Fantasy NASCAR

5 feliratkozó

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Bukik a Pats és Gordon kiesésére kapcsolok a NASCAR közvetítésre, sz@r egy nap.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
"Csodásan" kezdődik a chase....
több mint 11 éve
Coheen 12
Valakinek van egy működő linkje Nascarhoz? Amiket Én találtam az vagy nem üzemel vagy Eagles-Ravens megy rajta.Raven17
Nascar.comon nézted? Tavaly is ingyenes volt a Chase első versenye. Nem TV-s adás, hanem kamerák közül lehet választani (autó, pit road, stb.), így kommentár sincs, de élvezhető. Racebuddy vagy valami ilyesmi a neve.gdavid
 www.nascar.com/multimedia/webcast/racebuddy/ ittvan amiről beszélsz
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Valakinek van egy működő linkje Nascarhoz? Amiket Én találtam az vagy nem üzemel vagy Eagles-Ravens megy rajta.Raven17
Nascar.comon nézted? Tavaly is ingyenes volt a Chase első versenye. Nem TV-s adás, hanem kamerák közül lehet választani (autó, pit road, stb.), így kommentár sincs, de élvezhető. Racebuddy vagy valami ilyesmi a neve.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valakinek van egy működő linkje Nascarhoz? Amiket Én találtam az vagy nem üzemel vagy Eagles-Ravens megy rajta.Raven17
speed tv-t próbálj keresni. firstrown kerestem, de nem találtamHabi
Azóta már találtam.
 nowwatchtvlive.com/2012/03/watch-nascar-online-nascar-live-stream-nascar-races/
Server 2
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valakinek van egy működő linkje Nascarhoz? Amiket Én találtam az vagy nem üzemel vagy Eagles-Ravens megy rajta.Raven17
speed tv-t próbálj keresni. firstrown kerestem, de nem találtam


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valakinek van egy működő linkje Nascarhoz? Amiket Én találtam az vagy nem üzemel vagy Eagles-Ravens megy rajta.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és utána pár dogtag szerzés? 😀Habi
Ma foci nap van, nincs BF3! Meg mióta megcsináltam a késelős medált és a 500 kill késsel dogtaget, már ritkán húzom elő a "bicskát" 😀
gdavid
akkor majd egyedül megyek a vadászmezőkre 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
és utána pár dogtag szerzés? 😀Habi
Ma foci nap van, nincs BF3! Meg mióta megcsináltam a késelős medált és a 500 kill késsel dogtaget, már ritkán húzom elő a "bicskát" 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Full HD monitornak köszönhetően 2 meccs mellett van hely még a NASCAR streamnek és a fórumnak is elég hely. 😀süti
Először is: menj a francba 😊 Hely nálam is lenne (két monitor, két TV), de nem szeretek egyszerre két-három dolgot nézni. Főleg, ha valami nagyon érdekel. Szóval előbb Pats, utána #24!gdavid
és utána pár dogtag szerzés? 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Full HD monitornak köszönhetően 2 meccs mellett van hely még a NASCAR streamnek és a fórumnak is elég hely. 😀süti
Először is: menj a francba 😊 Hely nálam is lenne (két monitor, két TV), de nem szeretek egyszerre két-három dolgot nézni. Főleg, ha valami nagyon érdekel. Szóval előbb Pats, utána #24!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Full HD monitornak köszönhetően 2 meccs mellett van hely még a NASCAR streamnek és a fórumnak is elég hely. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a SportKlub 01:00-kor adja a futamot, amúgy 7-kor kezdődik ez is. én akkor fogom nézni, bár a fantasyt csak figyelni kéne 😀shawnka
Este 8-kor kezdődik a verseny. Én a Pats meccs után átkapcsolok és nézem élőben.gdavid
jogos, a countdown indul most.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
a SportKlub 01:00-kor adja a futamot, amúgy 7-kor kezdődik ez is. én akkor fogom nézni, bár a fantasyt csak figyelni kéne 😀shawnka
Este 8-kor kezdődik a verseny. Én a Pats meccs után átkapcsolok és nézem élőben.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a SportKlub 01:00-kor adja a futamot, amúgy 7-kor kezdődik ez is. én akkor fogom nézni, bár a fantasyt csak figyelni kéne 😀
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Egész jó volt ez a kvali. JJ pole. Gordon hozhat néhány + pontot ha feljebb jön. Danica pedig tökéletes helyen van. 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
JJ pole 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nagy unalmamban visszanéztem a gleni futamot és hirtelen újra ideges lettem Richmond miatt. De Denny bajnok lesz, mérget vennék rá 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fantasy focival mi lesz? Jó lenne már ezen a hétvégén draftolni...
Vagy majd ezt is elkezdjük a szezon felénél mint a Nascart? 😀Raven17
2en még mindig nem regeltek be az itteni bandából


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Fantasy focival mi lesz? Jó lenne már ezen a hétvégén draftolni...
Vagy majd ezt is elkezdjük a szezon felénél mint a Nascart? 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
kaptam egy C betűt a nevem mellé. kvalifikálódtam a Chase-re, nem tudom ez most mit jelent 😀shawnka
gondolom a segment2 idáig tartott. Engem a vége érdekel, ezt behúzhattad 😛 😀
Nem lepődnék meg, ha a segment3ban mindenki 0 ponttal indulna. Vagy a kiemelések után kapott pontszámmal


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kaptam egy C betűt a nevem mellé. kvalifikálódtam a Chase-re, nem tudom ez most mit jelent 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem tudtam rajta állítani 😀
azért tűnt el, mert nem volt meg a liga teljes létszáma, anélkül nem enged draftolni.
a snake draft: kígyó draft
aki az első körben első helyen választ, az a másodikban utoljára
tegnap jó volt a BF 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Az NFL fantasy draftja direkt ma reggel 7:45-re lett beállítva? Nem tudom hogy fogom addig ébren kibírni, bár jó meccs az OAK-SD, de utána már aludni terveztem.

szerk.: egy órával a draft előtt eltűnt a visszaszámláló és azt írja a rendszer, hogy "draft date - not set". Most akkor mi van? Ja, és mi az a snake draft?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
GORDON megcsinálta!!!!!!! Hihetetlen! Mekkora verseny volt ez! Pedig mikor már körhátrányba került és még a top20-ból is kicsúszott úgy voltam vele, hogy ez innentől már esélytelen.
Húúú de boldog vagyok most! 😀 És még fantasyban is majdnem nyertem....már már túl szép, hogy igaz legyen. 😀