Schutt DNA Pro L-es méretben, jó állapotban eladó 42000 Ft-ért.#85
Szia megvan még a sisak ha igen ide dobj már egy e-mailt szabics8@freemail.huszabolcs13
írtam PM-et

több mint 12 éve
És remélhetőleg mindenki így gondolkozik! A játékvezetőkre is gondolok itt zárójelben azért.

Mindenesetre jó meccs volt, csak ne lett volna olyan hülye hideg az első félidőben!Bruce
Bruce az azért volt mert a második félidőre melegedtél be... 😊Pacman
Hát jó, én az elején nem játszottam, de akkor is a második félidőre kisütött a nap is és határozottan jobb volt az idő. 😊Bruce
apósod befűtött mi? 😀

az eger-dunaújvárosról valaki tudna mondani többet ? 😮Boti#63
eger nagyon szépen játszott, dunaúj futott
ha nincs ekkora szél az eger simán nyer, szerintem
meg a bírók se ismerik a szabályokat, vagy csak nem akartak 1-2 dolgot észrevenni

Nézzük kivel mi van:

Eger, Jászberény: létszámilag nem rendelkeznek elég emberrel véleményem szerint, hogy a DIV I-et vállalni tudják, sok junior korú játékos van.

Miskolc: Azt írták egy közleményben, hogy a felnőtt bajnokságot sem vállalják, nem hogy a DIV I-et.

Békéscsaba: Úgy tudom a Szeged Bats indul a DIV II-ben és így nem lehetnek a Raptorok segítségére, itt is érthető a lentebb való indulás felmerülése

Szolnok: Nem tudom mi van velük pontosan, de a létszámgondok itt is jelen lehetnek.

Titans és Zala: Velük nem tudom mi van, majd ha erre jár valaki aki tudja, leírja.Bruce

0-35 Soldiers -Tigers félidőbekisdani
2-35 a vége

Mennyire sajnálom,hogy elmarad a hétvégi crushersgorillacápák vs szolnok mérkőzés!😊
Remélem a Szolnokiak játszanak otthon egy edző meccset a Jászberénnyel a hétvégén!😊😊zsolti_23
?
Mire gondolsz?

naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
csak le ne savasodjatok...
:cool:

Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny