Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
szelim Cleveland Browns 61
Aki benne van pár online meccsben (Madden 13) PS3-on, az vegyen fel. PSN ID: theSzelim
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 207 — E/1
hali!
Gamepad gomb kiosztást hol lehet átállítani?
Sehol nem találom.😕
köszi
Z

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=5231

nálatok működik ez a roster?? új képfájlok van hozzá, de nekem sehogy sem akar sikerülni!! Tudnátok segíteni??? Előre is köszi!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok
Nem tudom hogy jó helyre írok-e, de 2 ismerősöm a madden 08-al játszik (mind ketten router-ről játszanak). Amikor ellenem játszanak akkor rám tudnak joinolni de se én se ők egymásra nem tudnak joinolni...
Mit kell beállítaniuk hogy működjön nekik?
Ui: Hamachival se megy nekik.

Előre is köszönöm a segítséget.enemy92
Tűzfalat/vírusirtót kapcsolják ki. Vagy a router admin felületén engedjék ki a 1797 és 1795-ös port-ot. (port forwarding-ra keressetek rá google-be.)

több mint 11 éve
enemy92 New Orleans Saints 8
Sziasztok
Nem tudom hogy jó helyre írok-e, de 2 ismerősöm a madden 08-al játszik (mind ketten router-ről játszanak). Amikor ellenem játszanak akkor rám tudnak joinolni de se én se ők egymásra nem tudnak joinolni...
Mit kell beállítaniuk hogy működjön nekik?
Ui: Hamachival se megy nekik.

Előre is köszönöm a segítséget.

Blitzin' terror!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Játszik még valaki PC-n a 08-al ?😀Jack Zoltán
persze, nem látod hogy megy a villámliga? 😀 😀kaszo
Valószínűleg olyan gyorsan megy mint a villám, ezért nem látom 😛 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Játszik még valaki PC-n a 08-al ?😀Jack Zoltán
persze, nem látod hogy megy a villámliga? 😀 😀
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Játszik még valaki PC-n a 08-al ?😀
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy most ismét újra kellett tenni a Maddent egy új gépre, de valamiért a My Docs között nincs Maddenes mappa ahová tudnám másolni az új rostert... Help pls 😊Dexxter Tailor
Először futtatni kell a maddent és utána lesz ott.
laby
Zsír, thx! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy most ismét újra kellett tenni a Maddent egy új gépre, de valamiért a My Docs között nincs Maddenes mappa ahová tudnám másolni az új rostert... Help pls 😊Dexxter Tailor
Először futtatni kell a maddent és utána lesz ott.

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy most ismét újra kellett tenni a Maddent egy új gépre, de valamiért a My Docs között nincs Maddenes mappa ahová tudnám másolni az új rostert... Help pls 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
hodusu 1
Szevasztok
2006 óta kísérem figyelemmel az NFL-t.
2008ban ráakadtam én is a Madden Nfl 08ra amit pc-n nagyon sokáig játszottam is.
3éve viszont átáltam xboxra és azon tolom az nfl-t,minden évben nagyon vártam az új szezont,és eddig soha nem is csalódtam😊
Tegnap megvásároltam az Nfl 13-at is.
Nagyon vártam már,sok jót lehetett hallani,olvasni róla.
Viszont azt kell mondjam hogy nekem írtó nagy csalódás😕
Sok minden változott a tavalyihoz képest,pl: a menűje,a grafika,de sztem idén ezt nagyon eltolták.
Nekem egyáltalán nem jön be.
Nfl 12 sztem sokkal jobb,és élvezhetőbb,egyszerűbb.
De ez csak az én véleményem.
Remélem mások is megosztják majd a véleményüket és tapasztalataikat velünk.
Jó játékot mindenkinek
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Én végig toltam vele 2 és fél szezont de utána meguntam 😀, de ki nem fagyott

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Karrier módban (M13) MLB-ként van valami beállítás, hogy ne szemből, hanem hátulról (mint eddig) lássam a játékosomat?Egon
a SuperStar Camera Utility progit szedd le és indítsd el a madden előtt és be tudod állítani a kamerátFarky
Nektek attól nem szokott kifagyni a játék?
Nálam átlagba a 2. vagy 3. meccsemnél megáll a képernyő.

több mint 12 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Karrier módban (M13) MLB-ként van valami beállítás, hogy ne szemből, hanem hátulról (mint eddig) lássam a játékosomat?Egon
a SuperStar Camera Utility progit szedd le és indítsd el a madden előtt és be tudod állítani a kamerátFarky
Köszönöm!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Karrier módban (M13) MLB-ként van valami beállítás, hogy ne szemből, hanem hátulról (mint eddig) lássam a játékosomat?Egon
a SuperStar Camera Utility progit szedd le és indítsd el a madden előtt és be tudod állítani a kamerát

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deszpi 4
Sziaztok! Valaki játszik közületek madden nfl 13-at xbox 360-on?autox3c
Szia!
Nekem elvileg holnap délutánra lesz majd meg a játék, pár meccset nyomok vele, és ha ráérsz, akkor hétvégén játszhatunk pár meccset.Deszpi
Felvettelek xbox live-on 😊autox3c
OK, majd játszhatunk!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Én sem tudom használni a tavalyi rostert, indítok egy fantasydraft-ot és megfagy, illetve az idei friss rostert, még mindig nem tudom letölteni, nem működik a link! buzaati
Footballidiot.com-n van fent friss roster, azt hiszem már fent van a update93-as is, és képfájl is van hozzá!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
How to play madden 08 online (a szürkével jelölt részek már nem annyira aktuálisak 😊 )

Amire szükséged lesz:

- Madden NFL 08 program

- Madden update 4.0 - a maddent elindítva még a windowsos felületen feljövő ablakban van egy Update gomb. Ha "No new updates availabde at this time" hibaüzenetet kapsz, akkor töltsd le ezt a fájlt:
 data.hu/get/4571057/patch.exe
Másold be a c:/program files/ea sports/madden nfl 08 mappába (vagy ahova telepítetted a játékot), és indítsd el.


- Aktuálisan használt roster és arcképfájl - friss rostert és a hozzátartozó profil-fájlt itt találsz. A profil fájlt (.dat kiterjesztésű) a c:/documents and settings/username/dokumentumok/madden nfl 08 könyvtárba, a rosterfájlt (.ros kiterjesztés) pedig az ugyanezen könyvtárban lévő "rosters" almappába másold. A rostert majd be is kell töltened a játékon belül (File/Load menüpont).


- Hamachi - Googlezd ki, telepítsd fel, regisztrálj be A hamachis bowl.hu madden szobák listáját ide kattintva találod.


- Kikapcsolt windows tűzfal Vezérlőpult/Rendszer és biztonság/...


- Hamachis vagy sima ip-cím.


Aki hosztol (az otthoni csapat), az megadja ip-címét a vendégjátékosnak, majd játékon belül a play online/host internet menüpontra kattint. A vendégcsapat tulaja play online/join internet menüpontra megy és beírja az ip címet.

Az általunk használt beállítások: Szint: all-madden, 5 perces negyedek, Fair Play és QB vision OFF

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
padam 3
Hali! Hogy lehet az NFL 08- al online játszani?
több mint 12 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Karrier módban (M13) MLB-ként van valami beállítás, hogy ne szemből, hanem hátulról (mint eddig) lássam a játékosomat?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 12 éve
autox3c 2
Sziaztok! Valaki játszik közületek madden nfl 13-at xbox 360-on?autox3c
Szia!
Nekem elvileg holnap délutánra lesz majd meg a játék, pár meccset nyomok vele, és ha ráérsz, akkor hétvégén játszhatunk pár meccset.Deszpi
Felvettelek xbox live-on 😊
több mint 12 éve
buzaati Philadelphia Eagles 2
Én sem tudom használni a tavalyi rostert, indítok egy fantasydraft-ot és megfagy, illetve az idei friss rostert, még mindig nem tudom letölteni, nem működik a link!
több mint 12 éve
neugassh 1 — neugassh@freemail.hu
Hali, nekem kifagy a játék szezon elején az update tel. A játék exe je hibát észlel és leáll. Tudja valaki mi lehet a probléma? (nfl 08 pc)
több mint 12 éve
Deszpi 4
Már tárgytalan az előző hozzászólásom, mert ma délután frissítettek benne mindent, úgy látszik ekkorra tették csak fel a szerverre a javított adatbázist.