs jelenleg az nfl két legjobb formában lévő és legkomplexebb csapata. Az nfc első helyére meg a tegnapi meccs előtt egy inkonzisztens seahawksnak is esélye volt, ennyit erről.
Btw nekünk az a legnagyobb problémánk, hogy a fent említett két csapatot minden valószínűség szerint vernünk kellene, hogy sb t játszhassunk..
Nemes feladat.
gordon
ezt az ért az elmúlt hetek patses formája után leírni vicces😊
szerintem az NFC és az AFC 1-4-je elég erős, jó kis PO lesz ez!
NB2
Nálunk az offense inkonzisztens, a seahawksnal a csapat.Teljesen más.