NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jarron Gilbertet kipróbálják TE-ként 😀

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem a futók, a fal a baj. A harmadik Ravens TD-nél 8 játékosnak (5 fal, 1 TE, 2 RB) kellett volna blokkolnia, Sluggs mégis átjött. A "nagy nevű" Matthew Mulligan-nak kellett volna blokkolnia a liga egyik legjobb DE-jét! Fergusonra senki nem jutott, álldogált, a center és a LG ketten fogtak egy védőt...
Óriásgáz van, remélem Schotty helyre billenti a bandát.

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet igazad van, de önmagában Mangold kiesése ekkora problémát nem jelenthet. Ezek szerint az O-line játéka is visszaesett a csapat többi részéével.
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
szerintem itt a fallal van a gond nem a futókkal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eltekintve az egyes csapatrészek gyenge játékától engem egy kérdés foglalkoztat. A futójátékunk nagyon gyenge.
Greene semmit nem mutat, míg Tomlinsont csak passzokkal érdemes foglalkoztatni, mert a futott yardok átlaga nagyon gyenge. Szóval, szerintetek Ryan-ék miért nem vetik be McKnightot vagy Bilal Powellt, hogy bizonyíthassanak?
Főleg Powell játékára lenné kíváncsi, mit gondoltok erről?
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
3. félidő feléig bírtam megnézniunearth
és ki volt a műsorvezető, molnár matyi vagy petúr? 😛Höri
jajj bocsánat késő volt már, szóval negyed 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bryan Thomas out for season, még jó, hogy van egy Maybin helyette 😊Höri
Nagyon megsajnáltam szegényt hajnalban. Még bőszen ünnepelte a FF-ját, amikor Sanchez már meg is dobta a picksix-et. Ilyen rekontrát ritkán látni fociban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3. félidő feléig bírtam megnézniunearth
és ki volt a műsorvezető, molnár matyi vagy petúr? 😛

több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
3. félidő feléig bírtam megnézni, csak azt sajnálom hogy elbasztam az arányom torrenten erre a mocsok szar produktumra
támadás 0, támadófal 00, száncsíta meg 000, de lehet hogy inkább -2
szomorú hogy az egyik legjobb futó csapatból ide süllyedtünk, nem lenne ekkora probléma ha ez a szerencsétlen mexikói ennyi év után végre megtanulna dobni, de hát sajnos csak ICkre futja neki :mad:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bryan Thomas out for season, még jó, hogy van egy Maybin helyette 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Baltimore ellen jobban jártunk volna ha csak védekezünk! Nem az én hétvégém volt. A Jets volt az utolso reményem hogy egy kicsit szebbé varázsolják a hetemet, erre tessék. Nagyon nehéz a sorsolásunk, meglepi kéne a Patriots ellen. Hajrá JETS!!!
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ka-tasz-tró-fa.civilmanu
Sajnos/szerencsére nem sikerült végiglesnem a meccset, de az összefoglaló alapján pontos a megfogalmazás :S. Remélem most jönnek a kemény öltözői lebaszások, mert ezt a meccset gyorsan el kell felejteni...
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ka-tasz-tró-fa.

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aaron Maybin, LB érkezett az 53-as rosterbe.
Eddie Jones, LB pedig a PS-be.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Robert Turner, OL --> IRDeny
Király...:/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Robert Turner, OL --> IR
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Ez a meccs Cromartie-n ment el. Ennyi büntetést egy játékosról nem engedhetünk meg magunknak, ill. a fumbleje...hellan
Same old Cro' 😛
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
ez a második félidei játék értékelhetetlen volt, Cromartie szintén
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeff Cumberland, TE is out for the season. Achilles-torn...
Várhatólag Josh Baker fog PS-ből feljönni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a meccs Cromartie-n ment el. Ennyi büntetést egy játékosról nem engedhetünk meg magunknak, ill. a fumbleje...
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Elkéstem az imával, nem is nyertünk... A 2. félidei visszaesés, és Cromartie hülyeségei miatt szerintem, a futás és az egész támadás javult az előző meccshez képest, a védelemre azt mondanám, jó volt, ha nem lenne az a rengeteg futott yard... Ügyesek voltak a Raiders trükkös játékai.

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Megmondtam, simány nyertünk. (Nem ment a fórum, a Facebook-on mondtam meg.)
Futások száma már kezd javulni, az átlagon még dolgozni kell. Sajnos az Oakland jó, kemény meccs lesz.civilmanu
Futások jó lenne, ha javulnának nagy szükségünk lenne Tomlinson és Greene kiváló játékára, bár a meccs vége felé megnéztem volna Bilal Powell játékát is és Kerley-t is, mint slot WR nemcsak visszahordóként.
Továbbá, bízom benne, hogy Plax játéka kitűnő lesz az Oakland ellen. 😊hellan
Ezt én is nagyon remélem! 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megmondtam, simány nyertünk. (Nem ment a fórum, a Facebook-on mondtam meg.)
Futások száma már kezd javulni, az átlagon még dolgozni kell. Sajnos az Oakland jó, kemény meccs lesz.civilmanu
Futások jó lenne, ha javulnának nagy szükségünk lenne Tomlinson és Greene kiváló játékára, bár a meccs vége felé megnéztem volna Bilal Powell játékát is és Kerley-t is, mint slot WR nemcsak visszahordóként.
Továbbá, bízom benne, hogy Plax játéka kitűnő lesz az Oakland ellen. 😊