Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de qb vision-nel játszol vagy a nélkül?Farky
nélküle. Gondolom ez az oka hogy ennyire szar a gép 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
qb vision? érdekelnehogy tudjátok használni, mert mire odaviszem a fénytölcsért a kinézett elkapóhoz, már sackelték is. ez kimondottan joystickra való vagy mire.Ventura
Gondolom Shift és nyilakkal próbálsz visiont váltani?!
Ha igen akkor ne úgy csináld, mert az úgy tényleg halálos.
Ha egyszerre benyomod a G (pumpálás) és azt a gombot akire szeretnél nézni (WR/TE/RB/FB) akkor egyből oda fog nézni.

Ezt viszont be kell gyakorolni, mert ha bármelyiket kicsit előbb lenyomod, mint a másikat akkor vagy pumpálni fog egyet vagy oda dobja annak az embernek akire csak nézni akartál (pontatlanul és nagy ívbe, garantált int az int 😊 )

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
micsodaaa???
Ventura
Oda van írva a rangodba 😀 "I believe in a bush"

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
OFF: melyik bozótban hiszel? 😊
Rataxes
micsodaaa???

de qb vision-nel játszol vagy a nélkül?Farky
qb vision? érdekelnehogy tudjátok használni, mert mire odaviszem a fénytölcsért a kinézett elkapóhoz, már sackelték is. ez kimondottan joystickra való vagy mire. billentyűzeten halálos.



hejj de felkúr ez a gép! csak és kimondottan annak dobja akit kinézett már a legelején. olyan volt, hogy egy embere üresen állt a jobb oldalt, integetett is neki. a fénytölcsér is ott volt rajta de nem neki passzolt hanem annak aki a bal oldalról átért a jobb oldalra (-_-)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Gép ellen a legegyszerűbb (szerk.: rosszul fogalmaztam, inkább a "legjobb" szó illik ide) ha CB-vel userezel, és ha látszólag szarul védekezel rajta akkor neki fogja dobni a labdát a QB és amint neki dobja oda mész és elkapod a lasztit. 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
szerintem simán lehet játszani all-maddenen annyira kiszámítható a gép, 3-4 fajta playyel le lehet nyomni egy szezont védekezésben.
a passz elleni védekezés aggasztó, 5 perces nyegyedekkel támadásban minden téren top1 a csapatom, a Def-em és a RunD-m is 1., viszont passz ellen csak 20. vagyok, túlságosan is passzközpontú a liga.
Ha jó a csapatod (főleg az OL, és a DT páros), akkor nem tud elverni a gép, elmúlt szezonban 15-1-es alapszakasszal lett meg az Sb, most 15-0-al állok jelenleg.

én azt vettem észre, hogy all-maddenen viszonylag kevés a turnover, bár így hogy leredukáltam 6-ra a dobott intek számát a szezonban még jól jövök ki, azt vettem észre hogy a lassú WR-eken lehet szedni gyors CB-vel ha emberezed. legutóbb palmer 4 INTet dobott a Boldinon védekező boykinra 😀

ventura: nyomj S+D-t a gólvonalnál és akkor szaltózol. eaglesmcnabb
de qb vision-nel játszol vagy a nélkül?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem simán lehet játszani all-maddenen annyira kiszámítható a gép, 3-4 fajta playyel le lehet nyomni egy szezont védekezésben.
a passz elleni védekezés aggasztó, 5 perces nyegyedekkel támadásban minden téren top1 a csapatom, a Def-em és a RunD-m is 1., viszont passz ellen csak 20. vagyok, túlságosan is passzközpontú a liga.
Ha jó a csapatod (főleg az OL, és a DT páros), akkor nem tud elverni a gép, elmúlt szezonban 15-1-es alapszakasszal lett meg az Sb, most 15-0-al állok jelenleg.

én azt vettem észre, hogy all-maddenen viszonylag kevés a turnover, bár így hogy leredukáltam 6-ra a dobott intek számát a szezonban még jól jövök ki, azt vettem észre hogy a lassú WR-eken lehet szedni gyors CB-vel ha emberezed. legutóbb palmer 4 INTet dobott a Boldinon védekező boykinra 😀

ventura: nyomj S+D-t a gólvonalnál és akkor szaltózol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
madden nfl 08, pc:

1.) melyik gombot kell megnyomni, hogy "ünnepelve" érjen be az end zone-ba? tehát pl. felnyújtja a karját, vagy szökdécselve ugrál be, stb...

2.) az a baj, hogy all pro és all madden között óriási a különbség. például all maddenen időnként audible is van a CPU részről, míg all pron nincs. plussz all pron iszonyat fos a passz játék a CPU-nak (10 passz kísérletből, ha 1 sikerül).
all maddenen meg mindent feléget maga után. hosszú passzok mind sikerülnek, stb.

próbálkoztatok az AI sliderek-et próbálgatni? én azokat tesztelgetem, amiket interneten találok.
annyi biztos, hogy a CPU-nak nagyobb passz blokk kell, mert neki több időre van szüksége míg talál célpontot (az más kérdés, hogy lenne éppenhogynem szabad, de legtöbbször mindig egyből 1&10-re megy vagy közepesen hosszú passzokra).Ventura
1, Gamepaden asszem az 1-est kell nyomva tartani, gondolom akkor billentyűzeten ugyanaz a gomb mint amivel az 1-es számú elkapónak passzolsz.

2, jah, ezt én is tapasztalom

+1, az a baj hogy online játéknál nem működnek a sliderek

OFF: melyik bozótban hiszel? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
madden nfl 08, pc:

1.) melyik gombot kell megnyomni, hogy "ünnepelve" érjen be az end zone-ba? tehát pl. felnyújtja a karját, vagy szökdécselve ugrál be, stb...

2.) az a baj, hogy all pro és all madden között óriási a különbség. például all maddenen időnként audible is van a CPU részről, míg all pron nincs. plussz all pron iszonyat fos a passz játék a CPU-nak (10 passz kísérletből, ha 1 sikerül).
all maddenen meg mindent feléget maga után. hosszú passzok mind sikerülnek, stb.

próbálkoztatok az AI sliderek-et próbálgatni? én azokat tesztelgetem, amiket interneten találok.
annyi biztos, hogy a CPU-nak nagyobb passz blokk kell, mert neki több időre van szüksége míg talál célpontot (az más kérdés, hogy lenne éppenhogynem szabad, de legtöbbször mindig egyből 1&10-re megy vagy közepesen hosszú passzokra).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
engem egyedül az idegel hogy 99-es acc, és 98as sebességű cornerem rendre lemaradozik a 92-93-as gyorsaságú WR-ektől...eaglesmcnabb
mennyi az awr-je a cb-nek? mert ha alacsony, akkor simán szopatja egy jobb wr

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
én sem. Kb verhetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Á én all-madden-en nem játszok gép ellen... nem az én idegrendszeremnek való 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
engem egyedül az idegel hogy 99-es acc, és 98as sebességű cornerem rendre lemaradozik a 92-93-as gyorsaságú WR-ektől...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
azért all-madden-en qb vision-nel állított sérülésekkel már eléggé csal a gép 😀 Browns-ban 6 QB-m van 3 IR-en egy 10 hétre dőlt ki, de legalább Kaepernick már 92-es ovr-rel rendelkezik 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
valóban jó lenne egy kis liga 😊, unalmas a sok fantasy draftos szezon a gép ellen 😀Jack Zoltán
3. szezonomat nyomom, RG3 brutál módban van 99-98 a passzerősság/pontossága előtte a Clady-Evans-Mangold-Pouncey-Herremans fal, Jennings a WR1, Best a HB, nem nagy izgalom a gép ellen játszani 😀eaglesmcnabb
Nekem aki így bejött az idei újoncok közül az Luck,Russel Wilson, Coby Fleener, LaMichael James, általában mindig ilyen fiatal csapatot "kukázok" össze, egy két öreggel kiegészítve
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valóban jó lenne egy kis liga 😊, unalmas a sok fantasy draftos szezon a gép ellen 😀Jack Zoltán
3. szezonomat nyomom, RG3 brutál módban van 99-98 a passzerősság/pontossága előtte a Clady-Evans-Mangold-Pouncey-Herremans fal, Jennings a WR1, Best a HB, nem nagy izgalom a gép ellen játszani 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nekem mindig van itthon, nehogy baj legyen 😀
winston
Nálam ez gáz lenne mert akkor mindig meginnám és akkor megint nem lenne... Annál meg költséghatékonyabb és májkímélőbb ha eleve nincs 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én amikor anno a villámligás dolgot felvetettem akkor eleve arra gondoltam hogy ilyen egyhétvégés bajnokság, és tényleg csak olyan jelentkezzen aki abban a 2-3 napban biztosan ráér... Aztán amikor a jelentkezőktől jöttek a "nekem majd jövő hét végétől lesz jó" típusú hsz.-ek már sejtettem hogy halálra van ítélve a dolog.
Inkább több kislétszámú és gyorslefolyású bajnokság legyen akár 4-6-8 csapattal, de menjen végig biztosan.
Winston: bocs de későn vettem észre... Nekem egyébként előre tudnom kell ha madden meccsem van este mert akkor úgy veszek sört. Sör nélkül nincs madden 😀Rataxes
nekem mindig van itthon, nehogy baj legyen 😀
de most nem is tolonganak az emberek itt. de akár 3-4en is lejátszhatunk egyet.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én amikor anno a villámligás dolgot felvetettem akkor eleve arra gondoltam hogy ilyen egyhétvégés bajnokság, és tényleg csak olyan jelentkezzen aki abban a 2-3 napban biztosan ráér... Aztán amikor a jelentkezőktől jöttek a "nekem majd jövő hét végétől lesz jó" típusú hsz.-ek már sejtettem hogy halálra van ítélve a dolog.
Inkább több kislétszámú és gyorslefolyású bajnokság legyen akár 4-6-8 csapattal, de menjen végig biztosan.
Winston: bocs de későn vettem észre... Nekem egyébként előre tudnom kell ha madden meccsem van este mert akkor úgy veszek sört. Sör nélkül nincs madden 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
valóban jó lenne egy kis liga 😊, unalmas a sok fantasy draftos szezon a gép ellen 😀
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kiesők ellen automatikus W. mondjuk az is unalmas, ha minden második meccs ilyen. egy decemberi évzáró liga klassz lenne.

btw rataxes, este egy edzőmeccs?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kéne egy liga, de valami olyan rendszerrel hogy a kimaradókat pótolni lehessen és ne áljunk le megint a felénél.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sziasztok,

ma valakinek nincs kedve egy edzőmeccsre?
esetleg egy (tényleg)villám ligát összehozni?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Nincs meg véletlenül valakinek 2008-tól kezdve az összes draft class? Mert sehol nem találtam.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
madden 08ban a védelem stílusánál (3-4, 4-3) számít hogy milyen DE-t és LB-t szerzek meg?samu09
igen
34: erős dt, gyors lb (LB pass rush)
43: pass rush DE, erősebb LB

DT-ben is, 34 az nose tackle, 43ban belefér a mozgékonyabb DT.

criminal lawyer or criminal lawyer?