VB Játék 2018

12 feliratkozó

8 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 245
na indul a fantasy:
 fantasy.fifa.com/en/leagues?code=426262626262315F232331323436392323626F776C687523234A4D5234474D4D39

jelszó a ligához: JMR4GMM9

gyertek sokan.

topict átlehetne nevezni, ezt a hsz-t meg kitűzni.

8 hónapja
nekem teljesen eltűnt a csapatom. üres a keretem. rakhatom össze újra. kurvafasza
braxa88
Nekem is volt egy ilyenem. Menteni kell ,de eleinte szürke a save gomb, 15 játékosnak meg kell lennie, hogy menteni tudj.
Sixo
már megcsináltam pénteken a csapatom el is mentettem.
most reggel meg üres lett. de aztán mikor visszanééztem 20-30perc után megjelent a csapatom.
végülis mindegy, úgyis csütörtökig sokat variálok még rajta.
braxa88
Most nezem, ugyan ez tortent nalam is. Lehet azert ,mert google-on keresztul (gmail) lepek be? Erdemes lenne regelni valahogy mashogy?
Borbinho
én is gmaillel lépek be. lehet ez a gondja.

8 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 081 — Megrögzött Colts Fan
nekem teljesen eltűnt a csapatom. üres a keretem. rakhatom össze újra. kurvafasza
braxa88
Nekem is volt egy ilyenem. Menteni kell ,de eleinte szürke a save gomb, 15 játékosnak meg kell lennie, hogy menteni tudj.
Sixo
most reggel meg üres lett. de aztán mikor visszanééztem 20-30perc után megjelent a csapatom.
braxa88
Most nezem, ugyan ez tortent nalam is. Lehet azert ,mert google-on keresztul (gmail) lepek be? Erdemes lenne regelni valahogy mashogy?

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 8 867 — return of the falcons
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
én úgy tudom Pickford.
1es számút mezt is ő kapta.
braxa88
Fasza. Köszi.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
Most az angoloknál butland vagy pikard v ki a f*szom lesz a kezdő kapus? Az uccsó 3 meccsen butland védett, aztán olvastam valahol, hogy a másik a numero uno...
peach
Kariust kell betenni, vele nem lehet melléfogni

| 😀 |
shawnka
Agyrázkódás protokoll, nem engedi.

8 hónapja
peach
én úgy tudom Pickford.
1es számút mezt is ő kapta.

8 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 058 — Why is Baker?
peach
Kariust kell betenni, vele nem lehet melléfogni

| 😀 |

Szerkesztette: shawnka

8 hónapja

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 11 863 — Sins don't end with tears
Most olvastam, hogy egyelőre(?) nem lehet visszalépni, ha valaki véletlenül/direkt egy boostot fel akar használni,... úgyhogy senki se nyomjon rá a gombra tesztelésből, még véletlenül se.
(Vagy kénytelen lesz új csapatot kreálni..)
Igor
jó, de Pogba vagy Alli?
shawnka
Sanchez. Az összes - csakis az All-Sanchez csapat a nyerő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
8 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 058 — Why is Baker?
Most olvastam, hogy egyelőre(?) nem lehet visszalépni, ha valaki véletlenül/direkt egy boostot fel akar használni,... úgyhogy senki se nyomjon rá a gombra tesztelésből, még véletlenül se.
Igor
jó, de Pogba vagy Alli?

8 hónapja

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
8 hónapja
braxa88
Sixo

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 859 — LIGHTS OUT!
braxa88

8 hónapja

8 hónapja
d3Y Oakland Raiders UNLV Rebels 7 081
Köszi, bár szerintem ők eléggé "2-pontos" játékosok, s én pont inkább de Arrascaetán filóztam... de átgondolom
Igor
Al-Dawsari esetleg a szaúdiaktól, aki 5.0-ás kp? berakhatod első napra CSK szalaggal, ha nincs más játékosod aznap. ez az orosz csapat nekem nagyon gyásznak tűnik, akár még be is jöhet ez a húzás.

8 hónapja
Hanni Seattle Seahawks 4 673 — RIP us.
@Shawnka én leadom neked a meccset a csapatneved miatt.
8 hónapja
Varela (URU), Mojica (COL), Dalsgaard (DEN)

ezek a 4,5 pontos védők közül melyik lehet kezdő?
deyell
Mojica tuti kezdő, Varela elvileg sérüléssel küzd... de ott van még Hegazy 4.5-ért amúgy.

8 hónapja
Varela (URU), Mojica (COL), Dalsgaard (DEN)

ezek a 4,5 pontos védők közül melyik lehet kezdő?

8 hónapja
Köszi, bár szerintem ők eléggé "2-pontos" játékosok, s én pont inkább de Arrascaetán filóztam... de átgondolom

8 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 1 168 — Colts Fan
Bentancur 5 ért szerintem megéri.
8 hónapja
Braziloknál ki várható kezdő 9esnek? Jesus vagy Firmino?
Iceman88
Jesus

Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Igor
Nandez?

8 hónapja
Iceman88 Denver Broncos 50
Braziloknál ki várható kezdő 9esnek? Jesus vagy Firmino?
8 hónapja
Engem elsőre az lepett meg, hogy védések/3 = 1p; ez nem védések/2 volt korábban?
Nem egy hatalmas különbség persze.

Azok után pedig hogy sírtam, most sikerült összerakni egy csapatot, ahol végül maradt fél millióm a tarsolyban... 😕

Tud valaki 5.0-ás középpályást, hátha tudom upgradelni az egyik(!!) 4.5-ös emberemet 😀
Ha nem kénytelen leszek az egyik kapust upgradelni.... pedig már így is van 2 elit emberem ott.
Igor
Zobnin kezd az oroszoknál, szemeztem vele, de ő VKP és azért a ruszkik elég gyengék...

Na ja, a védéseket degradálták, így a teszkós kapusok potenciálja kicsit kisebb.
Rajna
Köszi, akkor inkább maradok, szerintem találtam 2 egész használható 4.5-es embert, mindkettőt jobbnak gondolom nála... van ezen is poszt, ahol tudok inkább upgradelni.

8 hónapja
Rajna Tennessee Titans 6 748 — Nega Scott
Engem elsőre az lepett meg, hogy védések/3 = 1p; ez nem védések/2 volt korábban?

Azok után pedig hogy sírtam, most sikerült összerakni egy csapatot, ahol végül maradt fél millióm a tarsolyban... 😕

Ha nem kénytelen leszek az egyik kapust upgradelni.... pedig már így is van 2 elit emberem ott.
Igor
Zobnin kezd az oroszoknál, szemeztem vele, de ő VKP és azért a ruszkik elég gyengék...

Na ja, a védéseket degradálták, így a teszkós kapusok potenciálja kicsit kisebb.

8 hónapja

Szerkesztette: Igor

8 hónapja
Rajna Tennessee Titans 6 748 — Nega Scott
Amúgy máig a 14-es vb fantasy volt legjobb. 16-os Eb-re valamiért leegyszerűsítették, sajnos mostanra is az maradt. Hogy mire is gondolok.

Ilyenekért is járt pont még 14-esen: Every save/blocked shot, Every Ball recovery, Every 2 balls delivered into penalty area, Passes completion > 80 per cent.

Konkrétan a védekező és box to box kp-k elértéktelenedtek a mostani rendszerben. Clean sheet, assist, goal. Ezekre kell rámenni már csak.

Btw Én is okoskodtam sokat, padra 1 használható ember maradt.
Iceman88
2010-ben is járt pont a tizenhatosra bevitt labdákért, szerelésekért, stb. Sőt, a 2006-oson emlékszem, hogy Makelelével lehetett tarolni, simán több pontja lett, mint Zidane-nek a labdaszerzések miatt. Annyi idióta anomáliát eredményez ez, hogy nem igaz. 2010-ben volt egy meccs, amikor Schweini 2x is a tizenhatos vonalán cslezett, lett belőle vagy 3 pontja, mert 6x bevitte a labdát, holott teljességgel céltalan volt, amit művelt. Én örülök az egyszerűsödésnek. A soccert nehezebb mérni, mint az amcsi sportokat, számoljuk azt, ami tuti ér valamit.

Ami inkább elcseszett idén, hogy a gyenge csapatok sztárjait alig árazzák a legnagyobbak alá. Kevés esetben van értelme rendesen kikeresni, hogy a gyenge csapatokban kitől lehet várni valamit, több értelme van sztárokat meg nagyon olcsó kezdőket összeszedni, esetleg a jó csapatok 3-4. opcióira rámenni.