New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg mondjuk az is érdekelne, hogy egy ilyen mozgásért milyen árat kellene fizetni. A 2/7 mellé tuti adni kéne legalább a 4. kört, de a 3. azért már erős túlzás lenne a mi helyzetünkben!leeon83
Nos a value chart szerint a 2/1 pick értéke 0,580, míg a 2/7-é 0,510 szóval egy 4. kör lenne a reális a feltrade-ért.Beki
Ha esetleg több jelentkező van, ki lehet dobni a value chartot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Meg mondjuk az is érdekelne, hogy egy ilyen mozgásért milyen árat kellene fizetni. A 2/7 mellé tuti adni kéne legalább a 4. kört, de a 3. azért már erős túlzás lenne a mi helyzetünkben!leeon83
Nos a value chart szerint a 2/1 pick értéke 0,580, míg a 2/7-é 0,510 szóval egy 4. kör lenne a reális a feltrade-ért.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg mondjuk az is érdekelne, hogy egy ilyen mozgásért milyen árat kellene fizetni. A 2/7 mellé tuti adni kéne legalább a 4. kört, de a 3. azért már erős túlzás lenne a mi helyzetünkben!leeon83
Passzoljátok csak nekünk a 3. köröstöket a 2/1 pickért, ha annyira kell Geno. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igazából nem értem a szerződésátalakítást ... Ismered a pontos részleteket? Nem állunk már rosszul cap szempontból, nincs igazából szükség arra, hogy a következő évre tologassunk nagyobb pénzeket.
Ezt a Geno trade-et sem értem annyira. Nem a személyét, hanem hogy miért kell felmenni érte? Esetleg az Eagles-től tartunk?leeon83
Pontos részlet egyelőre nincs, fogalmam sincs miért volt szükség 5M-et felszabadítani, elvileg van elég cap a draftolandó playerekre.
Nem tudom Jake Steinberg szerint smokescreen az egész. Számomra is érdekes mikor ugye Geno és Nassib is volt private workouton nálunk, valamelyikük tuti benn lenne, kiderül.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Geno nagyon könnyen a Nagy Almnában köthet ki 2/1es pickként.

Based on what we now know, I wouldn't be surprised if #Jets trade all the up to 33 (Jax) and pick Geno Smith there.Rich Cimini (ESPN New York)
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Meg mondjuk az is érdekelne, hogy egy ilyen mozgásért milyen árat kellene fizetni. A 2/7 mellé tuti adni kéne legalább a 4. kört, de a 3. azért már erős túlzás lenne a mi helyzetünkben!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Igazából nem értem a szerződésátalakítást ... Ismered a pontos részleteket? Nem állunk már rosszul cap szempontból, nincs igazából szükség arra, hogy a következő évre tologassunk nagyobb pénzeket.
Ezt a Geno trade-et sem értem annyira. Nem a személyét, hanem hogy miért kell felmenni érte? Esetleg az Eagles-től tartunk?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No, rövid hírek:
Átalakítottuk D'Brickashaw Ferguson szerződését, így 5.128M cap spacet szabadítottunk fel.
Több csapatot is felhívtunk és fel akarunk tradelni Genoért.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No igen pont a lenyeg maradt le, ahogy leeon83 is irja tud OGt is jatszani. 😉
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Mehta szerint masik ket nev akire figyelni kell Geno mellett:

Barrett Jones C, Alabama
Letrade 2/7 eseten

Travis Kelce TE 3. korBeki
Mi a loszarnak kell C?Wester
Guard-nak jönne!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mehta szerint masik ket nev akire figyelni kell Geno mellett:

Barrett Jones C, Alabama
Letrade 2/7 eseten

Travis Kelce TE 3. korBeki
Mi a loszarnak kell C?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint masik ket nev akire figyelni kell Geno mellett:

Barrett Jones C, Alabama
Letrade 2/7 eseten

Travis Kelce TE 3. kor
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 12 perc
Jets will take a good, hard look at Geno Smith today. #NYJ has seventh pick of the 2nd round (No. 39 overall)

:/Beki
Abszolút benne van a pakliban, mert a Jax nagyon nem akar QB-t húzni, pedig nekik még nálunk is nagyobb szükségük lenne rá. Nem nagyon látom, hogy bárki feljönne érte elénk, így könnyen előfordulhat, hogy bent lesz még mire mi jövünk. Nem mondom, hogy ez lenne az álmom, de különösebben letörve sem lennék.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 12 perc
Jets will take a good, hard look at Geno Smith today. #NYJ has seventh pick of the 2nd round (No. 39 overall)

:/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Olyan hírek is napvilágot láttam már, hogy egyértelműen Milliner lesz a kezdő CB Cro mellett, míg Wilson megy vissza nickelbe, mondjuk Ryan pont Cro-t és Dee-t dicsérte a nyilatkozatában, szóval...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi szépen a válaszokat 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy Warford-Kelce-Dysert-Duke Williams négyes nekem tetszene.Robilluma
Először is ismét köszönjük a részletes elemzést, később elolvasom és a videókat is megnézem hozzá.
A fenti négyest aláírnám már most, de vmiért nagyon idegesít h WR-t akartunk 1. körben remélem h nem 2/7-re fogunk receivert húzni, ahhoz ez nagyon értékes és fontos pick, pláne az OG+TE+S need mellett. 😊
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Richardson nagyon érdekes, de annyira nem meglepő választás. A héten írtam, hogy szerintem valamilyen téren speciális OLB fog érkezni, akit Ryan a kreativitásával nagyon merészen használhat majd.
Nem OLB lett, hanem DT/DE, de bejött. Richardson 43 UT alapjáraton, de szinte úgy mozog, mint egy LB. A Mizzou védelemben is használták alkalmanként zónázásra meg a szezon elején párszor 2 pontos állásból indították blitzekre a DL mögül!
Igazából a nem tanulható rendkívül gyors első lépése és az egyenes irányú sebessége az, ami miatt ennyire fenn ment ki.
A Kentucky ellen ez a sebesség 1:00-nál asszem látszik 😊 :

De az Alabama brutál támadófala elleni rombolása a LOS mögött is mutatja az erősségeit:

A hiányosságai is egyértelműek, a futás ellen a road graderek sokszor megeszik reggelire. Warford ellen nem volt sok esélye short yard szitukban a Kentucky meccsen. Kell még fejlődnie fizikálisan.

Ryannek biztos, hogy kész terve van vele. Stuntoknál, blitzeknél öröm lesz nézni Richardson játékát. Ha az atletikus - de Richardsonhoz képest lassú! - Wilkersont is felállította olykor 2 pontos állásba a TE-en jóval kívül, mint egy OLB-t és a NT-ket is néha -5 yardról indította, akkor el lehet képzelni, hogy milyen őrült csomagjai lesznek Richardsonra 😀.
A Coples-Wilkerson-Richardson-Barnes Davis-Harris nickel felállás passzjátéknál frankón néz ki a Milliner-Cro-Wilson CB sorral 😊
Nem rossz ez. Jöhet az O.
Egy Warford-Kelce-Dysert-Duke Williams négyes nekem tetszene.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Wyatt: varhatoan igen Coples lesz az LDE es 3-4-nel esetleg Richardsonnal rotaljak majd egymast, mig 4-3-nal mindketten palyan lesznek majd.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Remélem az alábbi játékosok közül húzunk ma:

(Nagyon esetleg Geno/Nassib QB)
Larry Warford OG
Zach Ertz/Travis Kelce/Vance McDonald/Gavin Escobar TE
Arthur Brown OLB
DJ Swearinger, Bacarri Rambo, Jonathan Cyprien S

Ha jön WR akkor remélem csak 3. vagy későbbi körökben.Beki
Tökéletesen egyetértünk, én is nagyjából ezeket a játékosokat tudom elképzelni. Bár Brownt rendszeridegennek találtam eddig, de Richardson behúzása után már érthető lenne.
Austint nagyon sajnálom, de előre be lett harangozva, hogy a Rams feljön elénk érte, így sajna nem meglepetés. Nem érzem annyira elcseszettnek az első körünket, de az azért látszik, hogy ezek Rex húzásai még 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inti nektek
Megvan már, mit akar Ryan játszatni, kb mi az alapfelállás a DL esetében. Persze nagyon flexibilis meg minden, de azért valami böffenthetne 😊Wyatt
Parancsolj:
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 óra
Rex admits that his defense has versatility to be a 4-3 or 3-4.... I would anticipate much more 4-3. #nyj 😀

Mit röhögnék, ha McDonald és Brown is itt kötne ki 😀
Persze csak addig, amíg nem játszunk egymás ellen 😊Wyatt
Benne van a pakliban mindkét játékos.Beki
Ez szép és jó, de inkább a nevek miatt kérdezem 😀
Coples lenne az LDE?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Inti nektek
Megvan már, mit akar Ryan játszatni, kb mi az alapfelállás a DL esetében. Persze nagyon flexibilis meg minden, de azért valami böffenthetne 😊Wyatt
Parancsolj:
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 7 óra
Rex admits that his defense has versatility to be a 4-3 or 3-4.... I would anticipate much more 4-3. #nyj 😀

Mit röhögnék, ha McDonald és Brown is itt kötne ki 😀
Persze csak addig, amíg nem játszunk egymás ellen 😊Wyatt
Benne van a pakliban mindkét játékos.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inti nektek
Megvan már, mit akar Ryan játszatni, kb mi az alapfelállás a DL esetében. Persze nagyon flexibilis meg minden, de azért valami böffenthetne 😊
Mit röhögnék, ha McDonald és Brown is itt kötne ki 😀
Persze csak addig, amíg nem játszunk egymás ellen 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Remélem az alábbi játékosok közül húzunk ma:

(Nagyon esetleg Geno/Nassib QB)
Larry Warford OG
Zach Ertz/Travis Kelce/Vance McDonald/Gavin Escobar TE
Arthur Brown OLB
DJ Swearinger, Bacarri Rambo, Jonathan Cyprien S

Ha jön WR akkor remélem csak 3. vagy későbbi körökben.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nemtudom ezt a Sheldon gyereket mire akarjuk használni...Mike DeVito elmegy, vagy jobb nála?civilmanu
DeVito már rég Kansasben van.Beki
Kössz

Go Jets!