Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
madden 08ban a védelem stílusánál (3-4, 4-3) számít hogy milyen DE-t és LB-t szerzek meg?samu09
egyértelmű hogy igen
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
madden 08ban a védelem stílusánál (3-4, 4-3) számít hogy milyen DE-t és LB-t szerzek meg?
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
madden nfl 08, PC

kérdeztem már vagy 2 éve, de azóta elfelejtettem.
szóval mit jelent a beállításoknál a sub out, sub in és pass lead sensitivity?

ha ezek alacsonyak vagy magasak akkor mi lesz?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Sziasztok!! Nekem megvan a Madden Nfl 12 Xbox-on, és azt szeretném kérdezni hogy a superstar módban, vagyis a karrierben hogyan tudok átigazolni más csapathoz?? Erre még nem jöttem rá, mert, ha lejár a szerződésem rögtön újra igazolnak és nem dönthetem el hogy el akarok-e menni!! Viszont úgy eltudtam menni hogy trade-t kértem és oda mentem ahova akartam és az meg úgy fura volt!! Megvan a 08 pc-n és ott tök jó vége a szerződésnek menni akarok és 3-4 csapat is jelzi hogy szerződtetnének és itt viszont nem tudom ezt csinálni és ezt nm értem!! Remélem tud valaki ebben segíteni nekem!! Köszönöm előre is 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 967 — megbékéltem tom bradyvel
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
úúú, de jó! éppen tegnap este kerestem!
az FXII moddal nyomtam, tehát a tavalyi schedule-val és rosterrel.

leszedtem az linkelt rostert, de amire beállítottam az idei schedule-t, meg a depth chartot, meg a posztokat átírtam nza editorral elment vagy 2 óra, mert volt, hogy behülyült és kezdhettem előlről.
ha valaki nem tudj (pl kezdők), akkor annak szivesen elmondom, hogy nyomhatja idei schedule-val.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Madden 13-ra van aki telepített Title Update-t? És már engedi az Edit Player funkciót offline carrier módban?

Aki csinálta az leírná, hogy hogyan kell? RGH-s XBox 360-om van,és van külső usb-m hozzá...

előre is köszönöm a választ, és nem baj ha szájbarágósan írjátok le 😛
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok!

Jó látni, hogy még más is játszik néha ezzel a remek játékkal. Én már egy ideje abbahagytam, de megint kedvem lett elővenni, így a szezon derekára. Hamachin játszotok online, vagy hogy oldottátok meg?

Játszhatnánk pár meccset, vagy ha még szükség van emberre a bajnokságotokba, így utólag is, beszállok szívesen. Akár tét nélkül is, csak a móka kedvéért 😊flzoli
Hello!
Ha routered van és nincs kiengedve a madden portja akkor kell csak hamachi. Egyébként a nélkül is megy simán, csak kell egy roster (vagy ott a default) és egy ip aztán mehet is a móka.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok!

Jó látni, hogy még más is játszik néha ezzel a remek játékkal. Én már egy ideje abbahagytam, de megint kedvem lett elővenni, így a szezon derekára. Hamachin játszotok online, vagy hogy oldottátok meg?

Játszhatnánk pár meccset, vagy ha még szükség van emberre a bajnokságotokba, így utólag is, beszállok szívesen. Akár tét nélkül is, csak a móka kedvéért 😊

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
az update96-os portréfájl jó hozzá a lényeg hogy a by adriano-s legyen mert azaz új!!!!GhostLead
már megcsináltam köszi 😀samu09
azért az eredeti portrét mentsd le előtte, még jól jöhet. Neten nem igen lelhető fel önmagában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
az update96-os portréfájl jó hozzá a lényeg hogy a by adriano-s legyen mert azaz új!!!!GhostLead
már megcsináltam köszi 😀
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
az update96-os portréfájl jó hozzá a lényeg hogy a by adriano-s legyen mert azaz új!!!!
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?samu09
eredeti a Maddened?? updatelted?
GhostLead
kalóz és v0.0 szval nincs updatelve 😀 frissitsem és próbáljam meg úgy?samu09
Ne updateld, mert amiatt fog kilépni! Probáld meg újra telepíteni a játékot.
Nálam az update 98-as roster van fent és semmi problémám nincs vele! Leszimuláltam a szezon végéig és nem lépet ki!GhostLead
és az arcképeket honnan szedted le hozzá? vagy jó hozzá a 95ös is?samu09
onnan szedtem le amit be linkeltem Neked!!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?samu09
eredeti a Maddened?? updatelted?
GhostLead
kalóz és v0.0 szval nincs updatelve 😀 frissitsem és próbáljam meg úgy?samu09
Ne updateld, mert amiatt fog kilépni! Probáld meg újra telepíteni a játékot.
Nálam az update 98-as roster van fent és semmi problémám nincs vele! Leszimuláltam a szezon végéig és nem lépet ki!GhostLead
és az arcképeket honnan szedted le hozzá? vagy jó hozzá a 95ös is?
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?samu09
eredeti a Maddened?? updatelted?
GhostLead
kalóz és v0.0 szval nincs updatelve 😀 frissitsem és próbáljam meg úgy?samu09
Ne updateld, mert amiatt fog kilépni! Probáld meg újra telepíteni a játékot.
Nálam az update 98-as roster van fent és semmi problémám nincs vele! Leszimuláltam a szezon végéig és nem lépet ki!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?samu09
eredeti a Maddened?? updatelted?
GhostLead
kalóz és v0.0 szval nincs updatelve 😀 frissitsem és próbáljam meg úgy?
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?samu09
eredeti a Maddened?? updatelted?
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251GhostLead
letöltöttem a rostert, az arcképeket mindent és sima is minden mini camp megy practice megy viszont mikor rámegyek a play game-re simán kilép. ötlet?
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???GhostLead
állítsd nagyobbra a signing bónuszt, akkor kisebb total szerződéssel is beéri. Viszont az a hátul ütője, hogy ha tradeled vagy cuttold, akkor a cap hit is nagyobb utána. (bonuszból számolódik ha minden igaz) szóval csak annak adj ilyet, aki tuti1000%húdebiztos hogy nálad marad.Amadeus91
Amadeus jól mondja, kiegészíteném még egy picit.
Ha van egy játékos akit tutira nem akarsz tradelni/cutolni, akkor adj neki hosszútávú szerződést maximum bónusz-al és minimum fizetéssel.
Ha még is eladod akkor a bónusz fennmaradó éveinek összegével terheled a salary cap-ot a következő esztendőre.

Ha benne van a pakliba hogy eladod akkor adhatsz neki rövidebb távút és kevés bónuszal.
Ezt mérlegeld hogy ki mennyire kell.laby
viszonz a signing bonus a garantált fizetést jelenti az adott szerződés hosszára. úgyhogy ha túl sok a bonus egy esetleges trade-nél vagy 2 év után elküldesz egy 6 éves szerződéssel rendelkező játékost akkor a hátralévő 4 év bonust is megkapja ami elég nagy salary deficit 😀samu09
Ezért írtam le ugyan ezt. 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???GhostLead
állítsd nagyobbra a signing bónuszt, akkor kisebb total szerződéssel is beéri. Viszont az a hátul ütője, hogy ha tradeled vagy cuttold, akkor a cap hit is nagyobb utána. (bonuszból számolódik ha minden igaz) szóval csak annak adj ilyet, aki tuti1000%húdebiztos hogy nálad marad.Amadeus91
Amadeus jól mondja, kiegészíteném még egy picit.
Ha van egy játékos akit tutira nem akarsz tradelni/cutolni, akkor adj neki hosszútávú szerződést maximum bónusz-al és minimum fizetéssel.
Ha még is eladod akkor a bónusz fennmaradó éveinek összegével terheled a salary cap-ot a következő esztendőre.

Ha benne van a pakliba hogy eladod akkor adhatsz neki rövidebb távút és kevés bónuszal.
Ezt mérlegeld hogy ki mennyire kell.laby
viszonz a signing bonus a garantált fizetést jelenti az adott szerződés hosszára. úgyhogy ha túl sok a bonus egy esetleges trade-nél vagy 2 év után elküldesz egy 6 éves szerződéssel rendelkező játékost akkor a hátralévő 4 év bonust is megkapja ami elég nagy salary deficit 😀
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Innen:
 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251
több mint 11 éve
busazsolt 2
sziasztok holtalálok 2012 rostert a Madden NFL 08 PC játékhoz
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Amadeus91, Laby, shawnka
köszi szépen!
több mint 11 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???GhostLead
állítsd nagyobbra a signing bónuszt, akkor kisebb total szerződéssel is beéri. Viszont az a hátul ütője, hogy ha tradeled vagy cuttold, akkor a cap hit is nagyobb utána. (bonuszból számolódik ha minden igaz) szóval csak annak adj ilyet, aki tuti1000%húdebiztos hogy nálad marad.Amadeus91
Amadeus jól mondja, kiegészíteném még egy picit.
Ha van egy játékos akit tutira nem akarsz tradelni/cutolni, akkor adj neki hosszútávú szerződést maximum bónusz-al és minimum fizetéssel.
Ha még is eladod akkor a bónusz fennmaradó éveinek összegével terheled a salary cap-ot a következő esztendőre.

Ha benne van a pakliba hogy eladod akkor adhatsz neki rövidebb távút és kevés bónuszal.
Ezt mérlegeld hogy ki mennyire kell.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 253 — Tyrone Creek
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???GhostLead
görgesd addig lefelé a szerződés nagyságát, amíg zöld a csík. easy.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Ha szerződést akarok hosszabbítani egy játékossal, hogy kössem meg vele, hogy minél kevesebb zsét vegyen ki a capből???GhostLead
állítsd nagyobbra a signing bónuszt, akkor kisebb total szerződéssel is beéri. Viszont az a hátul ütője, hogy ha tradeled vagy cuttold, akkor a cap hit is nagyobb utána. (bonuszból számolódik ha minden igaz) szóval csak annak adj ilyet, aki tuti1000%húdebiztos hogy nálad marad.

criminal lawyer or criminal lawyer?