Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?samu09
ha jól emlékszem az offseasonben lehet állítani, de nem esküszöm meg rá.Farky
szezon közben is bármikor állíthatod én azt kérdeztem hogy hogyan kell az árakat állítani hogy a legnagyobb profitot hozzuk. (az hogy mindent a legdrágábbra állítok nem jön be 😀)samu09
ja akkor sorry 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?samu09
ha jól emlékszem az offseasonben lehet állítani, de nem esküszöm meg rá.Farky
szezon közben is bármikor állíthatod én azt kérdeztem hogy hogyan kell az árakat állítani hogy a legnagyobb profitot hozzuk. (az hogy mindent a legdrágábbra állítok nem jön be 😀)samu09
nyomj fel mindent annyira, amennyivel még zöldben marad a csúszka. ez +4-5 dollárt jelent/ember, de ha hozod az eredményeket, akkor egész sokat fog számítani.shawnka
köszi én eddig minden hazai meccs előtt föl le állítgattam de minden meccsen kb 6 millió volt a bevételem
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?samu09
ha jól emlékszem az offseasonben lehet állítani, de nem esküszöm meg rá.Farky
szezon közben is bármikor állíthatod én azt kérdeztem hogy hogyan kell az árakat állítani hogy a legnagyobb profitot hozzuk. (az hogy mindent a legdrágábbra állítok nem jön be 😀)samu09
nyomj fel mindent annyira, amennyivel még zöldben marad a csúszka. ez +4-5 dollárt jelent/ember, de ha hozod az eredményeket, akkor egész sokat fog számítani.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?samu09
ha jól emlékszem az offseasonben lehet állítani, de nem esküszöm meg rá.Farky
szezon közben is bármikor állíthatod én azt kérdeztem hogy hogyan kell az árakat állítani hogy a legnagyobb profitot hozzuk. (az hogy mindent a legdrágábbra állítok nem jön be 😀)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧


Lehet nyerni a Jetsel is SB-t ( fantasy draftal) 😀Jack Zoltán
és amatőr szinten 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047


Lehet nyerni a Jetsel is SB-t ( fantasy draftal) 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?samu09
ha jól emlékszem az offseasonben lehet állítani, de nem esküszöm meg rá.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
és azt tudja valaki hogyan kell állítgatni a jegyek parkolási díjak stb árát hogy a legnagyobb profitot hozzam?
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok tudna valaki egy linket küldeni ahonan le lehet szedni egy friss adatbázist a 2008-as pc változathoz?Brady_12
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
nekem még a 11-es roster van fent és van egy olyan hibája, hogy nem tudok vele rookie workoutokat csinálni mert kilép. illetve más rostereket is próbáltam ott meg az volt a baj, hogy amikor levittem egy szezont, nem tudtam elkezdeni a következőt mert mikor továbbmentem egyszerűen kilépett. nem tudjátok ez miért van?samu09
Valószínűleg egy rossz rosterrel kezdtél franchise ligát. Amikor elkezded egy nem alap rosterrel, érdemes leszimulálni 1-2 szezont hogy menni fog-e.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Sziasztok tudna valaki egy linket küldeni ahonan le lehet szedni egy friss adatbázist a 2008-as pc változathoz?Brady_12
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
nekem még a 11-es roster van fent és van egy olyan hibája, hogy nem tudok vele rookie workoutokat csinálni mert kilép. illetve más rostereket is próbáltam ott meg az volt a baj, hogy amikor levittem egy szezont, nem tudtam elkezdeni a következőt mert mikor továbbmentem egyszerűen kilépett. nem tudjátok ez miért van?
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok tudna valaki egy linket küldeni ahonan le lehet szedni egy friss adatbázist a 2008-as pc változathoz?Brady_12
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251
több mint 11 éve
Brady_12 3
Sziasztok tudna valaki egy linket küldeni ahonan le lehet szedni egy friss adatbázist a 2008-as pc változathoz?
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok!

Újraindul a HML-A mégpedig 2010-es rosterrel, az alábbi szabad csapatok vannak még: Browns, Cards, Dolphins, Rams
Akit érdekel keressen meg. (carvus[k]freemail.hu) :rolleyes: Divat
most akkor a CHML mellett fog futni?Amadeus91
Eddig is egymástól függetlenül futottak. Két különböző liga, csak a HML most újraindul.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Sziasztok!

Újraindul a HML-A mégpedig 2010-es rosterrel, az alábbi szabad csapatok vannak még: Browns, Cards, Dolphins, Rams
Akit érdekel keressen meg. (carvus[k]freemail.hu) :rolleyes: Divat
most akkor a CHML mellett fog futni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

Újraindul a HML-A mégpedig 2010-es rosterrel, az alábbi szabad csapatok vannak még: Browns, Cards, Dolphins, Rams
Akit érdekel keressen meg. (carvus[k]freemail.hu) :rolleyes:

|
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Oks. Valaki más? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az Eaglesmcnabb/Amadeus/Winston hármasból ráér valaki este 11 körül?Rataxes
amiótAA kolis vagyok csak péntek este 10től jó vasárnap meccsekig. sorry

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az Eaglesmcnabb/Amadeus/Winston hármasból ráér valaki este 11 körül?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
hát akkor írj be olyan 40-17et ha az megfelelő mcnabbnek, durván annyi volt emlékeim szerint
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nincs meg véletlenül a stat? Nem mintha nem lenne tök mindegy 😊Rataxes
jaja am tök mind a stat..mondjatok vmi eredményt amit beírhatok

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nincs meg véletlenül a stat? Nem mintha nem lenne tök mindegy 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
jack zoltánnal már játszottam és nyertem, de meg nem mondom mennyire.eaglesmcnabb
Neked volt sok, nekem kevés 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Lions,Bengals,Giants,Pats Gm közül valaki meccs?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
jack zoltánnal már játszottam és nyertem, de meg nem mondom mennyire.eaglesmcnabb
statot vagy eredményt írtatok korábban?mert akkor vissza keresném

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/