NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva Jack Zoltán
nyapato írta,hogy ketten még jelentkeznénekKiss
most gonosz leszek, de ez a jön két spanom is, akikkel amúgy soha nem érintkezünk, mert 2 meccs után szarnak az egészre, ezt nem támogatom.shawnka
Emlékeim szerint már mindketten szerepeltek korábbi ligára, de sajnos nem tudom visszakeresni hogy melyikben illetve hogy mennyire voltak aktívak.Rataxes
szerintem idáig biztos volt minimum 3 olyan liga, amikor valakinek a valakije csak azért bukkant fel, hogy ő is játsszon. nem vagyok általában fasz, de mostanra eléggé meguntam, hogy elsősorban miattuk akad meg legtöbbször a gépezet. hiába mondtok bármit, múltkor is ez volt. ezért meg felesleges várni rájuk.

így legalább most megvan egy mag, akik tényleg játszanak és akarnak is és még a fórumot is követik. ne basszuk el, légyszi.shawnka
Ebben igazad van , emlékeim szerint ami utoljára végig ment bajnokság abban csak aktív fórumozók voltak + én újonc a Vikingsel

ui.: valaki 21:00 óra körül edző meccs?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nekem aztán tökmindegy 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva Jack Zoltán
nyapato írta,hogy ketten még jelentkeznénekKiss
most gonosz leszek, de ez a jön két spanom is, akikkel amúgy soha nem érintkezünk, mert 2 meccs után szarnak az egészre, ezt nem támogatom.shawnka
Emlékeim szerint már mindketten szerepeltek korábbi ligára, de sajnos nem tudom visszakeresni hogy melyikben illetve hogy mennyire voltak aktívak.Rataxes
szerintem idáig biztos volt minimum 3 olyan liga, amikor valakinek a valakije csak azért bukkant fel, hogy ő is játsszon. nem vagyok általában fasz, de mostanra eléggé meguntam, hogy elsősorban miattuk akad meg legtöbbször a gépezet. hiába mondtok bármit, múltkor is ez volt. ezért meg felesleges várni rájuk.

így legalább most megvan egy mag, akik tényleg játszanak és akarnak is és még a fórumot is követik. ne basszuk el, légyszi.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva Jack Zoltán
nyapato írta,hogy ketten még jelentkeznénekKiss
most gonosz leszek, de ez a jön két spanom is, akikkel amúgy soha nem érintkezünk, mert 2 meccs után szarnak az egészre, ezt nem támogatom.shawnka
Emlékeim szerint már mindketten szerepeltek korábbi ligára, de sajnos nem tudom visszakeresni hogy melyikben illetve hogy mennyire voltak aktívak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
egyszerűbb lenne 1 div és mindenki játszik mindenkivel

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva Jack Zoltán
nyapato írta,hogy ketten még jelentkeznénekKiss
most gonosz leszek, de ez a jön két spanom is, akikkel amúgy soha nem érintkezünk, mert 2 meccs után szarnak az egészre, ezt nem támogatom.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva Jack Zoltán
nyapato írta,hogy ketten még jelentkeznének

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ha meg 8 csapat lesz, akkor úgy is meglehetne oldani hogy kettő csoportra lesz osztva
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
okééj, akkor első 2 bye weekel, a többiek meg értelemszerűen küzdenek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Felőlem lehet egy 6 fős playoff, a maradék 4 csapat meg játszhatna alsóházi rájátszást, de tolhatjuk nélküle is 😊Rataxes
úgy meglehet oldani,akkor legyen ez a terv,aztán majd látjuk a későbbiekbe,hogy össze jön-e 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Felőlem lehet egy 6 fős playoff, a maradék 4 csapat meg játszhatna alsóházi rájátszást, de tolhatjuk nélküle is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hát figyu, sorsolást csinálni szerintem majdnemhogy felesleges, tekintettel arra hogy úgyis összevissza fogjuk lejátszani, attól függően ki-hogy ér rá...
Akkor csinálok egy excelt, egy divízió legyen ugye?
Illetve Nyapato meg a spanja szintén jelentkeztek, csak még csapatot nem választottak... Velük is számoljak?Rataxes
igazad van am..jaja de akkor megkéne beszélni ,hogy lesz-e rájátszás?! (ami sztem felesleges,mert ahhoz kevesen vagyunk)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát figyu, sorsolást csinálni szerintem majdnemhogy felesleges, tekintettel arra hogy úgyis összevissza fogjuk lejátszani, attól függően ki-hogy ér rá...
Akkor csinálok egy excelt, egy divízió legyen ugye?
Illetve Nyapato meg a spanja szintén jelentkeztek, csak még csapatot nem választottak... Velük is számoljak?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kaszo és Shawn is írta hogy csak később ér rá, ettől persze mi még kezdhetünk akár ma is aztán majd behoznak...
Ha gondoljátok újraélesztem a blogot aztán vezetem oda a statokat (értsd meccseredmények/tabellák, az egyéni statokat természetesen nem vállalom 😊 )Rataxes
egyéni statok sztem se kellenek az nagyon időigényes.a blog az jó lenne ,mert ott átlátható lenne minden.8 csapat van ha jól számolom Matty fiú majd megcsinálja a sorsolást aztán kezdhetünk is!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
de mintha valaki írta volna, hogy még nem jó neki, csak későbbtől. nekem jó bármikor mondjuk.winston
sonka írt.de mi addig játszhatunk majd ő később csatlakozik.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kaszo és Shawn is írta hogy csak később ér rá, ettől persze mi még kezdhetünk akár ma is aztán majd behoznak...
Ha gondoljátok újraélesztem a blogot aztán vezetem oda a statokat (értsd meccseredmények/tabellák, az egyéni statokat természetesen nem vállalom 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
de mintha valaki írta volna, hogy még nem jó neki, csak későbbtől. nekem jó bármikor mondjuk.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
mikor lesz a liga? ha hétvégén is lehet nyomatni, akkor én is szívesen játszanékeaglesmcnabb
végülis karácsonyig jó lenne lejátszani sztem az teljesíthető.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
akkor nincs más hátra mint dobpergés.... és:

redskinsgriffineaglesmcnabb
soha nem fogsz megváltozni, igaz? 😀shawnka
de! szerintem a győzelmi mutatóm konvergál majd 0-hoz. szeretek a lionssal is játszani suh és megatron miatt, na meg a packers is kurvajó, de ezt is ki kell próbálni, ha nem is nyerek, legalább élvezni fogom a mérkőzéseket 😊eaglesmcnabb
Az előző bajnokságban a 'Skinsel még én is 6-6 vagy 7-7-et csináltam úgy hogy nagyon mellé nem nyúltál 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akkor nincs más hátra mint dobpergés.... és:

redskinsgriffineaglesmcnabb
soha nem fogsz megváltozni, igaz? 😀shawnka
de! szerintem a győzelmi mutatóm konvergál majd 0-hoz. szeretek a lionssal is játszani suh és megatron miatt, na meg a packers is kurvajó, de ezt is ki kell próbálni, ha nem is nyerek, legalább élvezni fogom a mérkőzéseket 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
akkor nincs más hátra mint dobpergés.... és:

redskinsgriffineaglesmcnabb
soha nem fogsz megváltozni, igaz? 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
akkor nincs más hátra mint dobpergés.... és:

Rata-Eagles
Kiss-Saints
shawnka-Falcons
jack zoltan-Seahawks
Farky - 49ers
kaszo - Texans
winston - Pats
redskinsgriffin

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
mikor lesz a liga? ha hétvégén is lehet nyomatni, akkor én is szívesen játszanékeaglesmcnabb
miért ne lehetne? 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mikor lesz a liga? ha hétvégén is lehet nyomatni, akkor én is szívesen játszanék

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Rata-Eagles
Kiss-Saints
shawnka-Falcons
jack zoltan-Seahawks
Farky - 49ers
kaszo - Texans
winston - Pats

a többi szabad

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning