NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

32 feliratkozó

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Na nem rázta meg a társaságot az első preseason meccs 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre megtaláltam a bowl.hu jelszavam.. Úgy hogy újra betársulok a beszélgetésbe 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lesz Wilkersonnak dolga...
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ellis a Patriots-ban... ajjaj

Go Jets!
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
#Jets announced that it has released Jerricho Cotchery.Deny
remek, a másik nagy kedvencem Smith után szintén elmegy... :/
több mint 13 éve
gsn 3 548
Greg Beddard: "Haynesworth and Ochocinco for the Patriots. Burress and Mason for the Jets. The race for the 2007 AFC East title is going to be awesome." 😀 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a fiatalítás jegyében 😀shawnka
2 éve most vagy soha kategóriában mennek SB-ért 😀 Na jó, ez sarkítás, de itt nem a hosszú táv a lényeg, hanem a SB.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
a fiatalítás jegyében 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Derrick Mason-t akarjukcivilmanu
Ő Rexyt és Jetset, jön is. "Jet fuel is full time to fly!!!!!"
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Derrick Mason-t akarjuk

Go Jets!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Kerley slot receiver és kick returner úgy tudom, szóval összességében az egyetlen célpontja Sancheznak, akinek hosszan is dobhat egyedül Holmes lesz. 😕hellan
Úgyse mennek Sancheznek a hosszú passzok annyira....nem kell erőltetni.
Bár Holmes abba pedig nagyon nagy...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fogtok ti még örülni Plaxicónak 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kerley slot receiver és kick returner úgy tudom, szóval összességében az egyetlen célpontja Sancheznak, akinek hosszan is dobhat egyedül Holmes lesz. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Braylont leigazolta a 49ers...remelem h Plaxy formaba lebdul mer Holmes egyedul keves lesz...Kerley lehet h ugyes gyerek nem ismerem de szerintem 1. eveben a csere WR pozicional nagyobb feladat sok lenne neki.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊Deny
ennek a Moss pletykának nem adnék nagy hírértéket, a menedzsere elég konkrétan kijelentette, hogy nem lesz Randyből Brett.shawnka
Én se gondolom komolyan, igazából. De ne offoljuk szét szegény Rex csapatát, le szájkaratéz még minket.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊Deny
ennek a Moss pletykának nem adnék nagy hírértéket, a menedzsere elég konkrétan kijelentette, hogy nem lesz Randyből Brett.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
#Jets announced that it has released Jerricho Cotchery.Deny
mehet hozzátok 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Jets announced that it has released Jerricho Cotchery.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
David Harris, a védelem vezére 4 évet hosszabbított, összesen 36 millióért, amiből 29.5 garantált.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DaJuan Morgan, safety érkezett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akik kicsit komolyabban értenek a dolgokhoz:
Hogy látjátok Plax után igazolunk még WR-t, vagy csak CB posztra visszahozzuk Cromartie-t és kész?

Még egy kérdés: Plaxico a holnap kezdődő TC-ben már holnap ott lehet és részt vehet a gyakorlatokban?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Húztatok tavaly ám egy CB-t.
(1. kör Wilson )Delonso_
Húztunk, de Wilson még nem érett meg a kezdő CB posztra úgy tartják. 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Now the Jets are closing in on a deal for their free-agent cornerback Antonio Cromartie.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Wilson jó játékos lehet szerintem, van benne lehetőség, csak még a rutin hiányzik.

A Jégember győz, nem beszél.