NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Húztatok tavaly ám egy CB-t.
(1. kör Wilson )
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊hellan
Cotchery???

Közben nézem, hogy megvan Plaxico, háát nemtom, sokat nem veszíthetünk vele, maradjunk abban. Welcome (back) to NY Plax!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megérkezése alkalmából:
http://www.thedailyshow.com/watch/mon-december-1-2008/jon-stewart-touches-kids---plaxico-burress
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
Plaxico Burress will sign with the N.Y. Jets. Confirmed. 1-year deal for $3,017,000, fully guaranteed. Plax is a Jet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 855 — SuperLOL
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/07/31/rex-ryan-pressing-todd-heap-to-join-the-jets/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉N-Drew
Nyugodt vagyok, de Revis parja CB poszton nincs meg meg, ill. Holmes mellett egy No. 2. WR sincs meg es a jo jatekosok mind kimennek, persze nekunk Asora kellett varni...😊
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Aso Philly-be kerülésével újraigazoltátok:

- veterán minimumért Mark Brunell-t;
- Eric Smith-t 3 évre összesen összesen 7,5 millióért, 800 ezres aláírási bónusszal
- Robert Turner-t egy évre

Gholston a Bears-be ment; Coleman hozzánk érkezett; a punter Weatherford pedig aláírt a Giants-hez, ezért leigazoltátok a tavaly 4 meccsen a Tampa-nál játszó Chris Bryan-t T.J. Conley mögé.

Hellan megnyugodhatsz, megállapodtatok Wilkerson-nal is a 4 éves szerződéséről 😉

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Brad Smith a Billsbe ment... remélem ellenünk visszafogja magát, a 'Fins és a Pats ellen csillog inkább... Kedvencem voltcivilmanu
sajnálom, nagyon jó játékosnak tartom, és sokat is segített a támadásokban, a visszahordásairól nem is beszélve 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hehe

több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Kemény lesz, de ha lehet választani, inkább egy OLB vagy S. Esetleg OT, Hunterben és Ducasse-ban nem bízom enniyre (még 😊 )
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
I am told that the Jets have redone the contracts of B Scott, LT, C Pace, Brandone Moore as well as Brunnell to set the stage for Asomugha.

Kemény lesz, ha tényleg leigazoljátok Aso-t

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 emberrel kevesebb:
Jets have released quarterback Mark Brunell, and waived cornerback Will Billingsley and guard Marlon Davis.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Várhatóan akkor ma igazoljuk le a draftolt játékosokat, akik kellenek? 😊hellan
megnyugodhatnál. az újoncok kb 18%-a írt eddig alá összesen

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan akkor ma igazoljuk le a draftolt játékosokat, akik kellenek? 😊
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Brad Smith a Billsbe ment... remélem ellenünk visszafogja magát, a 'Fins és a Pats ellen csillog inkább... Kedvencem volt

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem eddig, hogy miért nem egyeztünk meg még Wilkersonnal, akit 1. körben draftoltunk? :ohellan
mert csak vasárnap kezdődik a TC. túl korán van.

Folk aláírt 1 évreHöri
Értem, bár még azt sem látom, hogy az FA piacon mi lenne a célunk. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt nem értem eddig, hogy miért nem egyeztünk meg még Wilkersonnal, akit 1. körben draftoltunk? :ohellan
mert csak vasárnap kezdődik a TC. túl korán van.

Folk aláírt 1 évre

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem eddig, hogy miért nem egyeztünk meg még Wilkersonnal, akit 1. körben draftoltunk? :o
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/large/357980426.png?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1311859611&Signature=zLz3IZNxwPsrLXog1xlRShQemfo%3D
😀Proxi
Ezt nem sikerült túl jól berakni 😊

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/large/357980426.png?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1311859611&Signature=zLz3IZNxwPsrLXog1xlRShQemfo%3D
😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
'Tonio marad. Örülök 😊

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Julian Posey (CB, Ohio)
Róla mit érdemes tudni? Milyen esélyei vannak?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Woody visszavonul, ha a Jets nem igazolja vissza.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vki legyen szíves bemásolni a Jets várható UDFA igazolásait! 😊hellan
Eddig 1 jött: Josh Baker, H-back, Northwest Missouri State
http://www.nyjetsdraft.com/2011/07/jets-rookie-free-agent-signings/iktriad
Köszi! 😊
Írják, hogy csak Keller alternatívájának jött a srác.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vki legyen szíves bemásolni a Jets várható UDFA igazolásait! 😊hellan
Eddig 1 jött: Josh Baker, H-back, Northwest Missouri State
http://www.nyjetsdraft.com/2011/07/jets-rookie-free-agent-signings/