New York Jets

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fogtok ti még örülni Plaxicónak 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kerley slot receiver és kick returner úgy tudom, szóval összességében az egyetlen célpontja Sancheznak, akinek hosszan is dobhat egyedül Holmes lesz. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Braylont leigazolta a 49ers...remelem h Plaxy formaba lebdul mer Holmes egyedul keves lesz...Kerley lehet h ugyes gyerek nem ismerem de szerintem 1. eveben a csere WR pozicional nagyobb feladat sok lenne neki.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊Deny
ennek a Moss pletykának nem adnék nagy hírértéket, a menedzsere elég konkrétan kijelentette, hogy nem lesz Randyből Brett.shawnka
Én se gondolom komolyan, igazából. De ne offoljuk szét szegény Rex csapatát, le szájkaratéz még minket.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊Deny
ennek a Moss pletykának nem adnék nagy hírértéket, a menedzsere elég konkrétan kijelentette, hogy nem lesz Randyből Brett.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A vicc az benne, hogy van benne ráció. D-Jax összefossa majd magát a hírtől, főleg ha Randy is vissza akar térni 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
#Jets announced that it has released Jerricho Cotchery.Deny
mehet hozzátok 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Jets announced that it has released Jerricho Cotchery.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
David Harris, a védelem vezére 4 évet hosszabbított, összesen 36 millióért, amiből 29.5 garantált.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DaJuan Morgan, safety érkezett
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akik kicsit komolyabban értenek a dolgokhoz:
Hogy látjátok Plax után igazolunk még WR-t, vagy csak CB posztra visszahozzuk Cromartie-t és kész?

Még egy kérdés: Plaxico a holnap kezdődő TC-ben már holnap ott lehet és részt vehet a gyakorlatokban?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Húztatok tavaly ám egy CB-t.
(1. kör Wilson )Delonso_
Húztunk, de Wilson még nem érett meg a kezdő CB posztra úgy tartják. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Now the Jets are closing in on a deal for their free-agent cornerback Antonio Cromartie.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Wilson jó játékos lehet szerintem, van benne lehetőség, csak még a rutin hiányzik.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Húztatok tavaly ám egy CB-t.
(1. kör Wilson )
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Cotchery???

Közben nézem, hogy megvan Plaxico, háát nemtom, sokat nem veszíthetünk vele, maradjunk abban. Welcome (back) to NY Plax!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megérkezése alkalmából:
http://www.thedailyshow.com/watch/mon-december-1-2008/jon-stewart-touches-kids---plaxico-burress
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Plaxico Burress will sign with the N.Y. Jets. Confirmed. 1-year deal for $3,017,000, fully guaranteed. Plax is a Jet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/07/31/rex-ryan-pressing-todd-heap-to-join-the-jets/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Brad Smith a Billsbe ment... remélem ellenünk visszafogja magát, a 'Fins és a Pats ellen csillog inkább... Kedvencem voltcivilmanu
sajnálom, nagyon jó játékosnak tartom, és sokat is segített a támadásokban, a visszahordásairól nem is beszélve 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe

több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Kemény lesz, de ha lehet választani, inkább egy OLB vagy S. Esetleg OT, Hunterben és Ducasse-ban nem bízom enniyre (még 😊 )
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
I am told that the Jets have redone the contracts of B Scott, LT, C Pace, Brandone Moore as well as Brunnell to set the stage for Asomugha.

Kemény lesz, ha tényleg leigazoljátok Aso-t

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!