Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát akkor,
Farky
EaglesMcnabb
Amadeus
Winston mikor értek rá játszani?laby
nekem már csak péntektől jó mert a kolis net totál alkalmatlan bármire is.eaglesmcnabb
Akkor majd később visszatérünk rá.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát akkor,
Farky
EaglesMcnabb
Amadeus
Winston mikor értek rá játszani?laby
nekem már csak péntektől jó mert a kolis net totál alkalmatlan bármire is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Hát akkor,
Farky
EaglesMcnabb
Amadeus
Winston mikor értek rá játszani?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jack zoltánnal már játszottam és nyertem, de meg nem mondom mennyire.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
dánke 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csináltam egy ilyet:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDF3cUFfSTI5V3hKWWpsTHR2bV92Snc
Kiss, beszerkeszted a linket a tabellás hsz.-be?Rataxes
megvan

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz, javítva!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Csináltam egy ilyet:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDF3cUFfSTI5V3hKWWpsTHR2bV92Snc
Kiss, beszerkeszted a linket a tabellás hsz.-be?Rataxes
Shawnkánál rossz helyre írtad a 31-30-at vízszintesen, én még nem játszottam vele.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csináltam egy ilyet:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDF3cUFfSTI5V3hKWWpsTHR2bV92Snc
Kiss, beszerkeszted a linket a tabellás hsz.-be?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na megcsináltam.Már csak így kíváncsiságból is ,hogy vajon így halad-e?!
Kiss
Köszi! Bár a tagok egy részét fórumon se láttam egy ideje 😀

edit: végignéztem a sajátomat, W2-ről a Redskins elleni statjaimat feltöltöttem a trackerba még júliusból, mert az megint kimaradt belőle (külső linken volt valamiért)
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
na megcsináltam.Már csak így kíváncsiságból is ,hogy vajon így halad-e?!

week 1
Redskins at 49ers 10-44
Broncos at Lions
Eagles at Texans 10-38
Bengals at Giants 11-42
Falcons at Patriots 50-19

week 2
Lions at Eagles
Texans at Denver 21-16
49ers at Giants 34-24
Bengals at Patriots
Falcons at Redskins

week 3
Falcons at 49ers
Giants at Lions 46-36
Broncos at Eagles 34-28
Patriots at Texans
Redskins at Bengals 24-10

week 4
Lions at 49ers
Eagles at Falcons 51-38
Bengals at Denver
Patriots at Giants 10-44
Texans at Redskins 49-12

week 5
Texans at 49ers 38-24
Benglas at Lions
Patriots at Eagles
Giants at Falcons
Redskins at Broncos 35-34

week 6
Broncos at Falcons 33-45
Eagles at Giants 24-21
Texans at Bengals
49ers at Patriots 62-25
Lions at Redskins

week 7
Broncos at 49ers 31-30
Falcons at Texans 28-49
Redskins at Giants 28-21
Eagles at Bengals
Lions at Patriots

week 8
Lions at Falcons
Giants at Texans
Patriots at Denver
49ers at Bengals
Eagles at Redskins 34-23

week 9
Texans at Lions
49ers at Eagles 18-21
Giants at Denver
Falcons at Bengals
Redskins at Patriots 55-14

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez ügyben nem merek állást foglalni 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Félre ne érts, nem vádaskodni akarok, de szerintem némileg az is közrejátszik abban hogy érdektelenné vált a dolog, hogy még a tabella állását se ismerjük. A magamét még csak-csak tudom, de nyilván nem fogom visszamenőleg az összes rivális csapatét kiszámolni, úgy meg azért kevésbé izgalmas a játék ha azt se tudom az alapszakasz során hogy van e még esélyem pl. továbbjutni 😊
Egyébként meg ha már beírtad a tabellába az W-L mutatót, meg kiszámolgattad a "gólarányt", utána szerintem már tényleg semmiből nem áll a schedule aktuális sorába odaírni még azt hogy mondjuk 28-12 😊Rataxes
jogos,igazad van,de szted ,ha megcsinálom mindezt,akkor lemegy a liga?minden meccse?ha azt mondod ,hogy szerinted igen,akkor nekiállok most én megcsinálom.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Félre ne érts, nem vádaskodni akarok, de szerintem némileg az is közrejátszik abban hogy érdektelenné vált a dolog, hogy még a tabella állását se ismerjük. A magamét még csak-csak tudom, de nyilván nem fogom visszamenőleg az összes rivális csapatét kiszámolni, úgy meg azért kevésbé izgalmas a játék ha azt se tudom az alapszakasz során hogy van e még esélyem pl. továbbjutni 😊
Egyébként meg ha már beírtad a tabellába az W-L mutatót, meg kiszámolgattad a "gólarányt", utána szerintem már tényleg semmiből nem áll a schedule aktuális sorába odaírni még azt hogy mondjuk 28-12 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hát lehet hogy ez csak nekem egyértelmű, de nálam a commishkodás 2 alap dolgot jelent:

1. frissen tartom a tabellát
2. frissen tartom a schedule-t

Ennek az adminisztrálása meccsenként kb. 1 percet vesz igénybe... Ha azt írod akkor 2 hónappal hogy nem fér bele az idődbe csináltam volna akár én is, de így utólag már biztos hogy nem fogok az elejéről nekiállni.Rataxes
figy én mondtam sztem ,hogy a schedule frissítést nem vállalom,a tabellát frissítettem (egy darabig),de ahogy Te írod már 2 hónapja tart a villám liga..29 napja írtad h ki ellen lenne még meccsed ,csak kaszo reagált.Így igen ,az az 1 perc is sokat jelent az életemből.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát lehet hogy ez csak nekem egyértelmű, de nálam a commishkodás 2 alap dolgot jelent:

1. frissen tartom a tabellát
2. frissen tartom a schedule-t

Ennek az adminisztrálása meccsenként kb. 1 percet vesz igénybe... Ha azt írod akkor 2 hónappal hogy nem fér bele az idődbe csináltam volna akár én is, de így utólag már biztos hogy nem fogok az elejéről nekiállni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szerintem annyit kéne csak hogy a tabellákat mindig frissen tartani az aktuális eredmények alapján.Rataxes
az menni fog 😊Kiss
😊Rataxes
és ez hogy jön ide ,mikor arról van szó,hogy ki ki ellen játszik?😊 29 napja volt az utolsó post kb a topikba..villám liga

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem annyit kéne csak hogy a tabellákat mindig frissen tartani az aktuális eredmények alapján.Rataxes
az menni fog 😊Kiss
😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Azért egyszerűbb lenne az élet hogyha az aki vállalta az adminisztrálást valóban csinálna is valamit 😉Rataxes
senki nem vállalta én mondtam,hogy megcsinálom a sorsolást.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azért egyszerűbb lenne az élet hogyha az aki vállalta az adminisztrálást valóban csinálna is valamit 😉

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
akinek lenne még meccse a pats-el a villámligában, az írjon egy üzenetet, hétvégén ráérek, meg hétköznap kb 6-tól.winston
az a liga már nem él?!Kiss
hát ha mindenki tudná, hogy kivel játszott már, és kivel nem, lehetne folytatni 😀kaszo
mondjuk sztem mindenki nagyfiú és megtudja nézni ,ha annyira akar játszani ,hogy kivel játszott és kivel nem 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
akinek lenne még meccse a pats-el a villámligában, az írjon egy üzenetet, hétvégén ráérek, meg hétköznap kb 6-tól.winston
az a liga már nem él?!Kiss
hát ha mindenki tudná, hogy kivel játszott már, és kivel nem, lehetne folytatni 😀kaszo
így-így

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
akinek lenne még meccse a pats-el a villámligában, az írjon egy üzenetet, hétvégén ráérek, meg hétköznap kb 6-tól.winston
az a liga már nem él?!Kiss
hát ha mindenki tudná, hogy kivel játszott már, és kivel nem, lehetne folytatni 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
akinek lenne még meccse a pats-el a villámligában, az írjon egy üzenetet, hétvégén ráérek, meg hétköznap kb 6-tól.winston
az a liga már nem él?!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
akinek lenne még meccse a pats-el a villámligában, az írjon egy üzenetet, hétvégén ráérek, meg hétköznap kb 6-tól.